» »

Zadnji dan oddaj vloge za denarno socialno pomoč

Zadnji dan oddaj vloge za denarno socialno pomoč

Kurzweil ::

Tule enemu možaku urejam denarno socialno pomoč, ker si jo sam ne more in mi je dal pooblastilo, da mu uredim jaz. Sedaj imam zadnje bančne izpiske, vlogo sem izpolnil, on jo je podpisal. Sedaj pa me zanima, kdaj je zadnji dan za oddajo te vloge za denarno socialno pomoč?

...sem pogledal na CSD in najdem vse mogoče informacije, samo tega datuma ne, tudi ko kličem, se nihče ne javi. Torej do kdaj moram oddati vlogo, da bo možakar že naslednji mesec 20. že dobil prvo izplačilo?

shadeX ::

Čimprej?

Drugače kolikor jaz vem, je do zadnjega dneva v tekočem mesecu, da gre zadeva naprej. V vsakem primeru, prej ko boš oddal, prej bo obravnavana, jaz zadnjih dni meseca ne bi čakal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

XLapse ::

kot je napisal ShadeX, je za naslednji mesec, rok zadnji v mesecu. Torej recimo da dobi Avgusta, boš mogel oddat do konca Julija. Če oddaš Avgusta bi dobil Septembra šele.

Kolikor on ve ima prav, ker sem sam nekaj let nazaj oddajal vloge in lahko potrdim da je tako.

ShadeX ; Dokler je zadnji v mesecu, 100% velja za naslednji mesec. Ne smeš pa it čez magično mejo zadnjega v mesecu
alien technology

nsa_ag3nt ::

Kar danes oddaj.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

XLapse ::

nsa_ag3nt je izjavil:

Kar danes oddaj.

ima čas do konca meseca. Zakaj bi hitel.
alien technology

nsa_ag3nt ::

Prej boš oddal, prej boš prišel v obravnavo.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Utk ::

Lahko ti pripada z naslednjim mesecem, ampak če te niti ne obravnavajo, denarja pač naslednji mesec ne bo, boš pa dobil potem kasneje še za nazaj.

XLapse ::

nsa_ag3nt je izjavil:

Prej boš oddal, prej boš prišel v obravnavo.

sm že oddal 28. v mesecu pa dobil naslednji mesec. Imaš prav, ampak ima še CELI JULIJ. Danes pa hitet to oddat pa nima smisla, na istem je al danes al čez 1 teden.

Utk je izjavil:

Lahko ti pripada z naslednjim mesecem, ampak če te niti ne obravnavajo, denarja pač naslednji mesec ne bo, boš pa dobil potem kasneje še za nazaj.

bodo obravnavali pravočasno in bo denar dobil naslednji mesec, kar si ti napisal, se meni ni nikoli zgodilo.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Pac-Man ::

Čimprej.

Dobiš za nazaj od datuma vloge, obdelajo pa kakor hitro pač obdelajo. Dopusti se bližajo...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

XLapse ::

nekateri nimajo od česa drugega živet in vi vztrajate da je kritično čimprej dat, torej njih sploh ne briga če kdo ne bi mel za račune naprimer , da bodo te pustili čakat 2 meseca? Nevem kje vi živite in kakšni so tam , ampak na Lucijskem se mi ni to nikoli zgodilo, pa sem oddal tudi že 28 , 29 v mesecu. Mislim da jim je prioriteta vse kar je do konca meseca upoštevat za naslednji.

Pač naj gre čimprej ok, ampak če gre 29. bo še vedno dobil.
alien technology

Pac-Man ::

Toliko se ne spoznam, ampak na dan je tam 10€ in dobiš vse od vloge naprej, tako da v praksi ni dvomov. Čimprej.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Socialna pomoč (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17332217 (13011) St235
»

Socialna podpora - nisem upravicen?

Oddelek: Loža
4817747 (13551) Iatromantis
»

Zaposlitev v tujini in denarna socialna pomoč v Sloveniji

Oddelek: Loža
162686 (2130) Bud_Bundy
»

datumi nakazila socialne podpore

Oddelek: Loža
95597 (4844) sodnicaN
»

Zavod in sociala (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6913585 (10964) jalovec09

Več podobnih tem