» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
777 / 1453
»»

dope1337 ::

Še 2 projekta, ki bosta vsak čas IBC enabled:

- Band protocol (oracle): 15.10.2021 se zaključi glasovanje - https://cosmoscan.io/proposal/4
- Injective protocol (cross-chain spot and derivatives exchange protocol): v TG chatu mi je en od modov rekel, da bodo v roku dveh tednov (+/-) omogočili IBC

Likvidnost prihaja pjebi, čeprav trenutno LUNA in ATOM kr krvavita, zagrabite možnost, ker ko se bo stric btc malo umiril in začel pretakati v alte, bo potrebno imeti nekaj vloženega v enem izmed vam priljubljenih ekosistemov. Osebno veliko stavim na Cosmos SDK/IBC/Gravity Bridge (da še iz ERC okolja pretočimo malo sredstev).
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

spegli ::

Lennzi je izjavil:

Kripto je izjavil:

kow je izjavil:

BTC se res drzi izjemno zaenkrat.



Šraufi močno držijo...ta veliki pa že žanjejo...in pobirajo profite.

8 od 10 indikatorjev kaže bullish, ti pa strašiš s kokosi in vetrom. Važno da je XRP ISO 20222...


Vol ki ga kažejo nam ovcam, ni preveč za zaupat.

IL_DIAVOLO ::

https://www.coingecko.com/en/coins/cate...

x10 v zadnjih 2 tednih. x20 še naj bi imelo potenciala. 60% cate še sicer držim iz časov ido-ja, danes je vredno 2 bnb-ja. Should be good.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DeeJay ::

Solcubator novi zelo hyped launchpad na Solani.
Lottery whitelist za IDO:
https://swee.ps/sPooO_USPHFwx
Good luck!
Don't f with me.

dope1337 ::

dope1337 je izjavil:

Še 2 projekta, ki bosta vsak čas IBC enabled:

- Band protocol (oracle): 15.10.2021 se zaključi glasovanje - https://cosmoscan.io/proposal/4
- Injective protocol (cross-chain spot and derivatives exchange protocol): v TG chatu mi je en od modov rekel, da bodo v roku dveh tednov (+/-) omogočili IBC

Likvidnost prihaja pjebi, čeprav trenutno LUNA in ATOM kr krvavita, zagrabite možnost, ker ko se bo stric btc malo umiril in začel pretakati v alte, bo potrebno imeti nekaj vloženega v enem izmed vam priljubljenih ekosistemov. Osebno veliko stavim na Cosmos SDK/IBC/Gravity Bridge (da še iz ERC okolja pretočimo malo sredstev).


Pardon, enega sem izpustil: - https://twitter.com/SecretNetwork/statu...
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

tommorrow ::

Se mi zdi, da ima Harmony ONE kar impresiven roadmap še. Za moje pojme. Po moje bo še rasel.

miroB ::

Fantje: kaj se je dogajalo letos julija...? namreć tedaj je večina coinov bila na dnu - padla vrednost...

kamiKaZaA ::

miroB je izjavil:

Fantje: kaj se je dogajalo letos julija...? namreć tedaj je večina coinov bila na dnu - padla vrednost...

To kar je je dogajalo zadnjih 5 let čez pomlad/poletje. Aprila/maja je bil vrh. Potem postopni padec in julija smo dosegli dno, od takrat pa postopna rast. Nič novega, kar se ne bi že zgodilo v preteklih 5. letih.

Lennzi ::

Kripto je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Kripto je izjavil:

kow je izjavil:

BTC se res drzi izjemno zaenkrat.



Šraufi močno držijo...ta veliki pa že žanjejo...in pobirajo profite.

8 od 10 indikatorjev kaže bullish, ti pa strašiš s kokosi in vetrom. Važno da je XRP ISO 20222...



Super če verjameš v indikatorje...eden od najpomembnejših indikatorjev je tudi volumen, ki pove ali gre za vse večji in težji kokos na palmi... Nobenega ne strašim, če verjameš v indikatorje potem te itak noben ne more prestrašiti. Gre samo to the mooooooooon...

Seveda je važno, da je XRP ISO2022. To je eden od najpomembnejših pogojev za uporabo v finančnih sistemih, brez tega ne bo šlo...tako kot CBDC.


Na podlagi česa pa potem ti kupuješ in prodajaš? Če ne po trendu in indikatorjih, po čem potem? Po intuiciji?? Bravo občutkar!!

Motion ::

Fuuu mi je žal da sm prodal $MIS pri $2
Also $ONE/BTC gre lepo gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

tommorrow ::

Motion je izjavil:

Fuuu mi je žal da sm prodal $MIS pri $2
Also $ONE/BTC gre lepo gor.


Ja glede ONE :). Me zanima, če bo Bohinc kateri dan znal vstopit, da ne bo zamujeno :D

endelin ::

Malo zrastlo zjutraj. Sedaj spet pada?

Kripto ::

Lennzi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Kripto je izjavil:

kow je izjavil:

BTC se res drzi izjemno zaenkrat.



Šraufi močno držijo...ta veliki pa že žanjejo...in pobirajo profite.

8 od 10 indikatorjev kaže bullish, ti pa strašiš s kokosi in vetrom. Važno da je XRP ISO 20222...



Super če verjameš v indikatorje...eden od najpomembnejših indikatorjev je tudi volumen, ki pove ali gre za vse večji in težji kokos na palmi... Nobenega ne strašim, če verjameš v indikatorje potem te itak noben ne more prestrašiti. Gre samo to the mooooooooon...

Seveda je važno, da je XRP ISO2022. To je eden od najpomembnejših pogojev za uporabo v finančnih sistemih, brez tega ne bo šlo...tako kot CBDC.


Na podlagi česa pa potem ti kupuješ in prodajaš? Če ne po trendu in indikatorjih, po čem potem? Po intuiciji?? Bravo občutkar!!



Pri meni je vse poenostavljeno brez občutkov, intuicije... Naredim max 13 trejdov na leto. Kupim ko pade, ko noro raste prodam s profitom takoj, ko vidim upad volumna ali stalno majhen volumen. Ne čakam in ne ukvarjam se s tem koliko bi lahko še zraslo, z indikatorji in nekimi napovedmi...spremljam razpoloženje na trgu in to je to.

Money is mindset!

endelin ::

Market cap že proti 2.2. 100mlrd izginilo od včeraj?;(

energetik ::

https://status.ledger.com/#day

Ledger serverji so dol. Enkratno, nisem vedel da ne moreš nameščat aplikacij na Nano S brez povezave do strežnika ;((
Sem vedel, da bi moral vsaj Nano X vzet ali pa Trezorja.

kow ::

endelin je izjavil:

Market cap že proti 2.2. 100mlrd izginilo od včeraj?;(


Bolj kot ne shitkojni. Bitcoin in eter se drzita odlicno. Sem pricakoval kaksen vecji dip, pa se kar nic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Hepanlol ::

Za vse šitkojn entuziaste, slovenski projekt Surge Inu. Sicer je že 15x cene privatne prodaje, sam kdo ve, ni še dosegla
nekih norih dnevnih volumnov:

https://www.coingecko.com/en/coins/surg...

vaščan ::

1denarnca ima 40% toknow. 55% jih je v burn adressu. Pa čim dlje holdat da dobivaš procente. Hmmmm kje sem to že videl? Nikjer nobenih podatkov kdo stoji za tem projektom. Vrjetno je legit. Bom takoj jurčka pritisnu notr pa čakal 5let. Še janšo pokličem samo da se prepričam da ni on zraven potem pa all in.

Hepanlol ::

Thats the spirit! Itak je to degen scena, hiter flip, če zadaneš ugoden vstop. Naj bi vsak dan burnali 1% supplyja ipd. fore. Kreator pa je tisti "LanYoutuber", ki ima Shiba Inu shilling kanal. Omenil sem bolj kot zanimivost, ker je projekt zrasel na SLO zeljniku.

Drugače pa pobje, uporablja/testira kdo nove appe, ki so grajeni na novih/prihajajočih L2 rešitvah? Obstaja možnost, da bodo Starkware, zkSync, Arbitrum ipd. imeli podobne airdrope, kot so jih imeli dYdX, Immutable X ali pa vsem znani Uniswap. V razmislek.

IL_DIAVOLO ::

Hodl or stay poor.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

Just don't hodl fiat.

Qcube ::

Hepanlol je izjavil:

Za vse šitkojn entuziaste, slovenski projekt Surge Inu. Sicer je že 15x cene privatne prodaje, sam kdo ve, ni še dosegla
nekih norih dnevnih volumnov:

https://www.coingecko.com/en/coins/surg...


Zamujena priložnost. Bi morali poimenovat PreShiba :D

PacificBlue ::

Pri toliko stevilo kojnih sem vrgel se nekaj drobiza v Jasmy. Tole ima potencial vsaj za x10.
This is not a financial advise.

endelin ::

Priporočam tezus. Baje gre na 100usd.

vaščan ::

Na 100usd bi mcap tezosa znašal okrog 80bilionov. Trenutno gledano bi bil 3največji cripto. Ok sej če gre btc na 2 do 3 trilione sploh si ne predstavljam kam bo potem odneslo te alte. Gledam mino po grafu mi izgleda vedno bolj zanimiv nakup okrog 4dolarje izgleda kot da bo naredila breakout no saj večina altov trenutno tako izgleda.

FireSnack ::

ATH, ATH, ATH!

PacificBlue ::

Polka plese rocknroll

IgorCardanof ::

Kdo izmed vas je danes gledal bonda v kinu?? Je cel film svetil s telefonom pa refreshal svoj približno 7k velik portfolijo. Normie.

kow ::

Pa, mu ni za zamerit. Jaz sem sicer raje spal vmes.

Doge bi lahk ze pocas kaj pumpnil. Sem presenecen, da se ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

kow ::

A nasi kriptogaini so sploh dovolj veliki, da dohajamo inflacijo? :)) Zetoni za avtopralnico so sli gor 50%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

vaščan ::

kow je izjavil:

Pa, mu ni za zamerit. Jaz sem sicer raje spal vmes.

Doge bi lahk ze pocas kaj pumpnil. Sem presenecen, da se ni.

Zdej ta pametni še vlagajo v space x scam na yotubu. Pa musk ma dev s tanovmu psam pasme shiba inu. Pride dog na vrsto sam da musk mal zadiha:) Meni je sicer vseeno ker nimam twiterja ne facebooka ništa od sociale in tud takih kovancev ne maram. S principa ne vlagam v te kovance čeprav vem da bom vrjetno ob lep profit.

IL_DIAVOLO ::

Twitter mora imeti vsak kriptas.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

Tud VET zna kmalu pumpnit do ATH.

IgorCardanof ::

vaščan je izjavil:

kow je izjavil:

Pa, mu ni za zamerit. Jaz sem sicer raje spal vmes.

Doge bi lahk ze pocas kaj pumpnil. Sem presenecen, da se ni.

Zdej ta pametni še vlagajo v space x scam na yotubu. Pa musk ma dev s tanovmu psam pasme shiba inu. Pride dog na vrsto sam da musk mal zadiha:) Meni je sicer vseeno ker nimam twiterja ne facebooka ništa od sociale in tud takih kovancev ne maram. S principa ne vlagam v te kovance čeprav vem da bom vrjetno ob lep profit.


Obžaloval boš te odločitve. Kupuj tisto, kar bo kupil naslednji idiot na facebooku.

IL_DIAVOLO ::

Zakaj ne investirat v meme kovance Meni je samo cate prinesla 7 bnb-jev in se vedno držim 2 bnb-ja v njej. Floki tudi ima nenormalen potencial.

To je free money za investiranje v kaj bolj resnega.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fury ()

kow ::

vascan, saj ne drzim. Vseeno me preseneca. :))

mr_chai ::

ICP se splača zdele dokupit.

vaščan ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Twitter mora imeti vsak kriptas.

:) Ja sem eden redkih milijonarjev brez socialnega omrežja. Jaz sem iz časov mirca. Sem probal facebook ko je prišel ven in po parih mesecih zbrisal account. Ostalo sploh ne probavam.:))

Anney ::

PacificBlue je izjavil:

Polka plese rocknroll




Rad bi vrnil se nazaj za pol letja,
stopil na zeleno trato na pomlad
in občutil čas bi tistega poletja....


Ne neki je, lahko bi blo pa več.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Anney ::

Atej pa goni na gor, pa bo zmogel? Kokos se maje, opice ne zmorejo več držati kokosa, vijaki so pupustili.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Kripto ::

Anney je izjavil:

Atej pa goni na gor, pa bo zmogel? Kokos se maje, opice ne zmorejo več držati kokosa, vijaki so pupustili.


Mora gonit gor, da RETAIL ribice letijo na kup in močno zagrizejo 😀

Money is mindset!

kow ::

Ne bi se delal norca iz retail. Frontrunnal je Saylorja. Zaenkrat bolj kaze, da si luzer ti. Lahko se seveda hitro obrne, ampak v tem zadnjem letu si definitivno eden vecjih suckerjev v temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

vaščan ::

Stock to flow model predvideva povprečno ceno btcja do sredine 2024 100k. Malo že zamujamo pa bear market tko da vrh bo hud lahko se pa potegne v pomlad 2022. Zna tko visok usekat da bo v bearu tanizka cena okrog 80k.

vaščan ::

Če boste imel na šihtu cajt si v miru poglejte ta video.. Nisem nek vernik ampak ustvaril se je sentiment da je btc digitalno zlato ter da bo cena čez 4leta 1milijon. In stvar postaja tako velika da tavelke firme ne morejo več spregledat trga. Ko ta velki zares zagrizejo potem samo glej in se čudi.

kow ::

Ko bo eter flipnil btc, bom sel prov na Pompov kanal, da vidim njegovo faco.

vaščan ::

Jaz sem tudi mnenja da ga bo. Ampak dokler sentiment dela svoje se bo zgodilo. Kar naj btc pomaga pumpat cel trg še par let. Samo plus

IgorCardanof ::

Stavim, da bo Kripto tudi pri 65k govoril Kokos se maje in dead cat bounce.

:D

Moras mal vidt kaj se dogaja v svetu in hitro ugotovis da kripto ne more it dol sploh.

Kripto ::

IgorCardanof je izjavil:

Stavim, da bo Kripto tudi pri 65k govoril Kokos se maje in dead cat bounce.

:D

Moras mal vidt kaj se dogaja v svetu in hitro ugotovis da kripto ne more it dol sploh.


To je pa res...kripto sploh ne more iti dol. Smo videli... BTC
Pod 50k ne more
Pod 46k ne mote
Pod 40k ne more
Pod 35k ne more
Pod 30k ne more
...
Ne more, institucije ne dovolijo...

Money is mindset!

miroB ::

Očitno se zdaj splač fiat pretvarjat v coine in čakat do naslednje pomladi... :) Razmišljam o: tezos, shiba, doge... Še mate kak predlog, kaj bo najbolj naraščalo...?

Pa mogoče še algo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miroB ()
««
777 / 1453
»»