» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
428 / 466
»»

Hypathia ::

Zdravc je dobro povedal:

KDO RES BRANI DEMOKRACIJO V SLOVENIJI:

*Zadnje tedne lahko vsakodnevno poslušate sporočila leve opozicije in leve civilne družbe o ogroženosti naše demokracije in vladavine prava. Ker je to eden stebrov programa Stranka SMC, se čutim dolžnega odzvati na te obtožbe.

*Zadnje dni dejansko spremljamo dogodke, ki so za naš demokratični sistem nadvse škodljivi. V 82. členu ustave piše: "Poslanci so predstavniki vsega ljudstva in niso vezani na kakršnakoli navodila." Ta ustavna določba je zapisana zato, da poudari pomen avtonomije parlamentarcev. Zapisana je zato, da pritiske nanje označi za nesprejemljive.

*Kdo torej dejansko ogroža vladavino prava in slovensko demokracijo? Zadnje tedne lahko spremljate brutalen pritisk na poslance, ki ne podpirajo kandidature Karla Erjavca za mandatarja. Spremljate lahko ponudbe in prilizovanje na eni strani ter grožnje in grobe žalitve na drugi. Pri tem leva opozicija ne grozi samo poslancem, temveč se spravlja tudi na njihove družinske člane.

*Politična histerija se je začela v trenutku, ko je Marjan Šarec ugotovil, da njegov odstop ne vodi neposredno na volitve in da je v prazno vrgel puško v koruzo. Te dni pa prihajamo do vrhunca te umazane zakulisne vojne, ki nam črpa energijo. In to v času, ko jo potrebujemo za spopad z zdravstveno in ekonomsko krizo, s katero se soočamo.

*Kot sem dejal prejšnji teden, je dobro, da je predlog konstruktivne nezaupnice končno res vložen. Že nekaj mesecev je politično dogajanje talec tega projekta KUL in končno se bomo lahko prešteli in presekali to umetno ustvarjanje vladne krize. Vso energijo in ves naš čas moramo vložiti v prizadevanje za zajezitev epidemije ter gospodarsko okrevanje.

*Čeprav so organi Stranke modernega centra jasno in enotno zavrnili ponudbo Karla Erjavca, še vedno dobivam klice in pobude, naj le še enkrat premislimo. Erjavca ne podpiramo iz več razlogov. Ključen je seveda ta, da smo v najhujši krizi zadnjih desetletij in ni čas za politične igrice. Namesto tega bi se morali povezati in sodelovati v tem boju proti virusu. Sedaj potrebujemo stabilnost in zanesljivost.

*Dodaten razlog pa je tudi v tem, da je še živ spomin na sodelovanje s temi akterji, ki rušijo vlado. Politiko seveda tvorijo vrednote in program, a njen pomemben del so tudi odnosi. In odnosi na levi so nemogoči. Preveč egotripov in premalo operativnosti. Tako se enostavno ne da delati.

*Sedaj smo v vladi s partnerji, ki nas pogosto nervirajo in s katerimi ne delimo vseh vrednot. Pa vendar so navkljub vsem tem razlikam odnosi korektni in delo poteka zelo operativno. Da, naredili smo nekaj napak. Pa vendar sem prepričan, da je sedanja koalicija za nekaj zvezdic boljša od tega, kar smo doživljali v vladi Marjana Šarca, ki enostavno ni bil dorasel vlogi predsednika vlade. Da, med nami in desnimi strankami je veliko razlik, a jih premagujemo in sodelujemo zato, da dokončno premagamo virus in se lotimo gospodarskega okrevanja.

*Upam, da bo po sredinem glasovanju konec tega uničujočega delovanja opozicije. Upam, da bo prevladal razum in da se bodo na poraz odzvali odgovorno in zrelo. Potrebujemo več sodelovanja in manj rušenja. Samo skupaj nam lahko uspe.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

puginho ::

FireSnake je izjavil:

puginho je izjavil:


Logično da je politika kriva za situacijo če ona sprejema ukrepe in mora narediti vse kar je v njeni moči,mi imamo pa maršala twitota, baje izjemnega stratega, vidimo ja.


Nisi odgovoril na vsa moja vprašanja.
Nalašč?

puginho je izjavil:


Tista vlada je bila manjšinska že od vsega začetka, bili so drugi cajti, Šarec se je pač zakalkuliral ker ni imel dovolj glasov. Z vstopom firerja se je tudi levica poenotila, ker so ljudje že pozabili česa je on vse sposoben.

Ta vlada bi lahko bila zmagovalka, imela je dovolj časa in je pač pogrnila na celi črti, kriv je pa samo jj ker ne more iz svoje kože. Pokvarjen že od rojstva.


Se poslušaš kako patetično zveniš?
Moja dobra kolegica iz Zagreba bi rekla: "Isprike, isprike."


Samo to ti bom odgovoril: Slovenijo so do zdaj vodile večinoma sredinsko leve vlade, smo ena najrazvitejših držav v eu, v vseh je bil Erjavec, kaj tu tebi ni jasno, koga ti sploh šimfaš, kaj bi ti sploh rad, če si ti neuspešen v lifu ni za to kriva Slovenija! Erjavec se ima s čim za pohvalit, kljub vsem budalštinam, s čim se ima Janša??????

GregiB ::

Hypokrizija... povzetek Bademajstrovega skropucala je.... vi ste nas izvolili, mi pa lohk delamo, kar čmo... če je teb in večini najinih rojakov tak prav.... prav.... meni ni.

FireSnake je izjavil:


Še jaz pristavim piskerček: penzek z govorno napačo je boljši kot pleško.


Lej, če je Puklasti najboljše, kar naša politika premore, zakaj ne gre zaupati narodu, da to izrazi na volitvah... Ima da Puklasti dobi ustavno večino, če je najboljši, al kako? Ali pa smo nemara mi tle na STju najpametnejša elita, ki točno ve, da narod ne zna izbrati najboljšega zase? ( lohk spet o intelektualni klasifikaciji volilcev po strankah...)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Telbanc ::

https://twitter.com/STA_novice/status/1...

"Direktor Sove okužen s koronavirusom, zaradi stika z več poslanci pod vprašajem sredino glasovanje o nezaupnici"

:D:D:)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

GregiB ::

Telbanc je izjavil:

https://twitter.com/STA_novice/status/1...

"Direktor Sove okužen s koronavirusom, zaradi stika z več poslanci pod vprašajem sredino glasovanje o nezaupnici"

:D:D:)):))


Zej mi pa nič ni jasn... kam spada zej Stušek? Med petkove kolesarje, kletne žurerje, smučarje na Krvavcu? Je del klike, ki ne upošteva ukrepov?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

WizzardOfOZ ::

puginho je izjavil:

Erjavec se ima s čim za pohvalit, kljub vsem budalštinam


S čem? Da ni vedel kakšno pogodbo podpisuje s patrio? Da je uspešno tožil svojo sosedo in zmagal? Da je... UPS, ZMANJKA!!!

Tip je debil, kreten in bedak. Tok nesposoben, da bi bil na tekmi nesposobnih drugi, ker je tok nesposoben, da niti tam zmagat ne more.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

FireSnake ::

Kaj s pralnim strojem je zmagal? Ne me J!
Hodnik je pa ja od vseh.

puginho ::

WizzardOfOZ je izjavil:

puginho je izjavil:

Erjavec se ima s čim za pohvalit, kljub vsem budalštinam


S čem? Da ni vedel kakšno pogodbo podpisuje s patrio? Da je uspešno tožil svojo sosedo in zmagal? Da je... UPS, ZMANJKA!!!

Tip je debil, kreten in bedak. Tok nesposoben, da bi bil na tekmi nesposobnih drugi, ker je tok nesposoben, da niti tam zmagat ne more.


Patrio? Misliš tisto kjer se je z njo okoristil JJ?

Erjavec je bil v vseh vladah, smo pa relativno uspešni, to je povezava, kaj še zaj tebi ni jasno? Kaj je jj dosegel?

Žiiiga ::

Ja bučko no. :)

FireSnake ::

puginho je izjavil:

smo pa relativno uspešni


Relativno. Relativno? Relativno!

To, da si ti na državnih jaslih ni merilo uspešnosti.
Poglej si ljudi, kako živijo, pa potem opletaj dalje.
Glej mladino, ki se izseli, da služi kruh.

Ti moram nastaviti ogledalo: TEORETIK!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

showsover ::

Zeh.

WizzardOfOZ ::

puginho je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

puginho je izjavil:

Erjavec se ima s čim za pohvalit, kljub vsem budalštinam


S čem? Da ni vedel kakšno pogodbo podpisuje s patrio? Da je uspešno tožil svojo sosedo in zmagal? Da je... UPS, ZMANJKA!!!

Tip je debil, kreten in bedak. Tok nesposoben, da bi bil na tekmi nesposobnih drugi, ker je tok nesposoben, da niti tam zmagat ne more.


Patrio? Misliš tisto kjer se je z njo okoristil JJ?

Erjavec je bil v vseh vladah, smo pa relativno uspešni, to je povezava, kaj še zaj tebi ni jasno? Kaj je jj dosegel?

Še enkrat preveri kdo je bil podpisnik pogodbe s Patrio in kdo je bil takrat obrambni minister.

Res je bil ta bumbar v vseh vladah. Večino od njih je tudi uspel zrušiti. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

puginho je izjavil:

smo pa relativno uspešni


Nismo, daleč od uspešnih smo. Pa ne relativno, ampak absolutno daleč. Nekoč smo bili prvi na vasi (v jugoslaviji), danes smo zadnji ali pa predzadnji na vasi (v EU), kar je znak, da so nas povabili tja samo ker smo jim bili veza z balkanom (Tudi KBC je nekoč kupil samo del NLB, zato da je dobil odskočno desko do balkana). In nismo niti blizu tega, da bi bili zadnji v mestu. Može seljak iz sela, ali selo iz seljaka nikada!

Tudi ko gledaš uspešnost ljudi, je to samo privid. Ker so tukaj ljudje tako neumni, da si morajo vsake 2 do 3 leta nov avto kupit, pa zgleda vse skupaj uspešno. Čeprav je zelo daleč od uspešnega.
Ko sem okoli leta 2000 še delal za eno varnostno firmo, je prišla direktorica prodaje varnostnih senzorjev iz Švedske. So takrat bili eno izmed vodilnih podjetij, uspešna prodaja,...
Ženska se je pripeljala z Renault 5 (sicer R5 GTE baccara, ampak še vedno renault 5) iz Švedske. Ko smo zvečer ob poslovni večerji sedeli in se pogovarjal, sem jo moral vprašat, kako to, da ni prišla z letalom, pa je odgovorila, da je to drago in se je zmenila s šefom, da ji razliko da v denarju, ker se rada vozi in si vmes še ogleda par stvari. Poslovno potovanje si je popestrila še s turističnim, pa sta bila oba in ona in šef zelo zadovoljna. Potem sem jo pa še vprašal, kako da Renault 5 in ne saab ali volvo. Pa je lepo povedala; R5 je poceni, vzdrževanje je poceni, registracija je poceni, poraba je zmerna, pripelje te pa ravno tako na cilj kot saab ali volvo, samo na koncu leta dam raje tisto razliko v 1 mesec bahamov, havajev, cookovih otokov, ..., kot pa da bi v kos pleha vložila ves svoj denar. In tukaj je razlika med pravo uspešnostjo in "uspešnostjo" slovenceljnov.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

FireSnake ::

Amen!

lufthammer ::

Dejmo še enkrat ponovit za tiste s slabim spominom.

Erjavec se ima s čim za pohvalit,


S podpisom s Patrio, ko ni vedel kaj podpisuje?
S kantami zaradi katerih je bil nagnan iz vlade?
Z miniranjem arbitraže?
Obljubljal minimalno jurja pokojnine, ki se je ravno obratno, znižala?

Že zaradi teh cvetk bi ga moralo bit tako sram, da bi se umaknil - preselil na vikend na Hrvaško vsaj.
Če ti je Kahel 394 uspešen politik, pol se s tabo ni kaj pogovarjat.

Ja pa še tole:
zakaj ne gre zaupati narodu, da to izrazi na volitvah.


Enim še vedno ni jasno, da je JJ na volitvah dobil največ glasov in je popolnoma legalno sestavil vlado po tem, ko so eni skakali v prazne bazene in metali puške v koruzo.

A zdej, če nekomu nekdo ne paše, pa dejmo kar prec volitve ponovit?

Čez dobro leto bodo, pa pejd že enkrat volit, hudiča.;((

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

No, takrat grem še jaz in volim brezjajčnega Tonina (ker mi pleško ne sede, levakom pa ne dam glasu - bom razložil).
Do zdaj dolga leta nisem volil (nazadnje Cmerarja, ki se je izkazal še za večjega brezjajčnika, kot je Tonin).

Zakaj?
V tej temi (pa jo spremljam zgolj občasno) so me levi fanatiki prepričali v to, da grem zopet na volitve, ker vidim, da so izgubili kompas.
Desni so me pa odbili od pleškota.
(OK, N.si tudi zato, ker so edini, ki so na zadnjih volitvah govorili o industriji. To je tudi res.)

Hvala pravzaprav, da ste mi pomagali, da sem se odločil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

nergac ::

Kaj pa Leben ...
Nekaj se šušlja o Zelenih ...
Ta je bil pod Cerarjem svoj čas, pa so ga "odstavili" oziroma je "odstopil".

Po moje zaradi frackinga, ki ni bil fracking ...

lufthammer ::

Če se prav spomnim, je bil Leben žrtvovan zaradi makete za 280 jurjev, ki je bila vredna 6 jurjev in so jo potem sploh umaknili.

Zgodovina sprememb…

nergac ::

Če bo res ustanovil stranko, ima moj glas.

Seveda če ne bom izpustil volitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

GregiB ::

lufthammer je izjavil:


Enim še vedno ni jasno, da je JJ na volitvah dobil največ glasov in je popolnoma legalno sestavil vlado


Vse jasno... ampak, že stotič, pa lohk zdej spet mahamo s SSKJ in raznimi razlagami besed, a smatram, da vemo o čem pišem, če trdim, da je ta vlada legalna, kot pišeš, a je v očeh večine volivcev nelegitimna, saj ima v svoji koaliciji 2 stranki, ki sta v parlament prišli z obljubo ( namerno z, ne zaradi, da ne boste spet skakali), da z Janšo v španovijo ne. Volivci so verjetno tej obljubi zaupali in bili nategneni... Sicer pa vse aktualne ankete kažejo, da trenutna koalicija nima niti blizu zadostne podpore... Morala bi odstopiti in (ne)zaupanje preveriti na voliščih... se dogaja... v zrelih demokracijah
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

svecka ::

puginho je izjavil:


Samo to ti bom odgovoril: Slovenijo so do zdaj vodile večinoma sredinsko leve vlade, smo ena najrazvitejših držav v eu, v vseh je bil Erjavec, kaj tu tebi ni jasno, koga ti sploh šimfaš, kaj bi ti sploh rad, če si ti neuspešen v lifu ni za to kriva Slovenija! Erjavec se ima s čim za pohvalit, kljub vsem budalštinam, s čim se ima Janša??????



daj očala gor, ker si očitno SLEP. Prehitele so nas po uspešnosti Poljska, Češka in Slovaška, še Romunija nas je nabrisala na nekaterih področjih. Bravo tvoje hvale spevna srdedinska leva vlada. Smo postali smet EU, če ne bi bile EU da nas financira, bi že zdavnaj imeli propad države na ravni Venezuele. Samo očitno tvoja hvalevredna levosredinska vlada ravno cilja na "mogočnost in uspešnost " Venezuele. Očitno se tem bedakom in tudi tebi kolca po dnevnem čakanju v koloni z bonom v roki za kilo kruha.

Telbanc ::

GregiB je izjavil:

lufthammer je izjavil:


Enim še vedno ni jasno, da je JJ na volitvah dobil največ glasov in je popolnoma legalno sestavil vlado


Vse jasno... ampak, že stotič, pa lohk zdej spet mahamo s SSKJ in raznimi razlagami besed, a smatram, da vemo o čem pišem, če trdim, da je ta vlada legalna, kot pišeš, a je v očeh večine volivcev nelegitimna, saj ima v svoji koaliciji 2 stranki, ki sta v parlament prišli z obljubo ( namerno z, ne zaradi, da ne boste spet skakali), da z Janšo v španovijo ne. Volivci so verjetno tej obljubi zaupali in bili nategneni... Sicer pa vse aktualne ankete kažejo, da trenutna koalicija nima niti blizu zadostne podpore... Morala bi odstopiti in (ne)zaupanje preveriti na voliščih... se dogaja... v zrelih demokracijah


Sej pravim, karma is bitch, da ste levaki dobl Puckota na kubik nazaj na nos. Normalno, zaj je pravica ravno obrnjena. Poslanec sedaj ne sme glasovati po svoji vesti...

Solzavo iskanje neke pravice je postalo utrujajoče. Ampak bomo zdržali, moč nam daje vaše stokanje, javkanje, sviranje k...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

FireSnake ::

A nisem rekel: manjše zlo! Levaki se grizejo med sabo, plenijo in sploh ne delajo. Pleško je pa po svoje trd, a vsaj delat se da z njim (v žep, po moje, tudi kaj da).
Še Počivalšek se strinja z mano, jebemo.

https://siol.net/novice/za-zmage-za-zdr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

lufthammer ::

Vse jasno... ampak, že stotič,

Ja že stotič! Skočil v prazen bazen, vrgel puško stran, skratka odstopil je, hotel potopiti SMC, računal na volitve in pokazal, da pojma nima. Prej v dveh letih niso naredili NIČ, in pred njim Cerar nič, Bratuškova je pa uspela par firm prodat in nič drugega. 2 Tir? Že na začetku je podpisala aneks, čeprav je zatrjevala, da ne bo popuščanja. Takim bi ti še enkrat zaupal?

Eni imate obupno slab spomin.;((

GregiB ::

Ma smo vsi pametni... pa dejte potem razumsko razložit, zakaj Puklastega večina (več duže) niti gledat ne more več, če je najboljši, kar imamo? Bo treba narod menjat? Pa upam, da ne bodo mediji že v prvih stavkih...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

showsover ::

Jebiga, točno tako to izgleda v tem trenutku, žal, vsaj, kar se formalnih načinov tiče. Z neformalnimi bo zagotovo še slabše za naslednjih N let za vse...

lufthammer ::

večina (več duže) niti gledat ne more več,

A veš ali ugibaš?
Sicer ne vem, domnevam pa, da nihče trenutno ne bi dobil večine na volitvah, če si to mislu.
Pravijo, da se z njim vsaj delat da, verjemi al pa ne.8-O

jernejl ::

GregiB je izjavil:

[saj ima v svoji koaliciji 2 stranki, ki sta v parlament prišli z obljubo ( namerno z, ne zaradi, da ne boste spet skakali), da z Janšo v španovijo ne. Volivci so verjetno tej obljubi zaupali in bili nategneni...
Vsaka stranka je prišla v parlament z obljubo, ki je ni izpolnila. Volivci vsake stranke so verjetno tej obljubi zaupali in bili nategnjeni.

Sicer pa vse aktualne ankete kažejo, da trenutna koalicija nima niti blizu zadostne podpore... Morala bi odstopiti in (ne)zaupanje preveriti na voliščih... se dogaja... v zrelih demokracijah
Šarčeva koalicija, ki je bila vsaj po njihovem lastnem prepričanju manjšinska, že od samega začetka očitno ni imela zadostne podpore volivcev, torej bi morali odstopiti takoj, ko so sklenili koalicijsko pogodbo, ali - raje - še prej. Čemu so vztrajali? Ah, že videno - niso želeli ogroziti dobro plačanih poslanskih in ministrskih stolčov in se odreči moči. So raje nategnili narod.

pa dejte potem razumsko razložit, zakaj Puklastega večina (več duže) niti gledat ne more več
Kar se tebi osebno zdi, sploh ni pomembno. Dejstvo je, da ima JJ med vsemi voditelji (oziroma strankami) še zmeraj največ tistih, ki ga želijo gledati, in najmanj tistih, ki ga ne želijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

GregiB ::

jernejl je izjavil:

Vsaka stranka je prišla v parlament z obljubo, ki je ni izpolnila. Volivci vsake stranke so verjetno tej obljubi zaupali in bili nategnjeni.
Resde? Kako so bili nategnjeni volilci SDSa? Pred volitvami so jasno vedeli, da razen kršanerjev jih nihče ne mara in tak je bilo,nzdaj je njihov malik vladar... kak so bili nategnjeni? In zakaj se nategnjene čutijo zgolj Desusovci in SMCjevci? Lohk bademajster lapa, kar hoče, dokler ne sprevi javnomnenske podpore stranke na volilni izid, ima da zna, da je stranko pokopal.... on
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

jernejl ::

SMCjevi volivci so resda bili nategnjeni, in to v Šarčevi vladi.
Ti lahko lapaš, kar hočeš, ampak resnica je pač takšna, kot sem zapisal. In je preverljiva. Mnogokrat.

puginho ::

svecka je izjavil:

puginho je izjavil:


Samo to ti bom odgovoril: Slovenijo so do zdaj vodile večinoma sredinsko leve vlade, smo ena najrazvitejših držav v eu, v vseh je bil Erjavec, kaj tu tebi ni jasno, koga ti sploh šimfaš, kaj bi ti sploh rad, če si ti neuspešen v lifu ni za to kriva Slovenija! Erjavec se ima s čim za pohvalit, kljub vsem budalštinam, s čim se ima Janša??????



daj očala gor, ker si očitno SLEP. Prehitele so nas po uspešnosti Poljska, Češka in Slovaška, še Romunija nas je nabrisala na nekaterih področjih. Bravo tvoje hvale spevna srdedinska leva vlada. Smo postali smet EU, če ne bi bile EU da nas financira, bi že zdavnaj imeli propad države na ravni Venezuele. Samo očitno tvoja hvalevredna levosredinska vlada ravno cilja na "mogočnost in uspešnost " Venezuele. Očitno se tem bedakom in tudi tebi kolca po dnevnem čakanju v koloni z bonom v roki za kilo kruha.


Madžare si pozabil :))
V čem bi nas te države prehitele se mi sanja ne pa marsikomu tu tudi ne. Aja trenutno so bolj demokratične kot mi, tu so nas prehiteli, s poljaki smo sicer tu neki. Ne vem pa kaj še delaš tu, romunija te čaka odprtih rok, mi bomo pa tudi na boljšem.

GregiB ::

jernejl je izjavil:

SMCjevi volivci so resda bili nategnjeni, in to v Šarčevi .
So morali pa res biti, glede na to, da je SMC nagovarjal volivce, kak da se v španoviji vidi s Šarcem, Janšo pa so kategorično zavrnili. Mar tudi ti resnico iščeš na NORI24tv?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

FireSnake ::

lufthammer je izjavil:

Vse jasno... ampak, že stotič,

Ja že stotič! Skočil v prazen bazen, vrgel puško stran, skratka odstopil je, hotel potopiti SMC, računal na volitve in pokazal, da pojma nima. Prej v dveh letih niso naredili NIČ, in pred njim Cerar nič, Bratuškova je pa uspela par firm prodat in nič drugega. 2 Tir? Že na začetku je podpisala aneks, čeprav je zatrjevala, da ne bo popuščanja. Takim bi ti še enkrat zaupal?

Eni imate obupno slab spomin.;((


Lažeš! Oziroma ne poveš vse resnice!
Šivilja se je tudi želela (sicer neuspešno) prodati v Bruselj.
Ob tem nam je naredila veliko sramoto.

GregiB je izjavil:

Ma smo vsi pametni... pa dejte potem razumsko razložit, zakaj Puklastega večina (več duže) niti gledat ne more več, če je najboljši, kar imamo? Bo treba narod menjat? Pa upam, da ne bodo mediji že v prvih stavkih...


Lep res ni tale pleško. Je pa manjše zlo od pogorišča levakov, ki samo gledajo kdaj bodo začeli sesati državni sesek.
In, če vas je par zelo glasnih ne predstavljate večine.

Bo šlo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Massacra ::

GregiB je izjavil:

jernejl je izjavil:

SMCjevi volivci so resda bili nategnjeni, in to v Šarčevi .
So morali pa res biti, glede na to, da je SMC nagovarjal volivce, kak da se v španoviji vidi s Šarcem, Janšo pa so kategorično zavrnili. Mar tudi ti resnico iščeš na NORI24tv?


Cerar je gladko zajebal celo sceno!
No, kar je ostalo od SMC je pač ostalo, najbrž še 1.5 let v parlamentu, potem pa izbris.

Kar je ostalo levo od sredine se je profiliralo. In to je to.

Ps: še Pahorja je treba prištet v te, ki so največ zajebali, predvsem ko je bil PV. Kot predsednik je pa itak "niko i ništa" in si s tiho podporo Janši in neodzivnostjo dokončno koplje jamo za politični pokoj.

FireSnake je izjavil:

lufthammer je izjavil:

Vse jasno... ampak, že stotič,

Ja že stotič! Skočil v prazen bazen, vrgel puško stran, skratka odstopil je, hotel potopiti SMC, računal na volitve in pokazal, da pojma nima. Prej v dveh letih niso naredili NIČ, in pred njim Cerar nič, Bratuškova je pa uspela par firm prodat in nič drugega. 2 Tir? Že na začetku je podpisala aneks, čeprav je zatrjevala, da ne bo popuščanja. Takim bi ti še enkrat zaupal?

Eni imate obupno slab spomin.;((


Lažeš! Oziroma ne poveš vse resnice!
Šivilja se je tudi želela (sicer neuspešno) prodati v Bruselj.
Ob tem nam je naredila veliko sramoto.

GregiB je izjavil:

Ma smo vsi pametni... pa dejte potem razumsko razložit, zakaj Puklastega večina (več duže) niti gledat ne more več, če je najboljši, kar imamo? Bo treba narod menjat? Pa upam, da ne bodo mediji že v prvih stavkih...


Lep res ni tale pleško. Je pa manjše zlo od pogorišča levakov, ki samo gledajo kdaj bodo začeli sesati državni sesek.
In, če vas je par zelo glasnih ne predstavljate večine.

Bo šlo?


Veliko večino, če si kaj spremljal javnomnenjske raziskava. Skoraj 2/3 podporo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

FireSnake ::

puginho je izjavil:

s poljaki smo sicer tu neki.


Pa veš, kje so bili Poljaki leta 91, ko smo se mi osamosvojili?
In ti se temu smeješ?

Ne potuješ ti preveč, aneda ne?

Jaz sem videl vse od Evrope do Kitajske do Severne Koreje (da, tudi tam sem bil) pa ti povem, da mi tvoje roganje ni niti najmanj smešno.

Ne vem zakaj je tebi? Ali si samo neveden ali pa neumen.

Massacra je izjavil:


Veliko večino, če si kaj spremljal javnomnenjske raziskava. Skoraj 2/3 podporo.


To je pomembno, zakaj že? Jaz menim, da je to pomembno na volitvah.
In, ne, ne spremljam tega. Imam pametnejše delo. Ti ga, očitno, nimaš.

Pod črto: kaj si želel povedati?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: spenstar ()

Massacra ::

FireSnake je izjavil:

puginho je izjavil:

s poljaki smo sicer tu neki.


Pa veš, kje so bili Poljaki leta 91, ko smo se mi osamosvojili?
In ti se temu smeješ?

Ne potuješ ti preveč, aneda ne?

Jaz sem videl vse od Evrope do Kitajske do Severne Koreje (da, tudi tam sem bil) pa ti povem, da mi tvoje roganje ni niti najmanj smešno.

Ne vem zakaj je tebi? Ali si samo neveden ali pa neumen.

Massacra je izjavil:


Veliko večino, če si kaj spremljal javnomnenjske raziskava. Skoraj 2/3 podporo.


To je pomembno, zakaj že? Jaz menim, da je to pomembno na volitvah.
In, ne, ne spremljam tega. Imam pametnejše delo. Ti ga, očitno, nimaš.

Pod črto: kaj si želel povedati?


Repliciral sem na trditev (enega od tistih, ki zavajajo) in sicer: "In, če vas je par zelo glasnih ne predstavljate večine."

Kaj ti ni jasno? Aja, marsikaj, ker ne spremljaš. Ok.

Pa še to: politični pol na desni se profilira v zgolj 1 stranko, SDS. NSi postaja minoren igralec kakšen procent nad volilnim pragom. IJJ bo na koncu tudi največja kazen za desnico.

Ps: s sociopatom ni dobro "krave skup pasti".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

jernejl ::

GregiB je izjavil:

jernejl je izjavil:

SMCjevi volivci so resda bili nategnjeni, in to v Šarčevi .
So morali pa res biti, glede na to, da je SMC nagovarjal volivce, kak da se v španoviji vidi s Šarcem, Janšo pa so kategorično zavrnili. Mar tudi ti resnico iščeš na NORI24tv?

Ne, samo javnomnenjske raziskave sem pogledal. To je tista reč, ki se tebi zdi pomembna zgolj tedaj, ko ti ustreza, sicer jo pa preziraš.
Ampak nič hudega - nisi edini, pristranskih vas je cel kup.

Massacra ::

jernejl je izjavil:

GregiB je izjavil:

jernejl je izjavil:

SMCjevi volivci so resda bili nategnjeni, in to v Šarčevi .
So morali pa res biti, glede na to, da je SMC nagovarjal volivce, kak da se v španoviji vidi s Šarcem, Janšo pa so kategorično zavrnili. Mar tudi ti resnico iščeš na NORI24tv?

Ne, samo javnomnenjske raziskave sem pogledal. To je tista reč, ki se tebi zdi pomembna zgolj tedaj, ko ti ustreza, sicer jo pa preziraš.
Ampak nič hudega - nisi edini, pristranskih vas je cel kup.


Kaj pa ti noriš?
SMC je že sedaj zbrisan s skovenskega pol. prizorišča. Še dobro leto in jih več ni.

Ne mi reči, da gkedaš ankete na Nora24tv? :))

Massacra je izjavil:

jernejl je izjavil:

GregiB je izjavil:

jernejl je izjavil:

SMCjevi volivci so resda bili nategnjeni, in to v Šarčevi .
So morali pa res biti, glede na to, da je SMC nagovarjal volivce, kak da se v španoviji vidi s Šarcem, Janšo pa so kategorično zavrnili. Mar tudi ti resnico iščeš na NORI24tv?

Ne, samo javnomnenjske raziskave sem pogledal. To je tista reč, ki se tebi zdi pomembna zgolj tedaj, ko ti ustreza, sicer jo pa preziraš.
Ampak nič hudega - nisi edini, pristranskih vas je cel kup.


Kaj pa ti noriš?
SMC je že sedaj zbrisan s slovenskega pol. prizorišča. Še dobro leto in jih več ni.

Ne mi reči, da gledaš ankete na Nora24tv? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

lufthammer ::

Številke so takele:
Janšo je na zadnjih volitvah za poslanca izvolilo 7020 volivcev. Zbral je daleč največ glasov med vsemi kandidati po državi. Erjavec je propadel z glasovi 394 volivcev. Daleč največ glasov je med strankami dobila SDS, ki jo vodi Janša: 222.042. DeSUS z Erjavcem 43.889. Tudi seštevek vseh glasov volivcev za pet izvoljenih poslancev DeSUS - bilo jih je 3095 - ne doseže polovice volivcev, ki jih zbral Janša sam.



Javnomnenjske raziskave so pa nateg. Na vzorcu 700 klicanih potegnejo zaključek.

DeeJay ::

Nateg so dokler ne govorijo v prid SDS. Vemo mi to.
Don't f with me.

Massacra ::

lufthammer je izjavil:

Številke so takele:
Janšo je na zadnjih volitvah za poslanca izvolilo 7020 volivcev. Zbral je daleč največ glasov med vsemi kandidati po državi. Erjavec je propadel z glasovi 394 volivcev. Daleč največ glasov je med strankami dobila SDS, ki jo vodi Janša: 222.042. DeSUS z Erjavcem 43.889. Tudi seštevek vseh glasov volivcev za pet izvoljenih poslancev DeSUS - bilo jih je 3095 - ne doseže polovice volivcev, ki jih zbral Janša sam.



Javnomnenjske raziskave so pa nateg. Na vzorcu 700 klicanih potegnejo zaključek.


Nora24tv pa na koliko?

Sicer pa, volilne okraje boste zrihtali pravočasno? Če "vlada pade" mi niti na volitve ne moremo!!!
(Ps: kako kaj kolega Trump?)

WizzardOfOZ ::

FireSnake je izjavil:

Lep res ni tale pleško. Je pa manjše zlo od pogorišča levakov, ki samo gledajo kdaj bodo začeli sesati državni sesek.


Zlo so vsi levi in desni, že od leta 1991 naprej do danes. Pogorišče pa bomo v roku par mesecev, ker nimamo politikov, ampak kmetavzarje, debile, kretene in idiote, ki bodo vse skupaj zafurali do te mere, da bodo naši vnuki še odplačevali. Vse skupaj bi morali dat na grmado.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

lufthammer ::

Lažeš! Oziroma ne poveš vse resnice!


Imaš prav, nekaj je le naredila, veliko sramoto "vi nid tajm"...

Nateg so dokler ne govorijo v prid SDS. Vemo mi to.

Ne, vedno so nateg.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

jernejl ::

Massacra je izjavil:

jernejl je izjavil:

GregiB je izjavil:

jernejl je izjavil:

SMCjevi volivci so resda bili nategnjeni, in to v Šarčevi .
So morali pa res biti, glede na to, da je SMC nagovarjal volivce, kak da se v španoviji vidi s Šarcem, Janšo pa so kategorično zavrnili. Mar tudi ti resnico iščeš na NORI24tv?

Ne, samo javnomnenjske raziskave sem pogledal. To je tista reč, ki se tebi zdi pomembna zgolj tedaj, ko ti ustreza, sicer jo pa preziraš.
Ampak nič hudega - nisi edini, pristranskih vas je cel kup.


Kaj pa ti noriš?
SMC je že sedaj zbrisan s skovenskega pol. prizorišča. Še dobro leto in jih več ni.

Zbrisan je bil že pod Šarcem. Vem, slepi tega ne vidite.

Massacra ::

jernejl je izjavil:

Massacra je izjavil:

jernejl je izjavil:

GregiB je izjavil:

jernejl je izjavil:

SMCjevi volivci so resda bili nategnjeni, in to v Šarčevi .
So morali pa res biti, glede na to, da je SMC nagovarjal volivce, kak da se v španoviji vidi s Šarcem, Janšo pa so kategorično zavrnili. Mar tudi ti resnico iščeš na NORI24tv?

Ne, samo javnomnenjske raziskave sem pogledal. To je tista reč, ki se tebi zdi pomembna zgolj tedaj, ko ti ustreza, sicer jo pa preziraš.
Ampak nič hudega - nisi edini, pristranskih vas je cel kup.


Kaj pa ti noriš?
SMC je že sedaj zbrisan s skovenskega pol. prizorišča. Še dobro leto in jih več ni.

Zbrisan je bil že pod Šarcem. Vem, slepi tega ne vidite.


Drži. Nismo slepi. A ne zaradi Šarca.

mirator ::

Nisem povsem spremljal debate o vladi, zato bom samo zapisal svoje menje. Jaz mislim, da bo ta vlada dokončala mandat (čeprav si tega ne želim), potem bodo pa nove volitve. In takrat se bo odločalo med desnim in levim polom naše politike. Desni pol sta SDS in NSI, levi pa SD, Levica in LMŠ. SMC in DESUS bosta postala v politična zgodovina. Ne vem pa kaj bo s kameleonom SNS, ki bi po mojem mnenju že davno moral biti na grobišču politike.
Pa še nekaj. Korona virus nas je res presenetil že za časa Šarčeve vlade. Ampak takrat dejansko, še nihče v Evropi, kolikor je meni znano, ni sprožil alarma. Res pa je tudi, da se je korona virus razbohotil v času začetka Janševe vlade, ki jo je tudi presenetil. Ta vlada je sicer odreagirala dokaj hitro, vendar na žalost z bremenom ali sumom koruptivnosti, vendar smo sicer virus nekako ukrotili. Potem pa je po mojem mnenju vlada naredila kapitalno napako, ko je reševala hrvaški turizem zaradi slovenskih lastnikov nepremičnin na hrvaškem in posledično pridobivanjem političnih točk. To se nam je kot bumerang z obrestmi vrnilo v jesenskem delu. V tem času je tudi SDS izkoristil priliko za ideologijo z raznimi pismi v Evropski prostor. Potem pa se mi zdi, da je vladi ušlo vse izven nadzora in smo tu, kjer smo. Vsakodnevno število mrtvih, vsakodnevna okuženost, povečanje nezaposlenosti, posamezne manjše firme na robu eksistence, da o kulturnikih ne govorim.
In še, da se vrnem na začetek mojega posta. Ta vlada ne bo padla zato, ker se poslanci SMC (predsednik pa ima po moje zagotovljeno mesto v SDS) preprosto bojijo za svoje plače. DESUS se je sicer odločil za izstop iz koalicije, vendar nekoliko prepozno, plus da posamezni poslanci še vedno podpirajo sedanjo vlado, čeprav jih je ideološko kar nekajkrat izigrala.
Skratka, se vidimo na naslednjih volitvah.

dild0idis ::

A lahko že nehamo enkrat s temi debilizimi, da so poslanci koga izdali.

Kaj vse obljubljajo kandidati in stranke pred volitvami, kaj pa uresničijo?

Če tako gledate ni poslanca na svetu, ki ne izda svoje volilce.

Sedaj seveda se vsi obregate na to, da je šef stranke rekel, da ne gre v španovijo z JJ, ta del so res hitro pozabili in tu vam moramo dati prav.

Samo poglejmo pa še malce druge njihove obljube, kaj so se drli poslanci Levice pred volitvami: "poslance na minimalce", kje je njihov predlog glede tega, če so to res verjeli, lahko sedaj večino plače darujejo Rdečemu križu, Erjavec se je drl, da če bo on v Vladi, bodo imeli upokojenci jurja pokojnine, kolikokrat je že bil v Vladi, kje je jurja pokojnine, kaj je Cerar razlagal že, da bodo oni delali vse po predpisih, potem je pa prišla ven afera maketa, ..., pa za vsako stranko bi lahko vsak od nas našel kak primer, samo tole očitno določeni pozabljajo, ker jim gre v nos, samo JJ.

Plus še nekaj glede korone, v drugi temi o ZDA, so levičarji razlagali, da bi moral Trump tako dobro delati kot slovenska Vlada pod JJ, drugi ste razlagali, da bi morali iti po švedskem modelu in vse odpreti, imaš Zlatkota na televiziji, ki se dere/rapa, da je maska brezveze, Fajnovo na plakatih, ki se zavzema za državo brez maske, sedaj pa jokate, da je smrti preveč in da bi se moralo striktno držati pravil in nositi masko, ...

Plus enega pametnega predloga, razen boljše komunikacije, niste sposobni dati, pa t.i. KUL tudi ne, da se zmanjša število okuženih zaradi korone, edino kar znate je kritizirati in se dreti, ta Vlada je nesposobna.

Kar je pa najbolj zabavno pa je, da prejšnje Šarčeve leve Valde ni JJ zrušil ali desnica, ampak se je zaradi notranjih nesoglasij sesula samo vase, sedaj pa spet hočejo biti leve stranke najboljši prijatelji z istimi imeni, tokrat pod Erjavčevim vodstvom, pa saj se človek res vpraša, kolikokrat pričakujete od Slovencev, da gredo na led in kako butast moraš biti, da verjameš, da je KUL z Erjavcevm rešitev problemov Slovenije. 8-O;((8-O
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Hypathia ::

Če še komu ni jasno, zakaj ukrepi v Sloveniji ne "primejo", imamo toliko covid idiotov, da jih celo izvažamo, najprej dr. Potrč, nato tole:

Man from Slovenia, 38, sparks mass evacuation and armed response at Frankfurt International Airport when he shouts 'I will kill you all, Allahu Akbar' after police confronted him for not wearing a mask
https://www.dailymail.co.uk/news/articl...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Vitamia ::

mirator je izjavil:


.......... Skratka, se vidimo na naslednjih volitvah.

Se strinjam. Vendar se lahko zgodi, da "stanje v državi ne omogoča izvedbo poštenih volitev" in bodo volitve prestavljene na ugodnejši čas.
Mogoče pa volitve sploh ne bodo potrebne, ker bo sistem ene partije že vzpostavljen.
Lahko se pa seveda motim.
««
428 / 466
»»