» »

Z windows tablico bi rad risal po drugem računalniku :)

Z windows tablico bi rad risal po drugem računalniku :)

prowb ::

Imam asus winsows 10 tablico ki ima zraven tudi odlično pisalo. Zadeva je čudovita za risanje ipd. Žal pa je obupno procesorsko podhranjena in zato počasna :(
Razmišljal sem, da bi tablico uporabil samo kot input napravo na drugem (konkretnem) računalniku.
Kako bi se lahko tega lotil?
prva ideja je bila, da bi jo imel kot dodatni zaslon preko windows "wireless" display - sliko imam, ne morem pa risat po tablici.
Druga varjanta je rdp - ki pa mi tudi ni najbolj všeč, ker mi izgine slika na glavnem računalniku.

DamijanD ::

Za android se da takole baje: https://bestintech.reviews/how-to-use-a...

TheBlueOne ::

Tezka bo. Resi te, ce je touch povezan z USB in znas prelotati. Potem display kaksen HDMI in ponovno znas prelotat konektor in mu dati se napajanje. Driverje ti bo windows verjetno nasel. Ce bo vse slo skozi OS tablice bos verjetno podedoval tudi odzivne case in se kaj dodal.

Lahko pa kupis XP-Pen ali pa Huion, oba imata po 8000+ stopenje pritiska. Meni je Huion, ki sem ga testiral izgledal boljse kot XP-Pen iste kategorije, ampak sem zamenjal, ker gonilniki niso bili stabilni. To so dejansko samo Displayi in touchi. Iz druge roke dobis poceni, ker hitro naprej, ker jim tempo drzi Wacoom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična tablica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8731750 (11752) zhudang
»

Microsoft Surface Pro 3 namesto prenosnika (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
16448088 (36819) Lonsarg
»

Grafična tablica

Oddelek: Pomoč in nasveti
71366 (617) bluefish
»

Microsoft razprodaja še Surface Pro (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
15548396 (43406) HunterMan
»

Surface Pro januarja za tisočaka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
18332298 (27608) Okapi

Več podobnih tem