» »

Innbox v60u in TP Link AV600 Powerline

Innbox v60u in TP Link AV600 Powerline

Robert ::

Pravkar sem na Innbox v60u (optika) priklopil TP Link AV600 Powerline WI-FI kit (TL-WPA4220KIT). Ko sem adapter priklopil na port 2 (nastavitev Trunk) na modemu, so mi začele utripati vse lučke na modemu (ostale pa so zelene barve) in vse deluje, a vseeno sklepam, da nekaj ni v redu. Tudi povezava z extenderjem deluje. Sem poskusil resetirati modem a neuspešno - kaj bi lahko bilo narobe.

Bakunin ::

ethernet duplex settings ? hitrost 10/100/1000 ? morda na ta nacin router javlja da ni nekaj "optimalno" - 10/HD ...ali pa kaksen "lan loop" ? RTFM ti ne uide :)

Robert ::

Zadevo rešil zelo enostavno, brez adapterja, ki sem ga dobil v kitu, extender uparil z modemom in prenesel password za wi-fi iz modema, prenesel extender na lokacijo v klet in zadeva deluje brezhibno s solidnim wi-fi signalom tudi v kleti.

Robert ::

No vseeno mi vse ne deluje kot bi hotel in sicer nikakor mi ne uspe nastaviti avtomatskega preklopa Wifi povezave iz modema na powerline wifi extender in obratno. Sem probal z istim poimenovanjem wifi omrežja a ne gre kljub istemu wifi geslu, očitno bom moral preklapljati ročno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ojačevalnik WiFI signala: katerega izbrati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6033164 (3003) 135063
»

Ojačevalnik wifi signala

Oddelek: Kaj kupiti
4118337 (6146) Robert
»

Powerline adapter internet

Oddelek: Omrežja in internet
493798 (2382) MrStein
»

Siol box + router

Oddelek: Omrežja in internet
255465 (3806) Daniel
»

powerline adapter - kaj izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
265224 (2875) Markus386

Več podobnih tem