» »

Korona - prvi in drugi val

Korona - prvi in drugi val

Temo vidijo: vsi
««
148 / 175
»»

digitalcek ::

D3m je izjavil:

To je shity bait članek.
Ker vse boli kurac in za vse je kriva država.
Včeraj v centru proti Prešercu je brezdomka s transparentom tudi grajala državo, da sedaj živi v avtomobilu s dvema psoma.
Lp.


Glej, Kitajci nočejo plačati (in seveda NE BODO) plačali nobene odškodnine.

Janša bo sprejel sedmi - to je, kot kaže zadnji antikoronski paket.

In kaj bo preostalo ljudem, ki so delali v turizmu in v službah, povezanih s turizmom, kateri se kot panoga mogoče ne bo dvignil niti čez 5 let, ali mogoče celo nikoli več?

Naj se vsi prekvalificirajo v IT sektor, ali za psihologe za zdravljenje korona travm?

Glede na to, da sedaj eni svinjsko kasirajo, profitirajo, kar mnogi dobro vemo, nimam osebno nobenega moralnega zadržka, da napičim državo na nekem segmentu, kjer se jo bo mogoče dalo napičiti.

Še toliko bolj, ker se pogosto spomnim nekoga, ki je imel pred nekaj leti proti sebi vloženih 46 ovadb, pa se še vedno smejčka s plakatov in z ekrana... Brez enega samega dne v preiskovalnem zaporu...

Torej: 10.000 je 10.000. 100.000 pa je 100.000. Evrov namreč.
In odvetniki radi zaslužijo, ker se pogosto odločijo za odstotek od izborjene odškodnine. Od 100.000 je to 10.000, celo 15.000 evrov.

;-) ::

Slopek je izjavil:

;-) je izjavil:

Brezveze vsa galama okoli covida, trend se lepo umirja, ukrepi niso pomagali, tako da tretji val jih lahko izpustimo in živimo normalno. Narava dela svoje in vedno poskrbi za ravnovesje.

res verjameš v to?

Tako je, tako je vedno bilo še v svetu ko ni bilo omejitev in poseganja v naravo, je vedno našla pametno ravnovesje.

Invictus ::

LeQuack je izjavil:

Študentsko delo itak razvrednoti vsak poklic kjer se dela. Še v ultra-kapitalistični ZDA nimajo delavci tako malo pravic in tako majhno plačilo, kot jih ima študentsko delo.

Pa tudi nobeno delo nima tako malo dolžnosti. Študentu ni treba narediti nič...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

LeQuack ::

Invictus je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Študentsko delo itak razvrednoti vsak poklic kjer se dela. Še v ultra-kapitalistični ZDA nimajo delavci tako malo pravic in tako majhno plačilo, kot jih ima študentsko delo.

Pa tudi nobeno delo nima tako malo dolžnosti. Študentu ni treba narediti nič...


So wrong. Dejansko nekatera podjetja slonijo samo na študentski sili.
Quack !

Mato989 ::

;-) je izjavil:

Slopek je izjavil:

;-) je izjavil:

Brezveze vsa galama okoli covida, trend se lepo umirja, ukrepi niso pomagali, tako da tretji val jih lahko izpustimo in živimo normalno. Narava dela svoje in vedno poskrbi za ravnovesje.

res verjameš v to?

Tako je, tako je vedno bilo še v svetu ko ni bilo omejitev in poseganja v naravo, je vedno našla pametno ravnovesje.


Tako je.... Covid je mater narava ki jemlje krajo mrtvih ki so se zivi zaradi medicine in cas je da placa narod ta dolg pac to je kruta resnica...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kamiKaZaA ::

Medicinska sestra se onesvesti takoj po tem, ko prejme mRNA kovid cepivo... 90% učinkovito cepivo, ki bo nadomestilo 99.92% učinkovit imunski sistem... #delinaprej #najsesliši #slovencismomi #plandemija Medijsko kolesje kovid cepiva deluje...

Več v videu objavljen na facebook (in ne šteje, ker ni na CNN objavljen):
https://www.facebook.com/groups/9996958...

Za tiste, ki ne gledate facebook videov, pa je tukaj video iz twitterja:

Covid-19 vaccine promotion video gone wrong ...
https://twitter.com/KassandraKitson/sta...

Zgodovina sprememb…

lotar123 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Medicinska sestra se onesvesti takoj po tem, ko prejme mRNA kovid cepivo... 90% učinkovito cepivo, ki bo nadomestilo 99.92% učinkovit imunski sistem... #delinaprej #najsesliši #slovencismomi #plandemija Medijsko kolesje kovid cepiva deluje...

Več v videu objavljen na facebook (in ne šteje, ker ni na CNN objavljen):
https://www.facebook.com/groups/9996958...

Za tiste, ki ne gledate facebook videov, pa je tukaj video iz twitterja:

Covid-19 vaccine promotion video gone wrong ...
https://twitter.com/KassandraKitson/sta...


Tko pač je, rabimo kašno leto testnih zajčkov, potem pa se "mogoče" ne cepimo tudi ostali.

lotar123 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Medicinska sestra se onesvesti takoj po tem, ko prejme mRNA kovid cepivo... 90% učinkovito cepivo, ki bo nadomestilo 99.92% učinkovit imunski sistem... #delinaprej #najsesliši #slovencismomi #plandemija Medijsko kolesje kovid cepiva deluje...

Več v videu objavljen na facebook (in ne šteje, ker ni na CNN objavljen):
https://www.facebook.com/groups/9996958...

Za tiste, ki ne gledate facebook videov, pa je tukaj video iz twitterja:

Covid-19 vaccine promotion video gone wrong ...
https://twitter.com/KassandraKitson/sta...


Tko pač je, rabimo kašno leto testnih zajčkov, potem pa se "mogoče/ne" cepimo tudi ostali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

IL_DIAVOLO ::

It happens...maska, stres, strah pred iglami.

kamiKaZaA ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

It happens...maska, stres, strah pred iglami.

Se strinjam. Ni to nič. Gremo se vsi cepit.

Urbano#Desno ::

Eni se seveda bomo takoj ko bo možno, ostali pa kar počakajte na 100% bio odmerek virusa. :))

lotar123 ::

Urbano#Desno je izjavil:

Eni se seveda bomo takoj ko bo možno, ostali pa kar počakajte na 100% bio odmerek virusa. :))


Ne rabim bio odmerka, sem cepljen za vse bedarije možne, vendar s cepivi, ki niso bili razviti, testirani in dani v promet v pol leta. Srečno.

kamiKaZaA ::

Urbano#Desno je izjavil:

Eni se seveda bomo takoj ko bo možno, ostali pa kar počakajte na 100% bio odmerek virusa. :))

Ta virus sem jaz že dvakrat letos preživel (enkrat spomladi in nekrat pred slabim mesecem). Brez vročine, brez glavobola, brez kašlja, brez kakršnihkoli simptomov. Sem pa imel en dan zožan sapnik kot, da bi me nekdo za vrat zgrabil in dušil (imel sem zares rahlo oteženo dihanje). Neprijeten občutek do katerega je naenkrat prišlo in je izginil po prespani noči.

Tak, da jaz bom še naprej raje tvegal z tem virusom kot pa nepreverjenim in na hitro narejenim v zgodovini prvič uporabljenim mRNA cepivom. V službi imam mesečno kontakt z več 10 strankami mesečno. Tudi iz tujine. Tak, da lahko zbolim od kogarkoli in tudi cel čas smo delali. Maske v službi ne nosim. Oz. če pride kaki sumljivi, novi, neznani, si jo dam pod brado.

IL_DIAVOLO ::

Tisti ki smo imeli malo hujse simptome, se pac bomo. Svoboda odločanja pa to.

Case closed.

Urbano#Desno ::

kamiKaZaA je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Eni se seveda bomo takoj ko bo možno, ostali pa kar počakajte na 100% bio odmerek virusa. :))

Ta virus sem jaz že dvakrat letos preživel (enkrat spomladi in nekrat pred slabim mesecem). Brez vročine, brez glavobola, brez kašlja, brez kakršnihkoli simptomov. Sem pa imel en dan zožan sapnik kot, da bi me nekdo za vrat zgrabil in dušil (imel sem zares rahlo oteženo dihanje). Neprijeten občutek do katerega je naenkrat prišlo in je izginil po prespani noči.

Tak, da jaz bom še naprej raje tvegal z tem virusom kot pa nepreverjenim in na hitro narejenim v zgodovini prvič uporabljenim mRNA cepivom. V službi imam mesečno kontakt z več 10 strankami mesečno. Tudi iz tujine. Tak, da lahko zbolim od kogarkoli in tudi cel čas smo delali. Maske v službi ne nosim. Oz. če pride kaki sumljivi, novi, neznani, si jo dam pod brado.


:D
Pravi kaskader brez varnostnega pasu. :):D:)) Sej meni je to prov fajn da se eni otepate tega 'hitro' razvitega cepiva. Bomo tisti ki nimamo nobenega namena preikušati sreče z biološkim odmirkom bili prej na vrsti. Edino ker bo jajc, če bo veliko tumcev ki se ne bodo želeli cepiti bo življenje ena pustinja v Sloveniji v prihodnjih letih. #LockdownNaLockDown :)) No tudi v tem je nakaj pozitivnega bomo nekateri imeli dodatno motivacijo za odhod v normalen svet. Vi boste pa složno prelockdownali v revščino. :))

HappyPills ::

Cepljeni bomo vsi. Eni s cepivom eni eko bio. Noben ne uide. Vse ima svoje stranske učinke. Jaz bom riskiral s cepivom. Srečno!

Slopek ::

;-) je izjavil:

Slopek je izjavil:

;-) je izjavil:

Brezveze vsa galama okoli covida, trend se lepo umirja, ukrepi niso pomagali, tako da tretji val jih lahko izpustimo in živimo normalno. Narava dela svoje in vedno poskrbi za ravnovesje.

res verjameš v to?

Tako je, tako je vedno bilo še v svetu ko ni bilo omejitev in poseganja v naravo, je vedno našla pametno ravnovesje.

Ah to že. Ampak a verjameš, da se bo to zgodilo po novem letu. Gremo normalno naprej? To, kaj bi ti rad, da se zgodi, nima veze z realnostjo.

sbawe64 ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Izraelski minister za zdravje Juli Edelštajn je v sredo dejal, da bodo državljani, ki se bodo cepili, prejeli t. i. zeleni potni list, s katerim bodo imeli določene ugodnosti, med drugim jim ne bo treba v karanteno, lahko se bodo udeležili javnih dogodkov ali obiskali restavracije. Dokument bodo prejeli dva tedna po drugem odmerku cepiva.
2020 is new 1984
Corona World order

Utk ::

kamiKaZaA je izjavil:

Medicinska sestra se onesvesti takoj po tem, ko prejme mRNA kovid cepivo... 90% učinkovito cepivo, ki bo nadomestilo 99.92% učinkovit imunski sistem... #delinaprej #najsesliši #slovencismomi #plandemija Medijsko kolesje kovid cepiva deluje...

Več v videu objavljen na facebook (in ne šteje, ker ni na CNN objavljen):
https://www.facebook.com/groups/9996958...

Za tiste, ki ne gledate facebook videov, pa je tukaj video iz twitterja:

Covid-19 vaccine promotion video gone wrong ...
https://twitter.com/KassandraKitson/sta...


Correlation doesn’t mean Causation. It could have been the chair she was sitting on! :))

HappyPills ::

sbawe64 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Izraelski minister za zdravje Juli Edelštajn je v sredo dejal, da bodo državljani, ki se bodo cepili, prejeli t. i. zeleni potni list, s katerim bodo imeli določene ugodnosti, med drugim jim ne bo treba v karanteno, lahko se bodo udeležili javnih dogodkov ali obiskali restavracije. Dokument bodo prejeli dva tedna po drugem odmerku cepiva.


Pa ja niste pričakovali drugače? Zdaj imate teste potem bo pač nek potni list. Kje bo mogoče celo potrebn oboje.

IL_DIAVOLO ::

Boljse da takrat ne bo vec janse, ker se bo folku odpeljalo.

kamiKaZaA ::

HappyPills je izjavil:

Cepljeni bomo vsi. Eni s cepivom eni eko bio. Noben ne uide. Vse ima svoje stranske učinke. Jaz bom riskiral s cepivom. Srečno!

Umrli bomo vsi. Enkrat. Smrti noben ne uide. Srečno!

Jaz se bom trudil, da se bom čimveč gibal in krepil imunski sistem naravno na soncu, ter s hojo reztezal telo, z vajami hrbtenico in posledično upal, da bom na stara let bil koliko toliko zdrav. Vse imam namen doseči skozi desetletja po naravni poti. Na koncu pa umreti na hitro, kot sta tudi moja oba dedka (nobenih bolezenskih znakov), oba sta odšla po popoldanskem počitku, pred tem pa jedla kosilo. Takšno smrt si tudi sam želim. Da si celo življenje dokaj zdrav, pozimi občasno fašeš prehlad, se pozdraviš dokaj hitro... in ko je čas, tudi greš. En je bil star 68, drugi pa 73 let. Ampak takrat je to izgledalo današnjim 80-85 let. Bili so drugi časi. In oba sta živela v pomanjkanju in se tudi borila v 2. Svetovni vojni. Vse to pa pusti določene posledice...

HappyPills ::

Človek ima plane potem se zgodi življenje. Srečno!

digitalcek ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tisti ki smo imeli malo hujse simptome, se pac bomo. Svoboda odločanja pa to.
Case closed.


Eni se boste, eni se ne bomo.

Ne bomo se predvsem tisti:

- ki za vsak klinčev glavobol ne vzamemo najmanj 6 Nalgesinov,
- ki smo mnenja, da mora pa kakšno bolezen telo tudi samo premagati (brez podpore farmacije),
- ki smo tako recimo trikrat v 40-ih letih brez problema premagali gripo
- ki ne jemljemo antidepresivov, temveč raje meditiramo
- ki si, če imamo 130 kg, ne damo operativno zmanjšat želodec, temveč raje MANJ žremo
- ki, če nam internet (ali dnevna politika) redno dviga pritisk, tako, da moramo žreti tablete za zniževanje pitiska, raje zmanjšamo naš obisk na spletu s povprečnih 4+ur, kolikor je povprečje, na le 10 ali 15 minut dnevno
- itd.

sbawe64 ::

Hitri testi so 50% zanesljivi, tako kot pri Musku https://twitter.com/elonmusk/status/132... .
https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...
Tokrat vzorec n=60 .

2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Badwolff ::

digitalcek je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tisti ki smo imeli malo hujse simptome, se pac bomo. Svoboda odločanja pa to.
Case closed.


Eni se boste, eni se ne bomo.

Ne bomo se predvsem tisti:

- ki za vsak klinčev glavobol ne vzamemo najmanj 6 Nalgesinov,
- ki smo mnenja, da mora pa kakšno bolezen telo tudi samo premagati (brez podpore farmacije),
- ki smo tako recimo trikrat v 40-ih letih brez problema premagali gripo
- ki ne jemljemo antidepresivov, temveč raje meditiramo
- ki si, če imamo 130 kg, ne damo operativno zmanjšat želodec, temveč raje MANJ žremo
- ki, če nam internet (ali dnevna politika) redno dviga pritisk, tako, da moramo žreti tablete za zniževanje pitiska, raje zmanjšamo naš obisk na spletu s povprečnih 4+ur, kolikor je povprečje, na le 10 ali 15 minut dnevno
- itd.


Tudi tisti iz skupine I'm Hard and tough and take no shit že okužijo, zbolevajo, umirajo, okužijo druge, ki zbolevajo, umirajo, okužijo.... Nič več nič manj kot drugi.

IL_DIAVOLO ::

digitalcek je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tisti ki smo imeli malo hujse simptome, se pac bomo. Svoboda odločanja pa to.
Case closed.


Eni se boste, eni se ne bomo.

Ne bomo se predvsem tisti:

- ki za vsak klinčev glavobol ne vzamemo najmanj 6 Nalgesinov,
- ki smo mnenja, da mora pa kakšno bolezen telo tudi samo premagati (brez podpore farmacije),
- ki smo tako recimo trikrat v 40-ih letih brez problema premagali gripo
- ki ne jemljemo antidepresivov, temveč raje meditiramo
- ki si, če imamo 130 kg, ne damo operativno zmanjšat želodec, temveč raje MANJ žremo
- ki, če nam internet (ali dnevna politika) redno dviga pritisk, tako, da moramo žreti tablete za zniževanje pitiska, raje zmanjšamo naš obisk na spletu s povprečnih 4+ur, kolikor je povprečje, na le 10 ali 15 minut dnevno
- itd.


Določen lifestyle zahteva 365 dnu v letu celega človeka. Ce pa tebi ustrezajo nepotrebne bolečine in slabo počutje, pa jih trpi.

Urbano#Desno ::

digitalcek je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tisti ki smo imeli malo hujse simptome, se pac bomo. Svoboda odločanja pa to.
Case closed.


Eni se boste, eni se ne bomo.

Ne bomo se predvsem tisti:

- ki za vsak klinčev glavobol ne vzamemo najmanj 6 Nalgesinov,
- ki smo mnenja, da mora pa kakšno bolezen telo tudi samo premagati (brez podpore farmacije),
- ki smo tako recimo trikrat v 40-ih letih brez problema premagali gripo
- ki ne jemljemo antidepresivov, temveč raje meditiramo
- ki si, če imamo 130 kg, ne damo operativno zmanjšat želodec, temveč raje MANJ žremo
- ki, če nam internet (ali dnevna politika) redno dviga pritisk, tako, da moramo žreti tablete za zniževanje pitiska, raje zmanjšamo naš obisk na spletu s povprečnih 4+ur, kolikor je povprečje, na le 10 ali 15 minut dnevno
- itd.


Razen 3krat pramagal gripo do 40 se najdem v vseh teh točkah (res pa da še nisem 40 in imam še nekaj časa :D) no pa meditiram tudi ne (a ni to gay as fuck ?) niti nisem na antidepresivih. :D

Verjel ali ne v svojih dobrih 10 let delovne dobe nimam niti dneva bolniške in zadnji tablet ki sem ga vzel je bilo nekaj proti bolečinam ene 20 let nazaj ko so ni izpulili mordostne. Ne nobenega aspirina nobenega lekadola niti kaj podobnega. A proti telem jajcu pa se bom šel cepit, ker recimo da iz druge roke slišim za preveč zoprnih razpletov tudi pri mlajših. Možnost je sicer majhna a vseeno ocenjujem da neprimerno večja kot pa zaplet pri cepljenju.
Seveda pa vsak po svoji izbiri a treba je vedeti da je c-19 zelo agresiven pri širjenju in v kakšnem letu dni bomo vsi ali cepljeni ali pa dobili 100% natur odmirek.

kamiKaZaA ::

Urbano#Desno je izjavil:

digitalcek je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tisti ki smo imeli malo hujse simptome, se pac bomo. Svoboda odločanja pa to.
Case closed.


Eni se boste, eni se ne bomo.

Ne bomo se predvsem tisti:

- ki za vsak klinčev glavobol ne vzamemo najmanj 6 Nalgesinov,
- ki smo mnenja, da mora pa kakšno bolezen telo tudi samo premagati (brez podpore farmacije),
- ki smo tako recimo trikrat v 40-ih letih brez problema premagali gripo
- ki ne jemljemo antidepresivov, temveč raje meditiramo
- ki si, če imamo 130 kg, ne damo operativno zmanjšat želodec, temveč raje MANJ žremo
- ki, če nam internet (ali dnevna politika) redno dviga pritisk, tako, da moramo žreti tablete za zniževanje pitiska, raje zmanjšamo naš obisk na spletu s povprečnih 4+ur, kolikor je povprečje, na le 10 ali 15 minut dnevno
- itd.


Razen 3krat pramagal gripo do 40 se najdem v vseh teh točkah (res pa da še nisem 40 in imam še nekaj časa :D) no pa meditiram tudi ne (a ni to gay as fuck ?) niti nisem na antidepresivih. :D

Verjel ali ne v svojih dobrih 10 let delovne dobe nimam niti dneva bolniške in zadnji tablet ki sem ga vzel je bilo nekaj proti bolečinam ene 20 let nazaj ko so ni izpulili mordostne. Ne nobenega aspirina nobenega lekadola niti kaj podobnega. A proti telem jajcu pa se bom šel cepit, ker recimo da iz druge roke slišim za preveč zoprnih razpletov tudi pri mlajših. Možnost je sicer majhna a vseeno ocenjujem da neprimerno večja kot pa zaplet pri cepljenju.
Seveda pa vsak po svoji izbiri a treba je vedeti da je c-19 zelo agresiven pri širjenju in v kakšnem letu dni bomo vsi ali cepljeni ali pa dobili 100% natur odmirek.

@digitalcek je napisal, da je prebolel gripo 3x v 40-ih (štiridesetih) letih. Kar ne pomeni do starosti 40 let, kot si ti pisal.

Urbano#Desno ::

kamiKaZaA je izjavil:


@digitalcek je napisal, da je prebolel gripo 3x v 40-ih (štiridesetih) letih. Kar ne pomeni do starosti 40 let, kot si ti pisal.


Ups maš prav, mea culpa.:D
No kakor koli gripo sem imel morda enkrat med študijem. Al pa je morda bil covid kdo bi vedel sodeč po slo-tech zapisih je razsajal že mnogo nazaj. :))

Okapi ::

kamiKaZaA je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Eni se seveda bomo takoj ko bo možno, ostali pa kar počakajte na 100% bio odmerek virusa. :))

Ta virus sem jaz že dvakrat letos preživel (enkrat spomladi in nekrat pred slabim mesecem). Brez vročine, brez glavobola, brez kašlja, brez kakršnihkoli simptomov. Sem pa imel en dan zožan sapnik kot, da bi me nekdo za vrat zgrabil in dušil (imel sem zares rahlo oteženo dihanje). Neprijeten občutek do katerega je naenkrat prišlo in je izginil po prespani noči.
.
Test ti je pa dobra vila naredila.>:D

jest10 ::

To čuti na vodi

kamiKaZaA ::

Okapi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Eni se seveda bomo takoj ko bo možno, ostali pa kar počakajte na 100% bio odmerek virusa. :))

Ta virus sem jaz že dvakrat letos preživel (enkrat spomladi in nekrat pred slabim mesecem). Brez vročine, brez glavobola, brez kašlja, brez kakršnihkoli simptomov. Sem pa imel en dan zožan sapnik kot, da bi me nekdo za vrat zgrabil in dušil (imel sem zares rahlo oteženo dihanje). Neprijeten občutek do katerega je naenkrat prišlo in je izginil po prespani noči.
.

Test ti je pa dobra vila naredila.>:D

Testa nisem šel delat, ker:
- nisem želel dvigovati statistike okuženih,
- nisem želel v bolniško, ker nisem imel simptomov bolezni oz. nezmožnosti dela,
- želel sem pomagati ostalim pri prekuževanju (tudi mene je nekdo drugi okužil, jaz sem pa nadaljeval to plemenito poslanstvo)
- ker bi po veliki verjetnosti test pokazal, da sem pozitiven

Ne spomnim se kdaj sem pred letom 2020 fasal oteženo dihanje za en dan. Mislim da nikoli.

Okapi ::

Skratka, fantaziraš. Nič novega.

Urbano#Desno ::

kamiKaZaA je izjavil:


Ne spomnim se kdaj sem pred letom 2020 fasal oteženo dihanje za en dan. Mislim da nikoli.


Staraš se kolega. :D Vsako leto boš ob okužbi bližje Počivavškovemu ventilatorju (golf ne mercedez da nauš mislil da ti bo udobno) :D

IL_DIAVOLO ::

Vedel je da je okuzen in kljub temu trosil virus na delovnem mestu. Zahvali se svoji dobrodelnosti, da je stanje taksno kot je.

kamiKaZaA ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vedel je da je okuzen in kljub temu trosil virus na delovnem mestu. Zahvali se svoji dobrodelnosti, da je stanje taksno kot je.

Ne samo na delovnem mestu. Še po trgovini sem se zaletaval brez maske v prestrašene maskarje in pri tem v napol lama-style (špukaš ko govoriš) rekel "scusi". En je enkrat še zamrmral: "proklet Italijan".

sbawe64 ::

Po Izraelu https://slo-tech.com/forum/t773723/p696... še Avstrija:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Avstrijski kancler Sebastian Kurz je potrdil, da bo od 26. decembra v veljavo stopilo tritedensko zaprtje države.
Vnovično odprtje je predvideno za 18. januar, vendar bodo trgovine, restavracije in druge storitve lahko uporabljali le ljudje, ki se bodo udeležili množičnega testiranja in bodo dobili negativen izvid.
Množično testiranje s hitrimi testi bo potekalo 16. in 17. januarja. "Za vse, ki se niso pripravljeni testirati, bodo ukrepi zaprtja države veljali do 24. januarja, torej teden dlje," je pojasnil kancler.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

M.B. ::

Torej se ne greš testirat pa še en tedn počitnic več. Ni slabo to. :)
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

sbawe64 ::

Super samo za vse javnosektarje, ki dobijo plačo, ne glede na to če delajo ali ne.

Razmišljaš široko kot fijakarjev konj.
2020 is new 1984
Corona World order

Reycis ::

Brezveze debatirat o morebitnih pozitivnih/negativnih izidih cepljenja. Po vsej verjetnosti bo rezultat zelo pozitiven. In tudi sam se bom cepil, če bom prišel na vrsto. Kar mene moti je izraelski / brazilski model pogojevanja svoboščin. To je brutalen poseg oblasti v avtonomijo telesa in ponižanje brez primere. Medicinski terorizem.
Diversity is our greatest strength

kamiKaZaA ::

@IL DIAVOLO že toči krokodilje solze pri moderatorjih, da me pobrišejo :'(

https://slo-tech.com/forum/t498146/p696...

Urbano#Desno ::

sbawe64 je izjavil:

Po Izraelu https://slo-tech.com/forum/t773723/p696... še Avstrija:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Avstrijski kancler Sebastian Kurz je potrdil, da bo od 26. decembra v veljavo stopilo tritedensko zaprtje države.
Vnovično odprtje je predvideno za 18. januar, vendar bodo trgovine, restavracije in druge storitve lahko uporabljali le ljudje, ki se bodo udeležili množičnega testiranja in bodo dobili negativen izvid.
Množično testiranje s hitrimi testi bo potekalo 16. in 17. januarja. "Za vse, ki se niso pripravljeni testirati, bodo ukrepi zaprtja države veljali do 24. januarja, torej teden dlje," je pojasnil kancler.


Odgovorne vlade, sej se da normalno reševat problem v urejeni državi. Avstrija je definitivno kandidat za imigracijo, če se bodo ljudje pri nas množično uprli cepljenju.
JJ pa dela teren za klovne ki si na vsak način želijo prevzeti vlado tekom tele krize in odpira dejavnosti :)).

D3m ::

Pred cepljenjem boste bežali zato, da vas bodo cepili v Avstriji.

The more you know!
|HP EliteBook|R5 6650U|

Reycis ::

On bi v taboriščih pocepil vse nasprotnike.... Za njihovo dobro
Diversity is our greatest strength

Urbano#Desno ::

D3m je izjavil:

Pred cepljenjem boste bežali zato, da vas bodo cepili v Avstriji.

The more you know!


Jaz se bom kar v pri nas, razen če jodlarji ponudijo da si samoplačniško takoj na vrsti.8-) Problem bo če se nas bo cepilo samo ene 10%, ker potem bo treba počasi spakirat kufre.

lotar123 ::

Urbano#Desno je izjavil:

D3m je izjavil:

Pred cepljenjem boste bežali zato, da vas bodo cepili v Avstriji.

The more you know!


Jaz se bom kar v pri nas, razen če jodlarji ponudijo da si samoplačniško takoj na vrsti.8-) Problem bo če se nas bo cepilo samo ene 10%, ker potem bo treba počasi spakirat kufre.


Glede na trend se ne boj: 20% se vas cepi 40% bo prekuženih in smo zmagali :))

digitalcek ::

Urbano#Desno je izjavil:


Jaz se bom kar v pri nas, razen če jodlarji ponudijo da si samoplačniško takoj na vrsti.8-) Problem bo če se nas bo cepilo samo ene 10%, ker potem bo treba počasi spakirat kufre.


Ne bo tako hudo, ne bo pa tudi enostavno...

https://mestnik.si/vec-kot-polovica-pre...

Urbano#Desno ::

lotar123 je izjavil:


Glede na trend se ne boj: 20% se vas cepi 40% bo prekuženih in smo zmagali :))


goody goody

Samo da ne bo onih 40% po par mesecih spet kihalo in par % od njih iskalo prvo frej flašo z kisikom. Mah sicer sedaj ko imamo novega ministra za zdravje :)) me sploh ne skrbi več koliko. :))

lotar123 ::

digitalcek je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:


Jaz se bom kar v pri nas, razen če jodlarji ponudijo da si samoplačniško takoj na vrsti.8-) Problem bo če se nas bo cepilo samo ene 10%, ker potem bo treba počasi spakirat kufre.


Ne bo tako hudo, ne bo pa tudi enostavno...

https://mestnik.si/vec-kot-polovica-pre...


Lahko še več linkov popaš na isto spletno stran? Dej promovirej kje drugje!Pa ne, da se ne bi strinjal z napisanim, samo gre za neokusno promocijo medija!

Urbano#Desno je izjavil:

lotar123 je izjavil:


Glede na trend se ne boj: 20% se vas cepi 40% bo prekuženih in smo zmagali :))


goody goody

Samo da ne bo onih 40% po par mesecih spet kihalo in par % od njih iskalo prvo frej flašo z kisikom. Mah sicer sedaj ko imamo novega ministra za zdravje :)) me sploh ne skrbi več koliko. :))


Tudi če se boš cepil boš prenašalec. Je bilo že x krat povedano. Cepivo ščiti pred hujšimi posledicami in tukaj se vsa zgodba konča! Glede ministra pa smo zadeli termo se strinjam :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

digitalcek ::

Reycis je izjavil:

Brezveze debatirat o morebitnih pozitivnih/negativnih izidih cepljenja. Po vsej verjetnosti bo rezultat zelo pozitiven.


V začetku bo rezultat brez dvoma precej pozitiven.

Kaj pa bo čez 5, 10 let po cepljenju? Tega ne ve nihče, ali pa vedo, pa seveda nočejo povedati.

Ko bodo nekateri padli dol iz neznanega vzroka?
Ko bo kakšen 20, 25 letnik nenadoma obolel iz neznanega vzroka?
Ali 70-letnik padel dol kar čez noč?

Bodo nenadno smrt pripisali kovidu, cepljenju?
Bodo skeširali 200.000 evrov po smrtnem primeru?
Veš da ne bodo, ker bi bili potem, po 10.000 ali 30.000 takih primerih/tožbah v minusu...

Ne bodo. Kolateralna škoda kovida...

In čudim se vam. Nezaupanje do medicine ni bilo v zadnjih 70-ih letih še nikoli - VEČJE!

Vi pa polagate vaše upanje v mešalce dreka, ki vam ga bodo vbrizgali (aluminij, cink, kalij in še kakih 15 "učinkovin").

In niti slučajno ne sprejmete možnost, da človek sploh lahko kaj premaga brez kemije.

Citiram le en primer s slovenskega spleta, ampak kaj, ko ne verjamete:

Jaz sem imela vse "simptome" zelo hude depresije. Čudno mi je bilo le od kod, ker sem imela vse urejeno v življenju in sem bila čist vesela, ko sem se počutila kolikor toliko.
Čeprav mi je zdravnik nujno predpisal antidepresive, jih nisem jemala.
Po pol eta se je ugotovilo, da sem imela hemoglobina v krvi le še 40 enot od 120 normalnih.
Že po drugi infuziji železa, je moja "depresija" izginila...


Zaupanje pa bo še dosti manjše, če bodo "gospodarji sveta" nadaljevali v tej smeri.

Zgodovina sprememb…

««
148 / 175
»»