» »

Amazon.it dostava in izkušnje

Amazon.it dostava in izkušnje

Mat2000 ::

Lep dan,
vprašal bi kakšne imate izkušnje z naročanjme rač. opreme in telefonov na amazon.it?

Zanima me dostava na dom v Koper in ali lahko prevzamem blago v Italiji? (pošta ali ima mogoče amazon.it svoje pickupe-kontejnerje kot v usa)
Malo sem primerjal xiaomi telefone na mimovrste in amazon.it. Telefoni na amazomn.it so vsaj 15 do 30% cenejši, zato se nagibam za nakup v italiji.

Vse informacije so dobrodošle.

tombs ::

Kolkor vem lahko prevzames v montedoru (v knjigarni) ali pa preko zabojnika takoj cez mejo. Narocal sem ko vsega tega se ni bilo, kljub temu vse OK.

Mat2000 ::

tombs je izjavil:

Kolkor vem lahko prevzames v montedoru (v knjigarni) ali pa preko zabojnika takoj cez mejo. Narocal sem ko vsega tega se ni bilo, kljub temu vse OK.


Hvala tombs, torej ko naročim na amazon.it izberem dostavo v montedoro. A veš mogoče kje je amazonov zabojnik ob slo-ita meji ?

Hvala za pomoč.

Mat2000 ::

Sem našel amazon lockerje v ita

A ve kdo kako velike mere sprejmejo amazon lockerji ?

Gone ::

In zakaj ne naročiš domov? Je par evrov razlike v ceni vredno tvojega časa?

Mat2000 ::

Gone je izjavil:

In zakaj ne naročiš domov? Je par evrov razlike v ceni vredno tvojega časa?


Bom probal tudi na dom, predvsem rabim xiaomi telefon hitro in zgleda, da bo do zabojnika v italiji hitreje. Vsaj upam da bo.

yayo ::

Gone je izjavil:

In zakaj ne naročiš domov? Je par evrov razlike v ceni vredno tvojega časa?

ker je poštnina v locker v Italiji pogosto zastonj?
EDIT
se opravičujem za glup komentar, živim petnajst minut od lockerja, oziroma Montedora pa nisem niti pomislil, da niso vsi v taki poziciji. ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Mat2000 ::

yayo je izjavil:

Gone je izjavil:

In zakaj ne naročiš domov? Je par evrov razlike v ceni vredno tvojega časa?

ker je poštnina v locker v Italiji pogosto zastonj?


Ne gre za par eurov, gre za dostavni čas.
Do lockerja imam 15 min, pa grem še v Familijo kupit vrhunsko pivo po 0.79E in Radensko 1.5litra za 0.57E.

Nisem nikoli sprobal amazon lockerja, tko da bo prvič.

Gone ::

Ja, sem že mal belo gledal, ker poštnina je mal več kot 6€ običajno...

yayo ::

niti sam še nisem nikoli naročal v locker, drugače pa občasno kupujem pri Amazon.it pa ni problemov, le čaka se par tednov. Kolega pravi, da se da večje predmete naročit fermoposta na sedež dostavne službe v Milje.

Mat2000 ::

Scegli una modalita di spedizione

6,23 € Standard - Consegna mercoledi 29 lug. - venerdi 31 lug.

10,85 € Express - Consegna giovedi 23 lug.

Ja je kar 10.85eur tale express postnina.

kriko1 ::

Sem naročal precej pred korono in je bilo super. Razen xiaomi telefona ki so bile potem težave pri uveljavljanju garancij (sodelavec kupil).

Je raje drugega kupil ker je bilo škoda časa se ubadati z njihovim servisom.

aborko ::

Radensko 1.5litra za 0.57E

Probaj varianto od Tuša ali Mercatorja, v okusu ni razlike, tudi polnijo jo tam kot Radensko, stane pa ~29 centov.

Mat2000 ::

Zanimivost skoraj vsi Lockerji blizu meje so polni.
Uspelo mi je najti enega kateri sprejema pakete. Vseeno sem placal postnino za v locker 4.99E

Locker postnina.

janezvalva ::

mogoče off topic
izdelek je iz amazona za 250€ dražji kot iz machinenhandel-glonau, kateri sprejema plačila preko paypal. verjetno se splača kar iz machinenhandel-glonau vzet? če bo kaj narobe lahko sprožim paypal dispute? cena izdelka je 1400€ oz 1650€ na amazonu.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

jocoj ::

Xiaomi telefoni niso najcenejši iz Amazon.it. Imaš druge ponudnike iz EU, ki imajo boljše cene in zastonj poštnino. Res pa je, da ima Amazon boljšo podporo (v primeru, da gre roba preko njihove mreže in ne direktno od prodajalca).

Glugy ::

Amazon ( biloker ) ima bolj redko najcenejše zadevo v Evropi . V bistvu odkar kupujem po spletu ( tud pred mailboxde razne nemške strani ) še nikol nisem nič kupil od Amazona ker karkol sm hotu kupt je imel draži po tem ko pogledaš še poštnino. Se mi zdi da se Amazon bolj Američanom splača skupaj z NewEgg al kaj je že.

Zaenkrat še nisem mel nič problemov pa sm že kr nekaj stvari naročil. Machinenhandel ne poznam je pa po googlovih 30 komentarjih sodeč trgovina vredna 5 zvezdic.

aborko ::

Sploh pa sedaj, ko je razlika med nemškim in slovenskim ddv že 6%, je mailboxde dosti bolj ugoden pri večjih zneskih kot Amazon z dostavo v Slo.

janezvalva ::

amazon.it me pred plačilom vedno sprašuje, če hočem 30 dni zastonj prime.
v čem je point?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

3p ::

janezvalva je izjavil:

amazon.it me pred plačilom vedno sprašuje, če hočem 30 dni zastonj prime.
v čem je point?


V tem, da upajo, da po tem času ne boš odjavil in boš postal nov naročnik.

Promocija pač. Kot brezplačna VOYO naročnina z računom v lidlu.

janezvalva ::

valjda bom odjavil, kaj si pa mislijo. so zelo vsiljivi.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon.it vprašanje

Oddelek: Kaj kupiti
366660 (1634) bastadu
»

Poštnina pri vračilu Amazon.de

Oddelek: Omrežja in internet
318696 (1254) tikitoki
»

Moto G5S Plus

Oddelek: Kaj kupiti
161915 (1426) Tomson
»

Pomoč pri dodajanju naslova na amazonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
81622 (1509) Furbo
»

Motorola Moto G 2015 - 3. gen. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9822606 (11346) jacksy

Več podobnih tem