» »

Korona - prvi in drugi val

Korona - prvi in drugi val

Temo vidijo: vsi
««
167 / 175
»»

Hemi426 ::

Zmaugy, priznam ti, kolikor lahko z anonimnostjo na forumu, da dokaza za načrtovana taborišča nimam :D
Ker taka stvar se ne bo javno pisala.

Kje imaš pa ti dokaz, da bo cepivo magična palčka, glede na to, da je na Pfizerjevi strani, in vsi MSM trobijo sedaj, da sploh niso raziskovali, če cepivo zmanjša prenašanje virusa?

Pa saj si res zmagal, pa to ti brez sarkazma pišem, ker bo kmalu dvom v Covid ideologijo kazniv, tako kot je dvom v Holokavst v UK/NEM/FRA.

Jaz sem samo blodež teorij zarot, zakaj mi moraš tako dokazovati svoj prav?

feryz ::

Evo, ena frišna za v korona statistiko.
Moj sosed, starejši možakar, včasih uspešen podjetnik, je fasal pljučnico. Tako navadno. Skoraj se je že zlizal, pa so ga vseeno preventivno dali v bolnico.
Tam so ga pozdravili in mu za darilo poklonili korono.
Zdaj ima novo pljučnico, koronsko. Slab je že od prve, zato je na respiratorju in domačim so že povedali, da je še kak procent ali dva, da se še kdaj vidijo.
Jebi ga, korona je kriva, kaj čmo?

Barakuda1 ::

zmaugy je izjavil:


Se pravi se tvoj stil razlikuje v tem, da zgolj nekaj namiguješ, medtem ko tvoji kolegi postajo neutemeljene izmišljotine, ti in oni ste pa užaljeni in nejevoljni, ko jih kdo pognjavi za vire?


...a dej no, zdaj se pa res že mal smešiš.
Kakšen nasproten kredibilen vir (ali pa argument) pa si podal (kot tudi tvoji somišljeniki) na vprašanje:

Zakaj je v Srbiji na miljon prebivalcev 4 x manj mrtvih, kot jih imamo pri nas, kljub temu da so pri njih imeli eno zelo veliko pogrebno slovesnost, razprodajni "črni petek", vsi lokali, restavracije, tržnice in trgovski centri poslujejo, javni promet deluje, niso zaprti v občinske meje itd.

No, čakam vaše kredibilne vire in argumente, da odgovorite na zastavljeno vprašanje.
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

sharp126325 ::

Hemi426 je izjavil:

Sharp in zmaugy, vama bom dal nek beden primer.

Sicer na nivoju avtobusne vozovnice, zimske opreme in aplikacije, tako kot naša vlada, ampak vseeno.

Vidiš osebo, ki ti vlamlja v hišo.
Pokličeš policijo, prijaviš zločin v teku.
Policija pa zahteva, da poveš specifično kdo vlamjla, ker če tega ne veš, potem ni resnično.

Na tem nivoju je vajino argumentiranje, da če ne vemo specifično kdo izvaja zaroto, potem zarota ne obstaja.


Alo ti si mene pomešal med prokoronarje, jaz sem anti koronar,proti ukrepom, proti tej korona norosti zdej me daješ v vštric z zmaugijem

Barakuda1 ::

sheeshkar je izjavil:



Ja, res je. Meni to ni všeč. Še posebej, ko gre za moderatorja tega foruma.


8-O

Tudi meni ni všeč, da nisi argomentirono, ter podprto z viri, odgovoril skoraj še na nobeno moje vsebinsko vprašanje, se pa ves čas spodtikaš vame, kot da sem ti jaz edini vir zanimanja.

ja prjato ... če si mi sprva še bil zanimiv, si mi zmer manj ;(.

Če pa si slučajno ljubosumen name, ker sem kao moderator, ti pa ne morem pomagat, pa tud nisem pravi naslov.
"Potrkaj" na vrata vodstva in morda te bodo povišali v moderatorja. Ampak, takrat pričakujem, da boš pobrisal zgolj tolikšen procent mojih postov, kot sem jaz tvojih ;)
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Hemi426 ::

sharp126325 je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Sharp in zmaugy, vama bom dal nek beden primer.

Sicer na nivoju avtobusne vozovnice, zimske opreme in aplikacije, tako kot naša vlada, ampak vseeno.

Vidiš osebo, ki ti vlamlja v hišo.
Pokličeš policijo, prijaviš zločin v teku.
Policija pa zahteva, da poveš specifično kdo vlamjla, ker če tega ne veš, potem ni resnično.

Na tem nivoju je vajino argumentiranje, da če ne vemo specifično kdo izvaja zaroto, potem zarota ne obstaja.


Alo ti si mene pomešal med prokoronarje, jaz sem anti koronar,proti ukrepom, proti tej korona norosti zdej me daješ v vštric z zmaugijem


Oprosti,ampak sem si razlagal, da ne verjameš v teorije zarote, ker ne znamo/moremo prikazati dokazneva gradiva, kdo je za tem.

Pa tudi te delitve na koronarje, anti koronarje, anti maskerje, paničarje, vaxxerje, anti vakserje, mi gredo na določen ud.
Ker sam osebno verjamem v obstoj virusa, se držim strogo ukrepov, čeprav polega notranje maske, distance in razkuževanja, ne podpiram nič.

Sem samoplačniško cepljen za klope, sem se cepil brez ugovarjanja ob izletu v Afriko, ne podpiram pa Covid cepiva v tej obliki.
Bi rad obvaroval starejše, a tamle Tina Bergant pošilja okuzene delat v DSOje.
Jaz iz spoštovanja nosim masko na sprehodu v urbano-rualnem okoklju, leti dni so pa že konstantni izbruhi v DSOjih.
DSOje se ne more zavarovati, lahko se pa takoj vzspostavi sistem represije in testiranj po državi.
Zapremo lahko vse nenujne trgovine, gostilne, itd, DSOjev pa ne uspe hermetično zapreti.

Bistveno bolj kompleksna situacija je kot baziranje na teh oznakah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

zmaugy ::

sheeshkar je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

...kaj čmo.
Ko enkrat zanaliziraš pristop nekaterih, se pač poskušaš prilagodit.
Ko ugotoviš, da je "redeča nit" debate nekaterih, da se vtaknejo v en stavek, eno besedo, in jo potem gnjavijo do onemoglosti, vse z namenom diskvalifikacije sogovornika, pri tem pa nikoli na edovarjajo na konkretna neprijetna vprašanja, no potem je pač tko, da se je potrebno temu stilu prilagodit.
Očitno nekaterim, to spet ni všeč ;)

Ok, če že "analiziramo pristope"...

Mislim, da imaš ti resne probleme s pojmom "debata". "Analiziral" sem, da imaš velike težave, ko se srečaš s komerkoli (niti slučajno ne samo z menoj), ki se s teboj ne strinja in želi od tebe kakšen dodaten argument ali vir za tvoje trditve. "Analiziral" sem tudi, da pogosto že ob prvi repliki, ki od tebe želi dodatna pojasnila, to označiš za "merjenje kdo ma daljšega" ali "postavljanje pasti", vse z namenom "diskvalifikacije sogovornika" ter v izogib dejanskemu odgovarjanju "na konkretna neprijetna vprašanja".

Ja, res je. Meni to ni všeč. Še posebej, ko gre za moderatorja tega foruma.

Saj zato je pa odprl temo z nasveti za diskreditacijo sogovornikov...

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Sharp in zmaugy, vama bom dal nek beden primer.

Sicer na nivoju avtobusne vozovnice, zimske opreme in aplikacije, tako kot naša vlada, ampak vseeno.

Vidiš osebo, ki ti vlamlja v hišo.
Pokličeš policijo, prijaviš zločin v teku.
Policija pa zahteva, da poveš specifično kdo vlamjla, ker če tega ne veš, potem ni resnično.

Na tem nivoju je vajino argumentiranje, da če ne vemo specifično kdo izvaja zaroto, potem zarota ne obstaja.


Tvoje komentiranje je na nivoju nepreverjenih čenč in izmišljotin, ki jih potem ne zmoreš podpreti z viri. Mimogrede, kako napreduje iskanje vira za tvojo trditev, da se načrtuje zapiranje necepljenih v taborišča?

Tega ni napisal TheMachete, ampak jaz. Vir pa bo čez par let vsem znan. Potrpi do takrat. Niso zastonj gradili sodobnih "taboriščih" (po njihovo ograjeni kampi). Vse gre v smeri, da se izloči iz sistema vse necepljene. In taborišče je najbolj učinkovito, da iz družbe izločiš vse, ki nasprotujejo prostovoljni smrti s cepivom. The Great Reset. Malo bodo zdesetkali prebivalstvo in ostalim preživelim dali UTD in vsi bodo srečno živeli do konca svojih dni.


Kar lepo se je priključil s svojimi linki, ki seveda niso govorili o temu, tako da je moj očitek več kot upravičen.
Tvoj argument je bil, da je to že dejstvo in ne, da gre za tvoja prerokovanja. Pač malo nakladanja niso veljavni argumenti. Žal.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

sheeshkar ::

Barakuda1 je izjavil:

Zakaj je v Srbiji na miljon prebivalcev 4 x manj mrtvih, kot jih imamo pri nas, kljub temu da so pri njih imeli eno zelo veliko pogrebno slovesnost, razprodajni "črni petek", vsi lokali, restavracije, tržnice in trgovski centri poslujejo, javni promet deluje, niso zaprti v občinske meje itd.

No, čakam vaše kredibilne vire in argumente, da odgovorite na zastavljeno vprašanje.

Ali ni očitno? V Srbiji so že marca odkrili učinkovito zdravilo proti Covid-19, ki je seveda RAKIJA in to skrivajo pred ostalim svetom, da se lahko Vučić hvali pred EU.

Da ne bi kdo slučajno dvomil v moje argumente ali zahteval kakšnih dodatnih pojasnil/dokazov. To je moja teorija zarote, kar je na tem forumu enakovredno ustavno zaščiteni svobodi verskega izražanja ter s tem povsem nedotakljivo.

Barakuda1 ::

zmaugy je izjavil:


Saj zato je pa odprl temo z nasveti za diskreditacijo sogovornikov...



...uuu...sej res, tam moramm napisat še nadaljevanje :D

Sej doviliš, da tebe vzemem kot enega od tipičnih primerkov, kako to izgleda v praksi ;)
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

sheeshkar ::

Barakuda1 je izjavil:

sheeshkar je izjavil:



Ja, res je. Meni to ni všeč. Še posebej, ko gre za moderatorja tega foruma.


8-O

Tudi meni ni všeč, da nisi argomentirono, ter podprto z viri, odgovoril skoraj še na nobeno moje vsebinsko vprašanje, se pa ves čas spodtikaš vame, kot da sem ti jaz edini vir zanimanja.

Postavil sem ti eno, povsem normalno vprašanje, vezano na tvoj vsebinski prispevek. Ti si iz tega naredil celo dramo in zdaj sem jaz tisti, ki se spotika vate? :))

Barakuda1 ::

sheeshkar je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

Zakaj je v Srbiji na miljon prebivalcev 4 x manj mrtvih, kot jih imamo pri nas, kljub temu da so pri njih imeli eno zelo veliko pogrebno slovesnost, razprodajni "črni petek", vsi lokali, restavracije, tržnice in trgovski centri poslujejo, javni promet deluje, niso zaprti v občinske meje itd.

No, čakam vaše kredibilne vire in argumente, da odgovorite na zastavljeno vprašanje.

Ali ni očitno? V Srbiji so že marca odkrili učinkovito zdravilo proti Covid-19, ki je seveda RAKIJA in to skrivajo pred ostalim svetom, da se lahko Vučić hvali pred EU.

Da ne bi kdo slučajno dvomil v moje argumente ali zahteval kakšnih dodatnih pojasnil/dokazov. To je moja teorija zarote, kar je na tem forumu enakovredno ustavno zaščiteni svobodi verskega izražanja ter s tem povsem nedotakljivo.



8-O

Od tako resnega in predvsem verodostojnosti in argumentom, zapriseženega uporabnika, pa kaj takega res nisem pričakoval. Žalostno. Res žalostmo.

:)):))>:D
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

zmaugy ::

Barakuda1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Se pravi se tvoj stil razlikuje v tem, da zgolj nekaj namiguješ, medtem ko tvoji kolegi postajo neutemeljene izmišljotine, ti in oni ste pa užaljeni in nejevoljni, ko jih kdo pognjavi za vire?


...a dej no, zdaj se pa res že mal smešiš.
Kakšen nasproten kredibilen vir (ali pa argument) pa si podal (kot tudi tvoji somišljeniki) na vprašanje:

Zakaj je v Srbiji na miljon prebivalcev 4 x manj mrtvih, kot jih imamo pri nas, kljub temu da so pri njih imeli eno zelo veliko pogrebno slovesnost, razprodajni "črni petek", vsi lokali, restavracije, tržnice in trgovski centri poslujejo, javni promet deluje, niso zaprti v občinske meje itd.

No, čakam vaše kredibilne vire in argumente, da odgovorite na zastavljeno vprašanje.


Malo sem si drznil podvomiti o zanesljivosti podatkov iz Srbije. Ampak seveda nimam o tem nobenih dokazov in gre zgolj za moje špekuliranje. Česar ne skrivam in se ne delam, da imam linke, na katerih so dokazi, da je Stevo malo goljufal in mu je Jelena pri tem pomagala.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Barakuda1 ::

zmaugy je izjavil:



Malo sem si drznil podvomiti o zanesljivosti podatkov iz Srbije. Ampak seveda nimam o tem nobenih dokazov in gre zgolj za moje špekuliranje. Česar ne skrivam in se ne delam, da imam linke, na katerih so dokazi, da je Stevo malo goljufal in mu je Jelena pri tem pomagala.




Postav se v vrsto. Z enako retoriko te je sheeshkar že prehitel, kak post više >:D
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

sheeshkar ::

Barakuda1 je izjavil:

8-O

Od tako resnega in predvsem verodostojnosti in argumentom, zapriseženega uporabnika, pa kaj takega res nisem pričakoval. Žalostno. Res žalostmo.

:)):))>:D

Zadnjič si mi kot moderator foruma pojasnil, da je drugi odstavek 2. člena pravil praktično ničvreden, ker je pojem "argumentiranega pogovora" zelo raztegljiv in "navajanje virov" samo pobožna želja. Hkrati onaniraš na podobne teorije nekaterih drugih članov, zato sem se ti s tem prispevkom želel prikupiti, pa očitno spet nisem dosegel tvojih visokih standardov debate.

nergac ::

sheeshkar je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

Zakaj je v Srbiji na miljon prebivalcev 4 x manj mrtvih, kot jih imamo pri nas, kljub temu da so pri njih imeli eno zelo veliko pogrebno slovesnost, razprodajni "črni petek", vsi lokali, restavracije, tržnice in trgovski centri poslujejo, javni promet deluje, niso zaprti v občinske meje itd.

No, čakam vaše kredibilne vire in argumente, da odgovorite na zastavljeno vprašanje.

Ali ni očitno? V Srbiji so že marca odkrili učinkovito zdravilo proti Covid-19, ki je seveda RAKIJA in to skrivajo pred ostalim svetom, da se lahko Vučić hvali pred EU.

Da ne bi kdo slučajno dvomil v moje argumente ali zahteval kakšnih dodatnih pojasnil/dokazov. To je moja teorija zarote, kar je na tem forumu enakovredno ustavno zaščiteni svobodi verskega izražanja ter s tem povsem nedotakljivo.


To vam s hr_natakarjem dopovedujeva že ves čas, pa sva konstantno brisana in nestrokovno označena za ezoterika.
Tu pa tam redki avatarji to razumejo.

P.S. Trenutno strogo abstiniram. Imam pa zaloge močne kave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

zmaugy ::

Barakuda1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Saj zato je pa odprl temo z nasveti za diskreditacijo sogovornikov...



...uuu...sej res, tam moramm napisat še nadaljevanje :D

Sej doviliš, da tebe vzemem kot enega od tipičnih primerkov, kako to izgleda v praksi ;)


Glede na to, da si moderator, ki me lahko brišeš in izključiš iz teme, boš pa morda le zmagal v debati pri tako izenačenih pogojih. Sploh zato, ker se mi drugače s tabo ne da debatirati, ker argumentov velikokrat nimaš (mislim, tukaj si na strani teoretikov zarote) in ko ti zmanjka pa veva, kaj se zna kdaj zgoditi, ane?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Barakuda1 ::

sheeshkar je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

8-O

Od tako resnega in predvsem verodostojnosti in argumentom, zapriseženega uporabnika, pa kaj takega res nisem pričakoval. Žalostno. Res žalostmo.

:)):))>:D

Zadnjič si mi kot moderator foruma pojasnil, da je drugi odstavek 2. člena pravil praktično ničvreden, ker je pojem "argumentiranega pogovora" zelo raztegljiv in "navajanje virov" samo pobožna želja. Hkrati onaniraš na podobne teorije nekaterih drugih članov, zato sem se ti s tem prispevkom želel prikupiti, pa očitno spet nisem dosegel tvojih visokih standardov debate.




...no, ker nisem seksolog, in torej ne razuem povsem, kdaj, kako in nad kom, anoniram, ostasjam ob tej tvoji argumentaciji, pač brez besed :(:'(
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Hemi426 ::

Fantje, opozarjam vas, da je cilj uporabnika Zmaugy, da se tema čim bolj onesnaži z osebnimi napadi in iskanje pike, vejice v argumentih.

Ste opazili, se vedno vplete, ko si začnemo izmenjevati dokazana dejstva.

Svetujem, da ga preprosto ignoriramo!

Barakuda1 ::

zmaugy je izjavil:


Glede na to, da si moderator, ki me lahko brišeš in izključiš iz teme, boš pa morda le zmagal v debati pri tako izenačenih pogojih. Sploh zato, ker se mi drugače s tabo ne da debatirati, ker argumentov velikokrat nimaš (mislim, tukaj si na strani teoretikov zarote) in ko ti zmanjka pa veva, kaj se zna kdaj zgoditi, ane?


...no, zgolj zaradi verodostojnosti (tvoje)

Kdaj pa sem te brisal zaradi tega kar si napisal? No kdaj?

(če se je izbris zgodil zarqadi avtomatizma, to ne šteje)
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

sheeshkar ::

Barakuda1 je izjavil:

...no, ker nisem seksolog, in torej ne razuem povsem, kdaj, kako in nad kom, anoniram, ostasjam ob tej tvoji argumentaciji, pač brez besed :(:'(

Torej, tako kot pri odgovarjanju na vsebinska vprašanja. Nič novega.

zmaugy ::

Hemi426 je izjavil:

Fantje, opozarjam vas, da je cilj uporabnika Zmaugy, da se tema čim bolj onesnaži z osebnimi napadi in iskanje pike, vejice v argumentih.

Ste opazili, se vedno vplete, ko si začnemo izmenjevati dokazana dejstva.

Svetujem, da ga preprosto ignoriramo!


To, da si trdil, da se načrtuje zapiranje necepljenih v taborišča, niso moji osebni napadi in iskanje pike, vejice v argumentih ampak tvoje nebuloze in brezvezno nabijanje, s kakršnim smetiš temo in za katere se te je nekdo - torej jaz - sklenil povprašati po virih in ne bo odnehal, dokler jih ne sproduciraš ali pa priznaš napako in se opravičiš, da poskušaš z osebnimi diskreditacijami to prikriti.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Slopek ::

Dej zmaugy nehaj utrujat. Debate je o tem, kako firme zahtevajo potrdilo, pa smučišča, trgovine....debatirali smo to že pol leta nazaj, pa si se posmehoval, napadal...zdaj je to tukaj.
Nadalje debatiramo, da bi bilo v prihodnosti lahko tako tudi s cepivom, ki bo zahtevano za funkcionoranje v družbi, ne bo pa obvezno, ane.
Ti se pa ob vsem tem, po pol leta nabijanja, zapičiš v moderatorjevo značko.
Smešiš se. Sheeshkar prav tako. Res se noben prokoronar niti oglasit ne upa ob vsem sranju, ki hodi ven in nasploh je cela situacija že jasno zlagana. Kako ne vidiš, da stvari ne štimajo? Samo še 20% zaposlenih v usa zdravstvu se je pripravljenih cepit in baje, tudi nasploh world wide podoben procent. Tolk, da veš kje stojiš.

Hemi426 ::

zmaugy je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Fantje, opozarjam vas, da je cilj uporabnika Zmaugy, da se tema čim bolj onesnaži z osebnimi napadi in iskanje pike, vejice v argumentih.

Ste opazili, se vedno vplete, ko si začnemo izmenjevati dokazana dejstva.

Svetujem, da ga preprosto ignoriramo!


To, da si trdil, da se načrtuje zapiranje necepljenih v taborišča, niso moji osebni napadi in iskanje pike, vejice v argumentih ampak tvoje nebuloze in brezvezno nabijanje, s kakršnim smetiš temo in za katere se te je nekdo - torej jaz - sklenil povprašati po virih in ne bo odnehal, dokler jih ne sproduciraš ali pa priznaš napako in se opravičiš, da poskušaš z osebnimi diskreditacijami to prikriti.


Zmaugy, par postov nazaj, sem ti priznal, kot se da priznati anonimno na forumu, da nimam dokaza za taborišča in da si zmagal v tej debati.

Kaj še iščeš :D?

Da povzamem tvoje besede: "si izgubil stik h realnostjo?"
:D

zmaugy ::

Barakuda1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Glede na to, da si moderator, ki me lahko brišeš in izključiš iz teme, boš pa morda le zmagal v debati pri tako izenačenih pogojih. Sploh zato, ker se mi drugače s tabo ne da debatirati, ker argumentov velikokrat nimaš (mislim, tukaj si na strani teoretikov zarote) in ko ti zmanjka pa veva, kaj se zna kdaj zgoditi, ane?


...no, zgolj zaradi verodostojnosti (tvoje)

Kdaj pa sem te brisal zaradi tega kar si napisal? No kdaj?

(če se je izbris zgodil zarqadi avtomatizma, to ne šteje)


Žal ste temo o Kitajskem virusu pobrisali tudi tako, da ste “izginili” tudi pobrisana sporočila. Ampak seveda da si mi brisal, post sem popravil ene trikrat in je bil v tretji različici 100 % po pravilih, ampak si mi ga kljub temu pobrisal. In dodal še en otročji komentarček, ki je bil viden samo meni.

Slopek je izjavil:

Dej zmaugy nehaj utrujat. Debate je o tem, kako firme zahtevajo potrdilo, pa smučišča, trgovine....debatirali smo to že pol leta nazaj, pa si se posmehoval, napadal...zdaj je to tukaj.
Nadalje debatiramo, da bi bilo v prihodnosti lahko tako tudi s cepivom, ki bo zahtevano za funkcionoranje v družbi, ne bo pa obvezno, ane.
Ti se pa ob vsem tem, po pol leta nabijanja, zapičiš v moderatorjevo značko.
Smešiš se. Sheeshkar prav tako. Res se noben prokoronar niti oglasit ne upa ob vsem sranju, ki hodi ven in nasploh je cela situacija že jasno zlagana. Kako ne vidiš, da stvari ne štimajo? Samo še 20% zaposlenih v usa zdravstvu se je pripravljenih cepit in baje, tudi nasploh world wide podoben procent. Tolk, da veš kje stojiš.


Smešite se korona klavstrofobičarji s prerokbami, ki jih prodajate za gotova dejstva in z vlečenjem paralel med vami, ki boščki ne morete v gostilno in žurat in ljudmi, ki so res trpeli.

Hemi426 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Fantje, opozarjam vas, da je cilj uporabnika Zmaugy, da se tema čim bolj onesnaži z osebnimi napadi in iskanje pike, vejice v argumentih.

Ste opazili, se vedno vplete, ko si začnemo izmenjevati dokazana dejstva.

Svetujem, da ga preprosto ignoriramo!


To, da si trdil, da se načrtuje zapiranje necepljenih v taborišča, niso moji osebni napadi in iskanje pike, vejice v argumentih ampak tvoje nebuloze in brezvezno nabijanje, s kakršnim smetiš temo in za katere se te je nekdo - torej jaz - sklenil povprašati po virih in ne bo odnehal, dokler jih ne sproduciraš ali pa priznaš napako in se opravičiš, da poskušaš z osebnimi diskreditacijami to prikriti.


Zmaugy, par postov nazaj, sem ti priznal, kot se da priznati anonimno na forumu, da nimam dokaza za taborišča in da si zmagal v tej debati.

Kaj še iščeš :D?

Da povzamem tvoje besede: "si izgubil stik h realnostjo?"
:D


Nisem opazil. Ker ne berem vsega, kar napišeš - glede na kvaliteto in podkrepljenost z viri, je to logično.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Slopek ()

49106 ::

zmaugy je izjavil:



korona klavstrofobičarji


:D

zmaugy je izjavil:


ki boščki ne morete v gostilno in žurat




:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Slopek ::

Zmaugy the last man standing :))
Jaz sem ga dal kar na izbris, da ga ne bo ćez čas preveč sram :)))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

sheeshkar ::

Slopek je izjavil:

Nadalje debatiramo, da bi bilo v prihodnosti lahko tako tudi s cepivom, ki bo zahtevano za funkcionoranje v družbi, ne bo pa obvezno, ane.

Ja, nekateri to že od vsega začetka podpiramo in upamo, da se bo dejansko uveljavilo do te mere, da se bo dovolj ljudi šlo cepiti. V čem točno je to "teorija zarote"? Povsem enako je že od nekdaj s hitrimi testi - če bi dejansko brali prispevke nekaterih članov, bi videli, da se že vsaj od aprila govori o tem, da bi si z njimi morali pomagati vsaj na najbolj ogroženih območjih, kot so DSOji, nekateri so šli tudi dlje in nekateri zagovarjajo, da bi se preko tega testiralo vso prebivalstvo. Problem je, če ne berete debat in samo shitpostate vse, kar vam pride pod roke ter to vse označite za neke zarote.

Očitno nekateri ne veste niti več tega, kaj točno so "teorije zarote", kaj ste pisali vi in kaj drugi, s čim se kdo je in kdo ni strinjal ter sedaj praktično vsako novost označite za "uresničevanje teorij zarote" ter se trkate po prsih, čeprav ne znate linkati niti enega prispevka, kjer ste kakšno stvar dejansko napovedal kot zaroto in jo je nekdo drug dejansko označil za teorijo zarote (ampak to je že preblizu navajanju virov, kar je po mnenju nekaterih moderatorjev najmanj kontroverzno, če ne kar bogokletno).

Hemi426 ::

Zmaugy, ne bereš več mojih postov zaradi nekvalitete, me pa citiraš in uporobljaš v postih...

Priznam, brez sarkazma, da si me nadvladal v debati, a ti preletiš moje poste....

Kaj, res te ne razumem :D

49106 ::

sheeshkar je izjavil:

Slopek je izjavil:

Nadalje debatiramo, da bi bilo v prihodnosti lahko tako tudi s cepivom, ki bo zahtevano za funkcionoranje v družbi, ne bo pa obvezno, ane.

Ja, nekateri to že od vsega začetka podpiramo in upamo, da se bo dejansko uveljavilo do te mere, da se bo dovolj ljudi šlo cepiti.



Ne laži, kolega, takrat ste paničarji trdili, da gre za flatearth teorije. Lepo, da si vsaj zdaj priznal, da se ti gre predvsem za kratenje pravic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

ajdov ::

sheeshkar je izjavil:

Slopek je izjavil:

Nadalje debatiramo, da bi bilo v prihodnosti lahko tako tudi s cepivom, ki bo zahtevano za funkcionoranje v družbi, ne bo pa obvezno, ane.

Ja, nekateri to že od vsega začetka podpiramo in upamo, da se bo dejansko uveljavilo do te mere, da se bo dovolj ljudi šlo cepiti. V čem točno je to "teorija zarote"? Povsem enako je že od nekdaj s hitrimi testi - če bi dejansko brali prispevke nekaterih članov, bi videli, da se že vsaj od aprila govori o tem, da bi si z njimi morali pomagati vsaj na najbolj ogroženih območjih, kot so DSOji, nekateri so šli tudi dlje in nekateri zagovarjajo, da bi se preko tega testiralo vso prebivalstvo. Problem je, če ne berete debat in samo shitpostate vse, kar vam pride pod roke ter to vse označite za neke zarote.

Očitno nekateri ne veste niti več tega, kaj točno so "teorije zarote", kaj ste pisali vi in kaj drugi, s čim se kdo je in kdo ni strinjal ter sedaj praktično vsako novost označite za "uresničevanje teorij zarote" ter se trkate po prsih, čeprav ne znate linkati niti enega prispevka, kjer ste kakšno stvar dejansko napovedal kot zaroto in jo je nekdo drug dejansko označil za teorijo zarote (ampak to je že preblizu navajanju virov, kar je po mnenju nekaterih moderatorjev najmanj kontroverzno, če ne kar bogokletno).

zdravega človeka testirat in na podlagi testov z obupno natančnostjo nato zapirat ne more bit nič drugega kot zarota proti nam

111111111111 ::

zmaugy je izjavil:


Malo sem si drznil podvomiti o zanesljivosti podatkov iz Srbije. Ampak seveda nimam o tem nobenih dokazov in gre zgolj za moje špekuliranje. Česar ne skrivam in se ne delam, da imam linke, na katerih so dokazi, da je Stevo malo goljufal in mu je Jelena pri tem pomagala.

Nimamo kredibilnih virov. Vem samo, da laboratoriji poročajo o okužbah in ko eden od laboratorijev v rdžavi poroča o 300+ okuženih in jih na koncu v javnost prispe 500-600 okuženih je jasno da je s srbskim poročanjem kot s Kitajskim. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Hemi426 ::

Slopek je izjavil:

Zmaugy the last man standing :))
Jaz sem ga dal kar na izbris, da ga ne bo ćez čas preveč sram :)))


Bom stereotipsko in zahojeno, kot zagovorik teorij zarot, pridodal +1

Bom pa še enkrat poudaril, da pred zadnjo stranjo ukvarjanja z Zmaugijem, smo si izmenjevali dejstva, objlavljali slike obveznosti prostovoljnih testiranj v podjetjih, itd,....

Ima res takšno moč, da mu posvetimo celo stran forumske debate?

Barakuda1 ::

zmaugy je izjavil:


Žal ste temo o Kitajskem virusu pobrisali tudi tako, da ste “izginili” tudi pobrisana sporočila. Ampak seveda da si mi brisal, post sem popravil ene trikrat in je bil v tretji različici 100 % po pravilih, ampak si mi ga kljub temu pobrisal. In dodal še en otročji komentarček, ki je bil viden samo meni.


8-O

...uuuf ... nekako se tega ne spomnim, še manj pa ti vrjamem. Bom pa preveril za kaj je šlo.

Če primerjam izbrise mojih kolegov moderatorjev in moje, izpade kot da svojega "dela" (beri - brisanja neprimernih vsebin), sploh ne oprvljam.

Pa ti bom zaupal (javno) zakaj tako.
Zato, ker je moje življensko prepričanje, da ima vsakdo pravico izraziti svoje mnenje in stališče, če je še tako nenavadno in v nasprotju s trenutno večino (in/ali uradnim stališčem) uporabnikov (diskutantov)

To velja vse tako dolgo, dokler se ne poziva na nasilje (tu se ne debatira - tu se briše). Če pa gre za žaljivke, omaloževanja in druge oblike zasmehovanja in poniževanja, pa je drugače. Takrat najprej opozorim, če pa nekdo misli, da lahko to počne še naprej ...jah ...potem pač prebira v rdeči barvi (vrašaj Vostoka, ki ga menda tako favoriram, koliko izbrisov je doživel za dokaj nedolžne opazke, pa ni skakal do plafona in nazaj). Pravzaprav sem do njega mnogo strožji kot do tebe in še koga.

No, tisto kar je tokrat najbolj trapasto, je to, da si spet dosegel svoj namen :(
Spet sem ti (zaradi "verodostojnosti" tvojih navedb) odgovoril javno in s tem, res kršil eno od pravil.
Sam post je žal res of topic:'(

Ampak, zdaj je kar je

...zdaj pa nazaj na temo.

Še zmeraj čakam argumentirane in z viri podprte argumente, od kod takšne razlike v smrtnosti med nami in Srbijo, navkljub povsem različnim corona ukrepom.
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

49106 ::

Don't feed him. Pritoži naj se v temi, ki je temu namenjena, nikakor pa v tej.

Barakuda1 je izjavil:



Še zmeraj čakam argumentirane in z viri podprte argumente, od kod takšne razlike v smrtnosti med nami in Srbijo, navkljub povsem različnim corona ukrepom.


Boljše zdravstvo imajo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

lexios ::

Hemi426 je izjavil:


Ima res takšno moč, da mu posvetimo celo stran forumske debate?


:D That is where civilisations fall.

Barakuda1 ::

111111111111 je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Malo sem si drznil podvomiti o zanesljivosti podatkov iz Srbije. Ampak seveda nimam o tem nobenih dokazov in gre zgolj za moje špekuliranje. Česar ne skrivam in se ne delam, da imam linke, na katerih so dokazi, da je Stevo malo goljufal in mu je Jelena pri tem pomagala.

Nimamo kredibilnih virov. Vem samo, da laboratoriji poročajo o okužbah in ko eden od laboratorijev v rdžavi poroča o 300+ okuženih in jih na koncu v javnost prispe 500-600 okuženih je jasno da je s srbskim poročanjem kot s Kitajskim. :D


...torej nakladaš kar tko ...v tri dni.
Ajaaa ... sej res, nekaterim je to dovoljeno, srugim pa ne.

Sory, pr men to ne pije vode
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Hemi426 ::

111111111111 je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Malo sem si drznil podvomiti o zanesljivosti podatkov iz Srbije. Ampak seveda nimam o tem nobenih dokazov in gre zgolj za moje špekuliranje. Česar ne skrivam in se ne delam, da imam linke, na katerih so dokazi, da je Stevo malo goljufal in mu je Jelena pri tem pomagala.

Nimamo kredibilnih virov. Vem samo, da laboratoriji poročajo o okužbah in ko eden od laboratorijev v rdžavi poroča o 300+ okuženih in jih na koncu v javnost prispe 500-600 okuženih je jasno da je s srbskim poročanjem kot s Kitajskim. :D


Kaj?

Par strani nazaj sem omenil, da je kitajska manipulirala z številkami, da je lahko lockdown poastal izvozno orožje v post-jedrski druzbi in sem tudi linkal članek generala USA,ki je predstavil določene dokaze.

Bil sem označen, za neosnovanega teoretika zarot, zdaj ko pa kitajska ustreza vaši teoriji zarote nenatančnosti srbskih testov, je oa okej?

A smo mi hodili v isti državni sistem osnovnih šol?

sheeshkar ::

Barakuda1 je izjavil:

Zato, ker je moje življensko prepričanje, da ima vsakdo pravico izraziti svoje mnenje in stališče, če je še tako nenavadno in v nasprotju s trenutno večino (in/ali uradnim stališčem) uporabnikov (diskutantov)

V katerem primeru pa se potem potencialno/hipotetično krši drugi odstavek 2. člena pravil Slo-Techa? Ali je po tvojem mnenju sploh mogoče kršiti ta del pravil?
Zahteva se argumentiran pogovor, ki se nanaša na predmet razprave. Zaželeno je, da je podkrepljen z viri.

Hemi426 ::

lexios je izjavil:

Hemi426 je izjavil:


Ima res takšno moč, da mu posvetimo celo stran forumske debate?


:D That is where civilisations fall.



Lexios, odpravljam se spat, sem si nastavil posnetek za preposlušat, ti jutri/danes javim repliko :)

49106 ::

sheeshkar je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

Zato, ker je moje življensko prepričanje, da ima vsakdo pravico izraziti svoje mnenje in stališče, če je še tako nenavadno in v nasprotju s trenutno večino (in/ali uradnim stališčem) uporabnikov (diskutantov)

V katerem primeru pa se potem potencialno/hipotetično krši drugi odstavek 2. člena pravil Slo-Techa? Ali je po tvojem mnenju sploh mogoče kršiti ta del pravil?
Zahteva se argumentiran pogovor, ki se nanaša na predmet razprave. Zaželeno je, da je podkrepljen z viri.


Pritoži se v namenski temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Barakuda1 ::

sheeshkar je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

Zato, ker je moje življensko prepričanje, da ima vsakdo pravico izraziti svoje mnenje in stališče, če je še tako nenavadno in v nasprotju s trenutno večino (in/ali uradnim stališčem) uporabnikov (diskutantov)

V katerem primeru pa se potem potencialno/hipotetično krši drugi odstavek 2. člena pravil Slo-Techa? Ali je po tvojem mnenju sploh mogoče kršiti ta del pravil?
Zahteva se argumentiran pogovor, ki se nanaša na predmet razprave. Zaželeno je, da je podkrepljen z viri.



...dragi forumski "prijatelj" :)

Za razumevanje poglobljenega in strokovno podkrepljena odgovora, bi bilo koristno, če bi imel zaključen vsaj drugi letnik ustrezne fakultete.

Da bi pa zdaj tebi tu pojasnjeval osnove, se mi pa nekako ne da. lahko se pa dogovoriva za zasebna predavnja in instrukcije, ampak, te pa niso brezplačne.

p.s.
in počas bo že čas, da si najdeš novo žrttev, ki jo boš naskakoval ...;)
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

sheeshkar ::

Barakuda1 je izjavil:

...torej nakladaš kar tko ...v tri dni.
Ajaaa ... sej res, nekaterim je to dovoljeno, srugim pa ne.

Sory, pr men to ne pije vode

Kako da ne...
Zato, ker je moje življensko prepričanje, da ima vsakdo pravico izraziti svoje mnenje in stališče, če je še tako nenavadno in v nasprotju s trenutno večino (in/ali uradnim stališčem) uporabnikov (diskutantov)


Ti res ni jasno, da je točno to problem, ki ga nekateri ves čas izpostavljamo in mu ti kontriraš?

Okapi ::

Barakuda1 je izjavil:

No še kak mesec nazaj, se je zdela čista teorija zarote tudi to, da bodo delovne organizacije organizirale takšna testiranja delavcev, pred vstopom v delovni proces.


To se je zdela teorija zarote samo teoretikom zarote, nikomur drugemu.
Ljdi, ki znamo razmišljati, se je to zdelo kot povsem normalen in logičen posotopek v teh časih.

Če mora pozitiven za 10 dni v karanteno, poleg njega pa še vsi, s katerimi je bil v stiku, to zelo slabo vpliva na poslovanje podjetja. V interesu podjetja je torej, da okuženim prepreči vstop.

Hitri test ni nič drugačnega od merjenja temperature, kar tudi marsikatero podjetje že od pomladi naprej počne, samo da je pač veliko učinkovitejši pri prepoznavanju okuženih.

Testiranje za korono ni čisto nič drugačnega kot testiranje z alkotesti, kar marsikatero podjetje rutinsko počne. Testirajo tudi za mamila. Ker pijan ali zadet delavec lahko povzroči nesrečo.

49106 ::

Največji problem je to, da ti in tebi podobni navijate za represijo.


Okapi, ki še vedno trdi, da imamo švedski model, pojma nima. Bistvo švedskega modela je manj represije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Barakuda1 ::

sheeshkar je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

...torej nakladaš kar tko ...v tri dni.
Ajaaa ... sej res, nekaterim je to dovoljeno, srugim pa ne.

Sory, pr men to ne pije vode

Kako da ne...
Zato, ker je moje življensko prepričanje, da ima vsakdo pravico izraziti svoje mnenje in stališče, če je še tako nenavadno in v nasprotju s trenutno večino (in/ali uradnim stališčem) uporabnikov (diskutantov)


Ti res ni jasno, da je točno to problem, ki ga nekateri ves čas izpostavljamo in mu ti kontriraš?



A si povedal in vprašl vse, kar te je izven teme zanimalo. Si?

Seuper. Upam, da se strinjaš, da nadaljni kometnarji izven teme torej niso potrtebni in jih lahko prebiraš v rdeči barvi.

Torej, nazaj na temo!!!
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Okapi ::

49106 je izjavil:

Največji problem je to, da ti in tebi podobni navijate za represijo.


Okapi, ki še vedno trdi, da imamo švedski model, pojma nima. Bistvo švedskega modela je manj represije.

Pač ne veš, kaj je bistvo švedskega modela. Tolažiš se lahko s tem, da nisi edini.

lexios ::

Lexios, odpravljam se spat, sem si nastavil posnetek za preposlušat, ti jutri/danes javim repliko :)


Eh, v povezavi s to temo je zgolj kot dejstvo, da so virusi, bakterije in epidemije v znani in "neznani" zgodovini vplivale tudi na potek zgodovine, še bolj pogosto pa je bil razlog simply "ekonomija". Good luck z vztrajanjem pri lockdownih! >:D

Slopek ::

sheeshkar je izjavil:

Slopek je izjavil:

Nadalje debatiramo, da bi bilo v prihodnosti lahko tako tudi s cepivom, ki bo zahtevano za funkcionoranje v družbi, ne bo pa obvezno, ane.

Ja, nekateri to že od vsega začetka podpiramo in upamo, da se bo dejansko uveljavilo do te mere, da se bo dovolj ljudi šlo cepiti. V čem točno je to "teorija zarote"? Povsem enako je že od nekdaj s hitrimi testi - če bi dejansko brali prispevke nekaterih članov, bi videli, da se že vsaj od aprila govori o tem, da bi si z njimi morali pomagati vsaj na najbolj ogroženih območjih, kot so DSOji, nekateri so šli tudi dlje in nekateri zagovarjajo, da bi se preko tega testiralo vso prebivalstvo. Problem je, če ne berete debat in samo shitpostate vse, kar vam pride pod roke ter to vse označite za neke zarote.

Očitno nekateri ne veste niti več tega, kaj točno so "teorije zarote", kaj ste pisali vi in kaj drugi, s čim se kdo je in kdo ni strinjal ter sedaj praktično vsako novost označite za "uresničevanje teorij zarote" ter se trkate po prsih, čeprav ne znate linkati niti enega prispevka, kjer ste kakšno stvar dejansko napovedal kot zaroto in jo je nekdo drug dejansko označil za teorijo zarote (ampak to je že preblizu navajanju virov, kar je po mnenju nekaterih moderatorjev najmanj kontroverzno, če ne kar bogokletno).

Na kakšen način podpiraš, da naj bi zadeva laufala? Da omejiš vse necepljene, dokler ne bo čez par let vse za vse? Povej kako?
Na podlagi česa naj se cepim? Ker s tem kažem odgovornost? Zaradi virusa kot je kovid19? Dej ne bluzi. Bolj me je strah, da si bom od preveč sedenja hrbtenico
uničil. Na obiske v DSO pa sploh ne hodim. Brigam se za svoja posla, pa poskušam biti ql s sosedi.
Kakšni hitri testi? Dokazano slabi. Stroka je rekla, da so slabi. Sam nisem za nikakršno testiranje. Oboje zdajšnje, je pa kriminal in dogaja se zločin nad tabo, ampak itak ti ni jasno, ker si verjetno doživel razsvetljenje z delom od doma. Trenirka, comfort.....
Zdaj pa če je to res, da samo 20% folka sploh sprejema cepljenje, je jasno, da ste failal. Sicer je maneverskega prostora še nekaj, ampak STE full of bs.

49106 ::

Okapi je izjavil:

49106 je izjavil:

Največji problem je to, da ti in tebi podobni navijate za represijo.


Okapi, ki še vedno trdi, da imamo švedski model, pojma nima. Bistvo švedskega modela je manj represije.

Pač ne veš, kaj je bistvo švedskega modela. Tolažiš se lahko s tem, da nisi edini.



Sweden, which has not opted for the kind of lockdown adopted by most other European nations, registered 7,935 new coronavirus cases on Thursday, Health Agency statistics showed, above a previous high of 7,240 daily cases recorded on Nov. 20.

Okapi ::

49106 je izjavil:

Okapi je izjavil:

49106 je izjavil:

Največji problem je to, da ti in tebi podobni navijate za represijo.


Okapi, ki še vedno trdi, da imamo švedski model, pojma nima. Bistvo švedskega modela je manj represije.

Pač ne veš, kaj je bistvo švedskega modela. Tolažiš se lahko s tem, da nisi edini.



Sweden, which has not opted for the kind of lockdown adopted by most other European nations, registered 7,935 new coronavirus cases on Thursday, Health Agency statistics showed, above a previous high of 7,240 daily cases recorded on Nov. 20.

In kaj ima to skupnega s tem, kaj je švedski model?

A moraš res še dodatno dokazovati, da nimaš pojma?;((
««
167 / 175
»»