» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
269 / 1490
»»

tonis ::

PowaaaaaAaaah kolk maš ETh target? (če ni skrivnost)
Se ti moj btc target zdi realen?

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

A tut merge bo? to je pa neki novega.

https://gov.freeton.org/proposal?propos...
https://news.bitcoin.com/free-ton-and-d...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Kaj merge pomeni za hodlerje?

PowaAaaaH ::

tonis je izjavil:

PowaaaaaAaaah kolk maš ETh target? (če ni skrivnost)
Se ti moj btc target zdi realen?


2000$ v razponu do konca februarja oz. v naslednjih dneh, lahka da danes ne bo nič in bo manjši padec nazaj pod 1800.

BTC nekje 51k, če poči čez tale resistance dans (mislim, da lahka pričakujemo velik follow up) tudi 52-53k je dosegljivo pomoje.

Anney ::

Lep monolog imate, se res vse vrti okoli tega xtz-ja, vztrajajte, po dežju vedno posije sonce, pa pride dež in ponovimo. Je pa hecno, vmes ko drugi delamo profite eni čakate, sploh v zdajšnji (letošnji) eri bi ta xtz najmanj potrojili (ali več) s pametnimi potezami. Sam sem v nekaj tednih naredil x6 na portfolio (alti pa šiti), če bo tako šlo naprej bo najmanj x10+. Nekaj jih pa varno počiva. Ne diraj lava dok spava. Pa srečno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

mile ::

PrihajaNodi je izjavil:

Se 22 ur mate casa preden x2
https://www.tezosagora.org/period/40


Kok bos spet kmalu jokal, te ze vidim

neocodexx ::

Anney je izjavil:

Lep monolog imate, se res vse vrti okoli tega xtz-ja, vztrajajte, po dežju vedno posije sonce, pa pride dež in ponovimo. Je pa hecno, vmes ko drugi delamo profite eni čakate, sploh v zdajšnji (letošnji) eri bi ta xtz najmanj potrojili (ali več) s pametnimi potezami. Sam sem v nekaj tednih naredil x6 na portfolio (alti pa šiti), če bo tako šlo naprej bo najmanj x10+. Nekaj jih pa varno počiva. Ne diraj lava dok spava. Pa srečno.


Kdaj je sploh pravi čas da flippaš? Mene vsakič odvrne tistih 0.5% transfer fee, tako da kar dolgo pustim stvari pri miru, mam občutek da če probam nekaj flipat bom na koncu sam zgubil.

Buggy ::

fee-ji na ETh so blazni, verjetno tudi na drugig coinih. Bot trading in daily trading z nakazili na druge borze bo pac podvren nekim sankcijam.

tisti ki vejo kaj delajo, in katere valute so za transfer bodo on safe side...ostale se pac strize :D

A Nodi je se kle ..sam vprasam ..kar ta samooklicani Nostradamus je bil ze parkrat smeh tukaj..vidim da se vztraja s svojimi idiotizmi kot ponavadi ...revcek na umu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Anney ::

Zakaj pa ne? Mar ne dela to vsak drugi? Ne vem na kateri borzi si. Tudi meni stojijo določeni, z ostalimi se pa igram. Peskovnik.

Buy them an low, sell them on high.

Vse na eth je blazno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

SuperKripto ::

koncno tudi vam tezos bag holderjem posijalo sonce lol. Zacel je delat higher highs v razmerju z bitcoinom. Sicer se vedno ne na vseh menjalnicah. Ampak na binance je ze higher high, zakljucena sveca ravno na suportu. Ampak ne vem zakaj so taksne razlike v ceni na drugih menjalnicah? Recimo na hitbtc se vedno ni higher high v btc.

endelin ::

Btc dominanca po dolgem času pod 60%

SuperKripto ::

btc dominanca ravno leze pod dolgorocni suport, se malo manjka in se lahko zacne altcoin sezona

PrihajaNodi ::

Algorand je tud odfukal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Algorand je tud odfukal

https://media1.giphy.com/media/j5ncTQKE...

SuperKripto ::



evo da bodo tudi tezos fani enkrat veseli po vsem tem dolgem obdobju. Zaenkrat kaze lepo, naredil breakout cez vijolicno crto potem zacel delat higher lows nad belo trendlinijo, zdaj pa je naredil tudi higher high. Zaenkrat je manjsi dvom samo zato, ker se vedno ni na vseh menjalnicah. Na binance pa je ze.

SuperKripto ::



bitcoin dominanca je ravno nekje vmes, se vedno ni cisto pod zadnjim suportom, je pa ze pod prvim suportom. Ce bo sel pod suport, potem bo verjetno ena veselica na altcoinih.

Sergio4 ::

Se ne pričakuje torej zdaj rast? V kolikor ne pride do breakdowna? Potem to pomeni slabo obdobje za alte, v primerjavi z BTC, tako?

SuperKripto ::

se vedno ni odloceno, za potrditev se mora sveca zakljucit tudi pod drugim suportom, rjavo trendlinijo na bitcoin dominance. Drgac pa niti ne rabite cakat, ce vidite breakout dolocenih kovancev v razmerju z bitcoinom. Dokler je kovanc nad suportom v razmerju z btc je ok, se posebi ce vstopite ravno na suportu in je risk minimalen. Ce bitcoin dominanca pada, to pomeni da altcoin dominanca raste in je dobro za kovance na splosno. Seveda ce imate za dolocen kovanc potrditev v breakoutu ali pa ce je nad suportom ali trendlinijo.

Zgodovina sprememb…

Just mee ::

A bi mi mogoce gdo hotel ali vedel kaj vec povedati o tem kaj to pomeni za TRX? :

TRON Proposal 51 Set To Make TRX Deflationary Asset

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Just mee ()

Saul Goodman ::

I guess se pričakuje obdobje alt-ov, ko se upočasni rast bitcoina in pospešijo shitcoini. Kaj bo res, ne ve nihče, ker je v igri preveč dejavnikov.

Jst sm težil kaj je s tezusom pred 14 dnevi, ko je nodi še jokal tle. nihče ga ni poshillal, vendar je v tem marketu bilo težko verjetno, da bo glede na projekt obstal pri 2 eur. vložek sem enostavno podvojil.

seveda je bit lahko pameten po bitki, tko da bom nalimal še svoj #YOLO portfelj, kjer sem s profiti ETH/BTC nabavil nekaj altov že pred časom in jih še ne nameravam prodajati:

Flow (ok, ta je bil nabavljen včeraj)
Uniswap
Lumen
Tezos
Cardano
Graph

Zgodovina sprememb…

Kvinta ::

Je pa hecno, vmes ko drugi delamo profite eni čakate


Ja na shit coine predvsem pa na kakega novega špekulanta :))
A.C.A.B

Saul Goodman ::

Nov špekulant bi znal bit FLOW od kreatorjev Crypto Kitties (Dapper Labs). Ne da se mi zdej razpisat tle zakaj in kako, ampak lahk sami začnete googlat in se odločte a bo kej. vstopu sem pri 10usd, čakam na pump.

Zgodovina sprememb…

Sergio4 ::

ampak ga ni na binancu

endelin ::

Jaz mam tut 30 Flow.
Sem že dupliral. Te sem pustil notri za vsak slucaj, ce pride x10:D

Buggy ::

mi lahko kdo od vas pove s kaksnimi vlozki operira, sploh ta glasni?

ce je pod 10K se rajs ne rabite oglasat...jaz bom izstopil pri 100K na mojih altih, main pa drzim naprej za otroke...XTZ icluded

endelin ::

A če pride na 99k boš izstopu?

Saul Goodman ::

jst bi se včasih rad pohvalu in sem se, ampak sem se odloču da o zneskih ne bom več javno razglabljal. lahko se pogovarjamo o procentih in kdo kaj drži, zneski niso pomembni. brezveze tarčo nase risat, sploh če sami pr seb veste, da je vaša identiteta razmeroma lahko razkrita.

+ ko smo po 2017 bullu razlagal o dobičkih si mel takoj poln inbox raznih prošenj za pomoč.

Sergio4 je izjavil:

ampak ga ni na binancu


je pa na kraknu. ne rabiš delat KYC če pretočiš nekaj kripta na account tam, tko da maš par minut dela.

Zgodovina sprememb…

Sergio4 ::

na kraken lahko pretočim iz binanca npr. tether brez vseh verifikacij in podobnega?

Saul Goodman ::

Sergio4 je izjavil:

na kraken lahko pretočim iz binanca npr. tether brez vseh verifikacij in podobnega?


ja. če ne nakazuješ fiata gor ne rabiš delat verifikacije, isto kot pri binance.

DegenGambler ::

5x margin long na Tezos pres jutrisnjo Agora releasom. Bi moralo iti dobro.

Buggy je izjavil:

mi lahko kdo od vas pove s kaksnimi vlozki operira, sploh ta glasni?

ce je pod 10K se rajs ne rabite oglasat...jaz bom izstopil pri 100K na mojih altih, main pa drzim naprej za otroke...XTZ icluded


Oktobra sem zacel z okoli 700€ vlozka, potem sem pa s tradanjem in margin tradingom prisel na 1300€ trenutno. Ce ne bi imel nesrece pri nekaterih trejdih, bi bil pa najbrz ze blizu 2000€.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

Sc0ut ::

vicks je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

Ob amazon novici ni blo nekega skoka.


še bo...brez skrbi...OGN se splača HODLAT.


Odkrito povedano ne razumem zakaj taki hype. Vse kaj je, je to da lahko na aws markeplacu snames daps in nardis svojo mini trgovinco kjer prodajas robo. Ko pa sem iskal seznam ponudnikov ki tako ze prodajajo, torej da bi lahko nekaj kupil s kripto, pa sem najdo samo 1 stran kjer je od košarice naprej vse šteknilo. Novica je bila, kot da bo zdaj amazon uvrstil ogn med placilne valute na main amazon trgu. V resnici pa je kar nekaj.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Sc0ut ::

Origin markeplace na play store je po komentarjih zanic.

Ko se zgoraj pisal - brave merchandise lahko tako kupujes. To je pa to.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sc0ut ()

Mato989 ::

Saul Goodman je izjavil:

jst bi se včasih rad pohvalu in sem se, ampak sem se odloču da o zneskih ne bom več javno razglabljal. lahko se pogovarjamo o procentih in kdo kaj drži, zneski niso pomembni. brezveze tarčo nase risat, sploh če sami pr seb veste, da je vaša identiteta razmeroma lahko razkrita.

+ ko smo po 2017 bullu razlagal o dobičkih si mel takoj poln inbox raznih prošenj za pomoč.

Sergio4 je izjavil:

ampak ga ni na binancu


je pa na kraknu. ne rabiš delat KYC če pretočiš nekaj kripta na account tam, tko da maš par minut dela.



Dejansko je glih o zneskih bkstveno govorit ker ko mi nekdo pametuje kake gainse dela in je to s 50e je to psiholosko cisto drugacen vpliv kot ko nekdo dela in reskira 100k
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

janezvalva ::

DegenGambler je izjavil:

5x margin long na Tezos pres jutrisnjo Agora releasom. Bi moralo iti dobro.

Buggy je izjavil:

mi lahko kdo od vas pove s kaksnimi vlozki operira, sploh ta glasni?

ce je pod 10K se rajs ne rabite oglasat...jaz bom izstopil pri 100K na mojih altih, main pa drzim naprej za otroke...XTZ icluded


Oktobra sem zacel z okoli 700€ vlozka, potem sem pa s tradanjem in margin tradingom prisel na 1300€ trenutno. Ce ne bi imel nesrece pri nekaterih trejdih, bi bil pa najbrz ze blizu 2000€.

bravo fantje, sem vesel za vas.
jaz osebno, sem najbolj ponosen na ta vložek :))

IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

IL_DIAVOLO ::

Kakih 5 jurjev vlozka ze moras met.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DegenGambler ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kakih 5 jurjev vlozka ze moras met.



Kolikor si posameznik lahko privosci. Nimamo vsi kar po 5 ali 10 tisoc za zapravit na hitro. Je treba placevat 500€ najemnine, pa potem stroski za hrano, pa avto in ti od 1000€ kolikor dobis mesecno, bolj malo ostane.

Sam sem potem 4 mesecne prihranke oktobra dal v kripto z namenom, da se naucim trejdat in da bi to v prihodnosti lahko bila moja sluzba, kjer bi imel dovolj denarja in pa delal bi kakor bi hotel. Kolikor spremljam ljudi, z dobro disciplino je kar nekaj ljudem to uspelo in sedaj pocnejo, to kar ljubijo.

Zacel sem trejdat z 700€, bral sem veliko o iskanju hypeov, trendov, nekaj malega o indikatorjih in branju z grafov in sem kar ponosem, da sem glede na to, da sem zacetnik, v 4ih mesecih skoraj podvojil svoj vlozek (na 1300€). Tako da to mi je tudi dokaz, da se da in da ce bom vlozil cas in trud v to, da lahko tudi mene rata. Mislim, da sem se v teh 4 mesecih veliko naucil, veliko ucenja me pa se caka.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

tommorrow ::

Haha, Electroneum :D.

hator ::

janezvalva je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

5x margin long na Tezos pres jutrisnjo Agora releasom. Bi moralo iti dobro.

Buggy je izjavil:

mi lahko kdo od vas pove s kaksnimi vlozki operira, sploh ta glasni?

ce je pod 10K se rajs ne rabite oglasat...jaz bom izstopil pri 100K na mojih altih, main pa drzim naprej za otroke...XTZ icluded


Oktobra sem zacel z okoli 700€ vlozka, potem sem pa s tradanjem in margin tradingom prisel na 1300€ trenutno. Ce ne bi imel nesrece pri nekaterih trejdih, bi bil pa najbrz ze blizu 2000€.

bravo fantje, sem vesel za vas.
jaz osebno, sem najbolj ponosen na ta vložek :))



Kdaj misliš prodat XLM? Sam sem jih kupil za 50 eur pri ceni 0,25. Trenutno oklevam, a jih prodam ali ne.

Machete ::

Zakaj si jih pa kupil, če jih misliš sedaj prodati? Jih ne rabiš dejansko?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

janezvalva ::

hator je izjavil:

janezvalva je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

5x margin long na Tezos pres jutrisnjo Agora releasom. Bi moralo iti dobro.

Buggy je izjavil:

mi lahko kdo od vas pove s kaksnimi vlozki operira, sploh ta glasni?

ce je pod 10K se rajs ne rabite oglasat...jaz bom izstopil pri 100K na mojih altih, main pa drzim naprej za otroke...XTZ icluded


Oktobra sem zacel z okoli 700€ vlozka, potem sem pa s tradanjem in margin tradingom prisel na 1300€ trenutno. Ce ne bi imel nesrece pri nekaterih trejdih, bi bil pa najbrz ze blizu 2000€.

bravo fantje, sem vesel za vas.
jaz osebno, sem najbolj ponosen na ta vložek :))



Kdaj misliš prodat XLM? Sam sem jih kupil za 50 eur pri ceni 0,25. Trenutno oklevam, a jih prodam ali ne.

mogoče ko bodo na ATH (0.72€), še dolga pot do tam...
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

hator ::

@Machete
Bolj za hec sem jih kupil. V kripto si ne upam dat prevelikih vložkov. Mogoče predsodki? Za Horizen sem še zdajle jezen, da ga nisem oktobra kupil. Takrat je bila cena 6 usd, zdaj pa je 51 usd.

IL_DIAVOLO ::

Potem pa zacni delat kes v kriptu, ki ga lahko potem investiras dalje.

Still tho...stellar gre vsaj na 2 dolarja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

janezvalva ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Potem pa zacni delat kes v kriptu, ki ga lahko potem investiras dalje.

Still tho...stellar gre vsaj na 2 dolarja.

tolk bolje
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Jacksmav ::

lepi dnevi ko ti gre portofolijo gor za 35K :)

Machete ::

Dnar pokvar človeka. Kripto pa ga krepi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oracle ::

DegenGambler je izjavil:



Zacel sem trejdat z 700€, bral sem veliko o iskanju hypeov, trendov, nekaj malega o indikatorjih in branju z grafov in sem kar ponosem, da sem glede na to, da sem zacetnik, v 4ih mesecih skoraj podvojil svoj vlozek (na 1300€). Tako da to mi je tudi dokaz, da se da in da ce bom vlozil cas in trud v to, da lahko tudi mene rata. Mislim, da sem se v teh 4 mesecih veliko naucil, veliko ucenja me pa se caka.


Brez zamere, ampak v zadnjih 4 mesecih se je BTC več kot početveril, ti pa si s trejdanjem dosegel skoraj podvojitev.

Nič se nisi naučil.

Siso ::

malo za šalo malo zares
a je kdo vidu sizifa,a je na pol poti
v teh cajtih da se zaslužit 50taka stotaka na uro brez dost filozofiranja,to pa je tarifa malo boljšega mojstra v vseh sektorjih

IL_DIAVOLO ::

Ce nisi danes profitiral x100, ne pomeni da ne bos cez x let.

Z btc-jem nisi danes in ne bos cez x let.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Gustek kupil za 20000 eur xtzja. Prav da ce gre na 20 je itak vseen al je zdj 4 al 5
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PowaAaaaH ::

Manjši update na BTC in ETH..

BTC: Ni ratalo prebit 48.2 - 48.5k učeri kot je bilo planirano, manjši "sellout" malo pod 47k danes zjutraj in bounce oz. support nazaj nad 47k. Za breakout je potrebno nujno prebiti tisto mejo zgoraj..

 1h chart

1h chart



TTM je še vedno nekje vmes, RSI: Lepo drži support line že od 21 januarja = longer the trendline = the stronger. Potrebuje pa prebiti resistance trendline (obarvan z rdečo) za breakout.

Sam STOP lossa ne bi štimal, oz. če bi lahko vsaj delno spremljal grafe čez dan (RSI, TTM) in dokler ni clear breakdown ne bi leavu trade-a.

 BTC 4H RSI Support/Resistance

BTC 4H RSI Support/Resistance



Ne glede na to, da je kazal in še vedno kaže lep setup in potencialni breakout na 50k+ vseeno ne moremo biti 1000% prepričani zato money management! Trade-i kar vidiš ne kar misliš.


ETH: Trenutno sem še vedno all in v tem Trade-u.

Kot sem že učeraj umenil, sem pričakoval manjši pullback proti 1800 in zgodil se je z BTC danes zjutraj.. "Pullback" na 1800, bounce na RSI support trendline, TTM je bullish, ZELO lepo drži trendline na grafu in je še vedno vse skupaj v najbolj "agresivnem" trikotniku. Nimam nobenega razloga, da bi za enkrat leavu trade.

 ETH 4H

ETH 4H

««
269 / 1490
»»