» »

zakaj naredi samomor veliko več moških kot žensk?

zakaj naredi samomor veliko več moških kot žensk?

Hypathia ::

Nostradamus_ je izjavil:



Glede alkoholizma in klošarjev imaš delno prav, vendar to ne pojasni take razlike med številom klošarjev moških in žesnk. Tudi v zavetiščih in vse skupaj je ženskih klošark veliko manj kot moških. Če ne drugega se gre lahko prodajat in zasluži 100 EUR na uro. Moški tega ne more.

Moški lahko gre pa prodajat drogo, ali pa krasti, prosjačit, kopat jarke...

Nostradamus_ je izjavil:


Tudi v petek zvečer se išče partnerje. Na zabavah se spozna nekje okoli polovica parov.

Japajade, spomin zlate ribice, tole si linkal par mescev nazaj, samo 10% se jih spozna na partyjih.

If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Nostradamus_ ::

Moški lahko gre pa prodajat drogo


Ne nujno, moraš koga poznat da to sploh lahko. In to lahko tudi ženska.

ali pa krasti


Lahko da tega ne more zaradi bolezni in mišične oslabelosti. Sicer pa tudi ženske to isto lahko.

prosjačit


To lahko tudi ženske.

kopat jarke


Nekateri moški ki pristanejo na cesti tega ne morajo zaradi bolezni ali mišične oslabelosti.To lahko tudi ženske.

Je pa ja lažje en dan na mesec nafukat za celo povprečno plačo denarja, kot pa cel mesec kopat jarke ali prosjačit. To je pa en krat ena.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Jaz poznam samo enega Krugerja.

In to je Freddy Krueger ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Nostradamus_ ::

Hypathia je izjavil:

Nostradamus_ je izjavil:



Glede alkoholizma in klošarjev imaš delno prav, vendar to ne pojasni take razlike med številom klošarjev moških in žesnk. Tudi v zavetiščih in vse skupaj je ženskih klošark veliko manj kot moških. Če ne drugega se gre lahko prodajat in zasluži 100 EUR na uro. Moški tega ne more.

Moški lahko gre pa prodajat drogo, ali pa krasti, prosjačit, kopat jarke...

Nostradamus_ je izjavil:


Tudi v petek zvečer se išče partnerje. Na zabavah se spozna nekje okoli polovica parov.

Japajade, spomin zlate ribice, tole si linkal par mescev nazaj, samo 10% se jih spozna na partyjih.




Party + bar je že to več kot četrtina. Več kot zadosti da izniči tezo da se v petek zvečer zunaj nihče ne spozna. Ter da ženska v petek zvečer ne more spoznat partnerja. LAHKO ga. In glede ONS: marsikateri ONS se prelevi v resno zvezo.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Glede na to, da večina žensk obžaluje ONS, je to manj verjetna opcija. Da bi kar iz prve srečala tipa s katerim bi šla v vezo, tudi ne. Pa treba je imeti denar za cunje in videz, za klošarke precej nedosegljivo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Nostradamus_ ::

Pa treba je imeti denar za cunje in videz, za klošarke precej nedosegljivo.


To ni res, normalne cunje in par maskar lahko dobiš za drobiž. Spodobne cunje dobiš za 20 EUR v Primarku. In 20 EUR klošar lahko nažica v eni uri pred trgovinami. Nekaj časa nazaj se je klošar hvalil po televiziji da nažica 20 EUR na uro pred Leclercom na Rudniku.Torej ena ura žicanja in si lahko kupi nove cunje.

Glede na to, da večina žensk obžaluje ONS, je to manj verjetna opcija.


To ni res. Večina ga ne obžaluje, pa tudi sicer najsi je res ali ne, to ni važno za debato, ker: če je ženska na ulici, potem ne bo sama sebi pljunila v skledo in zavrnila tipa da se dobita še drugič, po tem ko je imela z njim ONS. Ker večina tipov se bo hotelo še dobiti z to žensko.

Da bi kar iz prve srečala tipa s katerim bi šla v vezo, tudi ne.


Ja kje pa potem ti spoznavaš tipe? Aja jih ne, saj res :D Ps: marsikatera spozna tipa zunaj, se dasta dol in nato se začneta dobivati in čez nekaj tednov sta par. Videno že 100 krat.

There Is No Gender Wage Gap, s strani strokovjakinje: obrazloženo jasno in glasno v strnjeni verziji

Zgodovina sprememb…

aviator ::

Oprosti Nostradamus. Ne deluješ kot nek pack leader in alfa samec. Če zaradi takega t.i trola takole izgubiš živce. Nisi moški. Tudi koliko jih kdo nasadil se moški ne hvali. Men bolj deluješ kot nek tipson z Golfom GTi, ki zapeljuje neuke nesamostojne ženske ne zna pa jih obdržati.Čemu taka nastrojenost? Ker kvaniteta in hvala govorita o tem da si željan dokazovanja z zarezicami na kačonu. Tega moški ne to rabi en tak fantek kot si ti. Dovolj je ena prava. Vse tiste prej ne štejejo nič. Luštno ga je srat naokoli, ma največji deal je najt eno za ekipno igro. To je res pravi izziv in pravi prize.

Moški samomori- hja ljudje obupajo,ker mislijo da morjo kupiti Golfa GTi, da bi impresionirali okolico. Nekaj naredi genetika, precej pa okolica in ekonomska situacija.
Kriviti zato feministke je mal blodnjavo. Večina pobov, ki se pobije je samskih kmečkih fantov,ki nimajo težav z feministkami,ker so to bolj mestne pupe vaške hočjo samo enga k ji mal nasmeje in zna plesat ali pa moških srednjih let, ki jim propade podjetje. Kadarkoli lahko oddides v Afriko ali na Tajsko in si od tam pripelješ pravo old school žensko. Na Kosovem jih prodajajo za 3000 EUR. Pokorna poslušna, ni variante da te bo žrla.
Pravih feministk je zelo malo, vse ostale prenehajo s tem ko spoznajo pravega/pravo. Tiste najbolj militantne pa itak ne delujejo, da bi sploh bile sposobne imeti kakšen partnerski odnos ne vem zakaj bi se človek s tkimi tetami sploh ukvarjal. Gre v veliki meri za iskanje pozornosti, punce od malega učimo da morajo biti opažene. In ,če znaš it preko tega, se včasih za to masko skriva prav super dekle. Bolj bi rekel ,da se pri dekletih in pri fantih pozna trend majhnih družin, kjer otrok središče sveta in ,ko trčita skupaj dva taka mala egoisteka se mogoče iz tega lahko razvije živalski seks ali romanca, ko pa je potrebno skupaj živeti in se prenašati ob hudih dnevih, pa to ne špila ,ker nihče ne gre ven iz svojega balončka. Ženske se bistveno več pogovrajajo o odnosih ter tako čistijo psiho. Jebiga, moški jamrat ne sme, imamo pa še to slabo lastnost,da za vsako cen želimo šarmirati z našim statusom. Včas si mislm, tkole na šihtu, k so samski pubeci, ma koji kurac mene briga ktere feltne maš na avtu, če loviš take babe, ki palijo na to se ne čudit da boš dobil creme de la creme od žensk in naletel na slabo robo. Bistveno večja šansa za samomor, če tišiš vse v sebi. Poznam par konkretnih primerov samomorov. Pri moških je šlo skoraj izključno za problem alkoholizma, osamljenosti pri kakih 40,50 doma ostareli zateženi starši, neprofitabilna kmetija, en tak začaran krog. Ženski samomori? Na videz uspešne ženske, perfektna slika na zunaj,neizprosne do okolice,nobenih pravih kolegic. Da biatch. Dostikrat brez partnerja. Nenadna izguba službe,položaja s tem se sesuje njen svet na koščke, alkoholizem smrt. Ali pa kakšne zares preveč podredlijive ženske, ki jih zajebava vsak po malo,sam bistveno več znajo ženske potrpet. Tudi ženske danes najprej pijejo. Na skrivaj.

Nostradamus_ ::

Ne deluješ kot nek pack leader in alfa samec.


Ne zanima me kako delujem tebi, važno je kaj sem ;)

Če zaradi takega t.i trola takole izgubiš živce. Nisi moški.


Sem moški, živcev pa nisem nikjer izgubil. Zabava me prerekanje z takšnimi debilnimi trolčki kot je Hypathia :D

Tudi koliko jih kdo nasadil se moški ne hvali.


To ne drži, moški se nasplošno radi pohvalijo z temi zadevami. Nič narobe s tem. Pa ne da se hvalim, samo povem uporabniku ki me je poskušal trolati.

Men bolj deluješ kot nek tipson z Golfom GTi, ki zapeljuje neuke nesamostojne ženske ne zna pa jih obdržati.


Motiš se o meni.

Čemu taka nastrojenost?


Ni nobene nastrojenosti. POvem samo resnico, ker sem rad iskren in direkten :)

Ker kvaniteta in hvala govorita o tem da si željan dokazovanja z zarezicami na kačonu. Tega moški ne to rabi en tak fantek kot si ti.


Motiš se o meni.

Dovolj je ena prava.


Odvisno v katerem življenskem obdobju in kakšen tip človeka si. Ni pravilnih in napačnih poti, so samo različne poti. Če ti hočeš v celem svojem življenju poseksati samo eno: prav. Ne dopoveduj pa da je to edina pravilna pot: ker ni!

Večina pobov, ki se pobije je samskih kmečkih fantov


Kakšen vir za tole? Ker govoriš kar nekaj na pamet.

Bolj bi rekel ,da se pri dekletih in pri fantih pozna trend majhnih družin, kjer otrok središče sveta


Tukaj imaš point, se strinjam. Problem je tudi negativen vpliv socialnih medijev, ki privede do nerealne predstave samega sebe aka ego do neba, ki pa nima nobene podlage v realnosti, ponavadi je ta fenomen prisoten predvsem pri ženskah.

Jebiga, moški jamrat ne sme, imamo pa še to slabo lastnost,da za vsako cen želimo šarmirati z našim statusom.


Naj te popravim: moški mora (pa najsi želi ali ne) pokazat in imet dober status, če ne ga velika večina žensk sploh ne pogleda. Obratno pa ne velja: ženska ima lahko zanič status in nič denarja, pa bo še vedno kumot dobila tipa.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Nostradamus_ je izjavil:


To ni res. Večina ga ne obžaluje,

Ja, ga obžaluje, to debato smo že imeli.

Nostradamus_ je izjavil:


marsikatera spozna tipa zunaj, se dasta dol in nato se začneta dobivati in čez nekaj tednov sta par. Videno že 100 krat.

In potem čez nekaj tednov gresta narazen. Videno že 101 krat. In tudi ko sta par, ne živita skupaj, kaj šele, da bi tip financiral žensko, taki primere so zelo redki, pa tudi kadar so gre za nezdrava neravnovesja moči, finančna neodvisnot je temelj osebne svobode, ženska ki se spravi v odvisnost od moškega bo prej ali slej nasrkala.

Nostradamus_ je izjavil:


There Is No Gender Wage Gap, s strani strokovjakinje: obrazloženo jasno in glasno v strnjeni verziji

Christina ni nobena strokovnjakinja, PragerU pa podobno kredibilen kot Fox News.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Cruz ::

Nostradamus_ je izjavil:

There Is No Gender Wage Gap, s strani strokovjakinje: obrazloženo jasno in glasno v strnjeni verziji
PragerU je desničarsko trobilo, ki manipulira s podatki.

Hypathia ::

Nostradamus_ je izjavil:


To ne drži, moški se nasplošno radi pohvalijo z temi zadevami. Nič narobe s tem.

Je kar problem, hvalisavost je slaba karakterna lastnost, sploh če svoje dosežke napihuješ kot je to primer z moškimi in njihovimi "osvojitvami".
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Nostradamus_ ::

Cruz je izjavil:

Nostradamus_ je izjavil:

There Is No Gender Wage Gap, s strani strokovjakinje: obrazloženo jasno in glasno v strnjeni verziji
PragerU je desničarsko trobilo, ki manipulira s podatki.


Ni res, Prager University je čisto zanesljiv vir, nič ne manipulirajo. Vsi viri in vse znanstvene študje pravijo enako. Lahko greš gledat citirane zadeve. Na tukaj imaš isto povedano iz strani levega vira, če ti je važno katera politična stran ti pove da je trava zelena:



Hypathia je izjavil:

Nostradamus_ je izjavil:


To ne drži, moški se nasplošno radi pohvalijo z temi zadevami. Nič narobe s tem.

Je kar problem, hvalisavost je slaba karakterna lastnost, sploh če svoje dosežke napihuješ kot je to primer z moškimi in njihovimi "osvojitvami".


No nič ni narobe če se kakšni moški pohvali z takimi stvarmi.

Christina ni nobena strokovnjakinja, PragerU pa podobno kredibilen kot Fox News.


Je strokovjakinja na univerzi. Če ti vir ni všeč, poglej katerikoli drugi vir oz. študijo ki ti bo povedala ENAKO.

Ja, ga obžaluje, to debato smo že imeli.


Večina žensk ONS ne obžaluje. Googlaj pa boš videla. Sicer pa ni važno to za debato.https://www.menshealth.com.au/one-night...

In potem čez nekaj tednov gresta narazen. Videno že 101 krat


Od tistih ki so začeli na ta način jih je večina še vedno skupaj kar jih poznam. Tako da..

In tudi ko sta par, ne živita skupaj, kaj šele, da bi tip financiral žensko, taki primere so zelo redki, pa tudi kadar so gre za nezdrava neravnovesja moči, finančna neodvisnot je temelj osebne svobode, ženska ki se spravi v odvisnost od moškega bo prej ali slej nasrkala.


Tudi živijo skupaj nekateri ki so se spoznali na ta način in ni jih malo. Po čem sklepaš da temu ne bi bilo tako? Glede finančne odvisnosti: ženske so po raziskavah bile bolj srečne iz zadovoljne z življenjem 100 let nazaj ko so bile gospodinje in so bile finančno odvisne od moškega. To ti pove vse.

Zgodovina sprememb…

Nostradamus_ ::

Glede finančne odvisnosti: ženske so po raziskavah bile bolj srečne in zadovoljne z življenjem 100 let nazaj, ko so bile gospodinje in so bile finančno odvisne od moškega, kot pa so danes.

Meiniken ::

Kaj je to Mato_v2? :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Nostradamus_ ::

Incelček si ti, ne jaz. Nabijaš neumnosti.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Prosim za zaklep!

L.p.

Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nostradamus_ ::

Jaz pa prosim samo za odstranitev Hypathije in stjean-a ki sta trola.

Nostradamus_ ::

S tem pač izrazi svojo nezrelost in seksistični odnos do žensk kot trofej, ki se seveda ne ustavi pri tem, ampak zaznamuje tudi druge vidike razmerja. Takšnih tipov se je za izogibat.


Seksizem, nezrelost in to da se en x tip pohvali da je poseksal prijateljico imajo zelo malo skupnega.

70% žensk z ONS ni zadovoljno.


Ni res to z 70 procenti, če nekdo ni happy to ne moreš preslikat da pa 1-0,3 jih ni zadovoljnih, ker obstajajo tudi stanja vmes. Kot sem povedal večina žensk ONS ne obžaluje (samo 35 % ga obžaluje). About 35 per cent of women surveyed expressed regret, compared to just 20 per cent of men.

"Researchers asked 263 people ages 19 to 37 how much they regretted either engaging in or passing up a recent casual sex experience. About 35 per cent of women surveyed expressed regret, compared to just 20 per cent of men. Plus, only 30 per cent of women said they were happy with their most recent one-night stand, while around 50 per cent of men said the same. "

Sicer pa še enkrat: TA PODATEK NI POMEBEN ZA DEBATO. Rekel sem da ženska če je na cesti gre lahko v petek zvečer ven in spozna tipa. Ti si rekla da se ljudje nikoli ne spoznajo v petek zvečer zunaj, kar ni res. Nato sem samo kot stranski podatek omenil da se mnogo ONS nadaljuje v zvezo.

Po tem, da so za uspešne veze praviloma potrebni skupni interesi in vrednote, ki se jih na prvi vtis na neki zabavi v petek zvečer pač ne da kvalitetno oceniti.


Seveda so potrebne, bistvo vsakega odnosa pa je tudi dober seks, to ti bodo povedale tako ženske, kot moški. In nekateri pač prvi one night stand nadaljujejo naprej v zvezo. Ni to nič čudnega, če jim paše tako: pa naj ane.

Japajade. Ta raziskava deloma velja za ZDA, kjer ženske še vedno nimajo takih standradov pravic kot recimo mi, ki živimo v Evropi (organiziranega varstva otrok, plačane porodniške...) in še toliko bolj nasrkajo.


Ni res. Spet govoriš neresnice na podlagi svoje sovražnosti in kar nekaj na pamet.

Sam malo te je potrolal, kar ni težko, ker deluješ kot nek avtist.


Cruz se tudi v drugih temah izdaja za žensko. Kaj pa je v resnici pa ne veš NE TI, ne jaz. Tako da tale ROFL ki si ga napisal se ti je backfirov. ;) Avtist pa nisem, me pa zabava prerekanje z ljudmi, ki jim že z marsa vidiš, da jim manjka možganov ;) Podobno kot se mačka igra z mišjo ;)

Zgodovina sprememb…

kuall ::

Kakšna debilna debata. Se vidi, da smo balkanci. Polna enih žalitev, izpadov. Medtem ko se teme o volitvah na veliko cenzurira, kar se ne bi smelo, se pusti razne psihote kot sta nostradamus in stjean, da poserjeta cel forum s primitivnimi izpadi.

Nostradamus_ ::

kuall je izjavil:

Kakšna debilna debata. Se vidi, da smo balkanci. Polna enih žalitev, izpadov. Medtem ko se teme o volitvah na veliko cenzurira, kar se ne bi smelo, se pusti razne psihote kot sta nostradamus in stjean, da poserjeta cel forum s primitivnimi izpadi.


Psiho jaz nisem. Si pa ti debilen krivičen kreten. Oprosti izrazu ampak je res. Tisti ki je začel žaliti je bil Stjen in še enih par. Tisti ki je trolal in nabijal neumnsoti je bil Stjean in HYpathia, jaz sem jima samo nastavil ogledalo, zraven pa sem podal dejstva in znanstvene raziskave v zvezi z debato teme. Ne bodi krivičen, pojdi in ne greši več. Ker vsaka takšna krivica se ti bo vrnila v obliki karme. Kok sovržim tak folk.

Zgodovina sprememb…

kuall ::

Ti si užalil največ ljudi, 25% slovencev, ko si žalil SDS volilce.
Pa še vražveren lolek si glede na tvoj nick, kar pa jaz najbolj na svetu sovražim.

Nostradamus_ ::

kuall je izjavil:

Ti si užalil največ ljudi, 25% slovencev, ko si žalil SDS volilce.
Pa še vražveren lolek si glede na tvoj nick, kar pa jaz najbolj na svetu sovražim.


Nisem žalil nikjer SDS volilcev! In nikjer nisem napisal da sem proti SDS (kot tudi nisem napisal ali sem za). Vraževeren pa nisem, vraževerje sovražim. Uporabniško ime je pa naključna beseda, ki mi je takrat padla na pamet. Lp. Ne piši bedarij. Lp.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Nostradamus_ je izjavil:



Seksizem, nezrelost in to da se en x tip pohvali da je poseksal prijateljico imajo zelo malo skupnega.

V resnici imata veliko skupnega, saj je za nezrele, seksistične tipe značilno, da se hvalijo s svojimi (lažnimi) osvojitvami.

Nostradamus_ je izjavil:


Rekel sem da ženska če je na cesti gre lahko v petek zvečer ven in spozna tipa.

In kaj potem, če ga spozna, s tem še ni rešila svojega eksistenčnega problema. 99% tipov se ne želi vseliti skupaj z nekom, ki ga je komaj spoznal, povrh pa ga še finančno vzdrževati.

Nostradamus_ je izjavil:


Seveda so potrebne, bistvo vsakega odnosa pa je tudi dober seks, to ti bodo povedale tako ženske, kot moški. In nekateri pač prvi one night stand nadaljujejo naprej v zvezo. Ni to nič čudnega, če jim paše tako: pa naj ane.

Za ženske, ki si želijo ustvariti družino je tak pristop iskanja partnerjev precej zgrešena strategija, saj so pri tem bolj časovno omejene od moških in nastane problem, če zapravljajo čas in energijo za brezvezne veze z neperspektivnimi tipi, ki ne vodijo nikamor. In verjetno je tudi to postavljanje voza pred konja, eden od glavnih razlogov, da veze danes tako hitro propadajo, osnovna privlačnost hitro izzveni, skupnih interesov na katerih bi se dalo graditi ni, potem pa ostanejo samo še konflikti in kregarija.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

kuall ::

Najprej si preklinjal SDSovce:
> Proklet SDSov trol!

Potem si govoril o karmi:
> Ker vsaka takšna krivica se ti bo vrnila v obliki karme

Karma je vraževerje. V njeni definiciji med drugim piše:
Zato tudi posledic (tako pozitivnih kot negativnih) svojih dejanj mnogokrat ne doživite v tem življenju, ampak šele v kakšnem izmed prihodnjih življenj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Hypathia ::

Pa še ena raziskava, ki ovrže stereotip o tem, da so fantje naravno bolj talentirani za matematiko od deklet:

Jessica Cantlon at Carnegie Mellon University led a research team that comprehensively examined the brain development of young boys and girls. Their research shows no gender difference in brain function or math ability. The results of this research are available online in the November 8 issue of the journal Science of Learning

https://www.sciencedaily.com/releases/2...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Meiniken ::

Potem pa res ni razloga, da je manj žensk v STEM poklicih :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Nostradamus_ ::

V resnici imata veliko skupnega, saj je za nezrele, seksistične tipe značilno, da se hvalijo s svojimi (lažnimi) osvojitvami.


V resnici se pohvalijo prijateljem tudi zreli in neseksistični tipi, tako te pojmi nimajo kaj veliko skupnega med sabo.

In kaj potem, če ga spozna, s tem še ni rešila svojega eksistenčnega problema. 99% tipov se ne želi vseliti skupaj z nekom, ki ga je komaj spoznal, povrh pa ga še finančno vzdrževati.


Seveda je rešila problem: tipu pove da nima kam in večina tipov se bo strijala da je pri njemu. Neboš verjela kaj vse so pripravljeni narediti nekateri tipi samo zato da imajo žensko. In takih je kar nekaj, veliko več kot en procent. Ni nobenega smisla da bi nekje pobral eno premraženo žensko: vendar tipi to še vedno delajo. Tudi Jelinčič pravi da je njegova bivša žena k hiši prišla gola in bosa.

verjetno je tudi to postavljanje voza pred konja, eden od glavnih razlogov, da veze danes tako hitro propadajo, osnovna privlačnost hitro izzveni, skupnih interesov na katerih bi se dalo graditi ni, potem pa ostanejo samo še konflikti in kregarija.


Razlog zakaj je tako veliko razvez je da ima večina žensk zaradi različnih vzrokov (vemo kaj so te vzroki) nerealne predstave o sebi in svoji lastni vrednosti. Aka deludno napumpan ego. Študije kažejo da ženske kar 85 % tipov ocenjujejo kot da so PODPOVPREČNEGA videza, kar je čisti matematični kretenizem in odsotnost samorefleksije. Pri moških je zadeva realna: ti 50 % žensk ocenjujejo kot povprečnega videza.

Zgodovina sprememb…

Nostradamus_ ::

kuall je izjavil:

Najprej si preklinjal SDSovce:
> Proklet SDSov trol!

Potem si govoril o karmi:
> Ker vsaka takšna krivica se ti bo vrnila v obliki karme

Karma je vraževerje. V njeni definiciji med drugim piše:
Zato tudi posledic (tako pozitivnih kot negativnih) svojih dejanj mnogokrat ne doživite v tem življenju, ampak šele v kakšnem izmed prihodnjih življenj.


Manjka ti bralno razumevane in bralna PISMENOST. Oziroma bom kar direkten: bralno si nepismen! Če je nekdo SDS-ov trol, to ne pomeni da je vsak pripadnik SDS-a trol. Še manj to pomeni da sem preklinjal SDSovce. Osnove logike pa to ane.

Karma ni vraževerje. Izraz se uporablja in je tudi bil uporabljen v mojem primeru tako: da ti bo življenje vrnilo ŠE V TEM življenju. Ne piši bedarij in neumnosti. Lep pozdrav.

Hypathia je izjavil:

Pa še ena raziskava, ki ovrže stereotip o tem, da so fantje naravno bolj talentirani za matematiko od deklet:

Jessica Cantlon at Carnegie Mellon University led a research team that comprehensively examined the brain development of young boys and girls. Their research shows no gender difference in brain function or math ability. The results of this research are available online in the November 8 issue of the journal Science of Learning

https://www.sciencedaily.com/releases/2...


Ta študija je za otroke in mnogo študij ji nasprotuje. Tukaj ni še znanstvenega konsenza. Fantje dosegajo precej boljše rezultate na matematičnem področju, that is a fact. Fantje dosegajo precej boljše rezultate v znanosti. To so podatki. Glavne razlike med inteligentnostjo med moškimi in žeskami pa se pojavijo, ko le ti odrastejo. Odrasli moški so veliko boljši v znanosti in matematiki od žensk, to kažejo raziskave in praksa.

Dejstvo je da ženske same NOČEJO v znanost (v povpečju). Škoda pa tako fanj bi bilo imeti tudi kaj več kolegic tudi na šihtu.

Zgodovina sprememb…

Nostradamus_ ::

"Personality differences:

Women, on average, have more:
-Openness directed towards feelings and aesthetics rather than ideas. Women generally also have a stronger interest in people rather than things, relative to men (also interpreted as empathizing vs. systemizing).These two differences in part explain why women relatively prefer jobs in socialor artistic areas. More men may like coding because it requires systemizing and evenwithin SWEs, comparatively more women work on front end, which deals with bothpeople and aesthetics.

-Extraversion expressed as gregariousness rather than assertiveness. Also, higher agreeableness.This leads to women generally having a harder time negotiating salary, asking forraises, speaking up, and leading. Note that these are just average differencesand there's overlap between men and women, but this is seen solely as awomen's issue. This leads to exclusory programs like Stretch and swaths of menwithout support.

-Neuroticism(higher anxiety, lower stress tolerance).This may contribute to the higher levels of anxiety women report on Googlege istand to the lower number of women in high stress jobs."

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Nostradamus_ je izjavil:



V resnici se pohvalijo prijateljem tudi zreli in neseksistični tipi, tako te pojmi nimajo kaj veliko skupnega med sabo.

V resnici ti ne spadaš v to skupino, tako da ne moreš vedeti, drugi pa trdijo drugače.

Nostradamus_ je izjavil:

Tudi Jelinčič pravi da je njegova bivša žena k hiši prišla gola in bosa.


Ja, lažnivcu in manipulatorju Jelinčiču pa res verjamem na besedo, not.

Nostradamus_ je izjavil:


Razlog zakaj je tako veliko razvez je da ima večina žensk zaradi različnih vzrokov (vemo kaj so te vzroki) nerealne predstave o sebi in svoji lastni vrednosti. Aka deludno napumpan ego. Študije kažejo da ženske kar 85 % tipov ocenjujejo kot da so PODPOVPREČNEGA videza, kar je čisti matematični kretenizem in odsotnost samorefleksije. Pri moških je zadeva realna: ti 50 % žensk ocenjujejo kot povprečnega videza.

Vse te tvoje trditve so postavljene na glavo, verjetno zato ker dokaze črpaš iz inceldoma, za katerega so značilne projekcije. Ker resne študijo seveda govorijo ravno obratno. Confidence gap sicer res obstaja ampak gre izrazito na škodo žensk, ki se podcenjujejo, za razliko od moških, ki se precenjujejo. https://www.theatlantic.com/magazine/ar...

Nostradamus_ je izjavil:


Ta študija je za otroke in mnogo študij ji nasprotuje. Tukaj ni še znanstvenega konsenza. Fantje dosegajo precej boljše rezultate na matematičnem področju, that is a fact. Fantje dosegajo precej boljše rezultate v znanosti. To so podatki. Glavne razlike med inteligentnostjo med moškimi in žeskami pa se pojavijo, ko le ti odrastejo. Odrasli moški so veliko boljši v znanosti in matematiki od žensk, to kažejo raziskave in praksa.

Če bi bila razlika v inteligenci med spoloma biološko pogojena, kot trdiš ti, bi se izrazila že v otroštvu, ker se ne je očitno, da gre za vpliv okolja/vzgoje/kulture.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Nostradamus_ ::

Zakaj so ženske manj zastopane v znanosti in tehniki:
-Women on average look for more work-life balance, while men have a higher drive for status on average
-Women on average show a higher interest in people and men in things
-Women on average are more prone to anxiety
-Women IQ is lower on average by 5 iQ points

Nostradamus_ ::

V resnici ti ne spadaš v to skupino, tako da ne moreš vedeti, drugi pa trdijo drugače.


Sem zrel in nisem seksističen. Za razliko od tebe, ki neprestano nekaj seksistično natolcuješ.

Ja, lažnivcu in manipulatorju Jelinčiču pa res verjamem na besedo, not.


Prav, ne vrjameš Jelinčiču. Nimaš dokaza da je res kar govori, kot tudi nimaš dokaza da ni res kar govori. Si se pač nekaj odločila kar po občutku. Ampak to ne spremeni dejstva, da večini moških ni pomembno koliko denarja ima ženska. Dokazano z študijami. Pri ženskah je pomembnost denarja pri moškem na prvem mestu. Marsikateri obupan moški bi vzel tudi klošarko iz ulice, le da dobi žensko. In to tudi naredijo, zato je žensk na ulici manj kot moških.

Vse te tvoje trditve so postavljene na glavo, verjetno zato ker dokaze črpaš iz inceldoma, za katerega so značilne projekcije.


Ni res, nič ni postavljeno na glavo. Ni nobenega inceldoma, so ta prave raziskave, v tem primeru podjetja za internetne zmenkarije Okcupid. Ni nobenih projekcij. Poglej celotno študijo:



Confidence gap sicer res obstaja ampak gre izrazito na škodo žensk, ki se podcenjujejo, za razliko od moških, ki se precenjujejo.


Nisem govoril o samozavesti enih in drugih. Govoril sem o lastnem dojemanju vrednosti žensk samih, ki je neosnovana na realnem stanju. Vpliv socialnih medijev in po 100 lajkov na sliko naredi škodo na možganih velikemu številu žensk (ne vsem sicer).

Če bi bila razlika v inteligenci med spoloma biološko pogojena, kot trdiš ti, bi se izrazila že v otroštvu, ker se ne je očitno, da gre za vpliv okolja/vzgoje/kulture.


Ja ni fukcing res! Možgani se ob rojstvu razvijajo in se razvijajo vse do 18 leta. V otroštvu so razlike med deklicami in dečki manjhne, nato pa se povečajo v odrasli dobi tako da je vrednost IQ za 5 iQ točk večja pri moških v primerjavi z ženskami.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Nostradamus_ je izjavil:

Zakaj so ženske manj zastopane v znanosti in tehniki:
-Women on average look for more work-life balance, while men have a higher drive for status on average


Seveda, ker so glavne caregiverke v družini, ne glede na status, ki ga dosežejo, moški z visokim statusom si pa lahko "kupijo" ženo, da bo skrbela za gospodinjstvo. Tudi ne vem zakja bi bilo to specifično za znanost in tehniko.

Nostradamus_ je izjavil:

-Women on average show a higher interest in people and men in things

Ta teza se naslanja na eno samcato študijo, ki ni bila nikoli ponovljena, zato jaz temu rečem BS.

Nostradamus_ je izjavil:

-Women on average are more prone to anxiety

Kaj ima to veze s poklicno odločitvijo?

Nostradamus_ je izjavil:

-Women IQ is lower on average by 5 iQ points

BS.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Nostradamus_ ::

Ema si to ti? Deluješ mi podobno kot ena ki jo poznam..

Tudi ne vem zakja bi bilo to specifično za znanost in tehniko.


Zato ker v znanosti in tehniki je proporcionalno potreben večji napor in več vloženih ur v primejavi z kakšnimi drugmi področji. Ženske pa so pač rade več z družino, moški pa se pač jebe na šihtu (ker ima večji drive za status).

Ta teza se naslanja na eno samcato študijo, ki ni bila nikoli ponovljena, zato jaz temu rečem BS.


Študij je več in ni BS. Sploh zato ker nimaš konta argumenta.


Kaj ima to veze s poklicno odločitvijo?


Ima veliko veze z poklicno odločitvijo. Določeni poklici zahtevajo večje obvladovanje stresa kot drugi in ženske imajo manjšo sposobnost za obladovanje stresa in z njim povezanih dejavnikov: so bolj nevrotične. Glej študije, ki sem jih že prilepil točno za to zadevo v to temo.

BS.


Ni bs, to je rezultat 57tih študij na to temo:


Sex differences on the progressive matrices: A meta-analysis

https://www.researchgate.net/publicatio...

"A meta-analysis is presented of 57 studies of sex differences in general population samples on the Standard and Advanced Progressive Matrices (SPM and APM, respectively). Results showed that there is no difference among children aged 6-14 years, but that males obtain higher means from the age of 15 through to old age. Among adults, the male advantage is 0.33d equivalent to 5 IQ points. These results disconfirm the frequent assertion than there are no sex differences on the progressive matrices and support a developmental theory that a male advantage appears from the age of 15 years. A meta-analysis of 15 studies of child samples on the Colored Progressive Matrices showed that among children aged 5-11 years boys have an advantage of 0.21d equivalent to 3.2 IQ points."

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Nostradamus_ je izjavil:



Sem zrel in nisem seksističen. Za razliko od tebe, ki neprestano nekaj seksistično natolcuješ.

Iz napisanega tukaj tega pač ni mogoče sklepati, ampak whatever.

Nostradamus_ je izjavil:

Pri ženskah je pomembnost denarja pri moškem na prvem mestu.

Ne, ni.


Nostradamus_ je izjavil:



Nisem govoril o samozavesti enih in drugih. Govoril sem o lastnem dojemanju vrednosti žensk samih, ki je neosnovana na realnem stanju. Vpliv socialnih medijev in po 100 lajkov na sliko naredi škodo na možganih velikemu številu žensk (ne vsem sicer).


Samozavest ima veliko več opraviti z lastno samopodobo kot to kako ocenjuješ moške na nekem dating appu. Kolikor slišim, se moški s svojimi profili in slikami ne trudijo neki posebi, tako da ni čudno, da se ženskam ne zdijo privlačni, jih pa to očitno ne odvrne od tega, da bi jim pisale. Medtem pa moški v teoriji ocenjujejo ženski videz bolj ugodno a jih vseeno 2/3 navali na top tretjino. Kdo ima torej problem z lastnim precenjevanjem? Mislim, da je odgovor na dlani.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Hypathia ::

Nostradamus_ je izjavil:


Študij je več in ni BS. Sploh zato ker nimaš konta argumenta.

Študija je samo ena, Barron-Cohenova in moj kontra argument je, da je bila njena metoda izrazito pomanjkljiva in zato so tudi rezultati sporni.

Nostradamus_ je izjavil:


Ima veliko veze z poklicno odločitvijo. Določeni poklici zahtevajo večje obvladovanje stresa kot drugi in ženske imajo manjšo sposobnost za obladovanje stresa in z njim povezanih dejavnikov: so bolj nevrotične. Glej študije, ki sem jih že prilepil točno za to zadevo v to temo.


Odgovarjam s kontra študijo: When faced with a stressful situation, we all react in different ways. However, when the going gets tough, it seems that women are better at keeping their cool than men.
https://www.independent.co.uk/life-styl...

Nostradamus_ je izjavil:


Ni bs, to je rezultat 57tih študij na to temo:


Ki pa so izpred leta 2004 in zato zastarele kot smo že ugotovili.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Nostradamus_ ::

Iz napisanega tukaj tega pač ni mogoče sklepati, ampak whatever.


Motiš se o meni.

Ne, ni.


Če za kredibilen vir jemlješ slikce za zadnji strani otroške slikanice, potem čudno da ne verjameš tudi v Marsovce. Jaz sem govoril o resnih znanstvenih študijah, ne nereprezentativnemu Buzzfeed dreku.

Samozavest ima veliko več opraviti z lastno samopodobo kot to kako ocenjuješ moške na nekem dating appu.


Ni res, precenjena samopodoba ima še kako opraviti z tem da misliš da je 90 % vseh moških preslabih zate, medtem ko si sama povprečnega videza. Torej ti kot povprečnega videza hočeš manekena. Nerealno. Zato pa ste tudi razočarane, ker predstav nimate zdravih, realnih in racionalnih.

Kolikor slišim, se moški s svojimi profili in slikami ne trudijo neki posebi, tako da ni čudno, da se ženskam ne zdijo privlačni, jih pa to očitno ne odvrne od tega, da bi jim pisale.


To da se moški ne trudijo z svojimi profili si potegnila iz riti. Da se ženskam 90 % vseh moških zdi podpovrečnega videza pove kako nerealne predstave o svetu in svoji lastni vrednosti imajo.

Kdo ima torej problem z lastnim precenjevanjem? Mislim, da je odgovor na dlani.


Ženske. Ženske so tiste ki 90 % tipov ocenjujejo kot da so podpovprečnega videza, kar je čisti matematični kretenizem. Ženska miljonkrat lažje dobi tipa na dejting appu kot moški žensko, ena povprečna ženska ima na Tinderju po 2000 matchev, povprečen tip pa je lahko srečen če ima 10 matchev, pa še od tistih je vprašanje če kakšna odpiše. Pojdi gledat teste na youtubu, kjer so testirali Tinder kot dec in kot baba in so videli.
Hipatij ima tiča in testise. Uživa, ko igra feministko in vas trola.
Dokaze o razgaljenju imate v temi s pritožbami (Matthai se je žrtoval za vas).
Admini trolanje hipatija tolerirajo (dajte si duška).

Zgodovina sprememb…

Nostradamus_ ::

Študija je samo ena, Barron-Cohenova in moj kontra argument je, da je bila njena metoda izrazito pomanjkljiva in zato so tudi rezultati sporni.


Kaj ti govoriš kar ene budalaštine? Študij je malo morje: tole je metaštudija mnogih različnih študij na to temo:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/1988314...

https://www.frontiersin.org/articles/10...

Da je pa metoda sporna in pomankljiva si si pa izmislila kot večina stvari do sedaj.
Hipatij ima tiča in testise. Uživa, ko igra feministko in vas trola.
Dokaze o razgaljenju imate v temi s pritožbami (Matthai se je žrtoval za vas).
Admini trolanje hipatija tolerirajo (dajte si duška).

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Nostradamus_ je izjavil:


Motiš se o meni.

Niti ne, z novim podpisom si to le še potrdil, tako da sva po tem komentarju z debato zaključila.

Nostradamus_ je izjavil:


Če za kredibilen vir jemlješ slikce za zadnji strani otroške slikanice, potem čudno da ne verjameš tudi v Marsovce. Jaz sem govoril o resnih znanstvenih študijah, ne nereprezentativnemu Buzzfeed dreku.

Govoril morda si, nisi jih pa priskrbel.

Nostradamus_ je izjavil:


Ni res, precenjena samopodoba ima še kako opraviti z tem da misliš da je 90 % vseh moških preslabih zate, medtem ko si sama povprečnega videza.

Šlo je za 80% in če bi ženske mislile, da so tipi zanje preslabi, jim ne bi pošiljale sporočil, spet zgrešena logika.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Nostradamus_ ::

Hypathia je izjavil:

Nostradamus_ je izjavil:


Študij je več in ni BS. Sploh zato ker nimaš konta argumenta.

Študija je samo ena, Barron-Cohenova in moj kontra argument je, da je bila njena metoda izrazito pomanjkljiva in zato so tudi rezultati sporni.

Nostradamus_ je izjavil:


Ima veliko veze z poklicno odločitvijo. Določeni poklici zahtevajo večje obvladovanje stresa kot drugi in ženske imajo manjšo sposobnost za obladovanje stresa in z njim povezanih dejavnikov: so bolj nevrotične. Glej študije, ki sem jih že prilepil točno za to zadevo v to temo.


Odgovarjam s kontra študijo: When faced with a stressful situation, we all react in different ways. However, when the going gets tough, it seems that women are better at keeping their cool than men.
https://www.independent.co.uk/life-styl...

Nostradamus_ je izjavil:


Ni bs, to je rezultat 57tih študij na to temo:


Ki pa so izpred leta 2004 in zato zastarele kot smo že ugotovili.


Konsenz v znanosti je, da se ženske težje spopadajo z stresom in so bolj nevrotične in histerične. To pokaže velika večina študij in tako je tudi v praksi.

Ki pa so izpred leta 2004 in zato zastarele kot smo že ugotovili.


Metaštudija inteligentnosti iz 2004 NI ZASTARELA! Ljudje niso NIČ BOLJ pametna danes v letu 2020, kot so bili v letu 2004.
Hipatij ima tiča in testise. Uživa, ko igra feministko in vas trola.
Dokaze o razgaljenju imate v temi s pritožbami (Matthai se je žrtoval za vas).
Admini trolanje hipatija tolerirajo (dajte si duška).

Zgodovina sprememb…

Nostradamus_ ::

Govoril morda si, nisi jih pa priskrbel.



Evo ti študijo:

Mugere, M.A., Chabot, C., Doucette, K. et al. The Importance of Physical Attractiveness to the Mate Choices of Women and Their Mothers. Evolutionary Psychological Science 3, 243-252 (2017).

https://link.springer.com/article/10.10...

Niti ne, z novim podpisom si to le še potrdil, tako da sva po tem komentarju z debato zaključila.


Motiš se o meni. Kot vedno se motiš o vsem, nič čudnega zate. Samo povedal sem da si tip, kar je bilo dokazano in da trolaš u tri pm. Resnica boli knede.

Šlo je za 80% in če bi ženske mislile, da so tipi zanje preslabi, jim ne bi pošiljale sporočil, spet zgrešena logika.


Logika ni zgrešena. Ženske so nasploh v primejavi z moškimi poslale veliko manj sporočil. Da ženska misli da je 80 % vseh tipov podpovprečnega izgleda mora biti nekaj hudo narobe z njo in njeno percepcijo realnosti, meji že na deludnost.
Hipatij ima tiča in testise. Uživa, ko igra feministko in vas trola.
Dokaze o razgaljenju imate v temi s pritožbami (Matthai se je žrtoval za vas).
Admini trolanje hipatija tolerirajo (dajte si duška).

Zgodovina sprememb…

Uizi ::

Hypathia je izjavil:

Uradna svetovna rekorderka v izmerjenem IQ je Marilyn vos Savant, zaradi česar seveda lahko zaključimo, da so ženske inteligentnejše od moških. Marilyn vos Savant @ Wikipedia


Ti vedno sklepaš stvari na podlagi enega primera, ne gre to tako..

Hypathia ::

Nostradamus_ je izjavil:

Samo povedal sem da si tip, kar je bilo dokazano in da trolaš u tri pm.

Ravno ene tolk kot so dokazane tvoje študije, ki jih vlečeš iz r*ti, pardon FoxNewsa, PragerU-ja ali zaprašenih arhivov.

Nostradamus_ je izjavil:

Resnica boli knede.

Izgleda da res, če moraš odpirat fiktivne račune za osebno obračunavanje.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Nostradamus_ ::

Ravno ene tolk kot so dokazane tvoje študije, ki jih vlečeš iz r*ti, pardon FoxNewsa, PragerU-ja ali zaprašenih arhivov.


Ni res, ne trolaj fantek. Študije pa so kredibilne iz PubMEda in Researchgata in Springerja, ki so ugledne znanstvene revije (peer reviewed). Forumaši pa so te razkrinkali v nulo, sem šel gledat celotno tvojo zgodovino, tudi zgodovino tvojega prejšnjega acconta, ki se sedaj imenuje FormerUser (prej pa se je imenoval Hipatija). FormerUser=Hipatija=Hyphatia.

Gender Differences in Emotion Regulation: An fMRI Study of Cognitive Reappraisal
Kateri McRae, Kevin N. Ochsner, Iris B. Mauss, John J. D. Gabrieli:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

Gender Differences in Personality across the Ten Aspects of the Big Five
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

Gender Differences in Five Factor Model Personality Traits
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

Housework and gender inequality across Europe
https://www.researchgate.net/publicatio...

Sex differences in means and variability on the progressive matrices in university students: a meta-analysis
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/1624893...

Sex differences on the progressive matrices: A meta-analysis
https://www.researchgate.net/publicatio...

Mugere, M.A., Chabot, C., Doucette, K. et al. The Importance of Physical Attractiveness to the Mate Choices of Women and Their Mothers. Evolutionary Psychological Science 3, 243-252 (2017).

https://link.springer.com/article/10.10...

Ti edini vir ki si ga dale je bila neka slika iz "Buzzfeeda", kar je vsakemu jasno da ni reprezentativna zadeva.
Hipatij ima tiča in testise. Uživa, ko igra feministko in vas trola.
Dokaze o razgaljenju imate v temi s pritožbami (Matthai se je žrtoval za vas).
Admini trolanje hipatija tolerirajo (dajte si duška).

Zgodovina sprememb…

Nostradamus_ ::

Uizi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Uradna svetovna rekorderka v izmerjenem IQ je Marilyn vos Savant, zaradi česar seveda lahko zaključimo, da so ženske inteligentnejše od moških. Marilyn vos Savant @ Wikipedia


Ti vedno sklepaš stvari na podlagi enega primera, ne gre to tako..


Če je pa zabit. Jbg resnico je treba povedat. Pol kurca mu ni jasno kaj je to znanost in statistika.
Hipatij ima tiča in testise. Uživa, ko igra feministko in vas trola.
Dokaze o razgaljenju imate v temi s pritožbami (Matthai se je žrtoval za vas).
Admini trolanje hipatija tolerirajo (dajte si duška).

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Hypathia je izjavil:

kancler je izjavil:


Npr. Johnny Depp, ima garant miljone oboževalk, pa vendar se je zaljubil v manipulativko dvomljivega slovesa nedolžnega izgleda. Kaj je njemu ostalo psihološko? Nič, totalno je uničen, življensko, karierno. Katera ženska ga sedaj hoče? Sigurno manj kot prej, ko je bil na vrhuncu slave.
Še en v nizu dokazov, da moški žensko psihološko dvigne (tukaj je učinek super če je vzajemno), medtem ko je propad zveze zanj (posebej če je moški zaljubljen) veliko bolj poguben kot zanjo.

Johnny Depp je tudi uradno razglašen za "wifebeater-ja", nekaterim tukaj se pa še smili. Lep dokaz, kako malo so ženske cenjene, tudi če so pretepene, je ubožček oni, ki jo je pretepel, ne pa žrtev.


Nimamo radi laznivikh in manipulativni žensk. Res neverjetno.

tikitoki ::

kancler je izjavil:

Če bi ženske delale več samomorov bi imeli posebne kampanje, pa sklade, pa safehouse pa 0.25% letnega GDP bi šlo za programe preprečevanja in kaj vem kaj še vse. To bi bil družbeni problem št. 1, ker so pa tukaj žrtve moški, predvsem moški z družbenega roba, verjetno finančno slabše situirani, morda mentalno bolni ali drugače prizadeti to enostavno ni tema #1.
Za moškega na družbenem dnu je ali zapor ali samomor. Še vedno je neodgovorjeno zakaj učitelj za seks s 13 letnico dobi hujšo kazen kot učiteljica za seks s 13 letnikom? Edina razlika v kaznivem dejanju je spol storilca, žrtev pa v obeh primerih otrok -- res enakost pred zakonom. Enakost tam kjer meni paše ni enakost.


Dejstva na tem forumu ne zadostujejo.

Hypathia je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Od znanke sin se je obesil v domači hiši, ko je zvedel da ga žena vara.

Poznam še par podobnih priemerov, tako da je vzrok za večje število samomorov v "čustveni občutljivosti" moških, ki ne prenesejo, da izgubijo svojo "najlubšo igračo". Bi reku Freud. :D

Dejstvo je tud, da moški rešujemo težave bolj radikalno od žensk.


Nope.

Moski se bolj navežemo na njih, to je glavni razlog.


Ne, je kar prav povedal. V bistvu gre za to, da moški še vedno vidijo ženske kot svojo lastnino in je v igri užaljeni ego, s tem, da se pri nekaterih agresija obrne navznoter, pri drugih pa navzven in svoje ex partnerke raje ubijejo, če jih sami ne morejo imeti.

Je pa razlog tudi v tem, da so moški vajeni, da drugi namesto njih opravljajo emocionalno delo, najprej matere, sestre....nato punce, žene... zaradi česar ne opazijo, da je v zvezi kaj narobe in so večkrat presenečni, ko jih partnerka zapusti.


Tebe bi zaprl v sobo z moškimi, ki so jim ženske odrezale penis ali jajca in te pustil širiti te laži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

PrihajaNodi ::

Punce bi danes imele vse: lepga desca z dobro sluzbo, delale ne bi, ce pa ne rata pa pol po 30 - 35 najdeejo emga da jo oplodi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Resbica od Nodija je tole... Brez zajebancije
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Cruz ::

Nostradamus_ je izjavil:

Cruz se tudi v drugih temah izdaja za žensko.
To si si malo izmislil.