» »

Nvidia RTX 30-series

Nvidia RTX 30-series

Temo vidijo: vsi
1 2 3
4
»

D3m ::

Jup.

Pa 6700XT tudi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

mirancar ::

fopi je izjavil:

Zdaj se prodajajo rtx3070 za isto cenokot rx6800.

A ni rx6800 boljsa kot rtx3070?

hash rate je enak. enak je tudi na 3060ti => ista cena

ampak ja, za gaming bo rx6800 še najboljši deal po mining cenah.

DamijanD ::

trenutno ceno določa HR in ne FPS :D

temp1337 ::

Tako nekakko. Zato pa prodaja tam 10-20% za AMD, ostalo se kupuje NVIDIA. Ni pa to dobro. Kmalu se ne bo splačalo krpat gonilnikov za tak mali market share AMDju.

DamijanD ::

Zaenkrat prodajo vse kar uspejo naredit.

temp1337 ::

Zadnje dni je res ludo. Ena stranka je želela komplet sestavljen mining rig z 10x RTX 3080 in smo ga v našem podjetju uslišali. Plačal je pošteno ceno 22.000€ za komplet pri čemer si bo odbil še DDV. Vsi zadovoljni in gremo naprej s polno paro. Zaloge so iz dneva v dan slabše in kartice bi lahko do poletja dosegale vedno nove rekordne cene.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

m0LN4r ::

 3090 Drop

3090 Drop

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

temp1337 ::

To jo naprej prodaš kot rabljeno za 2400€ in si 800€ zaslužil, kar ni slab denar. Ne prodajat kot novo ker te bo davčna dobla.

m0LN4r ::

Ma kaki, najprej za eno leto v rudnik.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

yayo ::

molnar, to si naročil na nemški ali avstrijski naslov?

temp1337 ::

Nemčija ima nižji DDV in to pomeni več profita. Torej nemški je the best, ker je vsak cent profita pomemben!

yayo ::

:))ja ja... Sem sam poskusil kupiti FE kartice tako na NBB kot na LDLC.fr in .es Pa ni šlo skozi. ker jim je Nvidia zabičala, da ne smejo prodajati zunaj državnega teritorija. Niti naslovi a'la' Mailboxde ne delujejo. Notebookbillinger me je ven vrgel takoj, ko je zavohal slovenski Amazon Pay. Domnevam, da ima molnar kako žlahto v Avstriji, zato sem vprašal. Mene edino Amazon.it ne razočara, tam sem dobil TUF 3070 OC, žal je manj ugodna kot FE. Drugače so minerji dobri učitelji v "defetišizaciji" pc komponent. Imajo po ducat gpujev in boli jih kurac za blagovno znamko, važno, da je kartica poceni, da se lepo undervolta in drži nižje temperature. PYN na primer bolj cenijo kot butične znamke.
Še zanimivost. Od Brexita naprej je neka napaka v Amazon.uk zaradi katere izdelke, ki jih dobi od Amazon EU dodatno poceni za 20% namesto da bi jim dodal 20% prometnega davka. Angleži, ki to vedo čakajo na te izdelke.
Ryzen 5 5600x za 220 evrov, 5800x za 360 itd.

m0LN4r ::

Kolega narocil na moj naslov, drope spremlja na telegramu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

tikitoki ::

Blokiranje mailboxa. de je PROTIZAKONITO in KAZNIVO dejanje. Ne boditew cepci in jih prijavite. K bodo fasali nekaj postenih kazni, bodo prenehali s prepovedanimi in kaznivimi praksami.
Ce so kupci ovce, ki pustijo, da jim kratijo pravice, pa bodo to poceli naprej.

yayo ::

m0LN4r je izjavil:

Kolega narocil na moj naslov, drope spremlja na telegramu.

wow, upam, da rata. Prosim povej kako se konča.

m0LN4r ::

Kako to mislis? Smo ze veckrat dali skozi
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

yayo ::

naslov imaš v Sloveniji? Trolaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

m0LN4r ::

yayo je izjavil:

naslov imaš v Sloveniji? Trolaš?
Si nov na forumu? Jaz ze dolgo gori. Tu pa tam komu naredim uslugo in prevzamem vlogo "mailboxa" - ce se lepo prosi (@majomhus @Mitch @house @robertko itn.)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

yayo ::

nisem tehnolog, kampanjsko spremljam teme, ko kaj novega kupujem. Registriran pa že par mesecev...

tikitoki je izjavil:

Blokiranje mailboxa. de je PROTIZAKONITO in KAZNIVO dejanje. Ne boditew cepci in jih prijavite. K bodo fasali nekaj postenih kazni, bodo prenehali s prepovedanimi in kaznivimi praksami.
Ce so kupci ovce, ki pustijo, da jim kratijo pravice, pa bodo to poceli naprej.

kolikor vem blokirajo forwarderje samo pri prodaji Founders Edition kartic od Nvidie.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

scipascapa ::

kdo mi zrihta kaj? ;)

D3m ::

tikitoki je izjavil:

Blokiranje mailboxa. de je PROTIZAKONITO in KAZNIVO dejanje. Ne boditew cepci in jih prijavite. K bodo fasali nekaj postenih kazni, bodo prenehali s prepovedanimi in kaznivimi praksami.
Ce so kupci ovce, ki pustijo, da jim kratijo pravice, pa bodo to poceli naprej.


Se huduje Slovenec na Dolfeta. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

tikitoki ::

yayo je izjavil:

nisem tehnolog, kampanjsko spremljam teme, ko kaj novega kupujem. Registriran pa že par mesecev...

tikitoki je izjavil:

Blokiranje mailboxa. de je PROTIZAKONITO in KAZNIVO dejanje. Ne boditew cepci in jih prijavite. K bodo fasali nekaj postenih kazni, bodo prenehali s prepovedanimi in kaznivimi praksami.
Ce so kupci ovce, ki pustijo, da jim kratijo pravice, pa bodo to poceli naprej.

kolikor vem blokirajo forwarderje samo pri prodaji Founders Edition kartic od Nvidie.


Se zmeraj je to protizakonito. Ce ovce to gledate in prijavljate, se bo nadaljevalo:).

yayo ::

Glej, ne znam nemško, ne spoznam se na zakonodajo, nimam časa za dopisovanje z nemško ali evropsko tržno inšpekcijo. Ko na netu srečam nekoga, ki z lahkoto okraca poljubne uporabnike z ovcami pade pri meni avtomatsko v folder "barski pričalica/vaški posebnež". :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

fopi ::

temp1337 je izjavil:

Zadnje dni je res ludo. Ena stranka je želela komplet sestavljen mining rig z 10x RTX 3080 in smo ga v našem podjetju uslišali. Plačal je pošteno ceno 22.000€ za komplet pri čemer si bo odbil še DDV. Vsi zadovoljni in gremo naprej s polno paro. Zaloge so iz dneva v dan slabše in kartice bi lahko do poletja dosegale vedno nove rekordne cene.


A nisi zadnjic napisal da si dijak, ki preprodaja kartice, potem da imas sp...zdaj pa delas v firmi?

temp1337 ::

fopi je izjavil:

temp1337 je izjavil:

Zadnje dni je res ludo. Ena stranka je želela komplet sestavljen mining rig z 10x RTX 3080 in smo ga v našem podjetju uslišali. Plačal je pošteno ceno 22.000€ za komplet pri čemer si bo odbil še DDV. Vsi zadovoljni in gremo naprej s polno paro. Zaloge so iz dneva v dan slabše in kartice bi lahko do poletja dosegale vedno nove rekordne cene.


A nisi zadnjic napisal da si dijak, ki preprodaja kartice, potem da imas sp...zdaj pa delas v firmi?

Vse od naštetega drži. Star sem 18 let. Če bo šlo tako dalje bom pri 20 letih že milijonar. Pa ne da se hvalim tu na forumu. ;(

tikitoki ::

yayo je izjavil:

Glej, ne znam nemško, ne spoznam se na zakonodajo, nimam časa za dopisovanje z nemško ali evropsko tržno inšpekcijo. Ko na netu srečam nekoga, ki z lahkoto okraca poljubne uporabnike z ovcami pade pri meni avtomatsko v folder "barski pričalica/vaški posebnež". :)


Men pa folk, k joka po forumu, da jim ne dostavljajo, nimajo pa jajc, da bi zahtevali svoje pravice, avtomatsko pade pod ovce.

m0LN4r ::

Corona, Mining, zdaj pa se zataknjena ladja:


Letos ni leto graficnih.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Senior Dev ::

Pa ravno EVERGREEN ladja ki pelje zeleno robo (beri: Nvidia).
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

yayo ::

tikitoki je izjavil:

yayo je izjavil:

Glej, ne znam nemško, ne spoznam se na zakonodajo, nimam časa za dopisovanje z nemško ali evropsko tržno inšpekcijo. Ko na netu srečam nekoga, ki z lahkoto okraca poljubne uporabnike z ovcami pade pri meni avtomatsko v folder "barski pričalica/vaški posebnež". :)


Men pa folk, k joka po forumu, da jim ne dostavljajo, nimajo pa jajc, da bi zahtevali svoje pravice, avtomatsko pade pod ovce.

namesto, da glumiš keyboard ubermenscha bi lahko kaj pomagal ne? Samo to itak ni tvoj cilj. No, pa si vseeno pomagal, pričalica. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

tikitoki ::

Ce ne vidis, da je seznanjanje s pravicami pomoc, ti tezko pomagam.

Horas ::

temp1337 je izjavil:

fopi je izjavil:

temp1337 je izjavil:

Zadnje dni je res ludo. Ena stranka je želela komplet sestavljen mining rig z 10x RTX 3080 in smo ga v našem podjetju uslišali. Plačal je pošteno ceno 22.000€ za komplet pri čemer si bo odbil še DDV. Vsi zadovoljni in gremo naprej s polno paro. Zaloge so iz dneva v dan slabše in kartice bi lahko do poletja dosegale vedno nove rekordne cene.


A nisi zadnjic napisal da si dijak, ki preprodaja kartice, potem da imas sp...zdaj pa delas v firmi?

Vse od naštetega drži. Star sem 18 let. Če bo šlo tako dalje bom pri 20 letih že milijonar. Pa ne da se hvalim tu na forumu. ;(



lol ja itak;((
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Senior Dev ::

Sem zasledil neko novo podjetje ki ti za 2000€ zdobavi RTX 3090 in to Asus Strix kar je res karta pa pol. Reklama je pa bila na facebooku če koga zanima.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Furbo ::

Ma to so eni nateguni, že dober mesec 'bodo kartice čez 14dni'.>

Sem jim rekel takoj, naj me obvestijo, ko pridejo, jim skeširam takoj kartico ali tri, pa nič od tega.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

FireSnake ::

Enako sem jim rekel jaz: ko boste imeli robo me samo pokličite :))

Bili so pa zelo prijazni, to je pa res.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mailer ::

m0LN4r je izjavil:

Corona, Mining, zdaj pa se zataknjena ladja:


Letos ni leto graficnih.
A mislite, da res kartice vozijo z ladjami? Glede na število jih lahko spraviš enkrat mesečno na kakšno čartersko Cessno :D
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Senior Dev ::

Če si obseden z neko stvarjo jo vidiš tudi v sanjah.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

mailer ::

To je podobno kot pri Toninovih maskah. Navidezni kamion je že štartal in odvil na neznano lokacijo.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

temp1337 ::

Fantje, kriza z komponentami se bo poglobila do epskih razsežnosti. Če imate dobre veze je to velika priložnost. Jaz sem šel all in :)) v prodajo komponent. Zaslužki so nori!

Horas ::

al capone grafičnih kartic :))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

m0LN4r ::

Jaz sem ga prijavil davcni
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Machete ::

A gospoda templeeta? Lul
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Sheteentz ::

In kako je izgledala ta prijava?

"Uporabnik temp1337 na slotech forumu prodaja grafične kartice in služi mastne gnare. Ob tem se nam še smeji v brk, pobalin takšen kot je."

m0LN4r ::

S posredovanjem davcne, preko serijske graficne, od kod, preko koga, kam, izi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odkup računalniške opreme v Ljubljani (ali bližnji okolici)?

Oddelek: Pomoč in nasveti
327804 (2401) Komponentko
»

Nvidia namenoma prepolovila hash rate na Geforceu RTX 3060 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
11218065 (11691) MrStein
»

Nvidia predstavila grafične kartice Geforce RTX 30

Oddelek: Novice / Grafične kartice
3311544 (6161) FlyingBee

Več podobnih tem