» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
10 / 1485
»»

PrihajaNodi ::

Itak. Bo sel po poti linka.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Iz polkadota ne bo penzije. Quote me later.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Tatankas ::

Seveda ne bo. Vsaj za tiste, ki smo zdaj kupili. To lahko samo PrihajaNodi piše, ki prodaja in kupuje na dnu. Tisti, ki so v ICO šli na tem forumu pa imajo zdaj že malo penzijo. Jim je že v drugo uspelo najt dober ICO kovanec.

Tatankas je izjavil:

Seveda ne bo. Vsaj za tiste, ki smo zdaj kupili. To lahko samo PrihajaNodi piše, ki prodaja in kupuje na dnu. Tisti, ki so v ICO šli na tem forumu imajo zdaj že malo penzijo. Jim je že v drugo uspelo najt dober ICO kovanec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tatankas ()

PrihajaNodi ::

Penzije ne bo x2 bo pa super. No tud Tezos ne bo dal penzije pa tud ce je bil nakup v icotu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Še zadnjič omenim Link za dobrih 15$. Praktično zastonj je tole zdaj. Pa srečno! 8-)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Dot skoraj na 4 usd.

Dot na bitrexu 6 usd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kow ::

Sami komedijanti ste. Nodi pa se vedno ni odgovoril zakaj verjame v Polkadatot...

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Saj ne razumes kaj pise, Nodi.

PrihajaNodi ::

Dot je eth 2. Zakaj verjamem vanj? Ker dejansko delajo in nekaj naredijo napram gnilemu Tezosu, ki samo obljubljajo. 3 fakine mesece al se vec je preteklo od zadnje nadgradnje in se 3 mesece ko bo nova nadgradnja....novih dappov ni, STOjev tudi ne. Majo pa 600 miljard...ghost dead chain

kow je izjavil:

Saj ne razumes kaj pise, Nodi.


Ce ne bi vedel ga ne bi kupil. V ico res nisem sel, sem ga pa nabavil takoj ko je prisel na kraken. Hvala bogu prva borza. Vazelinko je pa takrat nabavljal xtz po sladkih 3.63 usd8-O

Zdj pa cakam Percija da me bena kot ze nickolikokrat: "sam jamras"....
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Popravi me Kakob al kdo drug ce se motim glede xtzja. Ga se nekaj drzim...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Tezos je ravno v času ko bo pushal veliko novih upgrejdov.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Tatankas ::

PrihajaNodi ne ve niti kakšna je razlika med 600 milijoni in 600 miljardami in potem tle fura kriptosvetovalca. A ti model misliš, da te sploh kdo posluša?

PrihajaNodi ::

Facebook dev je izjavil:

Tezos je ravno v času ko bo pushal veliko novih upgrejdov.


Ja sam kdaj?

Tatankas je izjavil:

PrihajaNodi ne ve niti kakšna je razlika med 600 milijoni in 600 miljardami in potem tle fura kriptosvetovalca. A ti model misliš, da te sploh kdo posluša?


Se slabse...tolk kesa pa nic napredka. Ah kr nisem strokovnjak, sem pa ven s shitkojnov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Tatankas je izjavil:

PrihajaNodi ne ve niti kakšna je razlika med 600 milijoni in 600 miljardami in potem tle fura kriptosvetovalca. A ti model misliš, da te sploh kdo posluša?

Jaz ga poslušam. On je glavna refernca kaj ne smeš kupiti -> to kar on oglašuje se ne kupuje. Pa še rima se.

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

Tatankas je izjavil:

PrihajaNodi ne ve niti kakšna je razlika med 600 milijoni in 600 miljardami in potem tle fura kriptosvetovalca. A ti model misliš, da te sploh kdo posluša?

Jaz ga poslušam. On je glavna refernca kaj ne smeš kupiti -> to kar on oglašuje se ne kupuje. Pa še rima se.


Mhm skycoin
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Tatankas je izjavil:

PrihajaNodi ne ve niti kakšna je razlika med 600 milijoni in 600 miljardami in potem tle fura kriptosvetovalca. A ti model misliš, da te sploh kdo posluša?

Jaz ga poslušam. On je glavna refernca kaj ne smeš kupiti -> to kar on oglašuje se ne kupuje. Pa še rima se.


Mhm skycoin

Več kot pol leta je že 1 Skycoin na voljo za okoli 0,50€. Se slišimo leta 2022 in takrat ruknemo debato ali se je kovanec izplačal ali pa ne.

PrihajaNodi ::

Valda ti si ga kupoval, ko je sel 6500% gor.
Kaj pa monero?

2022 je dalec, glede na moja leta vprasanje kaj bo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

Nodi, čestitam za dobro napoved novega mooncoina. 40% že imaš v žepu. Koliko je to, iz 10k na 14k? Ali iz 100k na 140k? Vsekakor zelo lep dosežek. Novi Audi ali pa novi Renault Clio. V vsakem primeru zelo lepo.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Hvala:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

Občutujem te nodi, od 2017 al še špreje...tavaš....dej mi povej kaj si se naučil :)

PrihajaNodi ::

Mi z vazotom smo se vljucil v bull runu na koncu 2017. Jaz sem kupoval svoje sranje, Vazelin pa tud, recimo par cvetk "thekey, Dubai coin, music coin, bunny token aja pa friends token"....
zdej pa sem naredil konkretne gaine tak da ne se bat. Da se Xtz naredi Ath pa ga dumpam in sem vesel.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kako smo kriptokotenjaki? Je kdo kaj preveril danes trg?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Nodi za koliko rabiš XTZ prodat da si na nuli s kripto biznisom od leta 2017?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

A sprasujes za kolega? Si kupil kaj polke ko sem ga shilal?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Nimam fiata za take investicije, ker gre v druge reči. XTZ 20$, roka in si na nuli od začetka kripto scene? :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Ah kje 20. Vesel bom ce xtz naredi ath in to je to.
Tezos nima ne transakcij ne uporabnikov po dveh letih od maineta za razliko od polkadote 4 dni po relisu. Od kje vam te mokre sanje po 20 usd. Tezos bi moral biti pod 1 usd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Tatankas ::

PrihajaNodi Polkadot je v zadnjih desetih blokih imel 1 transakcijo. Zato prosim, da ne lažeš. 90 odstotkov tvojih zadnjih trditev na tem forumu je laž. Glede na to, da si začel Polkadot tako na veliko shilat tle nam napiši kaj delujočega pa imajo, ki je tako superiorno proti ostalim kovancem. Jaz trdim, da sploh neveš kako Polkadot funkcionira. Uletel si pač na shill vlak polke in to je to. Tako, kot so nekateri na LINK pri 10$ in zdaj upajo da bo šel na 200$

PrihajaNodi ::

Samo eden izmed dujocih projektov:
https://coinmarketcap.com/currencies/ku...

Lahko pa nam ti zaupas kaj je truntno top na kripto sceni. Mogoce sem prodal dot in cakam korekcijo. Resnicno pa si zelim dumpat Tezos.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Amdforce ::

Nodi hvala za dot, sem ga nekaj kupil za hec pa je lepo naredil.

Tatankas ::

Kusama je test chain za Polkadot, Tezosov ekvivalent temu je Carthage net in po novem testni Delphi net na katerem testirajo novi upgrade za jesen. Res nimaš pojma.
Next?

PrihajaNodi ::

https://twitter.com/wolfhodl/status/129...

S tem da je imel cartage polno bugov, da nisi mogel prestavljat sredstev iz kt na tz naslov itd...aja novi upgrade pride na jasen. Receno je bilo konec maja. Zdj a bo jesen al pa bo zima ali pa pac naslednje poletje. To je hitrost s katero delajo na TF s 600m pod prsti. Medtem pa TF tolk skrtari da niti za logotip necejo dat nekaj centov. In ko bo novi upgrade bo potem se odpravljanje bugov naslednjih 6 mesecev. Pravi Ethereum killer
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Tatankas ::

A ti se delaš neumnega ali res nimaš pojma? Sicer pa, če ti ta Tezos gre tako na živce ga pač prodaj. Če me ne moti si zaslužil z njim? Jaz nebi nikoli držal projektov o katerih bi imel takšno mnenje.

PrihajaNodi ::

Sem zasluzil ampak bi tudi z linkom, atomom ali defi kovanci. V dveh letih so taksni gaini od xtz zalost. No, ampak glede na dramo in hitrost s katero se premikajo smo lahko veseli. Bom prodal, ne skrbi, nisem porocen s tem kovancem.

Ps. Kaj je s chorius mobile:) a to je ze pozabljeno?

Tezos sladkih 3.48 usd. Vazelin je cas za nakup
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

KriptoKekec ::

Ne vem zakaj bi trenutno sploh kdo investiral v XTZ glede na to, da lahko z DeFi-jem dobiš tudi 30% APR s stablekojni. Trenutno je on chain PoS je bolj mrtev kot PoW, ker gre itak vse v DeFi. Dokler ne bodo Bitkojn minerji začeli wrapati BTC-je bo defi še laufal, pol pa čau čau ...

Kot projekt je Tezos itak propalica. Glede Michelsona pa raje nebi.

PrihajaNodi ::

Tezos je sel gor v ceni samo in samo zaradi stejkanja na borzah ker je bil prvi. Vse ostalo je katastrofa.

Kakob se pa smeje ko je lepo dumpal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dway ::

Ali kdo uporablja tradingview pro? Namig. Ko si enkrat narocen na mesecno placevanje, recimo dobrih 14 dolarjev na mesec in ce zelis skenslat te vprasa kaj je razlog. ena izmed opcij, ki jo lahko izberes kot odgovor je, da je predrago. Ce to kliknes ti ponudijo isto narocnino za samo 10 dolarjev. Haha. Kere fore. Pazi to. Ce spet kliknes, da bi rad skenslal kljub nizji ceni, ti ponudijo nekaj za 5 dolarjev ampak mislim, da v omejeni razlicici.

Facebook dev ::

Baje da podobna strategija deluje tudi na nekaterih spletnih trgovinah in sicer da daš izdelke v košarico in potem čakaš. In naj bi po kakšnem dnevu ali dvema dobil kodo za popust.

Drugače pa, a se kdo upa igrat z yearn.finance forki?

Glavni coin kar raste in raste, sedaj je na voljo tudi že na binance, vendaer je zelo napumpan.
https://www.coingecko.com/en/coins/year...

Potem pa dva ostala forka, eden se je že zelo prijel, drugi malo manj.
https://www.coingecko.com/en/coins/yfii...
https://www.coingecko.com/en/coins/yffi...
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

Malo počakajte da se ta fake defi norija pomiri.8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

anketar ::

a je šel kdo v $SBREE?

Senior Dev ::

Nodi, ATOM ATH kje si bil ko si ga šilal? V penziji že?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Sem prodal Polko z lepim profitim. Bom pa buy back napravil. Cosmosa ne poznam. Tezos je pa trash.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Torej si vzel profit ven ali si prestavil nazaj v Tezos?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Vzel profit.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Vazelin je izjavil:

Malo počakajte da se ta fake defi norija pomiri.8-)


Ne bo se, vsaj ne do neke katastrofe. Stablecoini so prevec uporabni.
Dodatni aspekt je, seveda, da se bo ameriski pravni sistem moral kmalu odzvati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PrihajaNodi ::

Vazelin si to zeli ker je do sedaj zamudil se vsak vlak
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

"Zamudil sem vlak" mentaliteta je za luzerje. Vedno pridejo nove priloznosti, seveda tudi izven kripta.

Facebook dev ::

kow je izjavil:

"Zamudil sem vlak" mentaliteta je za luzerje. Vedno pridejo nove priloznosti, seveda tudi izven kripta.


Ni res. Ne pridejo vedno nove priložnosti.

Sem bil pred 4 lemi kontaktiran s strani Facebooka, če bi delal job interview za Junior Developerja v Genevi. Sem bil izredno navdušen tudi že nad možnostjo, da bi lahko delal za facebook in v nekaj letih zaslužil toliko, kolikor marsikdo ne bo zaslužil v celem življenju. No, sem seveda ponudbo vzel resno, vsak dan sem treniral tekmovalno programiranje, gledal razne tele job interview vprašanja, spoznaval čimveč konceptov, vsaj toliko da bi na razgovoru vedel o čem se gre, karkoli bi pač vprašali, se učil o sistemih, o načrtovanju sistemov, ... Mi je šlo že res dobro in se mi je zdelo da bom razgovor dobro opravil.

No pride četrtek, dan razgovora. Ob 14ih smo zmenjeni preko skypea. Malo sem živčen, vem da sem pripravljen, zadnjih 2 tedna sem trdo delal zato, da sem pripravljen. Pride ob 14ih klic, se začnejo vrstit vprašanja. Po filingu mi gre vredu, tisti, ki me intervjuja tudi zgleda, da je prijazen in da je zadovoljen z mojimi odgovori. Po kakih 40 minutah zaključiva in mi reče, da mi bodo kasneje sporočili, ali sem sprejet v naslednji krog razgovorov.

Čez 2 dni dobim mail, da čeprav so bili zadovoljni z mojim razgovorom, se jim zdi, da nisem primeren kandidat za delo.

Seveda me je to kr potrlo, res sm mislu, da sem dovolj dober za tole. Sploh ker sem zadnja 2 tedna pred razgovorom trdo delal, da bi znal čimveč. Ko sem to povedal staršema sta rekla, naj se ne sekiram preveč, da sem dober in da bodo še prišle nove priložnosti. No in guess what? od takrat dalje še ni bilo nobene nove ponudbe za razgovor za delo pri kateri od največjih IT firm (Fb, Amazon, Microsoft, Alphabet, Uber, ...)

Tako da to ni res. Ne pridejo nove priložnosti vedno. Nekatere priložnosti dobiš in če jim zamudiš, jih zamudiš za vedno. So once in a lifetime stvari.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Facebook dev je izjavil:

kow je izjavil:

"Zamudil sem vlak" mentaliteta je za luzerje. Vedno pridejo nove priloznosti, seveda tudi izven kripta.


Ni res. Ne pridejo vedno nove priložnosti.

Sem bil pred 4 lemi kontaktiran s strani Facebooka, če bi delal job interview za Junior Developerja v Genevi. Sem bil izredno navdušen tudi že nad možnostjo, da bi lahko delal za facebook in v nekaj letih zaslužil toliko, kolikor marsikdo ne bo zaslužil v celem življenju. No, sem seveda ponudbo vzel resno, vsak dan sem treniral tekmovalno programiranje, gledal razne tele job interview vprašanja, spoznaval čimveč konceptov, vsaj toliko da bi na razgovoru vedel o čem se gre, karkoli bi pač vprašali, se učil o sistemih, o načrtovanju sistemov, ... Mi je šlo že res dobro in se mi je zdelo da bom razgovor dobro opravil.

No pride četrtek, dan razgovora. Ob 14ih smo zmenjeni preko skypea. Malo sem živčen, vem da sem pripravljen, zadnjih 2 tedna sem trdo delal zato, da sem pripravljen. Pride ob 14ih klic, se začnejo vrstit vprašanja. Po filingu mi gre vredu, tisti, ki me intervjuja tudi zgleda, da je prijazen in da je zadovoljen z mojimi odgovori. Po kakih 40 minutah zaključiva in mi reče, da mi bodo kasneje sporočili, ali sem sprejet v naslednji krog razgovorov.

Čez 2 dni dobim mail, da čeprav so bili zadovoljni z mojim razgovorom, se jim zdi, da nisem primeren kandidat za delo.

Seveda me je to kr potrlo, res sm mislu, da sem dovolj dober za tole. Sploh ker sem zadnja 2 tedna pred razgovorom trdo delal, da bi znal čimveč. Ko sem to povedal staršema sta rekla, naj se ne sekiram preveč, da sem dober in da bodo še prišle nove priložnosti. No in guess what? od takrat dalje še ni bilo nobene nove ponudbe za razgovor za delo pri kateri od največjih IT firm (Fb, Amazon, Microsoft, Alphabet, Uber, ...)

Tako da to ni res. Ne pridejo nove priložnosti vedno. Nekatere priložnosti dobiš in če jim zamudiš, jih zamudiš za vedno. So once in a lifetime stvari.


Isto je s kovancem Tezosom. 4.5 USD ne bo nikoli vec. Kdor ni prodal je izgubil priloznost.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Se mi zdi, da gremo počasi proti 10500 v naslednjih tednih. 13k je trenutno nedosegljiv. Veš pa nikol... 11,1-2 se odboj.

Long 11200 IMHO, pol pa vidmo kaj bo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()
««
10 / 1485
»»