» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
414 / 1490
»»

ajfon ::

@gtfo GTFO!

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

BorutO je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


Tu pa se z vsem strinjam. Pa sam se nisem nikoli norčeval iz frizerk (in to tudi mene moti). Nasplošno me moti norčevanje iz drugih. Nisem takšen tip človeka. Raje pomagam kot pa da se norčujem.

S tem pa se glih ne bi strinjal. Sem videl par postov tu gor, kjer se norčuješ iz oseb, ki ne vedo veliko - tudi iz mene si se že, pa sem samo odgovor na vprašanje iskal ... isto si se tudi že iz katerih drugih norčeval. Malo pobrskaj po zgodovini, berem vse komentarje. Tebe sem si zapomnil kot človeka, od katerega ne morem pričakovati normalnega odgovora, če rabim kakšno pomoč oz. odgovor na vprašanje. Si nekje v istem rangu kot mato, i diavolo in še koga bi lahko naštel - ljudje, ki se radi norčujejo iz vseh in po teh frajerskih komentarjih dobiš občutek, kot da si ti največji revček na tem planetu, oni so pa zaslužili že težke milijone v kriptu, ker čisto vse "vedo".



Tudi iz mene se je norceval

Tebe sem edinega v tej temi žalil. Ker sem se pustil sprovocirati od tebe. Mi pa je bilo kasneje žal, da sem te žalil in se ti tudi opravičil. In sedaj se ti še enkrat opravičujem za tisto žaljenje izpred 3 let.

Nisem pa žalil nikogar drugega. Sploh pa ne BorutO-ja. Naj že enkrat pokaže ta moj žaljivi vpis do njega. Še vedno čakam...

showsover ::

Ja, saj imaš prav, nisem vajen biti v družbi milijonarjev, to pa res ne.
Sem PNG, lahko brišeš moja sporočila brez napora.

mastazeko ::

Dejte eno temo odpret za vaše kripto tiče merit..

StarMafijec ::

vanilija je izjavil:

Senior dev je delal neko analizo, kjer so rezultati pokazali, da ima več kot 27% slovencev več kot 100k€ v kriptu.

Haha, ja, še večji znalci so pa v skrivanju premoženja, haha.

Mislim, da je bilo nekaj časa rečeno, da se je 10 % Slovencev že srečalo s kriptom (beri odprlo račun na neki menjalnici).

PersonaRuda ::

SasoS je izjavil:

@kamiKaZaA: misliš da se sledimo 2017 ali gremo po Elliottu in je to wave 5, potem kakšne 3 tedne do topa pri ~120k?

Moje mnenje je, da vrha ne bo prej, preden prebijemo 300k. Kdaj? Kako vse hitro raste, bo to pomoje prej kot decembra 2021. Za vse kar pa sem napisal, pa je tudi možno, da se še kako motim in da so vse ugotovitve napačne. Čas bo pokazal, če sem imel prav ali narobe.

showsover ::

Uff, zdaj res ne vem, kdo se heca od vas in kdo ne. Se je vanilija hecal glede pravilnosti tiste analize, da ima 27% Slovencev vsaj 100kEUR (danes menda 300kEUR) v kripto? Pa ne se, prosim, iz tega hecat, to so zame zelo resne stvari. Kako je z milijonarji potem, vsaj ena dva, trije tule? Resno sprašujem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

endelin ::

mene zanima kdaj bo jype začel gradit kolesarsko stezo od Ljubljane do Moskve

BorutO ::

mastazeko je izjavil:

Dejte eno temo odpret za vaše kripto tiče merit..

:'D ... čista 10-ka! :D

showsover ::

Zakaj bi to gradil, čemu? Jype, kakob sta menda res milijonarja, nista?

vanilija ::

Rekel je da bo zgradil. Tako da upam, da se ta projekt uresniči, potem pa naredimo eno turo od Ljubljane do Moskve ane :)

@gtfo, ne niso obogateli čez noč. Večina jih je tu iz let 2017, 2018, 2019. So prej videli, kako je šel njihov vložek /2 ali /3, pri nekaterih /10 preden je šlo na boljše. Iz njih so se delali norca vsi, družina, prijatelji, sodelovalci, še kakšna frizerka se je najbrž kdaj v stran nasmehnila, ko se je k njej prihajal strič nek "kripto vlagatelj", nato pa je po striženju moral v denarnici iskati kovance in ali bo nabral dosti, za ceno frizure. Tako da to ni nič čez noč. So dali vsi tej veliko čez. Ti novi, ki pa zdaj prihajajo, jih bo pa že opeklo. Vlagatelji 2017 sedaj dumpajo na 2021 vlagatelje. Ti bodo dumpali na nove naivneže leta 2025 in tako dalje, dokler se bo zemlja vrtela.

Pa še to, senior je dostikrat napisal, kateri kovanec za duplirat do jutri. Sicer zadnje čase piše, kateri kovanec za x10 do jutri, pa ni to samo zajebancija, nekaj je tudi resnice na tem. Chilliz je šel v enem tednu x10, ERN v 4 dneh x6.

showsover ::

vanilija je izjavil:

@gtfo, ne niso obogateli čez noč. Večina jih je tu iz let 2017, 2018, 2019

To je meni kar dobra metafora za čez noč, brez skrbi. Torej kupci, ki sedaj kupujejo in bodo (morda) imeli porezane prste, bodo čez par let to sipali na takratne kupce, vmes pa bodo obogateli? Je to realistična domneva ali me spet nekaj hecaš?

endelin ::

večina baghodlerjev iz 2018 je že davno obupala.

showsover ::

A zdaj smo pregnali te kritpotraderje? Jaz sem resno vprašal, malo že iz favšije, ne pa ful. In ja, sem vzel eksponetno funkcijo čisto resno, samo navadno se to začne lomit. Kot pa pravim, sem jaz iz nekega drugega tržnega področja, takšnega fenomena, kot je s temi kripto-nekaj, še v zgodovini ni bilo. Ok, eni so strašno obogateli v stratosfero, eni še boste, eni pa ne bomo.

vanilija ::

Vazelin, menda ne misliš resno?

Gtfo: Marsikdo, ki se je opekel 2017/2018, je naslednja leta "odigral" veliko bolje. Dela research, jemlje ven profite, ne jemlje 30 let kredita, za to da ga vrže v manj kot 1 milijon marketcapa sitkojn na uniswapu z manj kot 10k dnevnega volumna. Marsikdo ki pa prihaja sedaj, seveda z namenom, da bo jutri vozil lambota, se bo pa pošteno opekel. Potem bo mogoče prebral tudi kako bitcoin deluje, kaj je Ethereum in kaj je ideja za kakšnimi altcoini. Pa bo videl, da to ni samo nek bullshit in naslednjič pametneje vlagal. Drugi bodo samo pustili kripto in rekli fuck it. Tretji bodo skakali dol iz stolpnic. Kaj čmo, tako je.

SasoS ::

PersonaRuda je izjavil:

Moje mnenje je, da vrha ne bo prej, preden prebijemo 300k. Kdaj? Kako vse hitro raste, bo to pomoje prej kot decembra 2021. Za vse kar pa sem napisal, pa je tudi možno, da se še kako motim in da so vse ugotovitve napačne. Čas bo pokazal, če sem imel prav ali narobe.


Kaj pa ponovitev 2013...prazaprav nisem nikjer zasledil da bi kdo to omenjal.

Vrh ~120k sredi aprila, potem crash do ~80k in počasen bleed do 42k nekje sredi julija, ponovna rast druga polovica oktobra, vrh decembra pri 500k :-)

source: my ass

PersonaRuda ::

SasoS je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Moje mnenje je, da vrha ne bo prej, preden prebijemo 300k. Kdaj? Kako vse hitro raste, bo to pomoje prej kot decembra 2021. Za vse kar pa sem napisal, pa je tudi možno, da se še kako motim in da so vse ugotovitve napačne. Čas bo pokazal, če sem imel prav ali narobe.


Kaj pa ponovitev 2013...prazaprav nisem nikjer zasledil da bi kdo to omenjal.

Vrh ~120k sredi aprila, potem crash do ~80k in počasen bleed do 42k nekje sredi julija, ponovna rast druga polovica oktobra, vrh decembra pri 500k :-)

source: my ass

2013 in 2017 sta zelo podobno rastla. Ne raste pa skozi, ker so zmes korekcije in tudi tedni stagnacij.

2013 - začne rasti novembra 2012 in pok balona decembra 2013. Od dna do vrha je BTC naredil cca. x17.

2017 - začne rasti novembra 2016 in pok balona decembra 2017. Od dna do vrha je BTC naredil cca. x17.

2021 - začne rasti novembra 2020 in pok balona??? Od dna 20k do vrha je BTC naredil ???

Vir: pretekla dva bull runa v kriptu in začetek tega bull runa novembra 2020.

showsover ::

Pa pretekli rezultati zagotavljajo prihodnje?

PersonaRuda ::

showsover je izjavil:

Pa pretekli rezultati zagotavljajo prihodnje?

Nikoli. Obstaja le verjenost, da se ponovijo. Kot obstaja tudi verjetnost, da je vse enkrat prvič in da sledi čisto drugačen potek. Lahko hitreje zraste ali pa celo vse skupaj propade. Ni nobene garancije, kaj se bo v prihodnosti zgodilo. V bisvtu jo noben z zagotovstjo ne more točno napovedati. Lahko le ugiba, predvideva in pri tem upošteva kot pomoč pretekle vzorce...

kiFni ::

gandolfino je izjavil:

Dans sm slišal vrane krakati: VRA VRA VRA
Ozrl sem se: v skoraj navpičnem letu so iskale luno sredi belega dne
$VRA

sem jih slišal že prejšen teden...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

showsover ::

Ok, kamikazaa, razumem. A smo pregnali ostale traderje? Imaš vsaj približen občutek, koliko je tu ljubiteljskih trgovcev in koliko takšnih, da lahko od tega živijo?

tonis ::

to sem sicer videl že prej ampak nisem bil siguren, ker je bil samo en dotik...

torej, če bo ob enih pod ceno 61700, pol precej kaže na kanal, če pa prebije je ena črta na 67k.

Volumen pa glih tolk da je..

DeeJay ::

vanilija je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Nasleden BSCPAD IDO
https://blog.zero.exchange/zero-x-bscpa...
Poglejte kdo je zadi. Poklikite TG linke.
Kok x bo to?


Stupid as fuck. Težko sploh najdem besede za tak kretenski projekt kot je tole. Ampak ja, zagotovo bo hud večkratnik. Komaj čakam pa, da se kripto spuca vse nesnage zadnjih mesecev.


#DYOR #highFOMO #RUGpossible
Don't f with me.

ecrnxfund ::

kir majster raziskovalec je prisu do ugotovitve, da ima cca 600k Slovencev 100k v kriptu? :D :D :D pa to te ubije, Slovenci mamo 60 miliard premozenja v kripto....5% celega kripto kapitala je od Slovencev :D bravo bravo, ki lahk nakazem donacijo :D

PersonaRuda ::

ecrnxfund je izjavil:

kir majster raziskovalec je prisu do ugotovitve, da ima cca 600k Slovencev 100k v kriptu? :D :D :D pa to te ubije, Slovenci mamo 60 miliard premozenja v kripto....5% celega kripto kapitala je od Slovencev :D bravo bravo, ki lahk nakazem donacijo :D

@Senior Dev je eden najboljših trolov v tej temi. On popestri to temo. Ti polepša dan. Te nasmeji. Večkrat piše sarkazme. Nevem pa, zakaj je @vanilija tisti njegov vpis vzel kot neko strokovno študijo. On se je takrat enostavno iz tega hecal. Eni pa so pograbili to kot sveto resnico.

endelin ::

Ker nickname je bil top:
- 4knative
- profdoktor
- SeniorDev?

:D

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

Ker nickname je bil top:
- 4knative
- profdoktor
- SeniorDev?

:D

Uf, težka odločitev. Če so lahko v smučanju trije stali na prvem mestu, bi tudi tu bilo pošteno, da so vsi trije zmagovalci.

endelin ::

Ko je 4knative prodajal ripple 2017, ko je šlo na 3 al kolko USD sem res mislil, da ima tip noro veliko število ripplov:D

Če bi mel svojo firmo bi profdoktorja zaposlil kot vodjo PR-a

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Mato989 ::

Daj kamikaza ne nabijaj... Senior dev je trol ki je bedn in se ponavlja....

Nasmeji samo primitivce
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Anney ::

A si skregan sam s sabo? Ti je portfolio padel, ali enostavno ne razumeš sarkazma? Odličen je.
No mogoče sem primitivec.

Pa btw tudi twit od gandolfino ni od muh, lepo krakajte. Sam sem čivknil nekaj tednov nazaj, za vrane.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Motion ::

V kaj dat 1 ali 2 ETH-ja na uniswapu čez noč?

Senior Dev ::

V kaj dat tiča čez noč?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

mastazeko ::

Dej ga v kripto gate pa sladko sanjaj :))

Senior Dev ::

mastazeko je izjavil:

Dej ga v kripto gate pa sladko sanjaj :))

V redu. Hvala za odgovor.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

Čivknil sem tudi za ENJIN, če ste zamudili, žal. (čas je še bil)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Senior Dev ::

Anney je izjavil:

Čivknil sem tudi za ENJIN, če ste zamudili, žal. (čas je še bil)

Imaš kake fikse za nogomet Avstrija - 2. Liga?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

2:0 za drugo ligo.

Te kaj moti?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

endelin ::

Denar(stimulus) naj bi bil na računih do 17.marca

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Sergio4 ::

@vanilija hvala tudi z moje strani, za info glede ALICE

Motion ::

Na uniswapu sem nabavu neki GSWAP-a. Se da kje pogledat po kakšni ceni sem ga kupil. Pozabu sem si zabeležit.

Je treba glih preračunat vidim

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

IL_DIAVOLO ::

Ern je v dipu. Ce koga zanima, je zdaj pravi čas.

Motion je izjavil:

Na uniswapu sem nabavu neki GSWAP-a. Se da kje pogledat po kakšni ceni sem ga kupil. Pozabu sem si zabeležit.

Je treba glih preračunat vidim


Pogledas graf in dan/uro, ko si ga kupil.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

vanilija ::

Pogledaš v svoje transakcije in preračunaš, za koliko si ga kupil.

Motion ::

Ja sej tako sem naredu.
ENJ zgleda da je na dnu kanala?

keba ::

kaj so vaši glavni viri za novice in potencialne naložbe v kripto?

WhiteAngel ::

keba je izjavil:

kaj so vaši glavni viri za novice in potencialne naložbe v kripto?


slo-tech forum duh

vanilija ::

keba je izjavil:

kaj so vaši glavni viri za novice in potencialne naložbe v kripto?


Twitter, telegram. Veliko nesnage, scammov in vsega drugega. Je pa to edini prostor, kjer lahko slisiš za obetavne projekte preden so mainstream.

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Denar(stimulus) naj bi bil na računih do 17.marca

Stimulusi so v gospodarstvu od 15. do 18. v mescu, javni sektor pa dobi stimulusa že v začetku mesca. Pol pa čaga na pune in gremo v gostilne.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mato989 ::

Presenečen da drži nad 60k... torej je zdaj 65k in nato 70k legit target.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gandolfino ::

Prihaja Tutti Frutti finance TFF
https://medium.com/@TuttiFruttiFi/tutti...
čakamo še Čunga Lunga finance in potem smo videli vse

Mato989 ::

gandolfino je izjavil:

Prihaja Tutti Frutti finance TFF
https://medium.com/@TuttiFruttiFi/tutti...
čakamo še Čunga Lunga finance in potem smo videli vse


prfukneno res.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
414 / 1490
»»