» »

Volitve v ZDA 2020

Volitve v ZDA 2020

Temo vidijo: vsi
««
4 / 107
»»

zmaugy ::

@Loocas:

The "oranges of investigation":



Tim Apple:



Opletanje jezika:

Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Loocas ::

zmaugy, jaz sem ti prilimal linke od včerajšnih intervjujev (vprašanja tudi od publike).

Trump je zelo čil in prav nič dementen. Prav tako je zelo zabaven. Prav tako ne zgleda bolestno debel (dvomim, da sploh veš kaj je to). Bernie pa zgleda zelo nezdravo in rdeč v faco. A bo zdržal do novembra? Biden po moje ne bo. Ga bo prej demenca ujela.
Matev - najslabši troll vseh časov

xxxul ::

Master_Yoda je izjavil:

Ga je en, ki ga je intervjuval to vprasal pa je Bernie potegnil ven list in mu ga dal hehe. Tu imas link kako misli placati za posamezne reci.

Hvala za link - lepo da je to naredu, čeprav se je izpostavu s tem
Ampak zdej mi je tud jasno zakaj je bla reakcija demokratske stranke in volilcev taka kot je - tax tax tax?! what else? more tax...

Under this plan, the wealth of billionaires would be cut in half over 15 years which would substantially break up the concentration of wealth and power of this small privileged class.

Čudno da se je Bloomber vrgu not, če bi Sanders zmagu nominacijo bi Bloomberg 100% Trumpa volu. Zdej celo menim da je mel CNN prav ko je napisu da so delniški trgi poskočili zato ker je Joe zmagu super tuesday.

Vsekakor tle not tud ni vštet beg kapitala - kot kaže zgodovina so lahko posledice zelo hude - ko kapital pobegne se pa ponavadi davčno breme porazdeli na srednji sloj al pa kr na vse (mislim da mamo v SLO precej izkušenj s tem).

ker se mi ne da zdej tega preštevat in seštevat, evo kontra mnenje ekonomista:
Even With New Pay-Fors, Bernie’s Agenda Still Has A $25 Trillion Hole

PS: lepo Sanders opleta z Triljoni, če se je pri kakem strošku uštel za Triljon ali dva (tako kot se je očitno pri Medicare for all) pa bi blo treba še malo povišat davke...

zmaugy ::

Ampak res, največja ekonomija na svetu ne zmore tega, kar zmorejo vse civilizirane države. Ne pozabit, da pri nas imamo "Medicare for all" (pa prosim ne se zatikat za tistih bagatelno smešnih 30 EUR na mesec za dodatno zavarovanje).
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Vazelin ::

zmaugy je izjavil:

Ampak res, največja ekonomija na svetu ne zmore tega, kar zmorejo vse civilizirane države. Ne pozabit, da pri nas imamo "Medicare for all" (pa prosim ne se zatikat za tistih bagatelno smešnih 30 EUR na mesec za dodatno zavarovanje).

:)) pozabljaš da je obvezno 10kratnik dosatnega pri malo boljsi placi;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

MisterM ::

Kar je popolnoma prav. Jaz, ki zaslužim več, bom tudi vplačal več, da bomo imeli vsi. Še vedno pa ne bom rabil zastaviti hiše, da si lahko privoščim zdravljenje.

Vazelin ::

Ne vem če zmaugy to ve, da ti trgajo od plače za zdravstvo, ker omenjati položnico za dodatno je cheap populizem. Sam pravim
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Pac-Man ::

Vazelin je izjavil:

Roko na srce ima Trump kot prvi predsednik po Reaganu noro dober smisel za humor.


Saj nisi resen. Udeležil se ni nobene večerje novinarjev, za predsednika je v veliki meri kandidiral zaradi tega roasta





Smisel za humor pomen tudi, da se znaš smejat samemu sebi.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

dice7 ::

Sanders bo ze ob prvem dnevu predsedovanja prihranil $130000000 ker ne igra golfa

zmaugy ::

Vazelin je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ampak res, največja ekonomija na svetu ne zmore tega, kar zmorejo vse civilizirane države. Ne pozabit, da pri nas imamo "Medicare for all" (pa prosim ne se zatikat za tistih bagatelno smešnih 30 EUR na mesec za dodatno zavarovanje).

:)) pozabljaš da je obvezno 10kratnik dosatnega pri malo boljsi placi;)


Ja. In se je zaradi tega svet v Sloveniji ustavil? Ni se. In se tudi v ZDA ne bi.

Vazelin je izjavil:

Ne vem če zmaugy to ve, da ti trgajo od plače za zdravstvo, ker omenjati položnico za dodatno je cheap populizem. Sam pravim

Dej pikec, ne seri. Rajši vsak mesec pomaham denarju, ki gre na zzzs, kot da bi se bal, kdaj me bo na cesti zaštihal kakšen obupan ali da me pomotoma ustrelijo v obračunu tolp dobaviteljev tistih, ki se jim je sfuzlalo, ker si niso mogli več kupiti zdravil in so prešaltali na heroin, ki je cenejši, kot se to dogaja v faking UBSA.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

xxxul ::

zmaugy je izjavil:

Ampak res, največja ekonomija na svetu ne zmore tega, kar zmorejo vse civilizirane države. Ne pozabit, da pri nas imamo "Medicare for all" (pa prosim ne se zatikat za tistih bagatelno smešnih 30 EUR na mesec za dodatno zavarovanje).

ZDA si komot privošči Medicare4All - če si prebivalci in politki to želijo. V ZDA, v trenutku ko imajo zelo dobro ekonomijo, predlagati mali kolaž davkov --- očitno ne gre. V bistvu je debata na to brez veze; jst nism vedu da je dal to Berni ven konc Februarja, mi pa razloži reakcijo pri DNC in pa tudi volilcih.

zmaugy ::

Točno, ZDA si to komot privoščijo, kot tudi zastonj fakse. Kot jih imamo tudi v “revni” Sloveniji in ne grejo zato trilijoni evrov v desetih letih.
DNC je kupljena s strani farmacevtske in zavarovalniške industrije, ki kot podgane žrejo Američane z najvišjimi cenami zdravil na svetu in s sistemom “zavarovanj”, katerega glavna naloga je zavarovancem, ki rabijo zdravljenje, le tega v čim večji meri zavrniti.
V tem je toliko milijard denarja, da so to največji lobisti v Washingtonu, ki si podporo kupijo.
Bernie jim je eksistenčna grožnja in zato so vsi proti njemu, z vsemi milijardami si lahko brez problema poleg DNC kupijo tudi medijski prostor.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Pac-Man ::

Kim Il Dong, video.

https://twitter.com/atrupar/status/1236...

"First I want to thank you, for your decisive leadership ... I also want to thank you for coming here today ... I think that's the most important thing I want to say" --CDC Director Redfield slathers Dear Leader-style praise on Trump during his tour of CDC headquarters
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Pac-Man ::

Sem mislil da je prepis vsaj malo satiričen, ampak ne, pripet je minuto dolg video.

Trump je v kapaciteti predsednika ZDA na medijski turi po CDC, da bi pomiril državljane. Nosi MAGA kapo, komunikacija gre od Oprah (You get a test, you get a test, EVERYBODY GETS A TEST!!!) zelo na hitro do popolnega pisma (s Kim Jong-unom?) in prepisa (z zelenskim).

Razen MAGA kulta ni pomirjen nihče.

https://twitter.com/TheRickWilson/statu...

AZAR tries to explain that more tests are coming, but Trump waves him off to jump in.
TRUMP: “Anybody that needs a test gets a test…. the tests are all perfect like the letter was perfect. The transcription was perfect. Right? This was not as perfect as that but pretty good.”


Še ena:

https://twitter.com/NYinLA2121/status/1...

In a span of 6 minutes.

“I didn’t know people died from the flu.”

“Doctors are coming up to me and saying ‘how do you know so much about this?’ Maybe I have a natural ability.”
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

Truga ::

https://twitter.com/TrueAnonPod/status/...

cool stuff
just amazing
so much winning

Fritz ::

xxxul je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:


Under this plan, the wealth of billionaires would be cut in half over 15 years which would substantially break up the concentration of wealth and power of this small privileged class.

Čudno da se je Bloomber vrgu not, če bi Sanders zmagu nominacijo bi Bloomberg 100% Trumpa volu. Zdej celo menim da je mel CNN prav ko je napisu da so delniški trgi poskočili zato ker je Joe zmagu super tuesday.

Vsekakor tle not tud ni vštet beg kapitala - kot kaže zgodovina so lahko posledice zelo hude - ko kapital pobegne se pa ponavadi davčno breme porazdeli na srednji sloj al pa kr na vse (mislim da mamo v SLO precej izkušenj s tem).

PS: lepo Sanders opleta z Triljoni, če se je pri kakem strošku uštel za Triljon ali dva (tako kot se je očitno pri Medicare for all) pa bi blo treba še malo povišat davke...

Zanimivo, kako nekateri vnaprej točijo krokodilje solze zato, ker bi milijarderji imeli kakšno milijardo manj. In klasične pravljice o begu kapitala. Ta je itaq že sedaj parkiran v davčnih oazah, kljub temu, da so npr. dobički obdavčeni bisveno nižje kot v času največjega razcveta ZDA.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

kuall ::

Od spremljanja ameriških volitev sem prišel do tega sklepa:
Zmaga tisti, ki ga je najbolj prijetno poslušat.
Hillary je bilo zoprno poslušat, prejle en intervju gledal z njo, sem moral kar zapret video. Zato je bila tako osovražena med ljudmi.
Trumpa je prijetno poslušat, zato je zmagal.
Bidna je tudi kr prijetno poslušat. Zato jaz napovedujem,, da bo Biden premagal Trumpa, ker ima itak kar prednost. Razen če se berni bros preveč usrdijo in ne pridejo volit.

2dark ::

kuall je izjavil:


Bidna je tudi kr prijetno poslušat. Zato jaz napovedujem,, da bo Biden premagal Trumpa, ker ima itak kar prednost. Razen če se berni bros preveč usrdijo in ne pridejo volit.


Tega ostarelega senilneža je muka poslušat.

Trump bo naslednja 4-i leta. Potem bomo pa videli, kako se bodo stvari odvijale. Mislim, da demokrati še lep čas ne bodo dobili voiltev, ker zagovarjajo multi kulti, sovražijo lastno domovino, vse, kar je domačega je fuj. S takšnim načinom ne bodo kmalu več vladali, sploh , ker so med sebe vzeli ves priseljenski ološ, ki nima domoljubnih nazorov.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Sp3m ::

kuall je izjavil:

Od spremljanja ameriških volitev sem prišel do tega sklepa:
Zmaga tisti, ki ga je najbolj prijetno poslušat.
Hillary je bilo zoprno poslušat, prejle en intervju gledal z njo, sem moral kar zapret video. Zato je bila tako osovražena med ljudmi.
Trumpa je prijetno poslušat, zato je zmagal.
Bidna je tudi kr prijetno poslušat.



Biden je kar lepo poslusati, saj kar sam pove kaj se bo zgodilo.

A Confused Joe Biden Says 'We Can Only Re-Elect Donald Trump'

Pac-Man ::

Ko te pokličejo pred tablo, ti se pa nisi učil. Video, pol minute.

https://twitter.com/thehill/status/1236...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

zmaugy ::

Pac-Man je izjavil:

Ko te pokličejo pred tablo, ti se pa nisi učil. Video, pol minute.

https://twitter.com/thehill/status/1236...


Pa ne bo menda dovolil, da mu eni turisti kvarijo rezultate za celo čredo, mu bojo delnice padle in javnomnenjske ankete bojo šle dol. Ko jebe une ljudi tam.../s
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Vazelin ::

Hillary ima res zoprn nastop in glas. Morda je tudi že bila predolgo na sceni in so se jo ljudje rahlo naveličali.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Bernija bo podprla kvečjemu samo Warrenova. Če.
*Mini* Mike je že podprl Bidna.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

xxxul ::

@zmaugy
Kaj bi naredu ti če ti nekdo reče: vzeli ti bomo polovico vsega premoženja za katerega si delu celo življenje, hkrati ti bomo pa nabil davke na polno? zdej boš reku da če bi mel tolk k Bezos bi pustu da ti ga vzamejo, ampak na dejanskem njegovem mestu bi pa čist drgač čivku.
Bezosa bi Irska recimo takoj vzela, še kaka Slovenija če bi bli pametni.

zmaugy ::

xxxul je izjavil:

@zmaugy
Kaj bi naredu ti če ti nekdo reče: vzeli ti bomo polovico vsega premoženja za katerega si delu celo življenje, hkrati ti bomo pa nabil davke na polno? zdej boš reku da če bi mel tolk k Bezos bi pustu da ti ga vzamejo, ampak na dejanskem njegovem mestu bi pa čist drgač čivku.
Bezosa bi Irska recimo takoj vzela, še kaka Slovenija če bi bli pametni.


Veš česa ne bi naredil na njegovem mestu? Ne bi se odselil nekam, kjer so vse storitve za bogataše na nižjem nivoju kot v ZDA. In kjer ne bi imel takojšnjega dostopa do najboljših dogodkov na svetu in okolja, ki mi je super.
A ti bi reševal recimo da jih imaš 80 milijard dolarjev tako, da bi spizdil nekam, kjer ti je bit muka, zato da ne bi izgubil 40 milijard (če igramo tvoj scenarij, pa čeprav je jasno, da ta scenarij sploh ni v igri)?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Phantomeye ::

2dark je izjavil:

kuall je izjavil:


Bidna je tudi kr prijetno poslušat. Zato jaz napovedujem,, da bo Biden premagal Trumpa, ker ima itak kar prednost. Razen če se berni bros preveč usrdijo in ne pridejo volit.


Tega ostarelega senilneža je muka poslušat.

Trump bo naslednja 4-i leta. Potem bomo pa videli, kako se bodo stvari odvijale. Mislim, da demokrati še lep čas ne bodo dobili voiltev, ker zagovarjajo multi kulti, sovražijo lastno domovino, vse, kar je domačega je fuj. S takšnim načinom ne bodo kmalu več vladali, sploh , ker so med sebe vzeli ves priseljenski ološ, ki nima domoljubnih nazorov.


lol, amerika je multi-kulti ze od samega začetka.

xxxul ::

zmaugy je izjavil:

xxxul je izjavil:

@zmaugy
Kaj bi naredu ti če ti nekdo reče: vzeli ti bomo polovico vsega premoženja za katerega si delu celo življenje, hkrati ti bomo pa nabil davke na polno? zdej boš reku da če bi mel tolk k Bezos bi pustu da ti ga vzamejo, ampak na dejanskem njegovem mestu bi pa čist drgač čivku.
Bezosa bi Irska recimo takoj vzela, še kaka Slovenija če bi bli pametni.


Veš česa ne bi naredil na njegovem mestu? Ne bi se odselil nekam, kjer so vse storitve za bogataše na nižjem nivoju kot v ZDA. In kjer ne bi imel takojšnjega dostopa do najboljših dogodkov na svetu in okolja, ki mi je super.
A ti bi reševal recimo da jih imaš 80 milijard dolarjev tako, da bi spizdil nekam, kjer ti je bit muka, zato da ne bi izgubil 40 milijard (če igramo tvoj scenarij, pa čeprav je jasno, da ta scenarij sploh ni v igri)?

itaq da je samo teoretično nabijanje - scenarij...

od Bezosovih recmo da 120 mrd je verjetno 90%+ v delnicah Amazona (da nau kdo mislu da ma tolk $$$ na racunu). da bi zadostil Berniju bi mogu al prodat delnice da bi pokril davek, al pa dat delnice državi. v vsakem primeru bi zgubu nadzor nad druzbo. kolk mu je to v interesu?
kaj bi se dogajalo z Amazonom naprej ce bi blo kr naenkrat ogrom delnic na prodaj (ne pozabit se Wall Street tax)? tud ce bi jih predal drzavi bi jih Bernie prodal ker bi pač rabi denar... efektivno bi verjetno zgubu precej več kot 50%... al bi rajši “prodal” delnice kakemu Irsko/bahamskemu skladu *preden Bernie spremeni zakone?
PS beg kapitala ne pomeni nujno da mora oseba dobeseeno pobegnt iz drzave, samo kapital pospravi tja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xxxul ()

tone31 ::

Narobe si racunal, xxxul.

Poldi112 ::

xxxul je izjavil:


Bezosa bi Irska recimo takoj vzela, še kaka Slovenija če bi bli pametni.


Potem pa hvala bogu, da nismo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

zmaugy ::

xxxul je izjavil:

zmaugy je izjavil:

xxxul je izjavil:

@zmaugy
Kaj bi naredu ti če ti nekdo reče: vzeli ti bomo polovico vsega premoženja za katerega si delu celo življenje, hkrati ti bomo pa nabil davke na polno? zdej boš reku da če bi mel tolk k Bezos bi pustu da ti ga vzamejo, ampak na dejanskem njegovem mestu bi pa čist drgač čivku.
Bezosa bi Irska recimo takoj vzela, še kaka Slovenija če bi bli pametni.


Veš česa ne bi naredil na njegovem mestu? Ne bi se odselil nekam, kjer so vse storitve za bogataše na nižjem nivoju kot v ZDA. In kjer ne bi imel takojšnjega dostopa do najboljših dogodkov na svetu in okolja, ki mi je super.
A ti bi reševal recimo da jih imaš 80 milijard dolarjev tako, da bi spizdil nekam, kjer ti je bit muka, zato da ne bi izgubil 40 milijard (če igramo tvoj scenarij, pa čeprav je jasno, da ta scenarij sploh ni v igri)?

itaq da je samo teoretično nabijanje - scenarij...

od Bezosovih recmo da 120 mrd je verjetno 90%+ v delnicah Amazona (da nau kdo mislu da ma tolk $$$ na racunu). da bi zadostil Berniju bi mogu al prodat delnice da bi pokril davek, al pa dat delnice državi. v vsakem primeru bi zgubu nadzor nad druzbo. kolk mu je to v interesu?
kaj bi se dogajalo z Amazonom naprej ce bi blo kr naenkrat ogrom delnic na prodaj (ne pozabit se Wall Street tax)? tud ce bi jih predal drzavi bi jih Bernie prodal ker bi pač rabi denar... efektivno bi verjetno zgubu precej več kot 50%... al bi rajši “prodal” delnice kakemu Irsko/bahamskemu skladu *preden Bernie spremeni zakone?
PS beg kapitala ne pomeni nujno da mora oseba dobeseeno pobegnt iz drzave, samo kapital pospravi tja...


Če jih Bezos kot državljan ZDA proda komurkoli, verjetno IRS primakne svoj pisker.

Mislim delnice...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Pac-Man ::

Med VIP udeleženci CPAC se širi panika zaradi koronavirusa. Par prisotnih je bilo okuženih, morda ista kot na AIPAC.

https://twitter.com/RaheemKassam/status...

I have now spoken to a number of people who were in/around the green room at CPAC when the attendee with coronavirus was there.
People are apoplectic about how they have not been better informed of what happened.
The attendee was there for much of Thursday at LEAST

...

Furthermore, the attendee may have been in/around the green room just after the Vice President was present.
If Ted Cruz came into contact, and so did Paul Gosar, that places the gentleman in the green room between 1pm and 5pm.
I now know that Rep. Gosar met the person and within the next hour I was shaking Gosar's hand across the street.
GREAT.
(I've been down with the "flu" for the past week).

Here are some of the other people who may have been in the green room on Thursday afternoon at the same time as the CPAC #coronavirus infectee:
- Rep Louie Gohmert;
- Ronna McDaniel
- Michael Knowles
- Kay James
- KellyAnne Conway
- Betsy Devos
- Rep Matt Gaetz
- Diamond/Silk

In order to have been at CPAC Shabbat, the individual would have had to be have been present on the Friday, too.

Some other information circulating right now is that there were actually TWO people at CPAC infected.
They may be the SAME people as the AIPAC guests.
They shared a room throughout CPAC.


Ironično je Gaetz s svojim klovnanjem ostalim kongresnikom morda naredil uslugo.

Rep. Matt Gaetz Defends Wearing Gas Mask for Coronavirus Vote | TMZ
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

xxxul ::

@zmaugy
da, IRS pobere svoj delež - vprašanje je samo kaj je ceneje.

Fritz ::

xxxul je izjavil:

@zmaugy
da, IRS pobere svoj delež - vprašanje je samo kaj je ceneje.

https://www.theguardian.com/business/20...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

2dark ::

Končno je tudi socalni komunist Bernard dokončno dobil v ritko. Mularija ni prava volilna baza. Prava volilna baza so starejši.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Vazelin ::

Sleepy Joe ima 160 delegatov prednosti pred Bernom
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Master_Yoda ::

Calm down, od skupno 4000 delegatov jih ma Sanders 150 manj kot Biden trenutno. Me zanima kako se bo Biden odrezal na debati, ce nebo demokratskim pajacem je uspelo odpovedati ker se je bojijo. No drugace pa ja, vsa ta tona free pozitivnega novinarstva ki jo Biden dobiva od MSMjev se obrestuje, medtem ko ga njegova kampanja skriva in se boji debate.

P.S. Nevem pa zakaj se tako naslajate nad tem (schadenfraude ?), ne privoscite revnejsim americanom zdravstvenega sistema, univerz, etc, kot jih imate sami tukaj ? Hipokriti.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

louser ::

xxxul je izjavil:

@zmaugy
Kaj bi naredu ti če ti nekdo reče: vzeli ti bomo polovico vsega premoženja za katerega si delu celo življenje, hkrati ti bomo pa nabil davke na polno? zdej boš reku da če bi mel tolk k Bezos bi pustu da ti ga vzamejo, ampak na dejanskem njegovem mestu bi pa čist drgač čivku.
Bezosa bi Irska recimo takoj vzela, še kaka Slovenija če bi bli pametni.

Od Bezosovega premoženja ima država manj kot od enega uspešnega espejevca. To je samo rak v ekonomiji.

VaeVictis ::

louser je izjavil:

xxxul je izjavil:

@zmaugy
Kaj bi naredu ti če ti nekdo reče: vzeli ti bomo polovico vsega premoženja za katerega si delu celo življenje, hkrati ti bomo pa nabil davke na polno? zdej boš reku da če bi mel tolk k Bezos bi pustu da ti ga vzamejo, ampak na dejanskem njegovem mestu bi pa čist drgač čivku.
Bezosa bi Irska recimo takoj vzela, še kaka Slovenija če bi bli pametni.

Od Bezosovega premoženja ima država manj kot od enega uspešnega espejevca. To je samo rak v ekonomiji.


Kako lahko slo-tech forum ima toliko ljudi, ki ne znajo duckduckgo-jati.

louser, daj malce duckduckgo-ji ameriške davke in morda, boš ugotovil, da ne obstaja samo en davek, ki ga Bezos oz. Amazon plačuje.


Berniebros so zabavni.

Bernie ni mogel premagati ene izmed najbolj koruptivnih demokratskih političark, sedaj ne more zmagati senilnega Bidena in še vedno verjamejo, da je najboljši kandidat!

Kje so zdaj vsi ti novi Bernie volilci, za katere smo poslušali ves čas, da obstajajo?

ps: A Bernie se je že oglasil po novem porazu!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

Master_Yoda ::

Jah bombardiranje miljonarjev po medijih (CNN je v lasti Comcasta) o resitelju Bidnu, in zlobnemu Berniju, ukinjanje/premikanje volilnih mest na Sanders regijah, tako da se caka po 3 ure da lahko volis naredi svoje.

Primer tega:

After Joe Biden Threatens to Slap Detroit Auto Worker and the Media Tells Us This Makes Biden Look 'Terrific'
Dovie'andi se tovya sagain.

2dark ::

Bazos si je bogastvo nakopal na žuljih sužnjev.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

louser ::

VaeVictis je izjavil:

louser je izjavil:

xxxul je izjavil:

@zmaugy
Kaj bi naredu ti če ti nekdo reče: vzeli ti bomo polovico vsega premoženja za katerega si delu celo življenje, hkrati ti bomo pa nabil davke na polno? zdej boš reku da če bi mel tolk k Bezos bi pustu da ti ga vzamejo, ampak na dejanskem njegovem mestu bi pa čist drgač čivku.
Bezosa bi Irska recimo takoj vzela, še kaka Slovenija če bi bli pametni.

Od Bezosovega premoženja ima država manj kot od enega uspešnega espejevca. To je samo rak v ekonomiji.


Kako lahko slo-tech forum ima toliko ljudi, ki ne znajo duckduckgo-jati.

louser, daj malce duckduckgo-ji ameriške davke in morda, boš ugotovil, da ne obstaja samo en davek, ki ga Bezos oz. Amazon plačuje.


Berniebros so zabavni.

Bernie ni mogel premagati ene izmed najbolj koruptivnih demokratskih političark, sedaj ne more zmagati senilnega Bidena in še vedno verjamejo, da je najboljši kandidat!

Kje so zdaj vsi ti novi Bernie volilci, za katere smo poslušali ves čas, da obstajajo?

ps: A Bernie se je že oglasil po novem porazu!?

Ta davek je za njega realno neobstoječ. V koliko minutah ga pokriješ?
V koliko minutah pri nas espejevec pokrije ta davek?

Kot če bi se čez naselje peljal 150 na uro, pa bi ti palicaj rekel "to bo pa 5eur kazni"

Vazelin ::

Weinstein lahko danes dobi do 29 let zapora. Zakaj je to pomembno? Ker je pro demokrat (kot večina ostalih sex offenderjev):)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Fritz ::

VaeVictis je izjavil:


Berniebros so zabavni.

Bernie ni mogel premagati ene izmed najbolj koruptivnih demokratskih političark, sedaj ne more zmagati senilnega Bidena in še vedno verjamejo, da je najboljši kandidat!

Kje so zdaj vsi ti novi Bernie volilci, za katere smo poslušali ves čas, da obstajajo?

ps: A Bernie se je že oglasil po novem porazu!?

Seveda se je fino naslajat nad možicljem katerega financirajo njegovi volivci v nasprotju z Bidenom, Clintonovo in Trumpom, ki imajo poleg denarja najbogatejših tudi vso medijsko podporo MSM-jev, ki so ravno tako v lasti najbogatejših.

Bidenova nominacija pomeni še štiri leta Trumpa. Če Američani to hočejo, tudi v redu. Sanders je v politično debato vnesel razpravo o razredih in neenakosti ter še marsičem drugem, kar je bilo za Američane skoraj tabu tema. Volijo ga večinoma mladi, ki so manj odvisni od tega kaj jim servirajo mediji in za Sandersom prihaja mlajša generacija socialistov, ki bo zadeve peljala naprej.

Seveda pod pogojem, da bo svet preživel še štiri leta stabilnega genija, ki ravnokar trdi, da je COVID-19 navadna gripa 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Pac-Man ::

Trumpa bodo pretepli, da se bo iz oranžne spremenil v modro. Ostala mu bo samo MAGA sekta.



https://secondnexus.com/news/ab-pac-ad-...

American Bridge PAC is unveiling a $3M ad buy in WI, MI + PA featuring :60 testimonials from 2016 Trump supporters in each acknowledging they made a mistake.

It’s the first wave in a series of first-person voter spots they hope to air throughout 2020.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

Pac-Man ::

Prikolica za Pandumbic. 100% material za oskarja.



+satira na temo solidnega cepiva za gripo
https://www.mcsweeneys.net/articles/a-s...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Master_Yoda ::

Bidenova nominacija pomeni še štiri leta Trumpa. Če Američani to hočejo, tudi v redu. Sanders je v politično debato vnesel razpravo o razredih in neenakosti ter še marsičem drugem, kar je bilo za Američane skoraj tabu tema. Volijo ga večinoma mladi, ki so manj odvisni od tega kaj jim servirajo mediji in za Sandersom prihaja mlajša generacija socialistov, ki bo zadeve peljala naprej.


Pa pomoje imajo dovolj tega da jim starci ki so diplomirali brez dolgov ker so lahko financirali svoj studij z delom med poletjem, etc. pravijo kako so leni. Medtem ko oni imajo po $30k na samester cene. Ta isti starci pa bodo seveda preseneceni ko jim bo Trump/Biden (isto, le druga barva kravate) zmanjsal funding za social security/medicare/medicaid.
Dovie'andi se tovya sagain.

Sp3m ::

Master_Yoda je izjavil:

Bidenova nominacija pomeni še štiri leta Trumpa. Če Američani to hočejo, tudi v redu. Sanders je v politično debato vnesel razpravo o razredih in neenakosti ter še marsičem drugem, kar je bilo za Američane skoraj tabu tema. Volijo ga večinoma mladi, ki so manj odvisni od tega kaj jim servirajo mediji in za Sandersom prihaja mlajša generacija socialistov, ki bo zadeve peljala naprej.


Pa pomoje imajo dovolj tega da jim starci ki so diplomirali brez dolgov ker so lahko financirali svoj studij z delom med poletjem, etc. pravijo kako so leni. Medtem ko oni imajo po $30k na samester cene. Ta isti starci pa bodo seveda preseneceni ko jim bo Trump/Biden (isto, le druga barva kravate) zmanjsal funding za social security/medicare/medicaid.


Morda, morda pa še niso dobili prve plače in videli koliko jim država pobere in zato še vedno fantazirajo o komunizmu oz. demokratičnem socializmu!


No na socialistični strani imaš tudi primere kot je znani levičarski Youtuber Carlos Maza, ki še v življenju ni videl resničnega življenja, ker mu njegovi bogati starši vse plačujejo, on pa sanja kako je socializem dober.

Fritz ::

Jp, Carlos Maza je pa res močan argument v tej debati. Zeh...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

49106 ::

Argument ni Carlos Maza, temveč:

Millennials like socialism -- until they get jobs.




Hillary Clinton says Bernie Sanders didn't get a real job until he was 41-

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Fritz ::

Jp, res močni argumenti. Zeh^2...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein
««
4 / 107
»»