Forum » Strojna oprema » Stara kanta - amd dual graphics
Stara kanta - amd dual graphics
Poly ::
Živjo, zadeva je taka... Pri starših bi usposobila star comp, da bi lahko vnuki, ko so na "počitnicah" igrali kako nezahtevno igrico (lego itd..) Imata comp s plato FM2A75M-DGS A-series APU, ki ima možnost dual graphics. Sem malo brskala,pa se mi doma valja ena kartica EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 , vendar mi zadeva nikakor ne steče v dual graphic, zakaj?
Tenx,
P.
Tenx,
P.
MIHAc27 ::
5770 bo dosti boljša kot integrirana zadeva. Delujeta pa ti ne oba ekrana? Ponavadi je za to razlog v gonilniku. Si ga inštalirala?
Pa mislim, da ima ta kartica dodatno napajanje. Si priklopila še en 6 pinski kabel nanjo? Če ne, lahko da rabiš samo to še naredit.
Pa mislim, da ima ta kartica dodatno napajanje. Si priklopila še en 6 pinski kabel nanjo? Če ne, lahko da rabiš samo to še naredit.
filip007 ::
Najbolje stari gonilnik dol, ta grafična je pod "Legacy" gre izven podpore.
HP prenosnik, Xbox SX in Hisense Qled.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| ⊘ | Prepočasen računalnik (strani: 1 2 )Oddelek: Strojna oprema | 8613 (7950) | Mavrik |
| » | Katero grafično ?Oddelek: Kaj kupiti | 2775 (1801) | ameba |
| » | Napajalnik za 5770 ali gtx 460?Oddelek: Strojna oprema | 9392 (8665) | RandomNinja |
| » | Očitno me zanima kaj kupiti...Oddelek: Kaj kupiti | 1019 (895) | BALAST |
| » | Comp za 700€Oddelek: Kaj kupiti | 1368 (1085) | TOP |