» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
534 / 1490
»»

SuperKripto ::

Eno vprasanje. Ce bi recimo imeli priloznost, ali bi kdo izmed vas naredil pump and dump, ce bi vedel, da bi cez noc sel v penzijo, oziroma ful obogatel pa ce bi moral dumpat na druge investitorje oziroma bi oskodoval druge investitorje? Da vidmo kolko ste kej posteni in iskreni.

IL_DIAVOLO ::

PrimoZ_ je izjavil:

No to upam da ni tak hudo da ne bi blo za položnice...
So pa kaki drugi stroški, pa je treba kupit avto, prenovit stanovanje, kupit nepremičnino, iti na pot okol sveta....

Nekaj lahko odložiš, za večno pa ne moreš. Če si nič ne privoščiš je vseeno če nič nimaš.

To se sedaj tolažim ko sem del ETH-ja prodal na 3100$ :D


Jaz govorim o penziji, ne pa o tem, kako bom vse konc leta zagonil.

Ampak to je pac klik v mentaliteti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrimoZ_ ::

Tudi jaz gledam na dolgi rok, da recimo zaslužim tolk da poplačam kredit, kupim labota in grem v penzijo.

Samo pravim, da pač nekateri imajo tudi vmesne stroške, ki mogoče ne morejo počakati...
Ni 100% pravilnega odgovora.

Če imaš smolo te lahko magar povozi bus tačas ko čakaš da zaslužiš kripto penzijo :)

_wtf_ ::

SuperKripto je izjavil:

Eno vprasanje. Ce bi recimo imeli priloznost, ali bi kdo izmed vas naredil pump and dump, ce bi vedel, da bi cez noc sel v penzijo, oziroma ful obogatel pa ce bi moral dumpat na druge investitorje oziroma bi oskodoval druge investitorje? Da vidmo kolko ste kej posteni in iskreni.


Svet je pokvarjen. Ampak najverjetneje tega ne bi naredil. Marsikdo posten da vse prihranke not da bi kaj zasluzil, ker tako ali drugace ne more.

gandolfino ::

_wtf_ je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Eno vprasanje. Ce bi recimo imeli priloznost, ali bi kdo izmed vas naredil pump and dump, ce bi vedel, da bi cez noc sel v penzijo, oziroma ful obogatel pa ce bi moral dumpat na druge investitorje oziroma bi oskodoval druge investitorje? Da vidmo kolko ste kej posteni in iskreni.


Svet je pokvarjen. Ampak najverjetneje tega ne bi naredil. Marsikdo posten da vse prihranke not da bi kaj zasluzil, ker tako ali drugace ne more.


najverjetneje

Lol keri hipokrit

SuperKripto ::

Sem preprican, da obstajajo mehurcki realnosti, kjer je svet cudovit. Seveda se mehurcki lahko vecajo ali manjsajo, to pa je odvisno od opazovalcev kvantne realnosti oziroma od nas samih. Vse je odvisno kaksnim informacijam verjamete oziroma kaksne misli in prepricanja posiljate v agregatne oblake.

Zgodovina sprememb…

_wtf_ ::

gandolfino je izjavil:

_wtf_ je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Eno vprasanje. Ce bi recimo imeli priloznost, ali bi kdo izmed vas naredil pump and dump, ce bi vedel, da bi cez noc sel v penzijo, oziroma ful obogatel pa ce bi moral dumpat na druge investitorje oziroma bi oskodoval druge investitorje? Da vidmo kolko ste kej posteni in iskreni.


Svet je pokvarjen. Ampak najverjetneje tega ne bi naredil. Marsikdo posten da vse prihranke not da bi kaj zasluzil, ker tako ali drugace ne more.


najverjetneje

Lol keri hipokrit


Dokazi da si posten. Ti nakazem 10k nared mi 5k+ pa ti dam 2,5k v zahvalo?

SuperKripto ::

to je bolj v smislu, dokazi da si sposoben narest obem denar, lol, in potem tisto kar ti on zasluzi, mu del tega pustis

gandolfino ::

_wtf_ je izjavil:

gandolfino je izjavil:

_wtf_ je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Eno vprasanje. Ce bi recimo imeli priloznost, ali bi kdo izmed vas naredil pump and dump, ce bi vedel, da bi cez noc sel v penzijo, oziroma ful obogatel pa ce bi moral dumpat na druge investitorje oziroma bi oskodoval druge investitorje? Da vidmo kolko ste kej posteni in iskreni.


Svet je pokvarjen. Ampak najverjetneje tega ne bi naredil. Marsikdo posten da vse prihranke not da bi kaj zasluzil, ker tako ali drugace ne more.


najverjetneje

Lol keri hipokrit


Dokazi da si posten. Ti nakazem 10k nared mi 5k+ pa ti dam 2,5k v zahvalo?


Lol zakaj bi se jaz komurkoli karkoli dokazoval?
Smešno mi je samo ko nekaj bluziš, če bi imel pa priliko in super dojavo da lahko narediš iz 10k v parih dneh 500k bi pa to takoj tudi brez razmišljanja naredil! 'najverjetneje' hohoho

_wtf_ ::

_wtf_ je izjavil:

gandolfino je izjavil:

_wtf_ je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Eno vprasanje. Ce bi recimo imeli priloznost, ali bi kdo izmed vas naredil pump and dump, ce bi vedel, da bi cez noc sel v penzijo, oziroma ful obogatel pa ce bi moral dumpat na druge investitorje oziroma bi oskodoval druge investitorje? Da vidmo kolko ste kej posteni in iskreni.


Najverjetneje zato ker je polno scammerjev in ostalih barab takih mi ni zal. Pac. Mogoc ni bil najboljsi odgovor

Svet je pokvarjen. Ampak najverjetneje tega ne bi naredil. Marsikdo posten da vse prihranke not da bi kaj zasluzil, ker tako ali drugace ne more.


najverjetneje

Lol keri hipokrit


Dokazi da si posten. Ti nakazem 10k nared mi 5k+ pa ti dam 2,5k v zahvalo?

DeeJay ::

In ste kej nardil z CrossPad? totalen shitshow.
Don't f with me.

sebas4 ::

Debata o morali na forumu v temi, kjer vsak lovi svoj 100X ponzi kovanec. Jaz ne bi nikoli prodal kovanca po višji ceni, če vem da bo nekdo na drugi strani zaradi tega izgubil, LOL.

gandolfino ::

sebas4 je izjavil:

Debata o morali na forumu v temi, kjer vsak lovi svoj 100X ponzi kovanec. Jaz ne bi nikoli prodal kovanca po višji ceni, če vem da bo nekdo na drugi strani zaradi tega izgubil, LOL.


My point exactly

Dumber ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ojoj fantje, all in potem po morate predcasno vzet ven profite, ker nimate za položnice.

Ne vem kakšne položnice ti plačuješ da bi za njih potreboval večje količine denarja.... kdo je reko, da ni za položnice ? Samo ne investiram v kripto zato da bom do leta 2060 HOLDAL potem pa za druge in kurbe porabil, ker drugo več ne bom potreboval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dumber ()

GupeM ::

Imam eno delno s kriptom povezano vprašanje.

Kaj hudiča je s temi Lamboti? Zakaj is folk, ki kao zasluži dovolj v kriptu, to kupuje? Mislim, ko bom jaz prodal svoje kripto kovance, si bom kupil Bugattija, ne pa Lambota.

PrihajaNodi ::

GupeM je izjavil:

Imam eno delno s kriptom povezano vprašanje.

Kaj hudiča je s temi Lamboti? Zakaj is folk, ki kao zasluži dovolj v kriptu, to kupuje? Mislim, ko bom jaz prodal svoje kripto kovance, si bom kupil Bugattija, ne pa Lambota.

Who cares
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

johnnyyy ::

GupeM je izjavil:

Imam eno delno s kriptom povezano vprašanje.

Kaj hudiča je s temi Lamboti? Zakaj is folk, ki kao zasluži dovolj v kriptu, to kupuje? Mislim, ko bom jaz prodal svoje kripto kovance, si bom kupil Bugattija, ne pa Lambota.

Zato, da lahko zjutraj 10 minut dlje spimo, potem pa na cesti nadoknadimo, da pridemo taprav čas v službo, ker če ne, je šef tečen.

IL_DIAVOLO ::

Dumber je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ojoj fantje, all in potem po morate predcasno vzet ven profite, ker nimate za položnice.

Ne vem kakšne položnice ti plačuješ da bi za njih potreboval večje količine denarja.... kdo je reko, da ni za položnice ? Samo ne investiram v kripto zato da bom do leta 2060 HOLDAL potem pa za druge in kurbe porabil, ker drugo več ne bom potreboval.


2025 bo dovolj, ce si pameten :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrimoZ_ ::

Evo ETH gre dol, BTC tudi.

Hitro prodajte vse !!!!!!

Ali pa dokupite :)

GupeM ::

johnnyyy je izjavil:

Zato, da lahko zjutraj 10 minut dlje spimo, potem pa na cesti nadoknadimo, da pridemo taprav čas v službo, ker če ne, je šef tečen.

Ja sam z Bugattijem bi lahko pa še 5 minut dlje spal :D

IL_DIAVOLO ::

Balls deep in fiat
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrimoZ_ ::

GupeM je izjavil:

Imam eno delno s kriptom povezano vprašanje.

Kaj hudiča je s temi Lamboti? Zakaj is folk, ki kao zasluži dovolj v kriptu, to kupuje? Mislim, ko bom jaz prodal svoje kripto kovance, si bom kupil Bugattija, ne pa Lambota.


Buy Lambo, je postal en tak kripto meme.

Nam je vseeno kaj si kupiš ;)

mr_chai ::

PrimoZ_ je izjavil:

Tudi jaz gledam na dolgi rok, da recimo zaslužim tolk da poplačam kredit, kupim labota in grem v penzijo.

Samo pravim, da pač nekateri imajo tudi vmesne stroške, ki mogoče ne morejo počakati...
Ni 100% pravilnega odgovora.

Če imaš smolo te lahko magar povozi bus tačas ko čakaš da zaslužiš kripto penzijo :)


To si želijo vsi. Od kje pa misliš, da bo prišel ta denar, ki bo vsakemu omogočil tako penzijo ? :D

Senior Dev ::

Po pravici prosim. Še kdo hodi delat iz te teme? Na klasičen šiht?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Dumber ::

Seveda hodim, rabim FIAT da vlagam :D, da ne bom na koncu fiata vozo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dumber ()

fat fuck ::

PROBLEM!

Henlo,,

Prej sem si nakazal WETH preko ETH omrežja na AVAX omrežje, ampak na AVAX sploh nisem imel ustvarjene denarnice in sem si nakazal direkt na Metamask acc. Kje lezi ta zadeva, ali je bil token burn..

Ajki ::

sebas4 je izjavil:

Debata o morali na forumu v temi, kjer vsak lovi svoj 100X ponzi kovanec. Jaz ne bi nikoli prodal kovanca po višji ceni, če vem da bo nekdo na drugi strani zaradi tega izgubil, LOL.


Se pravi ne trguješ s kriptom, ker je zero sum game, da ti profitiraš nekdo je izgubil in enako velja za ostale investicije: forex, delnice, eftji itd...
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

doktorproof ::

johnnyyy je izjavil:

GupeM je izjavil:

Imam eno delno s kriptom povezano vprašanje.

Kaj hudiča je s temi Lamboti? Zakaj is folk, ki kao zasluži dovolj v kriptu, to kupuje? Mislim, ko bom jaz prodal svoje kripto kovance, si bom kupil Bugattija, ne pa Lambota.

Zato, da lahko zjutraj 10 minut dlje spimo, potem pa na cesti nadoknadimo, da pridemo taprav čas v službo, ker če ne, je šef tečen.


POtem je bolje, da si kupiš Lado Nivo, obvoziš vse zastoje pa še kakšno bližnjico si lako umisliš.

strawman ::

Ajki je izjavil:


Se pravi ne trguješ s kriptom, ker je zero sum game, da ti profitiraš nekdo je izgubil in enako velja za ostale investicije: forex, delnice, eftji itd...


Dober del kripto-scene ni zero-sum, sploh kar se rudarjenja in feejev tiče.

johnnyyy ::

Senior Dev je izjavil:

Po pravici prosim. Še kdo hodi delat iz te teme? Na klasičen šiht?


V službo ne hodim že od 2017 ko sem si kupil kolo, s klasično službo pa sem prenehal, ko je šef uvedel 3 izmensko delo. :))

IL_DIAVOLO ::

johnnyyy je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Po pravici prosim. Še kdo hodi delat iz te teme? Na klasičen šiht?


V službo ne hodim že od 2017 ko sem si kupil kolo, s klasično službo pa sem prenehal, ko je šef uvedel 3 izmensko delo. :))


Haha legenda.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

lastao ::

Se en novi ponosni lastnik lambota, sunny

https://twitter.com/sunnydecree/status/...
Sreča spremlja Hrabre :)

SuperKripto ::

Lol zakaj bi se jaz komurkoli karkoli dokazoval?
Smešno mi je samo ko nekaj bluziš, če bi imel pa priliko in super dojavo da lahko narediš iz 10k v parih dneh 500k bi pa to takoj tudi brez razmišljanja naredil! 'najverjetneje'


zato, ker si pravkar sam sebi dokazal, da se lahko nekdo taksen pojavi tudi na drugi strani, da si ti zrtev in da tist na drugi strani pokasira. Zato se ne cudit ali protestirat ce vi izvajate taksne nemoralne stvari in se nekdo pojavi mogoce pri drugi dejavnosti, ki bo vas izkoristil, zato ker pac lahko na hitro zasluzi. Zato ker vase misli in dejanja ustvarjajo vaso realnost, v vasem mehurcku realnosti je taksno pocetje normalno. Torej v tvoji realnosti se lahko znajdes na obeh straneh.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

sebas4 je izjavil:

Debata o morali na forumu v temi, kjer vsak lovi svoj 100X ponzi kovanec. Jaz ne bi nikoli prodal kovanca po višji ceni, če vem da bo nekdo na drugi strani zaradi tega izgubil, LOL.

ne ravno, so razlike med obicajnim trgovanjem in ocitnimi nategi, zavestnim manipuliranjem in zavajanjem za hiter zasluzek. Ne mores primerjat obicajno trgovanje z scam dejavnostmi ali pa pump and dump, to je bolj misljeno za kr ene shitcoine ki se potem ponavad ne poberejo.

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

Eno vprasanje. Ce bi recimo imeli priloznost, ali bi kdo izmed vas naredil pump and dump, ce bi vedel, da bi cez noc sel v penzijo, oziroma ful obogatel pa ce bi moral dumpat na druge investitorje oziroma bi oskodoval druge investitorje? Da vidmo kolko ste kej posteni in iskreni.


Če bi bila "penzija" material in to PROPER penzija, torej govorim o 2 milijončkih ali več, potem ja, za 300k pa ne =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

SuperKripto ::

sej zato, ker dost ljudi podobno razmislja, se dogaja korupcija pri ljudeh, ki vodijo svet, oziroma pod njimi, po piramidi odlocanja, podkupijo nekoga, ker je podkupljiv, ker bi rad imel penzijo na hitro oziroma obogatel na neposten nacin, zato v mehurcku realnosti taksnih ljudi dobijo ponavad voditelje, ki jim serjejo po glavi. Tko da ce podpiras taksno realnost, da bi rad na nemoralen in neposten nacin zasluzil, potem v tvojem mehurcku realnosti podpiras taksno moznost, da se tudi drugi okoristijo na tvoj racun. Pac tako deluje karma. To ne govorim za navadno trejdanje, moje vprasanje se je bolj nanasalo za neposten nacin pridobitve hitrega zasluzka.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

sej zato, ker dost ljudi podobno razmislja, se dogaja korupcija pri ljudeh, ki vodijo svet, oziroma pod njimi, po piramidi odlocanja, podkupijo nekoga, ker je podkupljiv, ker bi rad imel penzijo na hitro oziroma obogatel na neposten nacin, zato v mehurcku realnosti taksnih ljudi dobijo ponavad voditelje, ki jim serjejo po glavi. Tko da ce podpiras taksno realnost, da bi rad na nemoralen in neposten nacin zasluzil, potem v tvojem mehurcku realnosti podpiras taksno moznost, da se tudi drugi okoristijo na tvoj racun. Pac tako deluje karma. To ne govorim za navadno trejdanje, moje vprasanje se je bolj nanasalo za neposten nacin pridobitve hitrega zasluzka.


Vedno se drugi okoriščajo na tuj račun, brez skrbi...

Kapitalizem je izkoriščanje človeka po človeku, komunizem je pa kontra, to je zelo lepo povedana resnica... Vprašanje je samo če si malo boljši od ostalih izkoriščevalcev in se izkoristiš bolje kot se drugi na tebi in ti nekaj ostane =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Mato, sem opazil da ti je inflacija dvignila penzijo iz 1 mio na 2 mio. To bo verjetno spet malo težje doseči s Tezusom in Nebliom.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Malo trenutnih trendov.

OXB piči na nov ATH:

https://coinmarketcap.com/currencies/ox...

Wise/ETH se kot rečeno širi na BSC platformo(WISB) in trenutno poteka največji presale raise(20k BNB) v zgodovini BSC-ja.

https://wisetoken.net/bsc
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Tatankas ::

Senior Dev je izjavil:

Mato, sem opazil da ti je inflacija dvignila penzijo iz 1 mio na 2 mio. To bo verjetno spet malo težje doseči s Tezusom in Nebliom.


Nekateri na tezos defi služijo trenutno mastne pare, dokler je še under the radar.

Senior Dev ::

Tatankas je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Mato, sem opazil da ti je inflacija dvignila penzijo iz 1 mio na 2 mio. To bo verjetno spet malo težje doseči s Tezusom in Nebliom.


Nekateri na tezos defi služijo trenutno mastne pare, dokler je še under the radar.

Ampak so večji tudi apetiti. Ko vidiš da na Tiktoku mularija dela na dnevni bazi x10 x20, so mastne pare zguba časa. Mastne pare so samo mastne pare, Tiktok pare so pa mastne pare x10.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

sloxl8 ::

Ko govorite o penziji 2mio, bi človek rekel, da ste precej greedy. Če nabereš nekaj 100k, recimo 200k in vložiš kamorkoli, kjer je donos vsaj 10% APY, dobiš 20k/leto. Če odšteješ stran 170€/mesec ali koliko že je obvezno za pokojninsko in zdravstveno, ti ostane pribl. 1500€ čistega in, zaenkrat še, neobdavčenega. Res ni lambo, ampak če to ni dobra penzija za SLO razmere, če greš v kakšno "eksotično" državo živet, npr. Tajska, Portugalska, ipd., pa ne vem, kaj bi še radi.

fat fuck ::

fat fuck je izjavil:

PROBLEM!

Henlo,,

Prej sem si nakazal WETH preko ETH omrežja na AVAX omrežje, ampak na AVAX sploh nisem imel ustvarjene denarnice in sem si nakazal direkt na Metamask acc. Kje lezi ta zadeva, ali je bil token burn..

Resil. Ce slucajno koga zanima, je bil problem samo v tem, da se Pango ni sinhroniziral z MM. Sedaj se bom posast odstranil, LP

IL_DIAVOLO ::

sloxl8 je izjavil:

Ko govorite o penziji 2mio, bi človek rekel, da ste precej greedy. Če nabereš nekaj 100k, recimo 200k in vložiš kamorkoli, kjer je donos vsaj 10% APY, dobiš 20k/leto. Če odšteješ stran 170EUR/mesec ali koliko že je obvezno za pokojninsko in zdravstveno, ti ostane pribl. 1500EUR čistega in, zaenkrat še, neobdavčenega. Res ni lambo, ampak če to ni dobra penzija za SLO razmere, če greš v kakšno "eksotično" državo živet, npr. Tajska, Portugalska, ipd., pa ne vem, kaj bi še radi.


Dobra ideja.

Wise all in.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

oracle ::

sloxl8 je izjavil:

Ko govorite o penziji 2mio, bi človek rekel, da ste precej greedy. Če nabereš nekaj 100k, recimo 200k in vložiš kamorkoli, kjer je donos vsaj 10% APY, dobiš 20k/leto. Če odšteješ stran 170€/mesec ali koliko že je obvezno za pokojninsko in zdravstveno, ti ostane pribl. 1500€ čistega in, zaenkrat še, neobdavčenega. Res ni lambo, ampak če to ni dobra penzija za SLO razmere, če greš v kakšno "eksotično" državo živet, npr. Tajska, Portugalska, ipd., pa ne vem, kaj bi še radi.

10% APY? Kje to dobiš???

GupeM ::

oracle je izjavil:

10% APY? Kje to dobiš???

V kriptu :D

oracle ::

Kje točno? Seveda govorimo o nečem, kamor bi dal 200k+ brez strahu, da čez noč vse propade in kar bo trajalo 30+ let. Konec koncev govorimo o penziji, ne o dvotedenskem p&d.

IL_DIAVOLO ::

Wise is backed by eth and bnb.

SAFU
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hdx ::

ETH je na dobri viagri

sloxl8 ::

oracle je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

Ko govorite o penziji 2mio, bi človek rekel, da ste precej greedy. Če nabereš nekaj 100k, recimo 200k in vložiš kamorkoli, kjer je donos vsaj 10% APY, dobiš 20k/leto. Če odšteješ stran 170€/mesec ali koliko že je obvezno za pokojninsko in zdravstveno, ti ostane pribl. 1500€ čistega in, zaenkrat še, neobdavčenega. Res ni lambo, ampak če to ni dobra penzija za SLO razmere, če greš v kakšno "eksotično" državo živet, npr. Tajska, Portugalska, ipd., pa ne vem, kaj bi še radi.

10% APY? Kje to dobiš???


ETFji (Vanguard ne bo propadel), P2P lending (ljudje si bodo vedno izposojali denar),... Skratka, kamorkoli, razen na tvojo priljubljeno banko, ki te vsa ta leta obira za mizerne obresti.
««
534 / 1490
»»