» »

P20 lite vs samsung s8

P20 lite vs samsung s8

kokpa ::

Zdravo, se splaca iti v nakup rabljenega samsunga s8 za 150eur? Sedajšni dve leti stari huawei p20lite je počasen in že kaksno leto nagaja mikrofon(kot da bi se pogovor dogajal pod vodo)...ali je bolje vzeti kaj novejsega na narocnino za podoben denar?

klinker ::

S8ka za 150€ je ok buy. Ce ga ne bi sesu, bi ga se kako leto gonu bp.
Novo za ta denar edino kak Redmi ne vem kera stevilka je zdaj, ki pa ima boljso edino avtonomijo.
Ima pa tast enako tezavo s svojim P20 lite, pa tudi s prejsnjim P10 lite jo je imel. S casom zadeva steka in dela prav grozno. Sodelavec ima se P10 in dela dokaj ok, drugi P20 in je tudi ok, zgleda samo tej Lite zacnejo zezat.
Drugace si poglej A51 ce vzemas na vezavo, kjer ne bi smel presegat cene 200€. Kr ok zadeva za ta kes.

Dimnik ::

Odvisno kako je bil uporabljen,v večini primerov ga nebi vzel....sigurno je baterija slaba, lahko ima zapečen ekran.....ampak klinkerju je glavno, da je napis samsung

Klinker, predlagaš redmi serijo a sploh ne veš kateri model....mimogrede obstaja serija redmi in redmi note, kateri je nad redmi serijo, trenutno so pri št.8

Glede lite serij, pa je že kar nekaj napisano ja, da s časoma začnejo pešat, saj so oskubljene verzije

kokpa ::

Ni se potrebno prerekat. Ja tale p20lite je bil brca v temo, tale samsung s8 ki se mi ponuja pa normalno deluje brez problemov, res pa da nisem preveril baterije. Se pa tudi malo nagibam k a51 ampak me odbija velikost telefona...

S8 se je pa uporabljal za internet, facebook, klice v glavem splošno uporabo osebe ki ne ne zna uporabljat telefona za kaj drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kokpa ()

klinker ::

Dimnik je izjavil:

Odvisno kako je bil uporabljen,v večini primerov ga nebi vzel....sigurno je baterija slaba, lahko ima zapečen ekran.....ampak klinkerju je glavno, da je napis samsung

Klinker, predlagaš redmi serijo a sploh ne veš kateri model....mimogrede obstaja serija redmi in redmi note, kateri je nad redmi serijo, trenutno so pri št.8

Glede lite serij, pa je že kar nekaj napisano ja, da s časoma začnejo pešat, saj so oskubljene verzije


Aha, Redmi Note je nad Redmi serijo...ok :)) stevilka je vseeno, sej jih mecejo ven ko spodnje gate..so pa itak vsi srot tej Redmiji. Enako kot Lite Huawei.
Samsung trenutno pac dela dobre aparate, kaj da ti recem. Vcasih sem kupoval Nexuse, z S8 pa sem saltal na Samsunge.
Tebi je pac verjetno glavno da pise Xiaomi, al kar pac furas >:D

Sheteentz ::

S8 ima brezžično polnjenje, zmogljivejši procesor, je vodoodporen, ima Gorilla Glass, skratka, S8 poseka P20 lite na celi črti.

RedDrake ::

Preveri ohranjenost in stanje baterije. To je edino kar je bistveno.

S8 je proti P20 lite boljši v skoraj vseh pogledih. Imam že od januarja 2018 in mi še vedno služi točno tako kot prvi dan. Baterija še ni upešala (kvečjemu je s posodobitvami sedaj bolje), je pa res, da sem zelo nezahteven uporabnik (kakšno uro brskanja po netu na dan, pa kakšnih 10-15 minut pogovorov dnevno). Kamera je še vedno izjemno dobra in posodobitve so še vedno redne. Manj kot mesec nazaj je bil zadnja.

sreda ::

Imam P10 lite od marca 2017 in še vedno dela bp tudi baterija je ok. Večino ga uporabljam za telefon povprečje 1 ura na dan do max 100 klicev na dan. Tadolgi pogovori so bili dolgi preko ene ure. Za internet poskušam manj kot pol ure na dan.
Vsak večer ga dam polnit in je to to.
Ne uporabljam pa nobenih posebnih aplikacij razen brave za internet ter mail. Ko začne delati počasi grem v upravitelj telefona na optimizacijo sistema.
upam da zdrži še kako leto ali več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sreda ()

kokpa ::

Se splaca vzeti kaj drugega za podoben denar novega? A51 na telemachu pride cez 300eur na dve leti

Dimnik ::

klinker je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Odvisno kako je bil uporabljen,v večini primerov ga nebi vzel....sigurno je baterija slaba, lahko ima zapečen ekran.....ampak klinkerju je glavno, da je napis samsung

Klinker, predlagaš redmi serijo a sploh ne veš kateri model....mimogrede obstaja serija redmi in redmi note, kateri je nad redmi serijo, trenutno so pri št.8

Glede lite serij, pa je že kar nekaj napisano ja, da s časoma začnejo pešat, saj so oskubljene verzije


Aha, Redmi Note je nad Redmi serijo...ok :)) stevilka je vseeno, sej jih mecejo ven ko spodnje gate..so pa itak vsi srot tej Redmiji. Enako kot Lite Huawei.
Samsung trenutno pac dela dobre aparate, kaj da ti recem. Vcasih sem kupoval Nexuse, z S8 pa sem saltal na Samsunge.
Tebi je pac verjetno glavno da pise Xiaomi, al kar pac furas >:D



Tvoja A serija samsunga je isti k...., Kot redmi note serija....glede cene pa nebi. Ja klinker, raje imam mi serijo, kot tvoj samsung...


No, nekdo je primerjal S8 z lite serijo....a se hecate, seveda S8 poseka lite serije.je pa treba bit previden pri rabljenem na baterijo in zapečen ekran, eni so imeli celo problem z ostrenjem kamere....

Jaz sem sedaj nabavil novega mate10 pro,sicer brez garancije, ker gre za odprodajo, za 140e, kateri kljub starosti še vedno poseka nove lite serije

Sheteentz ::

kokpa je izjavil:

Se splaca vzeti kaj drugega za podoben denar novega? A51 na telemachu pride cez 300eur na dve leti

Kupi telefon, ki bo imel features, ki jih rabiš. Če rabiš brezžično polnjenje, vzemi telefon, ki ima možnost brezžičnega polnjenja, če bi rad optični zoom, vzeti takšnega s optičnim zoomom, itd. Pač sam si izberi, ne pa da odločitev outsourcaš forumu, ki sploh ne pozna tvojih navad in rabe telefona.

Če ne rabiš naprednih lastnosti, bo itak vsak telefon dober.

klinker ::

Dimnik je izjavil:


Tvoja A serija samsunga je isti k...., Kot redmi note serija....glede cene pa nebi. Ja klinker, raje imam mi serijo, kot tvoj samsung...


Ce si omejen na gole stevilke ze mogoce, sicer je pa Redmi vreden nic vec kolko stane.
Ti imas raje eno, jst drugo, ker cez te polizdelke sem sel 3x in za en cas jih nocem vec videt. Mogoce bo cez par let boljse, bomo vidli. Sem tudi Samsung pred leti odpisal in evo me trenutno spet na njem.
Hitreje od Xiaomija sem pa edino se ajfona teral tam nekam.

Dimnik ::

klinker je izjavil:

Dimnik je izjavil:


Tvoja A serija samsunga je isti k...., Kot redmi note serija....glede cene pa nebi. Ja klinker, raje imam mi serijo, kot tvoj samsung...


Ce si omejen na gole stevilke ze mogoce, sicer je pa Redmi vreden nic vec kolko stane.
Ti imas raje eno, jst drugo, ker cez te polizdelke sem sel 3x in za en cas jih nocem vec videt. Mogoce bo cez par let boljse, bomo vidli. Sem tudi Samsung pred leti odpisal in evo me trenutno spet na njem.
Hitreje od Xiaomija sem pa edino se ajfona teral tam nekam.


Sem šel tudi jaz čez samsungove polizdelke....zato pri meni samsung odpade, sploh tvoja priljubljena A serija, ki jo vsepovsod priporočaš...in ja..VSE serije samsunga niso vredne koliko stanejo....tu je razlika proti ostalim Huawei ,Xiaomi, itd....
Glede padanja številk pa...očitno ti padaš na njih, ker samsung z svojim exyinos drobovjem, zaostaja v praksi proti snapdragonu in kirin, preizkušeno lani, S8, Mi9t, P20.....pred kratkim pa P30pro, to še šiša samsunga po desni....m

Pa ne bluzi z nekimi starimi modeli izpred 5,6 let....

klinker ::

Seveda, ker Huawei je cenejsi, ane :)) Xiaomi je ja, z razlogom in to ni drobovje, bebko ;) pa ne vem kaj zdej vlacis ne vem kaj not, ko je debata o 150EUR fonu ;((
Pa bemu ja...take razlike so med temi CPUji, da S8 niti skype ne zazene vec :D in seveda jst padam na stevilke, ker imam slabsi CPU od SDja...pa to vem, brez da prizkusam ;) ampak zgleda ti kompajlas neke zajebane zadeve na fonu, da rabis 5% hitrejso zverino 8-)
Si pac drkac na benche, jst pa raje gledam na uporabnisko izkusnjo, ker procesor je danes zame prav vsak dober. In ja, A 50/51 so pac dobri telefoni. MIUI OneUI-ju pac ne seze niti do gleznjev, samo mulci pac gledate samo benche in pol merite e-penise.
Pa kot zadnje, nisem nic prepovedal ampak izrazu svoje misljenje, za razliko od tebe nobenega napadal...le sklincal tvoj ljubi brand zgleda, ker vidim da sem te globoko ranu :)) sej ni zastonj tema o Xiaomi napravah polna vprasanj o tezavah...no...poleg tega kje se da prisparat se ta 2EUR pri nakupu >:D
Zaradi mene gre lahko po Redmi srot, samo naj pol ne joce kako po enem letu pol stvari ne dela vec kot bi morale. Od Xiaomi kupujem jst samo kar nima SWja, ker edino to je ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Dimnik ::

Uhh...mislim, da te lahko pošljem po vžigalice(če veš kaj to pomeni)

Zate je to uporabniška izkušnja, če je telefon počasnejši, očitno imaš rad počasne telefone...kaj bi še bilo, če bi vedel koliko možnosti v nastavitvah imajo drugi, proti tvojemu tako opevanemu samsungu in brez skrbi, da ne štekajo. Kaj se šopiriš z xiaomi temo in težavami....malo poglej za samsung težave in to pri S serijah, kar je smešno, saj veš....

klinker ::

Me ne mores, trust me ;)
Pocasnejsi je napisal :)) sem ze mislu da kak ajfon troll nabija :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon kupiti ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
353696 (2542) 2dark
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813361 (10034) toro69
»

Menjava telefona ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
373922 (2565) THXMASTER
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315800 (14024) boris82

Več podobnih tem