» »

Exchange podpis

Exchange podpis

pintpj ::

Velika firma, več zaposlenih, več domenskih računov. userjev. Kako v Exchange-u nastaviti, da bodo vsi zaposleni imeli enak podpis v Outlook klientu? Ne mislim s tem, da vsi dobijo disclaimerje. Ampak da prek Exchange-a nastaviš enoten podpis za Outlook, nato pa apliciraš za vsakega uporabnika posebaj (npr. njegovo ime in priimek, telefonsko številko, elektronski naslov, naslov firme, logotip ipd.).

Hvala za pomoč

JeBelaCesta ::

lep pozdrav iz višav ;-)

pintpj ::

Ne rabim disclaimerjev dajat v podpis.

Če ma firma 1000 zaposlenih, bo ITjevc šel od vsakega do vsakega, od 1. zaposlenega do 1000. zaposlenega in mu ročno v Outlooku kreiral podpis? Franci, Tine, Miha, Ana in ostali? Ali bo na Exchange serverju zrihtal enoten podpis, ko pa bo Tine odprl svoj Outlook in pošiljal ven pošto, bo imel svojo vizitko s podatki o sebi, delovnem mestu, telefonsko številko, e-naslovom ipd.; ko bo Miha odprl svoj Outlook bo imel svojo vizitko, ko bo Ana pošiljala pošto bo imela svoje podatke ipd.

A res ne ve noben, o čem govorim? Sigurno se da kaj z AD-jem uredit.

johanblond ::

Pri nas smo imeli tako urejeno.

Na intranetu urejen generator podpisa, kjer ti je avtomatsko potegnil profilne podatke in ti zgeneriral html zapis (bil narejen tudi predogled podpisa) (tehnologijo generator podpisa ne poznam)

Ta html zapis je potem vsak ročno vnesel v svoj outlook (vsak je dobil po mailu 5 vrstic navodil, kako to narediti, vključno z linkom za intranet)

JeBelaCesta ::

si prebral moj link? V njem je primer kako je "disclaimer" dejansko podpis za vsakega userja v AD
lep pozdrav iz višav ;-)

pershi ::

Preveri na codetwo.com, mi smo uporabljali nek drug njihov produkt, vem pa da imajo tudi za urejanje podpisov. lp, p

domb ::

urosh ::

Mi smo meli to: https://itefix.net/adolsign

Delalo super. Preveri malo. Pa ne rabis ravno za vse userje kupit ;)
Uporabljalji smo za Office 2010 do 2016. Nisem vec na tisti firmi, samo se sigurno se uporablja. Podatke vlece iz ADja.

Moje zelje so bile, da se to avtomatsko zgenerira, se nastavi pri novem kot default (lahko naredis tudi krajsega za odgovore), ter da se to v Mailu vidi - ker drugace prides do problema - ce to naredi in avtomatsko doda exchange da so si userji dodajali se 1 podpis, ker ni videl/vedel/pozabil, da se mu avtomatsko doda... Zato Outlook.

Naj te izgled same spletne strani ne zavede. Izdelek je super. Mam se skopiran source :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: urosh ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10525017 (11647) donvito
»

Outlook 2016 - me ni

Oddelek: Programska oprema
111714 (1293) Han
»

Kako prenesti outlook maile iz službe - imam samo *.ost na pa *.pst file

Oddelek: Programska oprema
133334 (1342) darkolord

Več podobnih tem