» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
426 / 466
»»

Buggy ::

o tebi konkretno sploh ne govorim, ker ciljam na kvoto.

Moje pravice te morajo se kako brigati, ker Demokracija!



...morda se moram zgolj strijati kar poves ti in posveceni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

da bo bolj nazorno, ker umetniki povejo z metaforam bolje od mene

FireSnake ::

kuall je izjavil:

To, da smo najbolj neuspešni vas najbolj od vsega veseli, verjamem. Zato pa smo najbolj neuspešni, ker niste poslušali Janše, ki vam je želel samo dobro z ukrepi. To je dejstvo. Vraževerje pa je to, da nam Janša želi slabo in da gleda samo na svojo rit. Če bi rekel, da je nesposoben bi še bilo sprejemljivo, ampak tu bi se tudi dalo debatirat.


Sprintaj si njegovo sliko in so jo obesi v spalnico!

Pleško je, trenutno, najmanjše zlo.
In nič več, kot to.
Od kje ti pa druge utvare pa ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gateway ()

FireSnake ::

Buggy je izjavil:

tocno to je problem te vlade. Ne zna narediti celovite resitve za nas proastor. Temu bi moj sef rekel da sem nesposoben. V tej vladi so pac izgovori. Jemljejo kvazi ukrepe od drugih drzav, malo enih malo drugih skupek je katastrofa, ki v nasem miljeju pac ne deluje!

Primer...pizzo sestavis super z mozzarello in dobrim sirom, dober pasul pa z dva dni nabreklim fizolom.
Eno z drugim pac ne gre..pizda wam a stekate ze enkrat, da ne mores sam kopirat od drugih!!!


Ena ključnih stvari, ki jih ti ne razumeš je pa, da ni pleško tisti, ki trosi virus naokoli. Ampak mi sami.
Če bi imeli kaj pameti (in si samo roke umivali) ukrepov skorajda ne bi potrebovali.
Ene države nimajo ukrepov, ampak priporočila.
Pa se jih folk drži.
Pri nas velja pa zaleže samo palica, ker smo Balkanci.
In potem imaš še pajace, ki se ukrepov ne držijo zgolj zato, ker je pleško tako rekel. Pa čeprav so kopija ukrepov iz tujine.

WizzardOfOZ je izjavil:

V bistvu vse vlade v sloveniji so ali za janšo ali pa proti janši. Niso pa tam ker bi kaj hotele narest za dobro naroda. Važno je samo ali je janša ali pa ni janša. Ko eni ali pa drugi pridejo na stolčke, se pa vprašajo kako bomo pa sedaj delali in se vse skupaj ustavi, ker ne znajo naprej. Potem pa mal evropo kopirajo, ker drugega itak ne znajo. Pa ker kopirajo evropo, kopirajo vse, brez da bi sploh kdo pomislil, kaj delajo.

Samo en primer izredno slabega kopiranja evrope:
- v nemčiji rečejo, ne rabimo mrhovišč, ker nimamo medvedov
- v sloveniji rečejo, ne rabimo mrhovišč, ker jih tudi v nemčiji ne (to, da imamo pa čez 600 medvedov v državi pa noben ne pomisli)


Lepo napisano.
Zato pa je KUL skupek gnusob, ki so se že pogrizle med samo in jih druži le to, da so proti pleškotu.
So pa dokazano nesposobni in nekompatibilni. Sami so to dokazali z razpadom vlade.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gateway ()

LightBit ::

kuall je izjavil:

To, da smo najbolj neuspešni vas najbolj od vsega veseli, verjamem. Zato pa smo najbolj neuspešni, ker niste poslušali Janše, ki vam je želel samo dobro z ukrepi. To je dejstvo. Vraževerje pa je to, da nam Janša želi slabo in da gleda samo na svojo rit. Če bi rekel, da je nesposoben bi še bilo sprejemljivo, ampak tu bi se tudi dalo debatirat.

Teorija zarote.

enemon ::

FireSnake je izjavil:

Buggy je izjavil:

tocno to je problem te vlade. Ne zna narediti celovite resitve za nas proastor. Temu bi moj sef rekel da sem nesposoben. V tej vladi so pac izgovori. Jemljejo kvazi ukrepe od drugih drzav, malo enih malo drugih skupek je katastrofa, ki v nasem miljeju pac ne deluje!

Primer...pizzo sestavis super z mozzarello in dobrim sirom, dober pasul pa z dva dni nabreklim fizolom.
Eno z drugim pac ne gre..pizda wam a stekate ze enkrat, da ne mores sam kopirat od drugih!!!


Ena ključnih stvari, ki jih ti ne razumeš je pa, da ni pleško tisti, ki trosi virus naokoli. Ampak mi sami.
Če bi imeli kaj pameti (in si samo roke umivali) ukrepov skorajda ne bi potrebovali.
Ene države nimajo ukrepov, ampak priporočila.
Pa se jih folk drži.
Pri nas velja pa zaleže samo palica, ker smo Balkanci.
In potem imaš še pajace, ki se ukrepov ne držijo zgolj zato, ker je pleško tako rekel. Pa čeprav so kopija ukrepov iz tujine.

WizzardOfOZ je izjavil:

V bistvu vse vlade v sloveniji so ali za janšo ali pa proti janši. Niso pa tam ker bi kaj hotele narest za dobro naroda. Važno je samo ali je janša ali pa ni janša. Ko eni ali pa drugi pridejo na stolčke, se pa vprašajo kako bomo pa sedaj delali in se vse skupaj ustavi, ker ne znajo naprej. Potem pa mal evropo kopirajo, ker drugega itak ne znajo. Pa ker kopirajo evropo, kopirajo vse, brez da bi sploh kdo pomislil, kaj delajo.

Samo en primer izredno slabega kopiranja evrope:
- v nemčiji rečejo, ne rabimo mrhovišč, ker nimamo medvedov
- v sloveniji rečejo, ne rabimo mrhovišč, ker jih tudi v nemčiji ne (to, da imamo pa čez 600 medvedov v državi pa noben ne pomisli)


Lepo napisano.
Zato pa je KUL skupek gnusob, ki so se že pogrizle med samo in jih druži le to, da so proti pleškotu.
So pa dokazano nesposobni in nekompatibilni. Sami so to dokazali z razpadom vlade.


Ok, ti trdiš, da so Hrvati in Bosanci manjši Balkanci od nas? Ker imajo ob že tako ugodnejši epidemiološki sliki od nas ob praktično nikakršnih ukrepih največji upad okužb v Evropi.

Utk ::

Ne fantazirat. 90 let starega čičota v bosanskih brdih nihče ne vpraša od česa ga je pobralo. V službo pa itak ne hodijo niti mladi. V mestih to morda še nekako funkcionira, izven je pa divji zahod. Na hrvaškem isto.

GregiB ::

Utk je izjavil:

Ne fantazirat. 90 let starega čičota v bosanskih brdih nihče ne vpraša od česa ga je pobralo. V službo pa itak ne hodijo niti mladi. V mestih to morda še nekako funkcionira, izven je pa divji zahod. Na hrvaškem isto.

Ficlanje z izgovori... Če je tako, kot pišeš, pa nehajmo navajat kletne žurke, kot glavni razlog... Al je to tud slovenski fenomen, k se ga brezposelni balkanci iz bosanskih alp ne gredo?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

enemon ::

Gledam posnetke iz BiH. Še ko gre v bolnico, ima 85-letni čiča masko pod brado. V trgovini pa niti to ne. Se mi zdi, da če si skromen, mora biti življenje v BiH kar fino. Nobenega stresa, lako ćemo pa to. V skrajnem primeru si lahko čoban na planini in kot je videti tudi ti ne živijo tako slabo.

Slopek ::

Utk je izjavil:

Ne fantazirat. 90 let starega čičota v bosanskih brdih nihče ne vpraša od česa ga je pobralo. V službo pa itak ne hodijo niti mladi. V mestih to morda še nekako funkcionira, izven je pa divji zahod. Na hrvaškem isto.

Se pa mnogo bolj obiskujejo, kofetkajo, nasploh družijo. Ampak ti lahko kar verjameš, da smo Slovenci res nekaj posebnega na tem planetu :))

nergac ::

kualla je pravi užitek brati tukaj, ko tako pronicljivo piše.

Ne vem pa kam je izginil telbanc ...

Zdi se mi, da se je kar potuhnil, odkar je ugotovil, da se je krepko zmotil pri štetju.

Sam sem kulovcem napovedoval 40-41 glasov, napovedal sem celo gospoda Simonoviča, da ne bo prispeval podpisa.

Telbanc je napovedoval 35 glasov kulovcem in vedno omenjal štetje ter dodal pet rumenih smeškov, ki so se mi smehljali na modri ST podlagi.

Skratka, pritisk ne popušča, tako kot sem napovedoval.

Slopek je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne fantazirat. 90 let starega čičota v bosanskih brdih nihče ne vpraša od česa ga je pobralo. V službo pa itak ne hodijo niti mladi. V mestih to morda še nekako funkcionira, izven je pa divji zahod. Na hrvaškem isto.

Se pa mnogo bolj obiskujejo, kofetkajo, nasploh družijo. Ampak ti lahko kar verjameš, da smo Slovenci res nekaj posebnega na tem planetu :))


Glede kave smo baje peti na svetu se mi zdi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

Slopek ::

Nergač. Dobro razumeš kaj sem napisal. ;)

nergac ::

Seveda razumem, sem pa hotel dostaviti podatek o porabi kave (na prebivalca, se razume), kar je sila zanimivo.

Je bilo malce off topic, priznam.

WizzardOfOZ ::

GregiB je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne fantazirat. 90 let starega čičota v bosanskih brdih nihče ne vpraša od česa ga je pobralo. V službo pa itak ne hodijo niti mladi. V mestih to morda še nekako funkcionira, izven je pa divji zahod. Na hrvaškem isto.

Ficlanje z izgovori... Če je tako, kot pišeš, pa nehajmo navajat kletne žurke, kot glavni razlog... Al je to tud slovenski fenomen, k se ga brezposelni balkanci iz bosanskih alp ne gredo?


V zadnjem tednu so bile pri nas vsaj 3 orenk žurke (vse skupaj čez 700 ljudi). Policajev ni bilo, prijavil tudi ni nihče. In potem imamo sliko kakršna je.
Eni smo bedaki, pa smo doma in se držimo zase, pa držimo se ukrepov (socialna distanca in nošenje maske), ker nočemo drugim škodit, bedaki pa naokol hodijo imajo žurke, ukrepov se ne držijo. Ampak mi ki se držmo pravil, da bi vse skupaj hitreje minilo, smo na koncu največji bedaki.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Telbanc ::

nergac je izjavil:

kualla je pravi užitek brati tukaj, ko tako pronicljivo piše.

Ne vem pa kam je izginil telbanc ...

Zdi se mi, da se je kar potuhnil, odkar je ugotovil, da se je krepko zmotil pri štetju.

Sam sem kulovcem napovedoval 40-41 glasov, napovedal sem celo gospoda Simonoviča, da ne bo prispeval podpisa.

Telbanc je napovedoval 35 glasov kulovcem in vedno omenjal štetje ter dodal pet rumenih smeškov, ki so se mi smehljali na modri ST podlagi.



Teli podpisi no, to ni taglavno, taglavno bo štetje. O tem jaz pišem. Glasovanje je tajno, in prav je tko, da se lahko pobegne rdečemu nasilju.

Ja no, kr naprej ne morem tle viset. :)

Drgač počak na štetje in prpravi robčke, če maš dobre živce, če pa nimaš pa sej veš kaj.:)):))

DESUS ni del KULA. A to ni jasno.....????

DESUS tud zlo napreduje, zaj majo še 3 poslance.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Slopek ::

nergac je izjavil:

Seveda razumem, sem pa hotel dostaviti podatek o porabi kave (na prebivalca, se razume), kar je sila zanimivo.

Je bilo malce off topic, priznam.

Priznam, da je to res kar zanimiv podatek. Pred name pa kar eni Finci, švedi, Holandci ;)

To ne spremeni dejstva, da so ljudje tam južneje bolj fizični. Več je obiskovaNj, sploh zato,ker nič ne delajo, kot pišejo nekateri.
Ampak mi, smo pa res nekaj posebnega, kajne.
Bosna, Iran, Indija, afganistan, cela južna amerika, nam do kolen ne seže, kar se tiče gostoljubnosti, druženj, telesnih stikov, packarijah...Smo umazanci, ki se objemamo, košujemo, žuramo....., bolj, kot kjerkoli drugod. Smo znani po tem ja.

zmaugy ::

Spet imamo poseben tretma za priviligirano kasto, kot je bilo v časih juge. Svojci zaposlenih v UKC cepljeni mimo vrstnega reda. Lepo je imeti zveze...

https://siol.net/novice/slovenija/na-me...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Slopek ::

zmaugy je izjavil:

Spet imamo poseben tretma za priviligirano kasto, kot je bilo v časih juge. Svojci zaposlenih v UKC cepljeni mimo vrstnega reda. Lepo je imeti zveze...

https://siol.net/novice/slovenija/na-me...

Si v zaostanku. Že predebatirano.
Je bilo kdaj drugače? Poznanstva pa to? Nisi nikoli koristil tega bonusa? Nasplošno govorim.
Članek pa zato, da si cepiva še bolj želiš.

FireSnake ::

enemon je izjavil:


Ok, ti trdiš, da so Hrvati in Bosanci manjši Balkanci od nas? Ker imajo ob že tako ugodnejši epidemiološki sliki od nas ob praktično nikakršnih ukrepih največji upad okužb v Evropi.


Ne, ne trdim tega. To trdiš ti!
In mi skušaš besede dati v usta.
Ne bo šlo. Svoje blodnje zagovarjaj sam. Jaz ne bom tvoj odvetnik.

Okapi ::

zmaugy je izjavil:

Spet imamo poseben tretma za priviligirano kasto, kot je bilo v časih juge. Svojci zaposlenih v UKC cepljeni mimo vrstnega reda. Lepo je imeti zveze...

Ti si torej mnenja, da je bolje neporabljeno cepivo vreči v smeti?

FireSnake ::

enemon je izjavil:

Gledam posnetke iz BiH. Še ko gre v bolnico, ima 85-letni čiča masko pod brado. V trgovini pa niti to ne. Se mi zdi, da če si skromen, mora biti življenje v BiH kar fino. Nobenega stresa, lako ćemo pa to. V skrajnem primeru si lahko čoban na planini in kot je videti tudi ti ne živijo tako slabo.


Tokom športa sem po celi bivši jugi ogromno sodeloval z ljudmi.
In točno tako je, kot si napisal.
Je pa včasih težko, če bi nekaj rad imel hitro in kvalitetno (ne na "lako ćemo").
Če pa igraš njihovo igro je pa milina. Mi tega nismo navajeni.

nergac je izjavil:

Seveda razumem, sem pa hotel dostaviti podatek o porabi kave (na prebivalca, se razume), kar je sila zanimivo.

Je bilo malce off topic, priznam.


Bolje off topic, kot pa skrajno levo/desna depresija.

WizzardOfOZ je izjavil:


V zadnjem tednu so bile pri nas vsaj 3 orenk žurke (vse skupaj čez 700 ljudi).


Znanec je bil na primorskem na orgiji. Vse normalno (ne gre "pušit" z masko).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Slopek ::

Okapi je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Spet imamo poseben tretma za priviligirano kasto, kot je bilo v časih juge. Svojci zaposlenih v UKC cepljeni mimo vrstnega reda. Lepo je imeti zveze...

Ti si torej mnenja, da je bolje neporabljeno cepivo vreči v smeti?

glej, kako ga je določil. Jaz tega nisem prebral.
Že v štartu so vedeli, da bo cepivo ostalo, pa bi lahko že prej splanirali in potem z ostanki cepili tiste, ki to najbolj potrebujejo. Ampak ti prebereš, da je rekel, kar v smeti z ostanki. Kot vedno te daje razumevanje.

Okapi ::

In še kar lažeš, le zakaj? V štartu niso nič vedeli, da bo cepivo ostalo.

Slopek ::

Okapi je izjavil:

In še kar lažeš, le zakaj? V štartu niso nič vedeli, da bo cepivo ostalo.

to ti praviš. Ne znajo preračunati?
zaradi takih lahkovernih bedakov, nas žejne vozijo čez reko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Okapi ::

Ja, nimajo kristalne krogle in ne morejo vnaprej vedeti, koga tisti dan ne bo v službo, ker je zbolel ali je imel kakšen nujen opravek kje drugje. Poleg tega tudi ne morejo vnaprej točno vedeti, koliko cepiva bo ostalo, ker je norma 5 odmerkov iz ene stekleničke, lahko pa jih je tudi 6.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Slopek ::

Okapi je izjavil:

Ja, nimajo kristalne krogle in ne morejo vnaprej vedeti, koga tisti dan ne bo v službo, ker je zbolel ali je imel kakšen nujen opravek kje drugje. Poleg tega tudi ne morejo vnaprej točno vedeti, koliko cepiva bo ostalo, ker je norma 5 odmerkov iz ene stekleničke, lahko pa jih je tudi 6.

in vseeno bi lahko pripravili v naprej seznam najbolj nujnih za cepljenje. Se ti ne zdi? Ampak lažje je domačo številko poklicat. Je hitreje, ko je za drugo že prepozno. Razumem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Okapi ::

Seznam najbolj nujnih za cepljenje bi moralo pripravit ministrstvo in NIJZ. Drugi potrebnih podatkov sploh nimajo. A so pripravili kakšen tak "seznam"?

Tudi nimaš pojma, koga so dejansko cepili "mimo vrste". Če so 80+ let stare starše zdravnikov, to v resnici ni "mimo vrste".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

FireSnake ::

Telbanc je izjavil:


DESUS ni del KULA. A to ni jasno.....????


Zakaj bi bilo sploh pomembno, če je razpadajoča stranka (z zblaznelim predsednikom) del neke izmišljene naveze?

Slopek ::

Okapi je izjavil:

Seznam najbolj nujnih za cepljenje bi moralo pripravit ministrstvo in NIJZ. Drugi potrebnih podatkov sploh nimajo. A so pripravili kakšen tak "seznam"?

Tudi ne nimaš pojma, koga so v resnici cepili "mimo vrste". Če so 80+ let stare starše zdravnikov, to v resnici ni "mimo vrste".

spet nekaj projeciraš. POJMA NIMAŠ!
Ne vem kaj imajo in kaj ne. Pravim le, da bi ga morali imeti. Seznam namreč.

Okapi ::

Seznam ne obstaja. In kaj zdaj? Ni Medicinska fakulteta kriva za to. Torej bi morali preostanek cepiva vreči v smeti, ker ministrstvo ni pripravilo seznama?

zmaugy ::

Okapi je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Spet imamo poseben tretma za priviligirano kasto, kot je bilo v časih juge. Svojci zaposlenih v UKC cepljeni mimo vrstnega reda. Lepo je imeti zveze...

Ti si torej mnenja, da je bolje neporabljeno cepivo vreči v smeti?

Ne. Ampak na listi prioritet neke ustanove ne bi smelo pisati “moja žlahta”...

Okapi je izjavil:

In še kar lažeš, le zakaj? V štartu niso nič vedeli, da bo cepivo ostalo.

Res ne? A ankete pa niso mogli narediti en teden pred cepljenjem? Seveda ne, ker potem ne bi mogla žlahta uletet... Res, ko vam odgovarja, nekateri radi podcenjujete intelektualne sposobnosti drugih ljudi...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

zmaugy ::

Okapi je izjavil:

Seznam ne obstaja. In kaj zdaj? Ni Medicinska fakulteta kriva za to. Torej bi morali preostanek cepiva vreči v smeti, ker ministrstvo ni pripravilo seznama?


Dovolj bi bilo, če bi se en teden pred cepljenjem popisalo, kdo se bo cepil in bi se naročilo dostavo manj cepiva na cepilno mesto, višek pa bi se porabilo po prioritetah drugje v Sloveniji in ne po sorodstvenih linijah.

Okapi je izjavil:

Seznam najbolj nujnih za cepljenje bi moralo pripravit ministrstvo in NIJZ. Drugi potrebnih podatkov sploh nimajo. A so pripravili kakšen tak "seznam"?

Tudi nimaš pojma, koga so dejansko cepili "mimo vrste". Če so 80+ let stare starše zdravnikov, to v resnici ni "mimo vrste".

80+ letniki so na prioritetni listi in so bili cepljeni v minulem tednu v zdravstvenih domovih, tako da nehaj nakladat. In prihrani nam “a naj cepivo vržejo stran, tukaj je rama mojega sorodnika, ki se nesebično žrtvuje za vse nas”.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

lufthammer ::

Cepivo je potrebno porabiti v šestih urah. Imel si seznam, pa sta dva zbolela, trije so pa nujno pozvani na intenzivni oddelek. Koga najlaže pokličeš? svoje stare starše (čeprav so 78 stari), al greš z avtom v zavetišče pogledat, če je mogoče kakšen klošar dovolj star, da ga lahko cepiš in ne boš prekršil starostne omejitve?

Eni se niti cepit nočejo, tebe pa moti, če so se trije en teden pred rokom.

Mater, kakšno dlakocepljenje se greste eni.

Aja, pozabil sem napisat, da je kriv JJ, jebemo;((

zmaugy ::

lufthammer je izjavil:

Cepivo je potrebno porabiti v šestih urah. Imel si seznam, pa sta dva zbolela, trije so pa nujno pozvani na intenzivni oddelek. Koga najlaže pokličeš? svoje stare starše (čeprav so 78 stari), al greš z avtom v zavetišče pogledat, če je mogoče kakšen klošar dovolj star, da ga lahko cepiš in ne boš prekršil starostne omejitve?

Eni se niti cepit nočejo, tebe pa moti, če so se trije en teden pred rokom.

Mater, kakšno dlakocepljenje se greste eni.

Aja, pozabil sem napisat, da je kriv JJ, jebemo;((

Dej dej, tega še otrokom v osnovni šoli ne boš mogel prodat. Kako pripravno, da je bil višek... Res, bolj za lase privlečenih izgovorov že dolgo nisem bral...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Utk ::

lufthammer je izjavil:

Cepivo je potrebno porabiti v šestih urah. Imel si seznam, pa sta dva zbolela, trije so pa nujno pozvani na intenzivni oddelek. Koga najlaže pokličeš? svoje stare starše (čeprav so 78 stari), al greš z avtom v zavetišče pogledat, če je mogoče kakšen klošar dovolj star, da ga lahko cepiš in ne boš prekršil starostne omejitve?

Eni se niti cepit nočejo, tebe pa moti, če so se trije en teden pred rokom.

Mater, kakšno dlakocepljenje se greste eni.

Aja, pozabil sem napisat, da je kriv JJ, jebemo;((

S tem ni nič narobe. Ampak zakaj ni bilo to znano vnaprej in zakaj se nekateri delajo, da nič ne vejo o tem? Če ni nič narobe s tem, ni treba nič skrivat.

lufthammer ::

Tlele gor vas je kar nekaj hudih strokovnjakov in veste povedat, kako imamo zgrešene ukrepe. Nihče od vas, pametnih, pa še ni uspel v parih točkah napisat svojega programa ukrepov, ki bi bili primerni za naš milje.

Mimogrede, Kranjska Gora, Portorož, Piran,... so na lepem brez apartmajev, povsod same "poslovne" pisarne, za dosledno "spoštovanje" ukrepov. Niso samo "zaprte" gostilne krive, res je. Kje se je pa kdo okužil? najpogostejši odgovor je v službi.

"S tem ni nič narobe. Ampak zakaj ni bilo to znano vnaprej in zakaj se nekateri delajo, da nič ne vejo o tem? Če ni nič narobe s tem, ni treba nič skrivat."

Ravno zaradi takih paničarjev, ki iz treh odmerkov cepiva zganjajo cirkus in iščejo zarote te vlade. A ti veš vnaprej, da greš z naslednjim četrtkom na bolniško? Mogoče res.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

zmaugy je izjavil:

Okapi je izjavil:

Seznam ne obstaja. In kaj zdaj? Ni Medicinska fakulteta kriva za to. Torej bi morali preostanek cepiva vreči v smeti, ker ministrstvo ni pripravilo seznama?


Dovolj bi bilo, če bi se en teden pred cepljenjem popisalo, kdo se bo cepil in bi se naročilo dostavo manj cepiva na cepilno mesto, višek pa bi se porabilo po prioritetah drugje v Sloveniji in ne po sorodstvenih linijah.

Okapi je izjavil:

Seznam najbolj nujnih za cepljenje bi moralo pripravit ministrstvo in NIJZ. Drugi potrebnih podatkov sploh nimajo. A so pripravili kakšen tak "seznam"?

Tudi nimaš pojma, koga so dejansko cepili "mimo vrste". Če so 80+ let stare starše zdravnikov, to v resnici ni "mimo vrste".

80+ letniki so na prioritetni listi in so bili cepljeni v minulem tednu v zdravstvenih domovih, tako da nehaj nakladat. In prihrani nam “a naj cepivo vržejo stran, tukaj je rama mojega sorodnika, ki se nesebično žrtvuje za vse nas”.
Aja, vsi 80+ letniki v Ljubljani, ki bi bili radi cepljeni, so bili že cepljeni? A se sploh zavedaš, kakšne bedarije piše?

En teden vnaprej veš, kdo bo zbolel ali bil službeno odsoten? Svaka čast za dobro kristalno kroglo.

Natanko veš, koliko odmerkov bo ostalo? Čestitam, imaš na mikroliter natančno roko za polnjenje cepilne injekcije.

zmaugy ::

lufthammer je izjavil:

Tlele gor vas je kar nekaj hudih strokovnjakov in veste povedat, kako imamo zgrešene ukrepe. Nihče od vas, pametnih, pa še ni uspel v parih točkah napisat svojega programa ukrepov, ki bi bili primerni za naš milje.

Mimogrede, Kranjska Gora, Portorož, Piran,... so na lepem brez apartmajev, povsod same "poslovne" pisarne, za dosledno "spoštovanje" ukrepov. Niso samo "zaprte" gostilne krive, res je. Kje se je pa kdo okužil? najpogostejši odgovor je v službi.

Jaja, spet je narod kriv, a ga bo treba zamenjat?

Okapi je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Okapi je izjavil:

Seznam ne obstaja. In kaj zdaj? Ni Medicinska fakulteta kriva za to. Torej bi morali preostanek cepiva vreči v smeti, ker ministrstvo ni pripravilo seznama?


Dovolj bi bilo, če bi se en teden pred cepljenjem popisalo, kdo se bo cepil in bi se naročilo dostavo manj cepiva na cepilno mesto, višek pa bi se porabilo po prioritetah drugje v Sloveniji in ne po sorodstvenih linijah.

Okapi je izjavil:

Seznam najbolj nujnih za cepljenje bi moralo pripravit ministrstvo in NIJZ. Drugi potrebnih podatkov sploh nimajo. A so pripravili kakšen tak "seznam"?

Tudi nimaš pojma, koga so dejansko cepili "mimo vrste". Če so 80+ let stare starše zdravnikov, to v resnici ni "mimo vrste".

80+ letniki so na prioritetni listi in so bili cepljeni v minulem tednu v zdravstvenih domovih, tako da nehaj nakladat. In prihrani nam “a naj cepivo vržejo stran, tukaj je rama mojega sorodnika, ki se nesebično žrtvuje za vse nas”.
Aja, vsi 80+ letniki v Ljubljani, ki bi bili radi cepljeni, so bili že cepljeni? A se sploh zavedaš, kakšne bedarije piše?

En teden vnaprej veš, kdo bo zbolel ali bil službeno odsoten? Svaka čast za dobro kristalno kroglo.

Natanko veš, koliko odmerkov bo ostalo? Čestitam, imaš na mikroliter natančno roko za polnjenje cepilne injekcije.


Aha, še sreča, da je žlahtnik pripravljen na klic takoj pridrveti na cepljenje, čist slučajno se je tako izšlo...
In kdo zagovarja te bizantinske prakse? Okapi, kdo pa drug. Nisem presenečen.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Okapi ::

Zakaj lažeš? Nikjer nisem napisal, da jih zagovarjam. Jih pa razumem. Tebe sem pa vprašal, ali bi bilo bolje, da vržejo ostanek cepiva v smeti, in očitno si mnenja, da bi bilo tako bolje. Boljše alternative nisi predlagal.

FireSnake ::

lufthammer je izjavil:

Cepivo je potrebno porabiti v šestih urah. Imel si seznam, pa sta dva zbolela, trije so pa nujno pozvani na intenzivni oddelek. Koga najlaže pokličeš? svoje stare starše (čeprav so 78 stari), al greš z avtom v zavetišče pogledat, če je mogoče kakšen klošar dovolj star, da ga lahko cepiš in ne boš prekršil starostne omejitve?

Eni se niti cepit nočejo, tebe pa moti, če so se trije en teden pred rokom.

Mater, kakšno dlakocepljenje se greste eni.

Aja, pozabil sem napisat, da je kriv JJ, jebemo;((


Tu bi se strinjal.
Važno je, da ljudje, ki želijo, cepivo dobijo.
Treba je gledati širšo sliko ("ifat" čim več ljudi, vsaj tak je načrt od zgoraj).

zmaugy je izjavil:


Dovolj bi bilo, če bi se en teden pred cepljenjem popisalo, kdo se bo cepil in bi se naročilo dostavo manj cepiva na cepilno mesto, višek pa bi se porabilo po prioritetah drugje v Sloveniji in ne po sorodstvenih linijah.


Tudi dobra varianta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

lufthammer ::

Jaja, spet je narod kriv, a ga bo treba zamenjat?


A to je tvoj program rešitve?

Ena sama točka!:))

zmaugy ::

Okapi je izjavil:

Zakaj lažeš? Nikjer nisem napisal, da jih zagovarjam. Jih pa razumem. Tebe sem pa vprašal, ali bi bilo bolje, da vržejo ostanek cepiva v smeti, in očitno si mnenja, da bi bilo tako bolje. Boljše alternative nisi predlagal.


Seveda je zanimivo, da ti potem meni očitaš to, kar sam počneš - lažeš brez sramu. Prepoznam ta vzorec obnašanja še iz bizantinskih časov. Kot rečeno, me ne preseneča, glede na mnenje, ki sem si ga lahko ustvaril o tebi.

lufthammer je izjavil:

Jaja, spet je narod kriv, a ga bo treba zamenjat?


A to je tvoj program rešitve?

Ena sama točka!:))

A sem morda PV? Poslanec? Ne? Torej ni razloga, da od mene zahtevaš “program rešitve”. Obrni se na rjavosrajčno vlado.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

lufthammer ::

A sem morda PV? Poslanec? Ne? Torej ni razloga, da od mene zahtevaš "program rešitve". Obrni se na rjavosrajčno vlado.


Si pa eden tistih, ki vam "svaka dlaka smeta".

Okapi ::

zmaugy je izjavil:

Okapi je izjavil:

Zakaj lažeš? Nikjer nisem napisal, da jih zagovarjam. Jih pa razumem. Tebe sem pa vprašal, ali bi bilo bolje, da vržejo ostanek cepiva v smeti, in očitno si mnenja, da bi bilo tako bolje. Boljše alternative nisi predlagal.


Seveda je zanimivo, da ti potem meni očitaš to, kar sam počneš - lažeš brez sramu. Prepoznam ta vzorec obnašanja še iz bizantinskih časov. Kot rečeno, me ne preseneča, glede na mnenje, ki sem si ga lahko ustvaril o tebi.
Jaz nič ne očitam, samo sklepam, na osnovi tega, da nisi nobene alternative predlagal. Če "mimo vrste" ne smejo cepit, nekaj cepiva pa je ostalo in se bo v roku ure ali dveh pokvarilo, ostane samo še to, da ga vržejo v smeti.

zmaugy ::

lufthammer je izjavil:

A sem morda PV? Poslanec? Ne? Torej ni razloga, da od mene zahtevaš "program rešitve". Obrni se na rjavosrajčno vlado.


Si pa eden tistih, ki vam "svaka dlaka smeta".

Nimam pojma kaj blebečeš.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

lufthammer ::

Nič hudega, bi bil užaljen, če bi razumel.

zmaugy ::

Okapi je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Okapi je izjavil:

Zakaj lažeš? Nikjer nisem napisal, da jih zagovarjam. Jih pa razumem. Tebe sem pa vprašal, ali bi bilo bolje, da vržejo ostanek cepiva v smeti, in očitno si mnenja, da bi bilo tako bolje. Boljše alternative nisi predlagal.


Seveda je zanimivo, da ti potem meni očitaš to, kar sam počneš - lažeš brez sramu. Prepoznam ta vzorec obnašanja še iz bizantinskih časov. Kot rečeno, me ne preseneča, glede na mnenje, ki sem si ga lahko ustvaril o tebi.
Jaz nič ne očitam, samo sklepam, na osnovi tega, da nisi nobene alternative predlagal. Če "mimo vrste" ne smejo cepit, nekaj cepiva pa je ostalo in se bo v roku ure ali dveh pokvarilo, ostane samo še to, da ga vržejo v smeti.


1. Seveda si se gladko zlagal, ker sam nikjer nisem zagovarjal “rešitve” tvoje strawman dileme.
2. Rok uporabe je 6 ur in tako se ti podrejo vsi konstrukti, kako eni niso mogli in smo na srečo imeli žlahti v pripravljenosti.

lufthammer je izjavil:

Nič hudega, bi bil užaljen, če bi razumel.

Še ena brihtna...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

DeeJay ::

Nisem epidemiolog, da bi lahko pametoval kateri ukrepi so dobri in kateri ne.
Glede na rezultate, ki jih imamo v primerjavi z drugimi državami, se mi pa pač zdi, da niso dobri.
Najdlje smo zaprti, najdlje zaprte šole, najdlje policijska ura, najdlje zaprte občine, maske povsod.... rezultati pa še vedno katastrofa.
Mogoče so krive cerkve, ki so še vedno odprte?
Mogoče so krive službe, ki so bile v 1. valu veliko bolj omejene?
Največje število okužb je prav na podeželju in ne v mestih.
Predvsem je treba gledat, kje se NAJVEČ ljudi druži v ZAPRTIH prostorih, ker se dokazano tam virus najbolj širi.

Kaj delajo na balkanu drugače in jim okužbe padajo je tud uganka... so začel manj testirat, prirejajo statistike? Težko vedt.

Po strokovni analizi, ki so jo naredil na sledilniku še vedno dokazujejo, da so službe tiste, ki so največji vir okužb.
Poleg tega pa zamujanje z ukrepi za več kot en mesec in so s tem povzročili 80% več smrti.
https://medium.com/sledilnik/od-zgodbe-...
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

zmaugy ::

Na podeželju se vsi poznajo in "oni pa že nimajo in je varno"...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

ADIJOOO ::

Program koalicije KUL

vir : wikipedija




Sekretar stranke SD Jerner Štromajer opažen v Meki





KUL koalicija že proslavlja 46 glas naslednji tedem



Ampak priznati pa moramo, a so res KUL

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: pero12 ()
««
426 / 466
»»