» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
866 / 1490
»»

Edorta ::

_wtf_ je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Edorta je izjavil:

Team, ki je znal prepoznati in izkoristiti možnosti, ki jih nudi Iconomi platforma (ki mi je všeč že dolgo časa) in, ki so odprte praktično vsakemu.

https://www.goldhorn-crypto.com/about-u...


vse od slovencev je scam

razen bitstampa


ICONOMI je tudi slovenski.


Tudi ICONOMI je slovenski, in ni Bitstamp, kar ga avtomatsko opredeli pod scam.

V treh dneh se na tej scam platformi začne tekmovanje v uspešnosti upravljanja.

You’ve signed up to this contest with Crypto Strategy:
SKYROCKETCRYPTOFUND
Sky Rocket Crypto Fund
Successfull signed up

Upam, da bom vsaj predzadnja !

Mato989 ::

Če bi bila v cryptu malo več kot par mesecev bi vedela da je tudi ICONOMI scamal svoje early holderje za lastne dobičke...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

N-E-O ::

Mojstri, je kak problem, če Coinbase Wallet (hot wallet) zamenjam z Metamask? Trenutno imam NFT-je na Coinbase Wallet, vendar so na xDai in se ne prikažejo v walletu. Metamask ima za to podporo, tako da bi se preselil tja.. se pravi importam seed passphrase v nov Metamask in bi moglo špilat? Je lahko kak problem? Hvala!
Follow the white rabbit.

A_A ::

N-E-O je izjavil:

Mojstri, je kak problem, če Coinbase Wallet (hot wallet) zamenjam z Metamask? Trenutno imam NFT-je na Coinbase Wallet, vendar so na xDai in se ne prikažejo v walletu. Metamask ima za to podporo, tako da bi se preselil tja.. se pravi importam seed passphrase v nov Metamask in bi moglo špilat? Je lahko kak problem? Hvala!

ne delajte neumnosti in uporabljajte google
https://www.xdaichain.com/for-users/wal...

Night King ::

let's get ready to rumble

N-E-O ::

A_A je izjavil:

N-E-O je izjavil:

Mojstri, je kak problem, če Coinbase Wallet (hot wallet) zamenjam z Metamask? Trenutno imam NFT-je na Coinbase Wallet, vendar so na xDai in se ne prikažejo v walletu. Metamask ima za to podporo, tako da bi se preselil tja.. se pravi importam seed passphrase v nov Metamask in bi moglo špilat? Je lahko kak problem? Hvala!

ne delajte neumnosti in uporabljajte google
https://www.xdaichain.com/for-users/wal...


To poznam ja in ravno zaradi tega bi naredil switch. Sprašujem samo, če je kaki problem switchat iz enega na drugi wallet (problem v smislu, da kaj vpliva na tvoje assete). V teoriji ni, zato sprašujem še kako je iz prakse..
Follow the white rabbit.

A_A ::

N-E-O je izjavil:

A_A je izjavil:

N-E-O je izjavil:

Mojstri, je kak problem, če Coinbase Wallet (hot wallet) zamenjam z Metamask? Trenutno imam NFT-je na Coinbase Wallet, vendar so na xDai in se ne prikažejo v walletu. Metamask ima za to podporo, tako da bi se preselil tja.. se pravi importam seed passphrase v nov Metamask in bi moglo špilat? Je lahko kak problem? Hvala!

ne delajte neumnosti in uporabljajte google
https://www.xdaichain.com/for-users/wal...


To poznam ja in ravno zaradi tega bi naredil switch. Sprašujem samo, če je kaki problem switchat iz enega na drugi wallet (problem v smislu, da kaj vpliva na tvoje assete). V teoriji ni, zato sprašujem še kako je iz prakse..


ti lahko imas v enem metamasku eth, bsc,... samo omrežje moraš dodati. Lahko pa imaš več metamaskov in za vsakega posebaj verigo, ampak si ne predstavljam kako bos to potem obvladoval :)

PrimoZ_ ::

Hvala zadnjič za tisti matic graf.

Sem bil že skoraj na tem da prodam pri okoli 1.5 pa sem obdržal in je sedaj 2.3.

Jurja dobička dodatno.

Hvala!

chrush ::

PrimoZ_ je izjavil:

Hvala zadnjič za tisti matic graf.

Sem bil že skoraj na tem da prodam pri okoli 1.5 pa sem obdržal in je sedaj 2.3.

Jurja dobička dodatno.

Hvala!


Malenkost
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

A_A ::

Matic mora it vsaj na 3, če ne 5 ;)

Edorta ::

Govori se tudi okoli 7 ...

A_A ::

Govori se tud o 1M BTC pa 100k ETH... bomo videli :)

kow ::

Ko ze mislim, da nisem bullish, vidim novico kako Biden ali Jansa razmetavata z denarjem. Otroci interneta ne morejo izgubiti proti starinam. Njihov denar bo boljsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

sloxl8 ::

Zanima me, ali si pri kovancih, v katere verjamete in rastejo, nastavite "stop limit" sell in "navzkrižni" "stop limit" buy order, tako da bi v primeru padca pobral profite in v primeru nadaljnega padca pod stop limit naredil nov buy order? In, če je pumpa, ali stop limit pri obeh orderjih višate sproti?
Ali mogoče skozi visite na menjalnici, pa stiskate buy ali sell?

Primer je ravno MATIC. Zdajle pumpa in če bi želel čim večji dobiček, ne bi pa rad, da menjalnica ne proda, če bi kdo dumpnil, bi bil zgornji pristop na prvo žogo OK.

Mnenja?

Machete ::

Jaz vejramem v kripto, nikoli ne pobiram 'dobičkov', ker itak hočem zatlačit vse nazaj in še več.
Also degen market worries me.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dope1337 ::

Tisti, ki se posluzujejo taksnih taktik, se ponavadi povezejo preko APIja in prek skript vrsijo taksne poteze.

Z malo programerskega znanja, bralnega razumevanja in veliko dobre volje se da izpolniti katerokoli zeljo.

Po defaultu pa ne poznam cexa s taksnimi mehanizmi.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

A_A ::

dope1337 je izjavil:

Tisti, ki se posluzujejo taksnih taktik, se ponavadi povezejo preko APIja in prek skript vrsijo taksne poteze.

Z malo programerskega znanja, bralnega razumevanja in veliko dobre volje se da izpolniti katerokoli zeljo.

Po defaultu pa ne poznam cexa s taksnimi mehanizmi.

imas razne platforme ki to omogočajo ja.. seveda računajo nekaj za to :)

sloxl8 ::

Nisem mislil, da bi to avtomatiziral, ampak da ne bi zamudil dumpa nekega kovanca, ki ga imam na Binance ali FTX ali kateri drugi menjalnici, in vi pred večjim padcem pobral profit in da bi buybackal, preden spet začne rasti.
Ker se to lahko zgodi ponoči, kar velikokrat se, bi nastavil en buy in en sell order.

PrimoZ_ ::

Bitstamp (vsaj nazadnje) ni imel niti opcije hkratnega stop loss in sell orderja. Če si recimo kupoval token po 1$, trenutno je okoli 2$ ampak upaš da bo šel na recimo 3$. Potem ne moreš nastavit sell orderja na 3$ in hkrati stop loss na 1.7$.

Kar je dost bedno.

sloxl8 ::

OK, predpostavimo tukaj, da imaš nekaj sredstev, npr. USDC, na zalogi - za buy order.

dope1337 ::

Zdej če me spomin ne vara, sem isto taktiko 1x pred časom naredil na Kucoin s stop limit buy/sell orderjema.

Preberi si delovanje mehanizma, če ti slučajno še ni čisto znan. Nato lahko najbrž nekako narediš tudi "demo trade" (ugibam, da ima Kucoin kakšne demo accounte). V kolikor deluje kot željeno, pa nastaviš pravi trade.

P.S. ko nastaviš trade na Kucoin, se ti pojavi pod "stop orders" tabom.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

AllStarc ::

sloxl8 je izjavil:

Nisem mislil, da bi to avtomatiziral, ampak da ne bi zamudil dumpa nekega kovanca, ki ga imam na Binance ali FTX ali kateri drugi menjalnici, in vi pred večjim padcem pobral profit in da bi buybackal, preden spet začne rasti.
Ker se to lahko zgodi ponoči, kar velikokrat se, bi nastavil en buy in en sell order.

Delno ti pomaga OCO order na Binance.
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

l0g1t3ch ::

Kaj mislite, da bo miklavž prinesel kaj profitov :)

KakoLepo ::

Zdej sem mal gledal sand twitter, pa sm videl, da so imeli kak dan nazaj spet eno drazbo za snoop dog lokaliteto, v smislu nakupa zemljisca oziroma parcel na tistem virtualnem obmocju. Zato je verjetno cena kak dan nazaj spet zacela nekoliko narascat. Ampak zdele naj bi bilo drazbe konec in ne vem kako bo to vplivalo na ceno. Razen ce nimajo vec drazb ali pa kaksnega drugega asa v rokavu. Ce bo kdo seznanjem s kako novo akcijo, naj pove st obcinstvu.

Mvp88 ::

Zdaj je fajn cajt kake nove stvari kupit ko ni takega navala. Zodium,metawars itd.

dope1337 ::

En lep projekt se obeta preko Genesis pool IDO in sicer z imenom Merrymen, ki je v bistvu DEX varianta Robinhooda.

Njihov moto je onboardat cimvec Robinhoodovih uporabnikov, katerim bodo na TGE tudi airdropal tokene. To jim zeli uspeti tudi z ultra agresivnim marketingom.

Pravkar so imeli AMA na https://t.me/gpoolofficial

P.S. preko Gpool IDOta najbrz ne boste prisli notri, saj je tokenov najbrz dovolj samo za gold memberje. Je pa pomoje projekt z dobrim dolgorocnim planom in se mu izplaca slediti
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Mvp88 ::

Takih stvari je zdaj ful. Maš še rainmaker games,sidus.

dope1337 ::

Mvp88 je izjavil:

Takih stvari je zdaj ful. Maš še rainmaker games,sidus.


Tega pa nisem vedel, ce sem iskren. Kako jim pa uspeva? Je kej odziva?
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Mvp88 ::

Zdaj trenutno zgleda da ni taki naval. Recimo dtravel je prišo ven je zdaj nekje na 0.7, ido pa je bil 0.09. Zodium je bil 0.08 ido pa danes ko je priso na borzo je zdaj trenutno 0.48. Tak da nekega navala zelo vlkega trenutno ni.

spegli ::

Kiti so se nafilal na 55k, zdej pa up only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Jagdpanter ::

Ne vem zakaj imam občutek, da gremo počasi v medveda, če vam po pravici povem, si del mene želi, da gremo, kajti to je žal že moj drugi bik, ki sem ga zajebal, (nerealiziran profit). V tretje gre rado :)

IL_DIAVOLO ::

Bika je treba spraviti v beast mode, za medota se bo cas.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

spegli ::

Če ne zlomijo 60k, je trend dol potrjen. Trikrat ni šlo. Mogoče bo sedaj. Je bilo pobranih veliko buy orderjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

LeQuack ::

A ni tko da v medvedu enostavno vse shortaš in si potem dejansko v biku. Se pravi medved je samo inverzni bik.
Quack !

spegli ::

Medo še ni potrjen. Do 48k

Mvp88 ::

Jagdpanter je izjavil:

Ne vem zakaj imam občutek, da gremo počasi v medveda, če vam po pravici povem, si del mene želi, da gremo, kajti to je žal že moj drugi bik, ki sem ga zajebal, (nerealiziran profit). V tretje gre rado :)

No jaz sem samo totega zajebal pri prvem me ni blo zraven :D v bearu pa je tak fajn nove dobre projekte kupovat ki pridejo poceni ker ni navala pol pa keširaš v bullrunu. če ti rata seveda ta dobre vun poiskat.

Jagdpanter ::

Se strinjam, moj kolega je shortal nasdaq index, pol leta uspešno, na koncu pa popušil.

V prvem bullu sem bil prepozen na zabavo.

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Ta price action zadnji teden je čist divji. Pred kakim letom, bi na njem izgubil vse profite.

Mvp88 ::

COS danes na binance mozno da ista akcija kot vceraj GXC. Verjetno danes med 20:00 pa 21:00 mogocen vstop v trade za kaki 2x.

Phantomeye ::

_zdej_ bo sel eth dol, k sm ze nazaj kupil, ker sem cvikal -.-

spegli ::

MM hoče zgleda še stope pobrat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Jagdpanter ::

Kakšno je vaše mnenje o teh stop loss-ih? Jih dosti uporabljate? jaz jih po navadi ne, res pa je, da investiram v bolj "varne" kovance. Se mi zdi, da kiti samo shave-ajo te stope...

Kripto ::

Roke gor, roke dol...
gremo še mal dol.
Pod 50k ne more...pod 30k ne more,
100k zmore,
zdaj gre samo še gore.

Money is mindset!

Edorta ::

Po mojih izračunih smo v medvedjem trendu že od 10.11. So what?

Jagdpanter ::

Yeah, jaz pa balls deep in, boli me suljak, prej gremo v bear, prej začnem investirat svež kapital, itak je zadeva kr pregreta, glede na prejšnje bulle.

IL_DIAVOLO ::

Ape Heroes updatean roadmap na trello platformi:

https://trello.com/b/7vQkcmY5/ape-heroes
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

spegli ::

Tole bo še ena proba na 60k.

dope1337 ::

Mvp88 je izjavil:

Zdaj trenutno zgleda da ni taki naval. Recimo dtravel je prišo ven je zdaj nekje na 0.7, ido pa je bil 0.09. Zodium je bil 0.08 ido pa danes ko je priso na borzo je zdaj trenutno 0.48. Tak da nekega navala zelo vlkega trenutno ni.


To se bere vec ali manj kot katastrofalno, ce sm iskren xD vse kar na borzi kotira pod IDO ceno (spet odvisno od % alokacije seed/private/public ter plana sproscanja tokenov) na rok daljsi kot teden, dva ni dober znak, gledano na srednje dolgi rok
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

MaticSLO ::

90% uporabnikov ki trguje, izgubljajo denar. Na etoru imas uradne cifre, nekih 68% izgublja(ampak veliko jih izgubi vse, nekateri pa so v le malem profitu).

V kriptu sluzijo hodlerji, founderji in exchangi. Samo taksno sranje kot vi kupujete, vam tudi hodlanje ne bo pomagalo ker bo vecina coinov sla tako ali tako na 0.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaticSLO ()

PrihajaNodi ::

Pa slovenci sluzijo. % so smo na prvem mestu. Zakaj mislis da so stanovanja tako draga? Pride en borut pa kupi bajto s 500 evrov vlozka.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
866 / 1490
»»