» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1088 / 1473
»»

matic492 ::

Kaka analiza lol?

Bear market je in v bear marketu se vsak mesec kupuje malo po malo. Kdo je rekel karkoli o all-in? All-in je degen diamond hands talk, ki je samo za gemblerske idiote.

Kupuješ pa, če nisi na minimalcu in ne razmišljaš kako boš plačal elektriko, če gre cena x2.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

strawman ::

Magic1 je izjavil:

Seveda je doom&gloom, ker so rožice sadili zadnje dve leti, krize pa ni že desetletje. Krize prihajajo s razlogom, da se sistem spuca. Sej veš kako se konča, ko odlagaš tako nujno opravilo (ki seveda ni prijetno). Vedno hujša svinjarija te čaka in bolj boleče se jo je rešit.
Jaz verjamem, da BTC analiza izgleda mikavna, vendar to ni paralelni svet, na katerega realnost nima vpliva.


Kdo je trdil, da so se zadnje 2 leti sadile rožice?
Kriza se je začela ob začetku lockdownov, ter ukrepi kot so bili QE so le posledica tega.
Marsikateri sektorji trpijo že lep čas, situacija je drugačna če si gledal samo tech.

Magic1 ::

Glede na realno situacijo, so dobesedno sadili rožice s helikopterskim denarjem. Ker so pa pretiravali čez vse mere, so pa razvrednotili valute in ustvarili svetovno inflacijo brez primere. Če si mal spremljal trge v zadnjih letih, je bilo dogajanje popolnoma nasprotju z logiko. Kot si povedal, je imelo mnogo podjetij velike težave, a vrednotenje le teh je vseeno letelo v nebo.
Magic

PacificBlue ::

Po mislih se mi podi znana vrstica verza iz Božanske komedije, spev III:

O vi, ki vstopite, vsak up pustite!
I’m out.
:3

Miki N ::

PacificBlue je izjavil:

Po mislih se mi podi znana vrstica verza iz Božanske komedije, spev III:

O vi, ki vstopite, vsak up pustite!


Kar mi da misliti... Dante je imel za vsako vrsto "trgovcev" svoj krog. Kam mislite, bi dal kriptaše... in kake muke bi jim naložil? >:D

IgorCardanof ::

4. in 8.

Bi jih dal ti še kam drugam?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

matic492 ::

Potrpežljivost...

Evo kako sem jaz zajebal, moj največji shitcoin sem nekje tu prodajal lani (ko sem keširal za stanovanje):




Totalni fail ne, kak idiot sem?



Ups ne, ker se mkupoval tu spodaj v bear marketu, ko se mi je punca smejala da investiram v kripto.

Čez naslednje mesece se delajo profiti in gaini, ne pa ko čistilka svoji kolegici razlaga o bitcoinu :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IgorCardanof ::

Vse lepo in prav, samo "naslednje mesece" zamenjal z "naslednja leta".
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

matic492 ::

Tako nekako ja. Samo ne pričakovat da bo bitcoin 100k konc leta :) Če pa bo, pa samo še bolj super ne.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

kixs ::

Sej se da zasluziti v vsakem marketu... ce znas, mas sreco in predvsem veliko casa in malo spanja...

Valvoline ::

Miki N ::

IgorCardanof je izjavil:

4. in 8.

Bi jih dal ti še kam drugam?


Dovolj pošteno.... a hodlarje tudi v 4. ker so kao skopuhi?

merlin2 ::

IgorCardanof je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Vidim da ste kar pogumni in pričakujete, da je to samo prehodno obdobje (kot so govorili za inflacijo) in bo kripto kmalu začel rast. Kot jaz vidim se kriza šele začenja, trenutno še skoraj nihče ne trpi. Zelo dvomim, da bo kripto šel gor, ko folk ne bo imel za osnovne stvari. Pa ta kriza bo hujša in daljša od običajnih. Jao, it v teh časih all-in v loterijo. Sej štrik je praktično zastonj, tako marsikdaj končajo taki.


Če je pa halving kmalu in po halvingu je vedno nov cikel. In če pogledam koliko je bitcoin naredil iz cikla 2017 in to preslikam na danasnji graf, bo bitcoin na 2.5m$ v 2025.


Morš bit pa res vernik, da v to verjameš..

Lp

bozicek ::

Ni potrebno biti vernik..
Gor bo šlo...ampak ne kot tukaj nekateri mislijo da čez teden dva, mesec, pol leta ..

Recesija bo trajala dve leti...
Potem okrevanje leto ali dve...
In potem bo šele višek denarja ..

Skratka sele čez pet let bo gor...minimalno...
Do takrat bo pa v podnu in se kupuje

In šele čez najmanj pet let ali več bo šele profit

Vsaj taka je strategija moja
Darila letos samo za poredne

Observer123 ::

Eno mimgrede vprašanje: a ste imeli kdaj kakšne težave ob dvigu iz menjalnic? Kakšni suspendirani accounti, preverjanja porekla vloženega denarja, ko niso niti plačilni listi zadostovali; kakšne težave s strani banke, ipd?? Ker na netu se marsikaj prebere, češ da so nedolžnim ljudem zaklenili dostop in ne morejo do denarja/kovancev.

Ali pa so morda ta KYC/AML preverjanja šele pri vložkih od več deset tisočakov naprej?

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Observer123 je izjavil:

Eno mimgrede vprašanje: a ste imeli kdaj kakšne težave ob dvigu iz menjalnic? Kakšni suspendirani accounti, preverjanja porekla vloženega denarja, ko niso niti plačilni listi zadostovali; kakšne težave s strani banke, ipd?? Ker na netu se marsikaj prebere, češ da so nedolžnim ljudem zaklenili dostop in ne morejo do denarja/kovancev.

Ali pa so morda ta KYC/AML preverjanja šele pri vložkih od več deset tisočakov naprej?


V slo ni panike. Ne paničari. Razen če si mutibarič, potem bolje da ne spiš. Zgleda ne gremo pod 20k. Poševnooki so optimistični.

OracleDev ::

ti tut zgleda ne vidiš očitnega skozi oči

PacificBlue ::

kako gre že tista anekdota, prišlo je sedem suhih krav in požrlo sedem debelih krav..
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Vse bo f redu. Furs ti nič noče, če nisi bivši kriminalec.

sds ::

No, se je kdo od nakladacev tule ze ojunacil in povedal kako je popusil kot zadnji kreten?

Ves cas poslusamo zgodbe o uspehu in podoben bullshit, se je kdo ze ojunacil in povedal, kako je izgubil denar na racun tistega, ki je prodal pred njim?

:))
I have no mouth, and I must scream

matic492 ::

Odvisno kako to šteješ, nazadnje sem 300€ vrgel v nek shitcoin, ki je zdaj vreden 5$. Leta 2018 sem 500€ dal v drug shitcoin ki je šel dobesedno na nulo oz. nisem nič več mogel dobit. Aja, ko je UNFI izšel mi je nekdo poslal napačen link in sva skupaj bila prepričana da je pravi coin, je bil pa scam coin z podobnim imenom in isto kratico. To so tisti, ki so šli dobesedno na nulo, -90% in podobnih je še nekaj samo tistih se ne spomnem.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Prebranac ::

V taki izgubi sam, da se mi nr izplača prodajat.

Prebranac ::

All abord. Prosim promovirajte, to je sedaj na vas dragi tehničari.

Mato989 ::

WARNING: If #Ethereum falls below $1,014 3AC will get liquidated out of their 212,000 $ETH position.


JUST IN: Babel Finance halts #crypto withdrawals and redemptions, citing "unusual liquidity pressures."
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Prebranac ::

Mato989 je izjavil:

WARNING: If #Ethereum falls below $1,014 3AC will get liquidated out of their 212,000 $ETH position.


JUST IN: Babel Finance halts #crypto withdrawals and redemptions, citing "unusual liquidity pressures."


A smo v riti? Menjalnice bodo na koncu zaračunavale ležarnino, ker bo vse propadalo. Jebem jim. Kar naenkrat nimajo fondov ali kako? Pametna menjalnica si nabere v 10 letih rezervne sklade, razen če je pohlep v igri.

Miki N ::

A da niso imele kritja? Šoker.

Kaki skladi. Pa saj vsi vemo, da je dosti kriptomagnatov kritje prretopilo v "lambote" in nepremičnine ... no saj mogoče lahko kaj še prodaš... zaenkrat. Edino ne vem, kako dobiš nazaj denar za šampanjec in kurbe? Se prodaš njim nazaj?

Webmojster ::

Padec za jurja v 10 minutah? Kaj se dogaja

Prebranac ::

Pubeci, najebali smo ga. Gremo proti 15k. Pa kaj se dogaja?

Valvoline ::

Sproscajo se margin calli. Tether je spet burnal 2bn.

Prihaja na trgu tudi 500.000 likvidacijskih ethjev ko cena pade pod 1000e.

Zgodovina sprememb…

miha98 ::

jah tak kot sem povedal na 15 k all in.. :)

Kripto ::

Se spomnite?
Pod:
45k ne more
40k ne more
35k ne more:)):))
30k ne more
...
Zdaj pa smo že pri, pod:
25k ne more
20k ne more
15k ne more
10k ne more
1k ne more

:)):)):))

Na kripto trgu je vse možno, pa mi tu gor skoraj noben ne verjame. Morda mi bodo zdaj verjeli :))

Money is mindset!

Valvoline ::

miha98 je izjavil:

jah tak kot sem povedal na 15 k all in.. :)

Nekatere napovedi so btc 6k, eth 300 do konc meseca, tak da good luck.
:))

Kripto ::

Pade kokos tu,
pade kokos tam...
hitro obrni se in steci stran.

Kokosi se močno majejo in ko zapiha padejo. Gravitacija je neusmiljena.

Money is mindset!

merlin2 ::

Kripto je izjavil:

Se spomnite?
Pod:
45k ne more
40k ne more
35k ne more:)):))
30k ne more
...
Zdaj pa smo že pri, pod:
25k ne more
20k ne more
15k ne more
10k ne more
1k ne more

:)):)):))

Na kripto trgu je vse možno, pa mi tu gor skoraj noben ne verjame. Morda mi bodo zdaj verjeli :))


Pravzaprav ne verjamejo niti meni. Napovedujem. Vse bo šlo na 0. VSE!
Pa da ne bo čez dva dni kdo vpil, ni šlo!
Napoved velja za dogledni rok.

To da bo ETH tekel skozi Stellar pa vam še ni čisto jasno. Saj bo.., saj bo..

ISO20022 8-)

Lp

IL_DIAVOLO ::

Bottom is in. Act accordingly.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Valvoline ::

Crash v zivo, zanimiva grafika ter napoved lokalnega dna pri 10k.

:))

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Joj ste negativno nastrojeni. Tudi če gre vse v maloro, bodo ostali lepi spomini, kaj ni to največ?

Valvoline ::

Ce se elektricnemu jezusu dokaze da je tesla zasluzila z pump n dump kripto shemami aka kuzki in podobno v zda ga caka zapor.
;((

bambam20 ::

Miki N je izjavil:

Joj ste negativno nastrojeni. Tudi če gre vse v maloro, bodo ostali lepi spomini, kaj ni to največ?



Tisti, ki je vzel kredit in ga še ni izplača , ne vem, če ima lepe spomine :)

Valvoline ::

IgorCardanof ::

Miki N je izjavil:

Joj ste negativno nastrojeni. Tudi če gre vse v maloro, bodo ostali lepi spomini, kaj ni to največ?


Its not about the gains. Its about the journey and the friends we made along.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Miki N ::

IgorCardanof je izjavil:

Miki N je izjavil:

Joj ste negativno nastrojeni. Tudi če gre vse v maloro, bodo ostali lepi spomini, kaj ni to največ?


Its not about the gains. Its about the journey and the friends we made along.


Prijatelja spoznaš v nesreči! ;)

IgorCardanof ::

En meme je ze padel:

"Ne more past pod prejsni ATH"

Vsi ostali bodo pa tudi. Skoda, ker ne poslusate in boste raje za te lekcije financno placal.

Naslednji memeti so halving, just hodl in buy the dip.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Avtist bo v Meriki igral na klavir v črtasti pižami. Prekleti boti. Na stocka vsaj veš, da se trguje čez teden. Tile pokvarjenci dumpajo preko vikenda. Poševnooki bodo ponoči likvidirali do 15k. Kako je mnenje sailorčka? Še drži baraba?

Kripto ::

Zdaj imamo novo mantro, pod:
15k ne more
10k ne more
5k ne more
1k ne more
...

Kokosi so na tankih pecljih...piha pa vsak dan z vse močnejšimi sunki. Igra živcev, stiskanja pesti in zob se stopnjuje... Prihajajo dnevi weak hands in neprespane noči.

Money is mindset!

styrian ::

Pod 0 ne more. Ha ha.

flameir ::

all in na 15

merlin2 ::

Kripto je izjavil:

Zdaj imamo novo mantro, pod:
15k ne more
10k ne more
5k ne more
1k ne more
...

Kokosi so na tankih pecljih...piha pa vsak dan z vse močnejšimi sunki. Igra živcev, stiskanja pesti in zob se stopnjuje... Prihajajo dnevi weak hands in neprespane noči.


Epic :)):))8-)

bambam20 ::

18.259,17EUR
-1.221,39 (6,27 %)danes


Kar čakajte.

merlin2 ::

Holding #Bitcoin is like losing the lottery in slow motion.

8-)
««
1088 / 1473
»»