» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
425 / 466
»»

DeeJay ::

Ker morjo.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

endelin ::

A še lomijo roke na rtvslo?

lotar123 ::

DeeJay je izjavil:

Ker morjo.

Pa dobro si res lahko tako debilen da to sprejmeš in odobravaš?

floyd1 ::

Hypathia je izjavil:

floyd1 je izjavil:

!!Da se ne pozabi!!
SDS voluharji so ponarejali dokumente za potunkat Türka.
Nikoli niso objavili popravka ali se mu javno opravičili. Golazen pač.

Še en lažnivček:

Dopuščamo pa možnost, da so bile glede na (ne)urejenost gradiva SZDL v Arhivu Slovenije v isto mapo zložene in nato v datoteko (dokument 5) poskenirane tudi strani, ki niso bile priloga k dopisu z dne 2. julija 1980. Če bi se izkazalo, da je to res, je bila to naša malomarnost, ker dokumentov nismo dovolj natančno preverili in jo obžalujemo ter se bralcem zanjo opravičujemo.

Lažeš.
Če bi to bilo res OPRAVIČILO:
- se ne bi začelo z "Dopuščamo možnost..." in nadaljevalo z "Če bi se izkazalo...". Vse je bilo že takrat jasno, se je že izkazalo. Sprenevedanje ali nova laž? Moraš biti res zjeban, da se v t.i. "opravičilu" spet lažeš. Samo pri SDS štakorih.
- bi se opravičili oškodovancu. Bralcem to ni povzročilo neke posebne škode.

SDS itak zavaja dnevno, smo navajeni na to. In kriminalec janezek se je spet zlagal ta teden, ko je izjavil, da so preverili hitre teste in da je zanesljivost v predpisanih okvirjih. Res je, da jih preverjajo, a rezultatov še ni. Da janša laže in potem vztraja na svojih lažeh pa ugotavljajo tudi v tujini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

Vitamia ::

Hypathia je izjavil:

!!Da se ne pozabi!!
Leitmotif moderne levice in medijev v njihovi orbiti je že dlje časa enoumje.


Razumljivo je, da v iskanju uspešnega poslovnega delovanja kopirajo način delovanja najbolj uspešne slovenske stranke, pardon partije. Amaterji.

svecka ::

ja kaj je zdaj z to nezaupnico KAHLA? Kdaj se bomo znebili maršala Twitta?!?! Nesposobna levica, kje so glasovi zdaj?!?! Sam nategujejo nesposobni levaki, naj spokajo z odra politike, če še glasove ne znajo štet. Opice so bolj sposobne banane dobit.

lotar123 ::

svecka je izjavil:

ja kaj je zdaj z to nezaupnico KAHLA? Kdaj se bomo znebili maršala Twitta?!?! Nesposobna levica, kje so glasovi zdaj?!?! Sam nategujejo nesposobni levaki, naj spokajo z odra politike, če še glasove ne znajo štet. Opice so bolj sposobne banane dobit.

Ste dobili dodatek?

Vitamia ::

Hypathia je izjavil:


Se je pa zlagal wannabe premier, da ima 43 podpisov za nezaupnico, pa jih ima le 42.


Ja oni drugi vedno lažejo, naši (mi) pa vedno govorimo resnico in samo resnico, tudi o stvareh, ki se še niso zgodile, pa daljnovidno vemo, da se bodo. Ko se zgodi (če) drugače
smo pa tiho. Narod je itak glup pa hitro pozabi. Če se pa kdo spomni je pa to, se ve, hudobni, škodljivi levičar, pardon komunajzer, ki želi s svojimi lažmi rušiti edino nezmotljivo in (slava ji!) večno partijo.

Vitamia ::

svecka je izjavil:

ja kaj je zdaj z to nezaupnico KAHLA? Kdaj se bomo znebili maršala Twitta?!?! Nesposobna levica, kje so glasovi zdaj?!?! Sam nategujejo nesposobni levaki, naj spokajo z odra politike, če še glasove ne znajo štet. Opice so bolj sposobne banane dobit.


Verjetno si želel sporočiti:
Slava Ivanu. On je naš idol. Vsi mi prestrašen in premalo zamozavestni smo navdušeni, ker nas vodi. Naši možgani so nepotrebni del telesa ob takem liderju.

svecka ::

bomo v sredo vidli na "tajnem glasovanju", očitno bodo vsi hoteli biti prime ministri, kdor se dela "nevtralnega". Sami paraziti.

lotar123 ::

Se strinjam da kdor se ne drži predvolilni obljub in gleda samo na svojo rit je državni parazit!

Buggy ::

lotar123 je izjavil:

Se strinjam da kdor se ne drži predvolilni obljub in gleda samo na svojo rit je državni parazit!


SDS zna na tem podrocju dobro strizt svoje ovcke..za svojo rit pa zna poskrbet z njimi ali se raje brez njih..sam da jih volijo :))

Telbanc ::

Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

FireSnake ::

Več k 3000 mrtvih eni (ki so se v štartu usrali) pa želijo destabilizirati vlado na vsak način.
Da bi le prišli nazaj do državnega seska.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gateway ()

lotar123 ::

Telbanc je izjavil:

https://twitter.com/MladaSlovenija/stat...

https://twitter.com/i/status/1350156362...

https://twitter.com/i/status/1350161377...

:D:)):D:)):D

Si pa rekorder v rumeni barvi. Pohvalno. Še vedno pa mi nisi odg. na vprašanje! Mogoče boš kdaj?

shmandi ::

DeeJay je izjavil:

Ni bla lažnjiva ampak napačna. Big difference.
Lažnjiva so naprimer na Nova24 ali Požar. Tam nikoli ne popravijo ali objavijo popravka za dokazano lažnjive članke.
Če bi popravlil bi bili tudi samo napačni, tako so pa lažnjivi.

Lažnjiva je bila zato, ker je bila naročena.
Že ptički so čivkali, da je to fake news. Lovke moža fajonke segajo marsikam...

Buggy ::

FireSnake je izjavil:

Več k 3000 mrtvih eni (ki so se v štartu usrali) pa želijo destabilizirati vlado na vsak način.
Da bi le prišli nazaj do državnega seska.


Tebi ko bajagi "neopredeljenemu" seveda stvari niso jasne. Daj imej vsaj mal ksihta pa reci, da ti prija kako arestant razdira drzavo "ker pac lahko" in so "komunisti" to prej ko bajagi delali - zdej dobivajo pa nazaj "po picki". Sem zadel?
Tvoja abotnost je pomilovanja vredna, sprenevedanje in kvazi neopredeljenost pa se bolj!
Tudi sanja se ti ne kako stvari funkcionriajo. Misljenje gradis na nekih zatecenih izhodiscih, da si sestavis tisti svoj puzzle z 10 koscki, pa misis da si izven dogajanja in korekten?

newsflash...kosckov je mnogo vec, kot si ti in tebi podobni omejenci predstavljajo, zal pa to za drzavo ni nic dobrega!

Telbanc ::

https://www.sta.si/2855857/poslanec-des...

"Poslanec DeSUS Simonovič bo policiji prijavil grožnje"8-)

"Prijavo napoveduje tudi poslanec SMC Gregor Perič."8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

IL_DIAVOLO ::

lotar123 ::

Telbanc je izjavil:

https://www.sta.si/2855857/poslanec-des...

"Poslanec DeSUS Simonovič bo policiji prijavil grožnje"8-)

"Prijavo napoveduje tudi poslanec SMC Gregor Perič."8-)

Si res zabaven s to rumeno barvo, se vedno pa nočeš odgovoriti?

;-) ::

Kaj lahko pricakujemo ce Erjavcu rata...sproscanje ukrepov? Več/manj pomoči s strani drzave ?

Buggy ::

Karel seveda ni primeren za mandatarja, to je dejstvo. Vprasnja je zgolj ali je boljsi kot trenutni clovek, ki demontira vse drzavne mehanizme in nas vraca v obdobje enomiselnosti in diktature?
Desna struja se zavzema za kapitilasticno doktrino, kaj od tega vam ponuja trenutno ta vlada? Kaj se pravzaprav sploh pricakuje od te vlade tudi ko se bodo kobajagi nehali ukvarjati z epidemijo. Rezultati sdo vidni. Kaj dejansko od njih pricakujete, da bo vam SDS volilvcem bolje? Lahko kdo naredi alinejo ali dve?
Program vam je obljubljam kar nekaj...kaj od tega so kadarkoli uresnicili. Je leporecenje res tako poceni?

Massacra ::

;-) je izjavil:

Kaj lahko pricakujemo ce Erjavcu rata...sproscanje ukrepov? Več/manj pomoči s strani drzave ?


Zdravo pamet, mnogo manj fašističnih ukrepov, konec kraj pri nabavah "takšnega ali drugačnega" sranja...

Izločitev vseh ukrepov, ki ne prinašajo uspeha pri zajezitvi epidemije.

Tile sedaj bi pa lockdown še zaostrili (ene 3 tedne total), drugače pa bi najbrž šole odprli šele junija. Kekci nesposobni.

https://www.rtvslo.si/slovenija/beovic-...

Iskanje krivde se bo v naslednjih letih odvihalo najbrž na sodiščih!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

FireSnake ::

Buggy je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Več k 3000 mrtvih eni (ki so se v štartu usrali) pa želijo destabilizirati vlado na vsak način.
Da bi le prišli nazaj do državnega seska.


Tebi ko bajagi "neopredeljenemu" seveda stvari niso jasne. Daj imej vsaj mal ksihta pa reci, da ti prija kako arestant razdira drzavo "ker pac lahko" in so "komunisti" to prej ko bajagi delali - zdej dobivajo pa nazaj "po picki". Sem zadel?
Tvoja abotnost je pomilovanja vredna, sprenevedanje in kvazi neopredeljenost pa se bolj!
Tudi sanja se ti ne kako stvari funkcionriajo. Misljenje gradis na nekih zatecenih izhodiscih, da si sestavis tisti svoj puzzle z 10 koscki, pa misis da si izven dogajanja in korekten?

newsflash...kosckov je mnogo vec, kot si ti in tebi podobni omejenci predstavljajo, zal pa to za drzavo ni nic dobrega!


Vsega sploh prebral nisem, ker samo nakladaš in predalčkaš.
Na tisti idiotizem zgoraj pač kaj pametnega ne gre dopridjati.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gateway ()

Buggy ::

ce verjames al ne od tebe drugega sploh pricakoval nisem.

Buggy ::

;-) je izjavil:

Kaj lahko pricakujemo ce Erjavcu rata...sproscanje ukrepov? Več/manj pomoči s strani drzave ?

Erjavcu ne bo ratalo in tudi prav je tako. Dokler so pijavke v paralmentu, ki gledajo zgolj na svoj interes je to zgolj sizifovo delo...Sarec ima s tem izkusnje in je zaradi tega tudi odstopil, saj si ni dalo nic narediti.
Se enega populista ne rabimo. Tehnicna vlada bi bila smiselna...potem pa cimvec ljudi na volitve, problem je zgolj prihajajoce predsedovanje EU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

HappyPills ::

Najbolj bi blo da vse v ljubljanco namočimo in razpisemo volitve.

Buggy ::

pokojni Tose je imel kar dosti definirano zivljensko sliko. Politicno neopredeljen a humanitarec...zal najboljsi nikoli ne dobijo svojega zadoscenja, prosperirajo zgleda zgolj pokvarjnci s vso svojo zakompleksano in pokvarjeno falango, kar gledamo sedaj v parlamentu. Sram vas bodi!

kuall ::

Poglejte si intervju s Polnarjem na nova24. Užitek ga poslušat. +Novinar ga vljudno pusti povedat do konca, kmečki fantje so bili vedno bolj vljudni kot mestne žabe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

DeeJay ::

Me veseli, da te vsaj neki v življenju osrečuje.
Don't f with me.

lotar123 ::

kuall je izjavil:

Poglejte si intervju s Polajnarjem na nova24. Užitek ga poslušat. +Novinar ga vljudno pusti povedat do konca, kmečki fantje so bili vedno bolj vljudni kot mestne žabe.

To je to:) Polajnar na nora24, v intervjuju, kjer lahko pove kar misli! Vse jasno! Namreč na nori24 ne more vsak povedati kar si misli.

kuall ::

Čist nobenemu gostu ne skačjo v besedo kot zmešani levičarski voditelji. Tudi če bi imeli leve goste jim ne bi skakali v besedo, sem siguren. Lepo videt. Mene kar živčenga dela, ko samo čakam, kdaj bo leva zgaga skočila gostu v besedo.

lotar123 ::

kuall je izjavil:

Čist nobenemu gostu ne skačjo v besedo kot zmešani levičarski voditelji. Tudi če bi imeli leve goste jim ne bi skakali v besedo, sem siguren. Lepo videt. Mene kar živčenga dela, ko samo čakam, kdaj bo leva zgaga skočila gostu v besedo.

Lej ti samo uživaj v resnici. Več si ne zaslužiš in niti manj!

DeeJay ::

Vsak ima svojo resnico. Samo servirana je od drugod. Eni zaupajo znanosti, drugi zaupajo vodjem kulta, tretji zaupajo objavam na facebooku, ...

Don't f with me.

Buggy ::

kuall je izjavil:

Čist nobenemu gostu ne skačjo v besedo kot zmešani levičarski voditelji. Tudi če bi imeli leve goste jim ne bi skakali v besedo, sem siguren. Lepo videt. Mene kar živčenga dela, ko samo čakam, kdaj bo leva zgaga skočila gostu v besedo.


ti daj svoje "leve" komplekse zrdavit pri kaksnem psihiateru. Ne gre za nobene leve-desne, nacelne-nenacelne, zgolj kriminalci, ki zelijo podrediti drzavo za svoje posle. Gre za oblestnike od katerih ne bos imel ti osebno nic, drzava na dolgi rok... pa ze sedaj joka!!!!

kuall ::

Če je kdo proti vraževerju in teorijam zarote sem to jaz. Zato pa ne morem gledat 24ur in CNN.
Definicija vraževerja je verjeti kar nekaj, za kar ni nobenih dokazov. Če boš šel brati vse moje objave ne boš našel trditev, katere si bi kar izmislil. Jaz npr nikoli ne bom trdil za politike, da kradejo in da so kriminalci. To trditi pomeni biti vraževeren, ker tega pač ne moreš vedet, to kar nekaj na pamet govoriš. Vi, ki ste vraževerni stalno trobite teorije zarot o politikih, ki vam jih servirajo mainstream mediji.

Buggy ::

ni govora o zaroti sploh. Stvari so vec kot jasne. Vlada nas je spravila s svojimi ukrepi v vrh najbolj neefektivih drzav...FACT!
Kaj se v ozadju dogaja in zakaj, je pa verjetno domet SDS owc malce prekratek za dojemanje realnosti!
Vrazevernost ohrani zase, pa spoved tudi, ce mislis da te to vsak teden ko se gres pofockat v fajmoster olajsa vseh pizdarij, ki jih pocnecnete in zagovarjate.
Dejstvo je je da drzava trenutno krvavi...a je to rana v arterijo ali zgolj periferni cardi sistem, pa se ne vemo. Kaj pa od drzave zelimo je pa na nas!!!
Trenutno poklicani od naroda zgleda gledajo zgolj na svojo rit...toliko od tem, da boste vedli koga naslednjic volit!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

kuall ::

To, da smo najbolj neuspešni vas najbolj od vsega veseli, verjamem. Zato pa smo najbolj neuspešni, ker niste poslušali Janše, ki vam je želel samo dobro z ukrepi. To je dejstvo. Vraževerje pa je to, da nam Janša želi slabo in da gleda samo na svojo rit. Če bi rekel, da je nesposoben bi še bilo sprejemljivo, ampak tu bi se tudi dalo debatirat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Buggy ::

kuall je izjavil:

To, da smo najbolj neuspešni vas najbolj od vsega veseli, verjamem. Zato pa smo najbolj neuspešni, ker niste poslušali Janše, ki vam je želel samo dobro z ukrepi. To je dejstvo. Vraževerje pa je to, da nam Janša želi slabo in da gleda samo na svojo rit.


arestanta ne vodi v tem casu sla po resevanje krize. Clovek se vprasa ali mu to morda celo ustreza?!
Si se vprasal kaj arestant ponuja za zajtrk tebi in meni?
Cutis v njegovih ukrepih "dobro" si rekel. "Dobro" ne obstaja. Obstaja strokovna odlocitev, strateska in politicna..na kateri strani mislis, da stoji tvoj "kristus"?

kuall ::

Sej ukrepi so isti po vsej Evropi, kaj pa Slovenija dela drugače razen tega, da so pri nas še malenkost strožji ukrepi kot drugod? Jaz priznam, da nimam ideje, kaj bi se še dalo narediti drugače. Edino tisto, da bi jeseni morali prej zapreti državo, takrat se je virus razpasel in se ga ne moremo znebiti. Ampak zdaj pameten bit je lahko po bitki. Jaz sem npr verjel, da drugega vala sploh ne bo, čeprav je čist logično, da je tako močan drugi val. Bolezni se kuhajo več let ponavadi. Tudi večina epidemij v zgodovini je trajala po ene 5 let, dokler se niso v bistvu vsi okužili in so šibki pomrli, močni pa ostali imuni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Buggy ::

tocno to je problem te vlade. Ne zna narediti celovite resitve za nas proastor. Temu bi moj sef rekel da sem nesposoben. V tej vladi so pac izgovori. Jemljejo kvazi ukrepe od drugih drzav, malo enih malo drugih skupek je katastrofa, ki v nasem miljeju pac ne deluje!

Primer...pizzo sestavis super z mozzarello in dobrim sirom, dober pasul pa z dva dni nabreklim fizolom.
Eno z drugim pac ne gre..pizda wam a stekate ze enkrat, da ne mores sam kopirat od drugih!!!

WizzardOfOZ ::

V bistvu vse vlade v sloveniji so ali za janšo ali pa proti janši. Niso pa tam ker bi kaj hotele narest za dobro naroda. Važno je samo ali je janša ali pa ni janša. Ko eni ali pa drugi pridejo na stolčke, se pa vprašajo kako bomo pa sedaj delali in se vse skupaj ustavi, ker ne znajo naprej. Potem pa mal evropo kopirajo, ker drugega itak ne znajo. Pa ker kopirajo evropo, kopirajo vse, brez da bi sploh kdo pomislil, kaj delajo.

Samo en primer izredno slabega kopiranja evrope:
- v nemčiji rečejo, ne rabimo mrhovišč, ker nimamo medvedov
- v sloveniji rečejo, ne rabimo mrhovišč, ker jih tudi v nemčiji ne (to, da imamo pa čez 600 medvedov v državi pa noben ne pomisli)
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Res verjameš v to, da ne znajo narediti plana za naš prostor?
Ja, povsod je enako. Nikjer se rezultati ukrepov niso zares poznali. Pa tudi če bi bilo tako, bi pa pomenilo kaj točno?
Da smo mi nekaj posebnega?
Tolk nesposobno vlado imamo, da vsak buggy in kuall več ve in zna. Vse je tako, kot mora biti. Zajeb vsega.

Wizard. Kar pišeš za JJ, je samo zato, ker je vedno ali vodja opozicije, ali vodja pozicije. Na drugi strani, je bolj viharno. Tega revanšista gledam praktično že cel lajf.

Kopirajo, kopirajo. Nič ne kopirajo, samo držijo se navodil in določajo ukrepe, ki so znotraj zmožnosti vsake države. Smo pa v EU, kar tudi ne gre pozabiti, ko govorimo o kopiranju. Vsi imamo enak problem in enaka orodja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Buggy ::

ti si zivi dokaz zakaj stvar ne funkcoinira. Vlada te ni prepricala v ukrepe. Te razumem..si pac tisti v statistiki za katere naj bi v vladi tudi razmisljali, pa ne!
Vlada kot taka mora imeti strategijo postavljeno. Ce je nima in se je ne drzi je problem vlade. Ce je ubrala na podlagi sosedjih drzav napacne pristope je to problem vlade?! Kdo kurca pa naj bi bil odgovoren za to da smo 3 mesece zaprti, gospodarstvo je kobajagi v mrtvilu, mi imamo pa se vedno isto epidiemolosko sliko...Sarca bi v tem primeru pozrli doloceni hinavci, zdej je pa vse po propisima, ko je arestant na celu najbolj idiotske vlade ever?!!!

To da se poslansem celo v javnosti ne zdi higiencno zagovarjat nacel stranke, ampak zgolj svoje riti je fenomen nove ureditve ..I guess!
Hail SDS../dvignena roka

/naj vam zgnije prostaski brezjajcniki!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Slopek ::

Bugi, daj povej, kakšen dokaz sem? Sem samo nekdo, ki se z ukrepi ne strinja, se jih pa držim toliko, da ne plačam kazni. Tako, kot večina. Ok?
Katerakoli vlada, bi uvajala takšne, ali malo drugačne ukrepe.
Dost so sposobni in pametni za vodenje takih kot sva ti in jaz. To je dejstvo.

Buggy ::

Slopek je izjavil:

Bugi, daj povej, kakšen dokaz sem? Sem samo nekdo, ki se z ukrepi ne strinja, se jih pa držim toliko, da ne plačam kazni. Tako, kot večina. Ok?
Katerakoli vlada, bi uvajala takšne, ali malo drugačne ukrepe.
Dost so sposobni in pametni za vodenje takih kot sva ti in jaz. To je dejstvo.

To je pac tvoje stalisce, kar je tudi tvioja pravica. Da pa ne razmisljas izven ovirjev, je pa ze malo vec, kot bi si kdo zelel.

Spoloh ni problema. Ker si zadovoljen z delom vlade, ki je zate naredila marsikaj (zadolzen denar ki ga bojo vracali tvoji otroci ne stejmo) pricakujem vsaj dve alineje, zakaj se ti je zivljenje pod to vlado obrnilo na bolje. Ne ves? Cista jeba :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Slopek ::

Moja pravica je, da mislim kar mislim. Tvoja pa ni da me sodiš. Motiš se o vsem. Profiler ravno nisi.
Zdaj pa nehaj, ker pojma nimaš o mojih prepričanjih in kdo sem. Ok?

Buggy ::

Slopek je izjavil:

Moja pravica je, da mislim kar mislim. Tvoja pa ni da me sodiš. Motiš se o vsem. Profiler ravno nisi.
Zdaj pa nehaj, ker pojma nimaš o mojih prepričanjih in kdo sem. Ok?


jaz te ne sodim, boze nedaj..te zgolj profiliram po mojih izkusnjah, kar je spet moja pravica. Ko se pravice enega in drugega srecajo in ni nobene odgovornosti rata pizdarija..stekas na kaj ciljam :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

Preden bo trenutna nesposobna vlada to doumela se nimas cesa bati :))

Slopek ::

Je tvoja pravica seveda, ampak se motiš o vsem in širiš neresnico o meni in tako, me za to tvojo pravico bolj malo briga a veš. In če se hočeš izognit konfkiktu, nehaš širit laži. Enostavno.

Vlada ni nesposobna. Tako jo vidiš ti. S tem pa sploh ne mislim, da dela dobro. Nasprotno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()
««
425 / 466
»»