» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
746 / 1452
»»

link_up ::

uvodV?? je izjavil:

Super sedaj imamo ze 2 charterja. Ali je pa je vodni prijatelj uporabil napacen racun.


bistveno visji doprinos, kot ugibanje kaj se dogaja s kovanci. :)
In and Out

Mato989 ::

Ma kdo za Pancakeswap kak graf? =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GupeM ::



Graf je, koliko je vreden boš pa že sam vedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

maldic ::

Mato989 je izjavil:

Ma kdo za Pancakeswap kak graf? =)

 cake/usd

cake/usd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

Motion ::

 cake/usdt

cake/usdt


Zgleda da zna in lepo gor. Tja do 60 usd v naslednjih tednih, če prebije trendlinijo ki jo je zarisal maldic

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Mato989 ::

Torej se zdaj ne splača kupovat ker je glih na resistance liniji oz. pod trend linijo... če pa prebije pa buy =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

maldic ::

 ftt/usd

ftt/usd



ja, mato. gre se za verjetnosti, kaj je bolj verjetno, tko da ja.

Ftt/usd tudi narisana trendlinija, ki se spusca, ftt se jo je dotaknil, zaenkrat ni slo skozi. Potreben je zakljucek svece nad narisano spuscajoco se trendlinijo.

 xyo/btc

xyo/btc



xyo/btc trenutno sedi na eni izmed fibonnacijevih crt. Zaenkrat caka tam, odisno kaj bo btc delal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

oracle ::

Mato989 je izjavil:

Torej se zdaj ne splača kupovat ker je glih na resistance liniji oz. pod trend linijo... če pa prebije pa buy =)

A nisi že kupil ko je prebil 42k?

bozicek ::

Aqua zakaj si zamenjal nick?
Darila letos samo za poredne

Aquafriend ::

sajba10 je izjavil:

Povzetek pogovora dveh YT BitBoy-The Moon, napoved (BitBoya) kaj bi lahko bilo še IN do konca meseca septembra: 1. AMP, 2. CARDANO 3. XRP. Sploh na XRP je mahjen- ker po njegovo ob razglasitvi sodbe in porazu SEC-a bo valuta XRP poletela v nebo (12x in več do konca tega bull obdobja). V dveh od treh imam nekaj naloženega. Pa da vidimo??

Lepo. Bitboycek se je spet izkazal kot kontraindikator, xrp je takrat padel. Zdaj pa je izsel nov video bitboycka, ki gostuje na na yt kanalu od carl the moon. V naslovu videoposnetka pa pise, kako vas bo solana vredna 1000 dolarjev naredila bogate, zraven pa nasmesek bitboycka. Sicer tudi zelo zanimiv timing za taksno trditev, ob vseh teh tezavah solana networka. Namrec, se vedno ni mozno prenest solano na binance, pise, da je network preobremenjen. Ali se bo tudi tokrat bitboycek izkazal kot kontra indikator bomo videli. Sicer ga ne morem obsojat, ker ga mogoce whali hecajo. Po drugi strani pa mi je ze malo sumljiv, saj si je izbral neposrecen cas za shillanje solane.

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Kaj mislite, gre ETH nazaj testirat 4000$ mejo ?

sajba10 ::

Ja včasih se zdi, da govorijo (YT influencerji) kar neki, brez podlage, to je pač njihovo mnenje ali pa od nekoga plačano :)

PrimoZ_ je izjavil:

Kaj mislite, gre ETH nazaj testirat 4000$ mejo ?


Dosti debat je tudi ali bo prej BTC na 100 k $ ali ETH na 10 k $? Hm, hm, hm...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sajba10 ()

Motion ::

Aquafriend je izjavil:

sajba10 je izjavil:

Povzetek pogovora dveh YT BitBoy-The Moon, napoved (BitBoya) kaj bi lahko bilo še IN do konca meseca septembra: 1. AMP, 2. CARDANO 3. XRP. Sploh na XRP je mahjen- ker po njegovo ob razglasitvi sodbe in porazu SEC-a bo valuta XRP poletela v nebo (12x in več do konca tega bull obdobja). V dveh od treh imam nekaj naloženega. Pa da vidimo??

Lepo. Bitboycek se je spet izkazal kot kontraindikator, xrp je takrat padel. Zdaj pa je izsel nov video bitboycka, ki gostuje na na yt kanalu od carl the moon. V naslovu videoposnetka pa pise, kako vas bo solana vredna 1000 dolarjev naredila bogate, zraven pa nasmesek bitboycka. Sicer tudi zelo zanimiv timing za taksno trditev, ob vseh teh tezavah solana networka. Namrec, se vedno ni mozno prenest solano na binance, pise, da je network preobremenjen. Ali se bo tudi tokrat bitboycek izkazal kot kontra indikator bomo videli. Sicer ga ne morem obsojat, ker ga mogoce whali hecajo. Po drugi strani pa mi je ze malo sumljiv, saj si je izbral neposrecen cas za shillanje solane.



A se ne za Bitboya govori da shila da lahko potem dumpa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

vaščan ::

Solano kupil 2dni nazaj pri 146. Čakam da se prebije ampak jo vsakič na 160 ustavijo. Kaj mislite kaj bo s to solano v naslednjih dneh. A se jo splača prodat na 160 in počakat možen dump na 125 al tega filma ne bomo vidl?

energetik ::

Glede na indikatorje bi rekel, da bo morda še pumpnila do prejšnjega ATH v naslednjih dneh. Če ga prebije, še kaj više, sicer pa je vsekakor možna korekcija na 125 in še niže. Če pogledaš 1W sveče je še vedno skrajno napihnjena in bi bila korekcija do nekje 70 povsem normalna stvar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Senior Dev ::

Če gre BTC x10 ali /10, grejo nepremičnine vsekakor vsaj x10 v naslednjih 5-10 letih. Zagotovite si jih nekaj že danes iz naslova dobička! Ne odlašajte! Vsaka dodatna nepremičnina je zlata naložba...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

lazni ::

PrihajaNodi je izjavil:

Elrond majo pa romuni cez. Slika iz Untold festivala
https://ibb.co/nzST069

Mina se akumuluira na 5.77 in 5.66 nato pa se gre na 7 usd+

To! Potem se bova midva nodi v takem Urusu vozila. Go Mina.

Aquafriend ::

thecryptosniper z novim videom, pokaze obe moznosti, bearish in bullish, do kam gre lahko cena.

Aquafriend ::

 cme btc

cme btc



btc cme futures, graf, ki je ze bil objavljen. Ampak samo, da veste, ce se izpolni ena izmed njegovih opcij, bearish head and shoulder, od kje je dobil priblizno 35k usd. Na grafu je tam nekje spodnji suport, trenutno. Se pa dviguje kot posevna narascujoca trendlinija tam spodaj. Drugac pa za bullish more narest breakout nad zgornjo narisano spuscajoco se trendlinijo.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Če BTC pade na 35k pol grem all in z USDC!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto mesi ::

Vedno je najboljse napovedati obe opciji, saj se takrat ne mores zmotiti. Brihtni tile vedezevalci!

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Vsi profesionalci trejdajo tako, da vzamejo v zakup obe moznosti, s tem, da si izracunajo verjetnost, koliko je moznosti, da se zgodi prva opcija ali druga opcija. Ce ima opcija verjetnost od 65 procentov pa do 90 procentov potem se seveda splaca iti v trejd, z risk managementom. Drugac pa je vstop in izstop na pomembnih tockah, kjer je rizkiko najmanjsi in risk/reward ratio visji.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

No, evo, zdaj vidim, da je tudi omenil v videu, da je btc dosegel zlati rez, fibonnaci. Takrat ko je sel nad 51k usd, potem pa je 6. septembra dumpnil na judovsko novo leto.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Mato989 je izjavil:

Če BTC pade na 35k pol grem all in z USDC!

USDC je ultimativni hranilec vrednosti. Pa ne da si falil nakup na 29k? :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

simbiont ::

Gledam BTC graf... dogajanje od avgusta dalje se mi zdi krajša ponovitev Wyckoffa iz začetka leta. V prihodnjih dnevih pričakujem padec BTCja, v tem primeru zna biti spodnja meja 38k ali celo 35k.

Aquafriend ::

Vidm en nov kovanc ful zrastu. Pa pogledam o cem se gre. Pise, da kovanc kao matematicno garantira vsaj 9 procentov rasti na priblizno vsake 4 ure. A je to sploh mozno? Pa ne zelim ga reklamirat pa tudi ne priporocat.

kamiKaZaA ::

Aquafriend je izjavil:

Vidm en nov kovanc ful zrastu. Pa pogledam o cem se gre. Pise, da kovanc kao matematicno garantira vsaj 9 procentov rasti na priblizno vsake 4 ure. A je to sploh mozno? Pa ne zelim ga reklamirat pa tudi ne priporocat.

Včasih je Zdenex v Sloveniji ponujal 9% obresti na mesec in so ljudje prodajali stanovanja, ter vlagali not. Ni potrebno napisati, da če je nekaj nerealno, kaj potem sledi.

Aquafriend ::

Koliko casa je laufal zdenex? Morda dokler so naivni vlagal notri oziroma dokler lastniki niso bili zadovoljni z dobickom?

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Kurtz sem shortal 48300. Shortam do 49600. Cilj 42k.

Aquafriend ::

v bull runu se ne shorta, ce ze, se proda en del.

spegli ::

42k slej ko prej imo.

kamiKaZaA ::

Aquafriend je izjavil:

Koliko casa je laufal zdenex? Morda dokler so naivni vlagal notri oziroma dokler lastniki niso bili zadovoljni z dobickom?

Dokler so hodili not novi vlagatelji je laufalo. Ko jih je zmanjkalo in ko so ljudje vnočiti svoje dobičke, pa je vse skupaj šlo v stečaj.


Afera Zdenex po petnajstih letih le končana

Marjan Čare je dobil dve leti, njegova soproga Manica Čare štiri leta zapora.

Od začetka leta 1995 do avgusta 1996 sta kljub zakonski prepovedi zbirala prihranke občanov (v stečajnem postopku so bile terjatve priznane 2856 upnikom) z obljubo o štiri- in petodstotnih mesečnih obresti.

Zdenex je zatem denar vlagateljev posojal in ga plemenitil, vendar zakonca Čare tega pretežno menda nista storila, saj da posojilojemalcem nista posredovala skoraj 14,7 milijona evrov...

https://old.delo.si/novice/kronika/afer...

https://old.delo.si/novice/kronika/afer...

Aquafriend ::

Sem vedel, da je v necem trik. Kovanc ima sicer ogromen procent rasti, ampak v bistvu ni toliko rasti. Pise, da rast izracunas tako, da pogledas koliko je zrasel marketcap kovanca. Pa da gre za elasticen token, karkoli ze to pomeni lol. V bistvu folk vidi , aha, glej kako raste in mogoce jih fomo, da skocijo notri, v bistvu pa niti priblizno ne zraste tolk. Sej ne pravim, da ni zrasel ampak tist procent rasti, ki kazejo na coinmarketcap je res ogromen in nima veze z realnostjo.

Zgodovina sprememb…

Likalnik ::

Se splaca sedaj v srebro vlozit...oziroma ga fizicno kupiti?....gledam 3kg za 2688€...je to ugodno?

Kripto mesi ::

Koji kurac ima srebro veze s kriptom?

Likalnik ::

Namest, da blesarije pises raj odgovor...alpa se ugasn, ce pojma nimas...kar pa itak vsi vemo da nimas..na koncu je vse vlaganje...kripto, srebro, zlato itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Kripto mesi ::

Katere kumarice kupim, da jih vložim, na koncu je vse vlaganje.
Lp Franca

vaščan ::

Poglej kolk donosa je v zadnjih 10 letih naredil srebro kolk pa bitcoin pa se potem odloč.

Likalnik ::

To ze...sam nekak mi srebro vecjo varnost predstavla...vsaj za dolgorocni vlozek...ali se motim?

V kripto imam...pa sem mislis mal razprsit ali svetujete, da raj dodam v kripto? Kot v srebro

Aquafriend ::

Likalnik je izjavil:

Se splaca sedaj v srebro vlozit...oziroma ga fizicno kupiti?....gledam 3kg za 2688EUR...je to ugodno?

ne vem, ampak thecryptosniper v svojem danasnjem crypto videu pove tudi na kratko nekaj o srebru pa pokaze graf.

pa preden kupis fizicno srebro, preber, kako srebro vpliva na okolico, sej sem enkrat ze dal link o zlahtnih kovinah in vplivih.

Zgodovina sprememb…

Likalnik ::

Bom mal prebral bolj podrobno...hvala za pomoc

Aquafriend ::

kaj vse si zmislijo, nacin, kako bo token na grafu videt oh in sploh ampak v bistvu videz vara, saj graf ne kaze dejanskega stanja, pac so izumili novo foro. No, slika je ze stara, zdaj je ze dvakrat toliko, na grafu. V resnici dost manj.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Drugac pa je tudi papirnato zlato ena zanimiva rec, izumiteljstvo in pol. Papirnato zlato, lol. Ma kaksen papirnat, niti papirnat ni. Je bolj tam nekje abstrakten pojem v virtualnem svetu, ki si ga virtualno deli bogsigavedi koliko drugih kupcev.

Zgodovina sprememb…

A. Smith ::

Papirnato zlato je vmesni člen med zlatom in denarjem, zadeva je stara več kot 500 let.

Že takrat so namesto zlata izdajali pidke s potrdili (IOU) in z zlatom frakcionarno mešetarili. Nič novega od takrat, torej.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Motion ::

Na dnevnem grafu je včeraj prišlo do golden crossa pri BTC?

Anney ::

Kja to pomeni, do novembra hodl, decembra bremo božičnico?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Aquafriend ::

sem za foro kupil le za vzorec, cisto malo tistega tokena, samo da vidm, kako deluje. Takrat sem kupil, priblizno ob osmih zvecer, morda malo prej. V glavnem, opazil sem, da je dost manj kovancev, recimo da je samo tretjina tokenov, ki sem jih kupu takrat. Cena na grafu je od takrat sla za priblizno x2 gor. Kar sicer ni res, saj ce bi prodal, bi dobil priblizno 30 procentov vec. Ampak zraven bi mogu steti tudi fee ko kupis in prodas je fee priblizno dobrih 9 procentov. Tko da niti priblizno ni toliko kot kaze na grafu. Drugac pa ne priporocam nobenemu, ker bogve koliko bo to trajal pa ce bo trajal. Razen ce zelite kockat kak drobiz kot hitro srecko.

ViperR ::

Fizicno zlato in srebro ni bas neka nalozba, bolj za ohranjanje vrednosti kot, da bi kaj profitiral. Sam pol je dobro imet sef, kar spet prinese neke stroske - na NKBM npr. 100e/letno.

Anney ::

Zakaj sef, lahko kupiš fizično, pa daš pod povšter.
Malo te žuli, samo veš na čem spiš.

Danes/včeraj sem selil, fizično zlato in srebro iz lokacije na lokacijo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

TAA66 ::

Vsake toliko preberem po par strani te teme, objavljal pa do zdaj nisem še nikoli. No, imam vprašanje - mene pa zanima, kakšne strategije imate za pobiranje profitov v kripto? Jaz sem začel nekaj vlagati decembra lani in od takrat naprej bolj kot ne hodlam in dokupujem, tradeam nekaj malega, tudi prodajal nisem še kaj dosti oz. dajal v stablecoine. Nabralo se mi je zdaj toliko, da bi si postavil kakšno strategijo pobiranja profita, ker ne bi želel, da se en dan zbudim s pol lažjim portfoliem, pa ne vem natančno, kje se lotiti. Nekako še najbolje mi zveni ta varianta, da si določiš cene, pri katerih bi določen % nekega coina prodal in na koncu pustiš nekaj malega za moonbag, ampak kako prideš do teh cen? Ali se vam zdi bolje, da bi npr. prodal 5 % nekega kovanca za vsakih 20 %, ki jih naredi itd.? V vsakem primeru sem si pa določil par coinov, ki jih ne bi prodajal, ampak samo akumuliral. Kako imate vi te stvari zastavljene, če ni skrivnost? Sem pa izključno v spot in, kot se verjetno iz zapisa vidi, še čisti začetnik. Hvala za nasvete.
««
746 / 1452
»»