» »

Kje kupiti cevlje?

Kje kupiti cevlje?

Tero ::

Zadevi bi se smejal če nebi bila tako resna. Nujno bi potreboval kakšne delovne cevlje ali malo bolj robustne teniske ki jih potrebujem v službi. Glede na zaprtje trgovin ima kdo kakšno idejo kje jih lahko kupim?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

mojsterleo ::

Hofer, Lidl, Mercator in Spar (super ali hipermarketi).

tikitoki ::

Tero je izjavil:

Zadevi bi se smejal če nebi bila tako resna. Nujno bi potreboval kakšne delovne cevlje ali malo bolj robustne teniske ki jih potrebujem v službi. Glede na zaprtje trgovin ima kdo kakšno idejo kje jih lahko kupim?


Alpina ima online shop.

Apofis ::

xa pro 3d/gtx...klasične črne...za vse jih lohk maš
dobiš pa na spletni intersport/hervis/...

donvito ::

Tero je izjavil:

Zadevi bi se smejal če nebi bila tako resna. Nujno bi potreboval kakšne delovne cevlje ali malo bolj robustne teniske ki jih potrebujem v službi. Glede na zaprtje trgovin ima kdo kakšno idejo kje jih lahko kupim?

Merkur

mojsterleo ::

Pa pohiti z nakupom. Od ponedeljka dalje trgovci ne bodo smeli več prodajati tehničnega in neživilskega blaga (razen preko spleta). ;((

Kvinta ::

Stran od Alpine sicer včasih ko druga ni blo je bla zakon zdaj pa že dolgo več ne.

Xa pro 3d gtx goretex zakon čevelj ga mam predvsem za v hribe in za po snegu ter po dežju .... pred nakupom obvezno probat ,ker sam mam št.43 ampak ta čevelj mi je prav s št.45 sem 2x nazaj poslal :8)

Adidasa se izogibam ker so vsi modeli ozki jaz pa mam široko nogo in še marsikdo tudi.

Imel sem tudi že Rebook Oxford delovne tud zelo vredu samo jih težko dobiš.

Maš pa povsod še ogromno teh nekih nizkocenovnikov pravzaprav mi sploh ni jasno kak lahko ma to nekdo gor po 10+ur
A.C.A.B

Horas ::

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/v-zi...

V živilskih trgovinah od ponedeljka ne bo mogoče kupiti oblačil, obutve in tehničnega blaga

bo zgleda treba preko spleta če ti ne bo ratalo do danes zvečer
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

jocoj ::

V praksi itak bo možno vsaj še nekaj časa, ker seveda ne bo možno trgovine čez noč preurediti.

ajdov ::

jocoj je izjavil:

V praksi itak bo možno vsaj še nekaj časa, ker seveda ne bo možno trgovine čez noč preurediti.

Sej samo v softwaru blokirajo črtne kode prepovedanih izdelkov in jih na blagajni ni mogoče plačati pa je.

donvito ::

Horas je izjavil:

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/v-zi...

V živilskih trgovinah od ponedeljka ne bo mogoče kupiti oblačil, obutve in tehničnega blaga

bo zgleda treba preko spleta če ti ne bo ratalo do danes zvečer

Pa kakšen debilen ukrep je to, če si v živilski trgovini, zakaj ne bi mogel kupiti še druge artikle, če jih ponujajo.

Apofis ::

Kvinta je izjavil:

Stran od Alpine sicer včasih ko druga ni blo je bla zakon zdaj pa že dolgo več ne.

Xa pro 3d gtx goretex zakon čevelj ga mam predvsem za v hribe in za po snegu ter po dežju .... pred nakupom obvezno probat ,ker sam mam št.43 ampak ta čevelj mi je prav s št.45 sem 2x nazaj poslal :8)

Adidasa se izogibam ker so vsi modeli ozki jaz pa mam široko nogo in še marsikdo tudi.

Imel sem tudi že Rebook Oxford delovne tud zelo vredu samo jih težko dobiš.

Maš pa povsod še ogromno teh nekih nizkocenovnikov pravzaprav mi sploh ni jasno kak lahko ma to nekdo gor po 10+ur

WTF :O To morš ti met res fajn široke plavutke. Kakih 20+ različnih tekaških copatov/čevljev mam od 42 do 44,5, pa sm na xa proju že skoz na 43 1/3...

koyotee ::

donvito je izjavil:

Horas je izjavil:

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/v-zi...

V živilskih trgovinah od ponedeljka ne bo mogoče kupiti oblačil, obutve in tehničnega blaga

bo zgleda treba preko spleta če ti ne bo ratalo do danes zvečer

Pa kakšen debilen ukrep je to, če si v živilski trgovini, zakaj ne bi mogel kupiti še druge artikle, če jih ponujajo.


Zato, da tisti ki pridejo samo po obutev v tem primeru ne pridejo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Scaramouche1 ::

Tero je izjavil:

Zadevi bi se smejal če nebi bila tako resna. Nujno bi potreboval kakšne delovne cevlje ali malo bolj robustne teniske ki jih potrebujem v službi. Glede na zaprtje trgovin ima kdo kakšno idejo kje jih lahko kupim?


Vzami papir daj dol nogo naredi oris, zmeri koliko imaš največjo nogo, tako je, dostikrat je ena malo večja od druge!

Ko kupuješ preko spleta vzami tisto znamko ki jo hočeš in vtipkaj

Recimo ;

Salomon EU to JP CM

https://www.footshop.eu/sl/grafikoni-ve...

Išči kjer je pretvorba v JP ali cm, kar je isto!

In vedno vzami 1cm več!

Kvinta ::

V bistvu bi blo že 44 dovolj samo potem zaradi nogavic pa mam številko večje torej 45. Asics ima recimo tudi včinoma ozke modele tisti normalni za mojo nogo pa pašejo vsi ko vliti na 43 tud Merel paše lepo .... zadnje cajte pa opažam da Nike tud več nimam 43 ampak 45,5. Zdaj naslednje bom kupo te https://www.on-running.com/en-us/produc... samo pri nas je cena boljša pa cifre tud štimajo.
A.C.A.B

Pac-Man ::

SportsDirect ima shitload robe s kapico, pošiljajo na dom.

https://sl.sportsdirect.com/mens/footwe...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

jocoj ::

ajdov je izjavil:

jocoj je izjavil:

V praksi itak bo možno vsaj še nekaj časa, ker seveda ne bo možno trgovine čez noč preurediti.

Sej samo v softwaru blokirajo črtne kode prepovedanih izdelkov in jih na blagajni ni mogoče plačati pa je.
Ja, namen ukrepa pa je, da ljudje ne šlatajo robo po tistih košarah. Res smiseln ukrep, če bodo samo blokirali izdelke na blagajni, ljudje bodo pa še vedno vlačili robo na trak.

Zimonem ::

V kakšno zadružnob trgovino pejt pa je. Tam niso omejeni samo na prehrano. Pa za delat ne kupuj superg.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Scaramouche1 ::

Kok časa pa bo ta ban za probat čevlje v trgovinah?

DeeJay ::

Scaramouche1 je izjavil:

Kok časa pa bo ta ban za probat čevlje v trgovinah?

Najmanj 1 tedn.

filip007 ::

Jaz imam na Bolhi Nike Monarch 4 imajo močnejši podplat, črne usnjene, samo so 40 številka, cena ugodna.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

fuck_it_ ::

Tero je izjavil:

Zadevi bi se smejal če nebi bila tako resna. Nujno bi potreboval kakšne delovne cevlje ali malo bolj robustne teniske ki jih potrebujem v službi. Glede na zaprtje trgovin ima kdo kakšno idejo kje jih lahko kupim?


naroči preko spleta točno take čevlje/teniske kot si jih nosil do sedaj. Številko itak že veš.

problem solved.

Sej ni treba vsakič drugih čevljev kupit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

mojsterleo ::

DeeJay je izjavil:

Scaramouche1 je izjavil:

Kok časa pa bo ta ban za probat čevlje v trgovinah?

Najmanj 1 tedn.

Kolikor vem bodo ukrepi veljali od ponedeljka 16.11. in potem najmanj 14 dni. ;((

d4vid ::

Če smo že pri čevljih, se obrnimo še malo proti oblačilom. A obstaja kaka spletna trgovina, kjer prodajajo poceni robo, tako kot recimo lahko dobiš v kiku, new yorkerju, mani itd...

Sem listal recimo about you in ni nič kaj ugodno, mi je pa škoda plačevat nevem kake denarja za puloverje in jopice, ki jih bom mel za v službo, pa rabim taka oblačila, ki mi jih ni preveč škoda....
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

buttcrack ::

C&A?

Zimonem ::

buttcrack je izjavil:

C&A?

Je zaprt.

ajdov ::

jocoj je izjavil:

ajdov je izjavil:

jocoj je izjavil:

V praksi itak bo možno vsaj še nekaj časa, ker seveda ne bo možno trgovine čez noč preurediti.

Sej samo v softwaru blokirajo črtne kode prepovedanih izdelkov in jih na blagajni ni mogoče plačati pa je.
Ja, namen ukrepa pa je, da ljudje ne šlatajo robo po tistih košarah. Res smiseln ukrep, če bodo samo blokirali izdelke na blagajni, ljudje bodo pa še vedno vlačili robo na trak.

Namen je baje (tako je rekel en iz obrtne zbornica na tv) da ni nelojalne konkurence specializiranim trgovinam

Kar je seveda butasto, ljudje bodo pač naročili po spletu

Kvinta ::

Kolikor vem bodo ukrepi veljali od ponedeljka 16.11. in potem najmanj 14 dni.


Zdaj boš v Sparu ziher lahko kupo kake superge plus vse ostalo ,ko se bo folk navado lahko recimo Mass zaprejo :D

A obstaja kaka spletna trgovina, kjer prodajajo poceni robo, tako kot recimo lahko dobiš v kiku, new yorkerju, mani itd...


V Kiku so recimo puloverji že tak in tak po 6€ kaj bi še ti mel bolj poceni al kak ?
A.C.A.B

Blumper ::

V šparu nebo nič z čevlji.
Mene tudi zanimajo Xa pro, so vredne denarja ? Ne bolijo podplati?
Mel bi jih v službi, cel dan na nogah, gor in dol...

d4vid ::

Kvinta je izjavil:


A obstaja kaka spletna trgovina, kjer prodajajo poceni robo, tako kot recimo lahko dobiš v kiku, new yorkerju, mani itd...


V Kiku so recimo puloverji že tak in tak po 6€ kaj bi še ti mel bolj poceni al kak ?



Kik in ostalo je zaprto, zato me zanima, če obstaja konkurenca na spletu.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

bluefish ::

H&M.

Zimonem ::

bluefish je izjavil:

H&M.

To je že rang višje.

d4vid ::

Zimonem je izjavil:

bluefish je izjavil:

H&M.

To je že rang višje.


Bo pa vseeno čisto vredu.
Hvala.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Zimonem ::

V tem rangu imaš še zaro.

MIHAc27 ::

Sam sem ravno danes naročil iz MASSa. Običajno kupujem v Deichmanu, ampak ne pošiljajo kot kaže.
Pa še en problem je... modele pogosto menjajo. Sam sem že iskal model čevelja, ki mi je dolgo dobro služil, pa ga nisem več našel.
Takoj kupit 5 parov pa ne mislim, ker jih hočem najprej sprobat. Sem kupil tudi že take, ki so bili po 2 mesecih samo za v kanto.

filip007 ::

Nove sem vzel ene dva meseca nazaj pri Buzz.
https://www.buzzsneakers.com/SVN_si
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

49106 ::

Zimonem je izjavil:

bluefish je izjavil:

H&M.

To je že rang višje.


Kaj je rang višje? Majice od pet evrov, jopce od 10 evrov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

floyd1 ::

Mass je žal samo ena od trgovin, ki prodaja na ta način. Samo v opozorilo, da ne pozabimo.

zobnik ::

Mi kupujemo na Vrhniki, naročiš preko spelta in prevzameš.
https://www.scit-zascitna-oprema.si/

dope1337 ::

Iz OP ni povsem razvidno za kaksna opravila so namenjeni delovni cevlji.

Pri nas, kjer se opravljajo dela, ki od posameznika zahtevajo 10+ urno intenzivno delo na nogah, prisegamo na Uvex in zaenkrat se nismo razocarani.

Pac ... na obuvalih se ne izplaca sparati, sploh kadar je govora o delovnem okolju.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Scaramouche1 ::

Tero je izjavil:

Zadevi bi se smejal če nebi bila tako resna. Nujno bi potreboval kakšne delovne cevlje ali malo bolj robustne teniske ki jih potrebujem v službi. Glede na zaprtje trgovin ima kdo kakšno idejo kje jih lahko kupim?


https://www.trekkinn.com/outdoor-mounta...

Ali pa

nizki
https://www.trekkinn.com/outdoor-mounta...

Kolega ima te nizke že 8let pa so zgledale ko nove...

Kvinta ::

d4vid je izjavil:

Kvinta je izjavil:


A obstaja kaka spletna trgovina, kjer prodajajo poceni robo, tako kot recimo lahko dobiš v kiku, new yorkerju, mani itd...


V Kiku so recimo puloverji že tak in tak po 6€ kaj bi še ti mel bolj poceni al kak ?



Kik in ostalo je zaprto, zato me zanima, če obstaja konkurenca na spletu.


Jaz za delo doma in v gozdu ponavadi kupim kr na nemškem amazonu al pa enostavno vpišem v brskalnik recimo Pullover günstig online kaufen pa rešeno.
A.C.A.B

fikus_ ::

Precej izbire delovnih čevljev in oblačil se da dobit pri Engelbert strauss


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reklamacija Mass - Razpadli čevlji, porazna izkušnja

Oddelek: Loža
436281 (4752) Alien123

mass sezuje tudi vas

Oddelek: Loža
242936 (1835) Phantomeye
»

Delovni čevlji

Oddelek: Loža
123210 (2910) b4d
»

Pranje novega perila. Je sploh potrebno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815070 (11747) gruntfürmich

Več podobnih tem