» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
796 / 1489
»»

Frizerka ::

Kakšen namig za začetnika, kaj pa?
Iskrena hvala!

deco16 ::

Kripto ::

Shiba je zgleda za enkrat neumorna, še malo in se bo zamaknilo za eno ničlo :))

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

Prebranac ::

Zgleda največ prihrankov iz slo zabijejo v kripto. Sicer pa imajo največ prihrankov še na nizozemskem.

c3p0 ::

Shiba, dok ne poči.

Kripto ::

Uf noro Shiba je kot raketa :))

Money is mindset!

endelin ::

Shiba že na osmici:))

_wtf_ ::

veliko novopečenih milijonarjev bo :)

SasoS ::

haha, jaz prodam 10% na vsaki sprednji cifri :D

miroB ::

coinbase je poklekno.. hehehe, verjetno zaradi shibe... :D

SasoS ::

shoorrrrt... :D

Ijus ::

haha kva pa šiba dela: brum brum! :))
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Prebranac ::

Naj pada pes. Naslednje pretakanje je v mino ali one. Kar poglejte grafe.

MisterR ::

Kako šele bo ko/če roobinhood lista SHIB. To lahko nastane nov "wall street bets"

Prebranac ::

Američani že orjejo ledino. Še malo pa bodo frizerke brez prebite pare. Počakajmo na azijce ponoči in se zjutraj zbudite s preluknjanimi žepi.

enemon ::

Uf, shiba, ko kit dumpne, bo veselo. Nobena parabola se ne razreši sidelines. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Prebranac ::

Mislim, da smo trenutno v bearu globoko do konca novembra.

doge_to_moon ::

Night King ::

Bear trap

Prebranac ::

Sem vam rekel, da bosta mina in one pumpnila 😉

Nato sledi matic

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

DePalmo ::

Mina je šla gor? Nisem opazil. Edino kar sem opazil je da Nodi ni omenjal Mine ampak Shibo. Nekaj novega v tej temi ;)

Me pa zanima kaj se je pri meni zalomilo. Včeraj sem kupil SHIBIN, dobil 677M kovancev in je bilo vse vredu. Danes pa gledam Metamask in mi ni nič jasno, SHIBIN imam samo 254M, hkrati pa poocoin-u vidim SHIBIN_Dividend_Tracker z 677M kovancev. Tudi BSC pravi da vse štima, ampak kovancev pa ni pri meni. Se bi komu kaj sanjalo kaj bi to bilo? https://bscscan.com/tx/0x76910a78322a47...

Ker če vložim in izgubim ni panike, tole mi pa ne štima. Google pa nič ne pomaga.

Prebranac ::

Whalei iščejo coine z nizkim volumnom, da pnd. Igra velikih že cel čas. Če spremljate tudi druge kombinacije kje se pretaka denar. Shitcoin (doge, shiba), btc, sol, matic, mina, one.

TheMentor ::

DePalmo je izjavil:

Mina je šla gor? Nisem opazil. Edino kar sem opazil je da Nodi ni omenjal Mine ampak Shibo. Nekaj novega v tej temi ;)

Me pa zanima kaj se je pri meni zalomilo. Včeraj sem kupil SHIBIN, dobil 677M kovancev in je bilo vse vredu. Danes pa gledam Metamask in mi ni nič jasno, SHIBIN imam samo 254M, hkrati pa poocoin-u vidim SHIBIN_Dividend_Tracker z 677M kovancev. Tudi BSC pravi da vse štima, ampak kovancev pa ni pri meni. Se bi komu kaj sanjalo kaj bi to bilo? https://bscscan.com/tx/0x76910a78322a47...

Ker če vložim in izgubim ni panike, tole mi pa ne štima. Google pa nič ne pomaga.



Vidiš to je pa to, ker ne veš sploh kaj kupuješ. Sicer sploh nisem gledal za ta tvoj kovanc, ampak grem stavt da ima elastičen supply. Malo si preberi rebase coin pa te fore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

Prebranac ::

De palmo si pa pogumen, da si kupil za 10000 eur shibe...

PacificBlue ::

lol kaksnih 10.000 eur shibe, kupil je za 200-300 eur SHIBIN(shibanomics)

sergo ::

@BorutO: to je tvoja denarnica?

https://etherscan.io/address/0x14068996...

PrihajaNodi ::

Borut miljonar tukej. Čestitam. Svaka čast
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BorutO ::

Ne ... držim 1,1mrd shibe. Je še vedno ne nameravam prodati. Milijonar še dolgo ne bom iz shibe ... razen, če se še dve ničli odstranita. Sicer pa niti ne vem, če bom shibo kdaj držal do milijona ... Iščem denar za hišo + davki ... verjetno se bo pri meni tu potem zgodba končala, edino, če bo tisti hip spet tako veselo rasla, takrat bom jo pa še pustil notri.

Sicer pa ... glihkar študiram, da lahko kupim cel bitcoin. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

BorutO ::

Prebranac je izjavil:

Borut, zaradi tvojega memecoina je veliko ljudi ob prihranke. Nehaj promovirati ničvreden coin. In če si dal vanj 500 eur ne pričakuj 500000. 4 kvadrilijone ni denarja na svetu...poberite dokler lahko, ker indikatorji kažejo, da bo do naslednjega tedna hud dump.

Danes pes, jutri mačka...imaš veliko nebeanih znamenj za shitcoine...samo koliko naroda nadrajsaš. Boge frizerke.

To si zdaj tako rekel, kot da so pri tvojem bitcoinu, ethereumu, in ne vem keri coini še vse, vsi samo dobivali, noben nič izgubil? Ob največ prihrankov so ljudje ravno v bitcoinu in ethereumu, ker tam nekateri notri vlagajo par jurjev, ravno, ko začne vse padati. Od žene brat je recimo ogromno jurjev našparanega denarja z leti zmetal v bitcoin ravno, ko je naslednji dan sledil strm padec navzdol pred meseci ... in kaj je bilo? Ustrašil se je, pobral ogromno jurjev minusa in danes je jezen name, ker je šel v kripto na dan, ko je že bil na vrhuncu.
Ni me nič vprašal, če bi šel v to ali ne. Vse, kar sem omenil, je moj donos s shibo. Če bi me vprašal, bi mu rekel, da naj ne vplača še nekaj dni, ker bo zagotovo padlo ... v nasprotnem primeru bi mu rekel, da bi pustil notri denar, ker bo zagotovo prišlo na 0. Torej, tisti, ki so dali v shibo, so bile cifre po par sto evrov in kakšen jurja ali dva ... v bitcoine pa se mečejo ogromni jurji. Poznam nekoga, ki se je zapufal pri ceni nekaj pod 20k bitcoina, ko je bil še vreden toliko. Je šel na banko, pa si vzel kredita 10.000 eur. Od tu dalje ne vem kako mu gre.

Ta, zate "memecoin" je veliko bolj nedolžen, kot pa kakšen bitcoin, katerega ti zagotovo slaviš.

Zate je pač bitcoin bitcoin, zame je pa bitcoin shitcoin in shiba bitcoin. ;)

Anney ::

Bravo BorutO.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

BorutO ::

Hvala Anney, predvsem za pomoč in osnove. Se ti bom še oddolžil enkrat. :)

Mat2000 ::

Bravo Borut za vec kot 1000M Shibe.

Sedaj je vprasanje kdaj bo shiba utrgala se dve nule.

Potem si v penziji. Iskrene cestitke.

enemon ::

Shiba z največjim urnim padcem med top 100, največjo rast pa ima drugi shitcoin Safemoon. :D

PrihajaNodi ::

Safemoon, hex pa shiba. What could possibly go wrong8-O
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Dumb money da niti smešno ni več

Prebranac ::

https://slo-tech.com/novice/t792222#crta

Tolaži se s tem meme coinom. Ko pride nov s še več ničlami bo pa vrednost padla na realna tla, kar se pač z eth in btc ne more zgoditi čez noč.
Se pravi si za 1 mlrd zabil 5000 eur? Škoda keša.

Kripto ::

Shiba se prodaja kot vroče žemljice :))

Money is mindset!

Kripto ::

Kripto je izjavil:

Shiba se prodaja kot vroče žemljice :))



Shiba zgleda nadaljuje to the moon, bitcoin pa zgleda kot da bo vsak trenutek flash crash. :))

Money is mindset!

IL_DIAVOLO ::

Ko imas take denarje not, da ti x2 da 2 lambota. Ni glih fajn exit v tem primeru.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mr_chai ::

Ko je SHIBA pršla ven, sem jo skoraj kupil, imel sm že nastavljen buy order, samo še en klik je bil potreben, pol sm se pa premislu :) Očitno sem podcenjeval človeško neumnost :8)

sajba10 ::

Še dobro, da sem jo prodal, ko je bila 10x manj vredna, ta PUSH UP pritisk ne bi bil dober za moje zdravje. :)

kow ::

Haha.. koliko novih imen. Frizerke so zacele joinati. >:D

c3p0 ::

Out iz shi(tcoin)ba, 50%. To je tista igra "chicken", kdo bo zdržal dlje. Raje +50% kot -95%.

sajba10 ::

Do listanja na Robinhood-u bo še šla gor, potem pa ...

kow ::

Zanimiva je zgodba z GME. Tolk kapitala so dobil, da ceprav se vedno tolcejo izgube, delnica sploh ni strmoglavila. Verjetno bo slow bleed, ampak dejansko ima firma zdaj ogromno moznosti, da spremeni poslovanje.
The power of coordination over internet. Noro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

Spet smo v tem marketu, kjer vsi glavni memecoini delajo bolane returne. Zasluzimo si, da gre vse na 0.

Machete ::

Se sploh ne upam pogledat te šibe, ker mi je tako glupa scena. Jaz pa neke mrtve kojne ala ADA kupujem.. jao, nikoli me ne izuči, da moraš biti malo tardota za zmagat.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kow ::

Tolk "analize", pol nas pa enostavni small unit size bias (o katerem slisis se v osnovno soli) premaga v gainih. :))
Ampak, itak smo tukaj zaradi tehnologije, a ne? >:D

IgorCardanof ::

Kar bedno drugače. Ok shiba naredila toliko, potem pa greš gledat še druge pasje kovance ali pa memecoine, pa ti postane res brezveze vse. Sem računal na dog season takrat okoli 20. avgusta, ko je international dog day, pa je zgleda prišel zdaj. Samo jz sm se pa že losal vseh psov od takrat :|

kow ::

Beacon chain upgrade je sel gladko? Nisem nic spremljal zadnje tedne, kdo ve?
««
796 / 1489
»»