» »

HP Reverb G2 v Sloveniji ali Evropi?

HP Reverb G2 v Sloveniji ali Evropi?

HelloSlo ::

Relizali so ga v ZDA. Zanima me a je kakšna možnost nakupa v Eu'ju ali Sloveniji?
VR fan

Bwaze6 ::

Po relativno nizki ceni (okrog 600 EUR) se je dalo pol leta prednaročati na Amazon.es, sedaj prvi dobivajo ta naročila, nova so pa zaenkrat onemogočili.

Jaz bi počakal, zgleda je kar nekaj porodnih težav, v trgovine jih pa več pride decembra.

XS!D3 ::

Oktobra je bil preorder na amazon.es 699€+poštnina, predviden rok dobave začetek novembra, ki pa je sedaj izginil. Verjetno dobivajo tisti, ki so naročili pred oktobrom.

Mitjavr ::

Jaz sem ga kupil 4 julija pri Bestware v Nemčiji za 600 EUR. Torej naj bi bil med prvimi prjemniki. Do sedaj še nimam nobenega podatka kdaj ga dobim. Menda naj bi jih ta teden dobili šele v Bestware, pa še to ni 100%. Evropa je tokrat zapostavljena.

pegasus ::

Tisti ki to reč imate, vam dejansko dela?

Ker izgleda jo mučita vsaj dve težavi: ena je usb prekinjanje na amd x570, druga pa 6m dolžina kabla, ki je očitno usb čipovja po platah ne uspejo premagati brez popačenja signala in efekti so raznorazni, jamranja po forumih in supportih pa neskončna. Neke pametne rešitve ni, nekaterim pomaga dodatna pcie usb kartica s svojim napajanjem, nektarim HP menja kabel, kar jim dela ali pa tudi ne. Skratka, obup.
https://h30434.www3.hp.com/t5/Gaming-Ac...
https://www.provideocoalition.com/hp-re...
Ima kdo kake praktične izkušnje glede debugiranja usb težav, da bi lahko vsaj diagnosticiral kje točno je problem?

pegasus ::

Po nekaj novih biosih, driverjih, updateih itd zadeva oživi.

A mi rata slabo že po minutu v začetni vr trgovini :D

Očitno ni to zame ...

treker ::

Začni počasi :)

Sheteentz ::

pegasus je izjavil:

Po nekaj novih biosih, driverjih, updateih itd zadeva oživi.

A mi rata slabo že po minutu v začetni vr trgovini :D

Očitno ni to zame ...

A ga prodajaš? :D

PARTyZAN ::

Kot začetnik boš imel skoraj zagotovo težave pri naslovih, kjer se premikaš - smooth locomotion (sploh, če se zelo očitno tudi horizont spreminja). Začni s kakšnimi naslovi ki so "beginner friendly". Lahko si pomagaš z Oculusovimi oznakami pri igrah, imajo tri nivoje. Comfortable, moderate in intense.

Razni Flight simulatorji in Elite Dangerousi spadajo v intense :).

Jaz sem se po enem dnevu uporabe sicer kar precej navadil, tako da sem lahko igral vse. Partnerka recimo, je pa rabila precej več časa. Je pa tako, da je slaba praksa, da počakaš da pride slabost do takšnega nivoja, da ne moreš več. Je boljše, če bailaš za kakšno uro ali dve ko zaznaš prve znake slabosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baby phone s kamero

Oddelek: Loža
161332 (795) GupeM
»

Black Friday 2018: Dobre Kupčije (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16428176 (12596) TheBlueOne
»

Nakup Xiaomi Mi 9T Pro ali Redmi K20 Pro

Oddelek: Kaj kupiti
112442 (1997) Berserker
»

Amazonova nedosegljivost ni bila posledica napada

Oddelek: Novice / Varnost
103023 (2503) Relanium
»

Neprekinjeno napajanje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
322047 (1477) sverde21

Več podobnih tem