» »

Pandemija COVID-19

Pandemija COVID-19

Temo vidijo: vsi
««
6 / 355
»»

imagodei ::

vostok_1 je izjavil:

O prašičji gripi nisem nič rekel. Si me zamenjal za nekoga drugega.

Nisem rekel, da si karkoli govoril tule na slo-techu. Sprašujem se, kaj si si mislil takrat o prašičji gripi in/ali o cepljenju. Ampak ja - v bistvu je to bolj retorične narave. :\
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

Moj disdain za plebse je relativno nova pridobitev.
Anarchy of the wealthy FTW.
Jypetu kaže kar dobro, so it must be ok, zgolj kolosalen hipokrit moram postat.

:))
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

MAGA TRUMP ::

Kitajci v dveh dneh zgradijo bolnišnico naši se pa pol leta kregajo a je zid velik 7 metrov al 8 metrov, in zaradi tega stoji miljardni projekt. Važno da se dva gospoda iz javnega sektorja za 25 jurjev pripeljeta da podata oceno velikosti. Tako nekaj na približno meter gor ali dol. Jah samo še štrukelj manjka in njegovi da bojo protestiral da znanje se plača. Sploh če je neuporabno tak kader je treba držati na fdv in filo faksu ker drugje itak nedobijo službe. Itak pa vemo kam segajo lovke javnega sektorja.

Mr.B ::

MAGA TRUMP je izjavil:

Kitajci v dveh dneh zgradijo bolnišnico naši se pa pol leta kregajo a je zid velik 7 metrov al 8 metrov, in zaradi tega stoji miljardni projekt. Važno da se dva gospoda iz javnega sektorja za 25 jurjev pripeljeta da podata oceno velikosti. Tako nekaj na približno meter gor ali dol. Jah samo še štrukelj manjka in njegovi da bojo protestiral da znanje se plača. Sploh če je neuporabno tak kader je treba držati na fdv in filo faksu ker drugje itak nedobijo službe. Itak pa vemo kam segajo lovke javnega sektorja.

Sem maü mo#nost voliti nov obraz...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MAGA TRUMP ::

Sem maü mo#nost voliti nov obraz...

Novi obrazi stari strici >:D

jype ::

Če bi bil pameten, bi volil Levico, ker se bori za tvoje pravice.

Tako pa voliš tiste, ki meni nižajo, tebi pa višajo davke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

vostok_1 ::

Tista Levica, ki se je hotla skupčkat z SDSom?

No thanks...i'll pass.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

Kadar SDS predlaga smiselne reči, je prav, da jih podpremo.

Ker se to zgodi preveč redko, zanje ni smiselno voliti, če pa že imajo poslance, ni nič narobe, če sprejemajo koristne ukrepe.

MAGA TRUMP ::

Oprosti nisem migrant, gej, transeksualec, zaposlen v javni upravi, nezaposlen (zanalašč)..

Tako da se ne bori za moje pravice

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Kadar SDS predlaga smiselne reči, je prav, da jih podpremo.

Ker se to zgodi preveč redko, zanje ni smiselno voliti, če pa že imajo poslance, ni nič narobe, če sprejemajo koristne ukrepe.


Oh glej. Tvoja lista nacijev ima enega več kandidata. Kar podpiši se jype.


No, kakorkoli že, jebe se mi za SDS in Levico. Kej novega o virusu? Mrtvi že vstajajo?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

WizzardOfOZ ::

jest10 je izjavil:

facepalm je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Čez 4500 obolelih

Ni dosti. Pri nas je verjetno ze okoli 1000 ljudi okuzenih z letosnjo gripo pa nas je doooosti manj.
To stevilko sem ustrelil na podlagi raznih izjav, da je v nekaterih solah veliko odsotnih. Ko je to omenil nebivedu, sem pomislil, da pretirava. Nato sem slisal se podoben info dveh uciteljev iz drugih koncev slovenije.

Vsaj še kakšno nulo boš moral dati zraven. Samo na Bledu je bilo 2 tedna nazaj odsotnih 160 šolarjev.


Samo v osnovni šoli, kamor hodi hči, v samo drugih razredih (6 jih je), manjka 125 učencev, ki so oboleli za gripo. Ne okuženi, ampak že bolani. Tako da so iz šestih naredili 2 razreda zdravih, ker so tudi nekatere učiteljice bolane.

Tako da zelo verjetno bo treba dodati vsaj 2 ničli, če je na ostalih šolah podobno. Pa kar verjamem, da je zelo podobna situacija povsod po sloveniji, s tem, da se še ni začelo "polno" obdobje gripe.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: dj cotto ()

vostok_1 ::

Eh tej plebsi.
Brez njih sploh ne bi bilo cepljenje potrebno. Vsi tej preventivni ukrepi. Itd.

V low density populaciji bolezni težko nastanejo in se širijo.

Večina bolezni človeštva je nastalo ker so se prenaseljevali v eno točko pa se minglali z živalmi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

2dark ::

vostok_1 je izjavil:



Večina bolezni človeštva je nastalo ker so se prenaseljevali v eno točko pa se minglali z živalmi.



Mene so učili, da se netopirje ne je. Tebe verjetno tudi.

WizzardOfOZ ::

2dark je izjavil:

vostok_1 je izjavil:



Večina bolezni človeštva je nastalo ker so se prenaseljevali v eno točko pa se minglali z živalmi.



Mene so učili, da se netopirje ne je. Tebe verjetno tudi.


Netopir ima okus nekje med kuro pa zajcem. :))

vostok_1 ::

Prenaseljenost ljudi in živali skoraj vedno vodi v bolezensko stanje.

Sicer pa dragi Zahodnjaki. Morda vas bo tale virus obšel, ampak demografsko boste v par generacijah zaključili svoj obstoj. Virus kot kaže ne bo zdesetkal Azijske in Afriške populacije. Leta 2100 boste belci v tako dramatični manjšini. Barely worth mentioning. Uradni podatki btw.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

MAGA TRUMP ::

vostok_1 je izjavil:

Prenaseljenost ljudi in živali skoraj vedno vodi v bolezensko stanje.

Sicer pa dragi Zahodnjaki. Morda vas bo tale virus obšel, ampak demografsko boste v par generacijah zaključili svoj obstoj. Virus kot kaže ne bo zdesetkal Azijske in Afriške populacije. Leta 2100 boste belci v tako dramatični manjšini. Barely worth mentioning. Uradni podatki btw.



Seveda ve se po čigavi zaslugi. Prenaseljenost vodi v vojne lakoto in epidemije. Baje bo lagos v afriki imel do 2100 80miljonov ljudi. Mesto z 40x prebivalci slovenije. Predstavljajte si kakšna kuga se lahko razvije v takih razmerah. Seveda bomo kot napredna in strpna družba nekaj tudi mi dobili

vostok_1 ::

Čigavi zaslugi? Well...i'm not really allowed to say that.

https://www.populationpyramid.net/niger...

Nigerija naj bi imela čez 30 let več prebivalstva kot jo trenutno ima Evropa.
Guys, sanja se vam ne kaj prihaja. Ste oblivious, tko kot krave ko gredo v funnel v klavnici.

In ja, 4 miljardna Afrika. v nekaj čez 50 let from now...you might even be alive then, če ste pod 30.
In ja, 100 miljonski lagos brez ustrezne infrastrukture...prime target za bodoče epidemije.


Kot rečeno...sanja se vam ne kaj prihaja. Tektonski demografski premiki. To put it mildly.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

imagodei ::

O, seveda se nam sanja, samo da vemo da to pride že prej. Zato ker smo po desetletjih opozarjanj končno uspeli in efekt tople grede dodobra naštudirali in ga pognali iz tečajev. Kam pa misliš, da se bodo selili Indijci, ko bodo reke iz Himalaje presahnile?
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

I have a few guesses.


Poglejte ta graf, in to dobro.




Slepec bi rekel....oh glej, saj krivulja se umiri proti koncu stoletja.
Faila pa pogledat, kaj so tiste krivulje tam spodaj na dnu in za kakšen rang razlike gre.

Sicer pa imagodei...kakšno točno korelacijo ima climate change in eksplozija prebivalstva afrike in prej azije?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

energetik ::

Aja, in kaj bo podpiralo preživetje par milijard novega folka v Afriki, kjer že sedaj nimajo dovolj hrane, vode?
Te projekcije so po mojem za lase privlečene in ne upoštevajo negativne povratne zanke.

imagodei ::

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa dragi Zahodnjaki. Morda vas bo tale virus obšel, ampak demografsko boste v par generacijah zaključili svoj obstoj. Virus kot kaže ne bo zdesetkal Azijske in Afriške populacije. Leta 2100 boste belci v tako dramatični manjšini. Barely worth mentioning. Uradni podatki btw.

Bravo, spoken like a real Apt pupil.

Teh nekaj alelov razlike, malo fukljanja z Neandrtalci tu, malo z Denisovci tam, pa cca 40-50 tisoč let razlike je med nami... Ja, pazite se The Zahodnjaki, zlobne Azijske in Afriške inferiorne rase vas bodo zdesetkale. Vaši vnuki ne bodo več angelsko beli, pač pa črni in rjavi. Horrorz!
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

energetik je izjavil:

Aja, in kaj bo podpiralo preživetje par milijard novega folka v Afriki, kjer že sedaj nimajo dovolj hrane, vode?
Te projekcije so po mojem za lase privlečene in ne upoštevajo negativne povratne zanke.


Še ne vemo. Vemo pa da bo ta omenjena negativna povratna zanka, zate in za tvoj near term naraščaj, pogubna.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

imagodei ::

energetik je izjavil:

Aja, in kaj bo podpiralo preživetje par milijard novega folka v Afriki, kjer že sedaj nimajo dovolj hrane, vode?

Blodnje in prividi rasističnih degenerirancev bodo postali tako gosti, da jih bodo Afričani lahko uživali namesto hrane.
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

imagodei je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa dragi Zahodnjaki. Morda vas bo tale virus obšel, ampak demografsko boste v par generacijah zaključili svoj obstoj. Virus kot kaže ne bo zdesetkal Azijske in Afriške populacije. Leta 2100 boste belci v tako dramatični manjšini. Barely worth mentioning. Uradni podatki btw.

Bravo, spoken like a real Apt pupil.

Teh nekaj alelov razlike, malo fukljanja z Neandrtalci tu, malo z Denisovci tam, pa cca 40-50 tisoč let razlike je med nami... Ja, pazite se The Zahodnjaki, zlobne Azijske in Afriške inferiorne rase vas bodo zdesetkale. Vaši vnuki ne bodo več angelsko beli, pač pa črni in rjavi. Horrorz!


Vem kaj želiš povedat, ne vem pa zakaj obratno nisi pridigal par sto let nazaj, v onih krajih.

Vsak ima svoje projekcije. Ene je strah inferiornih ras, enih izguba kulture, some are looking forward to it.

Vsak zahodnjak pa pozablja, da v mid to short term se bo znašel v manjšinskem položaju, ljudstev katerih je postmodernistična kultura napumpala, da so oni prej zlobni in izkoriščevalski.
Have fun with that.

Preden kdo vpraša...kaj ima to veze z virusi. Eksplozija prebivalstva v nerazvitih deželah je prime teren za pandemije. Lahko pa premestimo debato v ono drugo temo, če je kdo za? Any challengers?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

mailer ::

Če se takoj ustavi pošiljanje miljonov ton hrane v področja, kjer hrane primanjkuje se bo trend ustavil. Če se vsi stari kolonialisti takoj umaknejo od tam bo v pol stoletja kontinent opustošen. Takoj ko so pobili bele kmete v določenih afriških državah so se tolkli po prsih. Ko jim je zmanjkalo hrane, ker so v večini primerov lenuhi so medsebojno obračunali. Znajo trošit ne pa ustvarjat.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

vostok_1 ::

V scenariju, ki ga ti pišeš, bo prva stvar...masovni, and i mean in the millions, naval v Evropo. To bo prva posledica.
Kar bo pol lahko debatiramo, ampak o prejšnjemu sem 100%.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

MAGA TRUMP ::

Vostok to je pojav že miljonkrat viden, prvič takrat ko je homo sapiens preplavil avtohtone neandertalce, potem takrat ko je dekadenčni rim propadel in preplavili so ga barbari, danes vemo da o njem lahko le beremo in kakšno podrtijo še vidimo. Kaj bi se zgodilo če bi se rimljani takrat zbrali in obranili imperij? Pa da ne govorim o vseh tujerodnih vrstah ki so umetno prinešene sem ki povzročajo samo kaos. Vidimo lepo kako je naprimer potočna postrv skoraj popolnoma izrinila soško, ki je gensko čiste praktično skoraj ni več. To se bo z nami zgodilo.

Za afriko je edina rešitev da se fabrke postavi dol in postavi infrastrukturo. Ampak potem se bojo oglasi razni jypeti, da beli človek izkorišča afričane in nevem kaj še vse. Zapomnite si najslabše je pošiljat tja dol denar, že 50let ga in vsako leto več, treba jih je zaposliti da bojo produktivni.

To je tak kt narkoman več denarja mu daješ huje je

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

A čmo prestavit debato v ono v Z&T, ko napovedujemo prihodnost?
Imagodei, si tako prijazen, da prestaviš poste tam? tnx

Veliki tehnološki preskoki - kdaj spet?

Oz. odpret novo, primerno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

MAGA TRUMP ::

mailer je izjavil:

Če se takoj ustavi pošiljanje miljonov ton hrane v področja, kjer hrane primanjkuje se bo trend ustavil. Če se vsi stari kolonialisti takoj umaknejo od tam bo v pol stoletja kontinent opustošen. Takoj ko so pobili bele kmete v določenih afriških državah so se tolkli po prsih. Ko jim je zmanjkalo hrane, ker so v večini primerov lenuhi so medsebojno obračunali. Znajo trošit ne pa ustvarjat.


Največji rasisti v afriki so črnci to ko so bele kmete pobili in dali kmetije črncem ki niso znali kmetovati in posledično lakota in vojne! Da ne omenimo južne afrike in brazilije! Važno je da je belec rasist če reče da želi ohraniti belo raso!

vostok_1 ::

Dajmo prestavit tam.

Glede bele rase...če ne začne ta trenutek imeti vsaka ženska po 10 otrok. Razen par enklav...bo v par generacijah prenehala obstajat. Vsaj v klasičnem razumevanju.
To ni progresivna propaganda, to je že matematični fakt.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

dj cotto ::

WizzardOfOZ je izjavil:

jest10 je izjavil:

facepalm je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Čez 4500 obolelih

Ni dosti. Pri nas je verjetno ze okoli 1000 ljudi okuzenih z letosnjo gripo pa nas je doooosti manj.
To stevilko sem ustrelil na podlagi raznih izjav, da je v nekaterih solah veliko odsotnih. Ko je to omenil nebivedu, sem pomislil, da pretirava. Nato sem slisal se podoben info dveh uciteljev iz drugih koncev slovenije.

Vsaj še kakšno nulo boš moral dati zraven. Samo na Bledu je bilo 2 tedna nazaj odsotnih 160 šolarjev.


Samo v osnovni šoli, kamor hodi hči, v samo drugih razredih (6 jih je), manjka 125 učencev, ki so oboleli za gripo. Ne okuženi, ampak že bolani. Tako da so iz šestih naredili 2 razreda zdravih, ker so tudi nekatere učiteljice bolane.

Tako da zelo verjetno bo treba dodati vsaj 2 ničli, če je na ostalih šolah podobno. Pa kar verjamem, da je zelo podobna situacija povsod po sloveniji, s tem, da se še ni začelo "polno" obdobje gripe.


Brez zavajanja, govorjenja na pamet in širjenja panike, prosim. Vsaka povišana temperatura in viroza ni gripa.

Tedensko spremljanje gripe in drugih akutnih okužb dihal v sezoni 2019/2020

Janez01 ::

Fantje, izgleda možnost, da se bo treba tja izselt.

Za dolgoročno preživetje.

Modeli, zgradijo bolnce v zelo kratkem času.
V Sloveniji bi rabl 20let, da nardijo tak podvig.
Če ne bi imeli pritožb, na javni razpis.

Sistemsko učinkovita država nas sesuva, dobesedno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janez01 ()

Janez01 ::

Če tako hitro gradijo ustanove za zdravstvo.

Si nočem niti predstavljat, kakšne imajo realne nuklearne sposobnosti.
Za katere Z svet niti ne ve.

zmaugy ::

MAGA TRUMP je izjavil:

Vostok to je pojav že miljonkrat viden, prvič takrat ko je homo sapiens preplavil avtohtone neandertalce, potem takrat ko je dekadenčni rim propadel in preplavili so ga barbari, danes vemo da o njem lahko le beremo in kakšno podrtijo še vidimo. Kaj bi se zgodilo če bi se rimljani takrat zbrali in obranili imperij? Pa da ne govorim o vseh tujerodnih vrstah ki so umetno prinešene sem ki povzročajo samo kaos. Vidimo lepo kako je naprimer potočna postrv skoraj popolnoma izrinila soško, ki je gensko čiste praktično skoraj ni več. To se bo z nami zgodilo.

Za afriko je edina rešitev da se fabrke postavi dol in postavi infrastrukturo. Ampak potem se bojo oglasi razni jypeti, da beli človek izkorišča afričane in nevem kaj še vse. Zapomnite si najslabše je pošiljat tja dol denar, že 50let ga in vsako leto več, treba jih je zaposliti da bojo produktivni.

To je tak kt narkoman več denarja mu daješ huje je


Saj počasi se te bo prijelo...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

WizzardOfOZ ::

dj cotto je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

jest10 je izjavil:

facepalm je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Čez 4500 obolelih

Ni dosti. Pri nas je verjetno ze okoli 1000 ljudi okuzenih z letosnjo gripo pa nas je doooosti manj.
To stevilko sem ustrelil na podlagi raznih izjav, da je v nekaterih solah veliko odsotnih. Ko je to omenil nebivedu, sem pomislil, da pretirava. Nato sem slisal se podoben info dveh uciteljev iz drugih koncev slovenije.

Vsaj še kakšno nulo boš moral dati zraven. Samo na Bledu je bilo 2 tedna nazaj odsotnih 160 šolarjev.


Samo v osnovni šoli, kamor hodi hči, v samo drugih razredih (6 jih je), manjka 125 učencev, ki so oboleli za gripo. Ne okuženi, ampak že bolani. Tako da so iz šestih naredili 2 razreda zdravih, ker so tudi nekatere učiteljice bolane.

Tako da zelo verjetno bo treba dodati vsaj 2 ničli, če je na ostalih šolah podobno. Pa kar verjamem, da je zelo podobna situacija povsod po sloveniji, s tem, da se še ni začelo "polno" obdobje gripe.


Brez zavajanja, govorjenja na pamet in širjenja panike, prosim. Vsaka povišana temperatura in viroza ni gripa.

Tedensko spremljanje gripe in drugih akutnih okužb dihal v sezoni 2019/2020


Nobenega zavajanja, 8 otrok iz razreda moje hčere je bilo samo zdravih, 21 otrok je imelo gripo, tudi moja hči. Je pa to uradno na podlagi brisa, ne nekaj na pamet. Imamo medsebojno obveščanje preko mailov. Podobno je pa v ostalih razredih. Danes jih je bilo v razredi že 16.

Pa to kar si ti dal link so podatki samo inštituta, ne posameznih ZD. Ne boš rekel, da je bilo samo 400 vzorcev za testiranje gripe v prvih treh tednih? Ker potem imamo mi doma 1% vseh testiranj, ker smo vsi štirje bili testirani in smo letos že preboleli gripo.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

imagodei je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa dragi Zahodnjaki. Morda vas bo tale virus obšel, ampak demografsko boste v par generacijah zaključili svoj obstoj. Virus kot kaže ne bo zdesetkal Azijske in Afriške populacije. Leta 2100 boste belci v tako dramatični manjšini. Barely worth mentioning. Uradni podatki btw.

Bravo, spoken like a real Apt pupil.

Teh nekaj alelov razlike, malo fukljanja z Neandrtalci tu, malo z Denisovci tam, pa cca 40-50 tisoč let razlike je med nami... Ja, pazite se The Zahodnjaki, zlobne Azijske in Afriške inferiorne rase vas bodo zdesetkale. Vaši vnuki ne bodo več angelsko beli, pač pa črni in rjavi. Horrorz!


To samo po sebi ni grozno.
Posledice tega nebrzdanega razmnozevanje, ki ga Afrikiski voditelji celo spodbijajo, pa bodo verjetno katastrofalne.
Razen, ce verjames, da imajo mnozice neizobrazenih ljudi lepo prihodnost. Njihov vpliv na ze tako preobremenjeno okolje pa bo pozitiven.

jype ::

Ni razloga, da bi bile neizobražene.

tikitoki ::

jype je izjavil:

Ni razloga, da bi bile neizobražene.


Spet kazes svoje Ocitno nepoznavanje dejanskega stanja v Afriki.

Itak bos na forumh bluzil o svojem dobrem financnem stanju in dobrih nameni. Lahko pa namenis konkretno vsoto za izbiljsanje stanja. Sej ves, talk is cheap.

Mr.B ::

tikitoki je izjavil:

jype je izjavil:

Ni razloga, da bi bile neizobražene.


Spet kazes svoje Ocitno nepoznavanje dejanskega stanja v Afriki.

Itak bos na forumh bluzil o svojem dobrem financnem stanju in dobrih nameni. Lahko pa namenis konkretno vsoto za izbiljsanje stanja. Sej ves, talk is cheap.

Seveda , ko noces da bi se izobrazili, pa upesno poizkusas dokazati, da se jih ne da.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

DrDre95 ::

Mr.B je izjavil:


Seveda , ko noces da bi se izobrazili, pa upesno poizkusas dokazati, da se jih ne da.


Koliko miljard jim je še treba poslati da se bojo vsaj naučili brati?

Kaj je v zgodovini kakšna dežela kjer bi že par 100 let imeli dostop do šolstva da bi lahko pogledali kako so postali doktorji?

Mr.B ::

DrDre95 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Seveda , ko noces da bi se izobrazili, pa upesno poizkusas dokazati, da se jih ne da.


Koliko miljard jim je še treba poslati da se bojo vsaj naučili brati?

Kaj je v zgodovini kakšna dežela kjer bi že par 100 let imeli dostop do šolstva da bi lahko pogledali kako so postali doktorji?

Dokler bos poeiljal dol hrano, da bos mel poceni delovno silo....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

DrDre95 ::

Mr.B je izjavil:


Dokler bos poeiljal dol hrano, da bos mel poceni delovno silo....


Ja, oni so znani po svoji visoki produktivnosti. Empire of dust je dober dokumentarec ki pokaže industrijsko sposobnost in delavnost kontinenta najbolj bogatega z minerali.

Smrekar1 ::

MAGA TRUMP je izjavil:

Kitajci v dveh dneh zgradijo bolnišnico naši se pa pol leta kregajo a je zid velik 7 metrov al 8 metrov,


Kitajska je avtoritarna država, kjer je jasno kdo ima prav in kdo ne. Kdor ima prav definira resnico po svoje.
Slovenija je demokratična država, kjer kaj je prav in kaj ne odločamo na podlagi preverljivih dejstev.

Meni se zdi naš pristop boljši.

zmaugy ::

DrDre95 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Dokler bos poeiljal dol hrano, da bos mel poceni delovno silo....


Ja, oni so znani po svoji visoki produktivnosti. Empire of dust je dober dokumentarec ki pokaže industrijsko sposobnost in delavnost kontinenta najbolj bogatega z minerali.


Tudi vzhodni Nemci so po samo 45 letih zblojenega komunizma “postali znani” po tem, da so leni...
Zamisli si, kaj naredi nekaj sto let poniževalnega in rasističnega kolonializma.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

DrDre95 ::

Smrekar1 je izjavil:

MAGA TRUMP je izjavil:

Kitajci v dveh dneh zgradijo bolnišnico naši se pa pol leta kregajo a je zid velik 7 metrov al 8 metrov,


Kitajska je avtoritarna država, kjer je jasno kdo ima prav in kdo ne. Kdor ima prav definira resnico po svoje.
Slovenija je demokratična država, kjer kaj je prav in kaj ne odločamo na podlagi preverljivih dejstev.

Meni se zdi naš pristop boljši.


Demokracija je super ko imaš 51% nesposobnih in izglasujejo da jih je demokratično za večno zalagat z vsemi dobrinami.

zmaugy je izjavil:


Zamisli si, kaj naredi nekaj sto let poniževalnega in rasističnega kolonializma.


To da ti dajo tehnologijo kot so motor z notranjim izgorevanjem, toplo vodo, kolo, penicelin, letala, kruh... je res grozota od katere se ne bojo nikoli opomogli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DrDre95 ()

zmaugy ::

Ne bit smešen, kolonializem ni bil filantropija do prebivalcev koloniziranih držav, vprašaj v Kongu.

" At the Berlin Conference of 1884-1885, the colonial nations of Europe authorised his claim by committing the Congo Free State to improving the lives of the native inhabitants.[9]:122-124
From the beginning, Leopold ignored these conditions and millions of Congolese inhabitants, including children, were mutilated and killed.[9]:115,118,127 He ran the Congo using the mercenary Force Publique for his personal enrichment.[10] Failure to meet rubber collection quotas was punishable by death. Meanwhile, the Force Publique were required to provide the hand of their victims as proof when they had shot and killed someone, as it was believed that they would otherwise use the munitions (imported from Europe at considerable cost) for hunting. As a consequence, the rubber quotas were in part paid off in chopped-off hands."

Leopold II of Belgium @ Wikipedia
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

KAVINSKY ::

zmaugy je izjavil:

Zamisli si, kaj naredi nekaj sto let poniževalnega in rasističnega kolonializma.


Še dobro, da je Zimbabwe izgnal bele kolonialiste in jim zaplenil zemljo. V roku par let so domačini jedli miši za preživetje.

zmaugy ::

KAVINSKY je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Zamisli si, kaj naredi nekaj sto let poniževalnega in rasističnega kolonializma.


Še dobro, da je Zimbabwe izgnal bele kolonialiste in jim zaplenil zemljo. V roku par let so domačini jedli miši za preživetje.


Nemci so “izgnali” Ruse in vzhodni Nemci zdaj že 30 let veljajo za lene. Pa gre za isti narod, isti DNK kot pri zahodnih Nemcih.
Edina razlika je, da so vzhodni Nemci bili 45 let pod na pol kolonialno oblastjo Rusije, pri čemer se krutost Rusov niti na daleč ne more primerjati s krutostjo Belgijcev v Kongu ali Nemcev v Namibiji.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

KAVINSKY ::

zmaugy je izjavil:

Nemci so “izgnali” Ruse in vzhodni Nemci zdaj že 30 let veljajo za lene.


In Bavarci so pa kaj, ker še vedno gledajo zviška na vse ostale Nemce?
««
6 / 355
»»