» »

A1 mrk

A1 mrk

Apofis ::

Oj. A ma še kdo slučajn probleme z njihovim omrežjem? Mam njihov "domaci net", pa se noče povezat na internet.lp

sitriani ::

Napisal si A1 mrk kot bi po celi Sloveniji dol padu net lol

avtek ::

Svet se vrti okoli njega :D

mahoni ::

Pa kaj je slo-tech A1 support ali kaj?

Apofis ::

Ok, zdej dela...kako uropapol ni...nismn navajen tega...v teh letih kokr mam zadevo je delalo praktično skoz flawlessly...

ChuckNorris ::

Odkar veliko ljudi dela od doma, prihaja v dopoldanskih urah težav. Vsaj pri meni, že kar lep čas. Pobegnem stran ob prvi priliki. Tisti ki imate A1, a ste zahtevali kak drug router? Ker tale ki je po defaultu je totalen crap.

jukoz ::

Na optiki ob vsakem izklopu elektrike crkne za vsaj 2h - se ne sinhronizira. So preverili linijo in naj bi bilo vse OK, modema mi pa ne zamenjajo že od lani =)
Res pa je, da elektrike ne zmanjka tako da po 2 dneh pozabim. Hvala da si me spomnil, bom zatežil.

kmegli ::

ChuckNorris je izjavil:

Odkar veliko ljudi dela od doma, prihaja v dopoldanskih urah težav. Vsaj pri meni, že kar lep čas. Pobegnem stran ob prvi priliki. Tisti ki imate A1, a ste zahtevali kak drug router? Ker tale ki je po defaultu je totalen crap.


Če imaš Huawei B535, ga nastaviš v Bridge mode in za njim lahko priklopiš bilokateri svoj router.

bauci ::

Sem klicala na A1 in je ze na začetku odzivnik povedal, da imajo težave z internetom. Meni ni delal cca 4 ure.

bambam20 ::

Vse za nižjo naročnino. Pol pa jokate. Pri internetnih storitvah se ne špara, pač pa si tam, kjer zadeve delujejo, tudi, če je par evrov dražje.

kmegli ::

bambam20 je izjavil:

Vse za nižjo naročnino. Pol pa jokate. Pri internetnih storitvah se ne špara, pač pa si tam, kjer zadeve delujejo, tudi, če je par evrov dražje.


Ja al pa če druge ni smartass

TelemachSLO ::

Apofis je izjavil:

Oj. A ma še kdo slučajn probleme z njihovim omrežjem? Mam njihov "domaci net", pa se noče povezat na internet.lp


jaz sem imel enak problem z stevilko, ki ima internet ni delalo nikakor sem dal notri stevilko na kateri je aktiven pogovorni paket pa je delalo potem sem prisel do tega, da domaci internet od A1 je delal samo na ipv6 in ne na ipv4 spremeni v modemu da se ti povezuje preko ipv6 bos videl da bo delalo

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Optika TV & Internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7716238 (3473) WaterBoy
»

IPv6 na mobilnih operaterjih z Apple-om

Oddelek: Omrežja in internet
252567 (2032) starfotr
»

Ali ima Huawei B525 (v vezavi A1) bridge mode?

Oddelek: Omrežja in internet
101196 (1017) chavlji
»

A1 TV AS LTE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
21052221 (27560) brez-imenko
»

Brezplačno izobraževanje

Oddelek: Loža
132027 (1403) 111111111111

Več podobnih tem