» »

Primark (kaos v Cityparku...)

Primark (kaos v Cityparku...)

Temo vidijo: vsi
1
2
3

Steinkauz ::

https://www.retail-insight-network.com/...

Še ena super zadeva za okolje.
Pol stvari v kurcu kvalieta in narjeno iz sintetike.

Vazelin ::

Sodelavcem je pa čist dogajalo. Obisk Primarka jim je bil glavni dogodek v Londonu.

Saj sedaj k nam pa hrvati in italjani hodjo v Primark. Zgleda je to skoraj glavni dogodek v Ljubljani :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bambam20 ::

Edina dobra stvar je seveda, če lahko poceni kupuješ za otroke, ki odraščajo.

HappyPills ::

bambam20 je izjavil:

HappyPills je izjavil:



Decathlon itd.


O, da. To ti je pa "kvaliteta", da kr boli glava. :))


Seveda je. Za amatersko rabo imajo odlične stvari.

Vazelin ::

Sem malo pošnofal po netu, to bi kupil v Primarku recmo:
 srajca 9 eur

srajca 9 eur


 majica 9eur

majica 9eur


  11 uer

11 uer

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bambam20 ::

HappyPills je izjavil:

bambam20 je izjavil:

HappyPills je izjavil:



Decathlon itd.


O, da. To ti je pa "kvaliteta", da kr boli glava. :))


Seveda je. Za amatersko rabo imajo odlične stvari.



besedo "odlično" daj stran, ker v tej trgovini ni nič odličnega. To je trgovina za največje reveže.

Vazelin je izjavil:

Sem malo pošnofal po netu, to bi kupil v Primarku recmo:
 srajca 9 eur

srajca 9 eur


 majica 9eur

majica 9eur


  11 uer

11 uer



Ti si očitno star 16 let, ker kdo pri vragu bi nosil tako obupne majice? Res so grde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Vazelin ::

V 80s je bilo to mainstream

XLapse ::

ahac je izjavil:


V Lars&Sven moraš vzet Blackadderja ali Philly Chilli.

to bom jim dal še eno šanso in probal.
alien technology

judoka ::

A veš kaj je kriza? Da moški ve, da se je odprla ena nova kotla za cunje, jaz pa ne.



This.

@OP

Delaj na povecanju testosterona, pa te guzva v trgovinah z krpicami ne bo motila.

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

V 80s je bilo to mainstream


Sprijazni se, da nisi v 80-ih. No, te majice so grozne.

jype ::

judoka je izjavil:

Delaj na povecanju testosterona
Sej ga ma dost, ma testosteron ti nč ne pomaga, če si bukov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sirotka ()

XLapse ::

jype je izjavil:

judoka je izjavil:

Delaj na povecanju testosterona
Sej ga ma dost, ma testosteron ti nč ne pomaga, če si bukov.

zakaj je 90% tvojih postov žaljenje, obenem pa imaš pogled na svet čisto 'skewed' ? Najdi si nek hobi raje kot da spemaš stvari iz 'narobe svet'.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

jype ::

XLapse je izjavil:

zakaj je 90% tvojih postov žaljenje, obenem pa imaš pogled na svet čisto 'skewed' ? Najdi si nek hobi raje kot da spemaš stvari iz 'narobe svet'.
Moj svet ni narobe, tvoj je.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sirotka ()

Vazelin ::

bambam20 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

V 80s je bilo to mainstream


Sprijazni se, da nisi v 80-ih. No, te majice so grozne.

Očitno se vračajo na velika vrata, če je pol majic v primarku nekih pisanih, s palmami ipd.:D

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

V 80s je bilo to mainstream


Sprijazni se, da nisi v 80-ih. No, te majice so grozne.

Očitno se vračajo na velika vrata, če je pol majic v primarku nekih pisanih, s palmami ipd.:D



Eh te palme.. to imaš že nekaj let tudi v New Yorkerju pa H&M-u .

Obezno si morš še mullet frizuro pustit in brke. Pa športne dokolenke ne smeš pozabit in golfa 1 GTI :D

jype ::

Halo, no. Kakšnega golfa? Tevice, bele štumfe in originalen Rogov pony.

gruntfürmich ::

'originalnega' rogovega ponija ni. je samo kopija (nemškega?)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

KAVINSKY ::

Vazelin je izjavil:

Sem malo pošnofal po netu, to bi kupil v Primarku recmo:
 srajca 9 eur

srajca 9 eur




Sedi v kot in počakaj, da te mine :D

Te poceni srajce so iz 60+% najlona. Potil se boš kot prašič.

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

'originalnega' rogovega ponija ni. je samo kopija (nemškega?)
Ne, ne, originalen Rogov mora bit.

LeQuack ::

Vazelin je izjavil:

1. Odkar so odprli tisti fashion store Primark, je uporaba garažne hiše v Cityparku pain in the ass. Poleg tega, da morajo sedaj promet preusmerjati redarji (večina voznikov je tako ali tako neposobnih, da bi se ravnali po tistih LCDjih, kjer lepo piše koliko prostih mest je v posamezni vrsti...;(), je izhod iz garaže še 15-20 minut po zaprtju otežkočen (se zelo počasi premika). Tudi ne vem, če je Šmartinska cesta še primerna za tak promet. Imo bi morali širiti ali spremeniti dostope do BTC.

2. Hecno je, ko vsak drugi sedaj v CityParku nosi tisto kartonasto vrečko Primark. Kmalu bo pol Ljubjane nosilo tiste cheap cunjice.:) Strong shopping spree, ko folk polni tiste vreče s stvarmi, ki jih morda niti ne bo oblekel. Preko spleta sicer izgledajo kar privlačne stvari iz Primarka a vseeno izgleda vse skupaj kot trop zombijev, ki so prišli na svoj račun.

Upam da se "evforija" umiri in da se tudi promet kmalu vrne v obstoječe tirnice.

Problems?


Dober oglas za to trgovino. Marketing deluje na polno.
Quack !

jype ::

dronyx ::

Kaj ta Primark je nekaj podobnega kot Mirella v Trstu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Mare2 ::

dronyx je izjavil:

Kaj ta Primark je nekaj podobnega kot Mirella v Trstu?

V BTC-ju Primarkovi varnostniki ustvarjajo umetno gužvo, ko se postavijo kar sredi krožišč in brez kakršnegakoli znanja napačno urejajo promet.

S tem povzročajo pozornost pri vseh voznikih na Primark. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Jerry000 ::

Vazelin je izjavil:

1. Odkar so odprli tisti fashion store Primark, je uporaba garažne hiše v Cityparku pain in the ass. Poleg tega, da morajo sedaj promet preusmerjati redarji (večina voznikov je tako ali tako neposobnih, da bi se ravnali po tistih LCDjih, kjer lepo piše koliko prostih mest je v posamezni vrsti...;(), je izhod iz garaže še 15-20 minut po zaprtju otežkočen (se zelo počasi premika). Tudi ne vem, če je Šmartinska cesta še primerna za tak promet. Imo bi morali širiti ali spremeniti dostope do BTC.

2. Hecno je, ko vsak drugi sedaj v CityParku nosi tisto kartonasto vrečko Primark. Kmalu bo pol Ljubjane nosilo tiste cheap cunjice.:) Strong shopping spree, ko folk polni tiste vreče s stvarmi, ki jih morda niti ne bo oblekel. Preko spleta sicer izgledajo kar privlačne stvari iz Primarka a vseeno izgleda vse skupaj kot trop zombijev, ki so prišli na svoj račun.

Upam da se "evforija" umiri in da se tudi promet kmalu vrne v obstoječe tirnice.

Problems?

I see no problems here. Vse je isto kot je bilo. garažna hiša je bila že prej polna in pain in the ass, nošenje vrečk je že prej bilo. Dejansko ne vidim problema, pač fino da se je odprla trgovina z nizkim cenam, ker za nekatere stvari resno ne mislim dajat ogromno denarja za parkrat ko mam oblečen.

bambam20 ::

Mare2 je izjavil:

dronyx je izjavil:

Kaj ta Primark je nekaj podobnega kot Mirella v Trstu?

V BTC-ju Primarkovi varnostniki ustvarjajo umetno gužvo, ko se postavijo kar sredi krožišč in brez kakršnegakoli znanja napačno urejajo promet.

S tem povzročajo pozornost pri vseh voznikih na Primark. :)


Do kdaj imajo njihovi varnostniki pooblastila za urejanje prometa? Zadevo se prijavi policiji, da jim spiše kazni.

gusto ::

Jaz za to trgovino prvič slišim. :))

D3m ::

Jaz tudi. A glej ga zlomka moja žena pozna in ve kaj to je.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

D3m je izjavil:

Jaz tudi. A glej ga zlomka moja žena pozna in ve kaj to je.


Logično, da žena pozna. Sej na otvoritvi so bile tudi večinoma ženske.

Cruz ::

Jaz sem si v Avstriji kupil ene kavbojke pa se mi je že 2x raztrgal žep na riti. Je pa res, da so bile 10€. :)) Trgovina pa je bila nabito polna oblačil(in ljudi), še zdaj imam nočne more.

gusto ::

Cruz je izjavil:

Jaz sem si v Avstriji kupil ene kavbojke pa se mi je že 2x raztrgal žep na riti.

Maš preveč težko denarnico.:D

FormerUser ::

kuall je izjavil:

Po šihtu se rad ustavim v btcju, da pokukam za kakšno pičko heh in malo razmigam tace in kupim kakšno sadje za na pot.


Mogoče poveš še točno lokacijo kje se tovrstni perverti zadržujete, da se ji lahko ostali izognemo.

Sicer pa OP-ju hvala za opozorilo glede gneče.

Tudi sama opažam, da je v Slo vse več trgovin s poceni robo, s tem, da v tujini ni nujno, da gre za oblačila zelo slabe kvalitete, mi pa očitno spadamo v tisti krog držav kamor se dumpa največji škart.

FormerUser ::

Verjamem, da je. Bi me pa vseeno zanimalo ali so cunje tam iste kvalitete kot pri nas.

Vazelin ::

Verjamem da Primark nima balkanske linije v Indiji...

FormerUser ::

Mogoče ima pa vzhodnoevropsko v Bangladešu.

Vazelin ::

Je bil kolega pa je reku, da neke hude gužve ob 8ih zvečer ni blo več.
Jaz sem šel samo do Špara. Še vedno se vidi, da je garaža bolj zasedena kot pred odprtjem trgovine. Ampka izgleda čez kak teden ne bo treba več redarjev.

jype ::

Ob priliki se bom udeležil romanja v BTC. Če bom zaradi nakupa kilavih cunj kaj manj ugajal nasprotnemu spolu, sporočim naknadno.

Cruz ::

gusto je izjavil:

Cruz je izjavil:

Jaz sem si v Avstriji kupil ene kavbojke pa se mi je že 2x raztrgal žep na riti.

Maš preveč težko denarnico.:D

Ah, lepo bi bilo.

FormerUser je izjavil:

Verjamem, da je. Bi me pa vseeno zanimalo ali so cunje tam iste kvalitete kot pri nas.

Ne vem, že v Grazu je bila kvaliteta nizka. Dvomim, da je tukaj slabše. Pač Primark, oblačila za kratek rok. No, saj tudi H&M in New Yorker nista nič kaj dosti boljša. Še najmanj problemov sem imel s C&A.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

FormerUser ::

Cruz je izjavil:

Še najmanj problemov sem imel s C&A.

Ja, od nizkocenovnikov se tudi meni zdi C&A še najboljši.

The Player ::

Tole materialistično zapravljanje in preseravanje je že bolano. Res potrebujemo še eno trgovino s cunami. Že tako smo država z nadpovprečno veliko količino trgovin, saj vidiš trgovine na vsakem koraku (lidl in hofer sta dober primer).

In pa ti "vplivneži", ki so že itak prej kupoval v avstriji, jim nebi blo treba še tu kupovat, ker imajo itak že zalogo in samo še bolj napihujejo evforijo. Če nebi bilo njih (in prijateljev) sploh nebi vedel za Primark.

Predvsem opažam več problemov. Namreč več ko je trgovin, ponudbe, slabša je v resnici ponudba, ker je itak vse na en in isti kopit narejeno. To je zlo problematično če ne slediš modnim smernicam in imaš specifičen okus. Zaradi tega še vedno gulim staro zalogo cunj, ker so še zmeraj dobre in lepo ohranjene. Mislim, da kake 10 let si že nisem kupoval cunj, razen obutve, ta se res ekspresno obrabi. Pa ne hodim naokol s strganimi cunami tko k v trgovinah k že fabrško prodajajo strgane kavbojke.

Potem, ko se govori, da razni diskonti nižajo naš standard. Če nebi trgovine/proizvajalci umetno nabile cene, sploh nebi potrebovali diskontov, tko pa so nabil cene in ker ljudje nimajo denarja so iskali alternative, ki so jim diskonti ponudili. Kriza, ki je bila vmes, je le to še pospešila. V času tolarjev so bile superge tam ca 2000-5000 SIT, če si hotel kaj bolj kvalitetnega ali pa znamko si odštel enga Cankarja (10000SIT). Danes težko dobiš superge za pod 50€. Cene so danes tam 50-100€+ celo 200€ za par superg, medtem ko kitajec, jih še zmeraj šiva za pest riža, cene dobrin so šle pa gor. Dvomim, da je to zaradi inflacije.

Čudno se mi tudi zdi da neke žnj trgovine pridejo v Slo prej kot neke svetovno znane trgovine. Prvič slišim za Priark ali momax, pa sta prej prišla kot recimo Ikea, ki je še v procesu. Pa Ikeo pozna cel svet, kaj pa Primark pa Momax?

Groot ::

The Player je izjavil:

Tole materialistično zapravljanje in preseravanje je že bolano. Res potrebujemo še eno trgovino s cunami. Že tako smo država z nadpovprečno veliko količino trgovin, saj vidiš trgovine na vsakem koraku (lidl in hofer sta dober primer).

In pa ti "vplivneži", ki so že itak prej kupoval v avstriji, jim nebi blo treba še tu kupovat, ker imajo itak že zalogo in samo še bolj napihujejo evforijo. Če nebi bilo njih (in prijateljev) sploh nebi vedel za Primark.

Predvsem opažam več problemov. Namreč več ko je trgovin, ponudbe, slabša je v resnici ponudba, ker je itak vse na en in isti kopit narejeno. To je zlo problematično če ne slediš modnim smernicam in imaš specifičen okus. Zaradi tega še vedno gulim staro zalogo cunj, ker so še zmeraj dobre in lepo ohranjene. Mislim, da kake 10 let si že nisem kupoval cunj, razen obutve, ta se res ekspresno obrabi. Pa ne hodim naokol s strganimi cunami tko k v trgovinah k že fabrško prodajajo strgane kavbojke.

Potem, ko se govori, da razni diskonti nižajo naš standard. Če nebi trgovine/proizvajalci umetno nabile cene, sploh nebi potrebovali diskontov, tko pa so nabil cene in ker ljudje nimajo denarja so iskali alternative, ki so jim diskonti ponudili. Kriza, ki je bila vmes, je le to še pospešila. V času tolarjev so bile superge tam ca 2000-5000 SIT, če si hotel kaj bolj kvalitetnega ali pa znamko si odštel enga Cankarja (10000SIT). Danes težko dobiš superge za pod 50€. Cene so danes tam 50-100€+ celo 200€ za par superg, medtem ko kitajec, jih še zmeraj šiva za pest riža, cene dobrin so šle pa gor. Dvomim, da je to zaradi inflacije.

Čudno se mi tudi zdi da neke žnj trgovine pridejo v Slo prej kot neke svetovno znane trgovine. Prvič slišim za Priark ali momax, pa sta prej prišla kot recimo Ikea, ki je še v procesu. Pa Ikeo pozna cel svet, kaj pa Primark pa Momax?


Bo treba kdaj pa kdaj stopit malce dlje kot do najbližjega vogala ;) Primark je v Evropi precej znana trgovina, stara že okrog 50 let. Sicer izvirajo iz Irske v osnovi, le da je tam trgovina znana pod drugačnim imenom.

Kar se tiče pa nadpovprečno velikega števila trgovin, je pa to ena tistih populističnih floskul iz gostliniških debat. Več kot očitno je povpreševanja za vse nove trgovine dovolj, sicer jih zagotovo lastniki ne bi na novo odpirali. Se bo treba sprijaznit, da nismo več v socializmu, kjer je bila lahko le ena ali pa dve trgovini.

svecka ::

Vse je odvisno kako preživiš svoj dan v življennju. Eni gledamo kako gradbeništvo, mehaniko, znanstvene razlage na youtube in se izobražujemo, drugi pa kako preživijo influencerji svoj dan v Primarku in s tem "širijo svoj socialni pogled v svojih socialnih krogih". Vsakemu svoje.

Vazelin ::

Prej sem bil v cityparku.
Varnostniki no more. Se pa vidi da je precej več ljudi saj je že prvi štuk v garaži skor zafilan, včas je blo morda 1/6 zasedeno med tednom.

Pac-Man ::

The Algorithm is a bitch.

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Gagatronix ::

> medtem ko kitajec, jih še zmeraj šiva za pest riža

Ni to vec Kitajska izpred 30 let.

WizzardOfOZ ::

Gagatronix je izjavil:

> medtem ko kitajec, jih še zmeraj šiva za pest riža

Ni to vec Kitajska izpred 30 let.


Danes smo mi tisti, ki za pest riža programiramo za kitajce.

Gagatronix ::

Ne, to pocno Indijci.

bambam20 ::

Groot je izjavil:


Več kot očitno je povpreševanja za vse nove trgovine dovolj, sicer jih zagotovo lastniki ne bi na novo odpirali. Se bo treba sprijaznit,



Očitno je kupna moč zelo nizka, ker nizkocenovne trgovine z oblačili dobro shajajo. In tukaj ne mislim na dostopno ceno, pač pa izjemno slabo kvaliteto oblačil.

Meni je to nedopustljivo, da bi kupil t shirt in bi bil po nekaj pranjih za v smeti.

Vazelin ::

Ne skrbi. Kupna moč je visoka ... folk namesto ene adidas majice v Primarku kupi eno vrečo njihovih oblačil made in bangladesh.

Majkemi, da grem kupit eno črno majico za 2 ali 3 eur samo zato, da vidim kako bo sprana po recimo 10ih pranjih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

Ne skrbi. Kupna moč je visoka ... folk namesto ene adidas majice v Primarku kupi eno vrečo njihovih oblačil made in bangladesh.

Majkemi, da grem kupit eno črno majico za 2 ali 3 eur samo zato, da vidim kako bo sprana po recimo 10ih pranjih


Če ljudje kupujejo majce za 3 € namesto mejico za 30-40€ kupna moč ni visoka.

Sam se ravnam tudi po občutku oz. kakšen je materijal oz. bombaž na otip. Sej tukaj se že vidi, ali bo zadeva zdržala nekaj let, ali se bo po 3pranjih raztegnila in boš izgledal, kot da so te iz slonje riti potegnili :).

Vazelin je izjavil:

Ne skrbi. Kupna moč je visoka ... folk namesto ene adidas majice v Primarku kupi eno vrečo njihovih oblačil made in bangladesh.

Majkemi, da grem kupit eno črno majico za 2 ali 3 eur samo zato, da vidim kako bo sprana po recimo 10ih pranjih


Jaz imam en spodnji del trenirke od Jordana, ki niti po 14-ih letih rednega nošenja in pranja ni sprana. Je pa res, da je bila 55€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

kuall ::

se mi zdi, da je hodit v te velike nakupovalne centre in trošit denar trenutno moderno na enak način, kot so bili včasih moderni tisti diskoti, ki so zdaj čist izumrli, ali včasih še prej kaj drugega, ne vem kaj je bilo to ampak nekaj je bilo sigurno, najbrž vaške veselice, še prej pa je bilo moderno postavat na ulici in opazovat svet in se družit z neznanci čist brez razloga. dostikrat če gledaš kakšen star posnetek vidiš, da ljudje stojijo kje na ulici in gledajo en drugega, v kakšnih nerazvitih državah se to še zdaj da videt.

drgač pa se bo po moje nakupovanje moderniziralo v spletnih trgovinah. meni npr bi bilo kul, če bi obstajala spletna trgovina, ki bi mi sama izbrala obleke: kvalitetna (kaj priporočajo drugi) in me oblekla v virtualnem svetu v obleke in jih prikazala neznancem ali umetni inteligenci, da oceni, katera mi najbolj prija.
podobno je mučno in zamudno in neučinkovito nakupovanje ostalih stvari, ko nimaš pojma, kaj točno se splača kupit, da ti ne bo razpadlo v rokah drugi dan. medtem ko če kupiš v spletni trgovini, kjer lahko vidiš ocene ostalih uporabnikov je lažje ne se zajebat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moške hlače - ponovno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7520887 (4984) Kvinta
»

Pravilo oblačenja študentov (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5412103 (9396) Unknown_001
»

Moška obleka (maturantska)

Oddelek: Loža
3311128 (10247) lucif3rka

Več podobnih tem