» »

Pandemija COVID-19

Pandemija COVID-19

Temo vidijo: vsi
««
328 / 355
»»

;-) ::

To so cifre za Oplotnico niti za Brežice ne.

BlaY0 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Nobene položnice nebom plačal, ampak bom napisal prritožbo. Če le ta nebo zavrnjena sledi pritožba na mednarodno sodišče in evropsko sodišče za človekove pravice in kot dokaz lepim, kaj so politiki sprejeli in kaj so politiki počeli v zaprtih javnih prostorih. Zagotovo ne izgubim tožbe.

Pritožbo boš napisal, plačat boš pa vseeno mogel. Kaj pa misliš napisat v pritožbi? Pa ja ne:"Če oni lahko brez maske lahko tudi jaz."? Ne vem zakaj tak halo, napiši raje prijavo na policijo, boš prihranil.

kamiKaZaA ::

Paničarji, nemislimo se vam prilagajati, ker ste v manjšini. Najboljše za vse. Torej za vas in za nas, da se lepo preselite v zaklonišče in imate cel čas masko gor in pridete nazaj na površje, ko bo virus izginil. Obljubimo vam, da bodo takrat donele sirene po vsem Svetu in vam dale jasno sporočilo, da virusa ni več in da si lahko snamete masko in zapustite zaklonišče.

CoolBits ::

Nič ni potrebno plačevat in tudi ne podpisat. Epidemija ni razglašena.
http://www.elis-center.com/VZOREC%20PRI...
http://www.elis-center.com/IZJAVA-O-ODG...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CoolBits ()

BlaY0 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Paničarji, nemislimo se vam prilagajati, ker ste v manjšini.

Kako pa veš da smo v manjšini? Ajd, to me pa res zanima.

CoolBits je izjavil:

Nič ni potrebno plačevat in tudi ne podpisat. Epidemija ni razglašena.

Ne rabi biti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

;-) ::

Kam so šli vsi ti ventilatorji ki smo jih tako čakali, sto tu sto tam z vseh strani so letela letala, na radarjih smo spremljali če bodo srečno pristali kot da je zadnja bilka upanja prišla v našo deželo, sedaj pa jih ni oz gnijejo nekje v skladiscih.

kamiKaZaA ::

BlaY0 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Nobene položnice nebom plačal, ampak bom napisal prritožbo. Če le ta nebo zavrnjena sledi pritožba na mednarodno sodišče in evropsko sodišče za človekove pravice in kot dokaz lepim, kaj so politiki sprejeli in kaj so politiki počeli v zaprtih javnih prostorih. Zagotovo ne izgubim tožbe.

Pritožbo boš napisal, plačat boš pa vseeno mogel. Kaj pa misliš napisat v pritožbi? Pa ja ne:"Če oni lahko brez maske lahko tudi jaz."? Ne vem zakaj tak halo, napiši raje prijavo na policijo, boš prihranil.

Zahteval bom sodno varstvo in zaradi tega mi ne bo potrebno plačati položnice. Vedno je bilo tako. Le da če potem izgubiš tožbo nimaš polovičke pri kazni, ampak plačaš celotno kazen. In jaz točno vem kakšno pritožbo bom napisal. Ni pa mi tega potrebno tukaj na forumu razlagati. Dovolj je to kar sem napisal in sem tudi napisal kaj sledi, če tožbo izgubim v Sloveniji.

BlaY0 ::

CoolBits je izjavil:

Nič ni potrebno plačevat in tudi ne podpisat. Epidemija ni razglašena.
http://www.elis-center.com/VZOREC%20PRI...
http://www.elis-center.com/IZJAVA-O-ODG...

Samo še povej koliko jih poznaš, ki so napisali tole in zaradi tega niso plačali?
Hehe, tale izjava zgleda tako, kot da bi si nekdo moral nekdo 12 ur na dan vsake 3 minute vsaj 1 minuto razkuževati roke in nositi masko vsak dan 24/7.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

CoolBits ::

Ne poznam nikogar, ki bi plačal.

kamiKaZaA ::

BlaY0 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Nič ni potrebno plačevat in tudi ne podpisat. Epidemija ni razglašena.
http://www.elis-center.com/VZOREC%20PRI...
http://www.elis-center.com/IZJAVA-O-ODG...

Samo še povej koliko jih poznaš, ki so napisali tole in zaradi tega niso plačali?

V medijih je bilo enkrat, da so vsem ki so se pritožili in hkrati niso podpisali policijskega zapisnika o kazni (ker se niso strinjali z njo) bila ta pritožba ugodena.

BlaY0 ::

CoolBits je izjavil:

Ne poznam nikogar, ki bi plačal.

Napačen odgovor. Še enkrat vprašanje. Poznaš koga, ki bi napisal to pritožbo in mu zaradi tega ne bi bilo treba plačat?

kamiKaZaA je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Nič ni potrebno plačevat in tudi ne podpisat. Epidemija ni razglašena.
http://www.elis-center.com/VZOREC%20PRI...
http://www.elis-center.com/IZJAVA-O-ODG...

Samo še povej koliko jih poznaš, ki so napisali tole in zaradi tega niso plačali?

V medijih je bilo enkrat, da so vsem ki so se pritožili in hkrati niso podpisali policijskega zapisnika o kazni (ker se niso strinjali z njo) bila ta pritožba ugodena.

Saj to me zanima. Vsaj eden od teh vseh me zanima...

Če je zadeva protiustavna, bo verjetno odločalo ustavno sodišče. Se ti ne zdi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

darkolord ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zahteval bom sodno varstvo in zaradi tega mi ne bo potrebno plačati položnice. Vedno je bilo tako. Le da če potem izgubiš tožbo nimaš polovičke pri kazni, ampak plačaš celotno kazen. In jaz točno vem kakšno pritožbo bom napisal. Ni pa mi tega potrebno tukaj na forumu razlagati. Dovolj je to kar sem napisal in sem tudi napisal kaj sledi, če tožbo izgubim v Sloveniji.
Ti kar, ampak še vedno je to idiotsko, ker delaš nekaj samo zato, ker to počnejo drugi.

Če politik vozi pijan, ga moraš tudi ti obvezno malo cukniti, preden se usedeš za volan. Ker oni že vejo, ane.

lotar123 ::

darkolord je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Zahteval bom sodno varstvo in zaradi tega mi ne bo potrebno plačati položnice. Vedno je bilo tako. Le da če potem izgubiš tožbo nimaš polovičke pri kazni, ampak plačaš celotno kazen. In jaz točno vem kakšno pritožbo bom napisal. Ni pa mi tega potrebno tukaj na forumu razlagati. Dovolj je to kar sem napisal in sem tudi napisal kaj sledi, če tožbo izgubim v Sloveniji.
Ti kar, ampak še vedno je to idiotsko, ker delaš nekaj samo zato, ker to počnejo drugi.

Če politik vozi pijan, ga moraš tudi ti obvezno malo cukniti, preden se usedeš za volan. Ker oni že vejo, ane.


Nikakor ne, samo če politik ne dobi kazni za isto dejanje, zakaj bi jo plačevali mi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

IL_DIAVOLO ::

Ker znas razmisljati s svojo glavo! :D

zasekamroz ::

;-) je izjavil:

Kam so šli vsi ti ventilatorji ki smo jih tako čakali, sto tu sto tam z vseh strani so letela letala, na radarjih smo spremljali če bodo srečno pristali kot da je zadnja bilka upanja prišla v našo deželo, sedaj pa jih ni oz gnijejo nekje v skladiscih.

Zakaj smo jih sploh kupili tako veliko, če zdaj pravijo da ni dovolj osebja za uporabo vseh. Al so nas nategnil takrat, zdaj, obakrat.

BlaY0 ::

lotar123 je izjavil:


Nikakor ne, samo če politik ne dobi kazni za isto dejanje, zakaj bi jo plačevali mi?

Ampak če politika nihče ne prijavi niti ga pri dejanju ne zasači organ pregona, tebe pa, se ne moreš izgovarjat na prvo.

kamiKaZaA ::

lotar123 je izjavil:

darkolord je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Zahteval bom sodno varstvo in zaradi tega mi ne bo potrebno plačati položnice. Vedno je bilo tako. Le da če potem izgubiš tožbo nimaš polovičke pri kazni, ampak plačaš celotno kazen. In jaz točno vem kakšno pritožbo bom napisal. Ni pa mi tega potrebno tukaj na forumu razlagati. Dovolj je to kar sem napisal in sem tudi napisal kaj sledi, če tožbo izgubim v Sloveniji.
Ti kar, ampak še vedno je to idiotsko, ker delaš nekaj samo zato, ker to počnejo drugi.

Če politik vozi pijan, ga moraš tudi ti obvezno malo cukniti, preden se usedeš za volan. Ker oni že vejo, ane.


Nikakor ne, samo če politik ne dobi kazni za isto dejanje, zakaj bi jo plačevali mi?

+1

Točno to. Ampak enim je to težko dopovedati. Sploh tistim, ki so kratke pameti. Če so zakoni in predpisane kazni, če se jih krši, naj bodo pravila igre za vse enaka. Ne pa, da eni morajo spoštovati te zakone, drugim pa jih ni potrebno in še kaznovani niso za to, čeprav so sami sprejeli te zakone in sami spisali kazni za kršenje le teh.

BlaY0 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Točno to. Ampak enim je to težko dopovedati. Sploh tistim, ki so kratke pameti. Če so zakoni in predpisane kazni, če se jih krši, naj bodo pravila igre za vse enaka. Ne pa, da eni morajo spoštovati te zakone, drugim pa jih ni potrebno in še kaznovani niso za to, čeprav so sami sprejeli te zakone in sami spisali kazni za kršenje le teh.

Ne, tebi je težko dopovedat, da se ne moreš pri svoji kazni sklicevat na dejstvo, da nekdo pa nekoč za podoben prekršek ni bil kaznovan. Še posebej če ga nisi prijavil niti ni prišlo do postopka. Sklicuješ se torej na neobstoječ postopek al kaj?

;-) ::

BlaY0 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Točno to. Ampak enim je to težko dopovedati. Sploh tistim, ki so kratke pameti. Če so zakoni in predpisane kazni, če se jih krši, naj bodo pravila igre za vse enaka. Ne pa, da eni morajo spoštovati te zakone, drugim pa jih ni potrebno in še kaznovani niso za to, čeprav so sami sprejeli te zakone in sami spisali kazni za kršenje le teh.

Ne, tebi je težko dopovedat, da se ne moreš pri svoji kazni sklicevat na dejstvo, da nekdo pa nekoč za podoben prekršek ni bil kaznovan. Še posebej če ga nisi prijavil niti ni prišlo do postopka. Sklicuješ se torej na neobstoječ postopek al kaj?

V ameriki se lahko na to sklicuješ. Kje piše da ni američan.

zasekamroz ::

BlaY0 je izjavil:

lotar123 je izjavil:


Nikakor ne, samo če politik ne dobi kazni za isto dejanje, zakaj bi jo plačevali mi?

Ampak če politika nihče ne prijavi niti ga pri dejanju ne zasači organ pregona, tebe pa, se ne moreš izgovarjat na prvo.

Spomladi ko smo bili zaprti po občinah so se Pahor, Tonin, Hojs in druščina sprehajali ob meji. Seveda brez varnostne razdalje. So bili tudi slikani, podana prijava.

In niso bili kaznovani.

IL_DIAVOLO ::

Ko bos ti hodil poleg predsednika, bos tudi užival v določenih privilegijih.

Zakaj se folk obnasa, kot da je od včeraj?

BlaY0 ::

;-) je izjavil:


V ameriki se lahko na to sklicuješ. Kje piše da ni američan.

Verjetno imaš v mislih presedan? V tem primeru ne gre za presedan, saj postopka v prvem primeru sploh ni bilo.

kamiKaZaA ::

zasekamroz je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

lotar123 je izjavil:


Nikakor ne, samo če politik ne dobi kazni za isto dejanje, zakaj bi jo plačevali mi?

Ampak če politika nihče ne prijavi niti ga pri dejanju ne zasači organ pregona, tebe pa, se ne moreš izgovarjat na prvo.

Spomladi ko smo bili zaprti po občinah so se Pahor, Tonin, Hojs in druščina sprehajali ob meji. Seveda brez varnostne razdalje. So bili tudi slikani, podana prijava.

In niso bili kaznovani.

+1

Bravo!!! Sedaj sem se tudi jaz spomnil, da je neki odvetnik(mislim da iz Celja) podal prijavo in je bila kasneje zavržena s strani sodišča. Dopovej to bedakom, kateri živijo v mehurčku in mislijo, da smo pred zakoni vsi enaki. Zakoni so žal za navadne ljudi pisani, eliti in ostali smetani, pa se jih ni treba držati in tudi niso kaznovai.

BlaY0 ::

zasekamroz je izjavil:


Spomladi ko smo bili zaprti po občinah so se Pahor, Tonin, Hojs in druščina sprehajali ob meji. Seveda brez varnostne razdalje. So bili tudi slikani, podana prijava.

In niso bili kaznovani.

Vir.

49106 ::

Zakaj, če jih boš kljub viru zagovarjal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

BlaY0 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Bravo!!! Sedaj sem se tudi jaz spomnil, da je neki odvetnik(mislim da iz Celja) podal prijavo in je bila kasneje zavržena s strani sodišča. Dopovej to bedakom, kateri živijo v mehurčku in mislijo, da smo pred zakoni vsi enaki. Zakoni so žal za navadne ljudi pisani, eliti in ostali smetani, pa se jih ni treba držati in tudi niso kaznovai.

To, če elita lahko, potem tudi ti lahko, ni noben argument in ne zdrži nikjer. Daj si to že enkrat dopovedat!

kamiKaZaA ::

BlaY0 je izjavil:

zasekamroz je izjavil:


Spomladi ko smo bili zaprti po občinah so se Pahor, Tonin, Hojs in druščina sprehajali ob meji. Seveda brez varnostne razdalje. So bili tudi slikani, podana prijava.

In niso bili kaznovani.

Vir.

Googlaj. Ti si kot kaže res kratke pameti ali pa si se včeraj rodil.
Evo ti ta vir:
https://www.dnevnik.si/1042928277

49106 ::

BlaY0 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Bravo!!! Sedaj sem se tudi jaz spomnil, da je neki odvetnik(mislim da iz Celja) podal prijavo in je bila kasneje zavržena s strani sodišča. Dopovej to bedakom, kateri živijo v mehurčku in mislijo, da smo pred zakoni vsi enaki. Zakoni so žal za navadne ljudi pisani, eliti in ostali smetani, pa se jih ni treba držati in tudi niso kaznovai.

To, če elita lahko, potem tudi ti lahko, ni noben argument in ne zdrži nikjer. Daj si to že enkrat dopovedat!


Ja pa je, temelj demokracije, vsi smo enaki pred zakonom.

BlaY0 ::

49106 je izjavil:

Zakaj, če jih boš kljub viru zagovarjal?

Pa koga zagovarjam??? A si normalen? Pokaži vir kdo je podal prijavo, na kateri stopnji je bila zavržena in zakaj.

49106 ::

Zagovarjaš početje elite. Oni lahko, drugi pa ne, čeprav naj bi zakoni veljali za vse. Ne pozabit, kdo je sprejel zakone (in kdo se jih ni držal).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

BlaY0 ::

49106 je izjavil:


Ja pa je, temelj demokracije, vsi smo enaki pred zakonom.

OK, se sploh ne bom več trudil. Napiši v ugovoru, da smo vsi enaki pred zakonom in boš rešen...

49106 ::

BlaY0 je izjavil:



OK, se sploh ne bom več trudil.


Torej, adijo.

MrStein ::

kamiKaZaA je izjavil:

Šolska ministrica Simona Kustec je bila ena glavnih pri uvedbi mask v zaprtih javnih ustanovah ali prireditvah. ...
https://www.rtvslo.si/slovenija/v-opozi...

Sedaj tudi paničarji počasi spoznavajo, da če elita in ostala smetana ne spoštuje ukrepe, potem takem sploh niso potrebni. Še vedno pa ostaja rešitev za večino paničarjev. Da gredo živet v bunker ali zaklonišče dokler virus ne izgine. Torej naslednjih 100+ let preživijo v varnem zavetju, mi vsi ostali pa ukinemo vse ukrepe v tem trenutku in gremo nazaj normalno živet, kot smo živeli do leta 2020.

Ja, in ker je ministrica Kresalova po avtocesti vozila 200 km/h, pomeni, da so omejitve hitrosti v resnici brezveze in lahko vsi vozimo 200...

BlaY0 je izjavil:


In tega se moramo bati, saj to žal ni res. To je razmišljanje na nivoju otroka 6 do 10 let.

Kot si rekel.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

lotar123 ::

BlaY0 je izjavil:

lotar123 je izjavil:


Nikakor ne, samo če politik ne dobi kazni za isto dejanje, zakaj bi jo plačevali mi?

Ampak če politika nihče ne prijavi niti ga pri dejanju ne zasači organ pregona, tebe pa, se ne moreš izgovarjat na prvo.


Politike smo videli na slikah v x primerih, tako da ni to nek velik problem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

BlaY0 ::

49106 je izjavil:

Zagovarjaš početje elite. Oni lahko, drugi pa ne, čeprav naj bi zakoni veljali za vse. Ne pozabit, kdo je sprejel zakone (in kdo se jih ni držal).

Pa od kod ti ideja da kogarkoli zagovarjam? Ne zagovarjam pa početje bedarij, na podlagi tega da jih drugi bedaki počnejo.

49106 ::

BlaY0 je izjavil:

49106 je izjavil:

Zagovarjaš početje elite. Oni lahko, drugi pa ne, čeprav naj bi zakoni veljali za vse. Ne pozabit, kdo je sprejel zakone (in kdo se jih ni držal).

Pa od kod ti ideja da kogarkoli zagovarjam? Ne zagovarjam pa početje bedarij, na podlagi tega da jih drugi bedaki počnejo.


Iz tvojih prispevkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

kamiKaZaA ::

MrStein je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Šolska ministrica Simona Kustec je bila ena glavnih pri uvedbi mask v zaprtih javnih ustanovah ali prireditvah. ...
https://www.rtvslo.si/slovenija/v-opozi...

Sedaj tudi paničarji počasi spoznavajo, da če elita in ostala smetana ne spoštuje ukrepe, potem takem sploh niso potrebni. Še vedno pa ostaja rešitev za večino paničarjev. Da gredo živet v bunker ali zaklonišče dokler virus ne izgine. Torej naslednjih 100+ let preživijo v varnem zavetju, mi vsi ostali pa ukinemo vse ukrepe v tem trenutku in gremo nazaj normalno živet, kot smo živeli do leta 2020.

Ja, in ker je ministrica Kresalova po avtocesti vozila 200 km/h, pomeni, da so omejitve hitrosti v resnici brezveze in lahko vsi vozimo 200...

Takrat je šofer dobil kazen. Brezvezna primerjava. Bedak.

;-) ::

UKC MB ima 4 postelje z ICU, 4 še z muko pripravljajo. Zapret UKC MB dol, to zmore ZD Duplek če ima med enim in drugim valom par mesecev časa.

BlaY0 ::

lotar123 je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

lotar123 je izjavil:


Nikakor ne, samo če politik ne dobi kazni za isto dejanje, zakaj bi jo plačevali mi?

Ampak če politika nihče ne prijavi niti ga pri dejanju ne zasači organ pregona, tebe pa, se ne moreš izgovarjat na prvo.


Politike smo videli na slikah v x primerih, tako da ni to nek velik problem :)

Kar veselo, prijavi. Več nas jih bo prijavilo, več možnosti imamo. Ne pa isto počet kot oni.

49106 je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

49106 je izjavil:

Zagovarjaš početje elite. Oni lahko, drugi pa ne, čeprav naj bi zakoni veljali za vse. Ne pozabit, kdo je sprejel zakone (in kdo se jih ni držal).

Pa od kod ti ideja da kogarkoli zagovarjam? Ne zagovarjam pa početje bedarij, na podlagi tega da jih drugi bedaki počnejo.


Iz tvojih prispevkov.

No zdaj pa prosim če me citiraš, kje sem kogarkoli branil ali zagovarjal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

49106 ::

BlaY0 je izjavil:

lotar123 je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

lotar123 je izjavil:


Nikakor ne, samo če politik ne dobi kazni za isto dejanje, zakaj bi jo plačevali mi?

Ampak če politika nihče ne prijavi niti ga pri dejanju ne zasači organ pregona, tebe pa, se ne moreš izgovarjat na prvo.


Politike smo videli na slikah v x primerih, tako da ni to nek velik problem :)

Kar veselo, prijavi. Več nas jih bo prijavilo, več možnosti imamo. Ne pa isto počet kot oni.



Ti si pa po župci priplaval, če misliš, da imate šanse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

kamiKaZaA ::

Evo vir, kako pošteno sodstvo imamo in kako smo pred zakoni vsi enaki.

@BlayO prosim za komentar.

Tožilstvo zavrglo ovadbo zoper Pahorja, Tonina in Hojsa
https://siol.net/novice/slovenija/tozil...

BlaY0 ::

49106 je izjavil:


Ti si pa po župci priplaval, če misliš da imate šanse.

A si probal? Zakaj tega recimo nebi probal, bi pa probal izzivat inšpektorje z nenošenjem maske? A si 10 leten mulc ki išče pozornost?

lotar123 ::

BlaY0 je izjavil:

lotar123 je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

lotar123 je izjavil:


Nikakor ne, samo če politik ne dobi kazni za isto dejanje, zakaj bi jo plačevali mi?

Ampak če politika nihče ne prijavi niti ga pri dejanju ne zasači organ pregona, tebe pa, se ne moreš izgovarjat na prvo.


Politike smo videli na slikah v x primerih, tako da ni to nek velik problem :)

Kar veselo, prijavi. Več nas jih bo prijavilo, več možnosti imamo. Ne pa isto počet kot oni.

49106 je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

49106 je izjavil:

Zagovarjaš početje elite. Oni lahko, drugi pa ne, čeprav naj bi zakoni veljali za vse. Ne pozabit, kdo je sprejel zakone (in kdo se jih ni držal).

Pa od kod ti ideja da kogarkoli zagovarjam? Ne zagovarjam pa početje bedarij, na podlagi tega da jih drugi bedaki počnejo.


Iz tvojih prispevkov.

No zdaj pa prosim če me citiraš, kje sem kogarkoli branil ali zagovarjal.


Nimam nobenega namena prijavljati kogarkoli, pa je to moj sosed, Janša, Pahor ali pa Kučan. Kar hočem povedati je, da pravila ne veljajo za vse enako!

MrStein ::

kamiKaZaA je izjavil:

MrStein je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Šolska ministrica Simona Kustec je bila ena glavnih pri uvedbi mask v zaprtih javnih ustanovah ali prireditvah. ...
https://www.rtvslo.si/slovenija/v-opozi...

Sedaj tudi paničarji počasi spoznavajo, da če elita in ostala smetana ne spoštuje ukrepe, potem takem sploh niso potrebni. Še vedno pa ostaja rešitev za večino paničarjev. Da gredo živet v bunker ali zaklonišče dokler virus ne izgine. Torej naslednjih 100+ let preživijo v varnem zavetju, mi vsi ostali pa ukinemo vse ukrepe v tem trenutku in gremo nazaj normalno živet, kot smo živeli do leta 2020.

Ja, in ker je ministrica Kresalova po avtocesti vozila 200 km/h, pomeni, da so omejitve hitrosti v resnici brezveze in lahko vsi vozimo 200...

Takrat je šofer dobil kazen. Brezvezna primerjava. Bedak.

Ja in ?
Če ministrica za šolstvo dobi kazen bo drugače? (oziroma njen butler)

(a ti res misliš, da je samo enkrat vozila tako hitro? Otrok.)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

kamiKaZaA ::

BlaY0 je izjavil:

zasekamroz je izjavil:


Spomladi ko smo bili zaprti po občinah so se Pahor, Tonin, Hojs in druščina sprehajali ob meji. Seveda brez varnostne razdalje. So bili tudi slikani, podana prijava.

In niso bili kaznovani.

Vir.

Še enkrat vse na kupu:

Vir za ovadbo:
Odvetnik Verstovšek kazensko ovadil politike, ki so se sprehajali ob Kolpi
https://www.dnevnik.si/1042928277

Vir za zavrženo:
Tožilstvo zavrglo ovadbo zoper Pahorja, Tonina in Hojsa
https://siol.net/novice/slovenija/tozil...

@BlaY0 prosim za komentar oz. utemeljitev zakaj bi sploh kdajkoli podajali ovadbe, če pa že 5-letni otroci vedo, da bodo ovadbe zavržene in da ne bo poštenega sojenja, ko so v igri politiki.

49106 ::

BlaY0 je izjavil:

49106 je izjavil:


Ti si pa po župci priplaval, če misliš da imate šanse.

A si probal? Zakaj tega recimo nebi probal, bi pa probal izzivat inšpektorje z nenošenjem maske? A si 10 leten mulc ki išče pozornost?


Smo videli pri Pahorju in Toninu

BlaY0 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Evo vir, kako pošteno sodstvo imamo in kako smo pred zakoni vsi enaki.

@BlayO prosim za komentar.

Tožilstvo zavrglo ovadbo zoper Pahorja, Tonina in Hojsa
https://siol.net/novice/slovenija/tozil...

Brez problema. SPS je podalo kazensko ovadbo zoper trojico. Niso pokazali ovadbe ampak predvidevam da so previsoko leteli in nizko padli; kaznivega dejanja ni bilo. Potrebna bi bila samo naznanitev inšpekciji ali policiji zaradi neupoštevanja odloka. Zaradi česar bi lahko omenjeni fasali globe za storjen prekršek.

;-) ::



Medtem nega covid bolnice. Brez maske.

kamiKaZaA ::

BlaY0 je izjavil:

49106 je izjavil:

Zakaj, če jih boš kljub viru zagovarjal?

Pa koga zagovarjam??? A si normalen? Pokaži vir kdo je podal prijavo, na kateri stopnji je bila zavržena in zakaj.

Tu imaš na kratko vse zakaj je bila prijava zavrnjena:

Višji državni tožilec in vodja novomeškega okrožnega državnega tožilstva Srečko Hočevar pa je za časnik pojasnil, da naznanjeno dejanje ni kaznivo dejanje, za katero se storilec preganja po uradni dolžnosti. "Kaznivo dejanje je podano le, če storilec s svojim ravnanjem povzroči razširitev nalezljive bolezni," je pojasnil Hočevar in dodal, da lahko o potencialnem kaznivem dejanju govorimo le, če storilec s svojim ravnanjem prenese okužbo na vsaj enega človeka.

@BlaY0 komentar prosim. Vidim, da si naenkrat poniknil, ko si dobil vse vire katere si mislil, da ne obstajajo. No sedaj so tu. Podaj kakšen komentar, prosim.

BlaY0 ::

Pa saj ti vse piše model, vse je lepo razloženo, in ti zdaj to enačiš z zakusko OKS??? Kaznivega dejanja ni bilo! Kaj ti tukaj ni jasno? Inšpektorat je pa tudi podali pojasnolo zakaj ni šlo za prekršek.

Daj se malo spravi v red in ne primerjaj jabolk in hrušk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()
««
328 / 355
»»