» »

Korona - prvi in drugi val

Korona - prvi in drugi val

Temo vidijo: vsi
««
149 / 175
»»

;-) ::

Slopek je izjavil:

;-) je izjavil:

Slopek je izjavil:

;-) je izjavil:

Brezveze vsa galama okoli covida, trend se lepo umirja, ukrepi niso pomagali, tako da tretji val jih lahko izpustimo in živimo normalno. Narava dela svoje in vedno poskrbi za ravnovesje.

res verjameš v to?

Tako je, tako je vedno bilo še v svetu ko ni bilo omejitev in poseganja v naravo, je vedno našla pametno ravnovesje.

Ah to že. Ampak a verjameš, da se bo to zgodilo po novem letu. Gremo normalno naprej? To, kaj bi ti rad, da se zgodi, nima veze z realnostjo.

Jaz vem da ce zelim "normalno" živet se nebom cepil s cepivom ki ga rihtajo taki, ki kupujejo teste od Eferla, ker je vprasanje kaj sploh bo noter.

ajdov ::

sbawe64 je izjavil:

Po Izraelu https://slo-tech.com/forum/t773723/p696... še Avstrija:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Avstrijski kancler Sebastian Kurz je potrdil, da bo od 26. decembra v veljavo stopilo tritedensko zaprtje države.
Vnovično odprtje je predvideno za 18. januar, vendar bodo trgovine, restavracije in druge storitve lahko uporabljali le ljudje, ki se bodo udeležili množičnega testiranja in bodo dobili negativen izvid.
Množično testiranje s hitrimi testi bo potekalo 16. in 17. januarja. "Za vse, ki se niso pripravljeni testirati, bodo ukrepi zaprtja države veljali do 24. januarja, torej teden dlje," je pojasnil kancler.

A niso v Avstriji ravno končali en lockdown? Je bil tako učinkovit, da rabijo še enega? :))

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vedel je da je okuzen in kljub temu trosil virus na delovnem mestu. Zahvali se svoji dobrodelnosti, da je stanje taksno kot je.

Ne samo na delovnem mestu. Še po trgovini sem se zaletaval brez maske v prestrašene maskarje in pri tem v napol lama-style (špukaš ko govoriš) rekel "scusi". En je enkrat še zamrmral: "proklet Italijan".


Škoda, ker nisi naletel na tapravega...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Telbanc ::

ajdov je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Po Izraelu https://slo-tech.com/forum/t773723/p696... še Avstrija:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Avstrijski kancler Sebastian Kurz je potrdil, da bo od 26. decembra v veljavo stopilo tritedensko zaprtje države.
Vnovično odprtje je predvideno za 18. januar, vendar bodo trgovine, restavracije in druge storitve lahko uporabljali le ljudje, ki se bodo udeležili množičnega testiranja in bodo dobili negativen izvid.
Množično testiranje s hitrimi testi bo potekalo 16. in 17. januarja. "Za vse, ki se niso pripravljeni testirati, bodo ukrepi zaprtja države veljali do 24. januarja, torej teden dlje," je pojasnil kancler.

A niso v Avstriji ravno končali en lockdown? Je bil tako učinkovit, da rabijo še enega? :))


Ja tele avstrijci neki mečkajo. Se počas prekužujejo.

Mi smo šli na hard varijanto, smo te pustil že davno za sabo, od Italije, do Švedske naprej. Cena no, je bla pa grozna, ampak če zaj pogledamo v Nemčijo, Avstrijo, Švedsko, grejo po isti poti.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Hemi426 ::

;-) je izjavil:

Brezveze vsa galama okoli covida, trend se lepo umirja, ukrepi niso pomagali, tako da tretji val jih lahko izpustimo in živimo normalno. Narava dela svoje in vedno poskrbi za ravnovesje.


Odlično razmišljanje!

Hemi426 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tisti ki smo imeli malo hujse simptome, se pac bomo. Svoboda odločanja pa to.

Case closed.


A je kdo rekel, da se ne smeš, haha?

To je tvoja pravica, kot je moja, da se ne cepim.

Pa še jaz podpišem, da dobiš moja 2 odmerka, da boš ja ziher.

Zdaj pa je case closed.

Hemi426 ::

kamiKaZaA je izjavil:

@IL DIAVOLO že toči krokodilje solze pri moderatorjih, da me pobrišejo :'(

https://slo-tech.com/forum/t498146/p696...


Haha, on ja odrasel in organiziran moški, ki se ne kupuje oblačil vsako leto, težko verjamem, da bi tak pravi moški tožil in jokal moderatorjem :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

D3m ::

Hemi426 je izjavil:

;-) je izjavil:

Brezveze vsa galama okoli covida, trend se lepo umirja, ukrepi niso pomagali, tako da tretji val jih lahko izpustimo in živimo normalno. Narava dela svoje in vedno poskrbi za ravnovesje.


Odlično razmišljanje!


Levičarji se ne strinjajo s takim razmišljanjem.

Preveč po desničarsko je povedal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

Haha, zdaj bomo pa kar odpirali za zivljenja se gre, ona druga veste, ne tista od mehkuzcev
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

Jp. Vlada je shizofrena. Dejansko ne vejo kaj delajo.

MadMen ::

Zanimiv psihološki pojav, pred dvema tednoma ste jokali kako je vse zaprto, sedaj ko pa se nekaj odpre pa je vlada šizofrena.

jest10 ::

digitalcek je izjavil:



Citiram le en primer s slovenskega spleta, ampak kaj, ko ne verjamete:

Jaz sem imela vse "simptome" zelo hude depresije. Čudno mi je bilo le od kod, ker sem imela vse urejeno v življenju in sem bila čist vesela, ko sem se počutila kolikor toliko.
Čeprav mi je zdravnik nujno predpisal antidepresive, jih nisem jemala.
Čeprav mi je zdravnik nujno predpisal antidepresive, jih nisem jemala.
Po pol eta se je ugotovilo, da sem imela hemoglobina v krvi le še 40 enot od 120 normalnih.
Že po drugi infuziji železa, je moja "depresija" izginila...


Temu jasno absolutno ne bomo verjeli. Ker pri 40mg/l hemoglobina nimaš samo simptome depresije, ampak kaskadno odpoved organov. Vse pod 60mg/l je kritično in ne moreš normalno funkcionirati.
Infuzija železa:))
Ampak ti pa le verjmi vsemu na slovenskem spletu>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

KAVINSKY ::

MadMen je izjavil:

Zanimiv psihološki pojav, pred dvema tednoma ste jokali kako je vse zaprto, sedaj ko pa se nekaj odpre pa je vlada šizofrena.


Dobijo palico, hočejo korenček, dobijo korenček, se jokajo po palici.

Kaj porečete na 3. val?
https://www.rtvslo.si/slovenija/na-obre...

jest10 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Medicinska sestra se onesvesti takoj po tem, ko prejme mRNA kovid cepivo... 90% učinkovito cepivo, ki bo nadomestilo 99.92% učinkovit imunski sistem... #delinaprej #najsesliši #slovencismomi #plandemija Medijsko kolesje kovid cepiva deluje...

Več v videu objavljen na facebook (in ne šteje, ker ni na CNN objavljen):
https://www.facebook.com/groups/9996958...

Za tiste, ki ne gledate facebook videov, pa je tukaj video iz twitterja:

Covid-19 vaccine promotion video gone wrong ...
https://twitter.com/KassandraKitson/sta...



Nurse passes out on live TV after taking vaccine in Chattanooga, Tennessee. Nurse Manager Tiffany Dover was okay and spoke again with local station WTVC, saying she has a condition where she often faints when she feels pain.

https://twitter.com/i/web/status/133977...

Samo je pa res, da bi lahko našli primernejšo osebo za kazanje prad kamero;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

IL_DIAVOLO ::

The vaccine is a chip, a microchip in injection form to get all data about you and put a tracker on you. Stay away from it. They didn't even try to hide it. It's all a government plan to take control of our minds and build a society where we are like mindless servants to them.


Pravim vam...NWO :D

Urbano#Desno ::

Jaz sem spomnim da je pri odvzemu krvi na sistematskem v gimnaziji skupaj padel sošolec.:))
Seveda pa bodo sedaj ta video norčki dajali v ospredje vseh anti-vaxer kampanij.

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

MadMen je izjavil:

Zanimiv psihološki pojav, pred dvema tednoma ste jokali kako je vse zaprto, sedaj ko pa se nekaj odpre pa je vlada šizofrena.

Res zanimiv. Pred dvema tednoma ste jokali, kako so ukrepi upravičeni, zdaj nevarnosti ni več?! Morte se odločit.

Urbano#Desno je izjavil:

Jaz sem spomnim da je pri odvzemu krvi na sistematskem v gimnaziji skupaj padel sošolec.:))
Seveda pa bodo sedaj ta video norčki dajali v ospredje vseh anti-vaxer kampanij.

In medicinska sestra, ki je po cepljenju padla dol, verjetno ne prenese pogledq na kri 8-O
Samo norček lahko pomisli kaj takega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Urbano#Desno ::

Slopek je izjavil:


In medicinska sestra, ki je po cepljenju padla dol, verjetno ne prenese pogledq na kri 8-O
Samo norček lahko pomisli kaj takega.


Res je. Izgleda da si pomislil tako da se klasificiraš.:))

Slopek ::

Urbano#Desno je izjavil:

Slopek je izjavil:


In medicinska sestra, ki je po cepljenju padla dol, verjetno ne prenese pogledq na kri 8-O
Samo norček lahko pomisli kaj takega.


Res je. Izgleda da si pomislil tako da se klasificiraš.:))

Mene ni v vrsti za cepivo, pa je to dober pokazatelj mojega razmišljanja.:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Urbano#Desno ::

Slopek je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Slopek je izjavil:


In medicinska sestra, ki je po cepljenju padla dol, verjetno ne prenese pogledq na kri 8-O
Samo norček lahko pomisli kaj takega.


Res je. Izgleda da si pomislil tako da se klasificiraš.:))

Mene ni v vrsti za cepivo, pa je to dober pokazatelj mojega razmišljanja.:|


Res tudi to da te ni v vrsti je zelo dober pokazatelj nivoja razumevanja situacije. Vidiš saj ti gre. :))

nekikr ::

Nurse passes out on live TV after taking vaccine in Chattanooga, Tennessee. Nurse Manager Tiffany Dover was okay and spoke again with local station WTVC, saying she has a condition where she often faints when she feels pain.

Am, bullshit. Kot prvo, bolečina injekcije je momentalna ona je padla skupaj pa po 17 minutah. Jo je šele takrat zabolelo? Bull fucking shit. Kot drugo: kako je taka oseba lahko na nekem odgovornem položaju. Se malo udari ob rob mize med operacijo in pade skupaj?
Vse pri tem covid nategu smrdi do neba. Številke se ne ujemajo, posnetki cepljenj s praznimi injekcijami, tistimi, kjer se igla skrije ob dotiku....noro kakšna šlamparija pri čisto vsem od prvega dne naprej.

Ampak kar cepite se, če vas dovolj oprancev pade skupaj, pa po možnosti v jarek, potem bomo spet lahko normalno živeli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

hator ::

Škoda je, da so zdaj odprli. Malo bi počakali in bi imeli več maneverskega prostora. Takoj bo pa zdaj kak teden padalo število okužb in hospitalizacij. Potem pa 3. val.

70 % ukrepov sploh nebi rabili, če bi bili ljudje normalni. To pomeni držali socialne distance, maske, razkuževanje in se nebi po nepotrebnem družili. Ne norca se je treba delat!

Namere vlade v tem niso najbolj dobronamerne. Češ zahtevali ste odprtje, opozicija zahteva odprtje, Erjavec ga zraven serje (glih njegova volilna baza je najbolj na udaru virusa: razumi človeka). Ko bo pa 3. val: ljudje se niste držali, žurali ste,.. v glavnem kr neki.

Urbano#Desno ::

hator je izjavil:

Škoda je, da so zdaj odprli. Malo bi počakali in bi imeli več maneverskega prostora. Takoj bo pa zdaj kak teden padalo število okužb in hospitalizacij. Potem pa 3. val.

70 % ukrepov sploh nebi rabili, če bi bili ljudje normalni. To pomeni držali socialne distance, maske, razkuževanje in se nebi po nepotrebnem družili. Ne norca se je treba delat!

Namere vlade v tem niso najbolj dobronamerne. Češ zahtevali ste odprtje, opozicija zahteva odprtje, Erjavec ga zraven serje (glih njegova volilna baza je najbolj na udaru virusa: razumi človeka). Ko bo pa 3. val: ljudje se niste držali, žurali ste,.. v glavnem kr neki.


Po novem letu pa za češnjo na torti odprejo še šole. :)) Tako za kakšen teden ali dva in potem bo spet vse na daljavo do aprila.:D
Avstrija, Itailja vsi gredo v hujši lockdown mi pa odpiramo kot da imamo civiliziran folk ki se zna obnašati situaciji primerno. :))

IL_DIAVOLO ::

Sicer je ta zgodbica malo za lase privlečena, ampak resnica je verjetno nekje vmes. Ni nobenih visjih sil in zlih namenov ali slabo izdelanega cepiva.

Pac ni zelela izdati pravega vzroka. Nekateri ste manj inteligentni kot americani lol

Ovce! :D

Slopek ::

nekikr je izjavil:

Nurse passes out on live TV after taking vaccine in Chattanooga, Tennessee. Nurse Manager Tiffany Dover was okay and spoke again with local station WTVC, saying she has a condition where she often faints when she feels pain.

Am, bullshit. Kot prvo, bolečina injekcije je momentalna ona je padla skupaj pa po 17 minutah. Jo je šele takrat zabolelo? Bull fucking shit. Kot drugo: kako je taka oseba lahko na nekem odgovornem položaju. Se malo udari ob rob mize med operacijo in pade skupaj?
Vse pri tem covid nategu smrdi do neba. Številke se ne ujemajo, posnetki cepljenj s praznimi injekcijami, tistimi, kjer se igla skrije ob dotiku....noro kakšna šlamparija pri čisto vsem od prvega dne naprej.

Ampak kar cepite se, če vas dovolj oprancev pade skupaj, pa po možnosti v jarek, potem bomo spet lahko normalno živeli.

Ja saj. Ampak mi ne razumemo resnosti situacije 8-O
Včeraj spet recimo 25%, ampak baje, da gre na bolje in lahko sproščajo.
To zdaj, pa res lahko razumejo samo urbani desničarji, ki mislijo, da so na poti odrešitve, ker stojijo v vrsti za cepivo.:))

kamiKaZaA ::

MadMen je izjavil:

Zanimiv psihološki pojav, pred dvema tednoma ste jokali kako je vse zaprto, sedaj ko pa se nekaj odpre pa je vlada šizofrena.

To pravijo paničarji, kateri so upali in držali pesti, da bomo zaprti do leta 2100. Hvala bogu, da so začeli z odpiranjem. Po pravem bi vse morali odpreti (še gostilne, hotele, prehod med občinami, ukinitev polcijske ure...).

Slopek ::

kamiKaZaA je izjavil:

MadMen je izjavil:

Zanimiv psihološki pojav, pred dvema tednoma ste jokali kako je vse zaprto, sedaj ko pa se nekaj odpre pa je vlada šizofrena.

To pravijo paničarji, kateri so upali in držali pesti, da bomo zaprti do leta 2100. Hvala bogu, da so začeli z odpiranjem. Po pravem bi vse morali odpreti (še gostilne, hotele, prehod med občinami, ukinitev polcijske ure...).

Zame tole sproščanje izniči vsa opozorila, ki so bila izdana prej. Ni logike sploh. Ampak enim je lepo, da so trgovine in frizerje odprli. Ne glede na to, da že v naprej vemo kaj bo.

Urbano#Desno ::

kamiKaZaA je izjavil:

MadMen je izjavil:

Zanimiv psihološki pojav, pred dvema tednoma ste jokali kako je vse zaprto, sedaj ko pa se nekaj odpre pa je vlada šizofrena.

To pravijo paničarji, kateri so upali in držali pesti, da bomo zaprti do leta 2100. Hvala bogu, da so začeli z odpiranjem. Po pravem bi vse morali odpreti (še gostilne, hotele, prehod med občinami, ukinitev polcijske ure...).


Skupaj z obveznim cepljenjem ob zadostnih količinah cepiva pa morda res lahko. Drugače pa ni šans po novem letu bo zadeva dobila nov zagon in sledijo ponovna zapiranja.
Sej vem da ne verjamete a EU bo v takem stanju dokler se ne precepi zadosten procent populacije pa lahko cepetate z nožicami kolikor želite.

HappyPills ::

Kar mi je pri cepivu res bedno je da za razliko od virusa ima stranske učinke. Ker npr od virusa noben skupaj ne pade al pa je v komi. Ampak ja 1:1000 je bolje kot 1:1000000. Hehe sami simpanzi majkemi.

Urbano#Desno ::

HappyPills je izjavil:

Kar mi je pri cepivu res bedno je da za razliko od virusa ima stranske učinke. Ker npr od virusa noben skupaj ne pade al pa je v komi. Ampak ja 1:1000 je bolje kot 1:1000000. Hehe sami simpanzi majkemi.


Ja ejga virus je 100% bio ne pa tale zvarek poln aluminija in živega srebra

/S

Jaz sem se še ob teli krizi začel zavedati mentalnega stanja povprečnega člana podalpskega plemena.

kuall ::

Zdej bo moderno biti proti cepivu, že vidim. Samo da smo proti in pametni, ne?
Ukrepi se sproščajo, ker je cepivo na razpolago. Jaz se bom šel cepit takoj, ko bom lahko.

49106 ::

Prepričan sem, da vam bodo mnogi pripravljeni odstopiti mesto.

jest10 ::

Upam da res, bom zelo vesel, če se paničarji razbežijo in bom prej na vrsti

Miki N ::

Pač folk je odklopil od velikih korona strategij svojih vlad. Nekateri dokončno. Dosti ljudi neke podrobnosti in bla bla razlage niti ne zanimajo več. Preveč je bilo nategovanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Slopek ::

Paničarji, haha.
Kdo je panik? Tisti, ki se boji virusa, pa se bo cepil, ali tisti, ki verjame, da mu virus ni nevaren, pa se mu zdi tovrstno cepljenje zločin?

Badwolff ::

Tisti ki verjame, da mu virus ni nevaren, ni paničar, ampak nekje da nivoju faith healers. Dokler je very OK, je ok, pol pa... Jebat ga...

IL_DIAVOLO ::

Hmm panicarji...ce pa vi iz te dohtarce delate paniko, da je not strup za podgane. Kdo je zdaj panicar?

Nas naceloma ni strah, ne zelimo pa siriti bolezni, niti je prebolevati. To ni strah, ampak odgovornost.

Slopek ::

Badwolff je izjavil:

Tisti ki verjame, da mu virus ni nevaren, ni paničar, ampak nekje da nivoju faith healers. Dokler je very OK, je ok, pol pa... Jebat ga...

Kako faith healers?
Vse kaže na to, da mi virus ni nevaren. Ne vem zakaj se ti počutiš ogroženega, a v to se ne spuščam, ker mogoče si pa 80+ in mogoče, je te res dobro cepiti.
Vse drugo, je en velik eksperiment. Ne rečejo zastonj eksperimentalno ali revolucionarno cepivo. Zadeva je nova, še nikoli uporabljena.
Za en tak virus, res ne potrebujem v sebi nekaj, kar se bo igralo z mojim dnk.

jest10 ::

Slopek je izjavil:


Za en tak virus, res ne potrebujem v sebi nekaj, kar se bo igralo z mojim dnk.


S tvojim DNK se ne bo nič igralo. Ni čudno, da si tako proti, če verjameš v pravljice, da boš gensko spremenjen>:D

zmaugy ::

HappyPills je izjavil:

Kar mi je pri cepivu res bedno je da za razliko od virusa ima stranske učinke. Ker npr od virusa noben skupaj ne pade al pa je v komi. Ampak ja 1:1000 je bolje kot 1:1000000. Hehe sami simpanzi majkemi.


Waaat?!
Smrtnost pri COVID19 je cca 2 %. Ne bi naprej.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

s1m0n ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Nas naceloma ni strah, ne zelimo pa siriti bolezni, niti je prebolevati. To ni strah, ampak odgovornost.


A imamo garantirano, da cepljenje prepreči širitev te bolezni? Ali le, da jo bomo zaradi cepiva preboleli v lažji obliki saj bo telo že "pripravljeno" na sam virus...

Nisem se poglabljal, a nisem zasledil ali pa sem spregledal, da oseba, ki je cepljena virusa tudi ne širi...

jest10 ::

zmaugy je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kar mi je pri cepivu res bedno je da za razliko od virusa ima stranske učinke. Ker npr od virusa noben skupaj ne pade al pa je v komi. Ampak ja 1:1000 je bolje kot 1:1000000. Hehe sami simpanzi majkemi.


Waaat?!
Smrtnost pri COVID19 je cca 2 %. Ne bi naprej.


No ja. Sicer je bolj v rangu 0,2%, kar pa spet ni zanemarljivo. Jasno smrt ni edini slabi rezultat bolezni.

s1m0n je izjavil:


A imamo garantirano, da cepljenje prepreči širitev te bolezni? Ali le, da jo bomo zaradi cepiva preboleli v lažji obliki saj bo telo že "pripravljeno" na sam virus...

Nisem se poglabljal, a nisem zasledil ali pa sem spregledal, da oseba, ki je cepljena virusa tudi ne širi...


Odvisno od tega kako dober imunski sistem imaš, koliko časa je preteklo od cepljenja, ter koliko je medtem virus mutiral.
Malo po ceplenju bi pri večini moralo tudi preprečevati širjenje bolezni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

zmaugy ::

https://www.worldometers.info/coronavir...

Coronavirus Cases:
76,110,573

Deaths:
1,683,449
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

digitalcek ::

kuall je izjavil:

Jaz se bom šel cepit takoj, ko bom lahko.


Veliko uspeha pri predelavi aluminija (v kaj koristnega) ti želim!

zmaugy ::

digitalcek je izjavil:

kuall je izjavil:

Jaz se bom šel cepit takoj, ko bom lahko.


Veliko uspeha pri predelavi aluminija (v kaj koristnega) ti želim!

Link? Pa ne Alex Jones.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

digitalcek ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hmm panicarji...ce pa vi iz te dohtarce delate paniko, da je not strup za podgane. Kdo je zdaj panicar?

Nas naceloma ni strah, ne zelimo pa siriti bolezni, niti je prebolevati. To ni strah, ampak odgovornost.


Vsut si v organizem vse mogoče, je daleč od odgovornosti.

Je NEODGOVORNO, še posebej, če misliš imeti otroke, ali pa jih že imaš, pa se boš (mogoče) predčasno poslovil, oni pa te potrebujejo.

Je odgovornost do neznancev bolj pomembna, kot da ima otrok oab starša, kaj pa vem, do otrokovega 40-ega leta?

zmaugy ::

" Composition[edit]
BNT162b2 is delivered as "a white to off-white, sterile, preservative-free, frozen suspension for intramuscular injection".[5][46] As well as the modRNA encoding the spike protein of SARS-CoV-2, it contains four lipids:
((4-hydroxybutyl)azanediyl)bis(hexane-6,1-diyl)bis(2-hexyldecanoate) (ALC-0315),
2-[(polyethylene glycol)-2000]-N,N-ditetradecylacetamide (ALC-0159),
1,2-distearoyl-sn-glycero-3-phosphocholine (DSPC), and
Cholesterol.[47]
The lipids and modRNA together form lipid nanoparticles. The vaccine also contains potassium chloride, monobasic potassium phosphate, sodium chloride, dibasic sodium phosphate dihydrate, and sucrose. The vaccine is supplied in a multi-dose vial and must be unfrozen and diluted with normal saline before injection.[46]"

Tozinameran @ Wikipedia
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

jest10 ::

zmaugy je izjavil:

https://www.worldometers.info/coronavir...

Coronavirus Cases:
76,110,573

Deaths:
1,683,449


Tu imaš samo registrirane primere. Še simptomatski niso vsi zavedeni, kaj šele asimptimatski

IL_DIAVOLO ::

digitalcek je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hmm panicarji...ce pa vi iz te dohtarce delate paniko, da je not strup za podgane. Kdo je zdaj panicar?

Nas naceloma ni strah, ne zelimo pa siriti bolezni, niti je prebolevati. To ni strah, ampak odgovornost.


Vsut si v organizem vse mogoče, je daleč od odgovornosti.

Je NEODGOVORNO, še posebej, če misliš imeti otroke, ali pa jih že imaš, pa se boš (mogoče) predčasno poslovil, oni pa te potrebujejo.

Je odgovornost do neznancev bolj pomembna, kot da ima otrok oab starša, kaj pa vem, do otrokovega 40-ega leta?


A ze kar poizkusi iz obupa? Ehh

zmaugy ::

jest10 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

https://www.worldometers.info/coronavir...

Coronavirus Cases:
76,110,573

Deaths:
1,683,449


Tu imaš samo registrirane primere. Še simptomatski niso vsi zavedeni, kaj šele asimptimatski


A je pri drugih sezonskih virusnih obolenjih kaj drugače? Mislim glede podatkov.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()
««
149 / 175
»»