» »

Renovacija stanovanja zidar

Renovacija stanovanja zidar

MIMI333 ::

Potrebujem pomoč. Renoviram stanovanje 30m2. Našla sem zidarja, ki mi je postavil delo po urni postavki kar me nebi čisto nič motilo, če bi mi izdal kakšen okvirni predračun ali pa mi podal okvirno končno ceno vsega namesto tega mi je odgovoril, da neve koliko bo vse to prišlo in nemore oceniti nič. Stanovanje si je ogledal in povedala sem mu vse kar bi delal. Pa je kljub temu odgovoril, da neve nič.
Res nimam izkušenj in me zanima kaj vi mislite o vsem tem?

Zidar bo naredil kanale za elektroinstalacijo, zalil bo tla z estrihom tam kjer je to potrebo. Naredil bo izolacijo kopalnice in pozidavo wc kotlicka in vzidal poličko za šampone.
Položil bo tudi ploščice v kopalnici in v kuhinji.

Stanovanje je veliko 30m2. Kopalnica je od tega 2,04m2, kuhinja pa 3m2.

Ima kdo izkušnje koliko je realno, da me vse to pride? Da bom imela vsaj kakršno koli predstavo saj se mi trenutno ne sanja sploh...

Hvala vam.
  • poskusila klonirati: MIMI333 ()

Mavrik ::

The truth is rarely pure and never simple.

MIMI333 ::

Sem odprla 2 temi elektroinstalacijo posebej zidar in keramika pa posebej, da se pol ne meša vse v eni temi. :) Vprašam kar potrebujem in me zanima zato sem se obrnila na forum kjer je ogromno tem odprtih in raznih vprašanj.

kuglvinkl ::

MIMI333 je izjavil:

Sem odprla 2 temi elektroinstalacijo posebej zidar in keramika pa posebej, da se pol ne meša vse v eni temi. :) Vprašam kar potrebujem in me zanima zato sem se obrnila na forum kjer je ogromno tem odprtih in raznih vprašanj.


Dedcem bi se zmešalo ob takem redu, kot pravi Mavrik, kar tam vprašaj.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektroinštalacija stanovanja 30m2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10511613 (8689) s1m0n
»

Cena delne obnove 63 kvadratov stanovanja

Oddelek: Loža
141681 (1143) winko12345
»

Itison vs. topli pod vs. les

Oddelek: Loža
283178 (2588) floyd1
»

Strošek obnove stanovanja

Oddelek: Loža
148279 (7689) eko_2k4

Več podobnih tem