» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1008 / 1471
»»

Edorta ::

Donosnost mojega Iconomi sklada je na mesečni ravni še vedno pozitivna (1,56%)

Dnevni negativni donos (to je sploh dober izraz, negativni donos) trenutno -0,73% in tedenski -2,25%

Iconomi mi sporoča, da sta oba donosa nadpovprečna. Tako me platforma kljub rdeči barvi ohranja dobre volje.

globoko grlo ::

Sej ves, vcasih je treba tut v rdeco rin>:D
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

IgorCardanof ::

Cheqd airdrop za claimat nazlednji teden:

https://twitter.com/JunoAirdrops/status...

Stejkat 10 atoma, 20 junota, 20 osmoja.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Vman ::

IgorCardanof je izjavil:

Cheqd airdrop za claimat nazlednji teden:

https://twitter.com/JunoAirdrops/status...

Stejkat 10 atoma, 20 junota, 20 osmoja.

Prodat ali stake&lp za naslednji drop?

IgorCardanof ::

Odvisno koliko bo vreden. Če bo nek drobiž bom dal del stejkat, del v lp.

Če bo pa decent airdrop, potem pa najbrž prodam večino, s preostankom pa spet se pripravit za potencialne prihodnje airdrope.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

bozicek ::

Jaz bom kot vedno dal 50/50
50 v stake in 50 menjava v atom
Darila letos samo za poredne

IgorCardanof ::

@Mato: Itak maš v kriptotu, potem pa potegneš ven denar na razne načine, recimo z Bitcoin avtomati, to je en način.

UK orders shutdown of 'illegal' Bitcoin cashpoints
https://www.thenationalnews.com/busines...

Če te hočejo zjebat, te bojo. Če ti enkrat ugasnejo vse dostope, da tvoj kripto cashoutas, si vsaj za ta čas, kar konkretno najebal.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

energetik ::

Niti ne, ker v kripto daš tisto, kar lahko vsaj za daljši čas pogrešiš. Ni problema, če bom lahko svoje BTCje cashoutal čez 20 let, ko bo BTC vreden 10 milijonov EUR. :D
Kot bi našel kilo zlata od dedka v kleti.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

IgorCardanof ::

energetik je izjavil:

Niti ne, ker v kripto daš tisto, kar lahko vsaj za daljši čas pogrešiš. Ni problema, če bom lahko svoje BTCje cashoutal čez 20 let, ko bo BTC vreden 10 milijonov EUR. :D
Kot bi našel kilo zlata od dedka v kleti.


Samo kaj pa ce si rus in imas vse v rublju. Zgodi se vojna in si reces ok, dam vse v kripto.
In sedaj imas vse v kriptu, cashoutat pa ne mores nicesar.

Skratka jasen znak, da ce se bodo vlade odlocile tale kazino ugasnit, da bo hudo.
Zal.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

energetik ::

IgorCardanof je izjavil:

energetik je izjavil:

Niti ne, ker v kripto daš tisto, kar lahko vsaj za daljši čas pogrešiš. Ni problema, če bom lahko svoje BTCje cashoutal čez 20 let, ko bo BTC vreden 10 milijonov EUR. :D
Kot bi našel kilo zlata od dedka v kleti.


Samo kaj pa ce si rus in imas vse v rublju. Zgodi se vojna in si reces ok, dam vse v kripto.
In sedaj imas vse v kriptu, cashoutat pa ne mores nicesar.

Skratka jasen znak, da ce se bodo vlade odlocile tale kazino ugasnit, da bo hudo.
Zal.
Ne dvomim, da imajo ruski oligarhi še par svetlečih rumenih ceglov tu pa tam spravljenih...
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

IgorCardanof ::

To itak. Ruski plebi so pa najbrž v slabšem položaju.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Fantje tema o ukrajini nas prehiteva. Kaj naj kupim za 50 usd?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

Hm, mogoče pamet?

bozicek ::

IgorCardanof je izjavil:

Sem glasoval ja.

Ampak ja, je naredil kar je. Ne bi smel biti sedaj naknadno kaznovan za to. So pa rešeni, da ima dolg unstaking period, ker drugače bi najbrž zdumpal ves juno čimprej in pobegnil.


Jaz se ne strinjam
Ta oseba ima 50 denarnic z 50.000 atoma
Tudi če je kupil ko je bil ATL je zapravil čez tri milijone
Se pravi je že tskrat vlozil notri da se je cena dvignila
Ni veliko ampak je pa nekaj
In kaj sedaj?
Ker je izigral sistem airdropa, mu vse pobrat?
Kaj bo naslednje?
Vsi ki imajo preko 10000 se jim pobere?
Potem tistim ki imajo 1000?
To je problem dropa in so zajebal.
On je igral po pravilih in jih pač izkoristil...
Darila letos samo za poredne

strawman ::

Jah lepota forced adoptiona, kjer je edina motivacija zaslužek.

No, še vedno bolje kot ICOji.

IgorCardanof ::

Dobro je to, da moje mnenje tu nima veze. Ampak ja, eno tako sceno smo imeli že poleti z Ribbon Finance, kjer so VCji farmali airdrope in sicer tako, da so dobili namig od projekta, da bo morda kak retrospektiven airdrop. In potem so oni zaposlili študenta, ki je naredil 100 denarnic in na vsaki naredil "minimalne" zahteve za airdrop. So dobili airdrop, ki so ga potem seveda dumpali na retail. In so na ta način prišli do ogromnih vsot denarja.
Seveda, ko so to odkrili, je bil hud outrage na twitterju in na koncu je ta VC fund vrnil vse kar je zaslužil. Pač spet, je to kul ali ne? So pač uspešno gejmali airdrop.

Tudi na ethereum ekosistemu marsikdo to počne in seveda tudi na atom ekosistemu, vendar ja, najbrž v manjši skali.

Kaj je prav in kaj ne. Težko rečt. Retrospektivno jemanje stran ni kul. Me pa ne bi nič motilo, če bi take ljudi odkrili prej in jim pač ne dali airdropa.

Je pa tudi slaba lastnost Cosmos ekosistema sedaj, da vsi hočejo narest nek shitty projekt in ga airdropat holderjem in na ta način priti do bogastva. To sedaj vidimo v veliki meri ko bedni projekti eden za drugim govorijo, kako bojo (brez produkta) dali airdrop ATOM/OSMO/JUNO etc. stakerjem, holderjem, ... Pač meta igra v cosmos ekosistemu trenutno.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Se pravi nek podn kot je bil s forki. Rhett Creighton bilionare i wanna be...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

strawman ::

IgorCardanof ::

:D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Dokupil za 50 usd ade. Kar bo pa bo. Ce gre na 10 bom imel sladkih 400 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

strawman ::

Jaz jo kupujem na 50c. Hype je še vedno hype.

PacificBlue ::

Na OpenSea sem deponiral nekaj eth v polygon, pa sem se prepozno spomnil, da je včeraj nekdo objavil tule, da je polygon down.
lol.

Verjetno bo tale deposit trajal dlje kot 45min:D

IgorCardanof ::

strawman je izjavil:

Jaz jo kupujem na 50c. Hype je še vedno hype.


Jaz jo dokupujem po 1c. Menim da je kriticna masa noobov ze pokupila prevec cardanota in bo tezko najdt nove, ki bodo potem porinli ponzi gor.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

energetik ::

Pa kaj se ti je tako Cardano zameril, da stalno nabijaš?
vires in numeris

IgorCardanof ::

Joj, a mormo res spet čez to?

Za chain, ki nima popolnoma nič delujočega, to pač spada potem v razred doge, shibe in podobnih. In to nima kaj delat v top 100, kaj šele v top 10.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

energetik ::

Ker večina drugim med top 100 ma pa ful za pokazat? :))
vires in numeris

IgorCardanof ::

Ja vsaj delujoč chain, če ne drugega.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

endelin ::

Kje so časi ADA Cardano pri 2usd plus

IgorCardanof ::

Drugi razlog zakaj pa rad pišem o cardanotu je pa ta, da je veliko ljudi preveč investiralo vanj, padlo na prazne obljubje narcističnega lažnivca in so seveda sedaj zelo defenzivni glede svoje investicije, ker si nočejo priznat kako hudo napako so naredil. Neka vrsta stockholmskega sindroma. In mi paše, če take ljudi trigeram.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto mesi ::

Imaš dosti prav, ampak realno si pa vseeno malo nadležen s tem ponavljanjem kot pokvarjena plošča.

endelin ::

A mislite da ko balon poči in gre cardano na 0.02 da bo spet naslednji bull cardano 1usd+?

Še tretja cardano šansa za x100?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Kripto mesi ::

Ne, kardan je mrtef.

vaščan ::


PI... ko sem se zavedel kje smo v ciklu me je kar malo strah ratal. No ja upam, da kripto pride dobr skozi new world order.

TheUnderd0g ::

Sedaj, ko vemo, da ima Charles diplomo, lahko nadaljujemo z nakupovanjem ADA in mirno spimo. Hvala bogu. To je nekaj res esencialnega, pri takšnem projektu.

globoko grlo ::

Dibr, da jih mam sambse ene 250 :)

A matic pase v isto kategorijo?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

deco16 ::



Malo smeha za danes...

IgorCardanof ::

Kr zabaven video. Tnx :)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

FireSnack ::

Spet mi vse raste. Lepo gledat, glede na to kako EUR gubi proti USD in inflacija pridobiva z rekordno hitrostjo.
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

Danes zvečer ob 22ih dam announcement. Pa bo kr huge!
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

strawman ::

IgorCardanof je izjavil:

Danes zvečer ob 22ih dam announcement. Pa bo kr huge!


Si dal delat Cardano tattoo? :D

Odziv Juno whalea.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strawman ()

IgorCardanof ::

strawman je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Danes zvečer ob 22ih dam announcement. Pa bo kr huge!


Si dal delat Cardano tattoo? :D

Odziv Juno whalea.


Sem prebral. Pomoje je kar nekaj lazi notri v tem zapisu, ampak se zmeraj ja, ni nobene pravice da mu odvzamejo sredstva.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Vman ::

IgorCardanof je izjavil:

strawman je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Danes zvečer ob 22ih dam announcement. Pa bo kr huge!


Si dal delat Cardano tattoo? :D

Odziv Juno whalea.


Sem prebral. Pomoje je kar nekaj lazi notri v tem zapisu, ampak se zmeraj ja, ni nobene pravice da mu odvzamejo sredstva.

Si mintal vceraj na stargaze?
Prestavili so claim za en teden, skoraj vsak projekt sedaj ista pesem...

IL_DIAVOLO ::

Hmm, KGO izgleda kot zelo dobra nalozba v vojnih casih. X2 odkar sem ga nazadnje omenil. Tudi chart je malo lepsi, manj volatilen.

Bomo videli, 1$ and beyond se je vedno dalec :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Blue30 ::

energetik je izjavil:

Pa kaj se ti je tako Cardano zameril, da stalno nabijaš?


Menda je jasno, da je kupil na ATH in ne more pozabit, tu pa piše, da je prodal itd... :D
Ampak take zamere ne gojiš do nekega kovanca, če nisi imel izgube z njim >:D

nosed89 ::

kdo upurablja BINANCE tu? na morem vec delat crypto v EUR. moram proof of adress poslat.po uspesni verifikaciji je potrebno se agreement za bitfinity wallet narest (ACTIVATE FIAT SERVICE). Tu sem se ustavil,ker ne najdem prav veliko informacij o tem. Komu znano to?

Vman ::

nosed89 je izjavil:

kdo upurablja BINANCE tu? na morem vec delat crypto v EUR. moram proof of adress poslat.po uspesni verifikaciji je potrebno se agreement za bitfinity wallet narest (ACTIVATE FIAT SERVICE). Tu sem se ustavil,ker ne najdem prav veliko informacij o tem. Komu znano to?

Pojma nimam kaj komplicirajo, tudi jaz sem se spet verificiral, tega walleta pa zaenkrat ne bom delal, dokler nimam vec info.

nosed89 ::

verificirau? to pomeni da si biu ze prej verificiran,pa si morau zdaj dodatno poslat poloznico? samo to? in potem si dobiu sporocilo da si verificiran? ko pa si hotel EUR trejdat al karkoli, si pa dobil ACTIVATE FIAT SERVICE? JE TO TO? Nikjer ne najdem prav veliko informacij o tem. malce sem tudi zaskrbljen,ker kolega je nalozu poloznico 4 dni nazaj in mu se vedno kaze da je under rewiew. jaz sem vceraj poslau in dobiu v roku 10minutah da je succsesful. malo mi je cudno da sem tako hitro dobiu. Mi lahko prosim poves po kolikem casu so te obvestili da si verificiran.? In ali mi lahko potrdis da je postopek tak kot sem ga opisal zgoraj. ce je isto potem bi to pomenilo da je le neka regulativa.

Vman ::

nosed89 je izjavil:

verificirau? to pomeni da si biu ze prej verificiran,pa si morau zdaj dodatno poslat poloznico? samo to? in potem si dobiu sporocilo da si verificiran? ko pa si hotel EUR trejdat al karkoli, si pa dobil ACTIVATE FIAT SERVICE? JE TO TO? Nikjer ne najdem prav veliko informacij o tem. malce sem tudi zaskrbljen,ker kolega je nalozu poloznico 4 dni nazaj in mu se vedno kaze da je under rewiew. jaz sem vceraj poslau in dobiu v roku 10minutah da je succsesful. malo mi je cudno da sem tako hitro dobiu. Mi lahko prosim poves po kolikem casu so te obvestili da si verificiran.? In ali mi lahko potrdis da je postopek tak kot sem ga opisal zgoraj. ce je isto potem bi to pomenilo da je le neka regulativa.

Hitro so me obvestili, v enem dnevu.
Isti postopek,ja.

IL_DIAVOLO ::

nosed89 je izjavil:

verificirau? to pomeni da si biu ze prej verificiran,pa si morau zdaj dodatno poslat poloznico? samo to? in potem si dobiu sporocilo da si verificiran? ko pa si hotel EUR trejdat al karkoli, si pa dobil ACTIVATE FIAT SERVICE? JE TO TO? Nikjer ne najdem prav veliko informacij o tem. malce sem tudi zaskrbljen,ker kolega je nalozu poloznico 4 dni nazaj in mu se vedno kaze da je under rewiew. jaz sem vceraj poslau in dobiu v roku 10minutah da je succsesful. malo mi je cudno da sem tako hitro dobiu. Mi lahko prosim poves po kolikem casu so te obvestili da si verificiran.? In ali mi lahko potrdis da je postopek tak kot sem ga opisal zgoraj. ce je isto potem bi to pomenilo da je le neka regulativa.


Piši po slovensko, kdo pa bo zabice bral, ze poslusat vas je tezko.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

nosed89 ::

hvala ti.
««
1008 / 1471
»»