» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
19 / 466
»»

koyotee ::

digitalcek je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Če se tole ne bo končalo do junija Hrvati lahko kar zaprejo državo, saj turizem prinaša 25% v njihov BDP. Žal.


Zelo res. Bodo vsekakor na kolenih, Italijani pa so itak bili (baje) že pred korono kadidati za "grški scenarij". Oziroma že nekaj časa na robu.

Tistih 15 kitajskih zdravnikov in pol letala opreme, kot pomoč Italiji, pa je, tako pač gledam, s strani Kitajcev moralni maček zaradi tistega, kar so z virusim in pa z žretjem netopirjev, naredili svetovnemu gospodarstvu.

Ker kaj pa imam jaz in mi vsi, z vojnimi laboratoriji, ali z katastofalnimi prehrambenimi navadami neke ogromne nacije (požreti vse, kar leze in gre).
Jaz bi jim dal troletno ali 5-letno prepoved na prihode v Evropo (nov virus ali mutacija obstoječega).

In resno bi razmišljal o zahtevah za poravnavo gospodarske škode, podobno, kot so še desetletja škodo, povzročeno z 2. vojno, plačevali Nemci.

Ker tale "vojna" se je začela točno na Kitajskem!
S posledicami in smrtnimi žrtvami pa so zahebali cel svet in na duši bodo imeli vseh teh (recimo) 150.000 smrtnih žrtev. Mogoče tudi vašega starega očeta...

Kolateralna škoda povezovanja? Ne bi rekel.
Raje to imenujem ODGOVORNOST za sranje, ki so ga povzročili. Jaz tega sranja nisem povzročil, sem že prej pogosto umival roke, ocvrtih netopirjev pa nisem nikoli jedel.
Raje namreč crknem od lakote, kot da jem vse, kar leze, gre in leti.

Kar brišite!
Ostra mnenja so na tem forumu nezaželena. Štejejo le linki na tuje nebuloze.
Ampak me veseli, da še zdaleč nisem edini, ki JIM želi izstaviti račun...
Za napake je treba namreč odgovarjati. Ne more biti vse kolateralna škoda.
Samo ZDA bodo (zaenkrat) pomagale ljudem z 1800 MILJARD dolarjev (!!!) težkim paketom...

1. Odgovarjaj za napake!
2. PLAČAJ škodo, ki si jo povzročil! Ter še kazen.


In od kje mislis da jim ta denar? Direktno iz jeb***** tiskalnika. To bi lah tut mi naredili, ampak printerjev nimamo.

Konlov ::

Čemu je predsednik države gospod Pahor včeraj pričel z kampanijo "čakajo nas hudi gospodarski časi". Po sarsu npr. je kitajska doživela gospodarski razcvet?

Flea ::

lotar123 je izjavil:

Omejitev javnega prevoza je bil sigurno eden boljših ukrepov.

Definitivno, a hkrati tudi zelo nepomemben, saj če so vsi faksi in šole odpovedane se ne vozi več veliko ljudi z javnim prevozom. Razlika je nastala predvsem v Ljubljani.

solatko ::

Javni prevoz so v večini uporabljali dijaki in upokojenci.
Delo krepa človeka

qwertyy ::

solatko je izjavil:

Javni prevoz so v večini uporabljali dijaki in upokojenci.

To pa je perfektna kombinacija za širjenje virusa.

hamez66 ::

Zakaj smo "paničarili" in komaj čakali, da prejšna vlada odpeketa?

Jagodni izbor:

https://twitter.com/Miha64406582/status...

Zelo žalostno, da je EU celo za nami, ampak vsaj nekje imamo zdaj šanso, da smo boljši od zahoda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

lotar123 ::

Flea je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Omejitev javnega prevoza je bil sigurno eden boljših ukrepov.

Definitivno, a hkrati tudi zelo nepomemben, saj če so vsi faksi in šole odpovedane se ne vozi več veliko ljudi z javnim prevozom. Razlika je nastala predvsem v Ljubljani.


In kje bi bilo največje širjenje? Verjetno ravno tam!

DeeJay ::

hamez66 je izjavil:

Zakaj smo "paničarili" in komaj čakali, da prejšna vlada odpeketa?

Jagodni izbor:

https://twitter.com/Miha64406582/status...

Zelo žalostno, da je EU celo za nami, ampak vsaj nekje imamo zdaj šanso, da smo boljši od zahoda.


Vedt je tud treba, da se je o virusu takrat še vseeno manj vedl kot danes. Tud priporočila WHO so bla drugačna.

hamez66 ::

Vedelo se je, da so bili ukrepi napačni, prav tako se je vedelo, da je virus zelo kužen, prav tako se je vedelo, da se ne poznajo vsi načini prenosa. Vedelo se je, na kakšen način se virus ustavlja v Koreji, na Kitajskem, itd., ter kako se je virus širil po ladji.

Samo možgane bi bilo treba uporabit. Danes se nabija o generalih po bitkah, v resnici pa tisti, ki smo že takrat razmišljali, ne vemo bistveno več, kot smo vedeli že takrat. Tako da so tile izgovori brezveze. Jaz sem vedel, in če sem jaz vedel, bi lahko vedeli tudi strokovnjaki. Pa ne bi bilo narobe, če bi se zmotili. Ampak ne, strokovnjaki so dajali slabe nasvete, potem se pa še smejali ljudem, ki smo opozarjali. Danes jih pa zagovarjate, češ da smo malo boljši od EU.

Pa saj si bil eden tistih, ki si prav tako vedel, da so sprejemali napačne ukrepe in ne razumem, zakaj jih zdaj zagovarjaš. Ker je Janša na oblasti?

Mislim, saj so strokovnjaki tudi vedeli. Zelo dvomim, da niso vedeli, saj korona virusi niso nekaj novega. Le ta pravih niso pustili do besede.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

DeeJay ::

Ja definitivno je bit lahko pameten zdej, ko smo kjer smo. Smo opozarjal tuki po forumu (ki ga pač noben od vlade ne bere) in sem bil tud en glasnejših.
Se strinjam, da bi se mogoče lahko nardil kej več, vendar je treba upoštevat tudi to, kaj so sploh mel na voljo in kaj je svetovna stroka takrat govorila. Vlada v odhodu ne more sprejemat novih zakonov, zato je blo tud pomembno in prav, da so novo vlado po hitrem postopku sprejeli.

marS ::

:)):)):))

...no more heroes...
https://ilbis.com/

lotar123 ::

marS je izjavil:

:)):)):))



Že misliš da mu gre na bolje pa spet razočara :) Jebemu pa dejansko nima nekih pametnih svetovalcev da mu ukinejo dostop do Twiterja :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

digitalcek ::

koyotee je izjavil:

digitalcek je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Če se tole ne bo končalo do junija Hrvati lahko kar zaprejo državo, saj turizem prinaša 25% v njihov BDP. Žal.


Zelo res. Bodo vsekakor na kolenih, Italijani pa so itak bili (baje) že pred korono kadidati za "grški scenarij". Oziroma že nekaj časa na robu.

Tistih 15 kitajskih zdravnikov in pol letala opreme, kot pomoč Italiji, pa je, tako pač gledam, s strani Kitajcev moralni maček zaradi tistega, kar so z virusim in pa z žretjem netopirjev, naredili svetovnemu gospodarstvu.

Ker kaj pa imam jaz in mi vsi, z vojnimi laboratoriji, ali z katastofalnimi prehrambenimi navadami neke ogromne nacije (požreti vse, kar leze in gre).
Jaz bi jim dal troletno ali 5-letno prepoved na prihode v Evropo (nov virus ali mutacija obstoječega).

In resno bi razmišljal o zahtevah za poravnavo gospodarske škode, podobno, kot so še desetletja škodo, povzročeno z 2. vojno, plačevali Nemci.

Ker tale "vojna" se je začela točno na Kitajskem!
S posledicami in smrtnimi žrtvami pa so zahebali cel svet in na duši bodo imeli vseh teh (recimo) 150.000 smrtnih žrtev. Mogoče tudi vašega starega očeta...

Kolateralna škoda povezovanja? Ne bi rekel.
Raje to imenujem ODGOVORNOST za sranje, ki so ga povzročili. Jaz tega sranja nisem povzročil, sem že prej pogosto umival roke, ocvrtih netopirjev pa nisem nikoli jedel.
Raje namreč crknem od lakote, kot da jem vse, kar leze, gre in leti.

Kar brišite!
Ostra mnenja so na tem forumu nezaželena. Štejejo le linki na tuje nebuloze.
Ampak me veseli, da še zdaleč nisem edini, ki JIM želi izstaviti račun...
Za napake je treba namreč odgovarjati. Ne more biti vse kolateralna škoda.
Samo ZDA bodo (zaenkrat) pomagale ljudem z 1800 MILJARD dolarjev (!!!) težkim paketom...

1. Odgovarjaj za napake!
2. PLAČAJ škodo, ki si jo povzročil! Ter še kazen.


In od kje mislis da jim ta denar? Direktno iz jeb***** tiskalnika. To bi lah tut mi naredili, ampak printerjev nimamo.


Ti razmišljaš, od kje denar (tiskanje), jaz pa (pa kaj sem res edini v državi?) o tem, da je treba krivca ugotovit in tako zašit, da se kaj takega ne bo več ponovilo 100 let.

Mogoče je to izvedljivo le z popolnimi zaporami državnih mej, tega ne vem.

Je pa dejstvo, da gredo VSI z letala, ki pride v Slovenijo iz Madrida v karanteno, v OBVEZNO karateno, ne pa domov na opazovanje in v izolacijo.

https://www.rtvslo.si/slovenija/po-vrni...

No, tudi na letalu bo kakšen fasal virus, kajti zagotovo je vsaj nekaj pozitivnih.
Torej je sumljiv VSAK, ki pride iz Španije, Italije, predvsem pa iz Kitajske.

Če bo šlo tako naprej, ljudje ne bodo mogli/smeli iz centra Ljubljane niti več v Šiško...
Res mislite, da bo v tem stilu šlo tako še 3 ali 4 mesece?
Ali pa se bo mnogim ljudem popolnoma odpeljalo?

Bomo še tri leta hodili naokoli z maskami?

Nekdo je očitno napravil zločin proti človeštvu, pa naj je to tisti, ki je pojedel netopirja, ali tisti, ki pomotoma ni zaklenil vrata laboratorija, ali nekdo tretji.

Čisto vseeno je, ali je bil v primeru corone kriv posameznik, mogoče skupina. Cela nacija bi morala odgovarjati, še posebej, če so miksali koktajle, magari z 10-letno izolacijo te države. Da bi se naučili zdrave pameti in tudi higijene.

Ali pa bomo od sedaj naprej 10 let nosili maske in se izogibali eden drugemu?
Za vsak slučaj, kajti eni bodo še vedno jedli netopirje...

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

A tebe in unga zgoraj je pa Trumpov sindrom prizadel ali bi rad kitajce frderbal sam zarad sistema?

S cim ce je US oddolzila za svetovni zlom gospodarstva leta 2008? Hrvati bojo pa racun za potres izstavili komu? A je res tako tezko razumeti, da se take stvari dogajajo in se se bojo in zaradi globalizacije so take nesrece problem celega sveta in jih je enotno potrebno tudi resevati. Ni vec nasi vasi ..vsi smo eno velko selo :D

link_up ::

Zabavno je zagotovo bistveno bolj od "starih modrosti".

:)
In and Out

DeeJay ::

@hamez66 a drugač misliš da bi blo kej bolš, če bi bil Janša namest Šarca v prvih dnevih? Se spomniš njegove izjave po seji SNAV (9.3.) glede zapiranja vrtca in šol? Sam je reku, da še ni potrebno. https://4d.rtvslo.si/arhiv/tv-informati... (17:30)
Bla bi čist enaka situacija, sam tega zdej valda desni pol ne bo nikol priznal.

Pika na i ::

lotar123 je izjavil:

marS je izjavil:

:)):)):))



Že misliš da mu gre na bolje pa spet razočara :) Jebemu pa dejansko nima nekih pametnih svetovalcev da mu ukinejo dostop do Twiterja :)

Očitno ni tako zelo zaposlen z resnim delom, da ne bi imel časa še koga popljuvat.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Sp3m ::

Pika na i je izjavil:

lotar123 je izjavil:

marS je izjavil:

:)):)):))



Že misliš da mu gre na bolje pa spet razočara :) Jebemu pa dejansko nima nekih pametnih svetovalcev da mu ukinejo dostop do Twiterja :)

Očitno ni tako zelo zaposlen z resnim delom, da ne bi imel časa še koga popljuvat.


Če ne komunicira je jajca, če komunicira po Twitterju je jajc.

Potem pa zmagi! ;((

Mato989 ::

Pač Janša kot Janša, oz. ob takih twitih se spomniš zakaj ga 75% volilne Slovenije sovraži in voli PROTI njemu namesto ZA neko stranko... =)

Ko bo odšla generacija rojena pred 1960, bo odšel tudi levji delež tiste 25% zveste volilne skupine ki je namesto Tita prevzel drugo faco in idola to je g. komunist Janša...

Ko bo pa končno politični prostor zapustil tudi ON, bodo njemu sledili tudi fake strankarski obrazi ki jemljejo glasove samo ker so PROTI njemu...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

D3m ::

Mesec rabi kilometrino. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

nekikr ::

No, čisto nič ni narobe, če nekoga, ki ne ve kaj je kalkulator, ki nikoli ni nič delal, postaviš na realna tla. Zato, da ga drugi ne jemljejo resno. Ampak to seveda ni politično korektno. Politično korektno je, da daš vsakemu prav, čeprav trdi, da je 1+1=7,43. Hudiča, v duhu te korektnosti se potem še matematiko spremeni, da bo imel prav.

Gambino ::

Posel z maskami je po navedbah vreden skoraj 10 milijonov evrov (brez DDV), kar je največ med vsemi dobavami, ki jih v teh dneh načrtuje zavod. Po pogodbi mora podjetje do konca tedna državi dobaviti 2,8 milijona mask tipa FFP2, ki nudijo učinkovito zaščito proti koronavirusu COVID-19. Za vsako masko bi torej država plačala 3,56 evra brez DDV.

Po informacijah novinarjev naj bi podjetje MD Global Logistics v zadnjih dneh maske poizkušalo odkupovati od domačih ponudnikov, ki enake maske na trgu ponujajo po nižjih cenah. Če bi podjetje vsako masko preprodalo po en evro višji ceni, bi s poslom skupaj zaslužilo 2,8 milijona evrov.

nekikr ::

A da v javni upravi preplačajo čisto vse za nekajkrat? Ja ježešna, ježešna. Ampak to samo Princ Teme najbrž? Je kakšno maketo teh mask naredil že?

Buggy ::

DeeJay je izjavil:

@hamez66 a drugač misliš da bi blo kej bolš, če bi bil Janša namest Šarca v prvih dnevih? Se spomniš njegove izjave po seji SNAV (9.3.) glede zapiranja vrtca in šol? Sam je reku, da še ni potrebno. https://4d.rtvslo.si/arhiv/tv-informati... (17:30)
Bla bi čist enaka situacija, sam tega zdej valda desni pol ne bo nikol priznal.


Seveda ne bodo priznali. Priznali ne bo tudi nestrokovnega dela Pocivalska. Res me zanima, kako je Pocivalsek se vedno lahko na polozaju?

Ce ne drugega je Šarec z ljudmi, ki so se pokazali kot nekompetentni in se ne znajdejo v dani situaciji zamenjal, ce ne iz objektivnih razlogov, pa zaradi posredne odgovornosti. JJ je bebastega Pocivalska sicer ze izzigral za ugrabitev vlade in ga prakticno ne rabi vec, sploh ce bodo sprejeli uveljavitev zakonov po hitrih postopkih, zato se res cudim kaj se dela v kabinetu?

Pravo delo za vlado, ki bo pokazatelj koliko so resnicno vredni bo v roku par mesecev, ko bo potrebno zaganjati gospodarstvo, resevati turizem in problem solstva ter sociale...rezultati teh odlocitev, pa se bodo videli sele cez leto ali vec.

Med tem pa budno spremljati vse posle, ker verjamem da se bodo dogajale v prihodnosti se vecje "nerodnosti", kot je trenutno ta nakup zascitne opreme. Ko bo pa res kaj konkretnega pokazal z dolgorocnimi rezultati, mu pa tudi jaz zaploskam ob 18ih ;)

VaeVictis ::

Buggy je izjavil:

DeeJay je izjavil:

@hamez66 a drugač misliš da bi blo kej bolš, če bi bil Janša namest Šarca v prvih dnevih? Se spomniš njegove izjave po seji SNAV (9.3.) glede zapiranja vrtca in šol? Sam je reku, da še ni potrebno. https://4d.rtvslo.si/arhiv/tv-informati... (17:30)
Bla bi čist enaka situacija, sam tega zdej valda desni pol ne bo nikol priznal.


Seveda ne bodo priznali. Priznali ne bo tudi nestrokovnega dela Pocivalska. Res me zanima, kako je Pocivalsek se vedno lahko na polozaju?

Ce ne drugega je Šarec z ljudmi, ki so se pokazali kot nekompetentni in se ne znajdejo v dani situaciji zamenjal, ce ne iz objektivnih razlogov, pa zaradi posredne odgovornosti. JJ je bebastega Pocivalska sicer ze izzigral za ugrabitev vlade in ga prakticno ne rabi vec, sploh ce bodo sprejeli uveljavitev zakonov po hitrih postopkih, zato se res cudim kaj se dela v kabinetu?

Pravo delo za vlado, ki bo pokazatelj koliko so resnicno vredni bo v roku par mesecev, ko bo potrebno zaganjati gospodarstvo, resevati turizem in problem solstva ter sociale...rezultati teh odlocitev, pa se bodo videli sele cez leto ali vec.

Med tem pa budno spremljati vse posle, ker verjamem da se bodo dogajale v prihodnosti se vecje "nerodnosti", kot je trenutno ta nakup zascitne opreme. Ko bo pa res kaj konkretnega pokazal z dolgorocnimi rezultati, mu pa tudi jaz zaploskam ob 18ih ;)


Zakaj je Počivalšek na takem položaju?

Ker so volilci izvolili SMC v parlament.

Stranka SMC je pa izvolila za novega predsednika svoje stranke Počivalška.

JJ je pa rekel, morajo biti vsi predsedniki strank v vladi.

Zato je Počivalšek na tem položaju!


Pa ne sanjat, da bi ga Šarec vrgel ven v enaki situaciji, ker, če ga JJ vrže ven Vlada razpade.

Koliko časa je Šarec vztrajal z določenimi osebami v Vladi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

DeeJay ::

Vsi posli nove vlade
https://necenzurirano.si/clanek/preisko...

MD GLOBAL LOGISTICS DOO, PREVARANT-MATJAŽ DOLENC
https://burzaprijevoza.cargoagent.net/f...

jao jao to bomo mel spet polne naslovnice takšnih in drugačnih afer... a nam je res tega treba?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

gruntfürmich ::

digitalcek je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Če se tole ne bo končalo do junija Hrvati lahko kar zaprejo državo, saj turizem prinaša 25% v njihov BDP. Žal.


Zelo res. Bodo vsekakor na kolenih, Italijani pa so itak bili (baje) že pred korono kadidati za "grški scenarij". Oziroma že nekaj časa na robu.

Tistih 15 kitajskih zdravnikov in pol letala opreme, kot pomoč Italiji, pa je, tako pač gledam, s strani Kitajcev moralni maček zaradi tistega, kar so z virusim in pa z žretjem netopirjev, naredili svetovnemu gospodarstvu.

Ker kaj pa imam jaz in mi vsi, z vojnimi laboratoriji, ali z katastofalnimi prehrambenimi navadami neke ogromne nacije (požreti vse, kar leze in gre).
Jaz bi jim dal troletno ali 5-letno prepoved na prihode v Evropo (nov virus ali mutacija obstoječega).

In resno bi razmišljal o zahtevah za poravnavo gospodarske škode, podobno, kot so še desetletja škodo, povzročeno z 2. vojno, plačevali Nemci.

Ker tale "vojna" se je začela točno na Kitajskem!
S posledicami in smrtnimi žrtvami pa so zahebali cel svet in na duši bodo imeli vseh teh (recimo) 150.000 smrtnih žrtev. Mogoče tudi vašega starega očeta...

Kolateralna škoda povezovanja? Ne bi rekel.
Raje to imenujem ODGOVORNOST za sranje, ki so ga povzročili. Jaz tega sranja nisem povzročil, sem že prej pogosto umival roke, ocvrtih netopirjev pa nisem nikoli jedel.
Raje namreč crknem od lakote, kot da jem vse, kar leze, gre in leti.

Kar brišite!
Ostra mnenja so na tem forumu nezaželena. Štejejo le linki na tuje nebuloze.
Ampak me veseli, da še zdaleč nisem edini, ki JIM želi izstaviti račun...
Za napake je treba namreč odgovarjati. Ne more biti vse kolateralna škoda.
Samo ZDA bodo (zaenkrat) pomagale ljudem z 1800 MILJARD dolarjev (!!!) težkim paketom...

1. Odgovarjaj za napake!
2. PLAČAJ škodo, ki si jo povzročil! Ter še kazen.

sj ne vem ali je folk res tako naiven in da pričakuje te pravljice kot si jih zapisal, ali ne veš kaj je kolateralna škoda ker ti pač zdaj tako ne paše, v drugih temah pa veselo razlagaš kako je bilo včasih v jugi vsega in svašta ter kako sta se cedila med in mleko...

res ne vem kako lahko sproducirate takšne neumnosti...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

solatko ::

Ste vsaj na ZJ malo pozabili.:)
Delo krepa človeka

digitalcek ::

Buggy je izjavil:

A tebe in unga zgoraj je pa Trumpov sindrom prizadel ali bi rad kitajce frderbal sam zarad sistema?

S cim ce je US oddolzila za svetovni zlom gospodarstva leta 2008? Hrvati bojo pa racun za potres izstavili komu? A je res tako tezko razumeti, da se take stvari dogajajo in se se bojo in zaradi globalizacije so take nesrece problem celega sveta in jih je enotno potrebno tudi resevati. Ni vec nasi vasi ..vsi smo eno velko selo :D


A res? "Stvari se dogajajo"?
Ko ti nepreviden, ali pijan voznik na prehodu ubije tvojega otroka, ti porečeš: nesreče se dogajajo?

Ali mogoče rečeš: smrt mojega otroka je bila kolateralna škoda naporedka, avtobilizma?
Ali pa mogoče morilcu želiš vsaj 20 let zapora?

Že mrtev otrok je zelo huda stvar. Nekaj stotisoč mrtvih in desetletno "plačevanje" za sranje, ki so ga namešali, v obliki recesije, neperspektive, izgub del. mesta, propadlih poslov, pogodb, propadlih zvez, zakonov, dosti večje porabe alkohola, drog, porasta psihičnih bolezni, povečane porabe antidepresivov, tudi (zelo verjetno) na ta račun vsaj sto dodatnih samomorov, pa je "pestro dogajanje"???

Ljudje bodo pač povedali svoje mnenje, tako ali drugače. Najkasneje čez dva meseca, ko bodo nekateri ponoreli, ker brez socialnih stikov v živo ne bo šlo več naprej.

V Italiji so sicer z jamborov že SNELI nekaj kitajskih zastav. Sicer za moj pojem dosti preblaga reakcija, ampak bo eskaliralo, ko bodo ljudje malce razmislili... Tudi o krivdi nekaterih.

Jaz se recimo sedaj izogibam, tu kjer trenutno sem, italijansko govorečim osebkom. Pa niso seveda prav nič krivi, oni pač ne.

Da rad živim, pa je moja, se mi zdi, z ustavo zagotovljena pravica...

digitalcek je izjavil:

Buggy je izjavil:

A tebe in unga zgoraj je pa Trumpov sindrom prizadel ali bi rad kitajce frderbal sam zarad sistema?

S cim ce je US oddolzila za svetovni zlom gospodarstva leta 2008? Hrvati bojo pa racun za potres izstavili komu? A je res tako tezko razumeti, da se take stvari dogajajo in se se bojo in zaradi globalizacije so take nesrece problem celega sveta in jih je enotno potrebno tudi resevati. Ni vec nasi vasi ..vsi smo eno velko selo :D


A res? "Stvari se dogajajo"?
Ko ti nepreviden, ali pijan voznik na prehodu ubije tvojega otroka, ti porečeš: nesreče se dogajajo?

Ali mogoče rečeš: smrt mojega otroka je bila kolateralna škoda naporedka, avtobilizma?
Ali pa mogoče morilcu želiš vsaj 20 let zapora?

Že mrtev otrok je zelo huda stvar. Nekaj stotisoč mrtvih in desetletno "plačevanje" za sranje, ki so ga namešali, v obliki recesije, neperspektive, izgub del. mesta, propadlih poslov, pogodb, propadlih zvez, zakonov, dosti večje porabe alkohola, drog, porasta psihičnih bolezni, povečane porabe antidepresivov, tudi (zelo verjetno) na ta račun vsaj sto (v Sloveniji) dodatnih samomorov, pa je "pestro dogajanje"???

Ljudje bodo pač povedali svoje mnenje, tako ali drugače. Najkasneje čez dva meseca, ko bodo nekateri ponoreli, ker brez socialnih stikov v živo ne bo šlo več naprej.

V Italiji so sicer z jamborov že SNELI nekaj kitajskih zastav. Sicer za moj pojem dosti preblaga reakcija, ampak bo eskaliralo, ko bodo ljudje malce razmislili... Tudi o krivdi nekaterih.

Jaz se recimo sedaj izogibam, tu kjer trenutno sem, italijansko govorečim osebkom. Pa niso seveda prav nič krivi, oni pač ne.

Da rad živim, pa je moja, se mi zdi, z ustavo zagotovljena pravica...


digitalcek je izjavil:

A tebe in unga zgoraj je pa Trumpov sindrom prizadel ali bi rad kitajce frderbal sam zarad sistema?

S cim ce je US oddolzila za svetovni zlom gospodarstva leta 2008? Hrvati bojo pa racun za potres izstavili komu? A je res tako tezko razumeti, da se take stvari dogajajo in se se bojo in zaradi globalizacije so take nesrece problem celega sveta in jih je enotno potrebno tudi resevati. Ni vec nasi vasi ..vsi smo eno velko selo :D


A res? "Stvari se dogajajo"?
Ko ti nepreviden, ali pijan voznik na prehodu ubije tvojega otroka, ti porečeš: nesreče se dogajajo?

Ali mogoče rečeš: smrt mojega otroka je bila kolateralna škoda naporedka, avtobilizma?
Ali pa mogoče morilcu želiš vsaj 20 let zapora?

Že mrtev otrok je zelo huda stvar. Nekaj stotisoč mrtvih in desetletno "plačevanje" za sranje, ki so ga namešali, v obliki recesije, neperspektive, izgub del. mesta, propadlih poslov, pogodb, propadlih zvez, zakonov, dosti večje porabe alkohola, drog, porasta psihičnih bolezni, povečane porabe antidepresivov, tudi (zelo verjetno) na ta račun vsaj sto dodatnih samomorov, pa je "pestro dogajanje"???

Ljudje bodo pač povedali svoje mnenje, tako ali drugače. Najkasneje čez dva meseca, ko bodo nekateri ponoreli, ker brez socialnih stikov v živo ne bo šlo več naprej.

V Italiji so sicer z jamborov že SNELI nekaj kitajskih zastav. Sicer za moj pojem dosti preblaga reakcija, ampak bo eskaliralo, ko bodo ljudje malce razmislili... Tudi o krivdi nekaterih.

Jaz se recimo sedaj izogibam, tu kjer trenutno sem, italijansko govorečim osebkom. Pa niso seveda prav nič krivi, oni pač ne.

Da rad živim, pa je moja, se mi zdi, z ustavo zagotovljena pravica...

digitalcek je izjavil:

Buggy je izjavil:

A tebe in unga zgoraj je pa Trumpov sindrom prizadel ali bi rad kitajce frderbal sam zarad sistema?

S cim ce je US oddolzila za svetovni zlom gospodarstva leta 2008? Hrvati bojo pa racun za potres izstavili komu? A je res tako tezko razumeti, da se take stvari dogajajo in se se bojo in zaradi globalizacije so take nesrece problem celega sveta in jih je enotno potrebno tudi resevati. Ni vec nasi vasi ..vsi smo eno velko selo :D


A res? "Stvari se dogajajo"?
Ko ti nepreviden, ali pijan voznik na prehodu ubije tvojega otroka, ti porečeš: nesreče se dogajajo?

Ali mogoče rečeš: smrt mojega otroka je bila kolateralna škoda naporedka, avtobilizma?
Ali pa mogoče morilcu želiš vsaj 20 let zapora?

Že mrtev otrok je zelo huda stvar. Nekaj stotisoč mrtvih in desetletno "plačevanje" za sranje, ki so ga namešali, v obliki recesije, neperspektive, izgub del. mesta, propadlih poslov, pogodb, propadlih zvez, zakonov, dosti večje porabe alkohola, drog, porasta psihičnih bolezni, povečane porabe antidepresivov, tudi (zelo verjetno) na ta račun vsaj sto dodatnih samomorov, pa je "pestro dogajanje"???

Ljudje bodo pač povedali svoje mnenje, tako ali drugače. Najkasneje čez dva meseca, ko bodo nekateri ponoreli, ker brez socialnih stikov v živo ne bo šlo več naprej.

V Italiji so sicer z jamborov že SNELI nekaj kitajskih zastav. Sicer za moj pojem dosti preblaga reakcija, ampak bo eskaliralo, ko bodo ljudje malce razmislili... Tudi o krivdi nekaterih.

Jaz se recimo sedaj izogibam, tu kjer trenutno sem, italijansko govorečim osebkom. Pa niso seveda prav nič krivi, oni pač ne.



V Italiji so sicer z jamborov že SNELI nekaj kitajskih zastav. Sicer za moj pojem dosti preblaga reakcija, ampak bo eskaliralo, ko bodo ljudje malce razmislili... Tudi o krivdi nekaterih.

Jaz se recimo sedaj izogibam, tu kjer trenutno sem, italijansko govorečim osebkom. Pa niso seveda prav nič krivi, oni pač ne.

Da rad živim, pa je moja, se mi zdi, z ustavo zagotovljena pravica...


digitalcek je izjavil:

A tebe in unga zgoraj je pa Trumpov sindrom prizadel ali bi rad kitajce frderbal sam zarad sistema?

S cim ce je US oddolzila za svetovni zlom gospodarstva leta 2008? Hrvati bojo pa racun za potres izstavili komu? A je res tako tezko razumeti, da se take stvari dogajajo in se se bojo in zaradi globalizacije so take nesrece problem celega sveta in jih je enotno potrebno tudi resevati. Ni vec nasi vasi ..vsi smo eno velko selo :D


A res? "Stvari se dogajajo"?
Ko ti nepreviden, ali pijan voznik na prehodu ubije tvojega otroka, ti porečeš: nesreče se dogajajo?

Ali mogoče rečeš: smrt mojega otroka je bila kolateralna škoda naporedka, avtobilizma?
Ali pa mogoče morilcu želiš vsaj 20 let zapora?

Že mrtev otrok je zelo huda stvar. Nekaj stotisoč mrtvih in desetletno "plačevanje" za sranje, ki so ga namešali, v obliki recesije, neperspektive, izgub del. mesta, propadlih poslov, pogodb, propadlih zvez, zakonov, dosti večje porabe alkohola, drog, porasta psihičnih bolezni, povečane porabe antidepresivov, tudi (zelo verjetno) na ta račun vsaj sto dodatnih samomorov, pa je "pestro dogajanje"???

Ljudje bodo pač povedali svoje mnenje, tako ali drugače. Najkasneje čez dva meseca, ko bodo nekateri ponoreli, ker brez socialnih stikov v živo ne bo šlo več naprej.

V Italiji so sicer z jamborov že SNELI nekaj kitajskih zastav. Sicer za moj pojem dosti preblaga reakcija, ampak bo eskaliralo, ko bodo ljudje malce razmislili... Tudi o krivdi nekaterih.

Jaz se recimo sedaj izogibam, tu kjer trenutno sem, italijansko govorečim osebkom. Pa niso seveda prav nič krivi, oni pač ne.

Da rad živim, pa je moja, se mi zdi, z ustavo zagotovljena pravica...

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

DeeJay je izjavil:

Vsi posli nove vlade
https://necenzurirano.si/clanek/preisko...

MD GLOBAL LOGISTICS DOO, PREVARANT-MATJAŽ DOLENC
https://burzaprijevoza.cargoagent.net/f...

jao jao to bomo mel spet polne naslovnice takšnih in drugačnih afer... a nam je res tega treba?


Ne Fake News nam res ni treba kar necenzurirano definitivno je.

Drugače pa delo vlade zaenkrat zelo dobro.

gruntfürmich ::

digitalcek je izjavil:

A res? "Stvari se dogajajo"?
pametni to vzamemo v zakup in življenje, neumni pa mislijo da se stvari ne dogajajo - čeprav se največ neumnosti zgodi ravno njim! čisti paradox...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

DeeJay ::

oo7 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Vsi posli nove vlade
https://necenzurirano.si/clanek/preisko...

MD GLOBAL LOGISTICS DOO, PREVARANT-MATJAŽ DOLENC
https://burzaprijevoza.cargoagent.net/f...

jao jao to bomo mel spet polne naslovnice takšnih in drugačnih afer... a nam je res tega treba?


Ne Fake News nam res ni treba kar necenzurirano definitivno je.

Drugače pa delo vlade zaenkrat zelo dobro.


Kaj od tega članka je fake news? Prosim za razlago. Če mi objasniš konkretno se posujem s pepelom. Dokler tega ne dobim, si ti fake news.

hamez66 ::

DeeJay je izjavil:

@hamez66 a drugač misliš da bi blo kej bolš, če bi bil Janša namest Šarca v prvih dnevih? Se spomniš njegove izjave po seji SNAV (9.3.) glede zapiranja vrtca in šol? Sam je reku, da še ni potrebno. https://4d.rtvslo.si/arhiv/tv-informati... (17:30)
Bla bi čist enaka situacija, sam tega zdej valda desni pol ne bo nikol priznal.


Ne vem, ampak Janša takrat ni bil predsednik, in tudi mene je presenetila njegova izjava.

Predsednik vlade je bil Marjan Šarec, zato njega kritiziram. Zakaj ga ne bi, če je bil pa glavni odgovorni, in poleg tega, da ni zaščitil življenj, je bil še vzvišen.

Če bi pa Janša čakal in cincal, bi pa njega kritiziral. Ampak vsi niso bili takrat predsedniki vlade, ali dajali takih izjav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

jernejl ::

DeeJay je izjavil:

Vsi posli nove vlade
https://necenzurirano.si/clanek/preisko...

MD GLOBAL LOGISTICS DOO, PREVARANT-MATJAŽ DOLENC
https://burzaprijevoza.cargoagent.net/f...

jao jao to bomo mel spet polne naslovnice takšnih in drugačnih afer... a nam je res tega treba?

Če jih bo država plačala po dobavi (vsaj tako je zatrjeval Počivalšek), potem ne vidim nobenega problema, če jih kupi od "prodajalca sokov". Če jih bo "prodajalec sokov" v skladu s pogodbo dostavil, jih bo država plačala, sicer pa ne.
Glede na to, da mask primanjkuje, je jasno, da jih je smiselno poskusiti dobiti od kogarkoli, ne glede na to, ali prodaja sok, ali je bil ustanovljen komaj pred dvema letoma, ali doslej ni imel veliko prometa, ali o podjetju ni veliko znanega in podobne floskule, ki se pojavljajo v članku.

Temu bi se dalo izogniti, če bi država (in zdravstveni zavodi) malce prej mislila na te dobave, ne pa tik preden je opreme v bolnišnicah zmanjkalo.
Šarčeva vlada je s sklepom 27.2. sprostila blagovne rezerve in naročila zavodu za blagovne rezerve, da jih nadomesti do !!! 31.12.2020 !!!

DeeJay ::

jernejl je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Vsi posli nove vlade
https://necenzurirano.si/clanek/preisko...

MD GLOBAL LOGISTICS DOO, PREVARANT-MATJAŽ DOLENC
https://burzaprijevoza.cargoagent.net/f...

jao jao to bomo mel spet polne naslovnice takšnih in drugačnih afer... a nam je res tega treba?

Če jih bo država plačala po dobavi (vsaj tako je zatrjeval Počivalšek), potem ne vidim nobenega problema, če jih kupi od "prodajalca sokov". Če jih bo "prodajalec sokov" v skladu s pogodbo dostavil, jih bo država plačala, sicer pa ne.
Glede na to, da mask primanjkuje, je jasno, da jih je smiselno poskusiti dobiti od kogarkoli, ne glede na to, ali prodaja sok, ali je bil ustanovljen komaj pred dvema letoma, ali doslej ni imel veliko prometa, ali o podjetju ni veliko znanega in podobne floskule, ki se pojavljajo v članku.

Temu bi se dalo izogniti, če bi država (in zdravstveni zavodi) malce prej mislila na te dobave, ne pa tik preden je opreme v bolnišnicah zmanjkalo.
Šarčeva vlada je s sklepom 27.2. sprostila blagovne rezerve in naročila zavodu za blagovne rezerve, da jih nadomesti do !!! 31.12.2020 !!!


Očitno nisi dobro prebral. Vsi tej, ki so v članku omenjeni so denar ŽE dobili.
Če ne vrjameš si odpri Erar.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

jernejl ::

DeeJay je izjavil:

Očitno nisi dobro prebral. Vsi tej, ki so v članku omenjeni so denar ŽE dobili.

Kje v članku pa piše, da so denar ŽE dobili?
Bi prosil citat. Od tebe smo sicer že vajeni, da stvari narobe razumeš ali pa potvarjaš.

ADIJOOO ::

9 mrtvih eden izmed večjih krivcev za tako stanje

Flea ::

jernejl je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Očitno nisi dobro prebral. Vsi tej, ki so v članku omenjeni so denar ŽE dobili.

Kje v članku pa piše, da so denar ŽE dobili?
Bi prosil citat. Od tebe smo sicer že vajeni, da stvari narobe razumeš ali pa potvarjaš.

Podnaslov: "Kdo so podjetja, ki so od države v zadnjih dneh dobila za dobrih 50 milijonov evrov pogodb za dobavo zaščitne opreme?"

DeeJay ::

jernejl je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Očitno nisi dobro prebral. Vsi tej, ki so v članku omenjeni so denar ŽE dobili.

Kje v članku pa piše, da so denar ŽE dobili?
Bi prosil citat. Od tebe smo sicer že vajeni, da stvari narobe razumeš ali pa potvarjaš.


Res je. Niso še vsi dobili denarja. Nekateri majo zaenkrat samo pogodbe.
Je pa fino vidt s kom poslujejo in kakšne lepe provizije bodo dobil (ter sploh nimajo povezav z ljudmi v določenih strankah).

Vazelin ::

Lepo je videt ravno tiste novinarje, ki so bili še 2 tedna nazaj "just the flu" sedaj v prvi bojni liniji glede Počivalška in mask in merjenje centov in to, da majo verjetno za sabo raznorazne, ki bi radi še malce zaslužili z opremo.:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Gambino ::

Vse novice, ki so bolj kot ne direktno vezana na delovanje vlade bodo zaklenjene na RTV-ju.

Komentiranje onemogočeno! A to je tako opevana demokracija te vlade! Na vsak način bi radi v ljudeh ustvarjali psihozo izrednih razmer! Tak pač je Janez!

ADIJOOO ::

Gambino je izjavil:

Vse novice, ki so bolj kot ne direktno vezana na delovanje vlade bodo zaklenjene na RTV-ju.

Komentiranje onemogočeno! A to je tako opevana demokracija te vlade! Na vsak način bi radi v ljudeh ustvarjali psihozo izrednih razmer! Tak pač je Janez!



A prej te pa ni motilo, da se pod določenimi temami ni dalo komentirati ? Ali pa, da omejili komentiranje po 23-00 uri. Pa, da so ukinili ocenjevanje člankov in in, da si lahko stisnil minus če ti kak komentarni bil všeč ?

Ampak ja razumem Janez je kriv za vse menda tudi za Zagrebški potres.

Mato989 ::

ADIJOOO je izjavil:

Gambino je izjavil:

Vse novice, ki so bolj kot ne direktno vezana na delovanje vlade bodo zaklenjene na RTV-ju.

Komentiranje onemogočeno! A to je tako opevana demokracija te vlade! Na vsak način bi radi v ljudeh ustvarjali psihozo izrednih razmer! Tak pač je Janez!



A prej te pa ni motilo, da se pod določenimi temami ni dalo komentirati ? Ali pa, da omejili komentiranje po 23-00 uri. Pa, da so ukinili ocenjevanje člankov in in, da si lahko stisnil minus če ti kak komentarni bil všeč ?

Ampak ja razumem Janez je kriv za vse menda tudi za Zagrebški potres.


Mene to moti že skoz... skratka karantena za komentarje...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Gambino ::

A to so te maske, ki jih je vlada zrihtala: LINK

VaeVictis ::

Gambino je izjavil:

Vse novice, ki so bolj kot ne direktno vezana na delovanje vlade bodo zaklenjene na RTV-ju.

Komentiranje onemogočeno! A to je tako opevana demokracija te vlade! Na vsak način bi radi v ljudeh ustvarjali psihozo izrednih razmer! Tak pač je Janez!


Šefe RTVS je Igor Kadunc, nastavljen bil aprila 2017, ko je bila 12. Vlada RS, ki jo je vodil etični Cerar.

Torej sedaj veš, kdo je kriv!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

hamez66 ::

Gambino, ti že kar nekaj časa po nepotrebnem poskušaš ustvariti psihozo. Daj bodi malo manj histeričen.

VaeVictis ::

ADIJOOO je izjavil:

9 mrtvih eden izmed večjih krivcev za tako stanje



Pač je slabo predvidel kaj se bo zgodilo.

Ni prvi in ni bil edini!

Sedaj, ko bodo naslednje volitve, se bo lepo videlo, če ga ljudje krivijo za današnje stanje.

Sam upam, da se bo take zadeve zapomnilo, sam sem zelo skpetičen, da imajo ljudje tako dolg spomin!

Gambino ::

Dobava zaščitne opreme se je izkazala za trd oreh. Vlada že tretjič ostala brez opreme, predujem plačala z bančnimi garancijami.

Nova vlada JJ-a še vedno kaže veliko mero nesposobnosti!

Massacra ::

Gambino je izjavil:

Dobava zaščitne opreme se je izkazala za trd oreh. Vlada že tretjič ostala brez opreme, predujem plačala z bančnimi garancijami.

Nova vlada JJ-a še vedno kaže veliko mero nesposobnosti!


Link(i)?

Cveto ::

Vlada dela glede nabave vse kar se da. A veste kaj je naredil Šarec? Ko so se vzele prvotne maske iz blagovnih rezerv, je dal rok za nabavo novi do 31.12.2020. In tam se je izgubil pomemben teden, po katerem so postale nabave bistveno težje.
««
19 / 466
»»