» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
932 / 1451
»»

Blue30 ::

Jagdpanter je izjavil:

Morgen pubeci, kaj porečete na to zadevo https://www.asicminervalue.com/miners/b... ?


Gaming kovanci, fantje, gaming...ko bo vse na nuli, se bo igralo bolj, kot zdaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue30 ()

PacificBlue ::

Jagdpanter je izjavil:

Morgen pubeci, kaj porečete na to zadevo https://www.asicminervalue.com/miners/b... ?


此地无银三百两

PrihajaNodi ::

Blue30 je izjavil:

Jagdpanter je izjavil:

Morgen pubeci, kaj porečete na to zadevo https://www.asicminervalue.com/miners/b... ?


Gaming kovanci, fantje, gaming...ko bo vse na nuli, se bo igralo bolj, kot zdaj...

Vcasih smo to rekli za privacg coine
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Blue30 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Blue30 je izjavil:

Jagdpanter je izjavil:

Morgen pubeci, kaj porečete na to zadevo https://www.asicminervalue.com/miners/b... ?


Gaming kovanci, fantje, gaming...ko bo vse na nuli, se bo igralo bolj, kot zdaj...

Vcasih smo to rekli za privacg coine


Ja, vsaj XVG je dvakrat moonal (aleluja), ampak gaming se mi zdi druga scena. Ob dobrem marketingu bodo atiji vlacili kartice, da si bo sinko kupil zetone, da bo lahko postreljal ostale :D

Ali pa racing igrice, kjer prvi sluzijo kovance, zamenljive za druge. + laufale bodo paid grupe ala Raticoin (imam sam) in to bo to v bearu.

Mato989 ::

Vse igre so zaenkrat POPOLN CRAP... jaz sem ekstremno razočaran nad gamingom v crypto pa sem se že od 2017 veselil napredka, ampak ga nekako NE VIDIM.

Ni špila tipa World of Warcraft + crypto market ki bi bil enostaven za množice in kjer ne bi rabil prvo kupit nekega obskurnega kovanca da bi potem lahko nekaj nardil.

Skratka, meh vse skupaj.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jagdpanter ::

Se strinjam igre so tudi mene močno razočarale, kdo bo ta skret igral ne vem...

Blue30 ::

Mato989 je izjavil:

Vse igre so zaenkrat POPOLN CRAP... jaz sem ekstremno razočaran nad gamingom v crypto pa sem se že od 2017 veselil napredka, ampak ga nekako NE VIDIM.

Ni špila tipa World of Warcraft + crypto market ki bi bil enostaven za množice in kjer ne bi rabil prvo kupit nekega obskurnega kovanca da bi potem lahko nekaj nardil.

Skratka, meh vse skupaj.

Ja, to je zato, ker razmisljas, kot vsi mi stari dedi, ki smo ze leta v kriptu (sam od 2014) in smo videli marsikaj. Ena stvar je gotova, nikoli se ne ve, kaj bo hypalo, moonalo.

"Doktorji" si izmisljujejo en projekt za drugim, vse je bolj ali manj nicvredno, samo denar se pretaka vstran od nevednih.

Technology my ass, sam sem samo to zagovarjal. God, was I wrong.

Je pa res, igra, kjer bos zmagal in dobil nft za igranje (avto, voznik, vojak...) in ne bos rabil najprej kupit za 200$, bo tha bomb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue30 ()

PrihajaNodi ::

A pa ti misli[ da ljudje na igricah na telefonih res zapravljajo denar za ničvredne predmete? Saj ni to nekaj novega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Seveda... kolega je nardil igrco na androidu solidna zadeva, in dobiva po 100e mesečno od nje... v zadnjih 6 mesecih... pa je to kr ena igrca, nič triple A for...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vaščan ::

Mato989 je izjavil:

Vse igre so zaenkrat POPOLN CRAP... jaz sem ekstremno razočaran nad gamingom v crypto pa sem se že od 2017 veselil napredka, ampak ga nekako NE VIDIM.

Ni špila tipa World of Warcraft + crypto market ki bi bil enostaven za množice in kjer ne bi rabil prvo kupit nekega obskurnega kovanca da bi potem lahko nekaj nardil.

Skratka, meh vse skupaj.

Jaz sem vložil v eno tako igro v IDO če pade blizu te vrednosti dodam še keš notr zaenkrat je mcap okrog 10milionov ampak izide šele okrog 2023. Tip je multimilionar rad igra igre in dela svojo igro pomoje jo bo res spacal https://magiccraft.io/

Je pa to tale tip.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

PrihajaNodi ::

Si ze videl tole? Delujoca stvar brez zbiranja humanitarnih prispevkov



Kot da hoces odkriti toplo vodo. Metaverse je pa en isti jajc kot oculus. Ne bo slo skozi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Je pa res da je Talking Cat Tom bil izjema in nekaj posebnega. Ce bi blo kaj tako revolucionarnega na blockchainu bi blo super
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Blue30 je izjavil:

Jagdpanter je izjavil:

Morgen pubeci, kaj porečete na to zadevo https://www.asicminervalue.com/miners/b... ?


Gaming kovanci, fantje, gaming...ko bo vse na nuli, se bo igralo bolj, kot zdaj...



Kako imas lahko en pogled tako vredu, hkrati si pa zaslepljen s Cardanotom. Tezko te ocenim v kako kategorijo gamblerja sodis.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

PrihajaNodi je izjavil:

A pa ti misli[ da ljudje na igricah na telefonih res zapravljajo denar za ničvredne predmete? Saj ni to nekaj novega.


Da, sklepam po sebi (angry birds) :D

Jagdpanter ::

Če bi v diablu grindal opremo, ki bi bila v obliki NFT bi bilo epik oz kak drug rpg špil, morda pa se bo to implementiralo v mainstream gaming...

Mato989 ::

Jagdpanter je izjavil:

Če bi v diablu grindal opremo, ki bi bila v obliki NFT bi bilo epik oz kak drug rpg špil, morda pa se bo to implementiralo v mainstream gaming...


Saj to sicer že imaš imenuje se Lost Relics... samo je zasnovan tako lame da igraš ure in ure brez dropa in si dolgo časa stuck pri grindanju 3 dungeonov...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vaščan ::

Kasta vpad mcrt. V vsakega sem vložil nekaj profita iz cripta pa da vidimo kaj bodo spacali ti kripto milijonarji. Če eden od teh 3rata bo čist ok :)

strawman ::

Moje mnenje je da interoperability NFTjev med igrami nikoli ne bo zaživel.
Lastninjenje digitalnih assetov, vse lepo in prav, ampak noben game studio ne bo šel implementirat tisoče skinov, opreme, avtov, whatever, iz drugih iger ker pač:
- implementacija NFTjev in assetov na njih je kompleksna
- game studie stiskata čas in denar, večino iger je že tako over budget in under developed ob izidu
- zakaj podpirati revenue streame drugim podjetjim, če lahko sam v svojem in-game shopu prodajaš svoje
- immersion breaking

Prodaja grindable loot za denar/kripto je tudi mimo. P2W ne P2E. Tam na koncu služijo azijski farmerji in botki in ne klasični igralci.
Diablo 3 auction house (preden so ga zaprli) je pokazal kaj to naredi kvaliteti igre in playerbasu.
Bodo pa, kot so že sedaj, kvazi-pokemon NFT igre, ki so same sebi namen.

Blue30 ::

IgorCardanof je izjavil:

Blue30 je izjavil:

Jagdpanter je izjavil:

Morgen pubeci, kaj porečete na to zadevo https://www.asicminervalue.com/miners/b... ?


Gaming kovanci, fantje, gaming...ko bo vse na nuli, se bo igralo bolj, kot zdaj...



Kako imas lahko en pogled tako vredu, hkrati si pa zaslepljen s Cardanotom. Tezko te ocenim v kako kategorijo gamblerja sodis.



Hmm, sam ne vem. Od mladosti delam z ljudmi in jih preberem prej, kot ostali, najbolj naucil v zavarovalnistvu.
Carli se mi ne zdi falot, ker ima pac milijarde in se mu vidi, da bi rad pomagal. Ne mores tako igrat, lambo pa seveda, tudi uzivat je treba. Edini coin, katerega imam zaradi tehnologije, je prav ada.
Vse ostalo pa je za sport oz. profit.
In ko bodo vse 4 ere pri cardanu gotove, bom sele videl, ce sem se zmotil.

Ti pa ne smes kuhat osebne zamere proti cardanu, poglej ceno 2020/2021. Ce si vstopil prepozno, ni carli kriv, sicer pa se jaz ne bi sekiral prevec...stejkas za sundae, tu bo tudi nekaj itd...

vaščan je izjavil:

Kasta vpad mcrt. V vsakega sem vložil nekaj profita iz cripta pa da vidimo kaj bodo spacali ti kripto milijonarji. Če eden od teh 3rata bo čist ok :)


Ne morem verjet, nisem edini z vpad :D
Zdaj pa stejkat za 5 let za 650% apr?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue30 ()

PrihajaNodi ::

strawman je izjavil:

Moje mnenje je da interoperability NFTjev med igrami nikoli ne bo zaživel.
Lastninjenje digitalnih assetov, vse lepo in prav, ampak noben game studio ne bo šel implementirat tisoče skinov, opreme, avtov, whatever, iz drugih iger ker pač:
- implementacija NFTjev in assetov na njih je kompleksna
- game studie stiskata čas in denar, večino iger je že tako over budget in under developed ob izidu
- zakaj podpirati revenue streame drugim podjetjim, če lahko sam v svojem in-game shopu prodajaš svoje
- immersion breaking

Prodaja grindable loot za denar/kripto je tudi mimo. P2W ne P2E. Tam na koncu služijo azijski farmerji in botki in ne klasični igralci.
Diablo 3 auction house (preden so ga zaprli) je pokazal kaj to naredi kvaliteti igre in playerbasu.
Bodo pa, kot so že sedaj, kvazi-pokemon NFT igre, ki so same sebi namen.



Ja no, implementacija pri butastih igrah kot je Talking Cat Tom mogoče. No ja, si na koncu napisal v zadnjem stavku...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Blue30 ::

Tezko razumemo, da nismo mi ciljna publika.

endelin ::

Binance Ceo naj bi bil najbogatejši azijc s slabimi 100mlrd usd. To ne vključuje vrednosti njegovih kriptovalut.

kow ::

strawman je izjavil:

Moje mnenje je da interoperability NFTjev med igrami nikoli ne bo zaživel.


Samo userji jih lahko prisilijo. Pa dvomim, da jim je mar v dovolj velikem stevilu.

Vman ::

Blue30 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Blue30 je izjavil:

Jagdpanter je izjavil:

Morgen pubeci, kaj porečete na to zadevo https://www.asicminervalue.com/miners/b... ?


Gaming kovanci, fantje, gaming...ko bo vse na nuli, se bo igralo bolj, kot zdaj...



Kako imas lahko en pogled tako vredu, hkrati si pa zaslepljen s Cardanotom. Tezko te ocenim v kako kategorijo gamblerja sodis.



Hmm, sam ne vem. Od mladosti delam z ljudmi in jih preberem prej, kot ostali, najbolj naucil v zavarovalnistvu.
Carli se mi ne zdi falot, ker ima pac milijarde in se mu vidi, da bi rad pomagal. Ne mores tako igrat, lambo pa seveda, tudi uzivat je treba. Edini coin, katerega imam zaradi tehnologije, je prav ada.
Vse ostalo pa je za sport oz. profit.
In ko bodo vse 4 ere pri cardanu gotove, bom sele videl, ce sem se zmotil.

Ti pa ne smes kuhat osebne zamere proti cardanu, poglej ceno 2020/2021. Ce si vstopil prepozno, ni carli kriv, sicer pa se jaz ne bi sekiral prevec...stejkas za sundae, tu bo tudi nekaj itd...

vaščan je izjavil:

Kasta vpad mcrt. V vsakega sem vložil nekaj profita iz cripta pa da vidimo kaj bodo spacali ti kripto milijonarji. Če eden od teh 3rata bo čist ok :)


Ne morem verjet, nisem edini z vpad :D
Zdaj pa stejkat za 5 let za 650% apr?

Pozdrav vsem, sem se ravnokar registriral, spremljam pa vas ze nekaj casa.
Tud jaz sem ze od zacetka v vpadu, dobil kovance za community support in nekaj dokupil in stejkal.
A se komu nagaja kyc?
Bil je odobren,zdaj pa kaze, da rabijo ponoven submit kyc??

strawman ::

kow je izjavil:

strawman je izjavil:

Moje mnenje je da interoperability NFTjev med igrami nikoli ne bo zaživel.


Samo userji jih lahko prisilijo. Pa dvomim, da jim je mar v dovolj velikem stevilu.


Tako kot so gamerji prisilili studie v to, da nehajo prodajat lootboxe/gacha/DLCje ter vsakoletne refurbishmente starih naslovov?
Razvijalci pač stremijo k majvečjem zaslužku in reusable content v obliki NFTjev to pač ni.
Lahko bi rekli, da prispevajo k hype in povečajo playerbase, s čemer pa se trenutna situacija ne strinja.
Edini tako-tako uporaben use case vidim v early fundingu (v smislu Kickstarterja) preko NFTjev, kjer imaš omejeno število (npr 50x NFT po 1 ETH) za indie igre. Pa še za to imaš že obstoječe (in zakonsko bolj urejene) pristope.

denabiker ::

Kako je vse poceni:D A kupujete kaj?

MaticSLO ::

Prav razlog zakaj nobena igra ne implementira NFTjev je zato, ker to trenutno preprosto ni mogoce.

Ethereum ima zmogljivost tam nekje 15 transakcij na sekundo, BSC, Polygon in podobni networki resijo ta problem da namesto da se "zmina" blok na 13 sekund, zmanjsajo na 2-3 in tako pridobijo x4 skalabilnost oz 60tps, kar pa se zdalec ni dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaticSLO ()

strawman ::

MaticSLO je izjavil:

Prav razlog zakaj nobena igra ne implementira NFTjev je zato, ker to trenutno preprosto ni mogoce.

Ethereum ima zmogljivost tam nekje 15 transakcij na sekundo, BSC, Polygon in podobni networki resijo ta problem da namesto da se "zmina" blok na 13 sekund, zmanjsajo na 2-3 in tako pridobijo x4 skalabilnost oz 60tps, kar pa se zdalec ni dovolj.


Misliš, da je tudi pri npr. 10k tps direktna integracija z blockchainom pametna ideja?
Se mi zdi da je zaradi stabilnosti in hitrosti same transakcije boljši pristop hranjenje nekega in-game stanja na strežnikih in periodični sync z on-chain data.
Pa še kaj tja shranjuješ? V primeru Diablo, bi tja shranjevali vsak health potion? In s tem prisilili igralca v plačevanje transaction feeja za vsak item? Ali samo unikatne iteme? Kjer mogoče sploh ni potrebna integracija blockchaina z igro, ampak le z in-game store?

Vem, ful stvari je še v zraku, ampak bolj kot razmišljam, manj mi potegne ta ideja. Če pa ima kdo več podatkov kako se v praksi lotevajo tega, bi bil pa vesel.

MaticSLO ::

Tudi to je res... Da se "blockchain igre" launcha vecinoma zaradi hypa, ne zato ker bi blockchain lahko izboljsal igro.

Edina prednost blockchaina je decentralizacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaticSLO ()

Jagdpanter ::

denabiker je izjavil:

Kako je vse poceni:D A kupujete kaj?


Jp sem kupil ene par falling knifov te dni, dovol imam za enx, sploh pa napovedi niso obetavne, komot lahko gremo do 30k, ne vem, plus tega pa itak imam v večini samo alt šajse, sem upal na kratko alt sezono, da bi ta crap pretvoril v BTC. Bog si ga vedi, kaj še bo z alti lahko, da nič pametnega in si jih bom lahko na koncu samo presnel na stick in si ga porinil u ret...

Blue30 ::

MaticSLO je izjavil:

Prav razlog zakaj nobena igra ne implementira NFTjev je zato, ker to trenutno preprosto ni mogoce.

Ethereum ima zmogljivost tam nekje 15 transakcij na sekundo, BSC, Polygon in podobni networki resijo ta problem da namesto da se "zmina" blok na 13 sekund, zmanjsajo na 2-3 in tako pridobijo x4 skalabilnost oz 60tps, kar pa se zdalec ni dovolj.



Kartracingleague.com

@vman
Prijavi se s tistim omrezjem, kot si se registriral, verjetno z ETH. pa zacni kyc in bo pokazalo OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue30 ()

Vman ::

Blue30 je izjavil:

MaticSLO je izjavil:

Prav razlog zakaj nobena igra ne implementira NFTjev je zato, ker to trenutno preprosto ni mogoce.

Ethereum ima zmogljivost tam nekje 15 transakcij na sekundo, BSC, Polygon in podobni networki resijo ta problem da namesto da se "zmina" blok na 13 sekund, zmanjsajo na 2-3 in tako pridobijo x4 skalabilnost oz 60tps, kar pa se zdalec ni dovolj.



Kartracingleague.com

@vman
Prijavi se s tistim omrezjem, kot si se registriral, verjetno z ETH. pa zacni kyc in bo pokazalo OK.

Vedno sem prijavljen z ETH, tudi drugi imajo isti problem, en teden je bilo ok, potem ponoven kyc...upam, da je glitch, ker v blockpassu mi pise, da imam kyc za vlaunch opravljen.
In tudi cweb sem kupil brez problema.

hodler2017 ::

Mika me, da bi sedaj kaj dokupil (za enih 10kEUR). Če gledam BTC je RSI zlo nizko, po premici, ki kaže rast od leta 2014 naprej smo tudi že skoraj na min (razen ob začetku covida še nikoli BTC ni padel pod - sedaj bi to bilo okoli 38k). Po STF model (če ne bo čist zavozil) bi tudi moralo it navzgor, Greed in Fear indeks je na Extreme Fear, kar je OK za nakup...
Na 40k se sedaj res odloča, če support pade gremo lahko do 30k, edino kar me tolaži, da je Musk kupoval med 33k in 38k tko da v minus pa on že ne bo šel s svojo investicijo :).
Po drugi strani pa, če se ponovi celoten cikel kot sta se prejšnja dva, smo letos v riti, saj je bil vrh že dosežen. Ponovitev leta 2018 in 2019 pa ne privoščim nikomer (80 in več % minus). Težko za srce in dušo :).

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Pumpa

Anney ::

Fantje malo se umirite, sploh veste kaj je pumpa? Ko bo in če bo kje (BTC vs alti), bomo javili. Trenutno je rast, kaj pa bo v Q2 pa vidimo. Srečno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jagdpanter ::

CRV to mi delaj...

Anney ::

Jagdpanter je izjavil:

CRV to mi delaj...




Verjetno je napaka v sistemu, ampak...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Blue30 ::

Anney je izjavil:

Fantje malo se umirite, sploh veste kaj je pumpa? Ko bo in če bo kje (BTC vs alti), bomo javili. Trenutno je rast, kaj pa bo v Q2 pa vidimo. Srečno.

A boste? No dobro, potem pa v redu :D :D :D

endelin ::

Uf 50mlrd not.

Jagdpanter ::

Ve kdo ali so kakšne novice ali gre zgolj za likvidacijo shortov?

Anney ::

Blue30 je izjavil:

Anney je izjavil:

Fantje malo se umirite, sploh veste kaj je pumpa? Ko bo in če bo kje (BTC vs alti), bomo javili. Trenutno je rast, kaj pa bo v Q2 pa vidimo. Srečno.

A boste? No dobro, potem pa v redu :D :D :D


Seveda bomo, saj na drugem bregu deroče se reke nas je tudi kar nekaj, tako kot vas na tem bregu, ki za vsak padec par % kričite, ne skrbi. Eni pač plujemo.

Plava, plava, sem in tja,
sem in tja, sem in tja,
plava, plava, sem in tja,
bela barčica.

Kdo ve, kdo ve, kam pelja,
kam pelja, kam pelja,
kdo ve, kdo ve, kam pelja,
bela barčica.

K soncu, k soncu zavesla,
zavesla, zavesla,
k soncu, k soncu zavesla,
bela barčica.

Srečno mornarji.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Xtz se je dobr napumpal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnack ::

Eni smo že zdavnaj v penziji. Kako ste lahko zamudili 5 vlakov?
Preprodajalec NFT umetnin

Blue30 ::

Anney je izjavil:

Blue30 je izjavil:

Anney je izjavil:

Fantje malo se umirite, sploh veste kaj je pumpa? Ko bo in če bo kje (BTC vs alti), bomo javili. Trenutno je rast, kaj pa bo v Q2 pa vidimo. Srečno.

A boste? No dobro, potem pa v redu :D :D :D


Seveda bomo, saj na drugem bregu deroče se reke nas je tudi kar nekaj, tako kot vas na tem bregu, ki za vsak padec par % kričite, ne skrbi. Eni pač plujemo.

Plava, plava, sem in tja,
sem in tja, sem in tja,
plava, plava, sem in tja,
bela barčica.

Kdo ve, kdo ve, kam pelja,
kam pelja, kam pelja,
kdo ve, kdo ve, kam pelja,
bela barčica.

K soncu, k soncu zavesla,
zavesla, zavesla,
k soncu, k soncu zavesla,
bela barčica.

Srečno mornarji.

Zdaj nisi nič drugega povedal, kot to, da si na tabletah.

PrihajaNodi ::

FireSnack je izjavil:

Eni smo že zdavnaj v penziji. Kako ste lahko zamudili 5 vlakov?

Napacne kovance drzis. Simpl. Imas 3 tipe ljudi: Borute in Jypete obe skupini sta v penziji in z jahtami brez mask. 3 skupina se pa deli potem na tiste, ki bi samo novi clio. Nekaterim rata drugim ne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Jagdpanter ::

Altcoin Season Index je že na 59, uff bi pasala ena alt sezona, heheh

Anney ::

Blue30 je izjavil:

Anney je izjavil:

Blue30 je izjavil:

Anney je izjavil:

Fantje malo se umirite, sploh veste kaj je pumpa? Ko bo in če bo kje (BTC vs alti), bomo javili. Trenutno je rast, kaj pa bo v Q2 pa vidimo. Srečno.

A boste? No dobro, potem pa v redu :D :D :D


Seveda bomo, saj na drugem bregu deroče se reke nas je tudi kar nekaj, tako kot vas na tem bregu, ki za vsak padec par % kričite, ne skrbi. Eni pač plujemo.

Plava, plava, sem in tja,
sem in tja, sem in tja,
plava, plava, sem in tja,
bela barčica.

Kdo ve, kdo ve, kam pelja,
kam pelja, kam pelja,
kdo ve, kdo ve, kam pelja,
bela barčica.

K soncu, k soncu zavesla,
zavesla, zavesla,
k soncu, k soncu zavesla,
bela barčica.

Srečno mornarji.

Zdaj nisi nič drugega povedal, kot to, da si na tabletah.


Kako veš? Coldrex mi je zdaj glavni. No sej sem povedal kar sem me nekaj časa ne bo, rad pa berem. Srečno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Vman ::

Zdaj ze davinci shilla vpad:)
Sprasuje na twitterju, ce naj kupi za 500000 usd vpad...

Prebranac ::

Smrdi po bull trapu. Če niso dobili interneta za minat smo v k...u.

Blue30 ::

Vman je izjavil:

Zdaj ze davinci shilla vpad:)
Sprasuje na twitterju, ce naj kupi za 500000 usd vpad...


To je oni, ki je btcje kupoval pod dolar in potem skoraj vse zapravil za partije? :D

jaja, saj tale je zraven med podporniki na prvi strani vpad portala
https://twitter.com/davincij15
««
932 / 1451
»»