» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
464 / 1490
»»

mailer ::

Ja zdaj vidim, da mi da v mojem linku celo 20% vrnjenih, če prav razumem. Viso ima tudi crypto.com, ki ga ima kolega in je rekel da zadeva deluje v šparu bp.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

CptHindsight ::

Vse te kartice zaenkrat delujejo in jih ni potrebno prijavljat. Se zna pa to v prihodnosti seveda spremenit. Vsaka prinaša neke ugodnosti. Odvisno od kartice in količine kovancev platforme, ki jih držiš, različne ugodnosti in različni cashbacki. Na Binanceu recimo imaš po defaultu 1% cashback, če držiš 10 BNBja pa potem 2% in to gre vse gor do 8% na vsak nakup s kartico. Za 8% cashback sicer rabiš držat mislit da 6000 BNBja, kar bi rekel, da je za večino nedosegljivo.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

A še kdo sploh drži tezosa, berem, da ste ga mnogi prodali. Kaj se dogaja, da zdaj tako šiba navzgor? Do kam lahko prileze?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

CptHindsight ::

Vazelin drži. Mislim da eden redkih. Zakaj leti gor, ni jasno. V tem marketu tako ali tako nima veze. En dan leti eno, drug dan drugo. So pa nekateri vplivni Crypto Twitter influencerji tvitali o svojih long XTZ pozicijah, tako da to zagotovo ima vpliv.

mile ::

Jaz imam se vse, kar sem kupil na zacetku 2019

Sejbo ::

Hypathia je izjavil:

A še kdo sploh drži tezosa, berem, da ste ga mnogi prodali. Kaj se dogaja, da zdaj tako šiba navzgor? Do kam lahko prileze?



prodala ga je samo velika trojica. Točno tako kot so jim napovedovale staroste, da bodo vsi prodali v rangu 3-4 usd. In ko bodo vsi trije prodali, bo šla cena gor.

jaz ga tudi še držim

CptHindsight ::

Razsežnost kako daleč je šel kripto balon v zadnjih tednih. Prihajajo ljudje s tiktota in vlagajo v največje sitkojne (safemon, safemars, safegalaxy, fairmoon, fairbtc, ...). Crypto twitteraši so dobesedno eksplodirali v številu followerjev. Govorimo o številkah iz 50k na 150k v roku 2eh tednov in tako dalje.

Sejbo ::

drugače pa ja, fiat vabi. ne vse, ampak postopoma. če vsak dan prodaš dnevni profit, imaš glavnino vedno enako, profita pa vsak dan več. Ker ni več daleč tisti prelomni dan, ko bo namesto dnevnih profitov na sporedu dnevna izguba, potem pa bodo poleg rdečih sveč tudi rdeči in predvsem dolgi nosovi.

gandolfino ::

Evo mene nazaj..sem kopal globoko po gnoju in našel novi shitcoin gem, traraaa:
MBX MobiCoin,
pokno not 0.4ETH zdaj pa ga bom shilal še Wizardu in podobnim da si še oni napolnijo vreče in začnejo kampanjo.
Itak da ma uporabno vrednost, low cap bla bla.. najbolj važno pa da še ne bil napumpan!

Mam še enega ki pa ga javim predvidoma jutri ko si napolnim žaklje!

mailer ::

Zdaj sem prijavljen, kako zdaj nakažem preko sepa par EUR za probo, da vidim kako zadeva deluje. Ker sem preklical spletno banko zaradi preveč težav lahko nakažem preko UPN naloga?
Kaj moram vpisat in še vprašanje, če moram pred tem verificirat račun tako, da pošljem dokument in sliko enega plačanega računa za potrditev naslova?
Za 2FA uporabljate google ali sms sporočilo?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

gandolfino ::

mailer je izjavil:

Zdaj sem prijavljen, kako zdaj nakažem preko sepa par € za probo, da vidim kako zadeva deluje. Ker sem preklical spletno banko zaradi preveč težav lahko nakažem preko UPN naloga?
Kaj moram vpisat in še vprašanje, če moram pred tem verificirat račun tako, da pošljem dokument in sliko enega plačanega računa za potrditev naslova?


Ali je to signal za izstop ali za najbolj eksplozivni mesec in history?!?

Spletna banka ti povzroča preveč težav, bi pa rad trejdal s svojim denarjem proti najbolšim na svetu?
mogoče lahko v Tušu tudi izvedeš sepa nakazilo? Položnice vidim da plačujejo nekateri...
Sic posvetuj se s svojo najljubšo prodajalko v Tušu preden kupiš svoj prvi BTC!

energetik ::

Ker zeleni dildo od Cardanota... :D

sebas4 ::

Za 2FA uporabljate google ali sms sporočilo?


Offline starejši telefon z authenticatorjem app (Google Authenticator ali kaj podobnega). Če le lahko, ne dajajte servisu/platformi vaše telefonske. NPR Google account, ni treba da imajo vašo telefonsko.

mailer ::

Težave so imeli na banki, ker sem moral vsakič posebej klicat za ponastavitev generatorja. Ker sem imel tega dovolj sem pač odpovedal. Če si previsoko zame pa ostani nad oblaki, mi bodo svetovali drugi bolj prizemljeni.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

paradoxxx ::

Hypathia je izjavil:

A še kdo sploh drži tezosa, berem, da ste ga mnogi prodali. Kaj se dogaja, da zdaj tako šiba navzgor? Do kam lahko prileze?


Glej twitter. Zdej je popularno, da influencerji (150k+ followerjev) nabavijo token, potem pa javijo, da so nabavili, ker ima dobre fundamente in TA kaže odlično. V momentu skoči za 10% ali več gor itd..

Zdaj crypto influencerji služijo take denarje da glava boli.

CptHindsight ::

Zelo dobro napisano. In potem se hvalijo, kako dobre calle delajo.

energetik ::

sebas4 je izjavil:

Za 2FA uporabljate google ali sms sporočilo?


Offline starejši telefon z authenticatorjem app (Google Authenticator ali kaj podobnega). Če le lahko, ne dajajte servisu/platformi vaše telefonske. NPR Google account, ni treba da imajo vašo telefonsko.
Pretiravanje. Če že imaš toliko gor, je bolj varna opcija, da si potegneš na svoj cold ali celo paper wallet.

CptHindsight ::

Ni res. Za nekoga, ki ni spreten s spletno banko ali telefonom, je daleč najbolj varno, da za njegov kripto skrbi nekdo drug. Torej varna menjalnica.

sebas4 ::

Glej twitter. Zdej je popularno, da influencerji (150k+ followerjev) nabavijo token, potem pa javijo, da so nabavili, ker ima dobre fundamente in TA kaže odlično. V momentu skoči za 10% ali več gor itd..

Zdaj crypto influencerji služijo take denarje da glava boli.


Ta banda se dobi v Dubaiu grejo na večerjo se zmenijo, nabavijo in drug dan vsi shillajo iste coine. Stay away.

Pretiravanje. Če že imaš toliko gor, je bolj varna opcija, da si potegneš na svoj cold ali celo paper wallet.


Zakaj pretiravanje? Saj ne govorim o BTC denarnicah. Dobro je imeti zaščiten Google account. In tako kot sem napisal je zelo varno, brez nekih stroškov. Normalno, pa da boš dal BTC ETH ...na Ledger IP... nisem pisal o tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sebas4 ()

energetik ::

CptHindsight je izjavil:

Ni res. Za nekoga, ki ni spreten s spletno banko ali telefonom, je daleč najbolj varno, da za njegov kripto skrbi nekdo drug. Torej varna menjalnica.
To se pa strinjam. Taki bodo shekali sebe in svojo denarnico.

endelin ::

CptHindsight: jaz sem ogromno tezosa že prodal od 4 naprej.
Jebat ga. prej hodlanje od 2019, potem pa postopna prodaja ker je neprestano hodil gor dol okoli 4usd. Je pa malo kisla ja. Edini coin na katerga sem bil sentimentalno vezan :D overall fail, s cardano bi bil v penziji ;P

Če bi bil vedež ne bi bil revež pravjo:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Mato989 ::

No saj dobro, če gre Cardano do 3€ bo tudi ok... ne bom pol nič jezen
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nitramcek ::

Kaj se ta trenutek splača kupiti?
Razen BTC in ETH. Ali bo šla vsa zadeva malo dol pa je bolje počakati?
To bo moj prvi malo "večji" nakup...prej sem vložil nekaj 10e v par zadev, da vidim kako to sploh deluje.

CptHindsight ::

Na tebi drugi služijo. Najbrž si mesece nazaj pa ostalim govoril, da ne boš dal nič v kripto, ker je to scam. Sedaj, ko smo pa tik pred pokom, bi pa dali večje količine notri pa jemali kredit?

Mato989 ::

nitramcek je izjavil:

Kaj se ta trenutek splača kupiti?
Razen BTC in ETH. Ali bo šla vsa zadeva malo dol pa je bolje počakati?
To bo moj prvi malo "večji" nakup...prej sem vložil nekaj 10e v par zadev, da vidim kako to sploh deluje.


Kaj to pomeni večji nakup? Napram tvojim prejšnjim, ali napram tvojemu budgetu v lajfu?

Načeloma je tako da karkoli boš kupil od top 30 razen par izjem kot je BSC, Tether itd... lahko pričakuješ do konca leta vsaj 20% gor če ne bo kakih regulatornih sprememb Worldwide ali v kateri od pomembnih big name držav

LOL KCS je bil skor 10$ :O
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

nitramcek ::

CptHindsight je izjavil:

Na tebi drugi služijo. Najbrž si mesece nazaj pa ostalim govoril, da ne boš dal nič v kripto, ker je to scam. Sedaj, ko smo pa tik pred pokom, bi pa dali večje količine notri pa jemali kredit?


To leti name?

kiFni ::

CptHindsight je izjavil:

Na tebi drugi služijo. Najbrž si mesece nazaj pa ostalim govoril, da ne boš dal nič v kripto, ker je to scam. Sedaj, ko smo pa tik pred pokom, bi pa dali večje količine notri pa jemali kredit?

Jaz grem not včas čist tko po filingu ali kar vesolja sporoča...
Že nekaj dni videvam posod številko 61.. na netu, reklamah, registrskih tablcah
na mc sem pogledu kater je na 61. mestu in vrgu mal not... kar bo pa bo :)

KappaPride ::

Kdor zdaj vlaga je gembler. V kazino pa vse na rdeco, bo prej rezultat.

sebas4 ::

Kdor sedaj DCA v Bitcoin nekaj % svojih dohodkov in ima namen to počet v naslednjih vsaj še 5 let, bo čisto dobro prišel skozi. Kdor pa se sedaj zapufa, da nima niti za jogurt in nabavi kak magični shitcoin, in obenem pričakuje 10X do konca meseca, ja takemu bi pa rekel gambler.

CptHindsight ::

Nekateri vroči kovanci zadnjih dni so danes že 30-40% nižje.

kiFni ::

moji posti iz zaklenje teme Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

4. maj 2017
Nevem kaj mi je bilo, da sem včeraj zvečer kupil XRP... pol ure kasneje je pa začel letet...
8. maj 2017
nekdo je dumpnil XRP v moj buy order po 0.14
26. apr 2017
eth sem rudaril ko je bil 2$ januarja 2016....

in... kurac. vse sem predčasno prodal. če bi holdal do vrha al pa do dons... tri bi mi ga vlekle na jahti :|

holdanje je najbolj profitabilno, tud če si streniran trejder

IL_DIAVOLO ::

Moram vzet nekaj kredita da dam 5-10 jurjev v en projekt. Morda pa paid prodam.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Moram vzet nekaj kredita da dam 5-10 jurjev v en projekt. Morda pa paid prodam.


Cak a ti se nisi v penziji? Kva je to 5 - 10k. Kle kar je manj od 50k da se razpolaga sploh ni nobenga.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Saj se je vec v obtoku. Pocasi ;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

CptHindsight ::

enemon je izjavil:

Danes so vse borze zaprte, zato folk lahko meče samo v kripto. Bloody Monday se prestavi na torek.


Fant ve, kaj govori.

PrihajaNodi ::

O cem ti to? Nikjer ne duha ne sluha da je karkoli v rdecem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

CptHindsight ::

Je kar kul, če si barvno slep in si ne zapomniš kakšne številke so bile včeraj ali pa zjutraj.

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

O cem ti to? Nikjer ne duha ne sluha da je karkoli v rdecem.


just got WRX rekt...

PrihajaNodi ::

Vem kaksne so bile leto dni nazaj

mr_chai je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

O cem ti to? Nikjer ne duha ne sluha da je karkoli v rdecem.


just got WRX rekt...


Kako ti je uspelo? Resno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

CptHindsight je izjavil:

Je kar kul, če si barvno slep in si ne zapomniš kakšne številke so bile včeraj ali pa zjutraj.


Ja samo borze so se zaprle v petek, morjo bit enake cifre kot v petek ob 15:00!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vem kaksne so bile leto dni nazaj

mr_chai je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

O cem ti to? Nikjer ne duha ne sluha da je karkoli v rdecem.


just got WRX rekt...


Kako ti je uspelo? Resno


Eh , no biggie. Včer sm hotu it ven, pa sm bil prelen, da bi to storil. Prepogosto se držim načela, ki pravi: Zakaj bi nekaj naredil danes, če lahko jutri.
Sj je sam 15 % lossa blo na singl poziciji, ne bom umru zdej.

Odinlo ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Moram vzet nekaj kredita da dam 5-10 jurjev v en projekt. Morda pa paid prodam.


Kaj imaš kej v mislih?

lamborđini ::

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Moram vzet nekaj kredita da dam 5-10 jurjev v en projekt. Morda pa paid prodam.


Cak a ti se nisi v penziji? Kva je to 5 - 10k. Kle kar je manj od 50k da se razpolaga sploh ni nobenga.


Nodi, trenutno je v igri colleteral loan. Itak da višji zneski od 50k.

enemon ::

Ne da se mi skoz prodajat in buybackat teh 10-15 coinov. A ne morejo narediti, da bi si lahko shranil portfolio in potem z enim klikom sell/buy naredil vse...

gandolfino ::

Eto ponovno ponosni lastnik WazirX
Zdaj pa lov na 10€

Jutri pa penzija s Tokocrypto:D

Sneg v aprilu - znak da gre BNB na 1k še ta mesec??

Senior Dev ::

Tezus bo šel do okoli 30$, višje ga osebno ne vidim v tem bullu.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Odinlo je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Moram vzet nekaj kredita da dam 5-10 jurjev v en projekt. Morda pa paid prodam.


Kaj imaš kej v mislih?


Ogromno imam v mislih, samo ne vem ce bo vse mozno speljat, brez da bi se zajebal.

Čakam da market odreagira, 10-12 projektov caka, nekje maja upam da lahko grem s profiti all in.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

CptHindsight ::

Tole pravim, da gre x2 v roku dneva ali dveh.

https://charts.bogged.finance/?token=0x...

Trenutna vrednost 0.22$. Bomo videli ali imam prav. Ne zanima me, ali vržete svojo penzijo notri in gre /10 in izgubite vse. Vsak trejda sam.

endelin ::

Kriptoveselica v 2018 je trajala slaba dva tedna

Odinlo ::

CptHindsight je izjavil:

Tole pravim, da gre x2 v roku dneva ali dveh.

https://charts.bogged.finance/?token=0x...

Trenutna vrednost 0.22$. Bomo videli ali imam prav. Ne zanima me, ali vržete svojo penzijo notri in gre /10 in izgubite vse. Vsak trejda sam.


Tako se dela. Deli se svoje mišljenje, za ostale, ki pa temu slepo sledijo te pa boli uvo.
««
464 / 1490
»»