» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1062 / 1452
»»

IgorCardanof ::

Kripto je bil v osnovi ustvarjen z namenom, da se gre stran od podn finančnega sistema, ki ga imamo. Pustimo kaj kripto danes je, ker je pač neuporaben scam ponzi.
Ampak zakaj misliš, da bi kdorkoli karkoli hotel imet z vami?

Je pa itak verjetno, da bo kripto zatrt. Da ne bo nič iz tega. Da bodo banke in elita ufurali neke svoje valute s katerimi bojo mel še več nadzora nad vsem in s katerimi bodo lahko potiskali ostalo prebivalstov še bolj na rob kot ga.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Digitalne FIAT valute? Lahko digitalni dolar, evro, funt pokončajo kripto?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

delavec44 ::

DarwiN je izjavil:

Digitalne FIAT valute? Lahko digitalni dolar, evro, funt pokončajo kripto?


V čem je sploh razlika od trenutnega stanja? Saj že sedaj nimajo kritja in obstajajo le virtualno. Če bi vsi želeli vse dvigniti v gotovini, bi se zadeva sesula.

PrihajaNodi ::

delavec44 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Digitalne FIAT valute? Lahko digitalni dolar, evro, funt pokončajo kripto?


V čem je sploh razlika od trenutnega stanja? Saj že sedaj nimajo kritja in obstajajo le virtualno. Če bi vsi želeli vse dvigniti v gotovini, bi se zadeva sesula.

To da so vse transakcije belezene
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

delavec44 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Digitalne FIAT valute? Lahko digitalni dolar, evro, funt pokončajo kripto?


V čem je sploh razlika od trenutnega stanja? Saj že sedaj nimajo kritja in obstajajo le virtualno. Če bi vsi želeli vse dvigniti v gotovini, bi se zadeva sesula.


Cilj je gotovino spravit stran in tebe spravit v 100% odvisnost od tega, kako si všeč voditeljem. Sedaj ko imaš gotovino, lahko plačuješ z gotovino, tega ti noben ne more vzet. Ko se bomo gotovine rešili, tega ne boš več mogel. V primeru da boš blokiran, boš lahko delal le blagovno menjavo ali pa menjavo za storitve. Skratka lahko gremo še veliko na slabše kot imamo sedaj. Preden sprejmejo digitalne valute, je potrebno na ulice.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

ginekk ::

delavec44 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Digitalne FIAT valute? Lahko digitalni dolar, evro, funt pokončajo kripto?


V čem je sploh razlika od trenutnega stanja? Saj že sedaj nimajo kritja in obstajajo le virtualno. Če bi vsi želeli vse dvigniti v gotovini, bi se zadeva sesula.


Spet ista debata. Krije FIATa so države, ki ga imajo kot legalno valuto oziroma bolj natačno; vsi viri dotičnih držav, od naravnih bogastev, do pobranih davkov.

Kritje kripta pa je bolj na individualni ravni, če zmanjka optimističnih kupcev s FIATom, potem gre dol.

delavec44 ::

IgorCardanof je izjavil:

delavec44 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Digitalne FIAT valute? Lahko digitalni dolar, evro, funt pokončajo kripto?


V čem je sploh razlika od trenutnega stanja? Saj že sedaj nimajo kritja in obstajajo le virtualno. Če bi vsi želeli vse dvigniti v gotovini, bi se zadeva sesula.


Cilj je gotovino spravit stran in tebe spravit v 100% odvisnost od tega, kako si všeč voditeljem. Sedaj ko imaš gotovino, lahko plačuješ z gotovino, tega ti noben ne more vzet. Ko se bomo gotovine rešili, tega ne boš več mogel. V primeru da boš blokiran, boš lahko delal le blagovno menjavo ali pa menjavo za storitve. Skratka lahko gremo še veliko na slabše kot imamo sedaj. Preden sprejmejo digitalne valute, je potrebno na ulice.


Ok, to razumem in se strinjam s tabo. Sicer zaenkrat piše, da naj bi digitalni € sobival s trenutnim € ampak ja, vprašanje koliko časa še, ko bo alternativa na voljo.

novak-t ::

merlin2 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

merlin2 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

A si ne bi vidva ISO 20022 loleka svojo temo odprla pa tam notri nabijala in nas zabiteže pustila pri miru?


No tako nekako se povsem nedolžno začne obračunavat na socialnih omrežjih. Nato ti pridenejo nalepko teoretika zarot, fake news, in celo sovražnega govora. Ker pač zastopaš stališče, ki ni po volji "posvečenih". Ajej otrok ..

Greznica pač ne raziskuje podanega ... lenoba je hudič.


ISO 20022 pa če ... 8-)

LP


Glede na to, da je dokaj jasno, da si aktiven v finančnem/bančnem sektorju ker tukaj porivaš svojo propagando. V kolikor letimo v recesijo in hude čase (kar je zelo verjetno), bodo ljudje čedalje bolj nastrojeni proti vam, ker ste v večinski meri odgovorni za tole. Tako da upam, da kaj delaš tudi na tem, da boš v prihodnjih letih lahko "mirno" živel.



1. Propagando že vrsto let izvajate fani khazarskih shitcoinov.
2. Nič od tega, kar si napisal.
3. Opravil sem določeno delo, ki ga drugi ne zmorete.
4. Strah pred izgubo vloženega vas je povsem iztiril zato se še bolj oklepate rešilne bilke - vere v svoj prav. Ker je pač tako najbolj enostavno in udobno.
5. Plot je za mnoge previsok.
6. Za svoj neuspeh bodo vedno itak krivi drugi...

Koliko podanih projektov si "povohal"?

ISO20022 pa če vam je ...


LP

Luzer

Koliko si spušil na xrp in xlm? verjetno življenjske prihranke...
Drugače si ne morem razlagati takšne zagnanosti shillanja.
Daj mi prosim povej katera pasma si, Oplemenjena jezersko-solčavska ovca ali Oplemenjena bovška ovca?

bogi, pokliči na 01 520 99 00

vaščan ::

Pa sej je že zdej vse na internetu takorekoč imaš digitalni fiat na svojem telefončku plačuješ sem ter tja fora je, da imajo banke države roko čez tko kot zdej to je problem. Če imaš ti decentralizirano valuto katera ni od nikogar ter od vseh to je point. Večji je adoption valuta ima večjo vrednost postane deflatorna, ker jo je omejeno število nanjo ne vpliva nič drugega razen kolk ljudi jo hoče imet.Pri fiatu imaš pa ves čas manipulacijo inflacijo ter sranje.

Spet ista debata. Kritje FIATa so države, ki ga imajo kot legalno valuto oziroma bolj natačno; vsi viri dotičnih držav, od naravnih bogastev, do pobranih davkov.

Dejmo pogledat kolk držav ni zapufanih do dile?
Lahko jaz obljubljam marsikaj dokler ni zadeve treba res pokazat. Tko kot je nekdo rekel če vsi ljudje hočemo keš na roko gre vse v pm nimajo kje vzet denarja zapufano vse v tri p.
Valda raje dam keš kamorkol samo preč od fiata.
Kako spravit dnar skozi prostor in čas brez da izgubi vrednost ter da ti ga vzamejo?
V starih časih so zlato zakopal ali ga dal v sefe mal nerodno ampak je delovalo dolgo časa čeprav so jim to potem zaplenil če je bila kakšna vojna. Zemja in nepremičnina gresta tud lahko papa ko se oblast zamenja.
V digitalni dobi se s zlatimi palicami noben nebo ubadal razen tist ki dela verižice.
Običn folk sicer s tem nima težav ker gre ves keš iz rok v usta če kaj malega ustane se pa kakšna traparija kupi. No tisto nekaj malega jaz osebno vržem v kripto zarad tega nebom revež lahko pa nekoč celo nekaj vrednosti dobim ven s tega. Zadnjič me kličejo z banke in mi ponujajo neke vize sem rekel dajmo kar nehat s tem raje mi omogočite kupovanje kripta ne da moram prek drugih bank operirat so dali v zaznamek in smo takoj zaključili pogovor.

Kripto ::

DarwiN je izjavil:

Digitalne FIAT valute? Lahko digitalni dolar, evro, funt pokončajo kripto?


Ne. Nekatere kriptovalute se same pokoncajo, ko pride kripto zima jih bo slo precej v kripto kanalizacijo. Pride pa regulativa v roku 2-3 let. Takrat bo slo 99 procentov na odpad.
ISO 20022 bo pa itak izlocil kar se tice industrije.

Money is mindset!

strawman ::

Zdaj mi je jasna podobnost med XRP in Cardano fanboyi.
Pri obeh produkt in uporaba prihajata .. 'soon'. Veličina je vedno samo za naslednjim ovinkom.

IgorCardanof ::

strawman je izjavil:

Zdaj mi je jasna podobnost med XRP in Cardano fanboyi.
Pri obeh produkt in uporaba prihajata .. 'soon'. Veličina je vedno samo za naslednjim ovinkom.


Zdaj zdaj bo hydra upgrade in Cardano defi, ki je sicer mrtev že odkar je štartal v januarju. :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Neon87 ::

Zdajle bo pumpica pomoje malo..
https://www.binance.com/en/support/anno...

PrihajaNodi ::

Neon87 je izjavil:

Zdajle bo pumpica pomoje malo..
https://www.binance.com/en/support/anno...

nič ni. vidim pa da slotek propagira binance. Koliko zaslužijo s tem. Perci baje moderirator zdj z redno službo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tilio ::

IgorCardanof je izjavil:


Zdaj zdaj bo hydra upgrade in Cardano defi, ki je sicer mrtev že odkar je štartal v januarju. :D

Zdaj bo Vasil hardfork. Hydra se začne jeseni. DeFi živi. Jaz ga uporabljam in redno kmetujem. Super je, dela kar hitro večino časa. Po junijskem upgradeu lahko pričakujemo še boljše performanse :-)

Lahko se razvedriš tako, da kupiš ada pri teh cenah in boš spet v življenju videl še kaj drugega razen tega, da živiš, da kritiziraš Cardano :-D

Neon87 ::

Meni ni jasno nič.. kako to, da takoj po objavi na Binance, da bo AD podprt za LUNO, začne vrednost padat?

IgorCardanof ::

tilio je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:


Zdaj zdaj bo hydra upgrade in Cardano defi, ki je sicer mrtev že odkar je štartal v januarju. :D

Zdaj bo Vasil hardfork. Hydra se začne jeseni. DeFi živi. Jaz ga uporabljam in redno kmetujem. Super je, dela kar hitro večino časa. Po junijskem upgradeu lahko pričakujemo še boljše performanse :-)

Lahko se razvedriš tako, da kupiš ada pri teh cenah in boš spet v življenju videl še kaj drugega razen tega, da živiš, da kritiziraš Cardano :-D


Dobro farmas! 20% APY, medtem ti gre pa token dol za 80%. Dober farmer si. :))
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Sej inflacijo pokrije

Terra classic

Kyber network 0.5-0-8
Tezos 0.25
Ada 0.03
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Pod 1T market capa ne gremo:)

tilio ::

IgorCardanof je izjavil:

tilio je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:


Zdaj zdaj bo hydra upgrade in Cardano defi, ki je sicer mrtev že odkar je štartal v januarju. :D

Zdaj bo Vasil hardfork. Hydra se začne jeseni. DeFi živi. Jaz ga uporabljam in redno kmetujem. Super je, dela kar hitro večino časa. Po junijskem upgradeu lahko pričakujemo še boljše performanse :-)

Lahko se razvedriš tako, da kupiš ada pri teh cenah in boš spet v življenju videl še kaj drugega razen tega, da živiš, da kritiziraš Cardano :-D


Dobro farmas! 20% APY, medtem ti gre pa token dol za 80%. Dober farmer si. :))


Saj gre cel trg dol. Prvič, glede na to da so vsi liquidity pooli vezani na ada ni pomembno ali gre trg gor ali dol, ker se itak premakne cel trg hkrati. Drugič, kar sedaj farmam bom žel, ko bo čas za to. Leto, dve...tri. Bo, ko bo. Farmam projekte v katere verjamem.

spegli ::

"Christine Lagarde dvignila evro in obremenila bitcoin"

27k in nižje Kristina kopuje lol.

IgorCardanof ::

tilio je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

tilio je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:


Zdaj zdaj bo hydra upgrade in Cardano defi, ki je sicer mrtev že odkar je štartal v januarju. :D

Zdaj bo Vasil hardfork. Hydra se začne jeseni. DeFi živi. Jaz ga uporabljam in redno kmetujem. Super je, dela kar hitro večino časa. Po junijskem upgradeu lahko pričakujemo še boljše performanse :-)

Lahko se razvedriš tako, da kupiš ada pri teh cenah in boš spet v življenju videl še kaj drugega razen tega, da živiš, da kritiziraš Cardano :-D


Dobro farmas! 20% APY, medtem ti gre pa token dol za 80%. Dober farmer si. :))


Saj gre cel trg dol. Prvič, glede na to da so vsi liquidity pooli vezani na ada ni pomembno ali gre trg gor ali dol, ker se itak premakne cel trg hkrati. Drugič, kar sedaj farmam bom žel, ko bo čas za to. Leto, dve...tri. Bo, ko bo. Farmam projekte v katere verjamem.


To je pod teorijo, da bo cardano še kdaj šel gor. Če farmaš X/Y pool in gresta oba tokena dol, potem izgubljaš največ.
Najhuje pa je, upam da te napake ne delaš, farmaš LP pool od tokena, ki ga farmas. Ta pa ima usodo, da bo šel na nulo, ker ga vsi farmajo in dumpajo. Imajo pa ti pooli seveda najvisji APY ponavadi in potem se marsikdo nategne in farma tam. Ne dojame pa, da če ima token 1000% APY pa gre v dveh mesecih /10, da bo slabo prišel skozi.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

tilio ::

IgorCardanof je izjavil:

tilio je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:


Dobro farmas! 20% APY, medtem ti gre pa token dol za 80%. Dober farmer si. :))


Saj gre cel trg dol. Prvič, glede na to da so vsi liquidity pooli vezani na ada ni pomembno ali gre trg gor ali dol, ker se itak premakne cel trg hkrati. Drugič, kar sedaj farmam bom žel, ko bo čas za to. Leto, dve...tri. Bo, ko bo. Farmam projekte v katere verjamem.


To je pod teorijo, da bo cardano še kdaj šel gor. Če farmaš X/Y pool in gresta oba tokena dol, potem izgubljaš največ.
Najhuje pa je, upam da te napake ne delaš, farmaš LP pool od tokena, ki ga farmas. Ta pa ima usodo, da bo šel na nulo, ker ga vsi farmajo in dumpajo. Imajo pa ti pooli seveda najvisji APY ponavadi in potem se marsikdo nategne in farma tam. Ne dojame pa, da če ima token 1000% APY pa gre v dveh mesecih /10, da bo slabo prišel skozi.


Ja seveda računam, da bo Carano šel še gor. Ekosistem se razvija. Vsak dan novice o novih projektih in o projektih, ki nadaljujejo svoje delo. Zaenkrat me ne skrbi.

Imaš prav glede farmanja. Farmam tudi DEX token in se ne bom požrl, če bo konvergiral v 0. Sicer pa se pripravlja utility za token. Rizik vsekakor je. Če probaš lahko zmagaš. Če ne probaš, ne moreš zmagat :-) V izgubi pa tudi ne bom, ker farmam le delež od tega, kar sem dobil od stakinga.

IgorCardanof ::

No da malo razbremenimo napetost v temi, en vic, ki mi ga je dedi govoril, kakih 5-6 let nazaj:

A veš kaj je razlika med povoženim mačkom in povoženim Charlesom Hoskinsonom?

Pred povženim mačkom so vidne sledi zaviranja.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

tilio ::

IgorCardanof je izjavil:

No da malo razbremenimo napetost v temi, en vic, ki mi ga je dedi govoril, kakih 5-6 let nazaj:

A veš kaj je razlika med povoženim mačkom in povoženim Charlesom Hoskinsonom?

Pred povženim mačkom so vidne sledi zaviranja.


A veš kaj imata skupnega?

Oba imata 9 življenj :-)

L1nK ::

Zadnje čase so se začele pojavljati agresivne reklame za razne AI trading platforme, ki naj bi s pomočjo AI algoritmov in avtomatiziranega trgovanja z vložki omogočale sanjske zaslužke, propagirajo se kot poslednja panaceja za vse finančne težave sveta. Na prvi pogled vstop izgleda legitimen kot recimo poslovanje s spletno banko ali nečim podobnim. Legitimnost naj bi priznavali svetovni finančniki in uspešneži tipa Musk in Bezos itd. Za kaj gre pravzaprav pri tej propagandni akciji? Če gre za prevaro, kako je možno to izpeljati v okviru evropske monetarne in ekonomske zakonodaje?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

IgorCardanof ::

A se hecas?

Seveda je prevara.

Koga briga zakonodaja, saj noben ne ve kdo si. Das mi denar, jaz ti ga vzamem. Brez da bi se kdajkoli videla v zivo. Zelo enostavno.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

L1nK ::

Tudi ta tvoj odgovor je lahko prevara. Kako vem, da ni? 2012 so za kripto govorili, da je prevara, mnogi so se ustrašili, nekateri tvegali, ogromno dobili... Kaj v sodobnih financah še ni prevara? A če se pa z nekom vidiš v živo, pa to pomeni kakršno koli garancijo za legitimiteto posla? Tudi s pogodbo te lahko prinesejo okoli. Smo leta 2022.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

IgorCardanof ::

Okej, zdej nevem kam ciljas? A ti torej mislis, da so legit? Potem pa daj denar notri. Imo pred veliko finančno krizo zagotovo morajo obstajat algoritmi, ki bo trejdali in ti prinašali 10, 20, 30, 100% donosa na leto.

Je pa res, da je ta omenjena vrsta pionir na tem področju. Še nikoli v (kripto) zgodovini še ni bilo nobenega podjetja, ki bi obljubljal visoke donose s pomočjo uber AI trading bota, ki ga imajo. Tako da mogoče je pa res kaj na tem.

Jaz bi kar skočil po potrošniški kredit, vzel maksimalno kar lahko in dal notri.

Sej veš kako je, če ne sprobaš, ne veš.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

No pain, no gain=)

L1nK ::

Ne mislim, zbiram informacije. Kaj ima moje mišljenje s tem? Ni važno, kaj jaz mislim. Veliko pa pove tvoj cinični pristop in nepismenost. Ne znaš črkovati osnovnih besed in besednih zvez. V bistvu imaš vse značilnosti prevare. Jaz sem pričakoval resne odgovore, tako kot sem zastavil vprašanje. Končno pa nanj niti nisi odgovoril.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

delavec44 ::

Pričakuješ resen odgovor lol? Če imajo super duper trading algoritem zakaj potem potrebujejo tvoj denar? Naj svojega vložijo in bojo miljarderji.

L1nK ::

Ja, to je ena perspektiva. Enako bi lahko rekel nekdo, ki pač zbira investicijska sredstva z obljubo o dolgoročni donosnosti, soudeležbo pri lastništvu itd. Isto zanko bi lahko tu uporabil. Zakaj sploh kdo sodeluje s kom pri kapitalskih poslih?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

IgorCardanof ::

Tako je. Prevarati te hočem, da ne boš investiral notri, zato da bom lahko samo jaz investiral notri. Ampak mi tukaj njihovo podjetje hodi v napoto, ker delajo agresivno marketing kampanjo in probajo dobit čimveč investitorjev in jih bom težko imel samo zate.

Lej, tkole ane. Nevem a prvič uporabljaš računalnik ali pa internet ali pa drugič, ampak tole je dokaj standardna prevara. Na netu imaš tone gradiva na to temo. Je prav zanimivo, da je to sploh aktualno glede na to, da je to že toliko časa med nami, da vsi vejo da je prevara. No očitno ne vsi, še zmeraj se najdejo naivneži.

Prevaranti so sedaj postali že veliko bolj napredni. Ampak ja, predvidevam da začetniki na tej karierni poti nategovanja, pa še zmeraj poskusijo s klasično "Daj mi denar in jaz ti garantiram lep donos" foro. Potem pa ugotovijo, da to ni tako dobičkonosno več, pa grejo na kakšne naprednejše nategunske fore.

Ker je to tako aktualno in se marsikdo opeče, je tudi kanal "Varni na internetu", ki je naredil lepe kratke videe kako potekajo kakšne te prevare:
https://www.youtube.com/c/varninaintern...

Lahko začneš recimo s tem.

Če pa je to vse skupaj samo trolanje, potem si me pa dobro potrolal. Trolanje trolov, to je vse kar še imamo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

strawman ::

Trik teh platform je bil, da so preprosto stejkali na zadevah kot je Anchor, dajali namišljene trading podatke in pobrali razliko.
Ali pa, da od tebe zahtevajo začetni vložek, ki ga malo po malo izplačujejo nazaj, ko pa hočeš izplačati glavnico pa zahtevajo "plačilo davka v naprej", razne neumne KYC, in podobne bedarije zaradi katerih vložka ne dobiš nazaj.

Realno bo podjetje, ki implementira tak algoritem, prodalo Bloombergu ali podobnim gigantom za milijarde, in ne bodo pobirali drobiža od retaila.

IgorCardanof ::

Mogoče začni s tem videom:
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

L1nK ::

no, zdaj sem pa že dobil odgovore, ki sem jih pričakoval, hvala
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

kamiKaZaA ::

delavec44 je izjavil:

Pričakuješ resen odgovor lol? Če imajo super duper trading algoritem zakaj potem potrebujejo tvoj denar? Naj svojega vložijo in bojo miljarderji.

+1

Isto je pri stavah. Če kdo obvlada stave, ta ne bo prodajal tip-ov po par 10€, ampak si bo sam naredil iz stav milijone ven. Isto je pri teh bot-ih. Če bo kdo zgruntal vrhunskega trading bot-a, ga ne bo dajal v najem za par stotakov, tisočakov, ampak si bo sam naredil ven milijarde.

Tako da, kdorkoli ti takšne stvari prodaja je prevarant oz. nekaj malega plusa že naredi, ne pa toliko kot ti obljublja oz. bi si ti sam želel. Na koncu pa on ni na izgubi, ker ti in ostali pokrivate njegovo izgubo. Isto je pri stavah. Na vsakih par listov je en dobiten, izgubo pa si pokriva, ko drugim prodaja na katere pare se stavi. Tukaj je edini zmagovalec prevarant.

vaščan ::

Zanimivo ne spremljam preveč novic ampak zanimivo mal prevrtite video do tja ko govori o novicah o btcju pa ubistvu je logično.

FireSnack ::

Moja kripto izkušnja za zaščito pred inflacijo:
Kupil 3 ETH na daljše obdobje in vložil skupaj okoli 10 tisoč evrov. Akumuliral sem taktično po plači 15. v mesecu. Do zdaj sem izgubil dobro polovico vložka. Glede na to da vstopajo institucije, mislim da lahko gre vse skupaj le še gor in da bi šlo še kaj nižje je zelo malo verjetno. Kako pa akumulirate vi? Vsak mesec?
Preprodajalec NFT umetnin

strawman ::

FireSnack je izjavil:

Moja kripto izkušnja za zaščito pred inflacijo:
Kupil 3 ETH na daljše obdobje in vložil skupaj okoli 10 tisoč evrov. Akumuliral sem taktično po plači 15. v mesecu. Do zdaj sem izgubil dobro polovico vložka. Glede na to da vstopajo institucije, mislim da lahko gre vse skupaj le še gor in da bi šlo še kaj nižje je zelo malo verjetno. Kako pa akumulirate vi? Vsak mesec?


Problem nastane ce akumulirajo inštitucije iz avstralije, saj tam gor ni gor, ampak dol.
Torej če za njih raste, za nas pada.

IgorCardanof ::

Uff, nikoli nisem gledal na to na tak način. :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

strawman ::

Nova LUNA distribucija v prihodnjih dneh.
Zanimivo kako si z besedami "pre-attack" in "post-attack" poizkušajo oprat roke. Medtem pa v pol meseca niso sproducirali prav nič dokazov, le še več dejstev o bailoutu whaleov je prišlo na dan.:))

pangro ::

FireSnack je izjavil:

Moja kripto izkušnja za zaščito pred inflacijo:
Kupil 3 ETH na daljše obdobje in vložil skupaj okoli 10 tisoč evrov. Akumuliral sem taktično po plači 15. v mesecu. Do zdaj sem izgubil dobro polovico vložka. Glede na to da vstopajo institucije, mislim da lahko gre vse skupaj le še gor in da bi šlo še kaj nižje je zelo malo verjetno. Kako pa akumulirate vi? Vsak mesec?


Kupujem ponavad ko je panika ko ima večina ljudi občutek neskončnih padcev, prodajam pa ko laufa bull na polno, kje je vrh ali pa dno ne vem nikdar, vse skupaj pa zapakiram v neko ciklus teorijo oz. zahedgam tveganja. V teli korekciji oz. bearu tvegam predvsem da se prebudi večletni surovinski ciklus vsaj tako kaže glede na vse preboje in makro podatke tako da imam plan kupovat delnice povezane z surovinam seveda potem ko bo panika na tem trgu.

Včeraj slab podatek o prodanih novih nepremičninah na amero trgu pa kljub temu sp500 in nasdaq nista naredila novega dna. Ponavad to pomeni da praskamo po dnu tako da pričakujem neko rast na delnicah bomo videl kako bo kripto odreagiral na vse to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pangro ()

strawman ::

A kdo spremlja Block Inc. (ex Square) od Dorsey-a?
Vaša mnenja o podjetju? Plani za prihodnost? Delnice so precej nizko, kar je razumljivo glede na revenue.

Kripto ::

L1nK je izjavil:

Zadnje čase so se začele pojavljati agresivne reklame za razne AI trading platforme, ki naj bi s pomočjo AI algoritmov in avtomatiziranega trgovanja z vložki omogočale sanjske zaslužke, propagirajo se kot poslednja panaceja za vse finančne težave sveta. Na prvi pogled vstop izgleda legitimen kot recimo poslovanje s spletno banko ali nečim podobnim. Legitimnost naj bi priznavali svetovni finančniki in uspešneži tipa Musk in Bezos itd. Za kaj gre pravzaprav pri tej propagandni akciji? Če gre za prevaro, kako je možno to izpeljati v okviru evropske monetarne in ekonomske zakonodaje?


Simple pravilo. Ko naletiš na take zadeve kjer so omenjeni sanjski zaslužki ipd. vzemi kot nateg. Zakaj? Zato, ker je zelo velika verjetnost da je nateg. Če hočeš raziskuj naprej, ampak imej v mislilh da so na drugi strani profi SCAM-erji, ki naredijo vse tip top da ti ne bi niti za 5 sekund pomislil, da gre za SCAM. V resnici pa nikoli ne veš kdo je v ozadju.

Money is mindset!

Kripto ::

MC kopni kot sneg sredi pomladi. Smo pa šele na začetku...

Money is mindset!

residual ::

Kaj se dogaja z GMT.. all eyes on Luna tonight?!

mr_chai ::

IgorCardanof je izjavil:

Kripto je bil v osnovi ustvarjen z namenom, da se gre stran od podn finančnega sistema, ki ga imamo. Pustimo kaj kripto danes je, ker je pač neuporaben scam ponzi.
Ampak zakaj misliš, da bi kdorkoli karkoli hotel imet z vami?

Je pa itak verjetno, da bo kripto zatrt. Da ne bo nič iz tega. Da bodo banke in elita ufurali neke svoje valute s katerimi bojo mel še več nadzora nad vsem in s katerimi bodo lahko potiskali ostalo prebivalstov še bolj na rob kot ga.


Mogoče je bil bitcoin ustvarjen s tem namenom, ampak je failal še predno je sploh bila napisana ena vrstica njegove kode. Ne moreš imet deflacijsko valuto, kot valuta ne more biti ne v realnosti in ne na papirju. Če se pa že gremo neke nove sisteme, pol pa mogoče ukinemo denar in naj bo vse zastojn.

wcpapir ::

Kdaj bo nova luna na voljo?
««
1062 / 1452
»»