» »

WIN98 SE SLO in koda

WIN98 SE SLO in koda

Gavran ::

Potrebujem pomoč. Pred časom sem kupil računalnik z omenjenim OS. Zraven sem dobil tudi CD in reg. kodo. Koda pa je nalepljena na knjigo (navodila za uporabo) in pri selitvi se je knjiga s kodo izgubila. Sedaj pa se mi je sistem zrušil, jaz ga pa ne morem postaviti nazaj, ker nimam kode. V dokaz, da imam originalni CD, ga lahko skeniram, da ne bo kdo rekel, da iščem cracke. Rad bi le prišel do kode in uporabil OS, ki sem ga kupil in plačal. Kaj naj storim??? HELP!!!

Ziga Dolhar ::

Pokliči Microsoft Slovenija.

p.s.: mislim resno in te ne "zajebavam". Razloži jim svojo situacijo in verjetno ti bodo pomagali -- meni so pred časom pri podobnem problemu z Office 95, le povedat sem jim moral neko številko s škatle.
https://dolhar.si/

Gavran ::

TNX. Sem pomislil na to, ja. Ampak raje bi kako drugo možnost, če obstoja. Škatle pa nimam več, samo CD. Firma, kjer sem zadevo kupil, tudi ne obstoja več.

Baja ::

Zacni instalacijo kot vedno. Ko te vpraša za kodo resetiraj masino in zaženi winse v varnem načinu. Zaženi regedit in poišči ključ kjer bi morala biti koda. Notri vpisi 20 cifer/črk (11111-11111-11111-11111-11111). Resetiraj mašino in uživaj v nadaljevanju inštalacije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nov procesor => matična ne prepozna grafične

Oddelek: Pomoč in nasveti
283817 (2665) Thanatos
»

java pomoč

Oddelek: Programiranje
211931 (1323) kr?en
»

[C++] Prehod na Windows Forms

Oddelek: Programiranje
5945 (909) jizzer
»

Regularni izrazi

Oddelek: Programiranje
91552 (1014) technolog
»

rabm kodo za half-life

Oddelek: Igre
151000 (821) IR Babun

Več podobnih tem