» »

Najboljši klubi v vsej Sloveniji?

Najboljši klubi v vsej Sloveniji?

markoxxx ::

Pozdravljeni!
Iz naslova se da sklepati, da iščem klube, ki so po mnenju vas najboljši! Študirati se mi namreč ne da prav preveč, tako ali tako pa hodim na FDV, ki je res lahek - zdelujem vse z 9 brez učenja; že to nekaj pove samo po sebi o faksu in moji inteligenci :)
Po resnici povedano sem se že naveličal Cirkusa, Cvetličarne, ker sem v njima čagiral že celo zadnje leto in bi rad spoznal še kakšen boljši klub.
Išče se klube po vsej Sloveniji; od Prekmurja do obale, vstopnina ni pomembna.
Hvala za vse predloge
  • predlagalo izbris: zee ()

Vazelin ::

Cvetličarna je dejansko top v LJ.
Drugje je ratala beda v zadnjih 10letih
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Balkan_Momak ::

Si že poskusil The Club na Jesenicah? Res top čage.

Facebook dev ::

Nekaj pet let nazaj top klub za vse hribovce iz okolice Vrhnike, danes pa še zmeraj lahko navduši s svojo ponudbo.
https://www.facebook.com/studenec.disko...

Vazelin ::

Facebook dev je izjavil:

Nekaj pet let nazaj top klub za vse hribovce iz okolice Vrhnike, danes pa še zmeraj lahko navduši s svojo ponudbo.
https://www.facebook.com/studenec.disko...

Če ti vrh čage predstavlja Zvita feltna zna biti ok
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

c3p0 ::

> že to nekaj pove samo po sebi o faksu in moji inteligenci

da hodiš na FDV, ne pove nič dobrega o tvoji inteligenci :)

TheBlueOne ::

Ambasada Gavioli in dalec nic drugega. Menda zopet obratuje, bo treba iti.... :D

Cruz ::

Metelkova zna biti intense, če si za to. :) Ti komercialni klubi, ki furajo hrvatijo, pa so itak vsi isti, nima veze kam greš. Probaj nekaj drugačnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

[Michael] ::

markoxxx je izjavil:

že to nekaj pove samo po sebi o faksu in moji inteligenci :)

Tudi Persona Non Grata pove nekaj o tebi.

Jaz sem se imel uredu enkrat v Čin Čin - bivši KMŠ.

Drugače pa, če iščeš nekaj novega in nepozabnega se odpravi na izlet v Berlin, KitKatClub.

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

Vazelin je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Nekaj pet let nazaj top klub za vse hribovce iz okolice Vrhnike, danes pa še zmeraj lahko navduši s svojo ponudbo.
https://www.facebook.com/studenec.disko...

Če ti vrh čage predstavlja Zvita feltna zna biti ok


Ja, ne furajo v vsakem klubu MC Stojana, Rasto in Jala Brata ...

Egidij88 ::

TheBlueOne je izjavil:

Ambasada Gavioli in dalec nic drugega. Menda zopet obratuje, bo treba iti.... :D


Decembra prihaja Joseph Capriati, to bo najbrž čisti odklop.

PreviousUser ::

Po slikah folka na FB-ju Ambasade Gavioli je to postal nek bolj elitni klub ali se motim?

Cruz ::

PreviousUser je izjavil:

Po slikah folka na FB-ju Ambasade Gavioli je to postal nek bolj elitni klub ali se motim?
Klub na obali pač. Tam se lahko še bolj kasira zaradi okolja. Veliko barv in Macbook glasba. Nič novega.

Vazelin ::

PreviousUser je izjavil:

Po slikah folka na FB-ju Ambasade Gavioli je to postal nek bolj elitni klub ali se motim?

Par eventov je samo letno. Valda se pol naštimajo da stisnejo kakšen “sebek”:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Scorpy84 ::

Skocis raje do Zagreba, tle na nasem koncu je vse postalo bedno, od uzvisenih bab do ne vem kaksne fancy zadeve. V zagrebu je vse se vecinoma normalno, s tem da najdes se klube kjer glasba ni toliko naglas in se da pogovarjati z zenskami, ki so razliko od nasih veliko bolj odprte in zjutraj je bp prepoznas, ko je brez licil in ne tone fasade kot pri nas.

Vazelin ::

Torej kvaliteta kluba je obratnosorazmerna zahtevnosti tega, da žensko odpelješ domov ali da ti ga povleče na wc-ju?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Invictus ::

A ni to namen klubov?

Kaj pa je, razpravljanje o globalnem segrevanju ?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Facebook dev ::

Lahko punco tudi samo spoznaš in se potem kasneje dobita na pravem dateu. Ni nujno, da ti ga more potegnit na wcju ali kako misliš?

Cruz ::

Invictus je izjavil:

A ni to namen klubov?

Kaj pa je, razpravljanje o globalnem segrevanju ?!?!?!
Popivanje, plesanje, odklop, družba, ... Če pa še kaj več pa je samo plus, vsekakor pa ne point, vsaj pri meni.

Vazelin ::

Invictus je izjavil:

A ni to namen klubov?

Kaj pa je, razpravljanje o globalnem segrevanju ?!?!?!

Jaz grem primarno, da se zabava. Če kakšno spoznaš je samo bonus.

Lahko punco tudi samo spoznaš in se potem kasneje dobita na pravem dateu. Ni nujno, da ti ga more potegnit na wcju ali kako misliš?

potem ni lahka:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Scorpy84 ::

Vazelin je izjavil:

Torej kvaliteta kluba je obratnosorazmerna zahtevnosti tega, da žensko odpelješ domov ali da ti ga povleče na wc-ju?


Ce se v klubu lahko pogovarjas, kjer alkohol ni na prvem, in ni preglasna glasba je to zame pravi klub. Pa nisem na wc-ju tega pocel, ce lahko bolj elegatno za vec noci v postelji.

Cruz ::

Scorpy84 je izjavil:

Ce se v klubu lahko pogovarjas, kjer alkohol ni na prvem, in ni preglasna glasba je to zame pravi klub.
To je potem bolj pub. :) Meni je to tudi ljubše.

TheBlueOne ::

Egidij88 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ambasada Gavioli in dalec nic drugega. Menda zopet obratuje, bo treba iti.... :D


Decembra prihaja Joseph Capriati, to bo najbrž čisti odklop.


8-)8-)8-) Ok, to bo treba iti....

TheBlueOne ::

Scorpy84 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Torej kvaliteta kluba je obratnosorazmerna zahtevnosti tega, da žensko odpelješ domov ali da ti ga povleče na wc-ju?


Ce se v klubu lahko pogovarjas, kjer alkohol ni na prvem, in ni preglasna glasba je to zame pravi klub. Pa nisem na wc-ju tega pocel, ce lahko bolj elegatno za vec noci v postelji.


18+, dobra glasba, dovolj H2O, se kaj in se kaj = party.

Vse ostalo je bolj vasko rajanje.

Zgodovina sprememb…

Scorpy84 ::

Cruz je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

Ce se v klubu lahko pogovarjas, kjer alkohol ni na prvem, in ni preglasna glasba je to zame pravi klub.
To je potem bolj pub. :) Meni je to tudi ljubše.


Pa v zagrebu mi ne zgledajo kot pub-i, kjer je ogromno stojisc, mogoce tam nekje vmes med pubom in klubom. Karkoli ze ogromno izbire imajo, medtem ko pri nas gre bolj na alkohol in se kaj drugega. Tisto vmes, kjer se dejansko lahko druzis, je vse bolj ali manj propadlo.

rabelj5 ::

TheBlueOne je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Torej kvaliteta kluba je obratnosorazmerna zahtevnosti tega, da žensko odpelješ domov ali da ti ga povleče na wc-ju?


Ce se v klubu lahko pogovarjas, kjer alkohol ni na prvem, in ni preglasna glasba je to zame pravi klub. Pa nisem na wc-ju tega pocel, ce lahko bolj elegatno za vec noci v postelji.


18+, dobra glasba, dovolj H2O, se kaj in se kaj = party.

Vse ostalo je bolj vasko rajanje.

kaj manjka 16 letnicam

jype ::

rabelj5 je izjavil:

kaj manjka 16 letnicam
The sense to avoid you.

rabelj5 ::

to je zame samo bonus :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diskoteke - Nočno Življenje v Sloveniji?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6518953 (4512) ETI3n
»

Moderni urniki zabav (partijev)

Oddelek: Loža
444070 (2320) Cveto
»

Abasada Gavioli-Dokumentarni film

Oddelek: Loža
142107 (1472) jype
»

Interni pravilnik vs. zakon

Oddelek: Loža
303663 (3121) SkIDiver
»

Novo leto - diskači v Sloveniji

Oddelek: Loža
122073 (1542) gendale

Več podobnih tem