» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
32 / 1441
»»

spegli ::

V medijih se BTC skoraj ne omenja v primerjavi z 2017. Mogoče rabimo ATH lol. Upam da dobimo dober pullback za long. 14k je težka za prebit. Iz BTC pa se je nazadnje v alte prelilo po ATH. V zgornje 10 po mcap.

kow ::

Pa koga brigajo mediji. Frizerke so prej na tekocem kot mediji.

spegli ::

Šortal sem 13150, pa bom dal long okol 12500.

Senior Dev ::

Kaj boš s toliko keša sploh počel?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

spegli ::

Registracija avta

endelin ::

če prebijemo 400mlrd cap-a se bo odpulilo in gremo na 450. upam da večino od tega v ALTe

Senior Dev je izjavil:

Kaj boš s toliko keša sploh počel?

evo, registracija avta:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Senior Dev ::

endelin, če gremo preko 450, sem jaz gladko v pokoju.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Kdaj boste zastekali, da alti ne obstajajo. Oznaka je nesmiselna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Kdaj boste zastekali, da alti ne obstajajo. Oznaka je nesmiselna.


Ce si kupil link pod 2 usd si v globokem profitu!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Nodi, moja poanta je bila, da ce kupis link, ne kupis alt. Kupis zeton, ki naj bi reseval oracle problem + imel zaradi tega neko donos.

endelin ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Čokoladko ::

Mato989 je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

svecka je izjavil:

Če želimo ponovno 2018 pump rabimo čimveč v medijih reklame za Crypto nore rasti. Paypal je že en vzrok, vendar ker je impletacija šele 2021 bo mogoče šele takrat tisti pravi bull.


Si zelimo nov balon, zato da dumpnemo kojne na kripto podmladek, tako kot so to storili nam ane :)


I9
Haha sploh kakob in jure sta mene nasrala


Ne. Nasral si se sam. Zakaj bi pa zaupal nekim neznancem? Dj ne me jebat no :D A zato, ker sta ti onadva rekla da kupi ta Tezos je pa to to?

Marca k sm kupu Bitcoin pod 8k pa kasneje okrog 6k ste se mi smejali da sem bebo in da ste vi k ste kupil Tezos ste bolj pametni. My ass. To je tekma na dolge proge. Ti vaši alti so pa jebeni hot potato scena.


Kolko milijonov si ze zasluzil


Koliko miljonov si ti spušil? No jaz se nisem hvalil s 6 mestnimi ciframi, imam pa zase zadovoljivo število Bitcoinov in to je zame tisto kar edino šteje. Ti pa vse svoje profite spušil na šitcoinih in šel potlej po kredit. To te je usekalo, preveč hvale, potlej pa streznitev. Imam pa jaz od kripta zaenkrat sam minus na TRR, nisem sploh še nič cashoutal, razen občasno par tisočakov to je pa to. Tko da, če gre BTC v franže dobim BRD v rit.

Mato989 ::

Čokoladko je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

svecka je izjavil:

Če želimo ponovno 2018 pump rabimo čimveč v medijih reklame za Crypto nore rasti. Paypal je že en vzrok, vendar ker je impletacija šele 2021 bo mogoče šele takrat tisti pravi bull.


Si zelimo nov balon, zato da dumpnemo kojne na kripto podmladek, tako kot so to storili nam ane :)


I9
Haha sploh kakob in jure sta mene nasrala


Ne. Nasral si se sam. Zakaj bi pa zaupal nekim neznancem? Dj ne me jebat no :D A zato, ker sta ti onadva rekla da kupi ta Tezos je pa to to?

Marca k sm kupu Bitcoin pod 8k pa kasneje okrog 6k ste se mi smejali da sem bebo in da ste vi k ste kupil Tezos ste bolj pametni. My ass. To je tekma na dolge proge. Ti vaši alti so pa jebeni hot potato scena.


Kolko milijonov si ze zasluzil


Koliko miljonov si ti spušil? No jaz se nisem hvalil s 6 mestnimi ciframi, imam pa zase zadovoljivo število Bitcoinov in to je zame tisto kar edino šteje. Ti pa vse svoje profite spušil na šitcoinih in šel potlej po kredit. To te je usekalo, preveč hvale, potlej pa streznitev. Imam pa jaz od kripta zaenkrat sam minus na TRR, nisem sploh še nič cashoutal, razen občasno par tisočakov to je pa to. Tko da, če gre BTC v franže dobim BRD v rit.


Jaz sem 5 mestno cifro profita vzel ven in si zaradi šitcoinov lahko sploh privoščil soliden nizki kredit anuitete 140€/mesec na 24 let kar si ne bi mogel brez teh šitcoinov... no ti imaš efektivni minus =) Toliko o tem. In to je edino kar šteje za mene, koliko je vplačilo vs izplačilo in ta razlika, moja je plus cca. 24.000€ tvoja pa MINUS kolikor pač je. S tem da jaz lahko ta PLUS povišam še za cca. 6.000€ v tem trenutku... ti pa imaš bitcoine, kot sem jaz včasih imel fiktivnih 6 mestnih cifer profita ja =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Čokoladko ::

Haha jao kaka logika. Prej vse ali nič potlej pa puf tolče.

Ja minus imam ja. Na TRR minus tam pa...zaenkrat cool. Če pa pade vsaj 50k per BTC cena pa penzija scena. Samo ajde bmk, stop loss imam na 5.8k € per BTC. To je breakeven scena.

Tempting so shitcoini. Oz jaz imam enega v mislih...OMG network. Ta je cool. Sam da zdj ni alt season.

Začenši kadar koli se jih dotaknem tolčem minus. Razen 2017 sem naredu s 7k 70 jurjev potlej pa šlo v kurac ker sem poslušal druge. Debilizem. Usak profit je kul profit. Da sm pa nekako samozavesten na dolgi rok to je samo BTC pa nič drugega. Ima ime pa kapital pa fixed supply. Ostalo bo fizzled out. Vaš Tezos? Pr 2 miljarde marketcapa...right. k je bil 200 mio to je blo pa kul.

Alti so hot potato scena. Get in early. To je vse. Pa get out for good.

PrihajaNodi ::

Ne! Pozresen si bil pa nisi prodal ko je slo iz 7k na 70k. Vecino jih zjebe ker misli da bo moooon all the time. Btc 50k...hmm...good luck
P.s. kaj bo s Tezosom se bo pa pokazalo mesec ali dva po novem letu. Ali propade ali pa doseze vsaj ATH.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

sivistol ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne! Pozresen si bil pa nisi prodal ko je slo iz 7k na 70k. Vecino jih zjebe ker misli da bo moooon all the time. Btc 50k...hmm...good luck
P.s. kaj bo s Tezosom se bo pa pokazalo mesec ali dva po novem letu. Ali propade ali pa doseze vsaj ATH.



xtz/btc gre vsaj na 1k sats , kok je to usd sam ni kaj baš

PrihajaNodi ::

0.11 usd je 1k satoshi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sivistol ::

PrihajaNodi je izjavil:

0.11 usd je 1k satoshi.


my bad 10k sats

Čokoladko ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne! Pozresen si bil pa nisi prodal ko je slo iz 7k na 70k. Vecino jih zjebe ker misli da bo moooon all the time. Btc 50k...hmm...good luck
P.s. kaj bo s Tezosom se bo pa pokazalo mesec ali dva po novem letu. Ali propade ali pa doseze vsaj ATH.


Itak, da sem bil požrešen haha. Kdo pa ni bil? Ma BTC bo. Vsakič dodaja nule na en cikel. To je zame safest bet v kriptu. Ostalo pa...

Senior Dev ::

Tezus je že nad 2$. Vazelin ima x100 na dlani... Ali bo čakal na x1000? :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:



Vazelin kdaj bos prodal? Si zamislis da si kupil hex coin...nora rast
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

A sta Kakob in Jure spet dumpnila celoten market? ...
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

endelin ::

eh 13k btc in 400mlrd cap je res bariera. se vidimo drugo leto?

upam da ameri sprejmejo un 2 triljonski program po volitvah

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Čokoladko ::

Ma pa ni. Meni kaže 13300$. Pa sploh še ni neki hypa. Najboljše je bilo marca za kupit, jaz sem sicer prehitro (okrog 8k pa 6k pa ajde na današnje cene to ni slabo) Stimulus paket bo. To bodi siguren. Mene le bolj zanima kaj bo pognalo rast Bitcoina v višave, ker za neke moone bi pa res enormne količine keša morale vstopit na trg. Zdj fino je da kak ala Square kupi toliko in toliko BTCja samo se vprašam eno stvar. Koliko časa bodo to še dopustili? Da se denar preliva v mainly Chinese thing, pa da je največji stablecoin unaudited, še en cel kup preprek vidim tule. Zdj so fini časi za BTC, samo vemo kako je s tem k cepne cena nahitro potlej pa panikaaaa :)

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Noro bull run?

Facebook dev ::

Jap. Tezos je -1% na 24hr grafu.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kow ::

endelin je izjavil:

Noro bull run?


Jp. Nodi je perfekten inverse prophet.

Ce se ne sesujejo delnice, si bodo sedaj kar sledili lepi dogodki:
- brrrr (ce zmagajo demokrati se tolk bolj)
- eth 2.0 faza 0 (beacon chain)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

spegli ::

Spušil. Ideja je bila kupit ceneje.

endelin ::

Uf daj naj gre btc na 20k in potem na 33% dominance in prelitje v top alte
Brrrr

profesjonalc ::

a se že kaj čuti FOMO za btc? vedno ko pride do bullruna imam slab občutek, zakaj nisem kupil več...

spegli ::

I blame paypal.

endelin ::

A nis shortal?

Facebook dev ::

Edino kar me skrbi glede balona v tem času je to, da je ob izredno neugodnem času in covid, svetovni lockdown, ameriške volitve bi potencialen balon izredno zmanjšale. Tako da je bolje, da bitcoin še nekaj mesecev/leto ostane na stranskih tirih in da se o njem ne govori veliko. Potem pa ko bo situacija v svetu boljša, pa da se tudi v medijih ga promovira.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

profesjonalc ::

Facebook dev je izjavil:

Edino kar me skrbi glede balona v tem času je to, da je ob izredno neugodnem času in covid, svetovni lockdown, ameriške volitve bi potencialen balon izredno zmanjšale. Tako da je bolje, da bitcoin še nekaj mesecev/leto ostane na stranskih tirih in da se o njem ne govori veliko. Potem pa ko bo situacija v svetu boljša, pa da se tudi v medijih ga promovira.


A ni ravno boljše, da se sedaj predstavi bitcoin svetu kot zaščita pred inflacijo, ko se tako na veliko printa FIAT? Da se pokaže še kot kaj drugega kot samo riskantna in špekulativna naložba.

enemon ::

Kaj pravite na ta video?

Kripto mesi ::

Pravimo, Mitchoo zakaj imaš nov račun?

endelin ::

Noro kaj pravite?
Edin jeba zna bit da se to sedaj usuje.
Alto deljeno 2??

enemon ::

endelin je izjavil:

Noro kaj pravite?
Edin jeba zna bit da se to sedaj usuje.
Alto deljeno 2??


Do halvinga bi moralo zrasti x20, pravi. Ampak BTC, ne alti. :D

enemon ::

Samo bodo potem spet whalei vse pobrali mi pa pušnil.

tonis ::

Skoraj dnevno odprem to temo, poskrolam do postov uporabnika spegli ter jih preberem. Vse ostalo je balast.

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Skoraj dnevno odprem to temo, poskrolam do postov uporabnika spegli ter jih preberem. Vse ostalo je balast.


Kot tvoj prispevek, pa se mi ne bunimo =)

Drugače pa fajn je da je crypto nad 400 milijard... samo to je brezveze ker je coinov skoraj 40% več kot pred leti in ker zdaj če zleti dol BTC za 20% recimo, grejo alti /2 ali /3 in smo nazaj v dark ages...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Drzi. Kupovali smo @tezos po predlogu strokovnjakov tu. Ce gre xtz /2 je to 1 usd in nekaj. Recimo tale pa bo se vedno imel 2000% Roi, kar je noro https://coinmarketcap.com/currencies/he...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

bog ne daj da gre btc nazaj na enih 11k:D

samo na CMC je čez 7k valut :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

DeeJay ::

eh jest sm že zdavnej obupal nad trejdanjem, pa sam še v iconomi mečem.. sicer je lahko manjši profit kot, če se sam aktivno skoz s tem ukvarjaš, sam 150% letno je zame več kot dovolj.

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

bog ne daj da gre btc nazaj na enih 11k:D

samo na CMC je čez 7k valut :D


Ce gre na 11 gre xtz na 1.5 usd. Bos kaj dokupil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Seriously...how do people still not realize how MASSIVE #Tezos will become?! It's inevitable. #DYOR
$XTZ #?
#TheLastBlockchain

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Seriously...how do people still not realize how MASSIVE #Tezos will become?! It's inevitable. #DYOR
$XTZ #?
#TheLastBlockchain


Katerga leta je to blo objavljeno? Nimamo cajta se 10 let cakat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

lol

sicer pa btc že požira alte

tezus:'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

Mah ocitno je xtz crknu. Dobesdno. Razen avgusta itak ni nobenga profita sploh v primerjavi z ostalimi alti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
32 / 1441
»»