» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
800 / 1489
»»

KakoLepo ::

obstaja resnicen projekt meta oziroma metaverse, v to kategorijo spada ogromno stevilo kovancev, saj jih lahko poisces na coinmarketcap ali coingecko po kategoriji. Zlo veliko jih je. To ni en kovanc, gre za projekt kjer sodeluje ogromno kovancev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Night King ::

it's going to be a long long long weekhand

p.s. kje je Mando

Zgodovina sprememb…

vrunc ::

Kdaj sedaj prodati Flokija 8-O

Night King ::

Nikoli..to je kot zlato

IgorCardanof ::

vrunc je izjavil:

Kdaj sedaj prodati Flokija 8-O


Vprašaj me čez 2 tedna, pa ti bom povedal, da sem prodal na vrhu.

Memeportfolio je trenutno:
Floki, DogeKwon, Polydoge, KuroShiba, Dogelon Mars, Cummies, Cashcow, CateCoin, NyanCat in še nekaj ostankov iz prejšne sezone, kar se itak ne bo nikoli več pobralo najbrž.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

KakoLepo ::

vrunc je izjavil:

Kdaj sedaj prodati Flokija 8-O

cak mal, a ti prodajas vse naenkrat? Drugac pa kdaj prodajat. Enostavno, ko pade pod trendlinijo ali pa ko vidis, da je kak drug kovanc zacel outperformat in potem prestavis v druzga. Ampak pri teh manjsih kovancih je mal bolj rizicno gledat tehnicno analizo, ker ni dost likvidnosti in lahk en kit odloci. Zato je pomoje najboljs ce manjse kovance prodajal po malem, kupis spodaj, prodajas zgoraj, nastimas si po katerih cenah ti proda.

Kje videti graf, ce ga ni na tradingview? to je tudi dost teh dex chartov, razne strani kot so dex guru, poocoin , dextools app, dex labs

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

KakoLepo ::

PrihajaNodi, ce lahko prosim prides v sosednjo temo, ki sem jo odprl, gre za racunalniske viruse, s katerimi imas izkusnje. Morda imas rad piskote in se spoznas na to.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Kripto mesi ::

Kako lepo je bilo brez nabijanja akvafreša...

KakoLepo ::

v vsaki negativni situaciji poskusi najt kaj dobrega. Vse je za nekaj dobro, tudi ti, nodi, ali pa kdo drug.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Frizerka ::

KakoLepo je izjavil:

vrunc je izjavil:

Kdaj sedaj prodati Flokija 8-O
... Drugac pa kdaj prodajat. Enostavno, ko pade pod trendlinijo...

Ampak trendlinija se hitro premakne. Npr. z 0,30 na 0,29, pa je spet nad linijo. kaj pol?

KakoLepo ::

Pri vecjih marketcap kovancih je manj volatilno, vsaj ponavad, in tam se gleda zakljucek svece. pac pocakas da je bolj ziher, vstopas samo v primerih ko je vecja verjetnost, kovancev in priloznosti je itak malo morje. Ne rabis vsega trejdat. Pri mejhnih kovancih pa je drugace. Tam se vstopa z zelo majhnim zneskom.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

KakoLepo ::

Drugac pa v prihodnosti bo vedno vec otrok, ki se bodo rodili s sposobnostjo astralne projekcije. To pomeni napredek, saj ne bo vec hekanja, zarad astralne projekcije se bo nemogoce skrivat. Drugac to ze zdaj nekateri ljudje obvladajo, ce ne veste kaj je astralna projekcija, preberte na netu, prakticno to pomeni, da gres lahko izven telesa kamorkoli na svetu. Pogleda cez zid, kaj se tam dogaja. Ampak samo v moralne namene, brez izkoriscanja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

KakoLepo ::

Vsaka oseba je povezana prek kvantne fizike, teorija super strun pravi, da je vse med sabo povezano. Med nami so nevidne niti, vse je eno, vse povezano. Zato ce nekdo ne zeli dobro drugim, si v bistvu ne zeli dobro sebi. Zato vas se enkrat opozorim, svetloba ima vec zascite. sile teme pa vas izkoristijo v sebicne namene. vasa svobodna volja je kaj boste poceli. Drugac pa je vse tole le igra, iluzija. Bolj pomembno je kaj je po tej igri, saj zavest zivi vecno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Night King ()

Frizerka ::

Dobro povedano. Podobna zadeva je z lasmi, ki so neke vrste kozmične antene, preko katerih komuniciramo in zaznavamo negativne misli drugih ljudi. Zazo je ravno pri takšnih špekulacijah z digitalnimi valutami misli drugih težje razbrati, saj se frekvence, ki jih sprošča procesor in ostale komponente in optična vlakna prepletajo, posledično pa se nit teh misli izgubi. Lasje se s temi frekvencami ne uspejo povezati, zato so tudi kripto špekulacije toliko težje. Kar poglejte primere volatilnosti valut in procent vlagateljev s krajšimi lasmi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Frizerka ()

KakoLepo ::

Dobro si povzel komentarje drugih, jih predstavis kot svoje?. A ves, da je to ena izmed znacilnosti sociopatov. Ne recem, da si, ampak mozno pa je. katero uporabnisko ime je bilo prej namest "Frizerka"?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Frizerka ::

Bilo je Uhec, frizerka pa je rahlo bolj komično. Kot tvoje nebuloze, pa brez zamere seveda. :)

IgorCardanof ::

Frizerka je očitno nekdo, ki je med nami že dalj časa. Kdo je to?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

KakoLepo ::

Sej lahko sam preveris, pojdi do kaksne skupine, pa lahko nareditie eksperiment, v vec razlicnih sobah, ce lahko tisti ljudje, ki izventelesno potujejo, ce lahko vidijo drugo osebo v drugi loceni sobi kaj dela. Tega je vse vec, temu pravijo astralna projekcija. Sej mas na balkanu ogromno tega, lahk pogledas na netu ljudi, tudi na youtube so. preveri, inteligenti ljudje dvomijo ampak tudi preverijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

Aston_11 ::

KakoLepo je izjavil:

inteligenti ljudje dvomijo ampak tudi preverijo.
Kako se to objektivno preveri?

Frizerka je izjavil:

Podobna zadeva je z lasmi, ki so neke vrste kozmične antene, preko katerih komuniciramo in zaznavamo negativne misli
Plešasti so torej neobčutljivi na negativne misli drugih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Frizerka ::

pff, po tej teoriji ravno obratno. So kot kure brez glave

KakoLepo ::

Rabis dokaze. kako lahko dokazes. Enostavno. Ce je oseba zaprta sama v sobi, je nihce ne vidi, potem pa oseba ki izventelesno potuje, lahko opise vsako malenkost in potem lahko preverijo ce je res. lahko recimo posname na kamero, kaj je oseba v zaprti sobi pocela. Potem oseba, ki potuje izventelesno opise kaj se je tam dogajalo, potem pa skupaj pogledajo na kamero, posnetek ce je bilo res tako kot je opisal.

Seveda tega ne podpiram, razen, ce ti druga oseba dopusti. Drugac pa ne podpiram, da bi se to pocelo kar tako brez privolitve drugih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

endelin ::

Baje je optimalen delež pasjega sklada 2/3 celotnega blockfolia

IgorCardanof ::

Sezona ohm forkov se je za nekatere obrnila na slabše. Danes je AnubisDAO rugpullal za 60m dolarjev. Kot sem rekel, je wild west tole. AnubisDAO je komaj imel izdelano spletno stran. Ampak požrešnost ne pozna meja.


https://etherscan.io/address/0x9fc53c75...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

LovRo11 ::

Začneš z 10% portfolija, čez nekaj tednov je pa 2/3 portfolija...


... čez dodatnih nekaj tednov pa sam še 5%.

kow ::

Matr... tolk hitr pa se Powell ne zna printat, ko grejo nasi portfelji gor...

KakoLepo ::

Alt, kaj pa tebe tako moti, ko predlagas izbris. ampak imas ocitno zelo selektiven izbor, kateri uporabniki te motijo. ker na tak nacin se izdas, da te doloceni uporabniski racuni ne motijo ne glede na to ce pisejo o nadnaravnih moceh las. kajne? dejte se mal naucit psihologije, ce se ne znate vzivet v druge, bo pac potrebno nastudirat psihologijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kow ()

IgorCardanof ::

Memecoinerji, še je čs, da izpolnete formo in dobite floof solana airdrop.

https://twitter.com/FLOOF_SOLANA
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IL_DIAVOLO ::

vrunc je izjavil:

Kdaj sedaj prodati Flokija 8-O


Pred koncem leta zagotovo ne. 30B marketcap bo prebil brez tezav.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

FireSnack ::

Mislim da smo mi hodlerji Shibe na dolgi rok kar zadeli naložbo. Pa lep vikend vsem!
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

Tako nekako. Nakup shibe se mi trenutno zdi kot nakup Bitcoina, ko je bil 1000$.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

KakoLepo ::

kriptomesi, ugotovil sem, da citiras uporabniski racun, v citat pa napises nekaj kar citirani sploh ni napisal. Se ti zdi to uredu? Sumim, da se prijavis na racun kriptomesi z namenom tecnarit (poglej zgodovino svojih komentarjev) sumim, da uporabljas drug racun ali vec racunov. Ocitno te to moti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

IgorCardanof ::

KakoLepo je izjavil:

kriptomesi, ugotovil sem, da citiras uporabniski racun, v citat pa napises nekaj kar citirani sploh ni napisal. Se ti zdi to uredu? Sumim, da se prijavis na racun kriptomesi z namenom tecnarit (poglej zgodovino svojih komentarjev) sumim, da uporabljas drug racun ali vec racunov. Ocitno te to moti.


Imam samo ta račun. Ne pišem pod nobenim drugim.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

KakoLepo ::

IgorCardanof je izjavil:

KakoLepo je izjavil:

kriptomesi, ugotovil sem, da citiras uporabniski racun, v citat pa napises nekaj kar citirani sploh ni napisal. Se ti zdi to uredu? Sumim, da se prijavis na racun kriptomesi z namenom tecnarit (poglej zgodovino svojih komentarjev) sumim, da uporabljas drug racun ali vec racunov. Ocitno te to moti.


Imam samo ta račun. Ne pišem pod nobenim drugim.

a si ti kriptomesi, lol?

KakoLepo ::

Ocitno si se podzavestno najdu v komentarju? Kajne kripto messi oziroma ti si bolj Tezos Jeff ali kako se nam zelis predstavit tukaj? Ja, ce imas vpn, lahko menjas osebnosti, kaj ni to lepo, precudovito. Kje pa je Nodi, ne bo nic komentiral o tistih racunalniskih virusih? Se je potuhnil, namest tega pa je prisel odvetnik kriptomessi, preusmerjat pozornost drugam.

Leko ::

KakoLepo je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

KakoLepo je izjavil:

kriptomesi, ugotovil sem, da citiras uporabniski racun, v citat pa napises nekaj kar citirani sploh ni napisal. Se ti zdi to uredu? Sumim, da se prijavis na racun kriptomesi z namenom tecnarit (poglej zgodovino svojih komentarjev) sumim, da uporabljas drug racun ali vec racunov. Ocitno te to moti.


Imam samo ta račun. Ne pišem pod nobenim drugim.

a si ti kriptomesi, lol?

Verjetno je pomešal iz katerega računa se oglaša. Itak ste tukaj samo dva, trije, ki se oglašate samo pod drugimi imeni.
Imaš prav ni potrebno veliko, da kmalu vidiš način pisanja in veš kdo je kdo.

KakoLepo ::

Drugac pa, da ne bos mislil, da ti ne zelim dobro. Jaz ti zelim dobro, resnicno, prisezem. Zato je moj dobronameren nasvet, pomagaj si dokler lahko. Ne vem kako naj ti dokazem, sej vsi vidite kako hitro se svet spreminja, prihaja cist nova doba. vec fotonov in energije, ki deluje po principu brezzicnih signalov, potuje tudi do vas, tudi ce ste v stanovanju. to pomeni, da je resnicno boljse, ce spremenite nacin svojega dela.

Da ne bo kdo mislil, da jaz zelim, da bi vi prenehal opravljat svoje delo ali poslanstvo. Ne, ker to je vtikanje v svobodno voljo. Tega ne zelim. Tole, kar sem napisal je dobronamerno. kar zelim povedat je, da je boljse ce se vsaj mal prilagodite novim casom. Ce zelite seveda. jaz vam nic ne morem niti ne zelim ampak prihaja nova doba in nove generacije, to pomeni, da stare, zastarele metode bodo imele vse manj ucinka.

FireSnack ::

Nekateri uporabniki imajo že nekaj časa hude psihične težave. Treba je razumet da je v tem času nekaterim težko in zato jaz takih psihopatov kot je multiaccounter Jeff Tezos ne obsojam. Nekaj časa bo še, potem pa bo tako ali tako končal zgodbo. Če me razumete.
Preprodajalec NFT umetnin

KakoLepo ::

Ok, ampak to, ce ima nekdo psihocne tezave, to je le zacasno, relativno kratek cas, kot del igre, del predstave v tej iluziji, z namenom pridobit cim vec izkusenj in se na podlagi tega naucit. Jaz priznam, da sem se ogromno naucil zarad nekaterih oseb tukaj. ogromno. To sem dojel, da je vse visja sila, mi si v bistvu nevede medsebojno pomagamo pridobit nove izkusnje, se kej naucit iz tega in polsedicno je to velik potencial za napredek. pomoje se tudi ze poznamo iz prejsnih zivljenj. sem 90 procentov preprican v to. Ajd, uzivejte.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

Leko ::

KakoLepo je izjavil:

Ok, ampak to, ce ima nekdo psihocne tezave, to je le zacasno, relativno kratek cas, kot del igre, del predstave v tej iluziji, z namenom pridobit cim vec izkusenj in se na podlagi tega naucit. Jaz priznam, da sem se ogromno naucil zarad nekaterih oseb tukaj. ogromno. To sem dojel, da je vse visja sila, mi si v bistvu nevede medsebojno pomagamo pridobit nove izkusnje, se kej naucit iz tega in polsedicno je to velik potencial za napredek. pomoje se tudi ze poznamo iz prejsnih zivljenj. sem 90 procentov preprican v to. Ajd, uzivejte.

Ni začasno verjemi. Nekateri se ne bodo nikoli naučili.

IgorCardanof ::

Kaksen drug account?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

KakoLepo ::

Nikoli je mal prevec dolg doba. ampak hopla, cas ne obstaja. In telo dobis le zacasno na posojo, telo v bistvu sploh ni materija ampak so atomi sestavljeni iz zgoscene svetlobe, iz teh manjsih delcev. To je vse iluzija za clovesko oko. Nekdo je pac programiral cloveske cute za zaznavanje na dolocen nacin. Jaz mislim, da je kreator univerzuma najboljsi programer v univerzumu. Tudi clovek ima del kreatorjeve iskre v sebi in jo lahko nadgrajuje do te mere, da scasoma, po dolocenih inkarnacijah in izkusnjah lahko napreduje do te mere, da lahko z zavestjo ustvarja vedno vec, dokler enkrat ne pride do stopnje evolucije, ko lahko ustvarja svoj univerzum. Tudi v teoriji obstaja ogromno univerzumov in v vsakem so drugacni pogoji, kot jih kreator ustvari po svoji ideji. Na tej stopnji clovek dela za lambo, lahko vec let. Na tisti visji stopnji pa ga lahko kar sam kreira, vse kar si zazeli. Tudi tale univerzum je kreiran na podlagi tega, kako si je napredna zavest zamislila univerzum.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

ViperR ::

Malo ste ze teski s temi neverending filozofiranjem.

l0g1t3ch ::

Lepo raste :)

PersonaRuda ::

Žalostna novica za mene. Skycoin bo čez 1 teden delistan iz Binance. :'( Novica je stara par ur, kovanec pa je v tem času že naredil -40%. To bo pogreb. Sicer se še bo prodajal na drugih obskurnih borzah, vendar nekega uspeha jaz v tem kovancu več ne vidim. Rešil sem kar se je rešiti dalo (prodal vse kovance pod ceno) in ta sredstva razpršil v nove shitcoine. Če bo čez nekaj časa SKY konkretno padel, imam namen narediti buyback in kovance prenesti nazaj v cold wallet.

IL_DIAVOLO ::

Zakaj delistan? Je to pogosta praksa?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Amdforce ::

PersonaRuda je izjavil:

Žalostna novica za mene. Skycoin bo čez 1 teden delistan iz Binance. :'( Novica je stara par ur, kovanec pa je v tem času že naredil -40%. To bo pogreb. Sicer se še bo prodajal na drugih obskurnih borzah, vendar nekega uspeha jaz v tem kovancu več ne vidim. Rešil sem kar se je rešiti dalo (prodal vse kovance pod ceno) in ta sredstva razpršil v nove shitcoine. Če bo čez nekaj časa SKY konkretno padel, imam namen narediti buyback in kovance prenesti nazaj v cold wallet.



Crap....upam da nisi imel prevelikega vložka notr.

PersonaRuda ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zakaj delistan? Je to pogosta praksa?

Binance Will Delist DLT, GVT, SKY & POA on 2021-11-05
https://www.binance.com/en/support/anno...

PersonaRuda ::

Amdforce je izjavil:


Crap....upam da nisi imel prevelikega vložka notr.

Dejansko je to bil moj paradni kovanec in sem imel več kot 90% sredstev investiranih v ta kovanec. Le mali del še v par ostalih shitcoinov. Sedaj sem z minusom prodal in razpršil ta denar v kovance, katere sem že prej imel nekaj kupljenih.

Drugače pa: shit happens :) :8)

TheMentor ::

nov trend....vse kar se konča z zilla

IL_DIAVOLO ::

https://coinmarketcap.com/currencies/sq...

Tega sem dejansko gledal. That hurts ;((
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
800 / 1489
»»