» »

John Wick Chapter 3

John Wick Chapter 3

«
1
2

Vazelin ::

Bi rekel, da TOP3 pričakovanih filmov leta 2019 z moje strani.:D
1 in 2 sta pure akcijski klasiki in sta tudi oživila kariero Reevesa. Mislim da sem vsakega pogledal nekje 4x.



V kinu od 16.5. 8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Drug teden pride John Wick v naše kinematografe.;)
Akcijska ekstravaganca.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Sploh nisem videl te teme. Kako, da si jo odprl v loži ?

Ja prva dva filma sta zakon.

oo7 ::

Trenutno 97% na RT - https://www.rottentomatoes.com/m/john_w...

Nekateri pravijo,d a je najboljpi film v seriji. Kot kaže je john Wick tako kot Misija nemogoče vsak del je boljši :)

Vazelin ::

Super.:D Izgleda smo lahko že sedaj gotovi, da ne bo razočaranje in gre za proper nadaljevanje. Če je tako je to zame gladko ena boljših akcijskih trilogij ever. Filmi imajo tak vibe, da jih lahko gledaš vsako leto. 8-)

Btw. v naslednjih letih prideta vsaj še 2 akcijska filma od Reevesa in komedija:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

User reviewi so vsi noro navdušeni nad excommunicado John Wickem:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Keanu shredding with Taran Butler



John Wick 2 Firearms Training with Keanu Reeves & Taran Tactical | 5.11 Tactical

Han ::

Chris Stuckmann se z RT oceno ne strinja povsem. ;)

oo7 ::

Han je izjavil:

Chris Stuckmann se z RT oceno ne strinja povsem. ;)


Saj B+ je dobra ocena.

Phantomeye ::

Film sem pogledal in mislim, da je dober film in vse, ampak ... bolj kot so zajebani nasprotniki bolj je dinamika dvoboja izenačena, daljši so fajti, bolj je jasno, kako je Keanu počasnejši od svojih soigralcev.

Ker če bi bila recimo vloga obrnjena, bi Wick šibkejše od sebe takoj pokončal. Namesto tega pa je polno prizorov, kjer je zmagal samo zato, ker je John Wick.

No vsaj dobiš občutek, da ne gre za enostransko pobijanje s strani Johna.

Vazelin ::

Movie je akcijska ekstravaganca. Komur je bila všeč 1 in 2 bo tudi trojka. Klasični John Wick, sedaj že skorajda franšiza. Je pa morda malenkost drugačen film od 1 in 2, saj je kar nekaj daljših fajtov (nekatere bi lahko imo celo skrajšali) in tudi ogromno prizorov streljanja logično. Folk je na momente prav cepal od smeha v dvorani od brutalnih prizorov ali kakšne Johnove enovrstičnice (recimo tisti klasični Jea). Klasični John Wick, kjer je vsak prizor res izpiljen in kjer se prav trudijo, da jih killa na najbolj zanimive načine. Uvertura je res lol s tistim velikanom in potem v kobilarni :D Morda je še skoraj najbolj švoh kar se tiče zanimivosti akcijskih prizorov prav proti koncu.

Zelo dobro izpeljan sequel. Meni je všeč ta misterij okoli High Table, Continental hotelov ipd. Skratka, zgodba je catchy, čeprav cheesy. Najboljši del mi je bila prva tretjina oz. 1/4 filma. Film si moram definitivno še enkrat ogledati - verjetno v kinu, da si ustvarim oceno filma in ali je v njem tisti reply value, kot je bil to v enki in dvojki, katero sem gledal precejkrat. Mi je pa osebno kar malo odveč del s Halle Berry, tisto bi komot skrajšali za par minut.

Čez 2 leti torej še John Wick 4 - nadaljevanje je nastavljeno vsaj toliko, kot ko se konča dvojka :D? Čeprav bi imo jaz raje videl, da se vse skupaj konča pri trilogiji, saj ne vem kaj novega bi lahko še ponudila franšiza in imo bo težko držati standarde. Jaz bi najraje videl, da se konča pri trilogiji, saj jim je odlično uspela.

Všeč mi je, da so dodali folk iz The Raid 1 in 2.8-) John Wick in The Radi 1 in 2 zagotovo klasiki akcijskih filmov novega tisočletja.

Letos bo kot kaže hudo leto v kinematografih :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

'John Wick: Chapter 3' Taking Out 'Avengers' At No. 1 With $55M-$60M Opening Frame - Midday B.O. Update

No, ker bo kot kaže uspešnica na box office verjetno 4ka ni vprašljiva :P
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

'John Wick: Chapter 3' Taking Out 'Avengers' At No. 1 With $55M-$60M Opening Frame - Midday B.O. Update

No, ker bo kot kaže uspešnica na box office verjetno 4ka ni vprašljiva :P


Se pravi gredo po stopinjah Misije Nemogoče :) kjer je vsak del boljši.

bambam20 ::

Danes gledal v kinu. Sekajo pošteno, scena v konjušnici mi je bila super. Sam film je znanstvena fantastika, razlog zakaj se pretepa je meni osebno povsem mimo. Pretepanja in streljanga je ogromno. Zraven sem 10 minutk prespal. Ostalo je pa vazelin napisal kakšen je film.

Kdor ima rad akcijo ne bo razočaran. Moti me pa tudi ne, da bo še 4.-i del. Potem bo pa Keanu že v letih za 5i del.

Evo. Tam, ko je berryeva dečva sem malo zadremal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

WizzardOfOZ ::

lih ostalo bi lahko prespal berryjeva dečva v usnju je pa vedno za pogledat.

opeter ::

@rupsi31: a Stallone pa ni v letih? Pa je vseeno zaigral v treh delih Plačancev (The Expendables).

Keanu se dobro drži, no res pa je, da nima še 70+ let. Bomo videli čez 15-20 let.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

lih ostalo bi lahko prespal berryjeva dečva v usnju je pa vedno za pogledat.

Seveda. Film sem zagotovo šel gledat zaradi nje. Celotno zadevo, ki se dogaja na bližnjem vzhodu bi lahko dali stran.

bambam20 ::

opeter je izjavil:

@rupsi31: a Stallone pa ni v letih? Pa je vseeno zaigral v treh delih Plačancev (The Expendables).

Keanu se dobro drži, no res pa je, da nima še 70+ let. Bomo videli čez 15-20 let.


Za sedaj mu gre odlično, vendar je že malce čez 50 star in telo ima svoje omejitve. Ne želim si, da bi morali koegrafijo priredit zaradi njegove starosti v mogoče 5em delu.

Vazelin ::

Mnja, meni je tisti del, kjer je tudi Berry tudi malo brezveze. Raje bi videl, da bi ga še malo po ulicah podili. Sicer tisti psi, ki napadajo in grizejo jajca so kul ampak overall bi raje videl še kakšnega hitmana več, ko podi Wicka.

Me zanima, kam bo krenil 4i del, če bo, kljub vsemu.




SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
Jaz še sedaj nisem čist na jasnem ali je manager Wicka dejansko zafukal, ali ga je samo rešil. Ker tudi mimika in govorica se mi je zdela bolj, da vleče na drugo možnost - da Wicka reši s tem, ko ga zadane in pada čez prepreke dol. Če ne bi hotel bi lahko en strel namenil v glavo, ne pa v trup.
Gre pa verjetno v 4ki Wick in njegovi Hobo kameradi nad High Table :P
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Všeč mi je, da tudi v box office dobro Jonathanu zelo dobro kaže. Da je še vedno tržišče tudi v kinu za strong R rated filme;) Jaz ga grem verjetno čez kakšen teden gledat še enkrat, da si ustvarim mnenje
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Ja film ima kar dober prvi vikend :)

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:


SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
Jaz še sedaj nisem čist na jasnem ali je manager Wicka dejansko zafukal, ali ga je samo rešil. Ker tudi mimika in govorica se mi je zdela bolj, da vleče na drugo možnost - da Wicka reši s tem, ko ga zadane in pada čez prepreke dol. Če ne bi hotel bi lahko en strel namenil v glavo, ne pa v trup.
Gre pa verjetno v 4ki Wick in njegovi Hobo kameradi nad High Table :P


Sej bi ga morala ustrelit v glavo, ker je moral imet na sebi srajco, suknjič in hlače iz kevlarja :) Ni šans, da preživi toliko strelov.

Po moje bo v 4-tem delu glavna tarča in ne bom prsenečen, če se izkaže,da je ravno on šef vsega.

Kayzon ::

Gladko najboljsi del filma je scena na zacetku ko se tepejo z nozi,vse ostalo dokaj povprecno.

bambam20 ::

Kayzon je izjavil:

Gladko najboljsi del filma je scena na zacetku ko se tepejo z nozi,vse ostalo dokaj povprecno.



Zanimivo, da je začetek res brutalen, krvavih in neprijetnih prizorov je veliko, konjušnica je še zakon... potem pa, kot, da bi jim zmanjkalo denarja, da bi videli še kaj od šricajoče krvi...

Vazelin ::

Prvi del filma je res top, noro noro dober.
Meni je bila huda scena tudi pri dohtarju na začetku.:D
Tisti klasični John Wick prizori, kjer je vsaka sekunda zajebana premišljena.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bambam20 ::

Ne bomo pozabili na 2.22 m visokega srbskega NBA igralca Bobana Marjanovića, ki igra enega od lovcev na Johna Wicka.

Ta scena mi je sicer malo čudna, da je Keanu visok zgolj 1.86 m in se mi zdi, kot da je v filmu višji.

To me sicer po svoje spominja na dvoboj med Bruce Leejem 1.72m in bivšim NBA igralcem, legendo Kareem Abdul Jabbarjem visokim 2.18m.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Vazelin ::

Jp, prva scena s tem velikanom je bila huda (ajde morda sem pričakoval malo daljši fajt:D)
Potem tisto z noži je res tko 10/10 scena.
Pa potem s konji.
In pri zdravniku.
Pa tudi tam, ko pride k Rusom mi je tak misterij (spoiler: preden odpotuje).

Bi bilo pa imo hudo za videt, če bi recimo producenti operirali z enimi 200mio budgeta, kot kakšni super hero filmi ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:



Bi bilo pa imo hudo za videt, če bi recimo producenti operirali z enimi 200mio budgeta, kot kakšni super hero filmi ;)



ZDajle sem videl, da je bil budget samo 50 milijonov. Zanimivo.


Bi pa osebno mogoče rad videl še en del Matrice z njim v vlogi. To bi bilo super.

Vazelin ::

Ja, mislim da jim re ratalo naresti nore filme tudi vizuelno z budgetom kot ga imajo. Niso to 100+ milijonske zadeve.

ps: poglej si Speed 1 (še vedno zadeva noro seka :D)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kayzon ::

Ce hocete brutalne filme svetujem korejsko kinematografijo,naprimer lahko zacnese z CHASER ali I SAW A DEVIL. Brutalno v pm! :))

oo7 ::

Jon Wick chapter 4 film izide maja 2021

Vazelin ::

oo7 je izjavil:

Jon Wick chapter 4 film izide maja 2021

:D John Wick: High Table ex-communicado

Kayzon je izjavil:

Ce hocete brutalne filme svetujem korejsko kinematografijo,naprimer lahko zacnese z CHASER ali I SAW A DEVIL. Brutalno v pm! :))

Jp. Ta dva filma sta noro dobra in zajebana
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bambam20 ::

Sam si v spomin prikličem Raid 1 in Raid 2.. odfukano dobra filma.

Vazelin ::

bambam20 je izjavil:

Sam si v spomin prikličem Raid 1 in Raid 2.. odfukano dobra filma.

ja kot sem napisal sta poleg Jonathana Wicka zame nekaj najboljše, kar so naredili v akcijskih movijih v tem tisočletju The Raid 1,2. Sploh dvojka mi je odklop totalni. Zato mi je kul videt folk iz Raid filmov tudi v John Wicku :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Če bi se moral odločiti bi rekel po qualityu:
1. The Raid 2 (top10 akcijskih trilerjev ever)
2. John Wick 2
3. enakovredno ostali filmi (JW1 in 3 ter Raid 1, morda Raid 1 mal slabši).

Ampak kot že rečeno moram še enkrat pogledat JW3.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Sam si v spomin prikličem Raid 1 in Raid 2.. odfukano dobra filma.

ja kot sem napisal sta poleg Jonathana Wicka zame nekaj najboljše, kar so naredili v akcijskih movijih v tem tisočletju The Raid 1,2. Sploh dvojka mi je odklop totalni. Zato mi je kul videt folk iz Raid filmov tudi v John Wicku :D



Osebno sem opazil zgolj enega, ki v Raidu igra enega od negativcev. Za ostale se pa ne spomnim... BI pa sem dodal še Blood and Bone, ki je eden do najboljših street fight filmov, kar so jih naredili.

Vazelin ::

Cecep Arif Rahman - iz raid 2
Yayan Ruhian - Raid 1 in 2 - v dvojki mi je nasploh eden boljših characterjev*


*
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

SPOILER
Kaj mislite, gre Jonathan v JW4 nad high table ali nad unega mamojebca iz puščave?:D

The first John Wick movie opened in 2014 and grossed just under $90 million total, while its 2017 sequel made $172 million lifetime. The third movie, which debuted last Friday, made $57 million domestically and another $36 million overseas ($93 million total), greatly outpacing John Wick 2.
8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

rupsi: pogledat bo potrebno še The Night Comes For Us:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

SPOILER:
You pissed John, are you?
Wick: Yeah....

haha konec
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

John Wick 3 je že bolj uspešen film kot prva dva dela.

fokz8 ::

je že kdo našu kje nek spodoben torrent, in ne teh 1.3gb verzij s slabo sliko?
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Han ::

webrip je slabe 4 GB.

kuglvinkl ::

John Wick: Chapter 3 - Parabellum DVD and Blu-ray release date is set for September 10, 2019 and available on Digital HD from Amazon Video and iTunes on August 23, 2019.
Your focus determines your reallity

oo7 ::

Končno pogledal film sploh ne vem kaj sem toliko časa odlašal z ogledom.

Prva dva Wick filma sta mi bila dobra za tretjega pa moram rečti, da je še boljši >:D

Nora akcija od začetka, do konca.

Sedaj pa John Wick 4 (2021)
Potem menda tudi film Balerina ženski John Wick. Balerine so pokazali ravno v tretjem delu.
Pa še menda TV serija The Continental.

Vazelin ::

v četrtem delu gre nad high table :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

WallSreet ::

Pogledal 5 dni nazaj. Hja ne vem kaj zapisati. Pričakoval sem nekaj drugega (to je moj prvi JW ki sem si ga pogledal, tako da nisem vedel za kakšno akcijo gre in kaj točno pričakovati). Začetek je bil zelo dober predvsem tista scena v knjižnici, ko s knjigo prefuka tistega giant-a. Sem šel pogledati če je tisti model dejansko tako zelo visok ali so ga samo ponazorili, in ja tip je Srbski košarkaš Boban Marjanović, visok 224 lol. Sem šel pogledati ker se mi je zdelo da so njegove roke (dlani) v tisti sceni fake saj so bile res ogromne.




Nisem pa vedel da bo imela Halle Berry tako kratko vlogo, nekaj scen in to je bilo to. Sem bil dokaj presenečen saj sem jo pričakoval v duetu z JW-jem. Kar me je najbolj zmotilo pa je zadnja scena, ki je bila že prav utrujajoča predvsem ker je bilo že prej dovolj streljanja in head shotov. Tista scena s Halle Berry ko pobijeta praktično celo vas, je bila tudi smešna in nerealna. Pri prvi sceni v tistem hodniku se mi je zdelo v redu, potem pa je šlo bolj kot ne navzdol predvsem ker so po mojem mnenju pretiravali z akcijskimi vložki. Začetek tiste akcijske scene v hotelu je bila v redu, ko so ugasnili luči in ko se je model zaprl v sef, vendar so jo potem pokvarili z nerealnimi vložki.

Je bila pa tista scena na koncu na strehi ko ustrelijo Wicka in ta pade iz stavbe dobra, samo škoda ker je preživel. Po mojem bi bilo bolje da bi tam zaključili in če ne drugega, da bi nas pustili v negotovosti, ali je preživel ali ne. Bi raje videl da ne bi preživel in da bi bil to konec, mislim da bi bila to boljša rešitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Phantomeye ::

WallSreet je izjavil:

Pogledal 5 dni nazaj. Hja ne vem kaj zapisati. Pričakoval sem nekaj drugega (to je moj prvi JW ki sem si ga pogledal, tako da nisem vedel za kakšno akcijo gre in kaj točno pričakovati). Začetek je bil zelo dober predvsem tista scena v knjižnici, ko s knjigo prefuka tistega giant-a. Sem šel pogledati če je tisti model dejansko tako zelo visok ali so ga samo ponazorili, in ja tip je Srbski košarkaš Boban Marjanović, visok 224 lol. Sem šel pogledati ker se mi je zdelo da so njegove roke (dlani) v tisti sceni fake saj so bile res ogromne.




Nisem pa vedel da bo imela Halle Berry tako kratko vlogo, nekaj scen in to je bilo to. Sem bil dokaj presenečen saj sem jo pričakoval v duetu z JW-jem. Kar me je najbolj zmotilo pa je zadnja scena, ki je bila že prav utrujajoča predvsem ker je bilo že prej dovolj streljanja in head shotov. Tista scena s Halle Berry ko pobijeta praktično celo vas, je bila tudi smešna in nerealna. Pri prvi sceni v tistem hodniku se mi je zdelo v redu, potem pa je šlo bolj kot ne navzdol predvsem ker so po mojem mnenju pretiravali z akcijskimi vložki. Začetek tiste akcijske scene v hotelu je bila v redu, ko so ugasnili luči in ko se je model zaprl v sef, vendar so jo potem pokvarili z nerealnimi vložki.

Je bila pa tista scena na koncu na strehi ko ustrelijo Wicka in ta pade iz stavbe dobra, samo škoda ker je preživel. Po mojem bi bilo bolje da bi tam zaključili in če ne drugega, da bi nas pustili v negotovosti, ali je preživel ali ne. Bi raje videl da ne bi preživel in da bi bil to konec, mislim da bi bila to boljša rešitev.


Question...

Zakaj je bil tretji del, tvoj prvi del, ki si ga pogledal? That doesn't make any sense.

Ganon ::

Phantomeye je izjavil:

Question...

Zakaj je bil tretji del, tvoj prvi del, ki si ga pogledal? That doesn't make any sense.


Meni tudi ni jasno. :))

Vazelin ::

Dejansko je pri JW3 problem zadnji chapter ki je predolg. Tisto streljanje in božanje v zadnji četrtini filma je predolgo. Prav tako del ko s Halle Berry pobijeta pol Casablance (no vsaj mislim da je casablanca).
Nedvomno je najboljši uvod
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resident Evil: The Final Chapter (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5512063 (4968) bambam20
»

Max Payne, the movie

Oddelek: Sedem umetnosti
132133 (1102) kuglvinkl
»

TOP filmi 2017

Oddelek: Sedem umetnosti
408481 (6080) bambam20

Več podobnih tem