» »

Samsung s4 navidezni meni

Samsung s4 navidezni meni

tiltech ::

Kaj takega še nisem doživel. Včeraj je še vse dolovalo normalno, danes pa kot da ni nameščenih aplikacij. Aplikacije so v telefonu nameščene in ko grem an ikono, bližnjico programa. Reče, da ta aplikacija ni nameščena"program".

Zanima me, če bi mogoče kdo vedel. Je to kaj z pomnilnikom ali androidom? Predno se je to zgodilo, je telefon deloval normalno, potem pa se je baterija izpraznila. Sem ga polnil in nato vklopil, ko je bilo 100%. Takoj sem vedel, da ni nekaj ok, ker mi ni govorec govoril v določenem jeziku.

Hvala

hojnikb ::

factory reset..
#brezpodpisa

Kolovrat ::

S4....
Tukaj me čudi, da sploh še kaj dela...

tiltech ::

Do sedaj je vse delalo. Telefon je kot nov in zamenjal sem še baterijo, sedaj pa to. Ga ne uporabljam za telefoniranje ampak fruge zadeve. zanima meali je mogoče kaj z strojno opremo -pomnilnik in podobno ali je sam android. Imam OS 5.01.

Han ::

Če aplikacijo odstraniš ali znova namestiš, deluje?

tiltech ::

Ko odstranim in ponovno namestim, spet normalno deluje. To mi deluje, kot da bi nastal nek mrk in se vse odstrani v ozadju in ostanejo samo še sličice.

kixs ::

Kolovrat je izjavil:

S4....
Tukaj me čudi, da sploh še kaj dela...


Dela in cisto dobro dela :))

Je pa idealna velikost telefona. Vse to novo "sranje" je preveliko...

hojnikb ::

inštaliraj tazadnji custom lineageOS (maš že verzijo 17.1, kar je android10) to pa briši dol :)
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499442 (8141) SLO_Matej
»

Kateri pametni telefon - kateri OS? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7810694 (9193) MedusasPath
»

Motorola droid/milestone (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10313581 (11340) overlord_tm

Več podobnih tem