» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
427 / 466
»»

DeeJay ::

zmaugy je izjavil:

Na podeželju se vsi poznajo in "oni pa že nimajo in je varno"...

Ja od kje pa prnesejo? Nekdo more od nekod prnest, da se okužijo tud drugi.

@ADIJOOO

Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Telbanc ::

FireSnake je izjavil:

Telbanc je izjavil:


DESUS ni del KULA. A to ni jasno.....????


Zakaj bi bilo sploh pomembno, če je razpadajoča stranka (z zblaznelim predsednikom) del neke izmišljene naveze?


Hočem rečt, da pač ne bojo glasovali za Kul koalicijo. :))

Vsi trije sigurno ne, poleg tega je Simonovič pokazal da se da, da se da tud drgač mislit in se ni pustil zlomit.

In tle je največji poraz cele zadeve, ko se nekdo upre ozadju ne glede na posledice. Pove še, da je to nedemokratično in neustavno kar se dogaja, ob tem pa je evidentno, da to ne zanima ne NPU ne KPK. :)

Ne gre pozabit da je bil Simonovič 15 let Karlova desna roka.....in se ni pustil ustrahovat. Dal je pač promer, da se ne bo pustil in na tem bo padla cela zadeva.

Še bolj drastično kot bi sicer. 8-)

Ne me narobe zastopit, če bi bila boljša alternativa sem jaz prec za, ampak jo ni, sam dobr poslušte kaj uni govorijo na tiskovkah, same pravljice.

Recimo, da bojo zmajšali št. umrlih, sedaj, ko je vsakemu že jasno da smo tahujše že dali skoz....in podobne kozlarije.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

zmaugy ::

DeeJay je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Na podeželju se vsi poznajo in "oni pa že nimajo in je varno"...

Ja od kje pa prnesejo? Nekdo more od nekod prnest, da se okužijo tud drugi.


To je od migrantov, ki so se iz Kladuše prebili do sem, “oboroženi s hladnim orožjem in marihuano.”
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Telbanc ::

zmaugy je izjavil:

DeeJay je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Na podeželju se vsi poznajo in "oni pa že nimajo in je varno"...

Ja od kje pa prnesejo? Nekdo more od nekod prnest, da se okužijo tud drugi.


To je od migrantov, ki so se iz Kladuše prebili do sem, “oboroženi s hladnim orožjem in marihuano.”


Če pogledaš zadnji protest v Ljubljani iz cele Slovenije folk in brez mask ena je celo vpila, da virusa ni. lOL. :)):|
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

zmaugy ::

Okapi je izjavil:

Jaz nič ne očitam, samo sklepam, na osnovi tega, da nisi nobene alternative predlagal. Če "mimo vrste" ne smejo cepit, nekaj cepiva pa je ostalo in se bo v roku ure ali dveh pokvarilo, ostane samo še to, da ga vržejo v smeti.


Pri pojavu cepljenja žlahte po vezah gre očitno za tisti pravi bizantinski instinkt, ker nad tem se celo ta vlada zgraža:

“ V zvezi z domnevnim cepljenjem sorodnikov zdravstvenih delavcev je vodja kabineta pojasnila, da ugotovitev inšpekcijskega nadzora glede še tega ne pozna, da pa so prioritete jasne tj. zaščita najranljivejših. Sama pričakuje, da lahko vsak zdravnik v vsakem trenutku našteje deset bolnikov, ki cepivo bolj potrebujejo kot njihovi sorodniki, zato se zanaša na to, da bodo zdravniki naredili, kar je prav.

https://www.24ur.com/novice/korona/poli...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

FireSnake ::

@DeeJay čemu predlog izbrisa za tole?
Potegni že glavo iz riti in ne bodi takoj užaljen, če se iz tistih, ki jih ti malikuješ, nekdo malo pošali.

Slike so prav všečne. Sploh to, da je Cerpentinšek podoben klovnu (ker več kot to tako ni) je zadetek v polno.

ADIJOOO ::

Strpna levica grozi poslancu, ki si ni pustil zviti roke Karlu Erjavcu




In take podpiraš in zagovarjaš ti Deejay te ni nič sram ? Samo nasilje vas je skrajni levičarji.

FireSnake ::

Telbanc je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Telbanc je izjavil:


DESUS ni del KULA. A to ni jasno.....????


Zakaj bi bilo sploh pomembno, če je razpadajoča stranka (z zblaznelim predsednikom) del neke izmišljene naveze?


Hočem rečt, da pač ne bojo glasovali za Kul koalicijo. :))

Vsi trije sigurno ne, poleg tega je Simonovič pokazal da se da, da se da tud drgač mislit in se ni pustil zlomit.

In tle je največji poraz cele zadeve, ko se nekdo upre ozadju ne glede na posledice. Pove še, da je to nedemokratično in neustavno kar se dogaja, ob tem pa je evidentno, da to ne zanima ne NPU ne KPK. :)

Ne gre pozabit da je bil Simonovič 15 let Karlova desna roka.....in se ni pustil ustrahovat. Dal je pač promer, da se ne bo pustil in na tem bo padla cela zadeva.

Še bolj drastično kot bi sicer. 8-)

Ne me narobe zastopit, če bi bila boljša alternativa sem jaz prec za, ampak jo ni, sam dobr poslušte kaj uni govorijo na tiskovkah, same pravljice.

Recimo, da bojo zmajšali št. umrlih, sedaj, ko je vsakemu že jasno da smo tahujše že dali skoz....in podobne kozlarije.


Aaaaaa, OK.
Hvala za razlago :)

Drugače pa, lepo napisano, jaz se s tem strinjam. Sploh v točki, da (na našo veliko žalost) ni pametne alternbative tem pajacom, ki jih imamo zdaj.
In to dokazano. :|

---------------------------

Če informacije o grožnjah držijo (vse več je javnih podatkov, da držijo) upam, da ustrezni organi temu hitro naredijo konec in ustrezno odreagirajo.
Se pa levica, s takimi dejanji, vedno bolj razgalja. In potrjuje, da pač ni vredna zaupanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

ADIJOOO ::

Tanja Fajon je spet imela govor - https://twitter.com/i/status/1350094403... in kaj je povedala tisto kot vedno ampak vseeno priporočam ogled.


Kordiš ima prav

GregiB ::

Kaj res drži, da naj bi Puklasti vsem koalicijskim poslancem prepovedal dvigniti glasovnice pri glasovanju o nezaupnici?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

zmaugy ::

A če lahko grejo na stranišče ga morajo tudi vprašati?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

feryz ::

zmaugy je izjavil:

A če lahko grejo na stranišče ga morajo tudi vprašati?
V bistvu ne. Dokler je firer v bližini, je izlet do sekreta najstrožje prepovedan. Itak so vsi upravičeni do plenic in ni problema potrpeti.

puginho ::

ADIJOOO je izjavil:

Strpna levica grozi poslancu, ki si ni pustil zviti roke Karlu Erjavcu




In take podpiraš in zagovarjaš ti Deejay te ni nič sram ? Samo nasilje vas je skrajni levičarji.


Tako je, če nezaupnica ne uspe jih bomo pa zanesli ven lastnoročno! Kar vam je pač lažje

lufthammer ::

Tako je, če nezaupnica ne uspe jih bomo pa zanesli ven lastnoročno! Kar vam je pač lažje


Samo? Pričakujem vsaj javno kastracijo na Prešernoven trgu.:P

GregiB ::

ADIJOOO je izjavil:

Strpna levica grozi poslancu, ki si ni pustil zviti roke Karlu Erjavcu



Kje je tu kakšna grožnja? Sosedje mu sporočajo, da ga ne marajo in naj spoka. Neposlušnežem pa cerkev grozins fritezo v afterlife-u že 2 tisočlttja...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

dmok ::

Janša, brutalno, brutalno, brutalno, Janša, strah, razgradnja pravne države, Janša, strah, brutalno, brutalno, Orban, brutalno, .....
Potem pa ponudiš Karla Erjavca kot rešitev vseh problemov ? A ni to norčevanje prvakov LMŠ, SD, Levice, ... iz lastnih volivcev ? Na topove, raketomete in havbice bomo odgovorili s fračo ? Nimamo drugega streliva kot kamenje ?

puginho ::

dmok je izjavil:

Janša, brutalno, brutalno, brutalno, Janša, strah, razgradnja pravne države, Janša, strah, brutalno, brutalno, Orban, brutalno, .....
Potem pa ponudiš Karla Erjavca kot rešitev vseh problemov ? A ni to norčevanje prvakov LMŠ, SD, Levice, ... iz lastnih volivcev ? Na topove, raketomete in havbice bomo odgovorili s fračo ? Nimamo drugega streliva kot kamenje ?


Aja pol je boljše da državo vodi Janša, ki jo je spravil v ta drek. Zakaj že? Premalo mrtvih?

nergac ::

Telbanc je izjavil:

nergac je izjavil:

kualla je pravi užitek brati tukaj, ko tako pronicljivo piše.

Ne vem pa kam je izginil telbanc ...

Zdi se mi, da se je kar potuhnil, odkar je ugotovil, da se je krepko zmotil pri štetju.

Sam sem kulovcem napovedoval 40-41 glasov, napovedal sem celo gospoda Simonoviča, da ne bo prispeval podpisa.

Telbanc je napovedoval 35 glasov kulovcem in vedno omenjal štetje ter dodal pet rumenih smeškov, ki so se mi smehljali na modri ST podlagi.



Teli podpisi no, to ni taglavno, taglavno bo štetje. O tem jaz pišem. Glasovanje je tajno, in prav je tko, da se lahko pobegne rdečemu nasilju.

Ja no, kr naprej ne morem tle viset. :)

Drgač počak na štetje in prpravi robčke, če maš dobre živce, če pa nimaš pa sej veš kaj.:)):))

DESUS ni del KULA. A to ni jasno.....????

DESUS tud zlo napreduje, zaj majo še 3 poslance.


Bomo videli ko bo ta pravo štetje in bodo "ta modri" morali izbirati med "mamo in očetom". >:D

P.S. Ta modri so SMC.
P.P.S. V tej limonadi niti pingota več ne rabim, kaj šele robčkov. Kokice pa so kul.

ADIJOOO ::

puginho je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Strpna levica grozi poslancu, ki si ni pustil zviti roke Karlu Erjavcu




In take podpiraš in zagovarjaš ti Deejay te ni nič sram ? Samo nasilje vas je skrajni levičarji.


Tako je, če nezaupnica ne uspe jih bomo pa zanesli ven lastnoročno! Kar vam je pač lažje



To govorite že 8 mesecev pa niste naredili nič razen nekaj zvončkljali bla bla cin cin... res ste strah in trepet.

dmok je izjavil:

Janša, brutalno, brutalno, brutalno, Janša, strah, razgradnja pravne države, Janša, strah, brutalno, brutalno, Orban, brutalno, .....
Potem pa ponudiš Karla Erjavca kot rešitev vseh problemov ? A ni to norčevanje prvakov LMŠ, SD, Levice, ... iz lastnih volivcev ? Na topove, raketomete in havbice bomo odgovorili s fračo ? Nimamo drugega streliva kot kamenje ?


Ne na levi nimate niti enega spsobnega kandidata to je realnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

Utk ::

feryz je izjavil:

zmaugy je izjavil:

A če lahko grejo na stranišče ga morajo tudi vprašati?
V bistvu ne. Dokler je firer v bližini, je izlet do sekreta najstrožje prepovedan. Itak so vsi upravičeni do plenic in ni problema potrpeti.

SDS je SDS, tvoja firma je pa tvoja firma. Ni povsod enako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

ADIJOOO ::

GregiB je izjavil:

Kaj res drži, da naj bi Puklasti vsem koalicijskim poslancem prepovedal dvigniti glasovnice pri glasovanju o nezaupnici?



Kdo bo prevzel glasovnico in kdo ne je odvisno od poslanske skupine kakšen bo dogovor.

Čudno, da te ne moti, da bodo morali tisti pri KUL slikati svoje glasovnice.

FireSnake ::

puginho je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Strpna levica grozi poslancu, ki si ni pustil zviti roke Karlu Erjavcu




In take podpiraš in zagovarjaš ti Deejay te ni nič sram ? Samo nasilje vas je skrajni levičarji.


Tako je, če nezaupnica ne uspe jih bomo pa zanesli ven lastnoročno! Kar vam je pač lažje


Ko takole malo bolj od daleč opazuješ: levičarji so vseskozi vpili, kako pleško povzroča razkol.
Kaj, hudiča, je pa zdaj to, če so pa oni tako povezovalni.

Bo kaki goreči pripadnik malo razložil, nam, neukim?

Meni se ob Desus-s obrača želodec, ampak temu gospodu bi pa stisnil roko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

ADIJOOO ::

GregiB je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Strpna levica grozi poslancu, ki si ni pustil zviti roke Karlu Erjavcu



Kje je tu kakšna grožnja? Sosedje mu sporočajo, da ga ne marajo in naj spoka. Neposlušnežem pa cerkev grozins fritezo v afterlife-u že 2 tisočlttja...



Mogoče bi pa sosedje morali iti glede na to, da gre za leve fašiste in naciste, ki jim ne diši demokracija.

puginho ::

ADIJOOO je izjavil:

puginho je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Strpna levica grozi poslancu, ki si ni pustil zviti roke Karlu Erjavcu




In take podpiraš in zagovarjaš ti Deejay te ni nič sram ? Samo nasilje vas je skrajni levičarji.


Tako je, če nezaupnica ne uspe jih bomo pa zanesli ven lastnoročno! Kar vam je pač lažje



To govorite že 8 mesecev pa niste naredili nič razen nekaj zvončkljali bla bla cin cin... res ste strah in trepet.

dmok je izjavil:

Janša, brutalno, brutalno, brutalno, Janša, strah, razgradnja pravne države, Janša, strah, brutalno, brutalno, Orban, brutalno, .....
Potem pa ponudiš Karla Erjavca kot rešitev vseh problemov ? A ni to norčevanje prvakov LMŠ, SD, Levice, ... iz lastnih volivcev ? Na topove, raketomete in havbice bomo odgovorili s fračo ? Nimamo drugega streliva kot kamenje ?


Ne na levi nimate niti enega spsobnega kandidata to je realnost.


Mogoče nismo zato ker smo kultivirani, da bomo koga ven zanesli je mišljeno sarkastično. Nas je pa bilo na ulicah več na enem protestu ko vas vseh na provladnih shodih skupaj.

A Janša pa da je sposoben, a gremo štet mrtve v primerjavi z ostalimi, brezposelne, dolg na prebivalca,...? Ti samo povej, ni problema

GregiB ::

dmok je izjavil:


Potem pa ponudiš Karla Erjavca kot rešitev vseh problemov ?
Ne, Kahl ni rešitev in se hoče predstavit, da je izbor volivcev, ki s trenutno vlado niso zadovoljni... Rešitev je bila ponujena... predčasne volitve, pa da se folk zjasne, kaj hoče... in kdo je potemtakem ponudil “rešitev”? Prelepa Sandra in Bademajster, ki sta stisnila rit, prevarala svoje volivce, in imamo kar imamo. Problem slovenskega političnega in siceršnjega življenja je Janša, ne Kahl. In treba ga je držat stran od žezla, dokler se tako ali drugače ne umakne s parketa
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nergac ::

Slopek je izjavil:

nergac je izjavil:

Seveda razumem, sem pa hotel dostaviti podatek o porabi kave (na prebivalca, se razume), kar je sila zanimivo.

Je bilo malce off topic, priznam.

Priznam, da je to res kar zanimiv podatek. Pred name pa kar eni Finci, švedi, Holandci ;)

To ne spremeni dejstva, da so ljudje tam južneje bolj fizični. Več je obiskovaNj, sploh zato,ker nič ne delajo, kot pišejo nekateri.
Ampak mi, smo pa res nekaj posebnega, kajne.
Bosna, Iran, Indija, afganistan, cela južna amerika, nam do kolen ne seže, kar se tiče gostoljubnosti, druženj, telesnih stikov, packarijah...Smo umazanci, ki se objemamo, košujemo, žuramo....., bolj, kot kjerkoli drugod. Smo znani po tem ja.


Tukaj pride bolj rek "bolj papeški od papeža", posebej kar se (zlorabe) statistike tiče.
Glede fizične bližine res nismo taki, tako da tega tudi ne kupim.

Glede kave pa zadeva jasna: introvertiranost, Trst blizu, Bosna tudi, dodajmo še psihoaktivne snovi, ki jih vsebuje kava in je odgovor tako rekoč na dlani: dober naravni antidepresiv, kava te zbrihta, za povabiti punco/fanta na zmenek je kava najboljši katalizator in podobno.

FireSnake ::

puginho je izjavil:

dmok je izjavil:

Janša, brutalno, brutalno, brutalno, Janša, strah, razgradnja pravne države, Janša, strah, brutalno, brutalno, Orban, brutalno, .....
Potem pa ponudiš Karla Erjavca kot rešitev vseh problemov ? A ni to norčevanje prvakov LMŠ, SD, Levice, ... iz lastnih volivcev ? Na topove, raketomete in havbice bomo odgovorili s fračo ? Nimamo drugega streliva kot kamenje ?


Aja pol je boljše da državo vodi Janša, ki jo je spravil v ta drek. Zakaj že? Premalo mrtvih?


V drek so jo spravili levičarji. Bili so večino časa na oblasti.
Pa kje smo?
Tisti, ki ni bil na oblasti je ni mogel pripeljati do sem kjer smo.

Počasi ste že naveličani s ponavljanjem enih in istih puhlic.

Pa nisem navijač pleškota. Zgleda le, da je (na žalost) manjše zlo od vse ostale sodrge.

ADIJOOO ::

puginho je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

puginho je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Strpna levica grozi poslancu, ki si ni pustil zviti roke Karlu Erjavcu




In take podpiraš in zagovarjaš ti Deejay te ni nič sram ? Samo nasilje vas je skrajni levičarji.


Tako je, če nezaupnica ne uspe jih bomo pa zanesli ven lastnoročno! Kar vam je pač lažje



To govorite že 8 mesecev pa niste naredili nič razen nekaj zvončkljali bla bla cin cin... res ste strah in trepet.

dmok je izjavil:

Janša, brutalno, brutalno, brutalno, Janša, strah, razgradnja pravne države, Janša, strah, brutalno, brutalno, Orban, brutalno, .....
Potem pa ponudiš Karla Erjavca kot rešitev vseh problemov ? A ni to norčevanje prvakov LMŠ, SD, Levice, ... iz lastnih volivcev ? Na topove, raketomete in havbice bomo odgovorili s fračo ? Nimamo drugega streliva kot kamenje ?


Ne na levi nimate niti enega spsobnega kandidata to je realnost.


Mogoče nismo zato ker smo kultivirani, da bomo koga ven zanesli je mišljeno sarkastično. Nas je pa bilo na ulicah več na enem protestu ko vas vseh na provladnih shodih skupaj.

A Janša pa da je sposoben, a gremo štet mrtve v primerjavi z ostalimi, brezposelne, dolg na prebivalca,...? Ti samo povej, ni problema


Janša ni kriv za mrtve ampak tisti, ki se ne držijo ukrepov in razni teoretiki zarot.


Je pa kriv Janša tisti iz krvavca direktor smučišča, ki je govoril po TV kako se lahko smuča čez 2 dni pa je že na golniku na intenzivni plus okužil še ženo in bližnje taki so problem ampak tega potem ni bilo več na tvju.

Slopek ::

ADIJOOO pamet.

ADIJOOO ::

GregiB je izjavil:

dmok je izjavil:


Potem pa ponudiš Karla Erjavca kot rešitev vseh problemov ?
Ne, Kahl ni rešitev in se hoče predstavit, da je izbor volivcev, ki s trenutno vlado niso zadovoljni... Rešitev je bila ponujena... predčasne volitve, pa da se folk zjasne, kaj hoče... in kdo je potemtakem ponudil “rešitev”? Prelepa Sandra in Bademajster, ki sta stisnila rit, prevarala svoje volivce, in imamo kar imamo. Problem slovenskega političnega in siceršnjega življenja je Janša, ne Kahl. In treba ga je držat stran od žezla, dokler se tako ali drugače ne umakne s parketa



Karl je rešitev za tiste štiri v KUL, ker se ne morejo med sabo zmenit kdo bi bil mandatar in so potem predlagali Erjavca, ki sploh ni bil izvoljen.

Saj delujejo lepo pred kamerami drugače v ozadju pa ni nič lepega in programsko tako narazen, da se bodo kmalu pičili samo kot 1 leto nazaj niso zmožni sodelovati.

FireSnake ::

puginho je izjavil:


A Janša pa da je sposoben, a gremo štet mrtve v primerjavi z ostalimi, brezposelne, dolg na prebivalca,...?


Seveda, politika (ne glede na barvo) je kriva, da je korona.
Tudi, da ljudje umirajo je politika kriva.

Te blodnje tudi že en čas ponavljate.

Če bi pa Korl sedel v sedlo, bi pa to čudežno izginilo, ane?

Aja, nebi?

Potem si tvoje blodnje lahko to razlagamo le in samo na en način: bil bi pomirjen, ker kradejo tvoji.

In pajaci tvojega kova (isti fanatiki na desni) ste sokrivi, da je stanje v državi takšno, kot je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

puginho ::

FireSnake je izjavil:

puginho je izjavil:

dmok je izjavil:

Janša, brutalno, brutalno, brutalno, Janša, strah, razgradnja pravne države, Janša, strah, brutalno, brutalno, Orban, brutalno, .....
Potem pa ponudiš Karla Erjavca kot rešitev vseh problemov ? A ni to norčevanje prvakov LMŠ, SD, Levice, ... iz lastnih volivcev ? Na topove, raketomete in havbice bomo odgovorili s fračo ? Nimamo drugega streliva kot kamenje ?


Aja pol je boljše da državo vodi Janša, ki jo je spravil v ta drek. Zakaj že? Premalo mrtvih?


V drek so jo spravili levičarji. Bili so večino časa na oblasti.
Pa kje smo?
Tisti, ki ni bil na oblasti je ni mogel pripeljati do sem kjer smo.

Počasi ste že naveličani s ponavljanjem enih in istih puhlic.

Pa nisem navijač pleškota. Zgleda le, da je (na žalost) manjše zlo od vse ostale sodrge.


Prejšne vlade ni blo več dolgo pred epidemijo, tako da je težko imela kakšen vpliv. Ne vem zakaj bi ta vlada morala ostati na oblasti če pa ima mizerne rezultate. A če gre firma v stečaj, uprava ostane, ker je tako sposobna?

Pa jaz sem za predčasne volitve, ne za menjavo pod vsako silo. Naj volivci povejo koga podpirajo.

lufthammer ::

Rešitev je bila ponujena... predčasne volitve,

Aja? Odstopiš kot PV in rečeš, "predlagam predčasne volitve, na katerih bom zbral novo nejanša ekipo!":)):))

Če prvič nisi zmogel, se skrij, ne pa da so te polne vse naslovnice in imaš za vse probleme na lepem rešitve, ki jih pa ne znaš niti povedat.

Fajonka je bodoča PV je rekel Židan, kaj zdej omahuje in rine naprej enga Kahlna?

Kako je lepo urejeno na levici.:D

FireSnake ::

puginho je izjavil:


Prejšne vlade ni blo več dolgo pred epidemijo, tako da je težko imela kakšen vpliv. Ne vem zakaj bi ta vlada morala ostati na oblasti če pa ima mizerne rezultate.



Kako dolgo je bila prejšnja vlada na oblasti?
Kako dolgo je ta?

Čisto tako, da malo pokažemo kako objektiven si.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Okapi ::

zmaugy je izjavil:


2. Rok uporabe je 6 ur in tako se ti podrejo vsi konstrukti, kako eni niso mogli in smo na srečo imeli žlahti v pripravljenosti

Saj ni bilo za pričakovati, da bi razumel, da je rok uporabe 6 ur, po 4-5 urah cepljenja pa ugotovijo, da jim bo nekaj cepiva ostalo in je samo še uro ali dve časa, da ga porabijo.

A ti mogoče misliš, da globoko zamrznjeno cepivo pripravljajo za vsakega posebej, pet minut preden ga piknejo? Sem upal, da si malo pametnejši.;((

puginho ::

FireSnake je izjavil:

puginho je izjavil:


A Janša pa da je sposoben, a gremo štet mrtve v primerjavi z ostalimi, brezposelne, dolg na prebivalca,...?


Seveda, politika (ne glede na barvo) je kriva, da je korona.
Tudi, da ljudje umirajo je politika kriva.

Te blodnje tudi že en čas ponavljate.

Če bi pa Korl sedel v sedlo, bi pa to čudežno izginilo, ane?

Aja, nebi?

Potem si tvoje blodnje lahko to razlagamo le in samo na en način: bil bi pomirjen, ker kradejo tvoji.

In pajaci tvojega kova (isti fanatiki na desni) ste sokrivi, da je stanje v državi takšno, kot je.


Logično da je politika kriva za situacijo če ona sprejema ukrepe in mora narediti vse kar je v njeni moči,mi imamo pa maršala twitota, baje izjemnega stratega, vidimo ja.

lufthammer ::

Logično da je politika kriva za situacijo če ona sprejema ukrepe

Ki se jih pa ti in tebi podobni niti pod razno ne mislite držati, ker se vam zdijo prekomerni in butasti, čeprav jih ima cela EU.

puginho ::

FireSnake je izjavil:

puginho je izjavil:


Prejšne vlade ni blo več dolgo pred epidemijo, tako da je težko imela kakšen vpliv. Ne vem zakaj bi ta vlada morala ostati na oblasti če pa ima mizerne rezultate.



Kako dolgo je bila prejšnja vlada na oblasti?
Kako dolgo je ta?

Čisto tako, da malo pokažemo kako objektiven si.


Tista vlada je bila manjšinska že od vsega začetka, bili so drugi cajti, Šarec se je pač zakalkuliral ker ni imel dovolj glasov. Z vstopom firerja se je tudi levica poenotila, ker so ljudje že pozabili česa je on vse sposoben.

Ta vlada bi lahko bila zmagovalka, imela je dovolj časa in je pač pogrnila na celi črti, kriv je pa samo jj ker ne more iz svoje kože. Pokvarjen že od rojstva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

FireSnake ::

puginho je izjavil:


Logično da je politika kriva za situacijo če ona sprejema ukrepe in mora narediti vse kar je v njeni moči,mi imamo pa maršala twitota, baje izjemnega stratega, vidimo ja.


Nisi odgovoril na vsa moja vprašanja.
Nalašč?

puginho je izjavil:


Tista vlada je bila manjšinska že od vsega začetka, bili so drugi cajti, Šarec se je pač zakalkuliral ker ni imel dovolj glasov. Z vstopom firerja se je tudi levica poenotila, ker so ljudje že pozabili česa je on vse sposoben.

Ta vlada bi lahko bila zmagovalka, imela je dovolj časa in je pač pogrnila na celi črti, kriv je pa samo jj ker ne more iz svoje kože. Pokvarjen že od rojstva.


Se poslušaš kako patetično zveniš?
Moja dobra kolegica iz Zagreba bi rekla: "Isprike, isprike."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

dmok ::

Okapi je izjavil:

A ti mogoče misliš, da globoko zamrznjeno cepivo pripravljajo za vsakega posebej, pet minut preden ga piknejo? Sem upal, da si malo pametnejši.;((

https://www.fda.gov/media/144413/downlo...
Allowing vial(s) to thaw in the refrigerator [2ºC to 8ºC (35ºF to 46ºF)]. A carton of vials may take up to 3 hours to thaw, and thawed vials can be stored in the refrigerator for up to five days (120 hours).

Poskrbiš, da ljudje varno čakajo na cepljenje, preveriš koliko je ljudi in vzameš ustrezno število vial iz hladilnika. Čakamo mesece na sorazmerno nujne posege, bomo pa počakali še toliko, da se cepivo ogreje na sobno temperaturo. Drugače se da s "pametnim" naročanjem na cepljenje hitro poskrbeti, da so cepljeni najprej izbranci.

Badwolff ::

Pred glasovanjemo nezaupnici je ta tema še hujša kot sicer. Predvsem en razmah antiKul /Antirjavec memov se je pojavil.

dmok ::

puginho je izjavil:

Aja pol je boljše da državo vodi Janša, ki jo je spravil v ta drek. Zakaj že? Premalo mrtvih?

Še enkrat: govora je o tem, da je Slovenija tik pred totalnim potopom. Da je situacija kritična. Da bo šlo vse k vragu, če bo Janša še 2 minuti in 30 sekund na oblasti. Če je tako hudo, potem se kot alternativo ponudi NAJBOLJŠEGA MOŽNEGA KANDIDATA za mandatarja. Ne drugega, ne tretjega. NAJBOLJŠEGA. Je to Karl Erjavec ?

harvey ::

DeeJay je izjavil:


Poleg tega pa zamujanje z ukrepi za več kot en mesec in so s tem povzročili 80% več smrti.
https://medium.com/sledilnik/od-zgodbe-...

Tudi tile, ki so napisali članek o 80% več smrti niso epidemiologi, če postavljaš premiso, da edino oni imajo odgovore glede epidemij. So v glavnem podpisani pod članek matematiki, računalničarji, statistiki, ki so primerjali mobilnost, kot ključno spremenjivko, med pomladjo in jesenjo, ter kako se je ta spreminjala po obdobjih in to potem obdelali z modelom in odtod ta številka. Logično je, če boš imel glavnino okužb v dso, bo smrtnost visoka, tu ni potrebno biti ravno raketni znanstvenik. Vsaka žrtev je preveč, ne vem pa če bi ravno lock down septembra zaščitil vse v dso, ki so pri nas pač takšni, da se ne moreš ravno uspešno zoprstaviti, ko okužba pride v dom.

Morda tiči odgovor zakaj smo tam,kjer smo v kakšnem zapisu psihologa K. Muska Lešnika.

Kristijan Musek Lešnik
@LesnikMusek
·
Jan 15
Ko je ocena, da je epidemiloška slika v državi povezana s preletom (se strinjam, da nepotrebnim) letal, deležna ovacij; poskusi strokovne razlage stanja pa skomigov, pljunkov ali izbrisa, lahko ocenim samo, da smo vsi skupaj v riti. In da bo še kar nekaj časa temno.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

FireSnake ::

dmok: lepo napisano.

Še jaz pristavim piskerček: penzek z govorno napačo je boljši kot pleško.
Od kje vam ta modrost? Človek je zaJ vse česar se je dotaknil (arbitraža je že ena taka stvar).

Poučite nas, neuke, prosim.

dmok ::

Ne vem, če je bilo omenjeno: anketa Mediane objavljena v Delu (9.1.2021), vprašanje "Ali menite, da je vložitev konstruktivne nezaupnice vladi primerna ali neprimerna politična odločitev ?". Odgovori: zelo neprimerna 22%, neprimerna 16.3%, niti neprimerna niti primerna 14%, primerna 15.2%, zelo primerna 20.2%, ne vem 9.9%, ne želim odgovoriti 2.4%. 38.3% da je nezaupnica neprimerna, 35.4%, da je primerna. Sem skoraj 100% prepričan, da bi bil rezultat precej drugačen, če bi bil predlagani mandatar taka oseba, da bi se dejansko občutilo, da predlagatelji mislijo resno z vsemi svojimi hudimi obtožbami. 35.4% je manj ljudi kot jih podpira stranke, ki predlagajo nezaupnico.

WizzardOfOZ ::

ADIJOOO je izjavil:

Ne na levi nimate niti enega spsobnega kandidata to je realnost.


V bistvu ni sposobnega kandidata ne na levi in ne na desni. Desni ste sami idioti, levi pa ste sami kreteni.

Politika za enega ali proti enemu ni bila, ni in nikoli ne bo uspešna, ker se ukvarjate samo z janšo (ali z njim ali proti njemu), nikoli pa z narodom in potrebami naroda. A se je kdo od politikov sploh vprašal, kako je ljudem ob teh ukrepih. Kje tistih 10% otrok sedaj dobiva topli obrok, ki so ga dobili ponavadi samo v šoli,...

Trenutno bi bila najboljša rešitev za to državo, če odstavimo/zapremo/pobijemo vse naše politike, ki so vodili ali bili kakorkoli vključeni vodenje države od leta 1991 pa do danes, ker so vsi idioti, ki niso še nič pametnega naredili, so pa uspeli uničit skoraj vse v tej državi. Bomo pač naredili čistko in potem postavili kompetentne ljudi, na katere bivši ali sedanji politiki ne bodo vplivali in bodo vsaj kaj naredili za državo in narod.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

lufthammer ::

Predvsem en razmah antiKul /Antirjavec memov se je pojavil.


A se tebi zdi ena horuk akcija z Kohlom rešitev? :(

Vsak normalen bi se tega pokvarjenca izogibal na daleč. Ma, sej ga lastni poslanci ne šlivijo. Bomo videli pri glasovanju komedijo.

Kje tistih 10% otrok sedaj dobiva topli obrok, ki so ga dobili ponavadi samo v šoli,...


Šole ga razvažajo po domovih, nič bat.

Zgodovina sprememb…

nergac ::

dmok je izjavil:

puginho je izjavil:

Aja pol je boljše da državo vodi Janša, ki jo je spravil v ta drek. Zakaj že? Premalo mrtvih?

Še enkrat: govora je o tem, da je Slovenija tik pred totalnim potopom. Da je situacija kritična. Da bo šlo vse k vragu, če bo Janša še 2 minuti in 30 sekund na oblasti. Če je tako hudo, potem se kot alternativo ponudi NAJBOLJŠEGA MOŽNEGA KANDIDATA za mandatarja. Ne drugega, ne tretjega. NAJBOLJŠEGA. Je to Karl Erjavec ?


Menim, da je za to dilemo najbolje metati kovanec.

Telbanc ::

DeeJay je izjavil:

Nisem epidemiolog, da bi lahko pametoval kateri ukrepi so dobri in kateri ne.
Glede na rezultate, ki jih imamo v primerjavi z drugimi državami, se mi pa pač zdi, da niso dobri.
Najdlje smo zaprti, najdlje zaprte šole, najdlje policijska ura, najdlje zaprte občine, maske povsod.... rezultati pa še vedno katastrofa.
Mogoče so krive cerkve, ki so še vedno odprte?
Mogoče so krive službe, ki so bile v 1. valu veliko bolj omejene?
Največje število okužb je prav na podeželju in ne v mestih.
Predvsem je treba gledat, kje se NAJVEČ ljudi druži v ZAPRTIH prostorih, ker se dokazano tam virus najbolj širi.

Kaj delajo na balkanu drugače in jim okužbe padajo je tud uganka... so začel manj testirat, prirejajo statistike? Težko vedt.

Po strokovni analizi, ki so jo naredil na sledilniku še vedno dokazujejo, da so službe tiste, ki so največji vir okužb.
Poleg tega pa zamujanje z ukrepi za več kot en mesec in so s tem povzročili 80% več smrti.
https://medium.com/sledilnik/od-zgodbe-...


https://www.sta.si/2856044/francija-v-b...

"Pariz, 16. januarja - V Franciji od danes veljala daljša policijska ura, ki se bo začela ob 18. uri in bo v veljavi do 6. ure zjutraj. Odhod od doma je dovoljen samo v primeru odhoda na delo ali nujnih družinskih razlogov."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

FireSnake ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Desni ste sami idioti, levi pa ste sami kreteni.




Ko sem mislil, da ni več upanja.

WizzardOfOZ je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Ne na levi nimate niti enega spsobnega kandidata to je realnost.


V bistvu ni sposobnega kandidata ne na levi in ne na desni. Desni ste sami idioti, levi pa ste sami kreteni.

Politika za enega ali proti enemu ni bila, ni in nikoli ne bo uspešna, ker se ukvarjate samo z janšo (ali z njim ali proti njemu), nikoli pa z narodom in potrebami naroda. A se je kdo od politikov sploh vprašal, kako je ljudem ob teh ukrepih. Kje tistih 10% otrok sedaj dobiva topli obrok, ki so ga dobili ponavadi samo v šoli,...

Trenutno bi bila najboljša rešitev za to državo, če odstavimo/zapremo/pobijemo vse naše politike, ki so vodili ali bili kakorkoli vključeni vodenje države od leta 1991 pa do danes, ker so vsi idioti, ki niso še nič pametnega naredili, so pa uspeli uničit skoraj vse v tej državi. Bomo pač naredili čistko in potem postavili kompetentne ljudi, na katere bivši ali sedanji politiki ne bodo vplivali in bodo vsaj kaj naredili za državo in narod.


Še enkrat vse.
Dodal bi samo, da z novoizvoljenimi naredimo popolnoma isto.
Tisti tretji bi šele videli, da ni šale.
(hecamo se lahko)

Resno: žal ne more biti tako, kot praviš. Gnojšnica je preveč svojih ljudi nataknila v vseh sferah. potem bi morali tudi te ljudi menjati. Celotni državni aparat je bolj na levi (sesek pa to). Ker je od tega odvisna tudi nihova eksistenca (beri: nesposobni za kar koli drugega) ti vrat pregriznejo, preden bi šli stran od seska.
Tako je problem širši od same politike.

Cela hobotnica je tu zadaj.
Eni od teh tudi tukaj pišejo. K sreči delam v gospodarstvu in jim lahko z nasmeškom pokažem sredinec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()
««
427 / 466
»»