» »

Chuwi lapbook pro 14"

Chuwi lapbook pro 14"

immortan ::

Zdravo,
razmišljam o nakupu budget laptopa (max 14" zaslon, ~400€) in sem opazil Chuwi laptope, ki majo kar dobre specifikacije (8gb RAM, 256SSD, 4 jederni procesor itd).

Ima kdo izkušnje s to firmo ali specifično z Chuwi laptopi?


https://www.nakupovanje.net/vsi-oddelki...

pegasus ::

Za ssh terminale poganjat so super. Za vse ostalo je vprašanje koliko potrpežljivosti premoreš.

mtosev ::

Matka ima chuwija. Kupljen na eBayu. Aerobook m3 6y30 (hint to je hitrejše od tistega Celeron n4100 cpuja), 8gb rama, 256gb ssd, 13,3 full HD IPS. Cena 400e pred dvemi meseci.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

xandros ::

Moja direktna izkusnja lapbook pro 14"
---- usb-c polnjenje je srot na kvadrat, nenavaden polnilec, noben drug ga ne polni
- samo en usb
- tipkovnica, manjka > <
- mini hdmi
- osvetljena tipkovnica ja avtomatska (ko pritisnes eno tipko)

++dober ekran
+ dobra tipkovnica
+ osvetljena tipkovnica
+ hiter
+ kompakten, dobro narejen
++ cena okoli 260

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xandros ()

aborko ::

Zdej "hiter" je mal relativno, je ok za brskat po netu pa youtube, če nisi zahteven. Baterija, čeprav dokaj mala zdrži solidno. Ene 2,5 leta nazaj sem kupil ta proc v ezbook 3 pro. Za 180€. Tak da danes skor 400€ za take spec je absolutno preveč, čeprav razen počasnega proca prenosnik ni napačen, če ga imaš zgolj za basic uporabo.

xandros ::

Ja imas prav, "hiter" je relativno.
Ce ne bi imel napake z usb-c(naj bo standard!), bi ga gladko priporocal (posebej za ceno 260e).

Frgazor ::

aborko je izjavil:

Zdej "hiter" je mal relativno, je ok za brskat po netu pa youtube, če nisi zahteven. Baterija, čeprav dokaj mala zdrži solidno. Ene 2,5 leta nazaj sem kupil ta proc v ezbook 3 pro. Za 180€. Tak da danes skor 400€ za take spec je absolutno preveč, čeprav razen počasnega proca prenosnik ni napačen, če ga imaš zgolj za basic uporabo.


Ja tudi jaz imam enega izmed identičnih klonov ezbooka. Da bi se pritoževal nad brzino se ne, ker srfa in filme gleda se še kar normalno. Drugega tako nimam gor, ker takoj počepne. Je fajn za v postlo, ker se ne greje preveč. Je zelo dobro pasivno hlajen in TDP se brez težav dvigne na 10w, pogumni pa grejo tudi do 15w.

Potem je pa tu seveda kup slabih strani zaradi katerih kitajskega laptopa, prav tako kot kitajskega telefona in ure, ne bom več kupil. Prišparaš samo, če imaš dobre živce ali pa ti je čisto vseeno.

bajsibajsi ::

immortan je izjavil:

Zdravo,
razmišljam o nakupu budget laptopa (max 14" zaslon, ~400€) in sem opazil Chuwi laptope...


Ne, razmisljaj kaj drugega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chuwi prenosniki

Oddelek: Kaj kupiti
478953 (1680) m0LN4r
»

Nakup prenosnika Chuwi HeroBook Pro

Oddelek: Kaj kupiti
71373 (1126) bajsibajsi
»

Poceni laptopi?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1067608 (5035) Mato989
»

Poceni računalnik za fotra

Oddelek: Kaj kupiti
412784 (1797) hojnikb

Več podobnih tem