» »

Valerie Plame kandidira za kongres

Valerie Plame kandidira za kongres

poweroff ::

Valerie Plame, bivša agentka CIE in sicer žrtev razkritja svoje identitete s strani Dicka Cheneya se je odločila kandidirati za Kongres. In sicer na strani Demokratov.

Par dni nazaj je izdala promo video. Ki ga je... well, zares vredno pogledati. :))

This is some bad-ass lady:


Mimogrede, za razkritje njene identitete ni neposredno odgovarjal nihče, je bil pa bil bivši, erhm, Dickov svetovalec za nacionalno varnost obtožen laganja preiskovalcem. Ter poslan v zapor. Iz katerega ga je predčasno izpustil, oziroma ga oprostil nihče drug kot veliki rumeni - Donald osebno:

The scandal led to a criminal investigation; no one was charged for the leak itself. Scooter Libby was convicted of lying to investigators. His prison sentence was ultimately commuted by President Bush, and he was pardoned by President Donald Trump in 2018.


Za kar mu Valerija na koncu tudi požuga in vrže rokavico.

Fun times. 8-)

Me zanima, če bo njena kampanja vžgala. Načeloma kandidira kot demokratka in ženska, hkrati pa izpostavlja politična sporočila, ki so blizu trumpovcem: država me je izdala in mi obrnila hrbet, itd. Tako da bi znalo precej vžgati v ZDA. Po drugi strani nisem čisto prepričan, če ni njena kampanja zastavljena kot prevelik reality show, ampak hej - to je danes vendarle norma.
sudo poweroff
  • spremenilo: poweroff ()

Pac-Man ::

Kandidira v močno demokratskem okrožju, kjer so zadnja leta zmagovali s 60+ %. Zelo verjetno bo prišla v kongres.

New Mexico%27s 3rd congressional district @ Wikipedia
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

poweroff ::

Odlično. Upam da bo možakarja z majhnimi dlanmi še bolela glava... :))
sudo poweroff