» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
676 / 1496
»»

uvodV?? ::

Polne vreče. Se vidimo na 40k.

enemon ::

endelin je izjavil:

A ne bo nič odrešilnega mini bulla kot 2018?:)


Še vedno smo v 2017. ;)

endelin ::

Vsaka čast unim ki ste meli btcje in ste jih hodlali cel bullrun:))

kow ::

Je pa fajn, da sploh ne ves kolk je gas price, ker si na L2 8-)

enemon ::

endelin je izjavil:

Vsaka čast unim ki ste meli btcje in ste jih hodlali cel bullrun:))


Not over yet.

PersonaRuda ::

enemon je izjavil:

endelin je izjavil:

When btc halving?


Summer 2017 = Summer 2021? Kamikaza, še velja to?

Da malo posodobimo:

Ni tak. Sedaj bi moral biti BTC $41.600, da bi bilo isto. Drugače pa najnižja točka BTC je bila 16. julija 2017 in sicer x1,78 od prejšnjega ATH. Če to preslikamo na danes, bi bila najnižja točka BTC $35.600. Spet, če vse to primerjamo niti ni tako grozen današnji pogled na BTC in 29k (ATL). Problem bo, če pademo pod prejšnji ATH (20k), ker se to še nikoli ni zgodilo. A vse je lahko enkrat prvič. Jaz upam, da še tega v tem ciklu ne bo. Upanje zadnje umre. Molimo kripto Bogovom :)) :P ;)

enemon ::

PersonaRuda je izjavil:

enemon je izjavil:

endelin je izjavil:

When btc halving?


Summer 2017 = Summer 2021? Kamikaza, še velja to?

Da malo posodobimo:

Ni tak. Sedaj bi moral biti BTC $41.600, da bi bilo isto. Drugače pa najnižja točka BTC je bila 16. julija 2017 in sicer x1,78 od prejšnjega ATH. Če to preslikamo na danes, bi bila najnižja točka BTC $35.600. Spet, če vse to primerjamo niti ni tako grozen današnji pogled na BTC in 29k (ATL). Problem bo, če pademo pod prejšnji ATH (20k), ker se to še nikoli ni zgodilo. A vse je lahko enkrat prvič. Jaz upam, da še tega v tem ciklu ne bo. Upanje zadnje umre. Molimo kripto Bogovom :)) :P ;)


Pravijo tukaj za kriptoboga, da strelja mimo, tako da...

endelin ::

Noro že 30400 btc.
Lep odboj

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

Noro že 30400 btc.
Lep odboj

Še je upanje, da bo BTC v 1. polovici avgusta med 70k - 80k in da bo najpozneje v 1. tednu septembra prebil 80k. To bo potem znak, da smo na starih poteh...

perci ::

preberi si moj zadnji post glede perspektiv

endelin ::

Fantje, dominikanke čakajo na kripto vlagatelje iz evrope

Perci: evo sedaj lahko kupiš nazaj:))

A institucije ne kupujejo nič?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PacificBlue ::

I’m out.
:3

kow ::

Je Saylor "institucija" :D :D :D

Zih kaksne kupujejo. Sam kolk so velike...

perci ::

Perci: evo sedaj lahko kupiš nazaj

moja perspektiva je drugačna

kow ::

Perci je dost previden mozak.. bo pocakal, da se zadeve iznihajo. Ni nagnjen tveganjem.

endelin ::

Škoda ker ne najdem une novice malo pred sesutjem kako btc ne more več pod 50k:))

enemon ::

Že čez 31k. Končno en lep odboj.

endelin ::

Berem da je saylor še v plusu 8-)

kow ::

endelin je izjavil:

Berem da je saylor še v plusu 8-)


26k ima average price. Plus fiata kar nekaj. Bi bilo pa zanimivo videti kaksen svezi intervju in primerjati njegov glas, mimiko ipd.
Da vidimo njegov conviction, hihi.

Mimogrede, ne da se mi nazaj it gledat. Perci je izstopil nekje pri 30k in 40k?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

endelin ::

Kdo je na boljšem:
A) perci ki je zamudil glavnino bulla
B) vazelin ki je jadral čez bull, okusil sladkosti visokih donosov (imenujmo prepovedan sadež), ampak so odplavali stran. Si imel a nimaš več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

enemon ::

Jaz mislim, da je težje, ko si imel visoke donose, pa nisi prodal. Še težje pa je, če prodaš prekmalu in gre potem stvar v višave. Eh, če bi zadeli top in bottom, bi bili itak milijonarji.

kow ::

Naceloma so vsi, ki so v letu dni pridelali tolk k je bil donos na borzi (sploh ker ni obdavceno) - torej 20%-30%, zmagovalci.
Ne pozabite, da so glavni luzerji tisti, ki so imeli denar na bankah - torej varcevalci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

endelin ::

kow je izjavil:

Naceloma so vsi, ki so v letu dni pridelali tolk k je bil donos na borzi (sploh ker ni obdavceno) - torej 20%-30%, zmagovalci.

Huda tolažba:))

kow ::

Tehnicno/logicno je to neumno razmisljanje. S stalisca modrosti in zadovoljnega zivljenja, pa bi to morala biti zelo dobra tolazba. Pa ne skrbi zame, sem pridelal vec.

kriptobog ::

28k in lep odboj. Sem ze short, ce pici visje upalim pri 35k spet short. Target 22k. Tam pa kupujem spet coine ?

kow ::

kriptobog je izjavil:

28k in lep odboj. Sem ze short, ce pici visje upalim pri 35k spet short. Target 22k. Tam pa kupujem spet coine ?


iz 50k v nekaj dneh target zamenjal na 22k. Zivela tehnicna analiza!

IgorCardanof ::

Da ne bom samo bear postal, bom nalimal še malo hopiuma za vse naše bike.

https://pbs.twimg.com/media/E4ft2xVWEAk...

Drugače pa zaenkrat se zdi, da je nakup kar uspešen. Tam do 35k, malo stagnacije, alti naj poženejo, se jih proda, potem pa gremo lahko na nov vrtiljak.

Senior Dev ::

Tisti ki je kupil na dnu ima že 30% profita. To se res lepi donosi. Kakšen odboj in začetek novega bika. Totalno nepričakovano.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

kow je izjavil:

kriptobog je izjavil:

28k in lep odboj. Sem ze short, ce pici visje upalim pri 35k spet short. Target 22k. Tam pa kupujem spet coine ?


iz 50k v nekaj dneh target zamenjal na 22k. Zivela tehnicna analiza!


Se kar ne stekas. In ne v nekaj dneh, ampak v nekaj tednih. Zem ze prej dostikrat shortal kjlub bull napovedi. To je lepota day tradinga.
Ze takrat ko sem objavil analio z grafom sem tudi povedal da analiza ni valid, ce prej pademo pod 30k....
ze par dni za objavo te analize sem vam share-al tudi mojo short pozicijo... Longer term targeti ne pomenijo, da bom trejdal samo v tej smeri. Max time frame pri trgovanju mi je H1, ker sem day trader. Trejde zapiram znotraj istega dne!

kow ::

Sure, ravno pri 28k si kupil ta odboj. Mi ti bomo pa verjeli a?
Saj ves, da ti tole odpisujem, da ti kaksen naiven bralec ne bo verjel. Ostali kle ze vsi vemo, da si nategun.
Ti samo napisi vsak short, pa long. To je vse kar pricakujemo. Pa bodo dali v excel, pa poracunali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

Kow, bodi resen no, jasno je da vsak trejder objavlja le svoje zmage, poraze pa lepo tiho ignorira.

kow ::

Mimogrede, spremlja kdo bitcoin? Taproot bo letos?

strawman ::

kow je izjavil:

Mimogrede, spremlja kdo bitcoin? Taproot bo letos?


Je locked-in, računa se da pride novembra letos.
Upam da se na podlagi tega začne bolj razvijat njihov smart contract ekosistem. Čeprav transakcije še vedno ne bodo med cenejšimi.

lemur233 ::

Tkole pa zgledajo slo-tech bag hodlerji.



Hvala še enkrat, da držite bagse od nas, pametnih vlagateljev :)

matic492 ::

Nove taktike promocije shitcoinov :))

https://www.moskisvet.com/erotika/seksi...
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

deadbeef ::

Ce pogledate trend itak skos cena pada tko da se vidimo sub 30k ? odboji so ze... ampak vedno globja dna... ce ne bo res res mocne dobre novice se bo trend padanja nadaljeval... in vam tiste graf projekcije ne bodo pomagale

Mr.B ::

Sej bodo pravo turško kavo spili in sli šlogat. Drugače pa bodo znašli ali iznašli novo piramidno shemo ter kazali s prsti na BTC, glej kok je bil, kripto rula.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

matic492 ::

deadbeef je izjavil:

Ce pogledate trend itak skos cena pada tko da se vidimo sub 30k ? odboji so ze... ampak vedno globja dna... ce ne bo res res mocne dobre novice se bo trend padanja nadaljeval... in vam tiste graf projekcije ne bodo pomagale



V bear marketu dobre novice ne delujejo oz. minimalno.

Seveda baje smo še vedno v Bullu po nekaterih TA...
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zezz ::

Valjda ne more it skoz dol :) Še en odboj do 35k pol pa prebitek 30 in navzdol kjer tud ostane

endelin ::

Sedaj gremo na ath

IgorCardanof ::

Ne. Gremo tam do 36-37k max. Potem pa spet spust navzdol, lepo pocasi in vztrajno :)

A. Smith ::

endelin je izjavil:

Sedaj gremo na ath


Se kar strinjam. Pred tem nas seveda čaka dva, tri tedne opletanja med 30 in 40k USD.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

perci ::

kow je izjavil:

endelin je izjavil:

Berem da je saylor še v plusu 8-)


26k ima average price. Plus fiata kar nekaj. Bi bilo pa zanimivo videti kaksen svezi intervju in primerjati njegov glas, mimiko ipd.
Da vidimo njegov conviction, hihi.

Mimogrede, ne da se mi nazaj it gledat. Perci je izstopil nekje pri 30k in 40k?

Pri 40k. Ja, mal narobe sem ocenil obrat, nisem zadel topa. Takrat, ko misliš, da je obrat. .. Je treba še mal pocakat :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

matic492 ::

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

tonis ::

Ena groba ocena - za BTC ne vem ali je to dno ali ne, mislim da bi moralo it še nižje, isto velja za ETH, ta bi moral past še vsaj 30%
XRP še ni dosegel targeta ki je bil definiran še v času bulla(in sem ga tudi objavil), to je 0.47$.

Glede na to, da smo dosegli novo dno, bi pričakoval novo kapitulacijo trga, visoko rdečo črto na volumnu, morda tudi v-shape na grafu.

80% sem zunaj.

Senior Dev ::

Institucije pač ne dovolijo zaenkrat pod 30k. Ostalo lahko pade kot kamen.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Senior Dev ::

matic492 je izjavil:

Nove taktike promocije shitcoinov :))

https://www.moskisvet.com/erotika/seksi...

Sem prebral da je dobila za ta podvig 600 tisočakov. I tata bi sine.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

showsover ::

Ja, vi se smejite, jaz sem pa šel all-in, ko ste me zayebavali, da sem prpa in to, da denar v štunf filam... No, zdaj sem 50% minusa celotnega premoženja in mi gre en poseben vozel po glavi. Hvala vam lepa!

Senior Dev ::

50% minusa je skor vsaka frizerka ki je prišla v kripto svet okoli aprila sredi največje manije. Tako da nisi edini če te to kaj potolaži.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

showsover ::

Sem rekel all-in, ali nisem rekel all-in?
««
676 / 1496
»»