» »

Korona - prvi in drugi val

Korona - prvi in drugi val

Temo vidijo: vsi
««
158 / 175
»»

zmaugy ::

sbawe64 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

ROFLMAO, "v taboriščih" je napisal...:))
Histerija je resna bolezen.

;((

Nova Zelandija in Kanada sta prvi, kateri sta javno to omenili. Vse necepljene premestiti v posebne kampe (kaj pa je drugega kamp obdan z žico kot taborišče).


Ko dobimo vire za tole, nadaljujemo, velja? TheMachete, Kamikaza, Logi. Se boš vključil, Mesija?
Pa ko dobimo opravičilo za fake linke, ane TheMachete?
Ok. ta-ta

UCA, CA
https://ahrp.org/covid-plans-include-fa...

V Ohio imajo enake ideje.

Za Kanado so spodaj povezave.
prva: Proposal For Toronto Isolation Centres Approved By City’s Board Of Health [CityNews, July 2, 10110]

Kot tudi za NZ dve povezavi.
prva: New Zealand's COVID-19 Quarantine 'Camps' Are The End of Personal Freedom

NZ
https://video.foxnews.com/v/62051392660...
Jacinda direkt.


Zeh. Spet isto kot prej. Nič o domnevnih “taboriščih za tiste, ki se ne bojo hoteli cepiti”.
A nihče ne bere svojih linkov?

lexios je izjavil:

Zmaugy, Machete, dosadna sta že s tem "kdo bo zmagal" trololo. Odprita si novo temo v ZS.

@TheMachete: predlog - ignoriraj ga, sj veš pametnejši odneha

Si bil malo butthurt, ker nisi spravil skupaj protiargumentov? “Sad” :))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

zmaugy ::

Nov udarec za antivaxxerje: cepiva učinkovita tudi pri novem sevu virusa, ki povzroča COVID19.

"Ta trenutek ima angleški tip devet mutacij na konici oz. površinskem tipu, ki omogoča "pripetje" na človeško celico. Od tega je ta zadnja mutacija, ki je najbolj v ospredju, na mestu 501, to je točno na tistem mestu, ki je zelo pomembno za "pripetje".Ta trenutek se to kaže v večji virulentnosti, skratka virus se lažje širi, kar se kaže v večjem številu okužb, ne kaže pa se v večji smrtnosti ali v močnejšem poteku druge faze bolezni," je na vladni novinarski konferenci, namenjeni zajezitvi širjenja covida-19, razložil profesor na ljubljanski Fakulteti za farmacijo, Borut Štrukelj in dodal, da prve in vitro študije kažejo, da ta sev ne vpliva na učinkovitost cepiv. Kot je pojasnil, so na novem sevu testirali cepiva štirih družb, Moderne, Pfizerja, AstraZenece in Johnson & Johnson. "Ta mutacija sicer nekoliko spremeni površino, a minimalno, cepiva bodo učinkovita," je zagotovil.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:

Nov udarec za antivaxxerje: cepiva učinkovita tudi pri novem sevu virusa, ki povzroča COVID19.

"Ta trenutek ima angleški tip devet mutacij na konici oz. površinskem tipu, ki omogoča "pripetje" na človeško celico. Od tega je ta zadnja mutacija, ki je najbolj v ospredju, na mestu 501, to je točno na tistem mestu, ki je zelo pomembno za "pripetje".Ta trenutek se to kaže v večji virulentnosti, skratka virus se lažje širi, kar se kaže v večjem številu okužb, ne kaže pa se v večji smrtnosti ali v močnejšem poteku druge faze bolezni," je na vladni novinarski konferenci, namenjeni zajezitvi širjenja covida-19, razložil profesor na ljubljanski Fakulteti za farmacijo, Borut Štrukelj in dodal, da prve in vitro študije kažejo, da ta sev ne vpliva na učinkovitost cepiv. Kot je pojasnil, so na novem sevu testirali cepiva štirih družb, Moderne, Pfizerja, AstraZenece in Johnson & Johnson. "Ta mutacija sicer nekoliko spremeni površino, a minimalno, cepiva bodo učinkovita," je zagotovil.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

WTF???;((

Zakaj bi to bil nov udarec za nas, ki se nebomo cepili. Jaz sem prav vesel, da so razvili multi-efektivno cepivo za več različic, katero bo rešila korona-paničarje in vsem lahko samo zaželim uspešno cepljenje brez kakršnih koli komplikacij.

Samo ne mene silit, da se cepim. Tudi jaz vas ne silim, da se ne cepite. Naj se enostavno cepi, kdor se želi cepiti in ne vsiljujte nečesa, kar nekateri nočemo in smo se pripravljeni soočiti s smrtjo zaradi tega smrtonstnega virusa. Raje tu tvegam kot s stranskimi učinki cepiva in bom kot CEO Pfizerja raje prepustil mesto, komu s šibkim zdravjem, namesto, da bi se šel vrivati v vrsto.

Na koncu pa bo tako isto, če si cepljen ali necepljen. Še naprej lahko širiš ta smrtonostni virus brez simptomov, še naprej lahko zboliš s tem virusom,...

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Nov udarec za antivaxxerje: cepiva učinkovita tudi pri novem sevu virusa, ki povzroča COVID19.

"Ta trenutek ima angleški tip devet mutacij na konici oz. površinskem tipu, ki omogoča "pripetje" na človeško celico. Od tega je ta zadnja mutacija, ki je najbolj v ospredju, na mestu 501, to je točno na tistem mestu, ki je zelo pomembno za "pripetje".Ta trenutek se to kaže v večji virulentnosti, skratka virus se lažje širi, kar se kaže v večjem številu okužb, ne kaže pa se v večji smrtnosti ali v močnejšem poteku druge faze bolezni," je na vladni novinarski konferenci, namenjeni zajezitvi širjenja covida-19, razložil profesor na ljubljanski Fakulteti za farmacijo, Borut Štrukelj in dodal, da prve in vitro študije kažejo, da ta sev ne vpliva na učinkovitost cepiv. Kot je pojasnil, so na novem sevu testirali cepiva štirih družb, Moderne, Pfizerja, AstraZenece in Johnson & Johnson. "Ta mutacija sicer nekoliko spremeni površino, a minimalno, cepiva bodo učinkovita," je zagotovil.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

WTF???;((

Zakaj bi to bil nov udarec za nas, ki se nebomo cepili. Jaz sem prav vesel, da so razvili multi-efektivno cepivo za več različic, katero bo rešila korona-paničarje in vsem lahko samo zaželim uspešno cepljenje brez kakršnih koli komplikacij.

Samo ne mene silit, da se cepim. Tudi jaz vas ne silim, da se ne cepite. Naj se enostavno cepi, kdor se želi cepiti in ne vsiljujte nečesa, kar nekateri nočemo in smo se pripravljeni soočiti s smrtjo zaradi tega smrtonstnega virusa. Raje tu tvegam kot s stranskimi učinki cepiva in bom kot CEO Pfizerja raje prepustil mesto, komu s šibkim zdravjem, namesto, da bi se šel vrivati v vrsto.

Na koncu pa bo tako isto, če si cepljen ali necepljen. Še naprej lahko širiš ta smrtonostni virus brez simptomov, še naprej lahko zboliš s tem virusom,...


Ja ne vem, a si ti antivaxxer?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Miki N ::

Zmaugy, ti si en demagog. Brskaš po tujih stavkih za besedami ko kaka paničarska ... žverca.

Pa saj ti nihče nič noče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

3p ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zakaj bi to bil nov udarec za nas, ki se nebomo cepili. Jaz sem prav vesel, da so razvili multi-efektivno cepivo za več različic, katero bo rešila korona-paničarje in vsem lahko samo zaželim uspešno cepljenje brez kakršnih koli komplikacij.

Samo ne mene silit, da se cepim. Tudi jaz vas ne silim, da se ne cepite. Naj se enostavno cepi, kdor se želi cepiti in ne vsiljujte nečesa, kar nekateri nočemo in smo se pripravljeni soočiti s smrtjo zaradi tega smrtonstnega virusa. Raje tu tvegam kot s stranskimi učinki cepiva in bom kot CEO Pfizerja raje prepustil mesto, komu s šibkim zdravjem, namesto, da bi se šel vrivati v vrsto.


Vakcinopaničarji, samo brez panike. Zaenkrat kaže, da bo dovolj odgovornih, ki se bojo cepili, da zatremo covid. Tako da, vse je v redu. Svet je lep.

("Jaz mam sicer aids pa sifilis. Ampak ne me silit, da se grem zdravit. To je šala mala. Skoraj nihče več ne umre od tega. P.s. Sestra te pozdravlja.")

zmaugy ::

Miki N je izjavil:

Zmaugy, ti si en demagog. Brskaš po tujih stavkih za besedami ko kaka paničarska ... žverca.

Pa saj ti nihče nič noče.

Jaz se držim dejstev. Vi pa malo...blodite...v paniki...
Drugače pa, če nočete, da vaše besede kdo prebere, potem jih ne objavljati. Če pišete neumnosti in vam to kdo vrže pod nos in vas to moti...potem ne več pisat neumnosti.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:



Ja ne vem, a si ti antivaxxer?

Seveda nisem, ker sem za preverjena cepiva (otroške bolezni) in še vsa ostala. Ampak ti si točno na nas s tem svojim komentarjem ciljal (dobro veš da si). Če nisi za cepljenje, si po vaše (tu sem not spada večina korona-paničarjev) enostavno še zraven antiwaxxer, alu folijaš, poščato zemljaš, proti obveznemu pripasanju v avtu,... v glavnem, ko neveš, če komuniciraš z debilom na drugi strani, dobiš na koncu potrditev, da je na drugi strani res debil. Ker samo debil vleče vse mogoče različne stvari zraven in jih medsebojno povezuje, ter meče v isti koš.

In vem, zelo dobro vem, da debilu težko dopoveš, da si lahko proti obveznemu cepljenju proti koroni in si lahko hkrati za obvezna cepiva otroških bolezni, podpiraš varnostno distanco, si umivaš redno roke, se pripašeš v avtomobilu vedno, ter da ne verjameš v ploščato Zemljo, niti ne verjameš v teorijo alufolije, ne verjameš v reptiljane,... vem, da je to zelo težko razložiti enemu navadnemu debili, kaj šele ekstra klasi debilu.

sbawe64 ::

Vladni ukrepi, v HR novinarji dejansko kaj vprašajo [cerkve da, gostinci ne] (tam so tudi po novem šole zaprte, a verouk poteka dalje https://www.index.hr/vijesti/clanak/sve...
)
https://twitter.com/srecko_matic/status...
spodaj sta še 2 in 3 del videa.



UK nov sev:
zapora za 48 ur, haha
https://www.index.hr/vijesti/clanak/eur...
Prema zasad nepotvrđenom izvještaju njemačkog lista Bilda, kancelarka Angela Merkel teži tome da se Europa do 6. siječnja u potpunosti zatvori za putovanja u i iz Velike Britanije. Početkom tjedna EU bi trebala donijeti odluku o potpunoj obustavi putničkog prometa između kontinentalne Europe i Velike Britanije.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

ajdov ::

Če se ta nov sev res širi 70% hitreje, lahko z malo truda pridemo na credno imunost že marca.

lotar123 ::

ajdov je izjavil:

Če se ta nov sev res širi 70% hitreje, lahko z malo truda pridemo na credno imunost že marca.


Mogoče že februarja, če malo pospešimo zadeve ;)

kamiKaZaA ::

Gostilne in vse trgovine odpremo, ter ga že v začetku januarja iztrebimo.

sbawe64 ::

China and the 'Great Reset'
How the Chinese Communist Party and Western Tech Globalists sold a Lockdown to the World
https://ayavela.medium.com/china-and-th...
ccp lobiranje, wef, who, panic paper, sami pravi igralci


btw, 2021 bo wef summit v Singapurju https://www.weforum.org/press/2020/12/s... .
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

lotar123 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Gostilne in vse trgovine odpremo, ter ga že v začetku januarja iztrebimo.


:D

sbawe64 ::

Mato989 je psihopat ?

They really think Dr. Gates cares about old people
https://www.reddit.com/r/NoNewNormal/co...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Hemi426 ::

Evo, jutri v 13 občinah testiranje.
Vrste bodo nadzorovali redarji! in civilna zaščita.
Danes je vlada zakonsko(odlokovno) izenačila hitre teste/antigenske teste z PCRji.
Kaco sicer lepo navrže, da hitri niso tako natančni, ampak dovolj točni za splošno statistiko.
Janša je danes na TW. retweetal veliko linkov, ki pišejo o najstrožjih ukrepih do sedaj, ki jih sprejemajo EU države (popolni lockdowni, vojska na postajah v ITA, v AUS otroci še ne v šole januarja, v UK samo en izhod na dan, maks 1000m v tier 4, aretacije ob igranju hokeja na prostem v CAN...).

Moja napoved: Ogromno ljudi bo pozitivnih zaradi hitrih testov, prišli bomo na 35-40% delež, vse se totalno zapre, izredno ostrogi ukrepi vsaj do sestanka WEPa 25. maja.
Krivi bomo pa ljudje, ki "očitno nismo znali podarjene svobode odprtih trgovin in razrahljanih ukrepov spoštovati in bolje, da je use zaprto".
Zaradi tega tudi testi 22., po 7 dnevnem odprtju.
Scr cap this!

Mato989 ::

Dosta heca! Če nas zaprejo zna začet pokat!

Bo treba kaj zbrskat na black marketu!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Okapi ::

Mato989 je izjavil:

Dosta heca! Če nas zaprejo zna začet pokat!

Bo treba kaj zbrskat na black marketu!
:)) In s čem boš ti pokal? S fržolom? Bosta šla z vostokom na pasulj, potem pa akcija:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:



Ja ne vem, a si ti antivaxxer?

Seveda nisem, ker sem za preverjena cepiva (otroške bolezni) in še vsa ostala. Ampak ti si točno na nas s tem svojim komentarjem ciljal (dobro veš da si). Če nisi za cepljenje, si po vaše (tu sem not spada večina korona-paničarjev) enostavno še zraven antiwaxxer, alu folijaš, poščato zemljaš, proti obveznemu pripasanju v avtu,... v glavnem, ko neveš, če komuniciraš z debilom na drugi strani, dobiš na koncu potrditev, da je na drugi strani res debil. Ker samo debil vleče vse mogoče različne stvari zraven in jih medsebojno povezuje, ter meče v isti koš.

In vem, zelo dobro vem, da debilu težko dopoveš, da si lahko proti obveznemu cepljenju proti koroni in si lahko hkrati za obvezna cepiva otroških bolezni, podpiraš varnostno distanco, si umivaš redno roke, se pripašeš v avtomobilu vedno, ter da ne verjameš v ploščato Zemljo, niti ne verjameš v teorijo alufolije, ne verjameš v reptiljane,... vem, da je to zelo težko razložiti enemu navadnemu debili, kaj šele ekstra klasi debilu.


Hudiča, misli mi bereš, zadnjič si totalno opisal moj profil, kam gre ta svet, moram kupit par rol alu folije...:))

PS: Kateri čaj/kavo piješ, da si nabavim in kupim loto listek...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Hemi426 ::

Pa tudi danes je preživel zelo malo časa na twitterju, kar potrjuje vzorec da je na predhodnji dan razglazistve pomembnih ukrepov, kar lahko vidite v spodnjem grafu.

https://twito.si/?fbclid=IwAR3JmzAOlvhc...

Mato989 ::

Okapi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Dosta heca! Če nas zaprejo zna začet pokat!

Bo treba kaj zbrskat na black marketu!
:)) In s čem boš ti pokal? S fržolom? Bosta šla z vostokom na pasulj, potem pa akcija:))


Mam še nekaj arsenala od partizanskih dedov... skritega!

Zdaj sesuvajo VB... kr nekaj, samo kaos in panika, na koncu bo umrlo enako ljudi pa 10x več panike in slabega od tega
pustimo že ljudi naj živijo v miru, tisti ki umrejo pač umrejo!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Okapi ::

Mato989 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Dosta heca! Če nas zaprejo zna začet pokat!

Bo treba kaj zbrskat na black marketu!
:)) In s čem boš ti pokal? S fržolom? Bosta šla z vostokom na pasulj, potem pa akcija:))


Mam še nekaj arsenala od partizanskih dedov... skritega!

Skritega globoko v svoji fantaziji, ne?:))

zmaugy ::

Mato989 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Dosta heca! Če nas zaprejo zna začet pokat!

Bo treba kaj zbrskat na black marketu!
:)) In s čem boš ti pokal? S fržolom? Bosta šla z vostokom na pasulj, potem pa akcija:))


Mam še nekaj arsenala od partizanskih dedov... skritega!

Zdaj sesuvajo VB... kr nekaj, samo kaos in panika, na koncu bo umrlo enako ljudi pa 10x več panike in slabega od tega
pustimo že ljudi naj živijo v miru, tisti ki umrejo pač umrejo!


Haha, smo videli leta 1991, kako je nekaj tega arsenala bilo uporabnega...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Mato989 ::

Okapi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Dosta heca! Če nas zaprejo zna začet pokat!

Bo treba kaj zbrskat na black marketu!
:)) In s čem boš ti pokal? S fržolom? Bosta šla z vostokom na pasulj, potem pa akcija:))


Mam še nekaj arsenala od partizanskih dedov... skritega!

Skritega globoko v svoji fantaziji, ne?:))


You wish... žal smo preveč predali policiji, babica paničarska ko je deda umrl... nekaj pa še je ostalo.

Dovolj bo.

Covid20 in cepivo nas bo rešilo... spomnite se lepega pred 2020... ko smo lahko živeli, kot kaže bo naprej borba in ubijanje uradnih oseb... par politik bo izginilo v črnino pa se bodo spametovali, samo ne pol jokat ko bo Belcem spet udarilo ven in bo pokol tipa Francoske revolucije!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Telbanc ::

Okapi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Dosta heca! Če nas zaprejo zna začet pokat!

Bo treba kaj zbrskat na black marketu!
:)) In s čem boš ti pokal? S fržolom? Bosta šla z vostokom na pasulj, potem pa akcija:))


Po moje bo šlo v tem primeru bolj za "metalec ognja", v smislu kot je bil un u filmu, "Butec in butec...:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Oberyn ::

Mato989 je izjavil:

Dosta heca! Če nas zaprejo zna začet pokat!

Hej Mato, jaz imam še nekaj karbida na lagerju od starih jamarskih časov. Saj menda še znate mladinci s karbidom pokati? Ti ga odstopim par kil, če mi dovoliš obdržati moje tablete vsaj do 67. leta. Ajde, 68. Saj veš, roka roko umije...

Okapi ::

Če bi rad, da si prste odstreli, ali še kaj več, mu kar daj karbid.:))

3p ::

alkor je izjavil:

Zivijo
WHO Finally Admits COVID19 PCR Test Has A 'Problem'


Še ena reč o teh "lažnivih" PCR testih, na katere se covid-denierji tako radi obešajo.

Če PCR testi napačno diagnosticirajo kot okužene tiste, ki virusa nimajo, je CFR covid-a bistveno višji*. Covid denierji torej trdijo, da je covid bistveno bolj nevaren, kot mislimo ostali?

(*) glede na opazno povišano umrljivost v državah z veliko primeri covid-a

darkolord ::

Nič ne mislijo

Mato989 ::

3p je izjavil:

alkor je izjavil:

Zivijo
WHO Finally Admits COVID19 PCR Test Has A 'Problem'


Še ena reč o teh "lažnivih" PCR testih, na katere se covid-denierji tako radi obešajo.

Če PCR testi napačno diagnosticirajo kot okužene tiste, ki virusa nimajo, je CFR covid-a bistveno višji*. Covid denierji torej trdijo, da je covid bistveno bolj nevaren, kot mislimo ostali?

(*) glede na opazno povišano umrljivost v državah z veliko primeri covid-a


Nah... narobe, CFR je še ene 10x nižji... ker dejansko od oka ene 85% teh ki umre danes Z Covidom19 bi umrlo tudi brez njega... nekako v stilu tudi če bi vsi ti ki so umrli Z covidom dobili namesto COvida 19 pljučnico bi jih verjetno med 80 in 90 procentov enako umrlo.

Covid19 CFR je /10 tega kar je napisano.

Ranga 0,05% v najslabšem primeru 0,1% v najboljšem pa tam od oka ene 0,01 morda celo kaj manj.

Če bi šel okužit vse v DSO z pljučnico bi se na koncu Domi borili za penzijoniste da bi tja prišli =) Nema veze Covid ali ne...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

darkolord ::

Če bi jih z avtom povozil, tudi.

Urbano#Desno ::

3p je izjavil:

alkor je izjavil:

Zivijo
WHO Finally Admits COVID19 PCR Test Has A 'Problem'


Še ena reč o teh "lažnivih" PCR testih, na katere se covid-denierji tako radi obešajo.

Če PCR testi napačno diagnosticirajo kot okužene tiste, ki virusa nimajo, je CFR covid-a bistveno višji*. Covid denierji torej trdijo, da je covid bistveno bolj nevaren, kot mislimo ostali?

(*) glede na opazno povišano umrljivost v državah z veliko primeri covid-a


A ne ne. :)) Naši vrli 'covid is just a common cold' lunatiki si to razložijo tako da so vsi ki so v bolnici in umrejo lažno diagnosticirani z c-19. To zakaj imamo 2 krat normalno smrtnost v novembru in jo bomo verjetno imeli tudi v decembru pa je zgolj statistična anomalija v teh mesecih.

ajdov ::

Hemi426 je izjavil:

Evo, jutri v 13 občinah testiranje.
Vrste bodo nadzorovali redarji! in civilna zaščita.
Danes je vlada zakonsko(odlokovno) izenačila hitre teste/antigenske teste z PCRji.
Kaco sicer lepo navrže, da hitri niso tako natančni, ampak dovolj točni za splošno statistiko.
Janša je danes na TW. retweetal veliko linkov, ki pišejo o najstrožjih ukrepih do sedaj, ki jih sprejemajo EU države (popolni lockdowni, vojska na postajah v ITA, v AUS otroci še ne v šole januarja, v UK samo en izhod na dan, maks 1000m v tier 4, aretacije ob igranju hokeja na prostem v CAN...).

Moja napoved: Ogromno ljudi bo pozitivnih zaradi hitrih testov, prišli bomo na 35-40% delež, vse se totalno zapre, izredno ostrogi ukrepi vsaj do sestanka WEPa 25. maja.
Krivi bomo pa ljudje, ki "očitno nismo znali podarjene svobode odprtih trgovin in razrahljanih ukrepov spoštovati in bolje, da je use zaprto".
Zaradi tega tudi testi 22., po 7 dnevnem odprtju.
Scr cap this!

kaka ovca moraš bit da se greš kar tako testirat

gusto ::

Prodajalne z oblačili, frizerski in kozmetični saloni v četrtek spet zapirajo vrata

Tole bom tu odložu, grem kokice spečit, pa pridem nazaj.:D
Have you tried turning it off and on again?

Urbano#Desno ::

darkolord je izjavil:

Nič ne mislijo


A ne ne. Mislijo kar precej :)) samo konstantno prihajajo da napačnih zaključkov. Štartajo iz predpostavke 'goverment is bad' in potem iščejo in razmišljajo samo v tej smeri.

Kleemen ::

Od četrtka dalje novi ukrepi.. Ponovno ne bo več dovoljeno prehajanje med občinami razen med 24.-25. in 31.-1. ali bo še vedno dovoljeno z aplikacijo?

gusto ::

gusto je izjavil:

Prodajalne z oblačili, frizerski in kozmetični saloni v četrtek spet zapirajo vrata

Tole bom tu odložu, grem kokice spečit, pa pridem nazaj.:D


PS: Mogoče bi za našo državo pomagal nasvet iz mojega podpisa?
Have you tried turning it off and on again?

PacificBlue ::

Jaz tem ukrepom sploh ne sledim več..

#nicvecjasno#

Urbano#Desno ::

Kleemen je izjavil:

Od četrtka dalje novi ukrepi.. Ponovno ne bo več dovoljeno prehajanje med občinami razen med 24.-25. in 31.-1. ali bo še vedno dovoljeno z aplikacijo?


Jaz čakam da zaprejo na 1km od bajte. Da potem to trigerira matota ki začne pucati rjo iz dedkove puške in trenirati na okoliških mačkih. :))

Unilseptij ::

jaz pošteno povedano ne morem več slediti. Ne morem cele ure prebirati raznih odlokov, nasprotujočih si pojasnil in slediti množici izjem in pogojev, ves čas gledati na uro, katero omejitev bom kršil itd... Na žalost mi ostane le še, da zaupam svoji zdravi pameti in pač tvegam, da plačam kazen, če bom slučajno kršil kajvemkateriže odlok.

Urbano#Desno ::

Unilseptij je izjavil:

jaz pošteno povedano ne morem več slediti. Ne morem cele ure prebirati raznih odlokov, nasprotujočih si pojasnil in slediti množici izjem in pogojev, ves čas gledati na uro, katero omejitev bom kršil itd... Na žalost mi ostane le še, da zaupam svoji zdravi pameti in pač tvegam, da plačam kazen, če bom slučajno kršil kajvemkateriže odlok.


Država skrbi da imajo ljudje malo mentalnega treninga. Hmm morda pa to državni plan preprečevanja demence.:D

gozdar1 ::

Urbano#Desno je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Od četrtka dalje novi ukrepi.. Ponovno ne bo več dovoljeno prehajanje med občinami razen med 24.-25. in 31.-1. ali bo še vedno dovoljeno z aplikacijo?


Jaz čakam da zaprejo na 1km od bajte. :))


Nekateri imate res čudne fetiše.

Urbano#Desno ::

gozdar1 je izjavil:


Nekateri imate res čudne fetiše.


:))
Jebi ga. Svet je poln čudnih ljudi še marsikaj te bo presenetilo ko prideš ven iz gozda. :D

Hemi426 ::

gusto je izjavil:

Prodajalne z oblačili, frizerski in kozmetični saloni v četrtek spet zapirajo vrata

Tole bom tu odložu, grem kokice spečit, pa pridem nazaj.:D


Čaki, a ni bilo že v osnovi rečeno do bo odprto samo do 23.?

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Dosta heca! Če nas zaprejo zna začet pokat!

Bo treba kaj zbrskat na black marketu!
:)) In s čem boš ti pokal? S fržolom? Bosta šla z vostokom na pasulj, potem pa akcija:))


Mam še nekaj arsenala od partizanskih dedov... skritega!

Skritega globoko v svoji fantaziji, ne?:))


You wish... žal smo preveč predali policiji, babica paničarska ko je deda umrl... nekaj pa še je ostalo.

Dovolj bo.

Covid20 in cepivo nas bo rešilo... spomnite se lepega pred 2020... ko smo lahko živeli, kot kaže bo naprej borba in ubijanje uradnih oseb... par politik bo izginilo v črnino pa se bodo spametovali, samo ne pol jokat ko bo Belcem spet udarilo ven in bo pokol tipa Francoske revolucije!

Ne skrbi, sefi in starejsi se cepijo prvi. Ergo sefe bodo odpeljali in ti bos lahko sef, uni nad 65 bodo pa zdesetkani, ter tako resili pokojninsko. A je to dovolj na tvojem nivoju.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

s1m0n ::

Pa saj nam na hitro cepljenje kaj dosti pri obvladovanju epidemije ne pomaga.
Ko precepljenih dovolj pa bo mogoče drugačna zgodba, a mislim, da to ne bo pred koncem leta. Poletje bo tako malo umirjeno kar se okužb tiče (podobno kot je že bilo letos)

Hemi426 ::

Unilseptij je izjavil:

jaz pošteno povedano ne morem več slediti. Ne morem cele ure prebirati raznih odlokov, nasprotujočih si pojasnil in slediti množici izjem in pogojev, ves čas gledati na uro, katero omejitev bom kršil itd... Na žalost mi ostane le še, da zaupam svoji zdravi pameti in pač tvegam, da plačam kazen, če bom slučajno kršil kajvemkateriže odlok.


To je tipična oz. načrtna psihološkaa taktika poznana kot Shock & Ave
is a tactic based on the use of overwhelming power and spectacular displays of force to paralyze the enemy's perception of the battlefield and destroy their will to fight

Shock and awe @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

Urbano#Desno ::

Hemi426 je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

jaz pošteno povedano ne morem več slediti. Ne morem cele ure prebirati raznih odlokov, nasprotujočih si pojasnil in slediti množici izjem in pogojev, ves čas gledati na uro, katero omejitev bom kršil itd... Na žalost mi ostane le še, da zaupam svoji zdravi pameti in pač tvegam, da plačam kazen, če bom slučajno kršil kajvemkateriže odlok.


To je tipična oz. načrtna psihološk taktika poznana kot Shock & Ave
is a tactic based on the use of overwhelming power and spectacular displays of force to paralyze the enemy's perception of the battlefield and destroy their will to fight

Shock and awe @ Wikipedia


Ne to je zmedena shizofrena vlada brez jasnega načrta kako se spopadati z trenutno situacijo.

Slopek ::

Katera vlada? Globalna?

Urbano#Desno ::

s1m0n je izjavil:

Pa saj nam na hitro cepljenje kaj dosti pri obvladovanju epidemije ne pomaga.


Res je. Pri naravnem r=4 bomo potrebovali nekje 75% precepljenost da spravimo r pod 1 brez ukrepov. Pri kakšnem bolj agresivnem sevu pa primerno večjo.

s1m0n je izjavil:


Ko precepljenih dovolj pa bo mogoče drugačna zgodba, a mislim, da to ne bo pred koncem leta.


Definitivno, a ker se ne bo cepilo dovolj ljudi se zna tale vrtiljak nadaljevati dokler se ljudje ne spametujejo.
««
158 / 175
»»