» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
845 / 1490
»»

IL_DIAVOLO ::

NFT-ji fantje, NFT-ji. Tu je kes.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

Torej zdej je pa ze prevec napumpal in ne bos kupoval?

Tako kot recimo je Gala prevec napumpala pri 0.16$ nekaj dni nazaj?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Jutri zjutraj 56 500.

Zabijte danes v gto, gala, harmony pa shiba. Jutri pa rdeče sveče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Torej zdej je pa ze prevec napumpal in ne bos kupoval?

Tako kot recimo je Gala prevec napumpala pri 0.16$ nekaj dni nazaj?

Mam pravilo da zelenih dildotov ne lovim
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Slabo pravilo za kripto v zelo veliko primerih.

Ce mislis, da je "fair value" na x10 od trenutne cene, potem te ta 30% green candle ne bi smel zmotit.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Sem predolgo hodlal xtz... pa so traume. Tko kt perci ne bo vec eth ja prenasal okol

Pa ni samo 30 posto je 100 posto gor odkar sem ga kle omenu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Zlato pravilo trgovanja je več trejdov po nekaj procentov. No greed.

PrihajaNodi ::

Ne. Kupujem dipe ali pa icote. Pa rose mam tud tako inflacijo da bog se usmil...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BorutO ::

https://www.hotbit.io/exchange?symbol=S...

Evo ... milijon dolarjev. :D

Itak, da je nateg, tako kot prejšnji squid.

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Torej zdej je pa ze prevec napumpal in ne bos kupoval?

Tako kot recimo je Gala prevec napumpala pri 0.16$ nekaj dni nazaj?

Mam pravilo da zelenih dildotov ne lovim


Jaz imam sledeca pravila oz. strategije:

-Dumpaj kovanec, ce se ne premakne, magari v izgubi. Boljse 20%, kot 50%.
-Dumpaj 50% kovanca ko naredi x3.
-Dumpaj vse pri x10(ali se prej), malenkost pod vrhom ko veš da bo jutri vreden se manj.
-Lockane kovance ob polnem hypu unlockaj in se pripravi na lower high dump.
-Community kovanci so za pump in dump, ne hodlat.
-Profite nikoli ne prestavljaj v stable kovance, ampak tech kovance.
-Ne jemat profitov iz tech/metaverse kovancev.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

Tech kovanci so kaj?

IL_DIAVOLO ::

Btc :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

Zakaj pa je BTC "tech" kovanec?

IL_DIAVOLO ::

Je krajše, kot da bi ti napisal cel portfolio :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

Jaz upam, da mi pasji božiček prinese novega Cliota RS line. Dam mu en mesec časa. Začel je dobro.

https://poocoin.app/tokens/0x4d496efc21...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

https://www.coingecko.com/en/coins/aioz...

Tudi AIOZ se vraca iz brezna :)

Bought the ATH, bought the ATL lmao
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

Se spominjam, ko je sel btc iz 19k do 4k. In je znanec (ki ga kripto ni kaj posebej zanimal), da bo pocakal, da gre na 1k, potem pa zarine nekaj tisocakov notri. Seveda nikoli ni docakal tako nizke stevilke.

No, me zanima kaksno stevilko ima folk sedaj v glavi. Verjetno 10k.

Nasvet pesimistom. Ce gre pod 40k, zarinite notri nekaj tisocakov. Ofc, not a financial advice, lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

FireSnack ::

Mislim da smo v tej fazi da lahko rečem z veliko gotovostjo da pod 59k več ne more padit. Četudi je jutri ponedeljek in vsaka mala riba pričakuje padec. Mi strokovnjaki pričakujemo jutri noro zmerno rast. Bomo videli kdo ima prav tokrat.
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

Cardano holderji - ne pozabit delegirat svojih cardanotov, da boste sodelovali v SundaeSwap ISOju. Četudi gre cardano na 1$, bo lahko sundaeswap token toliko več vreden, da bo pokril ta minus in naredil še x5 na vse skupaj. Tako da tisti, ki samo gledajo na cardano ceno, nimajo pojma.

WAGMI.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

DeeJay ::

Dans launchal TemplarDAO na BSC.
Mel so mal drugačen launch brez presale.
Lahko si kupu samo 1 TEM na vsake 3 blocke (prvo uro, pol so sprostil). Štartna cena 1$, trenutno okol 600$
https://poocoin.app/tokens/0x19e6bfc1a6...

Men jih je uspel kupt v prvih 10 minutah 14 TEM, za vsega skupaj 0.1 BNB.
Zdej sm že exital (mal prehitro) s profitom 7.3 BNB (povprečna cena nekje 310$)
Vseen zadovoljen z izkupičkom.

OHM fork szn je nor.

Good luck!
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

DeeJay ::

Mal sm salty ker sm TEM prehitr prodal (zdej že 900$), sam jebat ga.... nikol ne veš.
Tale se je dans odpru, možnosti za presale so še. Drugega infa še nimam.
PegasusDAO
https://discord.gg/ZZkpbeVb
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

doktorproof ::

Tale ROSE, kaj je to? Zakaj tako raste? Je to samo trenutno in se bo dol vsulo ali ima razlog za tako početje?

Zgodovina sprememb…

janezvalva ::

doktorproof je izjavil:

Tale ROSE, kaj je to? Zakaj tako raste? Je to samo trenutno in se bo dol vsulo ali ima razlog za tako početje?

metaverse projekti so trenutno najbolj hype
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

doktorproof ::

Pa je potem to že mimo al bo šlo u božju mater?

IgorCardanof ::

Metaverse ni mimo. Bo pa počil tako kot vsak balon.

Trenutno popularni trendi so gaming/metaverse, ohm forks, memecoins, play2earn igre.

Trend, ki bo najprej umrl je seveda ohm forks, potem predvidevam play2earn igre. Prave dobre igre/metaverse bo pa seveda itak prvi večji adoption za crypto.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Kje moraš imeti ADA, da dobiš sundaeswap? Na Atomic je ok, al ne? Danes sem ga sicer malo dumpnil.
Ima še kdo danes kak problem s SOL transakcijo? Meni dve stojita že par ur.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

endelin ::

Hold!!

Blue30 ::

Machete je izjavil:

Kje moraš imeti ADA, da dobiš sundaeswap? Na Atomic je ok, al ne? Danes sem ga sicer malo dumpnil.
Ima še kdo danes kak problem s SOL transakcijo? Meni dve stojita že par ur.


Prenesi v NAMI, YOROI ali DAEDALUS wallet, priporočam Yoroi in se bo dalo stejkat v en Sundae Pool, dobijo se Sundaeswap tokeni, native exchange tokeni, kot so UNI, 1INCH, SUPER, CAKE itd...

janezvalva ::

jaz sem dobil MEX kovance, ker sem hodlal EGLD V denarnici...
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Hepanlol ::

Farmaj MEX na Maiar DEX-u, folk že nekaj dni vleče ven nor APY (in še nekaj tednov ga bo).


Ej, Cardano freaki, glede stejkanja in Sundaeswap airdropa. Saj ni pomembno v katerem poolu delegiraš ali?

Blue30 ::

Hepanlol je izjavil:

Farmaj MEX na Maiar DEX-u, folk že nekaj dni vleče ven nor APY (in še nekaj tednov ga bo).


Ej, Cardano freaki, glede stejkanja in Sundaeswap airdropa. Saj ni pomembno v katerem poolu delegiraš ali?


Seveda je, novi so izbrani...

https://sundaeswap-finance.medium.com/m...

shiller1 ::

Yo, p2e igre so zdej nor hype. Crabada x50, Tus x80, WarOfTribes x100 v 3eh dneh. 23. novembra pride nova p2e igra, whitelist je še zmer možn.

Dajem svoj referral: https://realrealm.io/WHI6VBVOK

Hepanlol ::

Blue30 je izjavil:



Seveda je, novi so izbrani...

https://sundaeswap-finance.medium.com/m...


Uf, hvala, prej sem ravno zastejkal v "Into the Cryptoverse #2" poolu, tko da bom očitno moral menjat, saj #2 ni na tem seznamu, 1-ka pa je na #6 mestu. Kak nasvet v kterga, če ima še kak kaj lufta?

IgorCardanof ::

Vredu je tudi v Into the Cryptoverse 2 pool. Je povedal Benjamin v zadnjem videu.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

https://adapools.org/pool/a89b863738383...

vsak odobren ima sundaeswap ikono gor....jaz bom v CCV3 in PAUL, mogoče razdelim v tri...

IgorCardanof ::

Jaz sem razdelil v 4, da razporedim tveganje. Bo pa z lansiranjem sundaeswapa zagotovo hud hype na cardano in december bo Cardano mesec. Pričakujem selitev večine projektov iz BSC, Solane in Avaxa na Cardano v roku 3-4 mesecev.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

IgorCardanof je izjavil:

Jaz sem razdelil v 4, da razporedim tveganje. Bo pa z lansiranjem sundaeswapa zagotovo hud hype na cardano in december bo Cardano mesec. Pričakujem selitev večine projektov iz BSC, Solane in Avaxa na Cardano v roku 3-4 mesecev.


Aha, npr. od CCV (Dan) imajho vsi pooli sundae ikono, torej so vsi vključeni.

Kje pa se vpiše količina, ki jo želiš stejkat? Meni kar vse skupaj vzame, to pa ne bi rad..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue30 ()

Hepanlol ::

Hvala obema, bom kar ostal v Benjaminovem #2 torej, sem videl zdaj tudi potrdilo iz njegove strani v omenjenem videu, juhuu.

Ej, kake pa so prednosti razdelitve delegacij v več poolov, bodo pooli dobili različne količine (proporcionalni delež v poolu na posameznika) aidropanih coinov?

IgorCardanof ::

Baje da lahko na enem walletu delegiraš le v en pool naeankrat. Vsaj tako piše na Yoroi walletu.
Sam imam več walletov, pa potem v vsakem delegiram v drug pool.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Hepanlol ::

Ok, razumljivo, samo kake prednosti so pri taki razdrobitvi delagacij v primerjavi z enim staking kupčkom v eni denarnici? Razporejeno tveganje, kakšno?

IgorCardanof ::

Nevem če sploh so kake prednosti. Če nima veze v katerem cardano poolu delegiraš in šteje samo koliko ade delegiraš skupno, potem nima smisla razparcelirat itak. Samo nisem ziher če bo res samo tako razporejeno, ali bo še kak drug catch.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

Saj to menda gre po FCFS metodi, tako da menda si ti resni pooli ne bodo izmišljevali nekaj... :)

Hepanlol ::

Aja, da bi bil kak skriti catch, dvomim. Kakorkoli, sam sem zastejkal cel kupček skupaj, torej itak ne morem odstejkati in razdeliti min 14 dni, tako da bo kar bo, hvala za asistenco :)

Glede MEX-a, folk res farma neverjetne vsote dnevno, kar je dejansko redkost za take established projekte, kot je Elrond. Ponavadi tak astronomski APY najdeš le pri kakih ponzi šitkojnih in ne pri top 30 kojnih.

Blue30 ::

Hepanlol je izjavil:


Glede MEX-a, folk res farma neverjetne vsote dnevno, kar je dejansko redkost za take established projekte, kot je Elrond. Ponavadi tak astronomski APY najdeš le pri kakih ponzi šitkojnih in ne pri top 30 kojnih.


Povej več :)

Hepanlol ::

MEX (token nativnega Elrond DEX-a) je bil airdropan Elrond stejkerjem, zdaj pa lahko s temi zaklenjenimi MEX tokeni farmaš in povečuješ svojo MEX vrečo. Egold/MEX pool ima npr. še vedno 3000% APY, če pa zakleneš nafarmane MEX nagrade za leto dni pa se ta APY podvoji, torej 6000% APY. Vmes pa je MEX listal na tem Maiar DEX-u in naredil skoraj 10x, tako da folk, ki farma, služi mastne nagrade (vsaj po trenutnih MEX cenah). Sicer bo inflacija tokena ogromna, tako da ta raven cene verjetno ne bo vzdržala ob odklepu nagrad, bodo pa te odklepali dokaj počasi, tako da nikoli ne veš. Pač, če ima kdo MEX od Elrond stejkanja, je skoraj greh, če trenutno ne farma in compounda nazaj v pool.

hamez66 ::

IgorCardanof je izjavil:

Cardano holderji - ne pozabit delegirat svojih cardanotov, da boste sodelovali v SundaeSwap ISOju. Četudi gre cardano na 1$, bo lahko sundaeswap token toliko več vreden, da bo pokril ta minus in naredil še x5 na vse skupaj. Tako da tisti, ki samo gledajo na cardano ceno, nimajo pojma.

WAGMI.



Kdaj bo to?

Sej se splača stejkati te cardanote, pa greš lepo mirno short na futuresih, pobiraš fundinge, pa še zastonj coine dobiš. Sam sej ti to že znaš :)

IgorCardanof ::

Splaca se farmat le Elrond/usdc pool pomoje in hitro dumpat nagrade. Tole je le se eden izmed mnogi primerov pretiranega ponzi yield farminga, ki se ne bo koncal dobro. Mex ima pa tudi ze 2mlrd market capa.

Take stvari laufano, samo donler nov folk hodi noter. Se pa siri beseda o tej priloznosti kar hitro, tako da nekaj ljudi bo se vstopalo v tale ponzi.

Token je pa klasicno useless ane? Governance?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Hepanlol ::

IgorCardanof je izjavil:

Splaca se farmat le Elrond/usdc pool pomoje in hitro dumpat nagrade. Tole je le se eden izmed mnogi primerov pretiranega ponzi yield farminga, ki se ne bo koncal dobro. Mex ima pa tudi ze 2mlrd market capa.

Take stvari laufano, samo donler nov folk hodi noter. Se pa siri beseda o tej priloznosti kar hitro, tako da nekaj ljudi bo se vstopalo v tale ponzi.

Token je pa klasicno useless ane? Governance?


Težko reči, kaj se splača in kaj ne. Če si dobil MEX kojne airdropane za đabe, jih lohk tud stejkaš in ne provajdaš likvidnosti, torej ne prevzameš nobenega dodatnega tveganja, aka impermanent loss ipd. Je pa v tem primeru APY "samo" 600% oz. 1200% ob 2x zaklepu. Yield ponzi ok, bo pa supply deflacijski čez leto dni, ko bodo MEX kojni burnani za feeje pri uporabi DEX-a (+ governance ja). Kakorkoli obrneš, če se greš to degen yield sceno, raje zaupam top 30 projektu, kot pa nekemu obskurnemu šitkojnu/projektu. Itak pa je skoraj vse odvisno od Maiar DEX adopcije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hepanlol ()

IgorCardanof ::

Hepanlol je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Splaca se farmat le Elrond/usdc pool pomoje in hitro dumpat nagrade. Tole je le se eden izmed mnogi primerov pretiranega ponzi yield farminga, ki se ne bo koncal dobro. Mex ima pa tudi ze 2mlrd market capa.

Take stvari laufano, samo donler nov folk hodi noter. Se pa siri beseda o tej priloznosti kar hitro, tako da nekaj ljudi bo se vstopalo v tale ponzi.

Token je pa klasicno useless ane? Governance?


Težko reči, kaj se splača in kaj ne. Če si dobil MEX kojne airdropane za đabe, jih lohk tud stejkaš in ne provajdaš likvidnosti, torej ne prevzameš nobenega dodatnega tveganja, aka impermanent loss ipd. Je pa v tem primeru APY "samo" 600% oz. 1200% ob 2x zaklepu. Yield ponzi ok, bo pa supply deflacijski čez leto dni, ko bodo MEX kojni burnani za feeje pri uporabi DEX-a (+ governance ja). Kakorkoli obrneš, če se greš to degen yield sceno, raje zaupam top 30 projektu, kot pa nekemu obskurnemu šitkojnu/projektu. Itak pa je skoraj vse odvisno od Maiar DEX adopcije.


V tem primeru si zelo izpostavljen gibanju cene tokena. In če je večina ljudi tu notri, da farma Elrond/USDC in dumpa nagrade, bo šla cena tokena dol. In to da cena tokena pade za 50% ali pa 90% se veliko bolj pozna kot to, da imaš APY 600%.

Je risky itak. Vsak se naj sam odloči kako bo to igral. Po mojih izkušnjah ti ponziji dobro laufajo nekaj časa, potem pa se sesujejo. Le nekaterim uspe, da naredijo ta svoj sistem dovolj "vzdržen".
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Hepanlol ::

Niti ne za "zgodnje investitorje", nagrade se odklepajo počasi (začetek odklepa teh je komaj čez leto dni, če me spomin ne vara), prav tako se odklepajo počasi originalni airdropani MEX kojni. Npr. kmalu se bo odklenilo 10% airdropanih kojnov, tako da pač odstraniš iz stejkanja teh 10% in dumpneš, ostalih 90% pa imaš itak zaklenjenih še nekaj mesecev, tako da z njmi ne moreš nič drugega, kot pa farmati. In ta cikel ponoviš ad nauseam. Tako da lahko tveganje nihanja zminimaliziraš, saj lahko odstejkaš kadarkoli. Večje tveganje pa vsekakor obstaja za osebe, ki so naknadno vstopile v to yield norijo in so nabasale svoje MEX vreče po 10x premium ceni. Na roko pri tej situaciji gre predvsem to, da lahko farmaš z zaklenjenimi tokeni. Saj moj prvotni "obrazložitveni" post je letel predvsem na Elrond stejkerje, ki so MEX dobili za đabe, za outsajderje je ta valček precej bolj turbolenten.
««
845 / 1490
»»