» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
737 / 1490
»»

Senior Dev ::

Vrgel novih 600k v SOL. Čakam odboj na 850$.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

To je to, najmanj. Petka za dobro naložbo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Kripto ::

kiFni je izjavil:

Kripto je izjavil:

kiFni je izjavil:

Kripto je izjavil:

kiFni je izjavil:

Kripto je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Drugac pa smart money verjetno kupuje dipe, ampak vprasanje je koliksen bo dip? Ne vemo, zato ta pametni kupujejo po malem na vec razlicnih nivojih, dolar cost average. Sicer to ni moj nasvet. Jaz bitcoina ne kupujem. Zarad fundamentalnih razlogov.



SMART money je prodal na vrhu. SMART money kupuje na dnu. Glede na majhen volumen in rast od točke pod 30k do 52k je prevelika razlika, da bi zdržal in ta veliki so vedeli, da bo treba pobrat dobiček, ker je bilo samo vprašanje časa kdaj bo prevelik in pretežek kokos padel z drevesa... Ko so prodali je trajalo nekaj časa do nastanka dolge ravne vertikalne rdeče črte...

Kur*c pa smart money pa kupuj na dnu. Od novga leta sem opazoval eno valuto pri 10$.
Danes je čez 300. Ne ozira se na btc nihanja. Ta vikend sem kupu pa že 35% v +.
Smart money naredi domačo nalogo.



SMART money ne kupuje v balonu, v balonu SMART money proda. To je splošno znano.
Če si kupil v balonu potem imej v mislih, da pobereš profit preden boš videl dolgo vertikalno rdečo črto na grafu.

Se strinjam, ampak ne pri temu



To zdaj misliš. Boš videl čez nekaj dni.

Včeri ko je vse dipnl, ta tud trznu ni :))


OK, ampak to se lahko spremeni v nekaj urah, dneh...ko začnejo boti, algoritmi...

Money is mindset!

red_baron ::

Mare2 je izjavil:

Evo, nekaj vprašanj, da boste koristni:

Kupil bi Bitcoine. S katero aplikacijo je najbolje, da to upravljam, da je najcenejša, da ni nekih hudih fiksnih in variabilnih stroškov. Pa če ima kdo kak referral, da še kaj profitiram. Ali pa oba.

Ima kdo referral za Binance?

Hvala za koristne informacije. :)



EVO MARE2 MOJ LINK ZA BINANCE- ČE SE PRIJAVIŠ DOBIŠ TI 10%, IN JAZ 10%

https://accounts.binance.com/en/registe...

PrihajaNodi ::

Mina prbija. Cestitke vsem ki ste ujeli 2.8!sedaj 3.85
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Za 1.2mio SOL ima že vrednost 1.5mio. Told you, moron, buy the dip! 300k gor kar tako brez znoja.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

GupeM ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mina prbija. Cestitke vsem ki ste ujeli 2.8!sedaj 3.85

Če koga zanima kako se ujame vrh za prodajo:


Včasih je treba met krompir :D

XyNOBvxWVJ ::

GupeM je izjavil:

Včasih je treba met krompir :D

Krompir? Meni se to zdi kot pomfri z omako in pečenko in pleskavico in veliko solate.

To ne more biti samo sreča.

PrihajaNodi ::

GupeM je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mina prbija. Cestitke vsem ki ste ujeli 2.8!sedaj 3.85

Če koga zanima kako se ujame vrh za prodajo:


Včasih je treba met krompir :D

Ma dej pocaki do oktobra. Fak, folk neucakan.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Čakalo se bo se debelo leto.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

GupeM ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ma dej pocaki do oktobra. Fak, folk neucakan.

Ma ne, zadevo sem pretopil v SLIM. Bolj računam nanj. Bova pa videla oktobra kaj se bo zgodilo.

PrihajaNodi ::

Slim si tudi skoraj na vrhu kupil. Vem ker ga spremljam:) Mina bo med oktobrom in novembro zgradila ekosistem, pričakujem še coinbase listing. Teller finance bo pa prvi dapp...good luck
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Fantje ste outdated.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Mina 4+
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Slim si tudi skoraj na vrhu kupil. Vem ker ga spremljam:) Mina bo med oktobrom in novembro zgradila ekosistem, pričakujem še coinbase listing. Teller finance bo pa prvi dapp...good luck


Kaj konkretno pomeni, da bo zgradila ekosistem med oktobrom in novembrom? Ekosistem zgraditi pomeni lahko pomeni leta.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::



Dappi bodo na snapsih.

Mina si zasluzi biti na vrhu top 5 ob Solani.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

PrihajaNodi je izjavil:

Slim si tudi skoraj na vrhu kupil. Vem ker ga spremljam:)

Res je. Ampak vseeno mislim da bom imel od njega več kot od MINE.

Najbolje bi bilo, da bi bila oktobra oba, MINA in SLIM, nekje x10 današnje cene. Za MINO mi je sicer vseeno, ampak ti privoščim.

XyNOBvxWVJ ::

x10 današnje cene v enem mesecu.
Kako luštno.
In nodi je del tega?
Nodi, my friend, kako Cluj? :)

PrihajaNodi ::

Veliko srece. Upam da ti rata.

XyNOBvxWVJ je izjavil:

x10 današnje cene v enem mesecu.
Kako luštno.
In nodi je del tega?
Nodi, my friend, kako Cluj? :)

Nisem vec v cluju sedaj sem v Bukaresti. Ok je:)

Lol. Niso miljoni dalec od tega...ja grem na navticiranje s tabo soforumasem:) pa da mal predebatiramo o zivljenju
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

ViperR ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://twitter.com/godeLives/status/14...

Ne se ustrasit >:D


Ze stekas short?

IL_DIAVOLO ::

Ne, kaj je to?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

ViperR ::

Odpres short in pocasi buildas pozicijo, da zasluzis mastne denarce glede na dano napoved.

Anney ::

PrihajaNodi je izjavil:



Dappi bodo na snapsih.

Mina si zasluzi biti na vrhu top 5 ob Solani.


Zdaj pa stop, ali nisi že 1x o nekem kovancu isto bluzil? Kateri je že bil? Kaj je s tistim?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Kateri je bil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Un pozabljen dinozaver, dobro veš.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Ne, nevem. Alica?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DePalmo ::

profesjonalc je izjavil:

Tudi jaz še nisem prodal solane. Je pa to zaradi locked stakinga. Sicer bi verjetno že pri 100 prodajal, ceprav verjamem da ima še zaloge v tem bullu ;((

Kje pa stejkaš? Pa koliko je APY?

profesjonalc ::

Na binance, za 30 day lock je 9.2% se mi zdi. Cez kakšen teden se mi unlockajo, del pretopim v btc/eth, ostalo pa nazaj v staking :)

DePalmo ::

Hvala, bom pogledal. Nekaj sem že nedavno, pa ali je bilo razprodano ali pa nisem našel ;)

profesjonalc ::

Market crasha, solana pa lagano na ATH :))

DePalmo ::

Ravno zato mi je Solana postala zanimiva ker je vedno ko je ETH šel dol, je Solana šla gor. In ker sem ravno imel nekaj UST viška na Coinlistu, sem se odločil da bom malo trgoval s Solano in probal zaslužit več kot tistih obljubljenih 20% APY na UST iz stejkanja. In še dobro da sem to naredil, od takrat imam že +190% na vloženo :D

Mi je pa energetik dal za mislit če bo bil še en dip. Mogoče bi prodal pred tem, če mi le uspe ... Ampak je trenutno še vedno prisoten strah da bo takoj zatem šlo gor, namesto dol. Nebi bilo prvič (buy high, sell low), je pa zanimivo da sem včeraj zjutraj pomislil da mogoče pa bo korekcija ker je že nekaj časa ni bilo in da so kovanci kar visoko zrasli. Mogoče bom pa moral iti po stopinjah Aquafriend-a in poslušati svoj notranji glas ;)

spegli ::

Večinoma se s časoma retrace-a do wick-a (42800). Mal še za počakat imo.

GupeM ::

DePalmo je izjavil:

Ravno zato mi je Solana postala zanimiva ker je vedno ko je ETH šel dol, je Solana šla gor. In ker sem ravno imel nekaj UST viška na Coinlistu, sem se odločil da bom malo trgoval s Solano in probal zaslužit več kot tistih obljubljenih 20% APY na UST iz stejkanja. In še dobro da sem to naredil, od takrat imam že +190% na vloženo :D

Jaz sem jo 9. 6. kupil za 42,81. Iz istega razloga kot ti. Mi je naredila več kot 190%

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

spegli ::

49500 test bo bil predno gre full retrace. Long scalp.

Aquafriend ::

 xrp update

xrp update


 zoom in xrp enourni graf

zoom in xrp enourni graf



tokrat se je opozorilo splacalo, xrp je padel in se potem odbil gor pri prvi spodnji narisani trendliniji okrog 1.01 usd.
Na drugem grafu pa je enourni kratkorocni vzorec, narisana nova kratkorocna trendlinija, zdaj je trenutno malo pod tem. Kar je podobna situacija kot pri bitcoinu, ki je naredil cist enak vzorec. Zdaj je odvisno od bitcoina kaj bo pocel.

Aquafriend ::

 btc bitstamp update

btc bitstamp update


 btc enourni graf

btc enourni graf



Bitcoin je nekoliko padel in se odbil gor pri sticiscu vec crt, modre crte, ki predstavlja dnevno moving average in tam se seka z drugimi narisanimi trendlinijami.
Na drugem grafu pa je enourni graf in narisane kratkorocne trendlinije, podobno kot pri xrp narisan vzorec, bela vodoravna odebeljena crta pa predstavlja mejo za enodnevni zakljucek prejsne dnevne svece pa tudi nekaterih prejsnih dnevnih svec in predstavlja enodnevno trendlinijo.

Zgodovina sprememb…

Leko ::

Spet nabijaš s temi grafi! In kaj si sedaj povedal? Nič. Nabijaš nekaj iz teh grafov, poveš pa nič.
"xrp je padel in se potem odbil gor" "Bitcoin je nekoliko padel in se odbil gor"
Mal se je odbil dol, pa mal se je odbil gor... LOL
Kaj se je zgodilo zna vsak! Če se že nekaj bašeš zraven in delaš nekega oh in sploh strokovnjaka in če že misliš kaj povedat in če imaš jajca potem vsaj napovej kaj naj bi se po tvoje zgodilo (ja vem, da je to vedeževanje) toda potem bodo tvoji grafi vsaj imeli smisel. Če pa nimaš jajc napovedat potem bolje, da si tiho.

Aquafriend ::

Spet se nekaj pritozujes z drugimi accounti? Lajas na luno, poves pa nic. Kot sem povedal, narisane so trendlinije, ze to ti lahko dost pove. Napovedoval pa ne bom nicesar. Ce te graf moti, pac ignoriraj. Lahk se sam s sabo pogovarjas z nodijem in kurbah, vilah in lambotih.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

Mi lahko kdo razloži tole v krakenu?

http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Aquafriend ::

Ne pozabit, da trejdarji niso vedezevalci ampak zgolj ocenijo trenutne verjetnosti, na podlagi grafov. Ja, to lahko zna vsak. Zato je najboljse, ce narises trendlinije in se lahko vsak sam odloci na lastno odgovornost.

Leko ::

Aquafriend je izjavil:

Spet se nekaj pritozujes z drugimi accounti? Lajas na luno, poves pa nic. Kot sem povedal, narisane so trendlinije, ze to ti lahko dost pove. Napovedoval pa ne bom nicesar. Ce te graf moti, pac ignoriraj. Lahk se sam s sabo pogovarjas z nodijem in kurbah, vilah in lambotih.

Ne nabijaj spet in ne trolaj! Edino kar znaš!
Imam samo en račun in to je ta! Zato ne laži! Sklepaš le po sebi. Dokaži da lažem v nasprotnem primeru bodi tiho! Ja vemo, da imaš več računov, zato ne nabijaj!
Lajaš na luno samo TI!
Tudi ti še nisi ničesar pametnega dodal tej temi, sam bullšit, zato ne pametuj!
Če te moje komentiranje moti se lahko pobereš iz teme in nehaš buzerirat! Jasno!

Skylord ::

Točno to. Zgleduje se po KriptoKamikazi. Človek ima jajca in napove kaj se bo zgodilo čez par let. Pa če tudi nima pojma in samo trola. Če tudi ljudje zaradi njega delajo samomore, jajca ima pa velika!:))

Aquafriend ::

sej lahk ugotovis na podlagi komentarjev in psiholoskih analiz, da se gre za podoben psiholoski profil sociopata. Zdej to res ne morem dokazat, da si ista oseba ampak koliksna je verjetnost, da ste tukaj vsi troli sociopati s takimi zelo specificnimi lastnostmi? Ker sociopatov je v splosni populaciji le 4 procente. Tukaj pa deluje kot da vas je vecina. Drugac pa res Jaka Muda, da odpre dolocen sociopat vec racunov in iz razlicnih nekaj napoveduje, to je ful pogumno dejanje. Iz enega bos trofnil, morda. Zato ne zelim nic napovedovat ker nima smisla.

Zgodovina sprememb…

Leko ::

Aquafriend je izjavil:

sej lahk ugotovis na podlagi komentarjev in psiholoskih analiz, da se gre za podoben psiholoski profil sociopata. Zdej to res ne morem dokazat, da si ista oseba ampak koliksna je verjetnost, da ste tukaj vsi troli sociopati s takimi zelo specificnimi lastnostmi? Ker sociopatov je v splosni populaciji le 4 procente. Tukaj pa deluje kot da vas je vecina.

In kaj si spet povedal? Nič! En kup enga nabijanja, kot ponavadi, ko se oglasiš. Pojma nimaš!
Po tem tvojem nabijanju sva lahko ista oseba.
Ja lahko, da ste tukaj vsi troli in sociopati s tabo načelu.

Aquafriend ::

Sej lahko razlikujes osebke vsaj po tem, kdo spada pod definicijo sociopata in kdo ne. Ne mores tlacit vse osebe tukaj v tako definicijo. Nekateri so se zmozni kontrolirat, vsaj vecino casa. Drugac pa ne vzet tega kot samo kritiko ampak nasvet, da si lahko pomagate. Ker to je ozdravljivo, ali pa vsaj delno se lahko stanje izboljsa.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Zdaj pri btc, ki bo narekoval glavni kripto trend, je pomembno ce zakljuci dnevno sveco nad 46900 usd. Ce ne, je potem spet vprasanje kaj bo.

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

Hvala za te izredne analize. Da še jaz dodam svojo. Če ne bo šlo gor bo šlo verjetno dol, ni pa nujno, treba je spremljati, odvisno tudi od lune. Ni pa to nasvet za nakup ali prodajo, samo moje mnenje.

Aquafriend ::

Trejdar se vedno pripravi na obe moznosti. Lahko se zgodi prav vse. Ampak koliksna je verjetnost da gre nekaj gor ali pa dol, to je pa drugo vprasanje. trendlinije ti lahko pomagajo pri teh odlocitvah. Drugac pa ti sploh ni potrebno trejdat vsako malenkost, to tudi ni priporocljivo.

Leko ::

Ne se ti men sedaj izmotavat. Spet nekaj mutiš. Če imaš jajca povej ali bo šlo gor ali dol.
To vsi vemo, da se lahko zgodi vse. Kaj si odkril spet luno! Kr neki sanjaš. Odloči se že.
No povej konkretno recimo kaj bo z ADO v 24h!
No, da te slišimo koliko si strokovnjaka ali samo nakladaš.
««
737 / 1490
»»